Új privát üzeneted érkezett!

ÁnizsKép

A képet így csináltam:
A keretet lefestettem. A negyed szalvétát a szokott módon felragasztottam.
Csináltam paírmasét, még az előző nap. Erre került a plusz két fa, amit a keretre ragasztottam.
A papírmaséhoz:
vagy veszel a boltban papírmaséport, és ezt csinálod meg víz hozzáadásával, vagy gyártasz otthon. Én gyártottam.
Kb. 15-20 réteg fekete-fehér újságpípt összeragasztottam. Mint a rakott palacsintát. 1 újádpapír, 1 réteg tap. ragasztó. Megint 1 ú.papír erre a tap. ragasztó. Addig, amíg el nem fogy a papír. Egy műanyag tálcán csináltam, onnan könnyen le lehet szedni, ha megszáradt. Én konvektoron szárítottam fél óráig, 8-as fokozaton. Mikor kiszáradt, lefestettem fehér festékkel. Utána ráragasztottam a két fát és pontosan körbevágtam. Ezeket ráragasztottam a keretre rag. pisztollyal. Ugyan így csináltam a cicával is. Szóval ehhez a képhez 2 db negyed szalvéta kell.KépKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, Jubi!
Mél megy!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda!
Azt hiszem, elfelejtettem megköszönni, hogy lefényképezted, és feltetted a munkámat. KÖSZI! A macikád mintáját el tudnád küldeni mélben?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

 
 

Jucusmamus,
én a honlapon rendeltem, hamar meg is küldték. Cuccokat még nem rendeltem, mert azon gondolkodtam, hogy van egy barátom, aki jár is fel, meg mindenféle tevékenységre van cége, hátha őt kiszolgálnák. Csak meg kell tudnom, hogy pontosan milyen papírok kellenek ahoz, hogy ott lehessen vásárolni.

Én ezt pár napon belül megpróbálom megtudni, ha lehet, akkor hozatok cuccost, ha ti is bírtok addig várni, kérhettek.

A keresztszemes topic jó ötletKép

Jubi,
én ezt a képet 2500 pénzért vettem, de benne van minden, DMC fonallal, ami ebben a kategóriában a legjobb, legdrágább.
www.lanarte.com
Ja, és azt már többször akartam írni, hogy a kiöntőformát ami tetszett szívesen kölcsönadom.

Szandra,
mindegyik nagyon tetszik, a hűtőmágnesek nagyon szép fényesek, mivel kented?

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!
Engem is érdekelne ha megtudsz valamit. Talán én vagyok béna, de én nem találom az oldalukon, hogy mennyi a szállítási költség, van-e csomagolási költség, van-e valami megszabott összeg amiért rendelni kell náluk.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
ezen adatok a katalógusban: egy héten belül postázzuk, postaköltséget a Magyar Posta állapítja meg értéktől, súlytól függően.

manóka

manóka
manóka
 
 


Manónka!

Köszi!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Ha időtök engedi, szavaznátok a lányomra?

ITT: http://kekpanda.hu/index.php?page=jatek

35-Dóri

Előre is köszi!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Te Kata!

hogy kell szavazni?
rákattanok csak a kiscsajszid képére?
mert semmi utasítást nem találtam..
amúgy tök jó az oldal..már ami a vásárlást illeti.

drezsy
drezsy
 
 


KataKép

Természetesen én már meg is tettem 7:24-kor. KépKép

Egy Kalappal! (Jól sikerült a kiscsaj!!!! Ügyesek voltatok apával.Kép)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!

Alul van egy nyíl, hogy "szavazni eddig meg eddig lehet: Itt". Oda kattints. Dóri a 35-ös képen van. Vizes hajjal.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kép
Kata!
Én is Dórira szavaztam Kép

Zsu!
MEgkaptam a mélt, hááát fel kell kötni a gatyámat! Köszi!! Egyébként a törölköző esetében mosásnál a színek nem fogják össze egymást?

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép

Minek mosni a törölközőt??? Úgy is beletörlöd magad és vizes lesz folyamatosan. Akkor majd tisztul magátólKépKépKép


MÉL MENT!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló!

Kata, term, még az éjszaka ment a szavazt.Kép
Alkotok egy óriáskaspót, de elégedetlenkedem. Ha kész megmutatom.

Valaki egyszer írta, hogy csónaklakk jó lakkozni. Vettem is egyet, nem vizesbázisú, nagyon tömény, a mosogatóm, és pár eszközömről azóta is kaparomKépKépKép, de a próba nagyon jól sikerült, nagyon szép vastag réteg van rajta.KépKép Majd fotózom.

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda

Dóri megvan, de a szavazás hogy történik?
rákattanok csak a fényképére?
vagy alatta a névre?
ezt megtettem
akkor szavaztam???

drezsy
drezsy
 
 


Koda!
Köszi a mélt, már van is ötletem: a két fiúnak csinálok a nevükkel ellátott törölközőt. Ez gondolom kezdésnek elég. Aztán ha lesz sikerélményem, akkor bonyolultabb dolgokba is belevágok. Már csak azt kell kitalálnom, hogy honnan vehetek olyan szegett csíkot. Ti honnan veszitek?

Manóka!
A csónaklakk milyen kiszerelésű és mennyibe került?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsy!
Ahol a gyerkőcök fényképe van, mellette jobb oldalon fel vannak sorolva a nevek és a sorszámok. Ott kell bejelölni a Dóri neve előtti kis karikát.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi,
sztem kellékek a Tescoban lévő boltban, v. Széchemyi u. eleje.
Csónaklak praktiker, 0,375 ml, és 5-600 ft körül volt. Csak mivel kéne higítani?

Drezsy,
a szavazás most szünetel, prószáld később!

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!
Köszi, megnézem a TESCO-ban, az van hozzánk legközelebb. Az a 0,375 ml nem drága egy kicsit 5-600 ft-ért?KépKép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Apa fizetteKépKép, sztem egy évig elég lesz.
mikor lesz a vásár, nem tudod?

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Csónaklakk ügyben Kata az illetékes, ő szokta használni. De 0.375 ml az nagyon-nagyon kevés, nem? Ugye van a liter, a deciliter, a centiliter és a mililiter. De abból is 0.375? Az egy kupaknyi?Kép Szerintem is elég drága annyi pénzért.Kép És ha egy évig elég lesz... Te nagyon beosztó vagy Manóka!Kép

Koda! Te nagyon-nagyon ügyes vagy keresztszemesileg! Gratulálok!
Papírmasét természetesen még nem csináltam.Kép De erősen hajlok egy vastagabb papír felé. Szakmai kérdésem a következő. A papírmasénak van némi mélysége, pár mm, attól lesz ugye 3D a kép. Ha kivágod belőle a mintát, akkor az oldalán azt a néhány mm-t lefested, vagy mi lesz vele? Mert hogy nem olyan színű, mint a minta? Vagy úgy marad?

Megnéztem minden alkotást és nagyon-nagyon szépek. Úgy sajnálom, hogy a mi gépünk szervízben van.Kép Így én nem tudom Nektek megmutatni a dolgaimat. De remélem hamarosan kész lesz.Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Koda! Köszönöm,hogy elárultad a technikát, ez eszembe nem jutott volna! Amint megkapom a szalvétát nekiesek!
Manóka! Megvárom én is a Remo-ról az infódat, mert nekem gyanús, hogy mellékelték azt a felhívást, hogy jelezzük, ha magánszemély vásárlók vagyunk.
Kata! Szavaznék, de már harmadszor azt írja ki, hogy szünetel!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Szavazatokat köszi!Kép

Drezsy!
Egy IP-ről csak 1 szavazatot enged, de úgy emlékszem jobb oldalt kell Dóri neve előtt bejelölni és mehet.

Koda!
Köszi!Kép Majd tolmácsolom apának is.Kép
Este jöttök? A nagyszoba szabad.KépKépKép
Életed párjának Boldog Névnapot kívánunk!!!

Manóka!
Én használok rendszeresen csónaklakkot. Tényleg nagyon tömény, hígítani kell és marha büdös. Én mindig akkor csinálom kint az erkélyen amikor Dóri alszik.
Mindjárt jövök a többivel. Ár, kiszerelés, hígítás, csak dedem óhajt "micsinááátál" szöveggel.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Manóka!

Szóval itt a lakk és a hígító.

A lakkon talán látszik is, hogy 1365,- Ft volt egy liter. A hígítóra már nem emlékszem.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


csajok!

látom, belendültetek keresztszemezés terénKép
hát a goblen nem indítja be a fantáziátokat??
egy kis kedvcsináló:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=1&image=30802

http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=1&image=30803

http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=1&image=30801

na? nem sikerült kedvet csinálni hozzá?

amúgy szeretnék kérni valakit
marhára érdekelne, és szeretnék fényképet látni arról a "helyszínről" ahol alkottok, különös figyelmet szentelve a festékkészletre
tehát itt az érdekel, hogy kinek mennyi festékes bödönje van
gyanítom nekem marha gyér a felhozatal, ezért nézném meg ki hogy állKépKépKép
na szóval gépet elő, és muti
KODA, KATA, JUBI, nektek tuti van gépetek
hajrá
ebédig épp kész is lesztek
de más is mutizhat
sőt
plíz

megöl a kiváncsiság

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy! Én már próbálkoztam a gobelinnel, de úgy voltam vele, hogy amíg a motívumot csináltam addig érdekelt, aztán amikor a háttérre került sor, ami nálam egy színből állt, megúntam, és átadtam másnak befejezésre. Lehet hogy rossz képet választottam?
A helyszínről képet nem tudok csinálni, de amióta szalizok, azóta a konyha fut, mit fut, rohan. A gipszöntés után minden gipszporban fürdik, a konyhaasztalt összeragasztóztam, összefestékeztem, de úgy hogy majd át kell csiszoltatnom. A nappaliban bent van a két konyhai szék, a radiátor előtt azon száradnak a gipszek. Szóval azon imádkozom, hogy anyukám ilyenkon ne essen be, mert kikapnék. A festékes dobozaim a kamra alsó polcán kaptak helyet.
anizs007
 
 


Ánizs

kb erre számítottamKépKép
bíztam benne, hogy nem csak nálam van csatatér...
nem is értem anyu miért piszkál érte...
nem lehet ezt másképp űzni
minden esetre, várom a képeket.
hangsúlyozom, az érdekel, ki mennyi féle festéket használ.
szóval elő mindent és hadd lássuk

drezsy
drezsy
 
 


KataKép
nagyon köszönjük a névnapi jókívánságot!
Az udvarban megint 35 ft a szalvéta!

DrezsynekKép

Ezekkel dolgozok:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37512.jpg

és itt:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37511.jpg

zsu, DrezsyKép
KUKK a Csere topic!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

köszi, gyors voltál KépKép
hát igen
én inkább meg sem mutatom
sztem felfüggesztem egy időre az alkotást, amig nem bővítem a készletet.
azért várom KATA hobbisarkát is!!!

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Talán érdekel valakit ez a szalvétabolt. Tegnap én is itt "turiztam".KépKép

Koda, hogy Neked mennyi sok festéked van, aszta! Drezsy, szerintem ne szomorodj el, hiszen Te is szépeket alkotsz a szerényebb felszereléssel. Nekem sincs ennyi. Bár amennyi helyet elfoglalnak.Kép Először az akvárium alatti szekrény egyik zugában tartottam őket. Aztán az egész polcon. Aztán két polcon. Aztán már a spájzban is...

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Jubi!
Mél megy még egy adag mintával...ezt már Kodának régebben elküldtem. Kongré csíkot minden rövidárusba lehet kapni. Eleve szegve van, sőtt, van amelyik színes szegéllyel van.
Drezsy!
Írd már meg légyszi, hogy mennyiért adtad el a képeidet anno!(mélben, ha lehet)Amúgy nálam is elég gyér a felhozatal, és ha alkotok, akkor rumli van. Ma fektettem be egy kisebb vagyont ragasztóra, szalvétára, gipszformára, lehet, hogy beindul a bolt.
Kata!
Én is szavaznék, de azt írta ki, hogy pillanatnyilag nem elérhető...később próbálkozom.
Koda!
Apának sok boldogságot!(persze veled!)A pénz megérkezett, köszi, délután megyünk a Tescoba, befektetem cserepekre...
Dodus!
Milyen volt az autókiállítás? Voltatok?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Term. a lakk 0.375 liter. bocsi, elítás volt. mert mindeközben a gyrermek a szeren- vagyis a csecsen, és úgy próbálok írniKépKépKépKép

Drezsy, fotók folyamatban. Most amiatt aggógok, hogy a lefolyó, és a gipszlé???

manóka

manóka
manóka
 
 


Jubi!
Vettem ma repesztőlakkot. Szóval, vegyük át mégegyszer a munka menetét! Gipszre diszperzit, repesztőlakk, majd ha megszáradt megint diszperzit, egyirányba, nem visszamenve. Így van? A repesztőlakkot mindegy, hogy hogy kenem, vagy arra is figyelni kell?( egy irány, nem visszamenve?)
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Köszönöm a dícséreteketKép

Jubi, Kata, Ánizs!
No kopirájt, lehet koppintani a pancsoló skacot.
Menet: az egészet lekentem sötétkékre, majd az felsőrészét bepamacsoltam világoskékkel és fehérrel, az alsót pedig csak kevés vil.kékkel.
A szalvétából kivágtam a motívumokat és ragasztottam, persze elötte, alatta fehérre mázga!

A kaspó: Kivágtam a szalvéta szegélyét felragasztottam alulra, felülre. 3 mintát kitéptem a szalvétából, elosztva felragasztottam, majd a lyukakba szintén tépkedtem darabokat. Alig bonyolítottam agyonKép
A kaspót elötte lekentem fehér diszperzittel, de szerintem ez a lépés is tök fölösleges volt.

Kata!
A VV-s kép egész, azt képzeld el, hogy pont annyi gipsz kell hozzá, mint a feleshez. Ezt mondjuk baromira nem értem, és nem is hinném el, ha nem én csináltam volna. Tehát a súlya is annyi.

Zsu!
Szerintem is támadjuk meg. Ratatata.

Jucus!
Sikerült katalógust rendelni?

Manóka!
A lakk spray:AKRILAN színtelen lakk. Egyébiránt cirka ezer éve le van járvaKép

Koda!
Veszélyes a munkahelyedKép

Drezsy!

Az én <a href="http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1769&page=2&image=37527&PHPSESSID=e01b2641d97522c8ad36419910c4eb6f" target=_top>festékkészletem</a> sem valami sok.
A <a href="http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1769&page=3&image=37528&PHPSESSID=e01b2641d97522c8ad36419910c4eb6f" target=_top>szalvétáim</a> viszont rengetegen vannak, bár biztos van olyan akinek több van.
És a rumliról nem is beszélek, néha olyan mintha tornádó súlytotta övezet volna.

Szandra
krampuszmama
 
 


Koda! Ez nem igazság, hogy nálad milyen rend van!!!!És mennyi gyönyörűséges festéked van!!! Csak ámulok és bámulok és irigykedek!!!!!!
Manóka! Én nem öntöm sehova, van egy teáscsészém, az a gipszmérce, és van egy nagyobb műanyagpoharam az a vízmérce. Nagyjából tudom hogy melyik kerethez mennyi gipsz és víz kell, tehát egy minimális marad a keverőtál alján /ami egy nem merev műanyag keverőtál/. Én a régi habverőmmel dolgozom el az anyagot. Ami pedig benne marad, megszárad, és könnyen kiborítható a kukába.
Dodus! Köszi a szalvétabolt címet, meglátogattam, jól ki van fosztva, de kettő szalit még így is találtam.
anizs007
 
 


csajok, köszi a képeket
remélem még kata is feléled...
vagy ha elköltötte a manit amit apa keresettKép

amúgy szandra! nem jön be az oldal amit belinkeltél, de nem fogott ki rajtam, megtlaláltam, a motyóidat tök egyedül a fotoalbumok között

hihi

zsuzsimano, mél megy, ja szandrának is
majdKépKépKép


drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Mail-t megkaptad???
GratulaKép
Azért megprószálom mégegyszer:
<a href="http://babanet.hu/album/albumimages/1769/37527.jpg" target=_top>festékek és egyebek</a>
<a href="http://babanet.hu/album/albumimages/1769/37528.jpg" target=_top>szalvéták</a>

Szandra
krampuszmama
 
 


Ja, bocs megkaptadKép
így jár aki csak a levél elejét olvassa
krampuszmama
 
 


Drezsy!
Hol az e-mail?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Alkottam ma!Kép Kész a VV:Kép
Kép is van róla, de a gépre már nem tudtam áttenni, mert lemerült az aksi.Kép

Drezsy!
Fenti okok miatt, kérését nem tudom teljesíteni, de megnyugtatom, azóta a konyha inkább kreatív műhelyre hasonlít.KépKépKép
De komolyan.Kép Dodó névnapjára el kellett pakolni ugye, hááááát elég nagy gondban voltam. Nem azért mert a festék sok, de az ugye 2 doboz. Szalvéta 1 doboz, vágnivaló, vagy vágdosott szalvi még 1 doboz. Gipsz itt, kiöntőforma ott, gipszkeretek itt-ott.Kép
Azért azt hozzáteszem, hogy ismerem a párom tűrőképességét.Kép

Tehát feléledtem, pénztárcámban még van pénz.Kép Kúrálom magam, mert folyik az orrom, de annyira, hogy nem tudom honnan jön, hisz nem is iszok annyit /bocsiKép/.Kép 5 percenként hapcizok. Úgyhogy míg Dodó aludt bezárkóztam a fürdőszobába és izzadtam is egy kicsit. Főleg amikor a kádhoz ragasztottam a halacskákat.Kép

Koda!
Látom a helyet ahol dolgozol. Ha nem tudnám, akkor is biztos lennék benne, hogy gyermeked még nem jár kétlábon.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,

ok,vettem a lapot
a képet azért várom

Zsu, Szandra, mél ment.

Koda! látom mindenki a képen van, aki számít...
apa, Marci KépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Szandra!

irtam mélt, de megint visszadoba.
nem tom miért csinálja, allergiás a leveles ládád a leveleimreKépKépKép
na akkor ideírom a lényeget.
ok amit irtál. de jövő pénteknél előbb ne küldd.
megszorító intézkedések léptek életbe...KépKép
köszi

drezsy
drezsy
 
 


SziasztokKép
Örülök, hogy azt láttátok, mintha rend lenne. Kép de láttátok volna, mi volt mögöttem!KépKép

Drezsy! nagyon jó a megfigyelő képességedKép

Ánizs!!!!
Mostanábanm elég gyakran emlegetlek! Mióta megmutattad a natúr képkereted, azóta csa ezt tudom kikeverni!KépKépKép Még akkor is, ha lilával kezdem a kutyulást.

MINDENKINEK KÖSZÖNJÜK A NÉVNAPI KÖSZÖNTÉST!KépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló!

Drezsy,
neked kellett volna jó példával előljárniKépKép - a fotókra gondolok.
azért, tessék: itt gipszöntök ( a serpenyő nem tartozik a művelethez)
És itt kopácsolok, ez a festékkészlet.
Amúgy, a férjuram kérdte, hogy mit fotózok, és elárúltam neki, nevetve üzeni, hogy nem kell nagy festékkészlet, mert 4 alapszín van, abból keverhető minden szín és árnyalat. KépKépKépKépKépSzóval, egy okos kopácsoló csak 4 tubust vesz!
cián, fekete, sárga, magnetta
nekem még egyszer sem segített keverniKép

Ánizs,
ma délután öntöttem, term. nem adagolva, hanem csak úgy sacc/kb, mint vérprofiKépKép
jó lett, csak sok a gipsz, így 2 perc alatt száradt.Kép És mindennek hozadékaként rájöttem, hogy le lehet kapargatni, és huss a szemétbeKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!

Sikerült rendelnem,most már csak várok.

Szandra!

Pancsolós képed a kedvencem lett!
A 100Ft-s dobozt már bepacsmagoltam!

Gyöngyöske,Ancsa!

Végre megjött a küldemény,köszönöm szépen!

Most megyek és pancsolók egy pár dobozt!

Jucus
20170114224602
 
 


Most írtam nektek egy hosszút és jól eltűnt, kezdhetem újra, szóval:

Drezsy!
Azért nem ugrottam, hogy lefotózzam a festékkészletemet, mert a gép délelőtt bekrepált, a párom este megcsinálta, de én csak most jöttem haza. Most meg mááán azért nem ugrok, mert álmos vagyokKép Majd holnap Kép

Manóka!
Ugye-ugye néha még én is figyelmesen olvasok (0,375 mlKép) Nem vagyok én mindig borstörlős Kép
Hogy mikor lesz a vásár? Passz..ha megtudok valamit szólok, ha te vagy a frisebb, szólj te! Kép A lefolyó és a gipszlé nem szeretik egymást. Én úgy csinálom, hogy a maradékot benne hagyom a műanyag keverőedényemben és miután megszáradt benne megnyomkodom az edény oldalát (ami ugye hajlékony, mert műanyag), szépen feltöredezik benne a megkötött gipsz, és zutty a kukába!

Dodus!
Köszi az infot a szalvétaboltról, és türelmetlenül várjuk, hogy megjavuljon az a gép, és gyönyörködhessünk az alkotásaidban Kép

Zsu!
Köszi az újabb mintákért!Kép A repesztőlakkot kenheted több rétegben is, de a kenés irányára figyelj oda, hogy egyező legyen!

Szandra!
Köszi a pancsoló leírását!! Kép

FIGYELEM!!
Megkérdeztem a REMOHOBBy-t és a GIPSZKIÖNTŐ FORMÁK MINDEGYIKE 560 FT-BA KERÜL!!(egyetlen kivételével a GI-5064, ami 1050.- Ft.
Ezenkívül forgalmaznak még 38x38 cm-es (egész szalvéta) formát is, ami 1380.- Ft.)
ÉRTITEK EZT??? MI MEG VESSZÜK DRÁGA PÉNZEN!! éN LEGALÁBBIS ENNÉL SOKKAL TÖBBÉRT VESZEM.
Rendelt már tőlük valaki valamit? Tapasztalat?

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ja... és gyönyörködjetek: karácsonyi kaktusz márc végén: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kar_csonyi_kaktusz_m_rc_v_g_n.JPG

Termett ma még két dekup kép is, majd holnap megmutitom Kép

Szép álmokat mindenkinek!!!Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Műveket megcsodáltam, szépségesek.

Jubi!
Nekem is most virágzik a karácsonyi kaktuszom, gyönyörű fehér virágokkal. Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok

én is rendeltem Remos katalógust, sőt egy másikat is, az évakézimunkásat. abban is vannak jó cuccok, igaz nem szalvétás. de goblenhez jó ötletek lehetnek benne.
ha viszont a remos sablonok tényleg annyiba kerülnek.. hát az akkor marhára megéri.

Írtam én is nekik most, megkérdeztem külön-külön vagy 8 félét.
hát kiváncsian várom
majd szólok ha ha lesz vmi.
Jubi! várom a vackodatKépKép

Zsu!
irtam mélt de visszadobta.
mi van ilyenkor??
szandrának sem ment át
nálam lesz a gond?
azért nézd meg nincs e tele a ládád
köszi

DRezsy
drezsy
 
 


Manóka!

Uradat ez úton is csókoltatjuk....
sztem a többiek nevében is mondhatom KépKép
a cián az zöld???
és a magnetta??
legalább olyan színeket mondott volna, amiket megértek.KépKép
tehát, magyarul mi a 4 alapszín festő apuka szerint?

( a feketét és a sárgát még csak megértettem Kép)
ja, ezt apának küldöm:
drezsyKép
drezsy
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?