Új privát üzeneted érkezett!

szép napot!

Ani aranyos vagy köszönöm! :P
Ma már feszülök :lol: 1tüszim van de az szép :D

Viki mit szólsz az esőhöz?,
Jól csináltam ?,tegnap és ma reggel is locsoltam és itt volt eredménye! Ott is??
Vendég
 


Kincs!:)
szóhoz sem jutok, annyira örülök ennek az esőnek, végre egy kis felfrissülés.. köszönöm..akkor ha esőt szeretnék legközelebb neked szólok! :)
Mi újság veled?
Vendég
 


17-én kedden 11-re megyek UH-ra!!!Remélem minden rendeben lesz,és kezdünk!

Kép
ani0227
 
 

 
 

Sziasztok!
Beugrottam elköszönni!Jó pár napig nem leszek!Addig termeljetek sok hozzászólást,hogyha hazajövök legyen mit olvassak! Kép

Kép
ani0227
 
 


KINCS!:)
Most olvasom egy tüszid van és az szép nagy, gondolom már találkozott is egy jóképü kiskatonával!!! :)

Ani!:)
sok iskert az UH-hoz, biztosan minden rendben lesz! majd ne maradj túl sokáig távol!!! Jó pihenést!:)

Gigaboszi??????
Vendég
 


Helló Mindenkinek!
nagy-nagy segítséget szeretnék kérni SOS!!
Megkezdtem végre a stimulációt Debrecenben. Decapaptil szuri, és Gonal F szuri, meg még E vitamin... Az a lényeg, hogy pont táboroztattam,mikor megjött, és megyek(mennék) megint hétfőtől. Milyen időközönként néznek a stimmu előtt?
mire számíthatok?
Hétfőn megyek Debrecenbe vérvételre, ez lesz a 7. nap. Hogy lesz tovább?
köszike!!!!
Már leírtam ezt a kaális párokba, de innen is várok!!!
pussz
ebba
 
 


Sziasztok!

De jó látni Abba!!
Akkor indul a dolog,SOK SIKERT!!
Konkrétat nem tudok ,de sztem egy héten kétszer vagy ha nem jól stimulálható vagy akár többször is lehet kell menned vérvétel és uh-ra..a 3cn nem kelllett??
Hogy hogy stimu előtt?? Már elkezdődött nem,adod a szurikat?

Vikimi hát nagyon remélem hogy szuperül sikerült a randi a sejteknek és rögtön egymásba gabalyodtak :)
Az kicsit elszomorított hogy az insemkor még nem volt megrepedve a tüszi,23mm volt így még egy szurit nyomtam aznap magamnak :shock:
Hátha sikeres lesz a ciklus!
Sztetek a 3*1 magneB6 nagyon kell?? én csak napi 1-et szedek
Az utrót is most 2*2 helyett 3*2 kell szednem és szédelgek kb egy óráig a bevételt követően :cry:

Gigi????????

Ani a pár nap nem telt még le?? :lol:
Na nem azért, pihizzetek,csak hiányzol.

Minden jót!
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!

Most találtam erre a topikra.Én is a Debreceni Kaáliba járok, immár 3 éve.Az orvosom B B., aki nagyon lelkiismeretes.Csak jókat tudok irni az ott dolgozó asszisztens lányokról is!!!

Vikimi!!!
Csneten is voltál igaz???Olyan ismerős vagy!!!!

Gigaboszi!!! :D

mesó

Kép
emesó
 
 


Szia Emesó!
Mihamarabbi babásodást!
Mesélj kicsit!
Többiek???

Ebba??
Vendég
 


Sziasztok!!

7kincs!!
Köszi az üdvözlést!!!!Örültem, hogy rátok találtam, mert igaz öreg, régi fórumos vagyok, de nagyon ritkán találkozom Debrecenis Kaálisokkal.
Magamról annyit, hogy 4 beültetésem volt eddig.Az első 2oo4-ben.A második sikeres lett, de 9. héten be kellett fejezni a terhességet.Utána hosszas kivizsgálás történt, amin annyi derült ki, hogy homozigóta mthfr mutációm van.Ez annyit jelent, hogy hajlamom van a trombózisra.Erre heparin injekciót kapok a beültetéstől.Most volt a utolsó lombikom májusban.Ez is sikeres lett, de megint meg kellett szakitani a 8. héten.
Ti hanyadik próbálkozásnál jártok????

mesó

Kép
emesó
 
 


EMESÓ!
Akkor már lehet,hogy mi is találkoztunk,én 1,5évig jártam a kaáliba!
Nekem Tándor a dokim....

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Nem jár erre senki?? :(
Hogy van mindenki?

M.reni azt hiszem én még nem gratuláltam a kis csodátokhoz, GRATULÁLOK és minden jót!

Emesó nekem időzített ciklusaim voltak eddig a kaáliban,és egy hete volt inszemem,remélem az első és utolsó :)
B.B. a dokim és velem van gond (pco) a férjem tökéletes.

Szép napot!
Vendég
 


7kincs

Köszönöm!

Neked meg megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!!!!

m . reni!!!

Gratulálok a babácskádhoz!!!És további problémamentes babavárást kivánok!!!

7kincs!!!

Nem is tudtam hogy B. doki ilyeneket is csinál!!! :D .Azt hittem, hogy csak lombikban utazik.
Sok sikert kivánok!!!!!Mikor kell vv-re menned????

Szép napot!!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Emesó az inszemtől számítva két hét a vérvétel,de nem beszéltük meg konkrétan a dokival,csak annyit ha mensizek hívjam ha nem vmikor menjek vérvételre...tesztelni bizti fogok
Vendég
 


7kincs!!!

Drukkolok nagyon!!!!!B. doki nagyon érti a dolgát :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Sziasztok!

Mi 2 éve járunk a debreceni Kaáliba... most volt a 4. beültetésünk (3 stimus és 1 fagyison vagyunk túl)... pillanatnyilag úgy látszik, hogy ez sikerült... van a pocakomban egy Kismóki... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi is B-hez jártunk... most éppen szabin van... T-hez megyek pénteken ellenőrzésre.

Kívánom, hogy mindenki minél előbb átérezze a csodát!

Emesó
Csneten én is vagyok... :wink:

Gigi nyaral....
Vendég
 


Szép napot!

Poppi Gratulálok Kismókihoz!! Gondtalan pocakosodást!
Jó hogy ránktaláltál!
Olyan sokan járunk a Kaáliba és ide alig írnak :(
Várunk szeretettel máskor is!

Most én is T-hez járok,első alkalommal fura volt B hez képest, de jó fej nagyon.

Emesó ti most meddig pihentek vagy mi a terv?
Nehéz lehetett, egy pár milis kis csíkocskára mennyit várunk és sajnos aztán is történhet baj,sajnálom :(
Vendég
 


Sziasztok!!

Poppi75(Lauren) :D :D !!!!!

Gratulálok a kismókihoz!!!!


7Kincs!!!
Igen , tényleg jó sokat várunk a csodára és még akkor sem biztos minden.sajnos én igy jártam!!
Most kivizsgáláson vagyok!!!találtam egy habituális vetélőkkel foglalkozó dokit.Azután visszamegyünk a fagyikért!!!!!!
Hanyadikán mész vérvételre?????
Tesztet mikor készülsz csinálni???

mesó

Kép
emesó
 
 


sziasztok!:)

Kincs!:)
igazad van sokan járunk a kaáliban és mégis kevesen vagyunk.... :( de mi itt vagyunk!!!!!
Mikor derül ki hogy sikeres volt e a randi???tesztelni mikor fogsz???

Poppi!:)
üdv. és tiszta szívből gratulálok.Mi is a Kaáli jártunk 2 évig 6 stimu 4.beülti és az utolsó azaz a 4 beülti eredménye a ma már 21 hetes pocaklakóm,és ezt Bodnár dokinak köszönhetem és természetesen a lányoknak.Szerettem odajárni,olyan aranyosak voltak,hogy el is felejtettem miért is vagyok ott.
most pihej sokat igyál sokat és egyél sok sok táanyagdús kaját!

Emesó!:)
szia!Igen én írogattam a családi netre!:) lehet találkoztunk is már a kaáliban,hiszen egyidőben kezdtük egy dokihoz jártunk... sajnálom ami történt veletek,remélem megtalálják az okát.Ha Bodnár dokin múlik akkor tuti,annyira lelkiismeretes hogy nincs még egy ilyen odaadó ember a dokik világában.Sok sikert és remélem mindent rendben találnak a kivizsgáláson!:)
Vendég
 


Szép hétfőt!

Szia Vikimi!
Látom az m betűs nevek a befutók :) tetszenek!! Mikor lesz uh-d?
A ciszták felszívódtak már?

Emesó sok sikert a vizsgálatokhoz és aztán a fagyis babákhoz!

Én csütörtökön vagy pénteken tesztelek,egy kicsit izgulok..
A cickóim utrótól még nem fájtak,most pár napja igen,de érzem a pocakom és a derekam is,mindig gyártok vmi új tünetet,és reménykedek.
Vendég
 


Köszönöm!

Emesó
Igen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(itt nem engedett azon a néven regisztrálni a rendszer...)

Kincs
Nagyon drukkolok!

Viki
Evés van... kicsit nem is ártana visszafogni magam... már 3 kiló rajtam van... :cry:
Vendég
 


Kincs!:)
hűha!péntek akkor kezem lában x-ben érted.Nekem sem fajtak a cickóim sőt most is csak nagyon rotkán, és fájt a derekam,meg görcsöltem... vettem is tampont :)
szorítok nagyon!
Ma voltam UH-on, a ciszták felszívódtak, a méhlepényem is felhúzódott és nagyon úgy néz ki, hogy kis-nunis lapul a pocakomban :) .... Az M-betűs nevek véletlen jöttek, a lánynév szerelem első olvasásra afiú név meg,tetszett.
Drukk neked!

Poppi!:)
a kilókkal ne foglakozz, majd lemennek azok..nekem a stimutól 3 kg jött fel a beültiig, majd mióta tudom azóta 4,5.Zabálok. A dokim 1kg/hó adott meg, a barátnőm dokija meg 0,5 kg/hét . Szerintem ez alkati dolog,főleg ilyen melegben....én már erre vártam 3 éve!!!! Ma igaz a doki azt mondta innentől szénhidrátott felejtsem el... sok sok fehérje és víz. Nos mi jól bekajáltunk a mcdonalds-ban imádom azt a kaját.....
tüneteid vannak????
Vendég
 


Vikimi
Álomkór és állandó éhség...
Tipikus koraterhes tünetek... :wink:

Időnként aggódom is, hogy egyáltalán Kismóki megvan-e még?
Vendég
 


Hízás
Hajlamos vagyok rá... eddig a sport, a futás és a kondi, meg egyebek sokat ellensúlyoztak... most hirtelen leálltam ezekkel... evés meg van...
Nem jó ez az itthonlét... főleg, hogy sokat vagyok egyedül...
Vendég
 


Sziasztok!!!
Megérkeztem!!!!!!!Újra köztetek!!!!!!Már hiányoztatok!
Honap UH!Majd jelentkezem!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Viki de jó hogy minden rendicsek,örülök!!
Köszönöm a drukkokat,de kicsit kételkedem, ma már eléggé fáj a pocak és a derekam

Ani jó hogy megérkeztél!
Mi volt ma?
Vendég
 


Voltam ma Uh-n.Semmi jó! :( Van a bal petefészkemben egy 21 mm-es bevérzett tüsző,és egy 16 mm-es echomentes képlet.Azt mondta T.,hogy a petefészkem a másik hiányát akarja kompenzálni,és ezért túlpörög,túlhajtja magát.Az első beültinél behülyült.Nagyon el vagyok keseredve.Már január óta szeretnénk menni a beültetésre,de ezek a ciszták nem engednek.
Minden esetre jövőhéten a menszi 2-ik napján mennem kell vérvételre,és ha jók az eredmények,és ha esetleg múlnak azok a förmedvények,akkor elindítják a protokollt.Ha meg rosszak az eredmények akkor fogamzásgátló,és utána. :oops:
Röviden ennyi....

Kép
ani0227
 
 


Ani
Drukkolok, hogy azok a förmedvények eltűnjenek!

Viki
Nunis :lol:
(nálunk apa is azt szeretne... az UH-s folt szerinte csajos :lol: )
Vendég
 


:?: Sziasztok!
Tegnap voltunk előszőr a Kaáliban időpontot kérni. /09.11./ :cry:
Meglepődtünk mikor közölték,hogy AIDS,hepatitis,rák és chlamida szűrés szükséges. Segítsetek! Hol és mennyiért végzik ezeket a szűréseket??/debrecen v. környéke/
csibe71
 
 


Sziasztok!

Ani most rendes spontán ciklusod volt? Nem szedtél semmit?
Egy lánynak (pont T.Z.) azt mondta a dokija hogy van egy bevérzett tüszője lehet nem tudják kezdeni az inszemet,a lány egy hét múlva pozitívat tesztelt..kb 20hetes kismami,és minden rendben...csak azért írtam le hogy az uh-n nem mindig látszik jól hogy ciszta vagy megrepedt tüsző mert az is bevérzik...nem mérsz hőt??
Nem akarok hiú reményeket táplálni ...ha ciszta akkor szívódjon fel és indulhassatok!

Viki jajj nem is reagáltam a kislányotokra,de jó elsőre lányt szeretnék..de talán lassan feladom az elveim :lol:

Szia Csibe!
Azt hiszem debiben az ANTSZ-nél csinálják a szűréseket,beutalót a körzeti nőgyógyászodtól vagy esetleg (ha jó fej) a házidokidtól..(olyan nehezen adják a beutalókat mint vmi diplomát :evil: )
Beutalóval sztem ingyenes de nem tudom pontosan..

Hűsölős napot mindenkinek...
Locsolok :lol: :lol:
Vendég
 


7kincs! KÖszönöm! :idea: Az ÁNTSZ-nél a chlamidiát is megcsinálják? :?:
csibe71
 
 


7kincs! Igen,most nem szedtem semmit.10 mm-es volt a méhnyálkahártyám,elég kevés ahoz szerintem,hogy babóci legyen.De sose lehet tudni!Nem mérem a hőmérsékletemet,fél évig mértem,de beleuntam.De holnap megpróbálkozom vele.

csibe! Chlamidiát nem csinálják meg ott,azt a kórházban végzik el,ha szerencséd van ,akkor amikor a rákszűrést.Nekem nem volt szerencsém,mert a kórház ahova tartozok nem jogosult ennek a vizsgálatnak az elvégzésére.Így a Kaáliban vették le,és elég sokba került.
A háziorvosom elintézte a hepatitis-t,így nem kellett érte fizetni,de ez a doki jóindulatán múlik.A férjemet a háziorvosa lerázta magáról.Ez is húzós összeg lesz! :?

Kép
ani0227
 
 


Ani az a 10mm nyálkahártya nem rossz!
Most nekem is annyi volt inszemkor és a doki és én is elégedett voltam..
Vendég
 


Csibe
Tudomásom szerint, újabban fizetni kell ezekért a vizsgálatokért...


Olyan ügyes voltam, hogy valahogy kitöröltem magam... :oops:
Újra kellett regisztrálnom.... :evil: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Negatív a tesztem, sztetek az utrót ne szedjem már?(ma két hete volt az inszem)
Vérvételt nem beszéltünk a dokival,de vhogy nem is akarok menni,
egy nega teszt látványát nekem könnyebb elfogadni mint egy vérvétel eredményét.

Legyetek jók puszi!
Vendég
 


Lányok!
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :lol: Képzeljétek a horvosom nem adoztt beutalót sehova. "Ez nem betegség, ez egy állapot." :?:
ani0227 Te hogy tudtad elintézni a hepatitist?
Az aids teszt is ingyen lenne, ha nem a lombikhoz kellene! :FELHÁBORÍTÓ!! A program alatt végig ilyen helyzetekkel kell szembenéznünk!? :cry:
csibe71
 
 


Csibe sztem hívd fel az ANTSZ-t ők adnak felvilágosítást,mi mennyi miért...ja vki azt mondta ha vért adsz akkor ezeket nézik és ingyé kiadják a papírt hogy nincs gáz..
A házidokik borzasztóak :x
Körzeti nőgyógyid nem tud segíteni??
Mi még inszemezünk így részletekben nem tudok segíteni ..
Vendég
 


7kincs
Teszt... :evil:
Nekem negatív lett a tesztem a 12. napon... 13. napon vérvétel viszont már pozitív...

Csibe
Nekem a munkahelyi orvos adott beutalókat....
Vendég
 


7kincs!Szerintem szedjed még az utrót!Nekem az első lombikom sikerült(igaz hetedik héten el is ment),de nekem is a 12-ik napi teszt negatív lett,a 14-ik pozitív!Még ne keseredj el!Mikor kell jönnie a menszinek?

Csibe!Nekem a h.orvosom nem írta rá a papírra,hogy lombikozom,hanem más okot tüntetett fel.Azért mondom,hogy ez hozzáállás kérdése,ki mennyire segítőkész....

Kép
ani0227
 
 


Kedvesek vagytok!
Csak sok nega teszt után nehéz azt hinni hogy két nap és zebrás lesz..de a dokim is azt mondta még egy napig szedjem az utrót és aztán ha a második teszt is nega hagyjam abba..
Nektek utró mellett is megjött,mikor nem sikerült????
A ciklusom kicsit kacifántos,spontán petét érleltem és a 17cn adtam a tüszőrepit a 19cn volt az inszem de akkor még nem látta a doki hogy megrepedt volna ezért még aznap szúrtam egy tüszőrepit,aztán hogy repedt e és mikor és találkoztak e a sejtek..kérdéses
Kedden megyek beszélgetésre

Ani Te mértél a napokban hőt?Neked mikor lenne esedékes a mensi? mikor kell dokihoz menned??
Ebba Vikimi, Poppi??? Hogy vagytok a hőőőségben?? Elég utős. :(

Pihenős hűsölös pénteki napot!
Vendég
 


Poppilau!:)
én végig fiút éreztem...ennyit a megérzésekről.A hízás kinek hogy jön, sokan mondják figyelni kell rá...de hogyan?amikor megvonok magamtól valami finomat olyan mintha a picitől vonnám meg.....
Te hogy viseled ezt a nagy meleget????

Csibe!:)
szeptember???az nagyon jó hónap,tuti a siker! A clamidiát a nődoki vette le nekem, én véradó voltam így a többire már tesztelve voltam. Nem tudok ebben segíteni, de ahogy látom a lányok leíták amit tudtak.Sok sikert!

Ani!
Ezek a ciszták mostmár valóban eltünhetnének!!!! a 10mm méhnyálkahárty nagyon jó nekem beültinél sem volt ennyi.... bármi lehetséges!!!! :)

Kincs!!!:)
Drága kicsi Kincs! egy teszt nem teszt!bár tudom,itt mindenki rutinos tesztelő,és nem hiszünk a csodákban,de hátha.Sosem lehet tudni!elég ha később ágyazódott be vagy később találkoztak 2 nappal....érdemes várni!!!Én még mindig nagyon szorítok!!! :)
nem akarsz ma locsolni egy kicsit...ez a nagy meleg...jöhetne egy kis eső :)


Mi tegnap voltunk 4d-s UH-on nagy élmény volt az biztos,könnycseppek csak jöttek.... Smile nagyon firgonc volt,olyan figurákat levágott, hogy csak ámultunk,keze itt-lába ott,nyelt egyet,majd rugott,fogta a homlokát,majd a lábújjait vizsgálta...szóval fantasztikus volt. 21,5hetes voltam tegnap és méretei és súlya 23 hetesnek felel meg.Olyan büszke vagyok rá :)
Vendég
 


vikimi!

Gratulálok!Nagyon cuki a babó!Sok sikert kívánok!Biztos nagyon boldog lehetsz! :D
Köszi a bíztatást!

Kincs!

Elfelejtem a reggeli hőt mérni,de még most este az éjeliszekrényre teszem a hőmérőt!
Szerdán kell jönni a menszinek,és másnap kéne menni vérvételre és UH-ra!De egy -egy napot csúszhat.
Inszemnél mikor nem sikerült megjött gyógyszer mellett is,de csak jelzett,és akkor abba kellett hagyjam,én Duphastont szedtem.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a nyaralásból....
Vendég
 


Üdvözlünk gigaboszi!!!Mesélj merre jártál! :roll:

Kép
ani0227
 
 


Merre vagytok lányok!?Senkivel nem történik semmi? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ani hogy vagy??? Hőd ,mensi stb??

Gigaboszi sem mesélt még :(

Vikimi azt elhiszem,hogy büszke vagy és kicsit bőgicséltél is, ez így jó! Ennyi harc és várakozás után végre jön az öröm, gratulálok a méretes babához :P
Ja és a pocidat is láttam ám, :wink: nagyon szépen növöget!!

Poppi?? Csibe sikerül elintézni a vizsgálatokat??

Nekem tegnap indult a stimu, 3szurit kapok hétfőig és aztán uh és vérvétel, aztán meglátjuk..remélem tudja a dolgát a petefészkem és 2-3 szép tüszőcskét növeszt és jöhet majd az inszem!

Szép PÉNTEKI napot! :D
Vendég
 


7kincs!

Szerdára vártam a menszim,de ma még semmi,pedig azt hittem már hogy csütörtökön mehetek vérvételre!A hőm 36.8 körül mozog.Ha a hétvégén jön meg akkor hétfőn megyek.A legjobb lenne ha meg sem jönne...De én már nem bízom ilyesmiben.Biztos a bevérzett tüsző rendezkedik!
Szurkolok a tüszőcskékhez! :D

Kép
ani0227
 
 


Szia!

Én azért bízok és drukkolok, soha nem lehet tudni :)
Ha mégis jönnek a piros manók és hétfőn vérvétel írj,jó??
Hétfőn én is dokizok és talán sikerülne egy tali.

Szép hétvégét!
Vendég
 


Kincs!:)
nagyon szorítok hogy ez legyen az utolsó inszemed!remélem meghallgatnak fentről és te is könnyezhetsz velem :)
köszönöm a pocakdícséretet,3 év után még a mai napig hihetetlen ,pedig azért már le sem tagadhatnám.Sokszor belémnyilal,hogy hűűű telefonálni kéne időpontért a kaáliba... sokan azt mondják, hogy ha sikerül elfelejtik a rögös utat,de szerintem ezt nem lehet sohasem elfelejteni.
Majd jelentkezz mi volt a vérvételen!:)

Ani!:)
Igaza van Kincsnek sosem lehet tudni mikor toppan be a gólya.... nem lehet a természetet kiszámítani,hiába próbálunk beavatkozni,azért még csak ő dönt. :)

Mindenkinek kellemes hétvégét! :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: