Új privát üzeneted érkezett!

A legegyszerűbb metróval menni a Deákig és a poszterüzlet előtt feljönni az aluljáróból (képesbolt? poszterház?). Lényeg a lényeg, az evangélikus templommal átellenes oldal. A gyógyszertár mellett van, a kapucsengő 111-es (ki van írva) és a második emelet. Ha bemész a kapun, a jobb kezed felőli lift/lépcsőház lesz az, mert két lépcső van.
Lefelé sokszor rossz a lift, de felfelé általában jár. Be kell húzni minkét tolóajtót a liftben ahhoz, hogy el is induljon.

Kép
manguszta
 
 


Köszönöm szépen a választ.:) most megyek hozzá először, így kicsit izgatott vagyok.:) De mivel most már babát szeretnénk, így majd őt szeretném szülőorvosomnak is.:)
henne
 
 


sziasztok, lányok!

igazatok volt.:) tegnap voltam nála. Tényleg egy tünemény, nagyon kedves, nagyon részletesAZt hiszem, letáborozok most egy időre nála.:)
köszi a tippet, tényleg jónak tűnik:)

üdv,
Henne
henne
 
 

 
 

sziasztok,
él még a topic?
én is a Gidai doktor Úrhoz járok és nagyon-nagyon meg vagyok elégedve vele. 16.hetes első terhes vagyok.
az engem is érdekelne hogy mennyi pénzt szokás adni neki ill a szülésznőnek a szülés után ha megírnátok priviben hálás lennék.
köszönöm
bsani
 
 


Szia!

Alapesetben azt szokták mondani minden dokihoz, hogy a magánrendelési díj 10-szerese, de nem tudom, ez-e még a szokás. A szülésznőt nem tudom...

Kép
manguszta
 
 


hello,
igen azt hallottam máshonnan is hogy 10szeresét szokás adni.
de tőle konkrétan megkérdezte már valaki? ha rákérdezel elmondja?
priviben is jöhet válasz
köszönöm
bsani
 
 


Szia manguszta!

Bocsi, hogy csak most, lemaradtam egy kicsit!
Hát nem nagyon emlékszem ki volt ott, az az igazság, hogy elég paprikás kedvemben voltam!Mindegy. Amúgy én fél négyre voltam ott, szerintem biztos láttalak. Na majd legközelebb..ja amúgy most 18-án megyek, megint fél 4-re.
zsuzska88
Üllő
 
 


Egyébként én is azt hallottam, hogy a 10x-es pénzt szokták adni, de szerintem a Gidai biztos lehidalna, ha megkérdeznénk, vagy legalábbis azt mondaná, h amennyit jónak látunk! Szerencsére nem egy pénzéhes orvos!
Én a szülésznőnek nem adtam pénzt, ő volt az ügyeletes, de így is nagyon jól bánt velem. Lehet most viszont már megfogadom őt. Akkor meg majd megkérdezem mennyit kér. Vagy a Gidaitól, csak cselesen:)

Ja és van még egy dilemmám. Ugye ismerjük kedves doktorunkat, szerintetek mit szólna, ha megkérném, h tegeződjünk? Hiszen annyira fiatal, én meg pláne. És olyan rossz... Vagy ez nem túl etikus dolog? Én mondjuk nem látok benne semmi rosszat...Hallottam már a kórházban, h más párokkal tegeződött, de lehet ők barátok voltak..
Szóval nem tudom. Szerintetek?
zsuzska88
Üllő
 
 


Hááát, ki tudja. Megkukkantottam az iwiw-en, nálam egy évvel fiatalabb, de nekem nem jutna eszembe tegeződni. Persze ha ismernénk egymást valahonnan (sógornőm dokija pl. a kertszomszédjuk :-) ), az más eset. Amúgy elég elgondolkodó, visszahúzódó embernek ismertem meg, és a dokijával az ember nem tegeződik... De ahogy gondolod...

Esetleg keresd meg Viktim-et itt valamelyik topicban, ő ott dolgozott a kórházban (most kismamaként van jelen a fórumon), biztosan ismeri ilyen szempontból.

Kép
manguszta
 
 


sziasztok,
hát erre a tegezés dologra kiváncsi leszek, majd számolj be a fejleményekről. én egyébként nem találom az iwiwen, tényleg fent van?
zsuzska, ki volt amúgy a szóbanforgó szülésznő?
bsani
 
 


sziasztok hát nekem sem jutott eszembe tegezni :roll: mégiscsak az orvosom nem a kocsmában találkoztunk :oops: :lol:
Vendég
 


szia Boniko,
és neked milyen tapasztalataid voltak, róla, szülésznőről, kórházról, stb.
vagy már írad vhol csak nem kerestem vissza?:-))
bsani
 
 


bsani én indítottam a topikot, :wink: az elején sok mindent leirtam :lol: de ha kérdésed van irj, válaszolok ha tudok!
én is jövő hét csütörtökön megyek a szokásos éves kontrollra.13.20ra. ilyen se volt még, hogy ennyivel előbb kezdjen.. vagyis én nem tudtam róla ..gondolom a heti szabi miatt :lol:
Vendég
 


sziasztok,

hát, nekem sem jutna eszembe tegezni. A férjemet, tegezte, mert kollegák, így majd kíváncsi leszek, át fog e menni tegezésbe a dolog.:)
Aki már többször volt néla, nem tudja, szokott e inszemet csinálni Gidai? most elküldött hormonsorra, közben megérkezett a férjem sperma eredménye, és nem jó.:( köszi
henne
 
 


Szia Henne!

Mondd, a hormonvizsgálatot most a Klinikán végzik, vagy el kell zarándokolni valahova máshova? Tavaly nekem azt mondták, hogy már nem végeznek semmilyen, műtét előtti vérvételes vizsgálatot a Klinikán, és a Péterfybe küldtek a laborba :-(

Kép
manguszta
 
 


Szia manguszta,

azt mondta Gidai, a klinikán megszűnt a hormonlabor, így egy fizetős helyre tud csak küldeni. De szerencsére a férjem orvos, így ahol dolgozik(Kistarcsa, Flór ferenc kórház), ott fogják majd megcsinálni. már csak jönne meg..vagy ne..:)
henne
 
 


Hát azért szerintem ez elég túlzás, hogy csak azzal lehet tegeződni akit a kocsmában ismertem meg!
Meg nincs sok jelentősége mert tegezve is meg lehet adni a tiszteletet a másiknak, még ha orvos is az illető, meg magázva is el lehet küldeni melegebb éghajlatra...De ez az én véleményem.
zsuzska88
Üllő
 
 


Köszi Henne! :-)

No, ez még egy jó ajánlólevél a Gidai mellett (nem mintha bármikor is kételkedtem volna benne, de a megerősítés mindig jól jön), hogy egy orvosfeleség is hozzá jár :-)

Köszi a hormonos infót mégegyszer!
Puszi
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


nincs mit, manguszta! a férjem őt ajánlotta, így mentem hozzá. És tegnap reggel pozitívat teszteltem, így holnap már megyek hozzá. kicsit tudom korán, de nemrég volt egy vetélésem, így inkább hamarabb megyek.:)
henne
 
 


ZSuzska a kocsma csak egy példa volt.. nem kell ennyire komolyan venni írhattam volna már helységet is.. :wink:

a tiszteletadással egyébként én is egyetértek..

Henne +++++++++

ez a hormonvizsgálatos dolog nem jó hír nekem, mert pont ezt szerettem volna most kérni.. hogy ne menjen rá az összes pénzünk.. Zsigivel Kaálibna voltunk.. és nem volt occsó :cry:
Vendég
 


henne mit mondott dr úr? én is ma voltam 13.20kor . belekezdünk tesóka segítő programba.. :oops: :lol:
Vendég
 


szia boniko,

Hát, sajnos még nem sok mindent láttunk. Azt mondta, még korai lenne, mivel kedden teszteltem először pozitívat. Kaptam utrot, és vitaminokat, egy hét múlva megyek vissza hozzá. AZt mondta, bérmi van, nyugodtan hívjam, akár éjjel is. Nagyon kedves volt. ÉN meg lányos zavaromban elfelejtettem, hogy még nekem nincs is meg a mobilszáma.:) esetleg valaki el tudná nekem küldeni priviben? olyan hülye vagyok, tisztára kiment a fejemből..:)

boniko, remek? és milyen vizsgálatot írt ki?:)
henne
 
 


Henne küldöm :wink:

clostylbegyltet irt fel.mert nálam és apánál sem voltak gondok ZSiginél sem..aztán tüszőrepi és inszem :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ritkán nézek be ide hozzátok - én a másik klinikára járok.

Ott sem finanszírozzák már a hormonos dolgokat. Lehet magánban csináltatni jó pénzért, viszont én kitudakoltam, hol lehet ingyen. Akinek sikerül próbálja meg a helyi SZTK nőgyogyi rendelésén, én is ezt tettem. Érdeklődjetek előtte telefonon, müködik-e a dolog. Ha szerencsések vagytok ennyivel kevesebb a költség

üdv kispatak
Vendég
 


boniko, köszi szépen, megkaptam.:) akkor megy nektek is hamarosan a drukk:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok Lányok, kismamik! Kivel mi újság? :-)

Kép
manguszta
 
 


sziasztok,

én múlt hét csütörtökön voltam nála. AKkor láttunk 8.4 mm-es petezsákot.:) jövőhét csütörtökön megyek, remélem akkor már lesz szívhang is.:)
boniko, hogy állsz?:) manguszta?:)
henne
 
 


Szia Henne!

A 8,4 nagyon biztató! Hány hetes vagy?

Én bekaptam egy vírust, Ember hozta haza a mh-ről, múlt héten én ápoltam, most ő ápol engem. Mandula+fül+arcüreg, irtó rossz. Pedig gyönyörű pé-m volt, de ez most elúszott. Mondjuk nem is baj, a coldrexet nem jó várandósan szedni.
Na, majd a jövő hónapban...

Kép
manguszta
 
 


manguszta, jobbulást Neked!

Hát hivatalosan, menszitől számítva 7+3 vagyok. De ettől ő fiatalabb, mert később fogant. kb 5 hetes volt akkor amikor ezt a méretet mondta a Doktorúr. És jövőhét csütörtökön megyek újra, már alig várom.:)
henne
 
 


Sziasztok!
Én már túl a félidőn,22. héten vagyok:) Most még jó minden, dokibácsi azt is megmondta, h megint kispöcsösünk lesz:)
Hízás nagyon nem megy, mondjuk amennyit rohangálok a nagy után nem is csoda!Viszont a pocakom már elég szépen kerekedik, ugyanolyan kis csúcsos mint Mátéval volt:)
Ti hogy vagytok?
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok
Henne, örülök,hogy rendben minden!

nekem is elkezdődött valami , de nem is számítottam spontán . a mensim megjött, elmúlt majd megint megjött gyanússá vált a dolog csináltam egy tesztet ami pozitiv lett sajnos hiába rohantam utroért dr.úrhoz, nem sikerült a kicsikénknek velünk maradni . így ez a ciklus kimarad és jövő ciklusban belevágunk. :cry: :lol:

ZSuzska grt kispöcsöshöz
:lol:

manguszta remélem most már hamarosan sikerül . nagyon drukkolok! jobbulást!
Vendég
 


sziasztok, lányok!

először is mindenkinek Kellemes Ünnepeket és sok locsolót!

boniko, sajnálom! nekem is volt egy ilyen, és én a következő hónapban terhes lettem.:) drukkolok.

Mi a hétvégén anyósoméknál voltunk, Szerbiában, a családommal együtt. Most mondtuk el nekik, hogy babát várunk.:) Nagyon örültek neki.
Aztán jött a feketeleves..vagyis nekem, mert nagyon megijedtem..
Tegnap du képzeljétek elkezdtem barnázni. Tiszta ideg lettem, reméltem, hogy elmúlik, de nem akart. Említettem a férjemnek, felhívtam a doktorúrat, aki mondta, menjek be a klinikára ügyeletre. MOndtam neki, hogy külföldön vagyok. Azt mondta, mindeképpen jó lenne elmennem egy nőgyógyászhoz. az apósom is orvos, és nem rég épült egy magánkórházuk. MOndta, szerez nekem egy nődokit, behívja hozzájuk a kórházba, és megnézet. (a kórházukba pont nincs szülészet, csak szakrendelés)
fél óra múlva már volt orvosom is. (ilyen téren szerencsés voltam)
Szerencsére mindent rendben talált, és képzeljétek, már volt szívhang is!! :)én megnyugodtam nagyon, de mondta a doki, sürgősen ki kellene iratnom magam, és pihennem kellene..
a barnázásom reggelre el is múlt. csütörtökön megyek a doktorúrhoz, remélem addig már nem történik semmi.. kiváncsi vagyok, mit fog mondani.
szóval, elég izgalmasan telt nekem a hétvége
és nektek?
henne
 
 


Henne és utrogestant vagy duphastont használsz? Zsigivel én is barnáztam az elején, sőt a 26.héten véreztem is, egy hétig feküdtem a terhespatológián a Sote 2-n és itt van velünk :lol:

én napi 3*2 Ma gne b6ot szedtem ezt még a Kaáliban javasolták illetve esténként 1 dl vörösbor is használhat!

amint hazaértél azért menj be a dr úrhoz :wink:

pihengess amit tudsz! az sokat használ! :lol:
Vendég
 


Boniko: igen utrogestant kapok 3x2- t. És 4x1 magneb6 ot. Csütörtökre van idôpontom, addig már kibirom. Szerinted a verzesek után fog táppénzt javasolni nekem? Én dolgozom, de eléggé stresszes a munkahelyem sajnos..
henne
 
 


Henne olvastam a másikban, hogy merre dolgozol. :wink: elhiszem hogy stresszes..szóval amennyit tudsz pihenj.. :lol:
Vendég
 


igen boniko, most teljesen rá vagyok hangolva a pihire, nem érdekel semmi.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


HEnne elmúlt barnázás? remélem! irtam privit múltkor megkaptad?
Vendég
 


szia boniko,

igen elmúlt. megkaptam a privit, válaszoltam is. Nem kaptad meg?
hogy vagy?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


most is küldtem egyet, remélem átment

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia Henne ! köszi én jól vagyok. :lol: várom a piri nénjét kb. 1,5 hét aztán closty :lol: minnyá válaszolok :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nálunk minden rendben, holnap vagy holnapután megyek afp-szűrésre a SOTE II-ra: Gondolom itt is először be kell jelentkeznem, és utána megyek a laborba - vagy laborhoz nem kell bejelentkezni? És hol van az épületen belül a labor? A lánykám beteg, nem akarok túl korán elmenni itthonról csak amikor már muszáj, és a laborban még sosem jártam, az épület meg nagy... :)

Köszi ha válaszoltok!

henne, gratula a babához! A barnázás általában normális, de nem árt ha lát orvos.

boniko, hajrá! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


szalamandra én a aulánál jelentkeztem be. ott elmondják merre kell menni. :wink:
Vendég
 


szalamandra: köszi, már azóta látott orvos.:) jaj, most csak ápr 29.én kell mennem legközelebb. Mert 21.-én kellett volna mennem, de akkor nem rendel a doktor úr.. hát, így jártam.:)
azt mondta a férjem, ha meg akarok nyugodni, majd jövőhéten bevisz a kórházba, és megnézi hasi uh-n.:) ilyenkor már ott is látni kell.:) aztán nehogy rákapjak, és minden héten kukkoljak::)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne én ha tehettem volna vettem volna egy Uh készüléket :lol:
Vendég
 


szia Szalamandra,
lent az UH mellett kell bejelentkezni a vérvételre is, és onnna elirányítanak a laborba. ami szintén ott van lent az alagsoron onnan nem messze (jobbra)
nekem egyszerre volt az AFP meg a hepatitis vérvétel a 16.héten. hát a gyorsaságról annyit hogy a hepatits eredeményem még mindig nincs kész, és már a 21.hétben vagyok. tegnap azt mondták, hogy talán a hétvégére.
egyébként én voltam tegnap előkészítő tanfolyamon, nem volt még rajtam kívül valaki?
bsani
 
 


bsani neked a védőnénihez küldték a Hepatitis eredményt? nekem oda. egyébként szerintem nekem is elég sokára jött meg...vagy már nem úgy van?
Vendég
 


Sziasztok lányok, köszönöm az információkat!

henne, én teljesen megértelek, Rózánál én tíz naponta-két hetente jártam UH-ra (az első harmadban), az akkori dokimnál ez volt a rendszer és nekem teljesen megfelelt :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


szia Boniko,
na ma reggel újra hívtam a kórházat, hogy megjött e már az eredmény, és mondták hogy megvan, berakták a Doktor úr mappájába, úgyhogy őt kergessem az eredményért. azt nem mondták, hogy a védőnőhöz küldenék.
más: szerintetek érdemes kimenni a bababörzére ami jövő vasárnap lesz a BNV? volt esetleg ott valaki tavaly? vannak tapasztalatok?
köszi
A
bsani
 
 


bsani szerintem ha éppen arra jársz akkor elkérheted tőlük. nekem barátnőm is kérte már el eredményem. :lol:

változnak az idők.. toxoplazmát kérted? nekem azut is ezekkel együtt vették le, úgy, hogy kértem.


bababörzén még nem voltam, fd most megyek,mert lesz Halász Judit koncert és Zsiga imádja
:lol:
Vendég
 


hello,
toxoplazmát nem kértem, nem mondta senki hogy az kérni kell/lehet.
helyette most küldött el a doki egy fizetős helyre a mamut 2-be, hogy oda menjek toxoplazma meg rubeola szűrésre...nem is értem igazán.
hát egyel több tűszúrás a karban, 13.000 huf al kevesebb pénz a zsebbe...
visszatérve a pénzre, akkor azt mondjátok ne kérdezzek rá konkrétan hogy ő mennyit kér a szülésért?
(iwiw-en még mindig nem találom, tuti ott van?)
bsani
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: