Új privát üzeneted érkezett!

zsiby!
boldog névnapot a kiscsajnak, jár neki egy-két finom falat az ünnep alkalmából. :wink:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Etna, nagyon jó a kép Botiról! Köszi, hogy megmutattad! Édes a mosolya, szuper a kis nyaklánca! Feng shui-s kövek?
Az inszemünk V. doki magánrendelőjében lesz. Kedden megyünk először oda, uhu vizsgálat lesz. Jövő vasárnap lenne a 14. napom, nem tudom, főorvosunk melyik napra teszi végül az inszemet.

Küldtem a Ciris infos e-mail címére egy köszönetemet tartalmazó levelet, de nem tudom, hogy eljutott-e az érintetteknek.

Még jövök..., addig is derűs vasárnapot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Remélem azért engem sem felejtettek el. Holnap 8-kor lesz a punkció, már 11 tüsző van és pénteken a méhnyálkah. is 11 mm-es volt, tavaly a kaáliban csak 9-ig sikerült megvastagodnia. Remélem minden rendben lesz, holnap jövök a hírekkel, hogy mennyi petesejt lett.

Noki! Boldog szülinapot egy picit megkésve.

Lányok! A lombikot mikor kell fizetni, beülti után vagy csak a vérvételkor??

Tinkyb! Szorítok nagyon neked.

Baba! Mikor mész uh-ra vagy vérvételre??
detko79
 
 

 
 

Sziasztok!

Detko, dehogy felejtünk el! Ezerrel drukkolok én is Neked, gondolok majd Rád a punkció idején!

Baba, értetek is nagyon szorítok holnap! Gyere majd Te is a hírekkel!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok lányok!! :lol:

Detko!
Nagyon drukkolok holnapra!! A végén ki fogja csinálni a punkciót???

Baba!
Holnapra Neked is megy a drukk!
Telcsizek ha lent leszünk!!!

Tinkyb!
Végre jó helyre teszem az y-t a nevedben! :wink:
Neked is sok tüszőcskét kívánok a hétvégére, és jó vastag nyálkahártyát!!!

Etna!
Írtó édes a kis Boti!! :wink: :D
Remélem mihamarabb mi is gyarapodunk ilyen kisfickókkal!!! :lol:

Mindenkinek további szép hétvégét!!

Noki!
Kitartás!!!

Puszi! Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Tinkyb

Nagyon szorítok az inszemhez. Ez lesz az első?

Noki

Az Istenhegyin szeretnénk a biokémiát. Tudsz abban sgíteni, hogy milyen tel. számon lehet bejelentkezni, hányadik héten kell elvégezni, mennyivel előtte kell bejelentkezni és ami nem elhanyagolható mennyibe kerül?
Nagyon köszönöm! Kitartást kívánok neked!

Etna
Boti nagyon édes!... :D

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok Lányok!

Ena!

Nagyon helyes kiskrapek Botika,a szeme...szóval olvadozok :D :D

Detko!

Természetesen mennek a drukkok a részemről is!!

Bocsika,h beparáztam és evvel terheltelek benneteket!!!


Drága lányok!

A legújabb hírek V.dokiról:
Képzeljétek amióta nincs azóta az intézet tök üres,na gondolom ezt mindenki sejtette...de tudjatok róla,h az egész műszerpark,az ágyak,az íróasztalok,a vizsgáló székek mind egytől-egyig V.doki tulajdona,hamarosan el is viszi,természetesen az új intézetében azokkal fog tovább dolgozni!!!!! Nagy kongás lesz,az biztos!!


Na csak ennyit akartam és szerettem volna tájékoztatni benneteket!!
Mindenki vigyázzon magára,jó lányok legyetek!!

Pussz mindenkinek :D :D
Andy
bandy27
 
 


Detko
Aranyos vagy és köszönöm a köszöntést!
Holnapra nagyon mennek a drukkok!!!!!!!!!!!
Lombikot a beültetés után kellett kifizetni és az azt követő vv is benne van az árba! Sőt az azutáni is!!!
Baba
Neked is mennek a drukkok,de nagyon nagyon nagyon!!!!!!
Hugi
Köszi :D Igyekszem :D
Bobcsike
12heti UH-ra legalább 2héttel korábban jelentkezz be,mert sokan járnak Dr Hajdú Krisztinához, ami nem csoda ,mert tényleg nagyon jó szakember!
Itt megtalálsz mindent amire szükséged lehet!
http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... ebben.html
Én kombinált szűrést csináltattam,mert ált. azt szoktak ilyenkor...ez 28eFt!
Andy
Köszönjük az infót V dokiról :D
Az ilyen híreket szeretjük nagyon :D:D:D

Sok puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Köszönöm mindenkinek a szorítást!!

Hugi! Kósa doki fogja csinálni a punkciót. Pénteken kripta hangulat volt, egy lány jött fagyi beültetésre, de Mártika és Juli is elfelejtette beírni a naptárba, így nem volt doki, és nem volt előkészítve semmi, jó nagy botrány lett. Képzelhetitek utána jöttem majd csak én, hát nem volt semmi. Persze Kósa doki, aki persze később jött, is ki volt akadva, nem tudom végül mi lett a lánnyal, de sajnáltam nagyon.

Noki! Nagyon jó, hogy már nemsokára karjaidban tarthatod a babádat.
detko79
 
 


Sziasztok Lányok!

Detko nagyon drukkolok Neked holnapra. Remélem minden rendben lesz!!!!!!

Bobcsike én is lányt várok, és én egyszer sem hánytam. De annál rosszabbul voltam. Lehet, hogy segített volna rajtam, ha kijön inkább minden belőlem.

Andy nem semmi, amit írtál. Nem gondoltam volna, hogy mind V doki tulajdona volt. De ez jó, mert legalább ennyivel beljebb van.

Noki, Etna köszönjük szépen a névnapi jókívánságot. Mi sem felejtettük el, és extra sütit kapott Lilike.

Baba neked is drukkolok holnapra!!!!!!!!!!

Két napja szétmegy a fejem. Fáj a hátam, és a derekam. Utolért a nyugdíj. :D :D

Mindenkinek kellemes estét kívánok, és millió puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok!
Lányok!
Én holnap nem megyek a C-be. Beszéltem V-doki aszisztensnőjével aki szintén egy tünemény és azt mondta, hogy tuti jó ez a hcg szint, így nyugodtan menjek hozzájuk kedden uhu-ra. 12.40- re megyek majd, már nagyon várom.
Én mindegyik gyerekemmel nagyon hányingeres voltam, most viszont semmit nem érzek. A mellem érzékeny és nehéz pár napja. Semmi más tünetem nincs. Ez nekem nagyon furcsa, de a tesztjeim pozitívak.
A C-be nagyon szerettem járni, éppen ezért nem akarok menni holnap. Annyira sajnálom a lányokat, borzasztó lehet most nekik.
Annyira megölelném őket, hogy tudják, hogy velük vagyunk, de ennek a borzalmas embernek a pénztárcáját kár gyarapítanunk.
Eddig nem becsülte meg a betegeit, nagy volt az étvágya, saját ágyába piszkított, gondolkodjon.
Noki!
Sokat gondolok Rád!
Zsiby!
Neked is röpülnek a hetek!
Detkó!
Szorítok!
Bandy!
Köszi a jó híreket!
Bobcsike!
Szupi a vonalzód, szerintem is kislányod lesz!
Hugi!
Várlak! :lol:
Tinkyb!
Közeledsz a nagy naphoz!
Etna!
A babád gyönyörű!
Bocsi azoktól akiknek nem írtam, mindenkinek jó éjt! :wink:

Kép
baba1973
 
 


sziasztok lányok!
nagyon köszi botikáról a bókokat, apját illeti, mert csak rá hasonlít, azt mondták,hogy én csak sunyi módon hozzánőttem. (mikor a hasamban volt) ha rosszak lesztek, legközelebb magamról teszek fel képet, bikiniben!!!! szóval jól gondoljátok meg! :P

detko!
ahogy noki is írta, a végén kell fizetni, de nem csak a vérévtelek tartoznak bele, hanem az első uh-is, mikor megállapítják a terhességet. nagyon drukkolok, ha lesz erőd, akkor írd meg milyen volt a punkció, ugye kósa csinálja? nekem is 14 volt, tudom, hogy neked 11, de még nőhetnek. a méh nyh 12- től tökéletes,biztos hely a "fészeknek" 11 még simán vastagodhat. estrofemet kaptál. én igen, mert endos voltam, de azzal 16 lett. egyébként 7,5 től elfogadott. azért van különmbség a kaái után, ugye? megy a drukk.

baba!
mondtam én, hogy jó ez a bhcg, majd ha megnő a szintje, a 10 héten van a csúcson, onnan csökken, majd jön a hányiger. nekem akkor kezdődött a kálvária. majd várjuk a fejleményeket.

bobcsike!
én is azt csináltattam, mint noki, szintén hajdú krisztinánál, + a 18. heti genetikai uh-ot is, ez a két vizsgálat között elvileg nem kell nagyon uh, a 18. heti genetikai uhról kapsz dvd-t is 4d-s fényképet, ha mutatja magát a gyerek. ja a 12. hetiről is, de nálunk semmi nem látszott akkor belőle, csak a 18. hetin. az 14ezer volt, ne lepődj meg, nagyon szigorúan mér hajdú kriszta, nekem visszaminősítette botit a fejmérete alapján 2 nappal. igaz ma is kis feje van, mint az apjának. de mondta, hogy minden ok.
afp-t én az sztk-ban csináltattam igyen és a hepatitiszt is, mert az volt az első, amit a szülőszobán kértek a vércsoporttal együtt. ezekért kár fizetni, a háziorvos is kérheti.

zsiby!
a süti az jár az első névnapon!

bandy!
köszönjük a híreket, remélem tényleg lesz új intézet a szakma nagyon féltékeny v dokira, nehogy keresztbe tegyenek neki. állítólag biztonsági szolgálat már fel sem engedheti v dokit, somody rá állította őket. jó?

hugi!
én is remélem , hogy tényleg minél előbb gyarapodni fogtok egy-két ilyen ördögpalántával.

tinkyb!
tök jó ez a táblázat, a saját statisztika alapján a lombik tényleg sikeresebb.
fórumos babákról is csinálsz majd tablót?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szép mosolygós napot mindenkinek!

Etna!

Értettük a fenyegetést!! :D :D
Nyugodj meg,biztos,h lesz V.dokinak saját intézete,csak idő kérdése :D :D

Baba!

Ne aggódj,biztos minden rendben lesz,mennek a drukkok 12.40
-re!!!!!

Örülök neki,h tudtam jó hírekkel szolgálni!!


Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Noki, Etna

Köszönöm az infókat! Elolvastam az oldalt, nagyon megbízhatónak tűnik ez a Centrum. Mostmár okosabb lettem!

Zsiby

Én sem nagyon hányok, inkább csak rossz a gyomrom, általában déután. Citromos vízzel és almával sikrül elviselnem ezt az időszakot.
Egyébként, ha kisfiú lesz annak is nagyon-nagyon fogok örülni! :D Csak érdekes volt hogy csak lányos dolgok kerülnek mindig a kezem ügyébe...

Baba
Holnapra szorítok...

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok!

7 petesejtem lett, Kósa doki nagyon rendes volt. Holnap telefonálok, és kiderül, hogy csütörtökön vagy szombaton lesz-e a beültetés. Mindenkinek köszönöm, hogy gondolt rám.

Etna! Én is endós voltam, igen szedem az estrofermet is. Biztos nőtt már a nyálkahártyám, majd a beültetésen megkérdezem, a múlt héten 2 nap alatt 3 mm-t nőtt. Persze minden más, mint a kaáliban.
detko79
 
 


Baba!

Örülök, hogy jól vagy, biztos minden rendben lesz az uh-on.
Kíváncsi vagyok, mit mondanak és mit mondasz az új rendelőre.

Bobcsike! Olyan jó, hogy spontán sikerült, a kis rosszulléteket ki kell bírni, hiszen erre vágytunk :-) Hajdú Krisztinát nekem is sokan dicsérték, neki nagyon jó a szeme, mindent észre vesz, amit más nem, már több ismerősöm is volt nála és csak jókat mondtak.

Zsiby! Remélem jobban vagy és már nem fáj a hátad.

Etna!

Nagyon édes Botika, szerintem mindenki elfogadná.

Noki!

Mikorra vagy kiírva??

Hugi?

Mi újság, lesz folytatás??

Tinkyb!

Gondolok majd rád!!

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Sziasztok!

Andy, köszi a friss infókat! :lol:

Baba, mi 14:40-re megyünk holnap uhu-ra a magánrendelőbe, sajnos pont két órával elkerüljük egymást! :cry: Drukkolok Nektek!

Bobcsike, igen, nekünk ez lesz az első inszemünk! :lol:

Detko, gratula a hét szép petikéhez (mint a gonoszok :lol: )! Várunk majd a randi eredményével!

Etna, köszönjük a dicséretet a táblázatról! Ez a szép táblázat Nokinak köszönhető, én már csak megörököltem. Örömmel átvállaltam a módosításokat, hogy Noki most már Réka babára tudja minden idején fordítani. Nagyon jó ötlet a fórumos babákról a tablókészítés! :lol: Csináltam egy próbát. Kérlek, írd meg a belevaló helyes adataitokat!

Kép

Lányok, segítsetek, milyen oszlopok legyenek a babás táblázatban! Jöhetnek az ötletek a kinézetére is!

Hugi, köszi a jó kívánságokat! :lol:

Noki, egyben vagytok még? :lol:

Zsiby, remélem ez a nyugdíjas feeling csak vicc volt, és már el is felejtetted! :lol:

Én most őt dajkálom szombat óta, csak sajnos nem velünk él. :lol:

Kép

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


szép jó reggelt!


detko!
gratulálok a szép eredményhez, hét az hét!

bobcsike!
ha nagyon gázul vagy, akkor próbáld meg a kólát. nekem az bejött. jó nem a legegészségesebb, de már a gyümik sem azok, ki tudja mit eszünk. a kólától legalább elmúlik a hányiger. én ittam szésavasat is, egész addig míg a végén ki nem marta a gyomrom a rengeteg gyomorsav. az még egy szép időszak. salvus víz csodákra képes, reni sza..t sem ért. majd jusson eszedbe. már ha égni fog a gyomid.

tinkyb!
nagyon szorítok az inszemhez, neked ez most spontán inszem lesz vagy kaptál hormonokat? tábláza király, ha statisztikailag nézzük tökéletes, de engem szémly szerint még érdekelne, hogy ki hány hétig hordta a manókát, mert ugye azt mondják, hogy inszemnél és lombiknál sok a koraszülés. de ez csak az én véleményem.
hiányzó adat: 2 . lombik és császár. ja meg ha kell akkor 36. hét első napján érkezett.
édi a kutyus, jó gyakorlásnak, aztán majd jön a veszedelmesen eleven kölök, kitesz majd 5 kutyut. :P

noki!
ma mész a kórházba ugye? remélem minden úgy alakul, ahogy te szeretnéd! jelentkezz! ku....a meleg van.

renáta barátnőm tegnap volt uh-on, nagyon rendes volt vele kósa dr, mondta, hogy tudja, hogy nem vereczeky dr, de ő is nagyon lelekes. felemelte a puregon adagját és kitolta a punkciót péntekről hétfőre. remélem nem durran szét túl sok sejtje.

majd ilyen tabló is jó lenne, nem? Kép babatabló

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, megtermékenyült mind a hét.

Csütörtökön vagy szombaton lesz a beültetés.

puszi
detko79
 
 


Noki!
mondtam én, hogy nem jön ki a kiscsaj, jó ott neki! :lol: kitartás, már nincs sok. addig is aludj.

baba!
kíváncsi vagyok v doki mit lát uh-on, remélem már szép nagy a petezsák! aztán szívhang, .... fütyi v. puni .... kölök. kicsit nagyvonalakban.

detko!
nagyon nagyon gratula! kati volt a biológus? ő nagyon ügyi. de ha nem akkor ő is nagyon ügyi, hogy mind megtermékenyült. gratulálok te már kismama vagy! mond mindenkinek, hogy szolgáljanak ki, 7 gyerekes nagycsaládos lettél. ja és gyorsan legyél kívános is, ennyi gyerekkel! én dobostortás fagyit kívánnék a helyedben. sajnos én fogyókúrán vagyok, ásványvizzel koccintok rátok. ja és menj segélyért, sok a pulya!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna
Látom adod a formád :D:D:D
Jót nevettem megint :D
Dokikánk elmegy szabira és nagyon ráállt ,hogy jövőhéten szülés legyen!
Málnalevél teát kell innom meg homeokat kell szednem :D
Na meg a legjobb :D:D kekszelnünk kell amikor csak van rá lehetőségünk , erőnk és időnk :D:D
Ezt a doki is elnevette amikor mondta!
Ritka jó kedve volt :D
Gondolhatod a Párocskám hogyan reagált ezekre?!?!
Kijelentette,hogy ő fáradt és ,hogy fáj a feje :D
Elkezdtünk azon gondolkodni ,hogy ugyan hogyan férünk egymáshoz?!
Én sem vagyok nádszálka és ő sem :D
Viszont jót nevettünk és valószínű marad a tea és a sok sok bogyó :D
Detko
Nagyon Gratulálok a "gyerkőcökhöz"!
Ez nagyon fantasztikus hír ám!!!
Én elméletileg Aug 7-re vagyok kiírva,de már mindenki megkérdezte(doki, UH-s,szülésznő)hogy biztosan nincs elszámolva az idő?
2héttel előrébb járok.....olyan hatalmas nagy a lányom :D
Tinkyb
Még egyben vagyunk,de jövőhéten már tuti szülök!!!
Nagyon szeretnék már! Babázni akarok és nem csak cuppogni a levegőbe ,hanem cuppogni a pici lányom kicsi orcájára :D

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Etna, nem spontán inszemünk lesz. 5 napig szedtem a clostylt és még szúrom a puregont kétnaponta 100 egységet. Nagyon kedves a tabló Botival!
Módosítottam az új táblázatot:

Kép

Noki, már a Ti sorotokat is megcsináltam! Szóval, a jövő hét? Nagyon izgi! Szorítok Értetek!

Baba, mi volt ma V. dokinál?

Detko, gratulálok, hogy mind a hét törpikéd megtermékenyült! Drukkolok a beültetésedhez!

Voltunk ma uhu-n V. dokinál. Ma van a 10. napom, az eredményünk: baloldalon kettő 10 mm-s, a jobb oldalon három 15 mm-s tüszőket növesztgetek, a mnyh: 7 mm-s. Szóval 5 petikét hurcolok. Pénteken újra kell mennem uhu-ra a rendelőbe, azt Kósa doki fogja ott megcsinálni. Akkor dől el, hogy hétfőn vagy kedden lesz-e az inszem.

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb!

Szép a táblázat :-)

Csak szombaton lesz a beültetés, szépen fejlődnek a 7-es ikrek.

Lányok!

Nektek meddig fájt vagy volt érzékeny a hasatok a punkció után??

Nekem eléggé puffadt és szúr, beszéltem Kósa dokival, azt mondta, hogy ha holnap is ilyen tünetem lesz, akkor megvizsgál. Remélem nem lesz semmi gond, és visszakapom a babákat.

Ha tudtok írjatok!!
detko79
 
 


Sziasztok!
Detkó gratula a tüszöcskékhez.
Én sokáig nyüglődtem, fájt, szúrt legalább egy hétig. Még pisilni is nehéz volt.
Tegnap voltam a kedves csodadokinknál, egy tünemény volt. Kedves volt, megértő, és látszott rajta, hogy nagyon örül amikor az uhu-n látta a 14x14mm-es szabályos petezsákocskámat.
Dóri is nagyon ari volt, mert délelött levették a C-ben a vért, Dóri tudta, hogy 12.40-re megyek V. dokihoz és 12.40-kor hívott, hogy megvan az eredmény 3168 a BHCG-m :lol:
Szóval remélhetőleg minden oké, 28.-án megyek uhu
-ra.
Puszi mindenkinek és kitartás.
Detkó megy a drukk!!!!!

Kép
baba1973
 
 


Szia Baba!

Gratulálok, nagyon jó, hogy minden rendben van veled és a babával.

Egy kicsit megnyugtattál, mert már aggódtam a hasfájás miatt.

Majd írd a fejleményeket, hogyan nő a pici a hasadban!!

puszi
detko79
 
 


Baba

Nagyon örülök!!!Gratulálok a jó eredményhez, csak így tovább!!!!


Detko

Neked is nagy gratula a 7 picihez!!!

További szép napot mindenkinek!!

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok!

Tök jó hírek vártak :D :D :D

Detko!

Gratulálok a 7-eknek,ez nagyon szép :D :D :D
Mindjárt itt van a szombat!! Addig is mennek a drukkok!!

Baba!

Nagyon szép magas a Hvg szinted és a petezsákod is :D :D :D


Bobcsike!

Hogy vagy,hogy bírod ezt a kánikulát??
Jól látom,hogy midjárt betöltöd a 10.hetet??
Vigyázz magadra és a picurkára!!

Tinkyb!

Megy a drukk a pénteki Uh-ra!!
Úgy örülök,h mindjárt itt az inszemed :D :D :D


Pusszanat mindenkire és jók legyetek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Baba, szívből gratulálok! :lol: Akkor, egyke baby lett? :lol:

Andy, köszi a drukkokat! Meglátod mindjárt itt lesz a szeptember! :lol:

Detko, nagyon szorítok a szombati sikeretekhez! Remélem jobban van már a hasad! :lol:

Bibus, Bobcsike, Etna, Hugi, Hugic, Kockáspléd, Móni, Noki, Zsiby Nektek is szép estét! :lol:

Kép

Kép
tinkyb
 
 


tinkyb!

holnap mész inszemre? a cirisbe vagy a magánba? mert én a cirisben leszek, botival a barátnőmnek holnap lesz a punkciója. nagyon nagyon nagyon drukkolunk! inszem után lehet huncutkodni, ugye? jó napotok lesz az már tuti. :lol:

majd hozom a híreket a cirisről. kezdetnek annyi, hogy a renátának elfelejtették mondani, hogy már nem kell a suprefact, tegnap adta be a tüszőrepesztőt éjfélkor, kb 12 sejtje van a vezérsejtje 20 mm volt tegnap. szegény kicsit fél, mert reggel ugyanúgy nyyomta a suprefactot. remélem nem lesz gond. honnan tudhatta volna.

noki!
jó idő van, nem panaszkodhatsz, ha véletlen császáros leszel készülj a hidegre, mert a mütőben bas....tt hideg van, a szülőszobán nem tom, hogy van-e kondi decemberben nem nagyon kellett. rékus remélem már nem hagy békén. az uradat meg kergesd meg, mert utána állva is fogsz tudni aludni, mondjuk alvás közben is lehet sok mindent csinálni. :mrgreen:

baba!
mondtam én, hogy az első lépés a petezsák, jó az öreg a háznál, tudtam, hogy pici manó van odabent. ekkora bhc-nél nem lehet baj, max olyan értéknél mint szegény nokinak volt a bmc-ben. az új rendelőben a ciris régi árai vannak kb? ki az új aszisztense v dokinak?

detko!
fuss még egy kicsit, amíg lehet, mert aztán jönnek a pihenős időszakok. még takarítani is akarni fogsz. én ezt soha nem gondoltam magamról.

többiek ezer bocs, de jön a második fogunk, (nekem is?) és mennem kell vígasztalni. holnap jövök a hírekkel. remélem beengednek, a másik fórumra írkálásom után. vasikáé egyből tudta, hogy én vagyok. pedig még vissza is fogtam magam. csók mindenkinek pocakon kívül és belül.

ja valaki kérdezte a nyakláncolt, ami boti nyakában van, borostyánkő, fogzástkönnyítő. svájcban csak ezt használják állítólag és semmi kence. én mindenben hiszek, de akkor is meggyötri szegénykémet, ja azért van krém is. jajjjajaj ordít. Kép vagányan, vukkosban
etna33
 
 


Etna, de jó, hogy felraktad Boti újabb fotóját, annyira édes kis srác! :lol:
Holnap csak a második uhu-nk lesz, hétfőn vagy kedden lesz az inszem a magánrendelőben, elvileg 50 ezerért.
Köszi, én kérdeztem a nyakláncot. Képzeld, én is pont a svájci barátaink kisfiuk nyakában láttam hasonlót!
Jobbulást a fogacskák miatt! :cry:

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb!

Már nem fáj a pocim, készülök lelkiekben a holnapi beültetésre.

Etna!

ma még kitakarítok, aztán átveszi ezt a munkát a férjem:-)

A suprefact-ot nem nagyon értettem, nekem csak a punkció napján nem kellett előtte való nap igen, csak a puregont nem. Szerintem nem lesz semmi gondja a barátnődnek.

Mindenkit puszilok, jövök holnap a hírekkel.
detko79
 
 


Botika nagyon ÉDES!!!
detko79
 
 


Sziasztok Lányok!

Baba gratulálok a szabályos petezsákhoz. :-) Fogsz dolgozni, vagy inkább otthon maradsz?
Detko gratulálok a 7 ikerhez. Nekem is nagyon sokáig fájt a hasam, tőlem 20 petikét szívtak le........ Sokáig húztam magam. Drukkolok nagyon a beültihez, és küldöm a babaragacsokat!!!!!
Noki kitartást, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor és mi lesz veletek, és mit mondasz majd utána. :-)
Tinkyb megy a drukk 1000-rel!
Etna gyönyörű Boti. Remélem hamar átvészelítek ezt az időszakot, és nem nagyon szenvedi meg. Ő hogy bírja ezt a meleget?

Tegnap este voltam a dokinál. Este 21-re volt időpontom, 22-re be is jutottam. Már a váróban kezdett lemenni a szemem. Lilikével miden rendben van. Aktív, fejjel lefelé helyezkedett el, és nem kíméli az anyját, karatézik bent. A doki azt mondta, hogy a 38-39. hétig ki kellene húzni, és akkor megcsászároz. Mostantól gyakrabban fogunk hozzá járni, 2-3 hetente ránk akar nézni. Szegény barátnőmet meg befekteti a kórházba. Nagyon magas a cukra, és be kell állítani neki. Holnap megyünk 3D-re, és már nagyon várom, mert több mint két hónapja nem láttam a kis Hercegnőről képet. Kíváncsi vagyok nagyon, ha tudom utána fel is teszem Nektek.
A derkam szétmegy. Ha a hátamon fekszek, és utána az oldalamra akarok fordulni, nem megy, nagyon fáj. Apát mindig meg kell kérnem, hogy adja meg a kezdő lökést.

Millió puszi Mindenkinek:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Andy

Hát nagyon nehezez viselem a meleget. De még bírom!

Tinky

Láttad a táblázatban, hogy akinek miómája volt, ott majdnem mindenkinek van szívecskéje! Neked is nemsoká lesz, érzem!!! :D

Etna
Boti nagyon aranyos! De jó neked....

Zsiby

Megkérdezhetem kihez jársz? Ki fog császározni és melyik kórházban?

Én is csak császárral szülhetek, de még nem tudom hol, mert mi nagyon vidéken lakunk (250 km Bp-től) és felmerült hogy Bp-en szüljek, mert itt a környéken nincs nagyon bizodalmam a kórházakban.

Szép napot mindenkinek! (húúú már 10 hetes a picim!!! :D :D :D )

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok!

Detko, holnapra ezer drukk :!: :lol: Írjál majd!

Zsiby, köszi a drukkot! Várjuk Lilikéről a sztár fotót! Kellemesebb alvást kívánok! :lol:

Bobcsike, aranyos vagy, nekem is eszembe jutott az, hogy hány mióma műtétesnek sikerült már. Vannak már lombikosok, Te spontán, és milyen szuper lenne, ha nekem pedig az inszemmel jönne össze. De nem akartam elkiabálni ezt a gondolatomat. :lol:

Ma voltunk K. dokinál a 13. napomon uhu-n. Az eredmény: jobb oldalon 16, 17, 18 mm-sek a tüszők, a mnyh: 9 mm. A baloldaliak megálltak a fejlődésben. Remélem a vezérek még nőnek a következő pár napban és híznak még egy-két mm-t. Vasárnap este kell beadnom a tüszőrepit, és kedd (17. nap) délelőtt lesz az inszem.

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Bobcsike, hogy rohan az idő. :D :D :D Mi az I. számú klinikán fogunk szülni, a korábbi hely ahová jártunk, ott nem lehetett volna bent a férjem a császáron. Itt viszont igen. A doki Dr. Belics Zorán. Nála voltunk a 20. heti genetikai uhun a Cirisben. Azóta hozzá járunk. Barátnőm is feljön inkább Pestre szülni, ő is ehhez a dokihoz jár. V doki annak idején azt mondta, hogy nyugodtabb szívvel enged minket olyan orvoshoz, akit ismer. És az I és a II. klinikát ajánlja nekünk. Mert azért elég sokmindenen keresztülmentünk, mire összejött, és ezek a kórházak jól felszereltek.

Tinkyb jó feljődést kívánok nektek a hétvégére, izgalmas hét lesz a jövő hét. :D

Kép
Kép
zsiby
 
 


sziasztok lányok!

csak gyorsan tömörítve írok, ha lesz egy kis szusszanányi időm, akkor részletezem.

a miómával kapcsolatban annyit, hogy én voltam mütve, de azért mindig jött egy új, 3 miómám volt terhesség alatt, együtt növögettek botival egy ideig, de aztán nem mondott senki semmit, hogy mi lett velük, gyanítom, hogy még ott van egy biztos, mert a fogyásom nem akar annyire beindulni és hát azért szőrösebb is a lábam, mint előtte volt, na azért nem vagyok jeti.

a másik dolog, hogy bele olvastam a cirises fórumba, hát nem értem, olyan infók mennek, aminek semmi valóság alapja nincs, hogy pl vannak új orvosok, csak nem hozzák nyilívánosságra a nevüket, ezen röhög mindenki, mert ebből semmi nem igaz. szerintem a somody írogat női néven. az infókat nem akarom kiadni, mert nem akarok senkit kellemetlen helyzetbe hozni, priviben, akit érdekel leírom. nokinak nagyjából meséltem.

a fő dolog, ma voltunk a cirisben. hát imádom őket, ilyen jó bandát nem nagyon fog senki sehol találni, az tuti. remélem együtt maradnak!
kósa dr, dóri, kati és a többiek, ténylegesen tündériek voltak egytől egyig. renátának 11 sejtje volt , holnap derül ki, hogy mikor rakják vissza az embriket. szerdát javasolt kósa dr.
annyira őszintén örültek nekünk, botit persze ajnározták rendesen, ez az én anyai szívemnek külön vajazás. hízott is a májam rendesen. vereczkey dr nagyon hiányzott. hát a várót rég láttam ilyen üresnek. szívem szerint az ott ülő párokan is megmondtam volna, hogy hahó vigyázzatok! de szerintem azért inkább csak kismamák voltak ott, bár nem voltak pocakosok.

remélem valakinek elpletykálhatom priviben a dolgokat, de megígértem, hogy nem írom ki a fórumra. agyam eldobtam.

sajnos nem tudlak visszaolvasni titeket, csak egy mondatot, a miómásat olvastam, de pótolom.

csajok, aki volt anno nyírőben biztos tudja kiről írok, v doki új aszisztense regős kriszti.?! :( sajnos nem a dóri, de erről is pletykálhatnék. ezen meglepődtem! :!:
velem anno úgy beszélt, mint a kutyával a nyírőben, mert a 19 sejt leszívása után ku...a fájt a hasam és ki mertem menni fájdalom csillapítót kérni, mivel a kutya nem nézett ránk, ő meg így: ki a franc mondta magának, hogy felkelhet? de v doki akkor is nagy volt, mivel félt a túlstimulálódástól ellátott, hogy szegény nővérkét ne zavarjuk az unatkozásban. meg a vérvételeknél is volt egy stílusa. remélem azóta változott. bár akkor babát várt, lehet, hogy a hormonok tették.

jaj, úgy pletykálnék, ronda női szokás, de szegényeknek miken kell átmenniük. gyalázat!!!!!!

jó éjszakát mindenkinek, rohanok, mert nyüszög a drágám. nagyon köszönjük a bókokat, képeket ezrével tudok felrakni, napi 4 milló kép készül, gyerek már most tudja hogy mosoly, anyám fényképez.

csók

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Kép








Kép
bandy27
 
 


Etna!

nem a hormonok miatt volt ilyen, ez az alap nála, ilyen a stílusa.
ha jó kedve van, viszonylag normális is tud lenni. (ez ritka)
100ból 99szer pofákat vágott vagy húzta a száját.
nem hiszem h. jobbat nem talált volna V.doki, remélem azért keres.
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan leugrok a strandra,mert nem bírom ezt a gatya,bugyi rohasztó hőséget!!

Kép










Kép









Kép








Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinél lehűlt már egy kicsit??
Mi még pont a vihar előtt értünk haza a strandról,de azért tök jó volt :D :D
Detko??

Kép









Kép









Kép






Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

3 babát kaptam vissza, Kósa doki tündér volt.

Zsiby!

Mi volt az UH-n?

Etna!

Várom priviben én is a pletykát.

Noki!

Remélem a vihar miatt nem szültél még meg, vagy igen? :)

Baba!

Mikor mész újra UH-ra?

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Sziasztok!

Andy, megint szép képeket küldtél nekünk!

Detko, küldöm a babaragacsokat! Drukkolok, hogy Veled maradjanak kilenc hónapig! :lol:

További szép hétvégét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


b.andy!
nagyon szépek a képek, ügyes vagy. jó neked, hogy voltál stradnon, én világítok már a fehérségtől, napját nem tudom, hogy mikor voltam. de hát ugye a fekvős kismamaság és most a tejfehér gyerek! azért lassan lemerészkedünk, biztos tetszene botinak is. nagyon édi a kisfiú a képeid között. én azt vettem észre, hogy a lombikos vagy inszemes babák, gyerekek nagyon értelmesek. a szeme neki is sugárzik, hogy kíváncsi, érdeklődő. okos kisfiú lehet, meg kis rosszcsont is, nem?

noki!
egyben vagytok? hát nem cserélnék veled! mármint csak a meleg miatt, mert az utolsó hetekben én decemberben is izzadtam, mint a ló, hát most azt nem tom, szétfolynék, meghalnék, elájulnék, stb.

ja csajok, renátának tegnapra 5 szép nagy sejtje maradt, vagyis ennyi indult meg nagyon, de azt mondta Kati, hogy ez már csak több lehet. hétfőn kell telefonálnia, hogy aznap vagy szerdán rakják vissza a bébiket.

detko!
3-at kaptál vissza? akkor készülj, mert ikrek lesznek! két kispasi, akik jó rosszak lesznek! :lol: majd küldök sok sok +++++++++ babaragacsot és energiát. pihizz és várjuk veled együtt ,hogy leteljen az idő a vérvételig.

tinkyb!
szép növögetést, jön a kismanó inszemmel, mióma nem számít, aztán jön a nagy nap. utána otthon leszel vagy dolgozol?

zsiby!
hát a derékfájással kapcsolatban nem akarlak elkeseríteni, de lesz még rosszabb is. a 30. hét után jött nekem a neheze. mármint csak abból a szempontból, hogy állatira elkezdett nőni boti, nekem is a súlyom, mert éhes voltam, mint állat és nagyon hamar elfáradtam. olyan lassú csiga effektus voltam. napi 1x tudtam elmenni otthonról utána azt pihentem egész nap. lilike aktív kiscsaj?

bobcsike!
nemsokára te is túl leszel a nehezén és a második trimeszter tényleg könnyebb, utána a harmadiknál már várod a babócát. viszonylag az is hamar elmegy. élvezd ki a kismamaságot, meglátod később majd nosztalgiával gondolsz vissza rá, én ezt nem hittem volna, de tényleg. miután meglesz a törpe, utána már vágysz is tesóra, elfelejtve minden gondot. tényleg még most aludjátok ki magatokat kismamik, mert aztán ha már 1/27-ig alszik a gyerkőc örültök. és a kölök egyre kevesebbet alszik... ti meg annál is kevesebbet fogtok!

ja csajok, ha valaki szeretne bejelölni az iwiwen szöllősi edina néven vagyok fenn, noki és b.andy ismerősei között is megtaláltok. az inkognitóm eddig sem müködött, mert mindenki tudta, hogy én én vagyok, most már biztos lehet benne.

zozo!
gondoltam, hogy nem diszkriminál, egységesen mindenkivel ilyen. miután a férjemmel a barátnőmmel, ő férjével, stb is hasonlóan kedves volt. majd kampányolunk dóri mellett!!

baba!
ti, hogy bírjátok? róka rudi jelentkezett már? alvás megy ezerrel gondolom. legközelebb már fogsz szívhangot hallani, az olyan megható lesz: én kicsit később fogtam fel, hazafelé érzékenyültem el, de szőke vagyok, belefér, hogy későn kapcsoljak.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lánykák!

Etna!

Köszönöm Márk nevében a dicséretet!! :D :D
Tényleg így van,jól látod!!
Szerintem extra magas intelligenciával rendelkeznek az ilyen gyerköcök,kíváncsi lennék miért van így.
Azt kihagytad,h mekkora nagy szívük van,a lelküket is odaadnák érted!!!Ugye jól látom Márkon::
Most voltam ebben az évben először a strandon,de nem is nagyon merek menni...félek,h elkapok valami bacit az inszem előtt,vagy megint infutió kúrára fognak a vesém miatt,brrr nem szeretném.
Tetszik,amit csináltál Botiról,annyira jó lett...remélem nekem is megtudod csinálni!!



Kép













Kép









Sok pusz mindenkinek és további kellemes hétvégét!!!

Andy
bandy27
 
 


bandy!

naná, hogy meg, majd küldök még pár mintát, csak majd ne felejts el képeket küldeni, uh-ostól kezdve és akkor tök jó kis filmet lehet csinálni. már nemsokára érted izgulhatunk. lassan szeptember, jól emlékszem remélem.

ha mész strandra utána felteszel egy canesten kúpot soha nem fogsz elkapni semmit, sajnos a vese más tészta.

márknak bitzos óriási szíve van, sajnos még nem ismerem, botinál meg még erre nem tudok rájönni, de hogy imádni valóak az nem is kérdés, mint minden gyerek, kicsi, nagy, kerek, sovány, stb. én ha lehetne egész nap közöttük lennék, jobbak mint némelyik felnőtt. jók az idézetek és szépek a képek. a kölök képek meg állati viccesek.

pusza

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


noki!
előbb elfelejtettem mondani, hogy ha nem iszol málnalevél teát, akkor egy kicsit enyhül a derékfájás és akkor tudsz alukálni pár órát. kitartás csaj, veled vagyunk! bár ettől még álmos leszel. :P

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna
Igyekszem összeszedni magam,de ez szerintem már a vég!
Miután beszéltünk....rohantam megint a wc-re...
Párom meg utánam......
Fogalmam sincs,hogy még mi a franc jöhet ki belőlem,de alul felül jön és jön és jön!
Ha nem leszek jobban most a krumplitól, akkor felhívom a szülésznőt,hogy mit tegyek?!
Legalább lennének fájásaim! Vagy folyna el a magzatvíz! Ez így nagyon nehéz, gyötrelmes és kínzó!!!!
Ééééééééééés ALUDNI akarok!
Napok óta alig alszom.....és annyira kimerült vagyok,hogy ki sem tudom majd nyomni magamból szegény gyermekemet :cry:

Csajok drukkoljatok!
Kissé be vagyok tojva!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

szóval még egyben vagy. nagyon szorítok, hogy jövő héten Réka baba megszülessen.

Bandy!

köszönöm a versikét, aranyos vagy.

Tinkyb!

most rajtad a sor, nagyon drukkolok érted.

Etna!

remélem igazad lesz, és ikrek lesznek , lányok!!!

mindenkinek köszönöm a babaragacsokat.
detko79
 
 


Sziasztok!

Ezekkel a képekkel kívánom,h MINDENKINEK SZERENCSÉJE LEGYEN ÉS TELJESÜLJENEK A VÁGYAITOK/VÁGYAINK!!!

Kép








Kép









Kép










Kép








Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: