Új privát üzeneted érkezett!

UniqueKép
Örülök, hogy minden rendben veletek!
Kitartás, most már tényleg itt a vége!

LaraKép
Te dolgozol??? Nem semmi!
Andor hatalmas, gratula hozzá!

OrsiKép
Akkor az én fiaim nem olvasták ezt a szakirodalmat Kép????
Õk nem törődnek olyasmivel, hogy nincs hely! Csinálnak maguknak, hol egymás, hol a mamájuk "kárára" Kép!

Holnap nekünk is NST.
Pusza
Stella
37+4

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,

Csak mondanom kellett, hogy nyugis a lányom, máris rácáfol Kép

LaraKép
Jó olasni Rólatok! Ne dolgozz mán annyit, jó? Andornak kell egy teljes anyuka Kép Köszi az infókat a mozgásról! Olyan megnyugtató, amikor írtok nekem! Kép

OrsiKép
Neked is köszönöm! Kép Azt majd meglátjuk, mikor jön el az idő. Ma éjjel alig aludtam. Volt valami a levegőben?
Hogy van ez, hogy mostanában senki nem akar szülni??? Kép A munkahelyemen van egy lány, kislánya lesz, ápr 1-re van kiírva, de semmi. Van egy ikres ismerősöm, ápr. elejére, ott sincs semmi. Stellánál semmi. Van még pár másik ismerősöm is, mostanában szülnének, semmi. Hihetetlen... Most nem akarnak előbújni a babák... Na majd egyszerre és jól megviccelik a kórházakat! Kép

StellaKép
Hihetetlen, hogy Te még 37+4-nél is egyben vagy! Ezt nem is gondoltam volna! De holnap már csak mutat valamit az NST! Mégy dokihoz is belsőség vizsgálatra, vagy holnap csak NST lesz? Én megyek dokihoz is. Tutira az lesz, mint eddig: zárt méhszáj, puha méh, stb-stb. Már kívülről fújom... Kép
Ja, Laura minden szakirodalmat elolvasott, ami eddig megjelent, hiszen minden tankönyvi esetet produkált eddig. Elképzelhető, hogy a végén márc 31-én fog megszületni??? Kép Jó móka lenne Kép

Puszi

Unique
39+4

KépKép
unique
 
 


Unique!
Én pedig már azt hittem babázol. Kép Hazafelé a kocsiban is eszembe jutottál, hogy lehet eljött már az idő. Ma milyen gyönyörű nap volt. Kép Kitartás már nem sok van hátra. Kép

Lara!
De jó hogy jöttél. Ha majd lesz időd dobjál képet erről a nagy fiúról. Kép
Aztán csak kevés munkát ti már lassan a kistesóra gyúrtok. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Stella Kép
ha megnyugtat Kép az enyémek sem törődtek ilyennel Kép
a 35. héten Máté még egy éjjel megfordult... 30 perces küzdelem volt. Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Kismamik + leendő Kismamik Kép

12 petesejtem lett Kép

Látom, mindneki egyben van még!

Lara Kép
Jó, hogy előkerültél, vigyázz magatokra!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Szuper!!!
Nem semmi termés. Ha mindegyik osztódik -már pedig mindegyik fog- lesz miből válogatni.

Timi
latimi
 
 


Fanni,

Pont egyszerre írtunk ! Gratula a rengeteg petihez KépKépKép Ebből még fagyira is jutKép Mind ICSI lesz belőlük vagy fele-fele?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Timi Kép, Kriszta Kép, köszönöm!
A biológusok döntik el, hogy mindet ICSI-zik-e. Kovács doki azt mondta, hogy ICSI-re csak a legszebbek alkalmasak. Azért remélem, sok szép van Kép
Hja és lehet, hogy csak pénteken kapom őket vissza, de a ma éjszakai randijuktól a kiskatonákkal sok függ Kép
Puszi, jó éjt mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Fanni!
Gyönyörü a termés, biztos sok meg is termékenyül, és ott lesz köztük a befutó!
Drukkolok a romantikus éjszakájuknak!
Kedves Timi!
Nálunk nem kellett gondolkodni, a férjem spermái a kora (most 45) és a cukorbetegsége ellenére kiváló minőségüek (persze az uram jó karban van tartva...). Az én petevezetékeim vannak elzáródva, azért a lombik.
Nem akartam elbagatellizálni a gondotokat. Nem is lehet könnyü, vagyis nagy sulya van ennek, nem lehet a jövőbe látni tényleg. Nem is tudom hogy reagálnánk...
Kedves Unique!
Hát már azt hittem hogy megvan a bébi, ugy elhallgattál! A vége felé már nincs annyi hely hogy mozogjon, de egyesek csinálnak maguknak. Az enyém a császár előtti NST-n is ugy ugrált, hogy vinni kellett utána a hallgatót.Azért remélem, sikerül a saját dokidnál szülnöd.
Kedves Stella!
Kitartás!
Különben is mostanában érzik a gyerekek hogy nem fenékig tejfel idekint, mindenki késik. De bent nem marad 1 sem, az biztos!
Kedves Lara!
Mennyi idős a babád?
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Helló Kép
Én ma is jó hírrel jövök, 8-an megtermékenyültek az éjszaka Kép
Legközelebb csütörtök reggel telefonálok, s akkor dől el, hogy még aznap, vagy csak másnap kerülnek vissza az embrikék a pocimba.

Remélem, hamarosan többeteknek is lesz jó híre Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Ez nagyon jó hír.
Még a többi is osztódhat. Lehet, hogy egy kicsit lustik.

Továbbra is megy a drukk ezerrel.

Timi
latimi
 
 


Fanni,

Csupa jó hír KépKép Akkor végül is lett ICSI-s ? Ezekből biztos jut még a fagyiba is KépKép Csütörtökig le ne rágd a körmöd....én lerágnám...hányat kérsz/kapsz vissza ? Ha csak pénteken, akkor lehet hogy blasztok lesznek, ugye ?
Nagggggyon drukkolok KépKépKép

Ma délelőtt szerencsére nyugiban van Máté, már kicsit aggódtam tegnap este hogy valami nem tetszik neki odabenn...De hátha csak most szállt lejjebb...
Viszont 2 emelettel felettünk elkezdődött egy lakásfelújítás, már reggel 9-kor fúrták a betont....remélem mire hazajövünk a kórházból befejezikKép

Kriszta
37+3

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Timi Kép
Köszi! Igazad van, erre nem is gondoltam. Simán lehet, hogy a másik 4 lusti közül is beindul valamelyik!


Kriszta Kép
Mind a 8 ICSI-s, akik elindultak. Azt nem tudták a telefonban, hogy a másik 4 is az volt-e...

Persze hogy izgulok csütörtökig, de talán nem annyira mint a múltkor, mert akkor csak 4 indult el.

Eddig biztos voltam benne, hogy 3-at kérek vissza, de ha blasztok lesznek, akkor lehet, hogy csak kettőt... mert sajnos megint fáj a derekam... és egyre jobban úgy érzem, hogy jobb lenne csak 1 egyszerre. A babának és nekem is. De még nem döntöttem véglegesen, s ha kettőt kérek és mindkettő megtapad, természetesen jöhet mindkettő Kép

Át tudom érezni a felújítást. Mi az Andrássyn lakunk és mellettünk a Balettintézetet is felújítják már reggel 6-tól és a mellettünk lévő ház tetőterét is beépítik. Az egy dolog, hogy hangos, de a kocsimon minden reggel 1 cm por van, lemosatni sem érdemes Kép
Ha megtapadnak a babók, igyekszem majd minél többet a zöldben, friss levegőn tölteni!

Úgy látszik, többen is megszeppentetek attól, hogy nyugis a babóca. De jó, hogy mire én oda jutok, nekem már többen is tudjátok majd mondani, hogy ne aggódjak Kép


Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Semmi közöm hozzá, de én hármat kérnék vissza. Annál nagyobb az esély, hogy vmelyik megtapad.

Ne aggódj, meg kell hogy tapadjon. Tavasz van, ez a gyerekgyártási időszak kezdete.

Továbbra is hajrá a kis embrióknak!!!

Timi
latimi
 
 


FanniKép
Gratula a jó eredményekhez!
Csak így tovább!

KrisztaKép
Nem irígyellek a lakésfelújítás miatt.
Reméljük tényleg hamar végeznek!

Mi megjártuk ma is a kórházat.
Csináltak egy kb. 50 perces NST-t. Nagyokat csodálkoztak, hogy kintről (vagyis nem bentfekvő) 38 hetes ikres kismami érkezett vizsgálatra.
A fiúkkal minden rendben, szépen bealudtak, mert most pont nem lett volna muszáj Kép!

A dokimmal is taliztunk. Megvizsgált. Semmi újdonség, még mindig zárt minden, de azért csütörtökön be kell feküdnöm, biztos, ami biztos.
Szóval holnaputántól jön apa és a híradók!

UniqueKép
Veletek mi újság???

Pusza
Stella
37+5

Kép
stella9
 
 


Stella!

Csütörtökön nem győzöl majd csuklani, mert annyiszor fogunk emlegetni, izgulni értetek.

Várjuk majd az Apás tudósításokat. Vigyázz magatokra!

Timi
latimi
 
 


Stella Kép
Köszönöm.
Klassz, hogy ilyen jól vagy!
Várjuk majd az Apa híradót!
Nagyon izgi napoknak nézel elébe!
Izgulunk Értetek!
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

Velünk semmi. Kép Még mindig. Vannak érdekes történeteim az elmúlt 1 napból viszont.

1. tegnap este majdnem elindultunk a kh-ba. Kb. 1 órán át voltak 5-7 perces fájásaim. majd elmúltak. De nem sok hiányzott! nagyon fájt és elég rendszeres volt.

2. ma voltunk NST-n. Sehol semmi. Na ezt adjátok össze! Doki megvizsgált, zárt méhszáj. Kép A szokásos. Tudnám, mitől fog kinyílni Kép
Viszont ami már nem tetszett a mai napban: reggel 3/4 8-ra mentünk NST-re, majd 1/4 9- 9-ig vártam a dokira. akkor kezdődött a rendelése. 1/2 10-kor kerültem sorra. Vizsgálat, stb-stb. kérdeztem, hogy ki fogja helyettesíteni (márc 30-ápr 2-ig nem lesz benn, külföldön lesz). Mondta, hogy melyik doki és hogy kb. fél órát kellene rá várni és akkor bemutat neki. Mondom OK, megvárom. majd csak telt az idő, a másik doki műtött. Már vége lett az én dokim rendelésének, még mindig vártam (másik két kismamival együtt). Szóval 1/2 12-kor kezdtem kicsit türelmetlen lenni... Majd mikor sehogy sem lehetett megtudni, még mennyi idő van hátra és a dokim sem tudott semmit mondani, 12-kor úgy döntöttem, hazajövök. Már teljesen kivoltam idegileg is és fáradt is voltam. Kép A dokim (aki már amúgy is idegesebb volt, mint kellett volna) persze kicsit felkapta a vizet, hogy elmegyek, persze nem mondta, csak hogy az én érdekem lenne, hogy találkozzak a helyettesével. Mondtam, hogy ok, értem, csak már 4 órája várok és tényleg kivagyok (mit nem lehet ezen megérteni egy 40. heétben járó kismamánál???). Duzzogott, meg minden. nagyon rosszul esett, mit mondjak. Aztán végül tényleg eljöttem. Senki nem tudta megmondani, még mennyit kellett volna várni a másik dokira... még a nővérek sem, senki. A helyettes doki viszont nagyon aranyos állítólag, nagyon jó szakmailag és emberileg is (azt mondják, jól járnék vele). Úgyhogy annak ellenére, hogy nem ismerkedtem meg vele személyesen, drukkolok neki, hogy a helyettes dokinál szüljek. Kérnék egy kis drukkot Tőletel is márc 30-ápr 2-ig-re szüléshez!!! Köszi!

na jó, bocsi a kesergésért, jó volt kiírni magamból..

StellaKép
Nem semmi tényleg, hogy 38 hetes ikres mami még szabadlábon... Kép És főleg, hogy zártan!!! Hihetetlen!!! Várjuk a férjedtől a híreket! Megindítani meg fogják hamarabb, ha nem indul el?

FanniKép
Nagyon örülök a jó eredménynek! Ez fantasztikus jó hír! legalább ennyi jutott nekem ma, köszi! Kép


Puszi

Unique
39+5

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
Aranyos vagy!
Sajnálom... azért rossz lehet, hogy az utolsó percben kell váltani Kép még akkor is, ha állítólag aranyos az új doki.
Melyik kórházban fogsz szülni?

Tényleg, és Stella Kép, Te melyikben?
Reno Kép, Kriszta Kép? (Csak a kíváncsiság Kép )
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FanniKép ezek nagyon jó hírek és még jobb számok. Csak így tovább! Én is hármat kérnék vissza, de ez a ti döntésetek, hallgass a megérzéseidre.

UniqueKép szeretem amikor egy doki megsértődik, de ha neki kellene 5 percet várnia... Lehet, hogy tényleg a "spontán" helyettes dokival jársz a legjobban, melyik kórházban fogsz szülni? Márciusi vagy áprilisi babád lesz-e???

StellaKép csúcs vagy, hogy ennyire ragaszkodnak hozzád a srácok -belülről-! Az ismerősömnek, aki tavaly szült lombik ikreket, a 37. héten megcsinálták a császárt, de ő állítja, hogy csak azért, nert a dokija utána elutazott. Õ is simán ellett volna még 2 hetet egyben. Igaz, az utolsó 2 napban vizesedett a lába.

A szobánk alakul, de meg szeretném várni a képeket (keretezés alatt), akkor fotózok. Én reggel megyek CTG-re, izgulok, remélem Lepénykém még mindig ugyanolyan aktívan ellátja a babámat, mint eddig. Most éppen lubickol a drágám, érzi, hogy róla írok.

KrisztaKép, NorkaKép hogy vagytok?

OrsiKép, hogy álltok telekügyben? Fickók mit szólnak a tavaszhoz?

LaraKép, jó, hogy jöttél! Andor kivel van, amikor dolgozol? Sajnállak, hogy így le vagy foglalva, jó lenne, ha többet tudnál Andorról mesélni. Mégiscsak Õ az első "közös gyerekünk" Kép Kép Kép.

reno
35+4
renoka
 
 


Szia FanniKép
Igazából nem doki váltásról van szó, csak arra a pár napra helyettesíti a dokimat egy másik, jobb, rendes doki. És jó lenne nála szülni...Ennyi. A Szt Imre kh-ban fogok szülni (XI.ker.)

Puszi

KépKép
unique
 
 


FanniKép
Pécs - Megyei Kórház Kép

UniqueKép
Szegénykém! Szerintem én is eljöttem volna!
Drukkolok, hogy még a héten meglegyen Laura!

Azt nem tudom mitől nyílik ki a méhszáj, de akkor is elindulhat a szülés, ha még nem kezd kinyílni. A barátnőm is totál zárt volt, de elfolyt a magzatvíz.
Aztán szép lassan beindultak a dolgok. Bár lehet, hogy ehhez már kapott egy kis oxitocint is!

Megindításról még nem beszéltünk. Éppen elég volt nekem ennyi mára!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Unique!

Jól tetted, hogy eljöttél. Nem hinném, hogy egy kismamának szinte estig ott kellene ülni.

A szülésnél minden rendben lesz.

Timi
latimi
 
 


Unique,
Tegyelek a kirakatba! Hát bemegyek látogatni, mivel 3 percre dolgozok a kórháztól, szóval ne is izzélj, bemegyek és kész! Ne is próbáld letagadni, hogy bent lesztek! Szóval Orsi szólj, hogy mikor pottyantotta ki a Királynőt- ahogy a szobát elnézem nem gyenge udvartartása lesz a kiscsajnak- mert megyek most már csak azt kell tudnom mi a rendes neved, de majd azt is kiderítem, de szerintem elég ha tudom, hogy Laura anyukáját keresem és már mutatják is az utat.

FArkasok J

Kép
farkasok
 
 


Na megnéztem minek is hívnak Téged nyanya! Látom van már saját uszodád is, amit próbáltál átnevezni, de csak rájöttem! -a keresztneved meg az egyik kedvencem! Nem is tudom eddig miért nem néztem ezt meg! Nekem már csak Unique maradsz.
Jaj lemerülök!
puszi

Fanni,
Gratula a focicsapatahoz!

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Szia Judit Kép
Köszönöm!
Írhatnál magatokról pár sort! Néha olvasok a Dévais topikba, de egy ideje már nem jártam arra. Ott akadtam el, hogy sikerült a lapar műtét és Krisztián mandula műtétje, bár utóbbi kicsit neccesebb volt!
Most hol tartotok? Spontán próbálkozás? Meddig? Mikor kéritek vissza a fagyibabókat?
Pusz,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Stella!
Nem semmi nagyon nagyon ügyin végigcsináltad ezt a 9 hónapt. Drukkolok a szüléshez és várjuk nagyon a párodat a hírekkel és a képekkel. Kép

Unique!
Hát... nem hangzik valami szépen ez a történet, de részemről számíthatsz a drukkokkra hogy az "új" dokinál szüljél. Kép
Lehet Laurának sem tetszett az előző és így bulizta ki magának az új dokit. Kép

Reno!
Holnap remélem nálad is mindent rendben találnak. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Drága Judit,
Örömmel és nagy-nagy szeretettel foglak várni! Addigra azonban jól tanuld meg a pelenkázás és fürdetés trükkjeit, mert meg kell majd taníts rá! Kép Nem akarok én titokban tartani semmit, a férjem szeretné, ha inkognítóban lennék Kép Tudod, a férfi féltékenység... Kép Tréfát félre, jól esik, hogy gondolsz ránk! Kép
Tényleg olyan ritkán jössz, ez így nem is ér ám!!! Aki ide ír, annak aktív topiclakónak kell maradnia! Kép Várjuk a híreket a spontán babóról!!! Kép

RenokaKép
Igen, valahogy én is így gondolom. Sok doki képzeli azt magáról, hogy ő az atya úristen. Bezzeg amikor fodul a kocka...
Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha tudnám, hogy márciusi vagy április lesz a lányom Kép Nagyon kíváncsi vagyok a szobára! Ha meglesz, tedd fel! És szorítok holnapra a CTG-re! Kép
Majd gyere az eredménnyel!

TimiKép
Köszönöm a bátorítást! Ma tényleg kicsit kiborultam... Majdnem elpityeredtem... Kép Sőt...

StellaKép
Ezeket nem is tudtam. Mármint hogy akkor is elindulhat a szülés, ha zárt a méhszáj. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog könnyen kinyílni...
Ma viszont hidegfront van, délután szétrobbant a fejem. Kíváncsi vagyok, hány babát varázsol ki anyuka pocakjából! Kép

Norka?

Kriszti? Minden OK?


Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


ZsebiKép
Nem is mondasz ám hülyeséget, tudod, én is gondoltam ám erre Kép Nem hülye a lányom Kép Na kíváncsi vagyok, hogy spekulált...
Veled minden rendben van?
Kavicskáról tudsz valamit?

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique!
Kavicskának 1 termékenyült meg a kilencből, úgyhogyn most nagyon nagyon drukkolunk, hogy az az egy legyen a befutó. Holnap megy ha minden igaz vissza érte.

Velem minden rendben van, lassan nekifutunk mi is a következő körnek ami már sikerülni fog nagyon nagyon remélem.

Én annyit tudok ami beindíthatja a szülést a lépcsőzés és a meleg fürdő. Esetleg próbáld ki hátha segít.
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Fanni!
Gratulálok! Még a többi is megtermékenyülhet ám. Szerintem rakasd be a hármat,adj meg minden esélyt. Nekünk is 3-at tettek vissza és abból lett Pöribébi. Azért a 3-as iker nagyon ritka.
Stella, Unique!
Hajrá az utolsó napokban! Élvezzétek ki minden percét, olyan szép emlék lesz később, hogy ujra vágyni fogtok rá.
A dokivárás a Te állapotodban durva volt talán. Ki volt és ki lesz a doki?
Én is ott szültem, Parragh Attilánál, de mindenkiről csak jókat tudok mondani, számomra a császár ellenére élmény volt. Már minden más mint 17 éve, el se tudjátok képzelni, milyen más.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


ZsebiKép
Mindenképp sikerülni fog a következő, pláne, hogy most jól megfertőzünk a babakórral! Így könnyebben marad Veled, hiszen vannak kispajtásai, akik kint várják! Kép
Köszi a tippeket, a meleg fürdőt már próbáltam, de persze nem lehet elégszer Kép Lépcsőzést is... Kép
Köszi az infókat Kavicskáról, nagyon szorítok érte!

MelcsiKép
A dokim Bencsik doki és a helyettese a Prof. Barna (idősebb) lesz ebben a négy napban. Szóval mindkettő jó, csak tegnap kikészített egy kicsit a dokim... Kép
Melcsi, tudsz Te arról valamit, hogy a bakteorológiám eredménye az lett, hogy gombám nincs, de baktériumból (aerob) van Staphylococcus Aureus. Mi a fene ez? Azt mondja a dokim, hogy annyi lesz, hogy Laura kap majd valami szurit a születése után. Mit kap? Nem ártalmas ez neki? Most sem, hogy odabenn van? Nem értem... Kép
Köszi előre is!
Egyébként a mamám is ott szült engem, a Kolos dokinál (ő már nem dolgozik ha jól tudom).

Puszi

Unique
39+6

KépKép
unique
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok, egyben vagyokKép Csak a párom ha itthon van, akkor teljesen lefoglalja a gépet, őrülten próbál régi negatívokat bescannelni, hogy befejezze a szülésig mert utána nem lesz rá ideje...Na meg őszintén szólva valahogy fáj a szemem, ha sokat ülök monitor előtt, főleg este, igy tényleg már csak ide járok, meg az emailjeimet nézem, és kész...

Unique,
Nem semmi a történet, a legjobban utálom én is a kórházi várakozást...azt hiszem én előbb feladtam volna...de reméljük hogy a pótdoki tényleg rendes leszKépKép A Szt. Imréről én is csak jókat hallottam, meg a szülőszoba is fenn van a neten, hercegnőnek megfelelő környezet KépKép A barátnőm is ott fog szülni, velem egyidős terhes, igy pont váltani fogjátok egymást Kép
Nagyon drukkolok ehhez a hétvégéhezKép Ma hidegfront, de holnapután újra meleg jön, hátha az segít Kép

Stella,
Gartulálok !!KépKépKép Azt hiszem nem ismertem még olyan ikrest, aki ilyen sokáig egyben húzta kiKép Csütörtöktől azért rettenetesen izgulunk hogy mikor bújnak ki a fiúk!! Tényleg, meddig várnak a dokik ? Kivárnák a 40. hetet szerinted ?

Fanni,
János Kórház...ha előbb láttam volna a szülőszobát, én is a szt Imrére szavaztam volna, de mostmár mindegy. Van jó dokim és kedves szülésznőm, biztos minden ok lesz itt is...
Holnapra megadrukkok a kis embrióknak !!! Hát nagy dilemma a 2 vagy három. A te esetedben lehet hogy én is csak kettőt kérnék vissza. Úgyis megtapad egy belőlük...Lehet hogy a múltkor tudat alatt nagyon féltél az ikrektől, ezért nem maradtak veled. Mindenesetre most fő a bizakodás !!!KépKép

Judit,
Nem ér hogy csak hébe-hóba bedobsz néhány aranyköpést !Kép Tessék szépen beszámolni a spontán próbálkozásokról is !!!

Kriszta
37+4

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Halihó!

Megkaptuk az új sorszámot: 154. Nem gondoltam volna, hogy ennyit haladtunk. Megkönnyebültem.
dec. 16-án 199-es volt a sorszám.

Fanni!

Mi újság?

Timi
latimi
 
 


Most értem haza, óriási dugó van a városban a benzinkúti balhé miatt. Sikerült beleszaladnom a közepébe, az amúgy 10 perces útból így lett 2,5 órás kocsikázás. Ráadásul össze-vissza eltereltek, azt sem tudtam néha, hogy hol vagyok, de azért csak hazataláltamKép

Szóval, babám jól van, a CTG-n lusta volt de előtte és utána nem kímélte az anyjátKép A flowmetriánk tökéletes, a lepénykém meszes ugyan, de még mindig jól dolgozik. 3kg felett van már kicsivel, szépen nő, olyan jó. Kaptam még 1 hetet, a doki szerint 10 napon belül megszüljükKép Ez van, most intézem az anesztes dolgokat.

Mindenkit puszilok, Unique, nagggyon erősssssen drukkolok!

reno
35+5
renoka
 
 


Kriszta Kép
Látom, meg kell nézzem ezt a Szent Imrét... bár szerintem az ember inkább orvost választ és reménykedik, hogy gyorsan hazamehet a kórházból!
Tudod, attól is függ, hogy hányat kérek vissza, hogy holnap vagy holnap után kapom meg őket és hogy végül hányan maradnak. Ha pl. 4-en, akkor csak 2-t kérek, hogy maradjon a fagyiba. Ha ennél többen... akkor jön a dilemma Kép

Timi Kép
Klassz, hogy így haladtok Kép
Nincs ma semmi, kibírtam, hogy nem telcsiztem be, de amúgy is azt mondták, hogy csütörtök reggel érdeklődjek. Tök nyugis vagyok, tőlem nem megszokott módon Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Csak maradj ilyen nyugodt. Szerencsére holnap csütörtök. Majd én izgulok helyetted.

Timi
latimi
 
 


RenoKép
Még a végén beelőzöl minket!!!

Én már csak azt várom, hogy valami elkezdje a sort. Utána tutira napokon belül jövünk még páranKép!

KrisztaKép
Az, hogy megindítják-e ha nem akar magától és mikor, még tisztázásra vár. De ha bent leszek azt hiszem lesz rá időm,hogy mindent megbeszéljek a dokival.
De azért a besz@rásjelző már rendesen elkezdett villogni!

UniqueKép
Talán hatásos lesz a hidegfront és Laura elindul holnap. Tudod, ahogy a nagykönyvben meg van írva!

TimiKép
Gratula az új sorszámhoz!
Tényleg jelentős előrelépés!

Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Reno!

Nagyon szép súlya van a babócádnak. Húha, ez a 10 nap gyorsan eltelik majd.

Nem semmi lesz a következő pár hét. Olvahatjuk majd a szebbnél szebb történeteket. Már nagyon várom. Na meg a sok fotót a babákról.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok, a hidegfront még nem hozta ki Laurát. Kép

KrisztaKép
Látom, már Te is a finish-hez közeledsz, de azért még egy kicsit jó lenne benn tartani, ugye? Kép Mekkora lehet most Máté? Mikor mész NST-re / UH-ra? Dokihoz?

TimiKép
Ez fantasztikus, hogy ilyen gyorsan megy lőre a sorzám! Ezt én sem gondoltam volna... Már nagyon közel van, hogy mamóca legyél! (lehet, hamarabb leszel Te mama, mint Én Kép)

RenokaKép
Nagyon örülök, hogy minden OK. Főleg, hogy már 3 kg körül van, ez meg tényleg megnyugtató is! És még simán az is meglehet, hogy beelőzöl... nem semmi. Tudod, hogy irigyellek Téged ezért, hogy már legalább tudod, hogy max. 10 nap Kép Jó koránra hozta a doki azért a szülést! Nem lacapacázik!!!
Köszi a drukkokat!

StellaKép
Én is úgy gondolom, hogy valakinek már meg kellene kezdenie a sort, és akkor jön a többi baba is sorban Kép csak a kérdés: ki és mikor Kép
Holnap a nagy nap: mész a kh-ba... Hú, de izgi. De azért gondolom, annyira nem várod a befekvést. Csak jobb otthon lenni. Kép Na persze hogy a túlsó part mindig zöldebb Kép

FanniKép
Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége: 2 vagy 3 Kép Drukkolok!!! ++++++++++++++++++++

Puszi

Unique
39+6

KépKép
unique
 
 


TimiKép én is gratulálok a számotokhoz!! Nem is gondoltam volna, hogy december óta ekkorát ugrik. Tök jóKép

UniqueKép azért ne irígyelj, kihordanám én ezt a bébit végig is, ha nem lennel öregecske a lepényem. Ráadásul, nem volt választásom, császár és kész. Laura is nagyon jól érezheti magát odabent, minden nap még egy kicsit fejlődik, erre a csúnya esős időre ma nem kíváncsi. Remélem az "új" dokid nagyon kedves lesz veled.

FanniKép csúcs vagy. Én biztosan betelefonáltam volna, de így kell ezt csinálni. A nyugalom átsugárzik majd rólad a babákra is. Nagyon szorítok neked.

Na, gondoltam köthetnénk fogadásokat, hogy mi lesz a sorrend. Az én tippem: 1. Unique 2. Stella 3. Reno 4.Kriszta (csak a befutókat írtam, Norkának még van ideje bővenKép)

reno
renoka
 
 


Unique!

Azért olyan gyorsan nem megy. Úgy örülök ennek a sorszámnak, mintha vmi milliókat nyertem volna. Ha ilyen gyors ütemben haladunk előre, még a végén karácsonyra lesz kisbabánk.

Reno!
Én is így tippelem a babák érkezését.

Timi
latimi
 
 


Reno Kép
Köszi Kép
Az mit jelent, hogy öreg a lepényed? Én ilyet még sosem hallottam.

Szerintem amúgy Stella, Unique, Reno, Kriszta lesz a sorrend, de csak 1-2 napos eltéréssel.
Mostmár -Stellánál Apának szól- tessék ám minden nap egy percre bejelentkezni, mert különben azt hisszük, hogy megindult a sor!

Timi Kép
Ha mindketten "belehúzunk", akkor karácsonyra lehet babánk Kép

Unique Kép
Köszi! Holnap megmondom, ha még egyben leszel ;-)



Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Egyetértek. Nem csak lehet,lesz is. Neked mindenképp.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok, folyamatosan vagyok és olvasok, csak írhatnékomban fegyelmezem magam, mert tudjátok, be van osztva az időm,s ha nagyon belevadulok a Netezésbe, azzal eltelik egy egész fél nap... Kép

Az én tippem: Unique (pár nap), Stella (jövőhét), Reno (jövő csüt-péntek, egyébként Hanna baba szépen hízik, kis ügyes!) és Kriszta. Utána én, hehe. Kép

Megjött a mi Gólyahíres levelünk is, 131., és most olvasom odaát Timi, hogy máris levonhatunk már 2-őt, a helyzet folyamatosan változik. És te pedig egyet még pluszban, ugyanis apa azt mondta most, ő most kiszállna a sorból... Kép Hát valóban nem lehetek önző, ha már lesz babánk, csak félek belegondolni, mi van, ha sokáig nem jön kistesó, akkor újra elszarunk még 2-3 évet ezzel az egésszel? Na mindegy, ez még a jövő zenéje, mindenesetre hamarosan felhívjuk Gabikát, hogy ezt rendezzük. Kép

Fanni, drukkhegyek mennek, tudod át kell költözni ide!

Velem még annyi, hogy már +9-nél járok. Tudom, nem ez az elsődleges hír, de annyira hiú vagyok, és néha annyira kívánós, a combjaim meg már annyira vastagszanak... ajajj. Rémálmaimban már tehénnek látom magam. Egyébként szuperjól vagyunk, egy hete csak magnéziumon élek, és semmi nincs a pocakkal, hála égnek.

pusz mindenkinek Norka (28+5)
s_norka
 
 


Sziasztok,
néhány hete írtam nektek néhány kérdést, és most megint hozzátok fordulok segítségért: hátha tud valaki valami magyarázatot mondani nekem.
Decemberben HSG-n kiderült, hogy kétoldali petevezeték-elzáródás van nálam. Januárban lombik - minden abszolút tökéletes volt, Krizsa szerint hihetetlenül jó ereményekkel. Nem sikerült. Mivel szerettem volna valamilyen magyarázatot, ezért elmentem laparoszkópia+hiszteroszkópia vizsgálatra, ami hétfőn volt a Bajcsyban, László prof-nál. Kiderült, hogy minden (de minden!) a lehető legnagyobb rendben van, és mindkét petevezetőm tökéletesen átjárható.
Ti jártasabbak vagytok a dologban, többet hallottatok, olvastatok. Tudtok vmi magyarázatot erre? Rossz volt a hsg-s vizsgálat? Vagy a lapar során végzett átjárhatósági tisztította ki a petevezetőket? Sem Krizsa, sem László nem tudott semmit mondani. Ti találkoztatok már ilyen esettel másoknál?
Ha átjárható voltam eddig is, akkor kicsit idegesít, hogy miért csak a 3. lombik után küldik az embert laparra? Ha meg most lettem átjárható, akkor hihetetlenül örülök! És persze egyébként is nagyon boldoggá tesz a tudat, hogy teljesen egészséges vagyok, csak valami magyarázatot keresek.
Nagyon megköszönöm, előre is, ha válaszoltok!
Amúgy nagyon gyakran olvaslak titeket, és nagyon szurkolok mindenkinek! Kép És nagyon remélem, hamarosan én is a fórum "valódi" témájával kapcsolatban írhatok ide! Kép
Emese
mse9
 
 


Emese, hallottam ilyet, igen. A Lombikbaba.hu fórumon így járt Mandarin pont László dokinál, ráadásul ő eddig BMC-s volt, átment Krizsához, és megismételték a HSG vizsgálatot (tehát nem is lapar volt). És átjárható, pedig eddig nem volt az elvileg... ott is vannak kérdőjelek. Ismerek egy másik lányt is: HSG-t és lapart is Lászlónál csináltatta, a 2 évvel ezelőtti HSG-nél kizuttyant a kontrasztanyag és nem folyt át, lombikok, majd most tökéletes átjárhatóságot mutatott. Örülj neki, mert nálam fordítva volt: azt hittem, a petevezetőimmel nincs baj (elvileg a Szabolcsban azt mondták az első laparnál), László doki megismételte a lapart aug-ban, kiderült az egyoldali elzáródás (de mégis arról az oldalról terhes lettem végül....).
Tanulság: magyarázat nincs. Most húzzatok bele, mert ilyenkor műtét után könnyebb teherbe esni, lásd Renókát és engem is.
s_norka
 
 


Timi!
Ez nagyon nagyon nagyon jó hír. Javítottam is a táblában. De ma nem firssítek csak holnapKép

Reno!
FÚÚÚÚÚÚÚÚ ez nagyon izgalmasan hangzik. Drukkolok neked is.

Nóri!
Örülök,hogy te is jól vagy. Ne izguljál ha már kint lesz a babó akkor majd lemegy szépen a plusz kilók és ismét a régi leszel. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Norka!
Ez nem önzőség. Csak ugye nem tudja az ember, hogy a következő alkalommal mekkora sorszámot kap. Én soha nem gondoltam volna, hogy ennyi családnak kell sorbaállni babáért.

Én csak a legvégén hívnám fel (40. hét).

Cserélnék veletek sorszámot. Jó lenne, ha 3 havonta ennyit csökkenne a sorszám.
Örülök, hogy minden rendben van nálatok is. Tőled is kérjük ám a fotókat.

Timi
latimi
 
 


Zsebi!

Nem hittem a szememnek, amikor megláttam a sorszámot. Én nagyobbra számítottam. Már nagyon várom, amikor benne leszünk az első 50-ben. Akkor már bármikor csöröghetnek.

Timi
latimi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: