Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kyra! :D
Örülök, hogy emlékszel rám. :wink: Jól vagyunk, én is és a baba is. A 6.-tól a 12. hétig rettenetes hányingerrel küzdöttem, de aztán mintha elvágták volna :D szuperul vagyok.
Amíg rosszul voltam minden illattól és csak fekve éreztem valamennyire jól magam, nagyon nehezen mentek el a napok, de azóta a jól ismert :lol: házimunkákkal (főzés, mosás, takarítás) hamar délután van, mire apa hazajön. :lol: :lol:
A baba nemét még nem tudjuk, remélem a köv. kötelező UH-on (18. hét) megmutatja magát. :lol:
bessy76
 
 


Bessy! Mit szeretnétek? Fiút vagy csajszit, vagy tök mindegy??? A férjem mindíg azt mondja, hogy neki mindegy mi lesz, csak fiú legyen! :lol: :lol: :lol: Lüke, mi??? Szegénykém, akkor Te is megküzdöttél a hányingerrel! :x Hú az nagyon gáz! Szerencsére már én is túl vagyok a küzdelmeken. Mostmár csak a fáradság maradt, meg az éhségrohamok.
És a neveken már gondolkodtatok? Mekkora a hasad? Sokat nőtt? Mikor kezdett igazán látványosan nőni? Nekem most! Most töltöttem be a 13. hetet! A melleimről meg nem is beszélve. Most az is nekiállt megint fájni és nőni! Két telihold! :lol: :lol: :lol:

Kép
kira76
 
 


Kyra
Akkorát kacagtam amikor olvastam a férjed :lol: :lol: nagyon jó!!!!
Persze, mindegy csak egészséges legyen. Bár én mindig úgy éreztem, hogy az első gyerekem fiú lesz, háát, nagyon kíváncsi vagyok, hogy kit hoztak össze nekünk a biológusok. :lol: :lol:
A neveink már meg vannak Botond vagy Zorka.
A pocakom most elkezdett rendesen nőni, bár én előtte sem voltam sovány. A melleimmel úgy vagyok mint te. Apa örül neki, hogy ekkorák :oops: :lol: :lol: csak nem engedem hozzájuk közel, mert majd' le szakadnak :twisted:
Nektek vannak neveitek?
Csatolok egy pocak fotót, ami csütörtökön készült 15+2-n Kép

Rólad még nem készült?
bessy76
 
 

 
 

Oriási a hasad!!!!! :) :) :) Bakker! De ez tuti nem husi! Az látszik! Nagyon szépike a pocakod!!!! 12.héten csináltam, de nem tudom ide felrakni, mert kicsit szét van esve a gépem és nem tudok tömöríteni. Ha küldesz privibe mail címet, akkor küldök! Sőt most is csinálhatok egyet.
Nevek! Ajjaj! Az még nálunk vitatéma! Ha lány lesz, nagyon szertném ha Rebeka lenne. De tetszik a Regina is. Biztos azért tetszenek ezek az R betűs nevek, mert én meg Renáta vagyok! :) Ha fiú, akkor a férjem után kapja valószínűleg. Ő meg Attila. De nem azért kapná ezt, mert ez a férjem neve, hanem mert gyerekkorom óta ez a kedvenc nevem. Még mikor kicsi voltam és Barbibabáztun, a fiú babának is Attila volt a neve! :lol: :lol: ( Kira a kutyám neve!) :lol: :lol: :lol: Azért nem is úgy írtam a Kirát, mint ahogy kell. Hivatalosan Kíra! De még ráérünk kifocizni a neveket! :) A Botond és a Zorka név is szép. Sok szép név van, csak választani nehéz. Meg nálunk az a baj, hogy sok az állat és mindegyiket sikeresen emberi névvel ruháztunk fel. Nem gondoltunk arra, hogy a gyereknek is kell majd valami. Tetszik a Csenge is,de a csikónknak adtuk ezt a nevet! :lol: :lol: :lol:
Na befejezem, mert kicsit sokat "beszélek"! :lol:

Kép
kira76
 
 


Köszi a dícséretet! :D Elküldöm a címem.
Nem könnyű nevet választani, az biztos. Most megint megnevetettél ugyanis nem gondoltam, hogy más is a kutyája nevével jelentkezik. A Bessy a kutyám neve volt. :D
Én nagy kutyás voltam régen és a kutyasuliba sok ember nevű kutya járt. Ezek megmaradtak bennem :lol: Így nem lenne a gyerekem Linda, Gina, Dalma stb. :lol:
De szépek azok a nevek, amikben gondolkozol. Mire megszületik, addigra úgyis sikerül kitalálni a legmegfelelőbbet. :wink:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Bessy, de jó, hogy látlak! Valóban eltűntél! Én is emlékszem ám Rád! :)

Szép pocód van! :)
Én még csak kedden töltöm a 12. hetet, de már az enyém is elég nagy, igaz alapból sem volt kicsi. :oops:
Olyan ciki amikor megkérdezik, hogy hányadik hónapban vagyok, és én megmondom hol tartok, akkor úgy nézik a hasamat, mintha hülyeségeket beszélnék. :)
Igaz ma észrevettem, hogy kezd egész más formát ölteni, :)

Látom Kirával a nevekről beszélgettek. :)
Nálunk csak a fiú név van meg. Márk. :)
A lányon nagyon sokat gondolkoztam, mert anno azt mondtam, hogy ha nekem lányom lesz akkor Hanna lesz a neve.
Most viszont minden 3. kislány Hanna, és az ismerőseink közt is nagyon sok van. :(
Viszont a szüleim annyira beleszerettek ebbe a névbe, hogy nem nagyon van szívem változtatni.

Kép
nika28
 
 


Szia Nika! :D
Köszi a dícséretet! :wink:
Szépek a neveid! Én nem ismerek egy Hannát sem, csak Márkot :D
Ha neked most is tetszik, ne változtass :wink: és persze, ha megy a vezetéknévhez. :D Nekünk el kellett vetni egy-két nevet, ami tetszett, mert nem megy apa vezetéknevéhez :evil:
Hányingerrel hogy állsz?
Nem tudom, hogy jól emlékszem-e, te maradtál Szűcs dokinál?
bessy76
 
 


Szia Nika!!!! :)
Bessy! Küldtem emilkét!

Kép
kira76
 
 


Kira
Köszi, megkaptam :D Szépen kerekedsz te is! Aranyos pocid van!
A kutyusod meg nagyon helyes! :wink: :D imádom, amikor így elengedik magukat :lol:
De igen, az a vezetéknevem. Talán ismersz ilyen nevű emberkéket? :lol:
bessy76
 
 


Bessy!

Igen, jól emlékszel, maradtam Szűcs dokinál! :)

Nekem nincs és nem is volt hányingerem.
Viszont nagyon sok kaját nem tudok megenni (Amit imádok) , mert vagy megy tőle a hasam, vagy pedig az epém nem bírja.

Kira!

Én is, én is, én is! :) :)
Szeretném látni a pocakod. :)

Kép
nika28
 
 


Nika
És milyen doki így? Ugyan olyan kedves, rendes, mint mikor babáért álltunk sorba? Én nagyon megszerettem :lol: persze ugyanannyira szeretem a fehérvári dokimat, akinél szülni fogok. :D
Akkor a hányingerben szerencsés vagy. :P Én a savanyú kajákat kívánom, a csokit, amit egyébként nagyon szeretek, nem csípem. Mondjuk nem is baj. :P
Pedig szerintem legtöbben a székrekedéssel küzdenek babásan, neked meghasmenésed van. Ki kell tapasztalni, hogy mit lehet enni. Később meg majd a szoptatás miatt nem lehet akármit..... :roll:
bessy76
 
 


Nika küldtem emilkédre!
Bessy!
Itt a faluba rengetek ilyen vezetéknevü emberke van és ráadásul ha minden igaz a férjem távoli rokonai. :lol:

Kép
kira76
 
 


Nálunk a párom mindenképpen a mi keresztnevünket akarja adni, ha fiú v. lány lesz, de próbálom lebeszélni erről. Lánynévnél sokal jobban tetszik a Gréta, fiúba meg az Erik. Na de hát ez még elég korai.

Kira!
Aranyos volt a férjed mondata, jót nevettem rajta :D :D

Bessy!
De jó hogy újra itt vagy! Még amikor csatlakoztam, akkor jelen voltál és utána ühüm ...tűntél el. Tényleg jó ez a topic, ha nem baj írogatok ide is, habér még babát nem várok

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Bessy!

Ugyan olyan kedves, sőt.....! :)

Nekem az a baj, hogy a Fehérvári orvosom nem vállal már szülést. :(

Merre laktok? :) Mert látom, hogy Fejér megye. :)
Jöhet priviben is.:)

Kira!

Köszi! Gyorsan meg is nézem. :)

Kép
nika28
 
 


Kira!

Nagyon aranyos pocid van. :)
Én nem is merek küldeni, mert sztem az enyém nem normális, hogy már most ekkora. :)

Kép
nika28
 
 


Szia Rony
Szépek a te neveid is. Az Erik nekem is tetszik. :D
Ti most hol tartotok?

Nika
Megy a privi :D
bessy76
 
 


Nika, ne máááár! Küld már légyszi! Annyira kiváncsi vagyok! Én giliszta lány voltam mindíg is, úgyhogy azért olyan sokat nem várhatok a hasamtól sem! :lol: De majd megnő! :D
Szia Rony! :)
Tőlem át is költözhetsz ebbe a topicba! Majd jól belédbeszéljük az a babát!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kira76
 
 


Nem tudom, hogy ez mennyire genetika függő, de az anyukám volt így velem, hogy nagyon hamar látszott rajta, és hatalmas volt a pocakja.
Mindenki azt kérdezte Tőle, hogy biztos e, hogy csak 1? :)

Tehát a pocakom: Kép
11+4. :)

Kép
nika28
 
 


Nika
Azért csak tegyél fel légyszi! Én nagyon kíváncsi vagyok rá :wink: :D
bessy76
 
 


Pont egyszerre küldtük. :lol:
Nagyon szép a pocid és szerintem egyáltalán nem nagyobb mint kellene :wink: :D :D
bessy76
 
 


:)

Ment a válasz:)

Kép
nika28
 
 


Nika!
Nagyon édi pocid van! Hát tényleg nem kicsi, de azért azt ne mond, hogy nem normális! :) És ez tényleg nagyon alkat függő! És persze szerintem genetikai hozomány is! A nővérem barinője most fog szűlni és nincs nagy pocakja. Sőt! Pedíg közel 100 kg.
Na most én egy kicsit kiszálok a csacsogásból, mert reggel óta itt csücsülök a gép elött! :lol: Se kaja, se semmi... Bár mondjuk uram melózik, úgyhogy nem vagyok elkésve semmiről.
Pussz mindenkinek!

Kép
kira76
 
 


Biztos alkattól is függ. Nekem van egy vendégem akitől egyszer megkérdeztem, hogy mikorra van kiírva, és monda, hogy az napra. :)
Kicsit meglepődtem, mert nem volt nagy pocakja. Kicsivel volt talán nagyobb, mint most az enyém. :)

Arra vagyok még kíváncsi, hogy mennyit fogok hízni. Mert alapvetően hajlamos vagyok a hízásra, viszont idáig nem híztam még semmit. :)

Kira!

Puszi! :)
Jó főzőcskézést. :)

Kép
nika28
 
 


szia Bessy76. nem csodálom,hogy a férjed fiút akar,hiszen,minden normális férfi elsőre fiút akar.sőt van ,aki utána sem akar lányt.ez valami büszkeség vagy ilyesmi.habár én is fiú párti vagyok,ezért is van 4 fiam,de a 2 lányom is imádom,mert nem is tudom,hogy bírnám nélkülük.
Vendég
 


sziasztok volt már valakinek fagyasztott embrió beültetése?várom a tapasztalatokat.
Vendég
 


hogy kell a felhasználó név mellé olyan kis képet csatolni?segít valaki?
Vendég
 


A lap tetején van egy olyan, hogy segédletek, ott ki kell választani a "profil"-t, majd avatar feltöltése gépről, vagy kiválasztása a galériából.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Bessy!
Mi a kivizsgálások végefele vagyunk, még egy utolsó eredményt várunk hétfőn és annak tükrében lesz a folytatás.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!
Jöttem pocakokat kukkolni :oops: :lol:
Nagyon helyesek vagytok és Gratulálok Nektek!

További jó babavárást Nektek!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Bessy,
Épp múltkor néztem a másik topilba a táblát, hogy sokan eltüntek, pedig jó lenne tudni, hogy kivel mi a helyzet!
Örülök, hogy jelentkeztél, én emlékszem rád, igaz én még új voltam nagyon és inkább a sok kérdés jellemzett akkoriban :)

Lányok,
Eszméletlen a pocitok, nagyon-nagyon jó képek. Sajnos rajtam annyira nem látszik, mert én amúgy is nagy darab lány vagyok, szóval én majd csak később tudok ilyen profi fotót csinálni, de nagyon jók :)

Witch,
Remélem, hogy jól vagy és már szünik meg a vérzés, majd anyukád írjon rólad néha, amikor tud, mert kíváncsi vagyok, hogy mi van veletek!!!!

Bezijan,

Lehet, hogy túl nagy képet akartál feltölteni, és azt nem engedi a rendszer, probáld meg kisebbre és talán úgy fel tudod tenni.

Noki,
Itt is nagyon szorítok Neked holnapra! Hajrá mennek a drukkok!!!!!

Lányok,
Nekem lenne egy kérdésem, Ti szoktátok érezni, hogy a hüvelyi résznél az izmok fájdalmasan néha benyillalnak, az mitől lehet, hogy nyúlik ott valami? Volt már valakinek ilyen? nem mindig jön elő, csak ritkán.

Üdv
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok! :D
Nem tudom, emlékeztek e rám, elég rég jártam errefelé! :oops:
Húú, sok minden történt azóta! én voltam az, akinek az endometriózis miatt csak 2 petesejtet tudtak leszívni, de szépen megtermékenyültek és az egyik babó megmaradt, most járunk a 15. hétben és jelentem, túl vagyok a hányingeres korszakon! (remélem legalábbis) :D
Eléggé megviselt a sok hányinger, hányás, nem volt erőm a gépnél ülni!
Minden rendben a picivel, 2 nappal idősebbnek titulálták az uh szerint, mint amennyi a lombik szerint volt! Pénteken voltunk 4D uh-on, hát lányok, ajánlom mindenkinek!!!
Megéri az a 10 ezer ft, mert fantasztikus élmény volt!
Az ujjacskáit is megtudtuk számolni, annyira profi és 80% hogy lány!!!!
Ennek a férjem örül a legjobban, mert ő eltérve a férfi nemtől, nem fiú, hanem lány gyereket szeretne!!! Persze, hogy jól elkényeztethesse! :D
adri1983
 
 


Örülök ennek a topicnak és annak meg méginkább, hogy szépen növesztgetitek a pocakokat!
Nekem is látszik már!!!

Witch :)
Írj magadról, nagyon megijedtem mikor olvastam anyud írását!
Remélem minden rendben veletek!

Kira, Nika, Kriszta, Bessy, Bezijan :D
Ti már nézelődtetek babás cuccok után?
Eddig nem mertem, de lassan elkéne kezdeni, mert nem akarok télen, nagy hassal túl messzire mászkálni!
adri1983
 
 


Szia Adri!
Ha visszaolvastad ezt a topicot, láthattad, hogy írtam, hogy mostmár csak Te hiányzol. De szép lassan mindenki előkerül! :)
Örülök, hogy jól vagy és túlélted a hányós korszakot! :) Mi is tervezzük a 4D uh-ot. Majd jövőhonapban szertnék menni. Biztos szuper! :)
Szerintem aki nem babonás, nyugodtan elkezdheti a vásárlást, nézelődést. Szeptemberbe mi is nekiállunk, de én marha szerncsés vagyok, mert nagyon kevés dolgot kell vennem. Babakocsit és bébiörzőt. A nővéremnek ikrei vannak, egy fiú, egy lány. Úgyhogy mindegy mi lesz nekünk... Ők elég jól élnek, úgyhogy mindent megvettek a gyerkőcöknek... Most még a lakást kell kicsit alakítgatni és ha az kész, elkezdek vásárolni én is.
Tubikriszta!
Én nem tapasztaltam ilyen fájdalmat mint amit írtál. De tuti nem gáz! Azért alakulnak ott bent a dolgok... Szeded a Magne B6-ot???

Kép
kira76
 
 


Szia Adri!

Én is hiányoltalak már! :)
Jó hogy jelentkeztél! :)

Már a 15. hét???? Hogy szalad az idő! :)
Örülök, hogy túl vagy a hányós időszakon. Nem lehetett vmi kellemes!
Én is nagyon várom már a 4D-s uh-ot.


Kira!

Nekünk is kell még alakítgatni a lakást, 3 szobából 2-ben szőnyegpadló van, és meg akarjuk csinálni parkettásra, mert azt csak könnyebb tisztán tartani. Így egy kalap alatt a gyerekszobát is megcsináljuk.
Igaz ott csak tapétázni kell. :) Mi is akkor kezdünk vásárolgatni, ha az is kész. és akkor lesz hova pakolni is. :)


Kriszta!

Nekem is szokott lenni ilyen, de nagyon ritkán. Először talán a 8. héten éreztem, de azóta is talán csak 2-szer.
Sztem ez normális.

Kép
nika28
 
 


Ma voltam a védőnőnél, és megdicsért, hogy nem híztam! :)
Azt mondta, hogy a feléig nem is nagyon szabad, mert akkor még nincs mitől!

Kép
nika28
 
 


Adri!

Nálunk a szüleim vannak oda, hogy remélik lány lesz.
Ha anyukámat megkérdezik, hogy mit szeretnének akkor mindig azt mondja, hogy mindegy csak Hanna legyen! :) :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Lányok,

Nektek fájt az elején a derekatok? Eléggé kellemetlen ülnöm, mert érzem a derekamat. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Nekem fájt, sőt még most is néha, ha kicsit többet dolgozok a kelleténél.
Ilyenkor általában le szoktam dőlni egy 15-20 percre és utána jobb.

Kép
nika28
 
 


Nemone :)
Szerintem is normális a derékfájás, néha nekem is szokott! Sok változás történik odabent, emiatt van!

Nika :)
Gyönyörűséges név a Hanna, én is azt szerettem volna, de a férjem a Nórára van rákattanva!

Kira :)
Tényleg szerencsés vagy!!! Akkor rá is értek még a nézelődéssel!
adri1983
 
 


Adri, Nika,

Köszönöm, akkor megnyugodtam, hogy nincs semmi gond! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


szia Adri1983!A baba cuccokat már a legelején el lehet kezdeni vásárolni,mert nem szabad a buta babonákban hinni.én mindig elég hamar elkezdtem a vásárlást,nekem van 6 gyerekem ,csak megváltoztattam a felhasználó nevemet.az a fontos,hogy kb. a 6.vagy 7. hónapra minden meglegyen,hogy utána már ne kelljen izgulni,hogy mi nincs meg,stb.tubikriszta te már tudod a babád nemét? sziasztok.ja igen túl nagy képet akartam feltenni,azért nem sikerül,de nem tudom,hogy kell kicsinyíteni.
Vendég
 


Momó!

Ha jól emlékszem akkor Te kérdezted a fagyasztott beültetést.

nekem ez volt a 3. beültetésem, és ez fagyasztott volt. Az első 2 "friss" embriókból volt.
Úgyhogy nekem csak jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Ide is leírom a kérdéseimet:
Egy kérdésem lenne azokhoz akik fagyis beültetésen voltak: ha most ebben a ciklusban nem megyek a fagyibabákért akkor nem kell mennem uh-ra, ugye?
Szóval annak a ciklusnak a 10. napján kell majd visszamennem uh-ra, amikor kérném vissza a babáimat, ugye?

Valamint van-e köztetek olyan akiknek sárgatest hormon problémája volt?

Kép
vucuska
 
 


Vucuska!

Jól mondod. Most nem kell menned, csak abban a hónapban, amikor szeretnéd a babákat.
Nekem azt mondta a doki, hogy 10-11. napon kell mennem.

Kép
nika28
 
 


Momó :)
Köszi az segítséget, én már szívem szerint most elindulnék nézelődni, vásárolni, de mivel "csak" 80%-ra mondták biztosra, hogy kislány, ezért még nem merek!

Most hallottam egy ismerőstől, hogy szerinte a Praxis 4D (Bartók B. út) a legjobb, mert mikor az ő babájának nézték a nemét, utána 1 héttel visszahívták egy újabb uh-ra, hogy 100%-os eredményt mondhassanak és a második uh-ért nem kellett fizetnie!
Mi a Baross u.-ban voltunk ( I. Női Klinikával szemben) én azzal is maximálisan megvoltam elégedve.( 2 évente cserélik a gépet, profi a doktornő, kellemes a környezet és mindenki kedves volt)
adri1983
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat lányok!

Momó, te vagy Benzijan, ugye?
Én még nem tudom a babám nemét, majd mi is szeretnénk menni 4d uh-ra, de még később úgy augusztus vége felé. A fiú nevünk már megvan, de a lánynév még nincs. Így várunk vele addig amíg kiderül, hogy lány vagy fiú lesz és akkor csak egy névre kell koncentrálni, hogy megtaláld a szépet. amúgy ha fiú lesz akkor Emmanuel-nek fogják hívni a férjem után :)

Adri,
De jó, hogy Te is előkerültél, ez nagyon jó, egyre többen vagyunk! Annak örülök, hogy Veled minden rendben. Pocakfotót majd kérünk, ha lehet :)

Lányok,
Képzeljétek, voltam védőnőnél és a vérnyomásom nagyon magas, igaz mondtam neki, hogy nagyon fáj a fejem reggel óta már úgy ébredtem, így holnap megint megyek hozzá és ha akkor is magas, akkor el kell mennem a dokihoz, mert azt monddták akkor valami gyógyszert kell szednem....hát remélem, hogy nem lesz baj....néztek vizeletet is gyorsan, mert megijedt nagyon a védőnő azzal nem volt semmi gond, csak a terhességi mérgezést szerette volna kizárni.
Volt már valakinek ilyen?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Nektek is leírom!
Nokinak megvolt a beülti! Jól van, most várja a zárót. 5-ből 3 maradt meg mára, 2 visszakapott 1 meg ment a fagyiba.
Tubikriszta!
Magas a vérnyomid? Az nem túl jó, de nem is gáz szerintem. Azért ezt még kordában tudják tartani. Nekem világ életemben nagyon alacsony volt, úgyhogy ehez nem nagyon tudok okosat hozzászólni. Írok privit!

Kép
kira76
 
 


Szia Kira,

Írtam privit én is!

Nekem sem volt soha semmi baj a vérnyomásommal eddig, de a védőnő szerint ez terhesség alatt megváltozhat, pedig egyáltalán nem eszem sósan, nem iszom kávét és semmilyen koffeines dolgot.
Hát remélem, hogy tényleg csak a mai erős fejfájásom volt az ami bekavart, és még mindig fáj :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Sztem ne idegeskedj!
Nekem a háziorvosom a múlthéten amikor az EKG-t csináltattam 150/80-at mért.
Azt mondta biztos izgulok. :)
Ma a védőnő pedig 120/75-öt mért. Biztos, hogy a fejfájás okozza.
Egyébként is terhesség alatt megemelkedik a vérnyomás.....

Egyébként mennyi volt az érték? Ha nem titok. :)

Lányok!

Az én Kicsikém nagyon válogatós. :)
Már a sajtot sem ehetem meg.
Azt rántottam ma magamnak, mert csirke májat csináltam és azt nem akartam enni.
Még szinte le sem ért és már rohantam is a Wc-re.
Nem csoda, hogy nem hízom, ha a kaják 2/3-ától megy a hasam! :?

Kép
nika28
 
 


Nika,

160/100 volt és kis szünettel kétszer is mérte, és a másik, amit előbb mért még magasabb volt. Azt mondta, hogy ez magas....mondjuk még most is nagyon fáj a fejem...
tud valaki valami gyógymódot rá, ha már gyógyszert nem lehet bevenni.

Nem kérdezted meg a védőnőt, hogy mit kéne enned, hogy ne menjen a hasad, a babánt próbáltad már?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: