Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tünde, elnézést, hogy egy kicsit személyes témára terelem a szót, de gyanút fogtam, hogy mi egy helyen dolgozunk. Megnéztem ugyanis az adatlapodat és a fényképed alapján nagyon ismerős voltál. Budaörsön vagy?

Természetesn mindenkinek minden jót és kellemes napot kívánok!!

Kata
katca
 
 


Sziasztok!

Réka, tényleg régen hallottunk felőled is, jó hogy jelentkeztél. Kép

Kata, igen. Mindjárt küldök neked mailt. Kép
Milyen kicsi a világ, egy másik folderben egy középiskolai osztálytársammal találkoztam.

Pusza
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Tünde!A kérdésedre a válasz,hát bizony már egy kicsit unalmas.Bár még mindig jobb,mintha a kórházban kéne feküdni.Itthon azért csak "tötyörög" kicsit az ember.Ami jobban zavar,az a bezártság, csak akkor mozdulok ki,ha orvoshoz megyek.Nem akarok panaszkodni,mert tényleg nagyon jó,hogy itthon lehetek a családommal,meg hálisten nagy problémánk sincs.KisBence jól van,Az uh szerint a 34.hét kezdetén már 2,5kg volt.Én is jól érzem magam.A doki azt mondta,hogy még két hétig maradjak nyugton,mert a 37.héttől már normál szülésnek számít.Különben én hétfőn megyek Templomhoz.

Ági!Szurkolok neked.Remélem a babád megvárja,míg az apukája meggyógyul.

Mindenkinek minden jót!

Klári
H.Klári
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm mimndenkinek a jókívánságokat. Szerencsére kispapa kapott gyógyszert, amitől rohamosan javul az állapota. Viszont most nekem dagadtak meg a nyirokcsomóim a nyakamon. Próbálok mindent megtenni, hogy ne törjön rám a betegség.

Gyanús, hogy Ani, miután utlojára azt írta, hogy megy ctg-re, nem jelentkezett. Lehet, hogy már babázik?

Ági
kovagi
 
 


Sziasztok,

Babafürdetővel kapcsolatban: nekem is azt mondta az anyósom (aki gy.belgyógyász), hogy 1/2 évig inkább tanácsos a gy.orvos által felírt fürdetőkenőcsöt és krémeket használni az esetleges allergiás reakciók elkerülése végett, hiszen bár a reklámok nem pontosan ezt hirdetik, de ezek a babafürdetők tele vannak mindenféle illatanyagokkal stb., amik nekünk nagyon kellemesek, de a babának nem biztos, hogy jót tesznek az első időkben.

Tündi,
de, megyünk holnap a kispapival. Te is jössz?
Neked nem jön a kispapid?

Üdv,

Vic
Victoria
 


Sziasztok!
Tényleg: hol van Ani???
A babafürdetőről: valaki írta, hogy feloldja forrásban lévő vízben, tusfürdőt csinál belőle.
Kipróbáltam, de nekem utána ugyanúgy "megkövült", pedig tök folyékony volt. Valamit rosszul csináltam? Én marha optimistán beletöltöttem egy magas üvegbe, most aztán bányászhatom...
medvike
 
 


Sziasztok!

Klári, igazad van, még mindig örülhetsz neki, hogy legalább otthon lehetsz. Meg hát a babáért mindent elvisel az ember, ugye? Kép
Ilyen sűrűn kell menned dokihoz? Most voltál, nem? Vagy csak a végén kell ilyen gyakran menni? Én eddig havonta mentem.
Beszéld meg Bencével is, hogy még maradjon nyugiban pár hetet. Kép

Ági, szorítok, hogy sikerüljön elkerülni a betegséget.

Vic, megyek, de csak egyedül. Papi dolgozik, és amúgy is ha nem feltétlenül szükséges, utál kórházba járni, akár még látogatóba is.

Pusz
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!
Köszönöm,hogy agódtok értem de még sajna nem babázok.Csak egyszerüen nincs idöm a géphez ülni.Tegnap volt egy kis gond a CTG-vel,ezért UH-ra is kellett mennem.Az volt a baj,hogy a babának nagyon sok volt a pulzusa és egy kemény fájásom is volt CTG közben.Persze kicsit megijedtünk,mert úgy volt hogy lehet bent kell maradnom.De az UH már nem mutatott semmi bajt,ugyhogy hazaengedtek.Ma is kellett mennem CTG-re,de nem volt szerencsére semmi gond.Majd csütörtökön megyek ismét.Ha véletlenül beindulna a szülés,igérem mielött elindulnánk írok pár sort,hogy mindenről tudjatok.
A fürdetökenőcsről köszönöm a tanácsokat,majd kiprobálom valamelyik ötletet.
Zsizsa!Arra a kesztyüre gondoltam amit irtál,de szerintem nem költök rá, ha vizben feloldodik a kenöcs akkor szerintem felesleges.

Puszi nektek!

Ani
ani24
 
 


Mackoo!

Én a krémet hidegen turmixoltam, és elég sok vízzel hígra csináltam. Utána nem állt össze.
De volt, hogy a tubusból nyomtam a még üres kádba, kicsit szétkentem az alján és a vízzel jól lelocsoltam. Aztán ha maradnak apró darabkák szerintem az sem gond én azt Danin kentem szét.

Egyébként én is fürdetőt használtam egy jó darabig, mert a kórházban sikerült olyan bőrfertőzést összeszednem, hogy négy hónapig folyton viszketett mindenem (hasan, lábam, nyakam... tényleg mindenhol) és akkor én a fürdetőt magamon szétkenetm és aztán vízzel lemostam. Nagyon jól lehetett így használni, bár Daninál ezt soha nem próbáltam.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Tünde!Valóban az utolsó hónapban már sűrűbben kell orvoshoz járni,főleg ha van egy kis probléma.Templom doki nagyon lelkiismeretes,így inkább gyakrabban ellenőriz.A nagylányommal annak idején hetente kellett orvoshoz menni az utolsó hónapban,pedig akkor minden rendben volt.Az is igaz,hogy akkoriban nem kellett külön CTG-re járni,mert azt a terhesrendelésen mindig megcsinálták.

A gyógyszertárban kapható fürdetőkenőcsöt a gy.orvossal kell felíratni? És mi a helyzet a köldökcsonk ápolásával? A kórházban adnak hozzá folyadékot,vagy azt is gyógyszertárban kell megvenni?
Előre is köszönöm,ha válaszoltok a kérdéseimre!

Üdv mindenkinek!
Klári
H.Klári
 


Szia Klári!
A gyerekorvos írja fel a fürdető kenőcsöt, popsikenőcsöt. A köldökcsonkhoz 70%-os alkohol kell és hexaclorophen hintőpor. Ezeket gyógyszertárban megkapod. A kórházban nekem nem adtak hozzá semmit, csak megmutatták, hogyan kell csinálni.
medvike
 
 


Sziasztok!

Ani, ez aranyos volt, de ha sietned kell, majd ráérsz minket utólag is értesíteni, nehogy otthon szülj. Kép

Klári, köszi az infókat, akkor én is így fogok készülni.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Most olvastam a friss kismamákban, szorítsunk nagyon Kisbuksiéknak!
"Vencel és Regő ma reggel 9.05-kor anyukájuk és az orvosok minden próbálkozása ellenére megszülettek. 1,5 és 1,6 kilósak és az intenzíven vannak."
Nagyonnagyon megy a drukk!!!!

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Szia Tünde!
Szerintem lesz idöm pár sort írni,mert gondolom az első baba nem jön olyan gyorsan.Bár ki tudja!
Ha nem jönne össze az írás,akkor a férjemmel íratok pár sort.

Puszi!
Ani
ani24
 
 


Ani!

Úgy legyen, akkor legalább pontosan tudjuk mikortól kell szorítani neked! Kép Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Kisbuksi, Vencel és Regő,
megy a drukk ezerrel!!!

Ha valaki tud majd róluk valamit, kérem írja meg ide a topicba! Köszi!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Szegények! Én is izgulok értük!
medvike
 
 


Sziasztok,

Tündi, szerintem az utolsó 1 1/2 hónapban már mindenkinek tök gyakran kell menni a vizsgálatokra a kórházba. De ez olyan izgi, nem?!
Mi holnap megyünk CTG- re, s utána UH- ra is, de már annyira várom, hogy mik lesznek az eredmények.
Már csak 34 nap van hátra..., de remélem, hogy pici Pocaklakó "ki fogja bírni addig", mert szülés előtt 2 héttel még van egy utolsó fellépésem ebben az évben, aztán utána természetesen úgyis egy kis szünetet kell tartani.

Voltam ma kismamarucikat (nacit, blúzt stb..) venni, s az eladó alig akarta elhinni nekem, hogy bizony az utolsó hónapot "tapossuk":-))) Amúgy jó kis cuccok vannak ebben a boltban (2 in 1 a Lövőház utcában), s teljesen elfogadható áron ( a naci 10 ezerbe került).


Jöttök ma a szüléselőkészítő előadásra?

Üdv,

Vic
Victoria
 


Sziasztok!

Most hogy már voltam minden előadáson, itt az utolsó beszámolóm a szülésfelkészítőről. Kép

Tegnapi téma: az újszülöttek. Ez volt a leghosszabb előadás, fél 5-től este 7-ig ott voltunk. Nekem most is szimpatikus volt az előadó. Látszott a doktornőn, hogy nagyon régen ott dolgozik, tapasztalt orvos, és nagyon sok mindenről beszélt: pl. az újszülött ellátása, elhelyezés a szobákban, vizsgálatok, oltás, szoptatás stb.

Sajnos sok negatív tapasztalata volt kismamákkal, ezért említette is, hogy már belefáradt néha abba, hogy ő vitatkozzon kismamákkal, hogy mi lenne a gyerek érdeke. Senkinek nem tart hegyibeszédet, ha az illető úgy áll hozzá. Viszont bárkinek nagyon szívesen segít, csak kérdezni kell, mert anélkül nem tudják mit szeretnénk.

Ez vonatkozik a csecsemősnővérekre is. Nagyon túl vannak terhelve, nincsenek megbecsülve (sokan csak úgy szólnak hozzájuk, hogy "hé, te" Kép), de ha szépen megkérjük őket, mindenben segítenek, amint az idejük engedi.

Ezenkívül ott volt egy néni az anyatejgyűjtőből is, mindenkit biztatott, hogy menjünk majd le, ők is segítenek mindenben. Lehet, hogy nem kellemes, fájni fog, de ha begyullad a mell, az sokkal fájdalmasabb lesz. Egyébként lehet kapni a kórházban is mellszívót, kézit és elektromosat is. Talán érdemesebb ott vásárolni, mert addigra derül ki, hogy kinek mire van szüksége, és valamivel olcsóbb is, mint a boltban.

Szóval összegezve, nekem nagyon tetszett, megérte elmenni, sok hasznos infót hallottam.

Vic, Ági, nektek hogy tetszett?

Ági, örülök, hogy sikerült találkoznunk tegnap. Kép Milyen volt a könyvbemutató?

Vic, mikor mész ma UH-ra? Délután? Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Zsizsa, annyi infót sikerült még megtudni Kisbuksiékról, hogy a babák igazából 1,4 és 1,5 kilósak. De nagyon jó az Apgarjuk, a körülményekhez képest jól vannak. Mindezek ellenére főleg az elkövetkező pár napban minden drukk elkel!

Pusza mindenkinek,
Tünde
rtünde
 
 


Megy a drukk Kisbuksiéknak!!!!KépKép Az a szerencse, hogy nagyon jó kezekben vannak, biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi gond!!!Kép

Tünde!
Melyik doktornéni tartotta az előadást?
A tejgyűjtős néni, Klárika és tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy menjen le, mert azon kívül, hogy nem lesz mellgyulladása, rengeteg hasznos dolgot is tanulhat tőlük.

Réka
muki
 
 


Réka!

Dr. Völgyessy Ibolya volt az előadó.
És igen, a tejgyűjtős néni pedig Klárika volt.

Tünde
rtünde
 
 


Tünde,
köszi az infot Kisbuksiékról! Ez jó hír, hogy az Apgarjuk jó!Kép Továbbra is megy a drukk!!! Előre is köszi a további tájékoztatást!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Mackoo!Köszönöm az infókat a popsikenőcsről és egyebekről!

Nagyon szorítok Kisbuksiéknak.A kórházban biztosan nagyon vigyáznak rájuk,és gond nélkül fognak gyarapodni.

Vic!Te mikorra várod a babádat? Én elvileg jan.9-én fogok szülni,bár szerintem kicsit korábban ki fog bújni KisBence.Lehet,hogy találkozunk a szülészeten?

Puszi mindenkinek!

Klári
H.Klári
 


Sziasztok!
Újra itt vagyunk és persze még egyben!
Nem tudom,de a babókám nem igazán akar kibújni,még zárva van a méhszáj.A dokim szerint hétvégén sem lesz baba,de nem mert rá megesküdni.Lehet túl fogom hordani,de ezt nem igazán szeretném.Fájdalmas,ha beindítatom a szülést?Jövöhét csütörtökön van a kiirt időpont,mondjuk addig bármi megtörténhet.
Jut eszembe!Lehet hülyeséget kérdezek,de mi megy el elöbb,a nyákdugó vagy a magzatvíz?Van összefüggés a kettő között?

Puszika!

Ani
ani24
 
 


Ani!
A nyákdugó megy előbb. Az zárja el a méhszájat, ha jól tudom. Utána jöhet esetleg a magzatvíz, de nem szükségszerűen. Sokaknak a kórházban repesztenek burkot.
medvike
 
 


Sziasztok!

Tegnap szerintem nagyon jó volt a szüléselőkészítő előadás. Nagyon kedves volt a doktornő, s sok hasznos tanáccsal látott el minket.

Klári,
Mi jan. 6- ra vagyunk kiírva, szóval szerintem fogunk találkozni. Ott voltál a tegnapi szüléselőkészítőn?

Ági, örülök, hogy megismerhettelek, s értesíts minket, hogy mi a helyzet a Pocaklakóddal!!! Hiszen holnap már péntek van!!!

Mi ma voltunk CTG- n és UH- n. Pocaklakó 3 nap folyamatos, éjjel-nappali megállás nélküli pörgés után szinte végigaludta az egész CTG- t. A CTG- s hölgy (Éva) próbálta keltegetni, hogy néha rúgdosson már egy kicsit ez a pici baba. Akkor rúgott egyet, aztán mint aki jól végezte dolgát visszaaludt...:-)))
Persze mihelyt leértünk az első emeletről, s átmentünk a dokihoz UH- ra, akkor úgy belekezdett a rúgdalózásba, hogy az UH- n végig hullámzott a pocakom. Amúgy a doki azt mondta, hogy nagyon jól érzi magát odabent a Pocaklakó, mindene teljesen rendben van stb...Ez mindenféleképpen megnyugtatott minket.
Habár az elsőn épp akkor vajúdott egy hölgy, s mi véletlenül beláttunk a terembe. Kicsit megijedtem, hogy mi lesz majd, amikor én fogok ott feküdni?! Vajon mindent fogok- e tudni, képes leszek- e kitartó és bátor lenni?! Kicsit elkezdtem sírni az ijedtségtől, de a férjem gyorsan megvígasztalt:-)

Üdv,

Vic
Victoria
 


Sziasztok!

Vic, örülök, hogy minden rendben van! Kép És ne aggódj, amikor arra kerül a sor, biztos mindent jól fogsz csinálni. És ott is lesz, aki segítsen.

Ági, merre jársz? Azt beszéltük tegnap, hogy ha ma nem írsz, lehet, hogy már babázol? Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Tündi,
Hát remélem, hogy nem kapok sírógörcsöt a szülés alatt a tehetetlenségtől. Szerencsére a férjem ott szeretne lenni végig mellettem, s az anyósom is. Ma jól megijesztettük szegény anyósomat: amikor hívott minket, s a férjem mondta Neki, hogy bent vagyunk a kórházban, hirtelen megállt Benne az ütő, nem tudta, hogy ma jövünk CTG- re:-)))

...Férjem kabátját már be is dobtam a mosógépbe majdnem dupla adag mosószerrel:-))) (Emlékszel arra a tegnapi büdi bácsira?! Fúúúj)

Na, mostmár én is izgulok, hogy mi van Ágival!!
Ági, jelentkezz!

Vic
Victoria
 


Vic!

Na látod, ennyien melletted lesznek. Tuti rendben lesz minden! Hát elhiszem, hogy hirtelen meglepődött az anyósod. Kép

Emlékszem, borzalmas volt... Kép

Tünde
rtünde
 
 


Ani!

Én sem akartam túlhordani a babót, mert a 38. héten már 4 kiló volt, és nekem többen (köztük a szülésznő is) azt tanácsolta, hogy szeretkezzek a férjemmel, mert az ondóban ugyanaz az anyag van, mint abban a szerben amivel beindítják a szülést.
És nekünk bevált, még ha nehézkesen is ment a dolog azért jókat nevettünk is közben. És két alkalom után már mentünk is be a kórházba.
Lehet, hogy sokan elítélnek ezért a módszerért, de szerintem még mindig természetesebb, mint bármi más.

Réka
muki
 
 


Réka!
Nem tudom, hogy ki ítélne el ezért, nekem anno az orvosom még javasolta is. Az tuti, ha az ikrekkel a 36. hét után még itthon leszek, akkor bevetjük.
Kriszta
Névtelen
 


Kriszta!
Sok ellenzővel találkoztam már, igazi indokot nem nagyon tudtak mondani, többnyire csak azzal érveltek, hogy ez rossz a babának, amit mondjuk én nem hiszek. Én mondjuk örülök, hogy a kiskrapekom megszületett a 38. héten, mert így is 4100 gramm és 60 cm lett.
Te mikorra vagy kiírva? És tudod már a babák nemét?

Ja a beszólásokra visszatérve nekem az egyik ismerősöm szólt be, amikor elmentem usziba, hogy egy kicsit visszanyerjem régi formámat, hogy ez tök gusztustalan, mert én így belecsorgatom a vízbe a sok tejet. No comment!

Jó pocakosodást és babázást Mindenkinek!
muki
 
 


Réka!
Február 16-ra vagyok kiírva és két fiú. De hozzáteszem remélhetőleg nem a Schöpfi-ben fogok szülni, mert a dokim a Szent Imrében van, de ott csak a 35. hét után szülhetek. Ikreknél meg ugyebár sose lehet tudni. De azért olvaslak Titeket is.
Kriszta
Névtelen
 


Sziasztok!

Egyben vagyunk ám még. Csak tegnap nem voltam túl jól. Éjszakára teljesen begyulladt a torkom. Az orrom is bedugult. Aludni nem bírtam. Úgyhogy miután hazajöttünk a ctg-ről, inkább csak feküdtem. Gőzöltem meg Septofortot szopogattam és mára sokkal jobb lett a helyzet. A férjem is egész jól van már szerencsére. A ctg rendben volt. Most is iszonyú sokat mozgott a kisbabánk. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mikor akar kibújni. Egyelőre semmit sem érzek. Ugyebár mára vagyok kiírva. Viszont jön a hidegfront és telihold is lesz. Kiderült , hogy Áginak hívják a szülésznőt, aki szokta csinálni a ctg-t. Valaki multkor érdeklődött egy ilyen nevűről. Ha ő uaz, akkor biztos nagyon jó. Nagyon kedves.

Kisbuksiéknak én is nagyon szorítok. Szerencsére már tudnak segíteni ekkora babáknak is. Amikor multkor bennt voltam, akkor született egy 1 kg-os baba. És most hallottam, hogy szépen fejlődik, nincs semmi baja.

Tünde, Vic, nagyon örülök, hogy találkoztunk. Szerintem is jó volt az előadás. Bár nagyon hosszú volt. De sok hasznos dolgot meg lehetett tudni. A könyvbemutatónak már rég vége volt mire odaértem.

Ági
kovagi
 
 


Szia Ági!
Neked is azt jósólták hogy hétvégén babázol?
Nekem mindenki azt mondta,hogy a front miatt meglesz a babóka hétvégén.Reménykedem hogy nem igy lesz,mert gondolom nem csak én szülnék a front miatt és lehet hogy nem lenne hely ahol szüljek.A hét elején is nagy felfordulás volt a korházban mert sokan szültek egyszerre és nem tudták a kismamákat hová tenni.Potágyat kellett betenni a szülöszobába,és rohangált mindenki.A folyóson 3 kispapi várakozott,itt már megvoltak a babák.A CTG-s szobában is feküdt egy fél órája szült kismami,oda rakták be mert kellett a hely a szülőszobán.A harmadikra senki nem vitte fel mert nem jó a lift és nem tudta senki felkisérni.Ami egy kicsit elszomorított!
Nagyon szenvedett szegény,mert kemény volt az ágy és fájt a varrata.Remélem mi nem igy járunk!

Bocsi a hosszúra sikeredett üziért!

Ani
ani24
 
 


Sziasztok!

Vic!Sajnos nem tudtam résztvenni a szülésfelkészítőn,mert az orvosom a 37.hétig szigorú fekvést írt elő,méhnyak rövidülés miatt.Remélem,azért a babám még tovább bent akar maradni,és a szülésznővel mindent meg tudok beszélni.

Ági,Ani szoritok nektek,biztos minden simán fog menni!
A lányom születésénél én is úgy jártam,hogy nem volt hely a gyermekágyas osztályon,így egy éjszakát a szülőszobában a magas és kemény ágyon kellett tölteni.Hát nem volt kellemes.(Ez nem a Schöpi-ben volt.)

Üdv mindenkinek!
Klári
H.Klári
 


Sziasztok!

Réka, szerintem senki nem ítélhet el ezért. Jó volt a módszer, be is vált, akkor meg mi lenne a probléma? Kép Kép

Ági, Ani szorítok nektek, biztos minden rendben lesz!

Ma voltam dokinál. Még mindig kislány, és most már én is láttam. Kép
Minden mérete kiadta a 29. hetet, a súlya kb. 1300 g. Szépen növekszik. A cervixem 2000-es. Valószínűleg a napi 1,5-1,5 órás utazás miatt. Mondta is a doki, hogy ideje abbahagyni a melót, jó, hogy már csak jövő héten dolgozom. Legközelebb 22-én kell mennem.

Pusza mindenkinek
Tünde
rtünde
 
 


Lányok!

Borzasztó dolog történt. Sajnos Kisbuksiék elvesztették Regőt. Nem is tudok mit mondani.
Szorítsunk nekik nagyon Vencelért!

Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!
Nem is tudom mit írjak ilyen szomorú üzenet után.
Szoritunk nagyon a kis Vencelért!A szívem össze van szorulva,annyira sajnálom!
Tündi!Nem tudod hogy mi történt?Annyira hihetetlen,mert ez az egész egy koraszülött korházban történik!

Ani
ani24
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem volt eddig időm írni.
Nagyon sajnálom Kisbuksiékat, ez szörnyű érzés lehet. Reméljük, hogy Vencelnek nem lesz semmi baja! Tündi, ha tudsz róluk bármi infot, akkor írj.
Időközben nálunk is megmutatta magát a picur és kisfiú. Elég határozottan látszott, még én is felismertem.

Legyetek jók és kellemes hétvégét mindenkinek!

Kata
katca
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok én sem többet, csak a szomorú hírt olvastam a friss kismamikban. Ha lesz valami infó, akkor szólok. Addig is szorítsunk nagyon!

Kata, gratula a kisfiúhoz!

Tünde
rtünde
 
 


Kisbuksi!
Nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok most nektek.
medvike
 
 


Hírek Kisbuksiékról a Friss Kismamikban!
annann
 
 


Sziasztok!

Bemásoltam, hogy ne kelljen keresgélni:

"Elküldve 2003 December 06 szombat - 20h 35: Pocok
Sziasztok,
hír: Vencel már pár óránként kap gyomorszondán keresztül pár kanál cukros vizet és néhány csepp tejecskét. Nem nagyon értettem jól, de mintha azt is mondta volna Buksimama, hogy már nincs teljesen lélegeztetőgépen.
Buksipapa benn lakik vele a kórházban.
A hasi sebével nem foglalkozik, mivel neki kell járnia a babához, ezért amióta felkelhet megy állandóan, tolószék nélkül, egyedül, ügyesen. Nagyon bátor, és erős, én nagyon büszke vagyok rá, bár még nem merek igazán örülni és aggódunk folyamatosan mind, akik ismerjük őket."

"Elküldve 2003 December 06 szombat - 21h 11: AnnAnn
Sziasztok,
ezeket én is megerősítem én úgy értettem, tejcsit holnaptól kap és nincs lélegeztetőgépen, csak oxigénnel segítik a légzését orron keresztül (olyan kis csövön). Ma 5 percre megfoghatta!!!
És pont ugyanezt gondolom, mint Pocok, nagyon tisztelem KisBuksit bátorságáért, erejéért, kitartásáért és kedvességéért is, hogy értesít minket aggódókat, hogy hogy haladnak. Mert szépen haladnak és fognak is, nagyon remélem! Én lélekben folyton velük vagyok!
Még annyit, hogy mindenkinek köszöni a sok drukkot és még rengeteget kér, nagyon nagy szüksége van rá az egész családnak. És mindenkit puszil!"

Tünde
rtünde
 
 


Buksi család!
Nagyon sajnálom ami Veletek történt és nagyon drukkolok Vencelnek!!!!
Itt sírok a monitor előtt, annyira megráztak a történtek!
Sok erőt és kitartást kívánok az egész családodnak!!!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!
Csajok!
Most léptünk a kemény 40 hétbe!

Szoritsatok!

Ani
ani24
 


Sziasztok!

Borzasztó ami történt. Nagyon nehéz lehet most Kisbuksiéknak. Drukkolok, hogy a másik kisfiú szépen megerősödjön.

Nálunk még mindig semmi. Ma megyek be ctg-re meg a doki is megnéz. Nem gondoltam volna, hogy túl fogom hordani. Most már szeretném ha történne valami. Ani, szorítok. Ma van telihold.

Ági
kovagi
 
 


Szia Ági!
Én is szorítok neked!
Mennyivel hordtad már túl a babád?Én majd holnap megyek CTG-re és a dokihoz.Csütörtökön lenne az ideje,hogy a baba kifelé vegye az irányt.Remélem igy lesz,mert nem szeretném túlhordani.Ha telihold van akkor beindulhat a szülés?

Puszi!

Ani
ani24
 
 


Ági, Ani,
Mi is szorítunk Nektek!!! Állítólag az időváltozás is hozhat "babadömpinget", és holnaptól ismét egy kicsit enyhülni fog az idő...

Üdv,

Vic
Victoria
 


Nekem a szülésznő mondta, hogy ha front vagy telihold van, akkor sokkal több szülés szokott lenni. Péntekre voltam kiírva. De még csak jósló fájásaim sincsenek. Keményedek, de egyáltalán nem fáj. Majd jelentkezem, ha megjöttem a dokitól. Sziasztok.
kovagi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: