Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsuzsimano! Autókiállításon voltunk, de a várakozásunkon aluli volt, sajnos.Kép A veterán autók jók voltak, elég sok is volt belőlük. Viszont a tuningosok... A férjem inkább Ferrarikra, meg ilyenekre számított, ehelyett olyan autók voltak - leginkább hangtechnikával - felturbózva, amiket az utakon is látunk tucatszám. Fél óra alatt végeztünk is.
Többiektől bocs az offért!

Koda, papírmaséban segítesz? Tudod, tegnap kérdeztem.Kép

Jubi, én kedden adtam le a megrendelésemet a szalvétaboltba, és tegnap reggel már fel is adták.Kép Úgyhogy hamarosan ideér. Vagy nem.Kép (Mármint a posta miatt.)

Kata, mi lett a vv-s szalvétából? Matrica? Megmutatod?

Drezsy, szerintem konyhanyelven fekete, kék, piros, sárga a négy alapszín.

Valaki írna nekem egy receptet, hogy hogyan tudok szép natúr/bézs/krém színt keverni? Tegnap csak tejeskávé sikerült.Kép Mármint szín.Kép
Tegnap nagyon aktív voltam:
- öntöttem egy gipszkeretet
- egy kész művet lakkoztam
- kevertem egy szépséges bordót, azzal alapoztam két keretet
- kevertem egy ronda tejeskávét, pedig bézst akartamKép
- kifestettem egy üvegmatricás képet
- kontúroztam egy traktort.
(Bár a két utóbbi nem tartozik szorosan a topik témájához.Kép)
És még főztem is.Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


SziasztokKép

Jaj Dodus!!!! Még jó, hogy rám szoltál!!! Gondolatban már meg is válaszoltam a kérdésedet, aztán leírni meg elfelejtettem!!!
Én nem festettem le a szélét a papírmasénak, de ha jobban belegondolok, szerintem úgy szebb lenne. Valami olyasmi színnel fesd, mint a szalvéta. De igazából festetlenül sem nézett ki rosszul.
Summa-summárom, szerintem fesd le.KépKép

Dodus! nem gondolod, hogy nem illik dicsekedni a művekkel úgy, meg sem mutatok nekünk???KépKépKép Már annyira kíváncsi vagyok!!!!! Na meg egy képet magadról!!! Légyszi-légyszi!!!

Natúr szín keverésében Ánizs a menő. Én tőle tanultam. Fehér diszperzithez (festékhez) okkersárga színező, egy kevés. Én még egy ici-pici középbarnát is tettem bele. De csak egy picurit!!Kép

DrezsyKép
Izgatottan várom én is, hogy mit válaszolnak sablon ügyben!!! Majd tájékoztass már!

Gyöngyöske, JubiKép
Irigykedés a kaktuszokért! Nálam az is kipusztul.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata!
Töltsd gyorsan az aksit, mert türelmetlenül várom, várjuk a VV-s alkotástKép

Drezsy!
Megszorító intézkedést figyelembe veszem.
Esetleg lehetséges, hogy az ön készülékében van a hiba mail ügyben, mert tucatjával kapom a leveleket máshonnan.

Jucus!
Majd jól megbeszélünk még egy randit, és majd jól megbosszulom az órát egy pancsikoló pasivalKép

Jubi!
Tök szép a kaktuszod, nekem még kaktusz soha nem virágzott.
Meg amúgy is növénygyilkos vagyok, elfelejtem locsolni őket. Akkor kapok észbe, mikor már sírva könyörögnek az életükértKép

Dodus!
Csatlakozom Kodához: FOTÓKAT!

Szandra
krampuszmama
 
 

 
 

Csajok!

nézitek a megasztárt?
kinek szurkoltok?
a kisebbségnek, vagy a Tóth Verának?
nem vok rasszista, de én az utóbinak, és sajna nem ő vezet a szavazásnál
úgyhogy szavazok ezerrel
http://www.blikk.hu/Cimlap_index.php
jobb oldalon van egy azonosító szám
azt be kell irni, neve mellé pötty
úgy lehet érvényes szavazatot leadni

hajrá

NYOMJUK MEG NEKI, CSAK 600-ZAL VAN ELMRARADVA
szavazás után ha frissítesz, újra szavazhatsz
én már nyomtam vagy 20-at

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Már csak azért is Neki drukkolunk, mert Tapolcai.
Anyu és Apu is tősgyökeres, tehát az egész famíliánk ott él, csak mi fajzottunkˇ fel Pomázra.
Mondjuk én már itt születtem. Vagyiš hazudok, pesten születtem, de Pomázon laktam 25 évig.
Úgyhogy megyek nyomniKép
ÁÁÁ, egyáltalán nem off a témaKép


Szandra
krampuszmama
 
 


Drezsy!
Ez nem olyan szavazás ám.
Csak a közvélemény kutat ás szerintemKép
krampuszmama
 
 


Szandra!

Ilyen fenyegetést sz1vesen veszek!Kép

jucus
20170114224602
 
 


S.O.S.!!!

Akinek van Remo Hobby-s katalógus, nézze már meg lágyszi, hogy van e benne olyan képkiöntő, amibe 2 negyed szalvéta belefér. olyan hosszúkás. Azt láttam, hogy koktél szalvétához van ilyen hosszúkás, de nekem olyan kellene, ami 16x32-es. kb.
És akkor rendelnék. Legalább megtudjuk, hogy miként szállítanak!!!

Kérem, akinek van ilyen segítsen!!!

puszi: koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
én olyat találtam benne, aminek a felső része is meg van osztvaKép

Igen, a szinek kék, sárga,fekete,cián. Eddig én semtudtam,mi az a magnetta, de az uram reggel ezthozta.

Színkeveréssel kapcsolatban: www.lefranc-bourgeois.com/racine/outils/palette/outils_palette_codre_gb.htm
a színre kattintva megmutatja a kikeverési arányokat.

manóka

manóka
manóka
 
 


manóka

valamit nyomj újra, mert nem adja be az oldalt
legalábbis nekem nem

drezsy
drezsy
 
 



KataKép

Ez a vvilág gyönyörűséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd biztos ide ér a kép, hogy lássák a többiek is!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda és mindenki!

kérdeztem a remot, de úgy hogy felsoroltam egy rakás sablon sorászámát
nekem is azt mondták, minden egységesen 560.
ami nagyobb, a GI 5064,az 1050 Ft, illetve az egész szalvéta formához való 1380

ezek áfás árak lehetnek, ugye?

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de nagyon ramatyul voltam tegnap, korán le is feküdtem.

Szandra!
Gyorsan olvass, mert alattad ott vannak a képek!!!!KépKép

Feltöltődött az aksi, tehát a vv-os fürdőszobaKép: Ilyen lett a mosdó előtt és ilyen lett a kádnál. Még egyszer le kell lakkozni, de pl. a tegnap esti fürdéseknél sem lett semmi baja.Kép

Dodus!
Rendeltél is ettől a szalvistól? Csomagolási költség, postaköltség???

Drezsy!
Íme a festékek és szalvéták. Ehhez jön még a gipsz, a keretek. Festékem nekem mint látod, elég sok megkevert van, színezőből nem olyan sok. Szalvikból a kicsibe szoktam rakni amit éppen vágdosok, hogy csak azt kelljen elővennem ha van egy kis időm, bár most szinte üres. Általában a konyhában csinálok mindent, kivéve a lakkozást. Azt az erkélyen.
A helyszínt hiába fényképezném le, ott nem látnál semmit, mert nekem Dodó elől mindent el kell pakolnom elérhetetlen, vagy nem látható helyre.

Jubi!
Jó neked, hogy a karácsonyi kaktuszod legalább virágzik. Az enyém két éve nem hajlandó.Kép

Koda!
Bi-bííí, én ismerem Dodust!Kép Már többször is találkoztunk.Kép Bááár, ha jól tudom nemrég "egy kis frizuraigazításon" esett át, nem biztos, hogy azonnal felismerném. De! Szerintem felismerném akkor is.Kép

Gyöngyöske!
Tudom ez szalvétás topik, de nem kérhetnék fehér karácsonyi kaktuszt??? Nekem ciklámen van.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda!
Kis kíváncsi!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Hali!

Kata a fürdőszobátok gyöngyörűűűű! Gondolom a lányoknak is nagyon tetszik. Rögtön a csempére dekupáltál, vagy ezek matricások?
Igen, rendeltem a szalvétákból. Rózsaszínű postautalványon kell majd fizetni, amit becsomagoltak a szalvéták mellé.
(Egyébként tuti, hogy megismernél az utcán, mert a változás nem oly drasztikus.Kép)

Manóka a linket azon nyomban betettem a kedvencekbe. Ez már a bőség zavara.Kép Köszi.

Koda, ne légy olyan kíváncsi, mert kilukad az oldalad! Valamit azért megpróbálok tenni, hogy engem láthass, ha már a műveket nem. De ne várj sztárfotót!Kép

Lánykák, bocs az "illetlen"Kép dicsekedésért a nemmutogatható művekről, de én lennék a legboldogabb, ha mutogathatnám őket, mert az azt jelentené, hogy visszakaptuk a masinát. Képek helyett ezért szóban hozom a híreket a kreatív munkáimról.Kép Továbbra is!KépKép

Nem akarok izélni, de a mustársárgát hogy kell keverni?Kép

Nekem épp a mikulás virágom kezdett el ismét virítani.Kép Amúgy a karis kaktusz nagyon szép!

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Kata!
Nagyon szép lett a fürdőszobaKépKépKép
krampuszmama
 
 


DodusKép

Szerintem ne keverj, hanem vegyél okkersárgát. Az nagyon hasonló.
Aquakolor okkersárga 290 Ft.-http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37961.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
A REMO hobbys katalógust meg tudod nézni a neten is: www.remohobby.hu címen. Ha jól emlékszem a termékek között a gipszkiöntés címszó alatt a lap alján láttam olyat, ami neked kell. Egyébként én is erre hajtok. Kép

Kata!
Szépséges lett a fürdőtök!!! Képsőt Kép

Itt van a két tegnapi:
ezt az egyik barátnőm kérte, aki most éppen lepke lázban ég: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/pillang_s_k_p.JPG
ezt pedig az egyik barátunk rendelte, és csak annyit mondott, hogy "egy 50 év körüli nőnek csinálj valami virágosat!" Ennyi instrukció után ez született: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/r_zsacsokor_v_z_ban.JPG
Elindultam a cserépdekopp útján, vettem egy cserepet Kép Már csak meg kell terveznem, hogy mi legyen belőle, ha kész mutatom Kép

időjárásjelentés: két napja szakad az esőKép - azért sem hagyom, hogy elrontsa a kedvem Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Én is rendelésre dolgoztam. Ezek lettek: (bocs a csúnya festékes papíralátétek miatt, de még ott száradnak)

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37977.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37978.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37979.jpg

Jubi!!!
Baromi jókat csináltál! A rózsásba beleszerettem!!!
Amúgy rendeltem a Remo-ból. De osztott képkeretet, mert megtetszett egy képed miatt!KépKép
Meg szalvétákat, meg kőhatású festéket. De ez més egy kicsit, amilyen nekünk van.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok! Itt vagyok, csak a hivatalal ma is zsong az ügyfelektől, csak stikában tudok fennt lenni! Koda! Megint gyönyörűségeseket alkottál, lehet hogy már kérdeztem, de azt a szalit hol szerezted be, amiből most is képet készítettél /az üvegest/. Annyira az én stílusom. Bocs most nem a cserében vagyok.
Mindenkit dícsérek, de majd ha elcsendesedett minden, jövök!
anizs007
 
 


Szia ÁnizsKép

Még itt Miskolcon vettem egy hobby boltban. Megígérem, ha látok megint ilyet, veszek neked! Nekem is nagyon tetszik, így magamnak is fogok venni még!!!KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Dodus!
Köszi!Kép
Rögtön a csempére dekupáltam. Kicsit fárasztó volt, főleg a kádnál.Kép
Kodának küldtél már képet? Nekem van talis nem is egy, és nem is körülményes küldeni. Megtegyem?

Szandra!
Köszi, de ez a Te érdemed is, ugye tisztában vagy vele.Kép

Jubi!
Köszi!Kép
Gyönyörű a lepkés képed! Ilyen osztott a formád?
A rózsás pedig szintén szép. Tuti fog neki örülni. Az én anyukámnak is nagyon tetszett ez a képem, pedig ő már 58 éves.
Eső nálunk is tegnap óta esik. Hol csak szemerkél, hogy szakad. Természetesen reggel is és du. is szakadt amikor a sulis utunk volt Dancsiért. Az ablaktörlő full fokozaton alig győzte törölni.Kép

Koda!
Új képeid szuperek!Kép Jó színe van a keretnek.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda!
Szépek lettek a megrendelésre gyártott képek!!!Kép
Meg tudnád mondani, hogy mennyi a REMo-nál a posta- és csomagolási költség?

Kata!
Köszi!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


KataKép
Köszi a képekért! Kép A keret színét folyamatosan ánizstól lopom!!!KépKépKép
Kataaaaaaaaaaaaaa drága:!!! Van még a bocisból 1 db?????Kép

ÁnizsKép
Megvannak az üveges szalvétáid. Vettem egy 16x16-sat és egy koktélt is. Amúgy minden oldala más, SZERINTEM NAGYON SZÉP! Kell még valami? mert akkor küldöm lassan!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubiiiiiiiiii!

S.O.S.
Mérd már le légyszíves az osztott kereted méreteit! A belső méretek érdekelnének leginkább. Mind a három ablaké. El sem tudom képzelni, hogy mekkora lehet.
Megtennéd??? Nagyon köszönöm!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda Kép
Van benne két darab 5x8 cm-es és egy 9x11cm-es ablak. Ez az ablakok belső mérete, a keret pedig kb 2cm széles, az ablakok között pedig 1 cm-es a keret.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!

Eltéve!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jubi, Koda!
Csecsék az új művek.
Koda!
A második képed szalvétájából van nekem ez a kaspóm imádom ezt a szalvétát az egyik kedvencem.
krampuszmama
 
 


Szandra!

Meg tudnád mondani,hogy mi a pontos neve a gyerekbiztos lakknak?És nem büdi,és hol kapható és mennyi...?

Köszi:
Jucus
20170114224602
 
 


csajok!!!

ugye ugye érdemes volt szavazni???
T,Vera a második helyre jött fel
maga mögé gyűrte a srácot és oláhtól is csak egy 50 szavazat választja el.
úhhogy hajrááááá

drezsy
drezsy
 
 


Jöttem, újra!!!!!!!!

Kíra is meg én is megfázással küszködünk - nem volt túl jó hetünk emiatt. Tök láz voltam, a szememet is alig tudtam kinyitni (nem hogy kupálni....).

Nem is tudom, mivel kezdjem, a topik végigolvasásával, vagy kép nézegetéssel, vagy sz.felrakással?

Én járok a Remohobbyba! Van vállalkozóim (szerencsére erre efajta tevékenységre is szól), így aránylag olcsóbban tudok vásárolni.
A keretsablonokat vállalkozóknak legutóbb 400 ftért vettem, ezért ámuldoztam, amikor ezer forint feletti árakról írtatok. Na nincs a boltban olyan nagy választék, mint a katalógusban, de egységesen kerül mindegyik, sőt még a figurás, szappan stb. öntőforma is ennyibe.
A dekup. dolgaikkal én nem vagyok megelégedve.
Vettem már arany meg ezüst festéket, elég haloványak. A repeszőlakk nem működik, a kőhatású festék meg egy híg lötty.
A sz-k 25 forintba kerülnek, de kibontva nem sok a választék, egész csomaggal meg ezidáig nem tudtam mit kezdeni - és jóval drágább a csomagolt, mint a hétköznapi sz-k.
Mások, mindeg üvegfesték, gyertyalalpanyag stb, van elég sok minden, de ezzel nem foglalkoztam még.
Ha van ötletek, hogyan vásároljak mindegyikünk számára és hogyan valósítsuk meg a szétszórást, postázást, stb. szívesen megteszem.
Bejutottam még egy varrókellékes üzletbe is, ezt elsősorban a keresztszemezőknek írom. Persze ez is nagyker, úgyhogy - gondolom - olcsóbban lehet alapanyagokat vásárolni, mint a kisker.üzletekben.
Tárgyalhatunk esetleg árakról? - hogy tényleg olcsóbb-e? - nincsen tapasztalatom ebben.

Na, örültök nekem?

Vége van az adóbevallás-korszakomnak (ezzel foglalkozom), úgyhogy próbálok többet jönni.

A konyhai renddel kapcsolatban - apjukkal mindjárt sz-kat rendszerezünk, s egy hete azon gondolkodom hová lehetne ennyi lommal fe-l(tetőtérbe), le- (pincébe), vagy ki- (udvarra) költözködni.
Szerencsétek, hogy még mindig nem működik a fényképezőgépes programom, mert elájulnátok a rendetlenség láttán!

Nekem is bejön a T. Vera, az Ibolya annál kevésbé(nekem nem egészen szalonképesek a Lacival együtt, de tudom, hogy az énektudás számít.)
Az S. Vera volt a kedvencem a természete miatt, de tudtam, hogy nem viheti a végsőkig.
Egyébként az egész műsor egy szépségkirálynő-választásra hasonlít. Ott is vannak butácskák és szépek.

Bocs, hogy néha off és hosszú voltam.

Anikó
naspolya
 
 


Sziasztok!

Jubi, Koda,
nagyon szépeket alkottatok!!KépKépKép
Nekem most mind egyformán tetszik.

Koda,
én a Remo katalógban a Jubi pillangós keretét láttam neked, de akkor már te is látodKép

Drezsy,
sztem, ez csak közvélemény szavazás, nem a szombati!!
Verának van a legjobb hangja, ahogy énekel, az gyönyörű. Már várom a lemezétKép
De én Ibolyának szurkolok, amiatt, hogy ő szegény állami nevelt lányka, had legyen már boldogsága!!!!

Anikó,
pontosan mien tevékenységnek kellene benne lenni a vállalkozóiba?
De, ha te tényleg vennél, és küldenél, én azt szivesen fogadnám, és hálás lennék.
A varrósboltról tudsz kicsit többet mondani? Nincs esetleg ketelógusuk, ami rendelhető?

Kata,
ez most OFF, de olvastam régebben, hogy a varrás terén otthon vagy. Én szeretnék venni magamnak egy gépet, nagyon egyszerű, de tényleg nagyon egyszerű dolgokat már csináltam régen. Te mit ajánlanál, milyen gépet érdemes venni?

manóka

manóka
manóka
 
 


Offf:
Drezsy!
Nem mondhatnám magamról, hogy sokat nézek tv-t, de a megasztárt együtt nézi a család, persze a fiúk közben kidőlnek Kép Én nem tudnám megmondani kinek szurkolok, talán egy picit Gáspár Laci felé billen a mérleg. Hogy kisebbség? Háát, a hangjával ebben az országban biztosan kisebbségben van Kép

Anikó!
Örülök, hogy jobban vagytok!Kép Az pedig, hogy te csak úgy szabadon jársz-kelsz a Remohobbyban, igen csak reményteljes dolog, és továbbgondolásra serkent...Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Manóka!

Varrósboltnak nincs katalógusa. Van benne osztott hímző, meg sima hímző cérna (ha jól tudom a nevét pupetts????????), meg kivarrni való képek. Meg persze kötő-fonalak, tűk, cérnák, cipzárak, szalagok stb.

Nekem papir-ajándék kereskedelem (ami nincs) is van a vállalkozóimban.

Olyan aranyos a kisfiad, Kíra lányomnak nagy kedvence!!

Anikó
naspolya
 
 


Manóka!
Nekem Singerem van. Most nem tudom megnézni pontosan melyik típus, mert alszanak a gyerkőcök.
28 programos, egyenes, cikkcakk varrás, gomblyuk készítő, gombfelvarró, stoppoló programok vannak még rajta. Cipzárat tűeltörés nélkül bevarrok bárhová a speciális talppal.
Azt mondják ehhez mindig van alkatrész ha szükséges, bár nekem megvan 7 éve, de baja még nem volt. Kérdezz még, ha valami érdekel!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

JubiKép
Köszi a gyors választ. Természetesen rögtön elolvastan, csak most jutottam ide.

AnikóKép
Hát persze, hogy örülünk neked! Már gondolkoztam is, hogy mi lehet veletek. De megkaptam a választ! Gyógyuljatok!
Én ma rendeltem a katalógusból. Most várom a válaszokukat. majt mondom, ha lesz valami.

KataKép
Köszi a bocikat! majd valahogy ide adod, nem sürgős, csak tedd el jól, hogy meglegyen!!!KépKép

ManókaKép
Igen, megtaláltam az osztott keretet. Igazából te hívtad fel a figyelmet rá, Jubinál meg megláttam kifestve. Ennyi elég is volt! Imádom. Remélem elküldik Remoék!!!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Alig győzök olvasni, úgy kimaradtam a netből ma.
Mindenkinek gratulálok a munkáihoz, nagyon szuperek vagytok!Kép
Anikó!
Jobbulást! Varródoboz nincs véletlenül a nagykerben? Olyan mint a Jubié....
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!

a zegi bolhán volt olyan doboz...igaz kicsit kisebb, de nagyon formás volt.
csak valaki már cepelte...
nem lehet elég korán kimenni.Pedig már 7-7.30 körül ott szoktam lenni

Anikó
ha tudok mélt irni, akkor megy, ha nem akkor majd itt mondom mi van. Csak hogy tudd, valami gáz van a gépemmel, 2 emberkének nem küldi el a levelet.
remélem nem te leszel a 3. Amúgy engem is felcsigáztál rendesen KépKépKép

Manóka:
van olyan hogy ÉvaKÉzimunka.
ott vannak keresztszemes dolgok, és ingyenes a katalógus
irom a címet
én megrendeltem azt is

http://www.evakezimunka.hu/

drezsy
drezsy
 
 


Koda!
mél ment

Anikó!
mél ment, és még egy is íródik

Kép

választ várok mielőbb!!!!

drezsy
drezsy
 
 


Zszuzsimanó!

Nem láttam még sehol ilyen varrósdobozt!

Drezsy!

Várom a mail-eket!

Anikó
naspolya
 
 


Drezsy!

Amióta küldted, hogy mail ment, folyamatosan a postaládámat nézem.
Még nem ért ide egyik sem!

Most megyek gyereketetni, később benézek!

Anikó
naspolya
 
 


befonom a hajamat ha nem megy át...

tudod mikor küldtem el???
7.46-kor!!!
drezsy
 
 


Gyakorold, s majd képet kérünk róla!!!!!!!!!!

Még mindig semmi!
naspolya
 
 


Drezsy!


Mél nem jön!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


kész vagyok
szar az egész
küldjetek ti, hogy a tietek jó e
vagy mit csináljak?
tegnap küldtem primpostáról is
de semmi
onnan sem ment át
de most nem is jelzett vissza....
hogy gond lenne
csinálok egy másik mél címet vhol

majd szólok

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!

Ne add fel olyan könnyen, volt, hogy valaki email-je egy nap alatt jött át hozzám. Biztos Budaörs....(hi-hi-hi)

Gyerkőcöm visszaaludt, ezért vagyok még mindig itt.

Anikó
naspolya
 
 


aha
közben csináltam egy zsír új mél címet

Kodának már ment róla

most Anikó, neked küldök
ok?


húúúúú, meg tudom mit akartam kérdezni!!!
Koda, Aniko, Jubi, Kata, Szandra, Zsu, Ánizs, stb, stb
nincs véletlenül MSN-etek???
ha valakinek van, szóljon!!
köszi

drezsy
drezsy
 
 


Éljen Drezsy, éljen Drezsy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszönöm a segítséget, a kép is átjött!
Olyan drága vagy!
Később próbálkozom a magadott módszerrel, de a lányom már ezerrel fent van.

Nekem nincs MSN-em......

Anikó
naspolya
 
 


NAH VÉGRE!!!!!

reggel 3/4 7 óta erre várok...
már akkor megírtam kb
akkor ez a vipes cím él ok?

akkor kodának is megy innen..pontosabban már el is ment...
meg mindenkinek, akit a másikból nem tudtam elérni...

sebi most kelt fel totál
este 3/4 8-tól aludt eddigKép
milyen kis mormotám van???

hihi

ja, Anikó!
majd megy még egy mél is
ok?
drezsy
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?