Új privát üzeneted érkezett!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:37-kor.
Vendég
 


Szia Gabi!

Amíg nem volt baba, addig a kórházba jártam, aztán pedig Káposztásmegyerre, a magánrendelésére.

F.
fermina
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:37-kor.
Vendég
 

 
 

Szia Gabi!

Rendelés kedden és csütörtökön van 18-21 óráig. Van időpont, és célszerű már 1,5-2 héttel korábban kérni a 230 3333-as, vagy a 230 4444-es telefonszámon. A vizsgálat 6000 vagy 6500 Ft, ha kell csinálni laborvizsgálatot is, akkor az még 1000 vagy 1500 Ft. Azért nem tudom, mert a múltkor összesen 7500 Ft-ot fizettem, de nem tudom, hogy 6000+1500 vagy 6500+1000 leosztásban, ez már részletkérdés. A terhesség alatt ugye voltam párszor, és azt hiszem egyszer kellett öt percet várnom.

F.
fermina
 
 


Szia Kankalin!

Én Túri dokinál szültem 2003-ban és 2 hónapja is. Nekem csak jó véleményem van róla. Mindkét esetben össze kellett varrni a méhszájat a terhesség közepén, és amíg bent feküdtem, minden nap bejött érdeklődni, vagy ha valami miatt nem tudott jönni, telefonon érdeklődött a hogylétem felől. A szülés után szintén bejött minden nap, és ezt a többi betegével is megtette. Szerintem jó szakember is. Mi a párommal maximálisan meg voltunk,vagyunk vele elégedve.

Judit
tapika
 
 


Szia Tapika!

De jó, hogy válaszoltál! Én is megbízhatónak gondoltam a dokit, bár mivel nem volt semmi problémám a babavárás előtt, így csak évente egyszer láttam. Ha nem bánod, szeretnék kérdezni néhány dolgot priviben, ha megadod az e-mail címed.
Köszi,
kankalin
kankalin4
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:38-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Most írok ide először, ezért remélem nem lesz ismétlés a kérdésem! A Budai Honvéddal kapcsolatban annyit szeretnék tudni, hogy lehet-e és/vagy érdemes-e szülésznőt fogadni ott? Előre is köszi az infót!
kismouton
 
 


Szia Éva!

Nem lehet szülésznőt fogadni, annál szülsz, aki éppen ügyeletben van.

F.
fermina
 
 


Szia Kankalin!

Szerintem nem bánod meg, hogy hozzá jársz. A címem judit.baloghkukacsironics.hu

Üdv: Tapika

Judit
tapika
 
 


Szia Fermina,

köszi szépen az infót!

Üdv,
e :-)
kismouton
 
 


Sziasztok!
Én meg régi vagyok, de 100 éve nem jártam erre. Néhány röpválasz, amiről van infóm.
Érzéstelenítés: ha az anasztes elvállalja, pl tervezett császárnál, akkor van epidurális, legalább is nekem ezt mondták az első szülésem előtt. Amúgy ha normálisan halad a szülés, szerintem felesleges, de ez "izlés" kérdése. Én 3x szültem, utoljára ikreket, nem bánom, hogy csak úgy "normálisan", pedig az elsőnél volt 1-2 komplikáció.
Szülésznő: akikkel én találkoztam nagyon jók voltak. Valóban nincs hivatalosan választás, de ha elsőre szülsz ott, nem is nagyon tudnál választani. ha többedszerre, akkor meg lehet dumálni, de én végül másnál voltam, és nagyon - nagyon jól jártam!
Gyerekenek: csak a hazahozáshoz kell cucc, minden más volt bent, ruci, pelus, stb.
Az én dokim külsős, Dr. Kovács, a többit csak látásból ismerem.
Üdv: Claire
claire
 
 


Sziasztok, aki még emlékszik rám, és véletlenül jár erre Kép

Képzeljétek, már 1 hete késik!!!

Még nem csináltam tesztet, majd vasárnap fogok, de azért ilyet nem szokott csinálni (még így sem, hogy még mindig szoptatok!)

Nos, csak gondoltam megosztom Veletek az én kis titkomat! Kép

Sziasztok, Hello
(elvileg 5+2)
hello
 
 


Sziasztok!

Régen jártam már erre,a Bíró doki után érdeklődtem,talán valaki emlékszik még rám.
Akkor írtam,hogy tervezzük a babát!Képzeljétek,azóta annyi idő eltelt,hogy szeptember 12-én,4020g-al és 60 cm-el megszületett Fehér Levente,a mi gyönyörűségünk!!!Kép
Mostmár van saját tapasztalatom a Bíró dokival és mondhatom,hogy csupa jó.

EDA-t még most sem lehet kérni,és én más fájdalomcsillapítót sem kaptam.Mondjuk szerintem ki lehet bírni nélküle!(Pedig nem volt rövid-és a doki szerintegyszerű sem-a szülés)

Szerintem az ne riasszon el senkit,hogy nem lehet szülésznőt választani,mert akikkel én találkoztam,mind rendesek voltak.Én az Ildikónál szültem és tényleg úgy éreztem,hogy nagyon sokat törődik velem.Pedig hárman szültünk egyszerre!!!

Háát,igazából csak el akaram dicsekedni a nagyfiunkkal!
Üdv mindenkinek!

Sziasztok:Eszter

Ui:Mostmár talán gyakrabban járok erre!Már ha a Levente engedi.
fhe
 
 


Szia Eszter!

nagy gratula a "kis"fiatokhoz!KépKép
Jó egészséget és szép boldog életet neki, nektek!

Üdv, egy korábban szintén ott szült anyuka

Tündér
tündér
 
 


ez lemaradt, pedig akartamKép

Hello, neked meg halkan gratulálokKép terveztétek, vagy így alakult? A szavaidból ítélve nagyon örültök nekKép

Vigyázz magatokra,

üdv, Tündér
tündér
 
 


Szia Gabi!

A múltkor nem vettem észre a kérdésedet (szept. 22.), bocs, hogy csak most válaszolok rá.
Ultrahang nincs a magánrendelésen, azért mindig a kórházba kellett menni!

F.
fermina
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:38-kor.
Vendég
 


Szia Tündér!

Köszi szépen, azóta már kétcsíkos teszt is igazolta a gyanúnkat... Kép Igen, nagyon örülünk neki, bár épp előtte határoztuk el, hogy nem lesz több baba... Kép Aztán a SORS másképp gondolta! Úgyhogy május 30. körül lehet, hogy megint a Honvéd Kórház vendégszeretetét fogom élvezni Kép

Hello (6+2)
hello
 
 


Sziasztok!

Ez az első próbálkozásom, hogy információt szerezzek a kórházról, remélem tudtok segíteni. Másfél éve a lányomat a János kórházban szültem, de az orvosom (hogy miért azt csak ő tudja) átpártolt a Budai Honvéd kórházba. Most tervezzük a második babát, de eddig igen felületesek az ismereteim az új helyről. Tudnátok mesélni valamit az ellátásról, arról, hogy korlátlanul látogatható-e a kismama? Olyan híreket hallottam, hogy csak ki lehet tolni a babákat valameddig, de az apukák a kórterembe nem mehetnek. Igazak ezek a hírek? Kérlek, nyugtassatok meg. Előre is köszönöm, és ismeretlenül is gratulálok Hellonak az új pici élethez.

Anikó
kvaniko
 
 


Szia Anikó!

Köszi a gratulációt, és: igen, a hírek igazak. De szerintem épp ez az ami megnyugtató, hiszen a baba és a te érdeked is ezt kívánja. Õ egész nap nálad lehet, bármikor szoptathatod, altathatod, pelenkázhatod, gondolj bele, milyen érzés lenne akár neki akár neked, hogy állandóan ki-be járkálnak a kórterembe az apukák, meg más látogatók, esetleg zajongó kisgyerekek... Én nem örülnék, az biztos. Egy csomó bacit is behozhatnak, nem utolsó sorban. (A szobák 3 ágyasak, így más kismamákra és babájukra is tekintettel kell lenni.) Viszont egész nap bármikor bejöhetnek a kórházba meglátogatni téged, és olyankor kitolod a babát a folyosóra, és ott korlátlan ideig együtt lehettek. "Intim" együttlétre (csak te meg baba meg papa) ebben a kórházban sajnos ne számíts, azt majd otthon... Sajnálom, ha mindez téged nyugtalanít, de itt így működnek a dolgok!

Üdv, Hello

Ui.: nem a Húsvéth doki véletlenül az orvosod? Õ is a Jánosban volt valaha, most meg itt dolgozik.
hello
 
 


Szia Hello!

Köszönöm a válaszod. Természetesen igazad van abban, hogy a mamáknak pihenniük kell, jó ha nem ülnek bent órák hosszat az apukák stb. Csak egy kicsit fura lesz, mert a Jánosban gyakorlatilag egész nap bent lehetett a család, bár igaz ami igaz, kissé nehezen ment a szoptatás a szobatársnőm rokonságának körében. (és gondolom ő szintén így volt ezzel, pedig én még jól jártam, mert 2 ágyas szobában voltam és nem 10 ágyasban...)
Azt írtad, hogy a baba egész nap velem lehet (bár mondom, még csak terv a kistesó, de remélem mihamarabb "tény" lesz :-)), és mi a helyzet az éjszakával? Esetleg tudnál arról is írni pár sort, hogy a szülőszoba milyen? Azt már a korábbi levelekben olvastam, hogy nem kell külön gondoskodni ruháról és pelusról a kicsinek, mert azt a kórház biztosítja, de a szszoba milyenségére utaló info-t nem találtam. (pl: hány szülőágy van, milyen lehetőségek vannak vajúdás alatt stb.)Előre is köszönöm, ha erről is írsz valamit. Sajnos Húsvéth dokit nincs szerencsém ismerni, de vicces, mert az én orvosomat meg Báránynak hívják...

Üdv,
Anikó

uiktizzsz5u7izlizéléli
Ui: Ezt a fél sort, a másfél éves Berta lányom küldte neked.
kvaniko
 
 


Szia Anikó!

Köszönöm a lányod sorait! Kép

Éjszaka szintén veled lehet a baba. Bár az első, második éjszakán még inkább pihenni szeretnének a kismamák, hiszen a szülés fárasztó volt (valószínűleg mindenki így van ezzel, aki nem, az szerencsés...) Szóval kb. a harmadik éjszakától már el is várják a csecsemősök, hogy az anyuka kérje ki éjszakára is a babát. Ha viszont valaki minden éjjel inkább aludni akar, azt is megteheti.

A szülőszobában 3 ágy van (ezek közül egy modern, a többi hagyományos), egymástól csak függöny választja el őket. Sokszor azonban még arra sincs szükség, mivel ez egy kis kórház, és ezért ritkán szülnek egyszerre többen (kivéve pl. frontkor Kép). A vajúdási lehetőségekről sajnos nem tudok neked beszámolni, mert nekem olyan nem volt... Kép Kép Kép (A dokim burkot repesztett 3 ujjnyi méhszájnál amint bementem a szobába, azután pedig azonnal jött kifele a baba, ami mondhatom rohadtul nem volt kellemes...) Kifejezetten modern dolgokra azonban ne számíts, pl. kád, bordásfal, szülőszék meg ilyesmik nincsenek, talán egy labda van, de nem vagyok benne biztos.

Ha van még kérdésed, és tudok, szívesen válaszolok.

Szia, Hello

Ui: tényleg vicces ez a Bárány név, én meg őt nem ismerem sajnos!
hello
 
 


Szia Hello!

Én is köszönöm a gyors választ, mire úgy dönt a leendő babám, hogy beköltözik a pocakomba, addigra minden dologgal tisztába leszek. Még egy kicsit furcsa kérdésem lenne. Azt hallottam, hogy a kórházat privatizálták. Ez jelent valami pénzbeli kötelezettséget a kórház felé? Azaz ott kell fizetni valamiért, vagy ez is az államilag finanszírozott kategóriába tartozik? Bocsi, hogy ennyit nyaggatlak, de jobb az ilyen dolgokkal tisztába lenni. (Ha netán valaha a Jánosba vetődsz szülésileg, nagyon szívesen segítek neked én is, mert nekem csak onnan van eddig tapasztalatom. 2 nap a szülőszobán, kétszeri szülésindítás, végül császár. Szóval az egész terepet végigjártuk.:-)) De megérte!!!)
Te jól érzed magad? Ha jól olvastam a korábbiakban, lesz segítséged a pici körül! Érezhető már az izgalom a kistesó miatt?

Szia és kellemes napot!
Anikó

(Remélem nekünk is az lesz, mert a kicsi tőle meglehetősen szokatlan módon még alszik...)
kvaniko
 
 


Szia!

Hát, most megfogtál. Erről meg ugyanis én nem hallottam semmit. Talán ott kellene érdeklődnöd, ahol ezt megtudtad. Talán a saját dokid (illetve nem talán, hanem biztos), szóval ő biztos, hogy tudja. Amúgy köszi, de én nem valószínű, hogy szülök még a Jánosban (az első fiamat én is ott szültem, jó régen, 1991-ben).

Én köszönöm jól vagyok, bár néha még émelygek, de talán most már ez is javulóban van. A kistesót pedig egyelőre még nem kürtöltük világgá, megvárjuk a tutit (még dokinál sem voltam, egyelőre még dokim sincs Kép). Csak a férjem és én tudjuk (meg persze 1-2 "idegen" itt a neten, mint pl. te is... Kép Kép) Szóval, nagy az izgalom, hogy mi lesz majd, ha a család meg az ismerősök is megtudják! (Nem hiszem, hogy bárki is számított volna rá.)

Na, most ennyi, mennem kell,

Hello (7+2)
hello
 
 


Szia Anikó!

Valóban csak 1 db labda van a szülőszobában, mint "alternatív" vajúdó eszköz. A babának szükséges holmikról pedig annyit, hogy elvileg adnak mindent, de amikor én szültem, pl. elfogyott a popsitörlő (ezt már mástól is hallottam), úgyhogy vizes vattával kellett feneket törölni.Én legközelebb biztos vinni fogok!

F.
fermina
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a segítséget! Remélem hamarosan én is megoszthatok veletek egy "kétcsíkos titkot". Addig is vigyázzatok magatokra (is), Hello, te különösen!

Mégegyszer köszi,
Anikó
kvaniko
 
 


Szia Anikó!
Remélem minden rendben a pocakban :-) Nem tudom, hogy mennyire bízol az ilyen dolgokban, de tudom ajánlani a BH szülésfelkészítőit. Ez általában három alkalom, ami magában foglalja először a csecsemőápolást, aztán a csecsemő betegségeket és van egy alkalom, ahol a szülőszobát is meg lehet látogatni. Minden alkalommal megismerkedhetsz a nővérekkel, gyerekorvosokkal és szülésznőkkel. Én most fogok először szülni - még van egy két napom - és nagyon jó volt, hogy ezeken az alkalmakon mindneki türelmesen elmagyarázott mindent, és a lehető legbanálisabb kérdésekre is szemrebbenés nélkül válaszoltak. Nem fontos minden alkalommal ott lenni, mivel már szültél, gondolom a csecsemőápolás nem jelent problémát :-)Az ötödiken a szülészetet kell felhívni és elmondják, hogy mikor mi van. Remélem tudtam segíteni!
kismouton
 
 


Sziasztok!

Én tegnap voltam a kórházban először, AFP-re mentem. Egészen szimpatikus a kórház, tiszta, és a dolgozók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, annak ellenére, hogy én külsős dokihoz járok.
kankalin4
 
 


Szia Kankalin!

Ki a dokid?

Üdv, Hello
hello
 
 


Szia Hello!
Nekem külsős dokim van, Dr. Túri. De a beutalót akkor kaptam, amikor Dr. Bárány rendelt.
kankalin4
 
 


Szia Anikó,

Én is a Bárány dokihoz járok, és bevallom az elején egy kicsit megijedtem, mikor kiderült, hogy kórházat vált.Azóta én is érdeklődtem mindenfelé és megnyugtattak. Többen mondták, hogy nagyon meg vannak elégedve a kórházzal, függetlenül attól, hogy valóban nincs EDA. Jelenleg az ötödik hónapban vagyok az első babámmal és picit aggódom az érzéstelenítés hiánya miatt, de én ezért nem cserélném le a Bárányt, mert nagyon meg vagyok vele elégedve.
Március 4-re vagyok kiírva, ha gondolod- és én is gép közelbe kerülök majd a picur mellett- mesélek friss tapasztalatokról.

Kívánom, hogy mihamarabb legyen aktuális az érdeklődésed,
üdv, Rubint
rubint31
 
 


Szia Rubint!

Gratulálok a picihez! Biztos nagyon várjátok már! Sajnos ebben a hónapban bizonyíthatóan nem akart a kistesó összejönni, de majd talán novemberben. Azt sanos nem tudom, hogy milyen a normál szülés érzéstelenítő nélkül, de az tuti, hogy a doki jelenléte és "lelki" segítsége sokat jelent. A sajátosan fanyar humora pedig szinte nélkülözhetetlen :-))
Jó lenne, ha már a pici világrajött, meg tudnád osztani a tapasztalataidat, mert mi is nagyon vágyunk már egy új, olyan igazi babaillatú kis jövevényre. (nem is beszélve a lányomról...)
Megkérhetlek, hogy add meg a privát címed a "kvaniko@yahoo.com"-ra? Lenne egy-két dolog, amit szeretnék tőled kérdezni privátin a terhesgondozásról...
Előre is köszi,

Üdv,
Anikó
kvaniko
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy szült-e valaki közületek dr. Varga Györgynél és ha igen, akkor milyenek a tapasztalatai? Még orvosválasztás előtt állok és ő lenne az egyik jelöltem! Jöhet privátban is (cím a profilban)!

Köszönettel:

Hello (9+1)
hello
 
 


Hello!Kép

Írtam mailt a dokival kapcsolatban.

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

A jövő héten kell mennem terheléses vércukorszint vizsgálatra. Érdeklődni szeretnék, hogy mikorra érdemes menni? Mit kell enni és inni az első szúrás után? És mennyi idő telik el a két szúrás között? Előre is köszi a segítséget.

Üdv, Ildi
dzsil
 
 


Szia Ildi!

Ha nincs beutalód, akkor azt hiszem fél nyolcra már lehet menni terhesrendelésre, és kérni beutalót. A vérvételen a rendelés nyolckor kezdődik. Három szúrás van, óránként. Az ennivalóra nekem azt mondták, hogy azt egyek, amit egy normál reggelire szoktam.

F.
fermina
 
 


Szia Fermina!

Köszi az infót. Egy kicsit meglep, hogy három szúrás van, mert én csak kettőre számítottam. Ráadásul tűfóbián is van. Dehát, majd csak túl leszek rajta valahogy. Egyébként pedig a végső cél lebeg a szemem előtt, és az mindent megér. Még egyszer köszi.

Ildi
dzsil
 
 


Sziasztok, szia Ildi,

Én is jövő héten megyek terhelésre (szerintem már egy héttel utánad, így mire írom, már lehet, hogy voltál is, de azért hátha tudok segíteni)és nekem azt mondta a doki (Kiss Attila) hogy egy zsemlét meg teát vigyek magammal, amúgy meg éhgyomorra.

Mi amúgy január végén szülünk a fenti dokinál, tudtok róla valamit? Ildi, te mikorra vagy kiírva?

Simike
simike
 
 


Sziasztok!Kép

Helló!
Bocs, hogy eddig nem válaszoltam, de gondjaim voltak a mail-emmel.
Igyexem mielöbb írni, de priviben okés?

Üdv mindenkinek,
Tündér
tündér
 
 


Szia Tündér!

Köszi! Épp most akartam "reklamálni", hogy miért nem válaszolsz? Kép Persze, én is úgy gondoltam, hogy folytathatnánk a levelezést e-mailben. Előre is köszi!

Üdv, Hello
hello
 
 


Hellóka Simike!

Majdnem egyidősek vagyunk, egy héttel lehetek "lemaradva", mert én február elejére vagyok kiírva. Sajnos doki témában nem tudok segíteni, mert én a Turcsányi doktorhoz járok.
Mindenesetre a terheléses vérvételen túl vagyok, nekem zsemlét és tejet kellett innom. Elég fárasztó volt az egész, kicsit fura volt, hogy háromszor szúrtak.

Csáó, Ildi
dzsil
 
 


Szia Simike!

Én 5 hónapja szültem Kiss Attilánál, és csak jót tudok róla mondani. Türelmes, figyelmes, korrekt. Kevés olyan orvos van, akit ajánlanék nyugodt szívvel másnak is, Õ ezen kevesek egyike. Ha van valami konkrét kérdésed, szívesen válaszolok itt vagy e-mailben, a címem: fermina_daza@freemail.hu.

F.
fermina
 
 


Sziasztok!

Én először járok itt. A 14. hetet töltjük hétvégén. Első babuci.
Nekem külsős dokim volt, de külföldre megy végleg, így új orvost kell választanom.
Aki átveszi a pácienseit, az a Schöph-Méreiben van. Nekem nem túl szimpatikus kórház és inkább maradnék a Honvédnál.

Hello!
Sikerült a Varga doktorról megtudni valami közelebbit?
Ha igen, nagyon megköszönném.

Üdv,Derienn
derienn
 
 


Szia Derienn!

Ki volt a dokid? Varga dr-ról még nem sokat tudok én sem, de várok még, hátha valaki erre téved és ad róla bővebb felvilágosítást.

Üdv, Hello
hello
 
 


Helló!Kép

Küldtem neked mailt!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok, Szia Ildi,

Ma voltam én is terhelésen,(nekem is tejet kellett vinnem, mint csüt-ön kiderült, csak vmilyen oknál fogva a teára emlékeztem, bocsi) izgi volt ez a 3 kis szuri. hétfőn uh, erről jut eszembe, most láttam, hogy már itt is van 3-4D uh. Kíváncsi vagyok, hogy itt milyen, egyszer már voltam a mom-ban.

Tervezed, hogy részt veszel felkészítő tanf-on? Én kedden megyek, akkor indul egy új. a szülőszoba lesz a téma.

üdv, Simike
simike
 
 


Derienn!

Ha küldesz egy mailt a profilomban lévö emilcímre, szívesen válaszolok a Varga dokival kapcsolatos kérdéseidre.Kép

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Hello! Üdv, csak most olvasom a nayg örömhírt! Gratulálok!!! És irigyellek, (bár tudom, hogy ez hülyén hangzik 4 gyerek mellől, főként, hogy ma pl elég fárasztóak és kiborítóak voltak.) És a "nagy" mit csinál? Milyen? Iszonyú gyorsan megy az idő, nem? A legnagyobbat mekkora is?
A Varga doki a Sportban van, tudod, én a Kovácshoz jártam, de ott a Varga az UH-os, így minden gyerekemet végig követte. Most is megismer, ha összefutunk. Velem mindig nagyon rendes volt. Van egy sajátos stílusa, meg sokat bagózik, ami engem különösen terhesen roppant zavart. De amúgy szerintem minden OK vele, szakmailag is, korrekt is, és ha a szülés közben is úgy megbecsüli a kismamákat, mint amúgy, akkor nem lehet rossz. Bár látom vannak itt tapasztaltabbak.
Fermina! Megkérdezhetem, hogy miért ez a névválasztás?
Sziasztok: Claire
claire
 
 


Sziasztok!
Én most először vagyok itt, mert egy kis infóra lenne szükségem a kórházról. 2 fiamat Bárány dokinál szültem a Jánosban, de mivel a dokim átigazolt a Honvédba, a Bercit már itt szülöm december elején.
Szüléssel kapcsolatban az érdekel, hogy a beöntés, borotválás itt is rutinból megy, vagy megkérdezik a szülőnőt is? A szülőágyak allítható támlájúak vagy az csak a modern változatra vonatkozik? A szülés alatt végig rajtunk van a CTG, vagy csak az infúzióval kötnek ágyhoz? Gondolom az apás szülés itt is természetes, és nem kell kérnem, hogy a férjem elvághassa a köldökzsinort!
Kórházi ellátással kapcsolatban pedig szeretném megtudni, hogy van-e valamilyen fogadószoba, ahol a látogatókkal találkozhatunk? Milyen állapotú a zuhanyzó és a WC? Van-e hűtő és mikrohullámúsütő? És hogy mellszívót minden kórteremhez adnak, vagy a csecsemősnővértől kell kérni?
Újszülöttosztállyal kapcsolatban az érdekel, hogy tájékozatanak-e a vizsgálatokról, BCG-ről, vérvételről? Arról nem is álmodok, hogy jelen lehetek a vizsgálatoknál, vagy, hogy elötte szóljanak! Kb. ennyi:-)

Nagyon köszönöm, ha választ kapok néhány kédésemre! Igaz, hogy ezek csak mellékes dolgok a baba születéséhez képest, de így 1 hónappal a szülés előtt fontosnak tünnek.

Sziasztok: Sona
sona
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: