Új privát üzeneted érkezett!

Ti miert nem alusztok meg?!Kép
Ha lesz idom, holnap /vagyis ma/ felrakom, almatlansagom okozojatKép

Csi,
lesúJtott Rád rosszallo tekintetem, mikozben mai oromodet olvastamKép

-Afonya
afonya
 
 


A Plextol?
Húúúú. Na majd délután, addig összeszedem a gondolataimat.
Sajnos türülközőt nem kaptam még. Igy ki sem próbáltam. De lehet, ogy túl merev az egy polohoz képest, nem? Na majd alkalom adtán kipróbálom. A géz gyönyörű, a sejem is (pl szoknyabélés).

Megyek gödröt nézni. Ha túl vagyok rajta felrakom a képeket. Ez egy ház, ami a domboldalban van, és egy gödör a kertje. Ez igy hülyén hangzik, de állitólag jó. Lefotózom majd.

Na elég belőlem

OFFZsunya

zsunya
 
 


Áfonya!
Jajj a tojásaimnak!!!!!
Egyébként bemázolmányoztam egy Similacos dobozt fehérre, egész jó lett, és roppant haladós...Tizenhárom doboz készült el, szép matt fehér, igaz a megfolyás miatt inkább kétszer kentem át vékonyabban Supralux-szal. Festőnek ezt el ne mondjátok!!!

Phaedra!
Jaj-jaj...Nem szóltam semmit....Nincs ott a környéken egy nyüves kavics sem...Nem, nem!!!Dehogy.Kép

Mi van Zsunyával???
Sok volt a tegnapi szalonna?Kép

Csi
csii
 
 

 
 

Jól van, közben megjött Zsunya isKép
Csi
Névtelen
 


Közvélemény-kutatás: ki jönne találkára hozzánk?
Nekem a jövő hét vége jó lenne, de csak akkor, ha el is jöttök!
JAmina
jamina
 
 


Sziasztok!
Áfonya! AHHH, ha tudnád, hogy még 2:35-kor fent voltam. ÉS EZ RÉSZBEN A TE HIBÁD Kép ütöm, püfölöm ezt a fránya gépet, hogy meg tudjam végre nézni a napocska klippet, töltöm le-fel a progikat, végre azt hiszem, hogy sikerült, erre kapok egy újabb hibaüzenetet Kép

Zsunya! a leendő találkozónkra spejzolhatnál egy kis csokilikőrt Kép

Jamina! megyek én bárhova Kép, csak az a bibi, hogy én csak hétköznap vagyok mobilis.
Indoklás Kép Apa egész héten non-stop dolgozik és csak hétvégén tudjuk élvezni a családi lét örömeit.
Csínek meg sajnos messze van, de majd postázzuk a porontyaival Kép

Csí! arra a boltra gondolsz a Madách téren, ahol mindenféle fakarika és makraméhoz való kütyük is voltak?

Míra! megvagy még??? Hiányzol a leltárból Kép
phaedraa
 
 


Szóval. Zsunyával történt megbeszélésünk után belátom, hogy én messze lakom Tőletek. Ezért tartsuk inkább valahol Pesten a randit. Ha valaki tud egy megfelelő helyet, ahonnan nem néznek ki minket ennyi gyerekkel és még jól is tudjuk magunkat érezni, ossza meg velünk!

Áfonya,
esetleg elmehetnénk Győrbe is, ha tudsz ott egy jó helyet Kép

Reggel agyoncsaptam egy hatalmas, randa pókot, de olyan vehemeciával, hogy most borzasztóan bibis a jobb mutató- és középsőujjam Kép, nem valami kellemes így gépelni. Úgyhogy be is fogom a számat:
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!

Ma mar csak egy jotetre futotta idombolKép Megmenteni akarom Csi-t a keptar letoltesetol, avagy oldala kilyukadasatol, ezert elarulom neki, hogy Forgi a fabol keszult jatekvara es koltsege irant erdeklodott es atiranyitottam ideKép

Jamina sorstarsKép,
ha ezzel a nyafogassalKép azt akarod elerni, hogy valamennyien nyalas gyogypuszikkal arasszunk el, hat nagyon tevedsz, ilyenekre csak Te vagy kepes, raadasul Csi iranyabaKép

Talalka: en tudok Gyorben par jo helyetKép Es igy urugyetek is lenne egy gyerekmentes kiruccanasra. Csak aztan vissza is engedjenek Benneteket, nehogy nyakamon maradjatokKép

Gigocanak Jaminanak jobbulast, Zsunyanak fejfajasmentes masnapot utolagKép.

Phaedra, tegyem fel maskepp? Egyebkent annyira nem nagy szam am, ezert ne legy zombiKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk nyaralásból! Alig győztelek benneteket olvasni! Kép Én olyan gyönyörűségeket láttam a Balcsinál! Egy erdélyi néni horgolásait, hímzett terítóit, az eszem megáll, olyan gyönyörúek... Minden nap elzarándokoltam hozzá... Amúgy is a dilim minden, ami Erdélyből van, de ezek.....
Jövök én is talizni, ha jöhetekKép De Győr nekem messze van...
Festett már vki kavicsot? Mivel? Mintát tudtok vhol?
Zsunya, én csak ámuldozom, pólókból és egyebekből ezt a szőnyeget kreáltad??? Most van az, mikor visszakeresem a szövőszék képét. A valóságban mekkora a szővőszék? Ára?

Magdi
Névtelen
 


Jamina!
Mondtam, hogy ebből a gyógypusziból nem jövünk kiKép
Pókot kézzel? Nagyot nőttél a szemembenKép!

Áfonya!
köszönöm az átirányítást!
De ezzel még nincsenek letudva a tojások ám!!!
Voltam ma a Brico Store-ban, most majd gyorsan tele is röfögöm vele az összes topikot. Néztem egyiptomi, vagy afféle vacakokat--semmiKép. Bár van egy tapéta, amihez van bordűr is, az ippenhogy, de elmenne. Talán tényleg meg lehetne nézni a bordűröket. Ugráló kuty annyi volt, mint a fene, miért nem jó neked a görög design???
Győrben én is tudok néhány jó helyet, még elvetemült lánykoromból....Oh, azok a régi szép idők...Már megint ezek a fránya lúdbőrök!

Phaedra!
Na, jó, de nem panaszkodni későbbKép!
Szóval, ahogy szemben állsz a M.térrel,attól balra a körúton van egy üzlet, azt hiszem, Gyöngy-ház, vagy ilyesmi. Csupa-csupa klassz, no és persze drága dolog van ott. Még a Poszterház(?) előtt van a Károly krt-on.
Egyről beszélünk?

Akkor a találka helyett marad a Kitekintő Gyorsvonat?

Forgi!
Ha Áfonya ideirányított, akkor itt is válaszolok, mert a Képtár az nekem nehézkes a modem miattKép
Nem tudom, pontosan mire vagy kíváncsi. Házilag készült, kéregben szárított akácoszlopokból.
Mi érdekel pontosan?

Bevásárló-turista voltam ma. Eredmény:
Lakkhenger nyéllel--ez egy olyan szerkezet, mint a teddy-henger, de méretét tekintve teddyke-hengerke. 11-cm-s szivacshenger van rajta, lakkok, festékek bugyborékmentes felhordására való. Megtekinthető itt, ára:359Ft.
Vettem hozzá két 11 cm-s lakkozóhengert 199Ft-ért, és két 5cm-s hengert 159 Ft-ért.
Továbbá:
--Supralux festékhez hígítót 659 Ft-ért.
--rétegelt lemezből készülő sz.képhez 210cm hosszú, 11mm-es félkörlécet (4mm-es), 279 Ft-ért.
--100cm hornyolt tiplit 129 Ft-ért
--másfél méter styropor díszlécet 129 Ft-ért (Hobby Művésznél egy keret 540 Ft)
--Sárga pigmentet beltéri festékhez 339-ért. Ez u.az, mint az Aquacolor, csak abból most a sárga 599(?) Ft volt.
--Csiszolópárnát 177 Ft-ért.

Nnnna, ezt azért írtam le, mert nekem az első kérdésem mindig az, ha valaki valamit vesz, hogy milyen, mekkora, és mennyiért. Ja, meg a hol... ezek nagy részét a Brico Store-ban vettem.
A lapszabászatból a maradékokat kidobják a kukába, nem értékesítik(randa öregúr nem ajánlotta fel, hogy kukázhatokKép). Viszont állítólag némely OBI eladja azt, lehet benne keresgélni.

Zsunya!
A Plextolt elfelejtetttem megkérdezniKép.
Hol lehet azt kapni szerinted?

Csi, aki megy falat festeni...
csii
 
 


Szia MagdiKép!!!
Jut eszembe: direkt megnéztem a csempematrincát a Brico Store-ban (amiiről fentebb írtam), ők is forgalmazzák, de valóban satnya volt a felhozatalKép
Üdv újra a fedélzeten!
Csi
Névtelen
 


Áfonya!
Kösz, ez jó ötlet, jöhet. De ettől függetlenül nem adom fel, mert olyan nincs, hogy nem tudom megoldani... biztos vmi apróságot nézek el folyamatosan, mint pl a héten az op.rendszer legyilkolásánál kezdtem már-már megőrülni, hogy miért is nem akar sikerülni. Persze arra nem is gondoltam, hogy a boot-lemez talán nem jó... hát persze,hogy hibás volt. Nagy őszinteségi rohamomban aztán nem kiröhögni!!!

Csí! Milyen falat kell lekenned?

Alapozás-> szinte legtöbbször én Trinát-ot használok. Valóban jó minden anyag felületre és nagyon szépen fed.

Alkottam egy gyertyatartót kíváncsiságból. Az alapja egy régi kávés készlet tányérkája. Biztos ismeritek: fekete és szögletes. Egy időben nagyon divatos volt a design-ja, de nekem sosem tetszett (ajándék volt egyébiránt), mindig volt egy olyan érzésem tőle, mintha vmi gyász-szertartás kelléke lenne. Így egész jó lett. (Majd feldobom a képet.)

Szerintetek, mit lehetne csinálni a kis kávéscsészékből??? Ötleteket kérek Kép
Phaedra
phaedraa
 
 


Áfonya,
Győrbe szívesen mennék, mint már írtam, szívem csücske az a vidék -nekem is boldogult leánykoromból.
Nem szép tőled, hogy nem dobálsz gyógypuszikácskákat Kép most már nem csak az ujjam, hanem a fejem is fáj, de iszonyúan és kitartóan. Pedig én nem is ittam csokilikőrt.
Ma nem futja szmájlikra, annyira fájfej.
Jamina
jamina
 
 


Jamina!
Gyógypuszik mennek. Légyszi nyisd ki egy kicsit az ablakot, hogy be tudjanak szállni. Kép Ettél ittál rendesen? Aludtál is? Van akinek a füstölők bejönnek fejfájás ellen.

Magdi!
A keret kb 75cm széles 150cm magas és 40cm mély. 70x190cm a legnagyobb amit lehet rajta szőni. Budapesten a BMK-ban belül van egy Guzslyas bolt nevü üzletecske, ahol 26000 ft volt kb egy hónapja. Akkor még volt egy ezen kivül. Legalább kombi auto kell az elszállitásához, mert csak két darabra szedhető. 120cm körül van a kritikus méret.

Mit mondjak még róla? Állitható a magasága, és a felvető feszessége. Felvetve veszed meg. Rongyszőnyeghez nem kell bujtatófa, azt kár venni. Fésú jó lehet. Nekem nincs, de az lehet hogy kellene.

Jazanyám plextollal festi a vázákat, emlékeim szerint a Barabás utcában a Pannoncolor üzletében veszi meg. Tudtommal nagy a szinválaszték. De valami ezüst rémlik, amit még meg akarok kérdezni tőle, hogy mivan. Kép Kitartás Csi, nyolc körül kelnek, addig nem hivom. Nade aztán!

zsunya
 
 


Talizzatok a Balcsin!Én megrendezem NektekKép!Kellemest a hasznossal...Kép
anyapoc
 


Nem plextol az. Szóval nem tudom. Sajnálom és elnézést a zagyválásért. Kép

zsunya
 
 


Zsunya,
gyógypuszik megjöttek, le is csaptam őket, most itt hevernek döglötten (nyálas kis jószágok...). Úgy tűnik, a fejfájás múlóban, most van helyette hányinger. Mielőtt még beindulna a fantáziátok: NEM vagyok terhes! Lehet, hogy gyomori eredetű, de emlékeim szerint nem ettem-ittam semmi rosszat. Rendes alvás -miaz? Nem emlékszem ilyenre...

Érdekes dolog ez, biztos a mély empátiás készségem miatt van: Zsunya iszik, én másnapos leszek. Áfonya odacsukja az ujját, nekem bedagad. Remélem, senki sem várandós köztetek!

Anyapoc,
Balcsis találka nagyon jól hangzik, az odaszállítást is megoldod? Mert akkor megyünk!

Még mindig morc Jamina
jamina
 
 


Jamina

Persze,e-mailben?Mindenki feladja magát levélkében ,én meg letöltögetlek Benneteket..Kép

Várandós...?Én csak majdnemKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Hogy lehet valaki majdnem várandós. Azt hittem az ilyen igen/nem dolog. Kép A balcsi tényleg jól hangzik. Vonattal mennyi a menetidő? Hogy gondoltad, ottalvósra, vagy csak egy nap?

Vagy ez nem is komoly?

Jamina nem akartalak terhelni a másnapommal. De valóban, nekem nem volt. Kép

zsunya
 
 


Talan most enged a gyermek... tevedtem, de meg a megengedett zajszinten belul vanKép

Zsunya,
kep a godorrol? Nemreg lattam en is egy lakberendezos musorban ilyesmit, hihetetlen dolgokat hoztak ki belole.

Csi,
en itt kuzdottem a sarga noname festekkel epp egy dobozommal, nem igazan akar fedni, pedig az ajtofestesbol maradt csomo trinatom, hogy ez miert nem jutott eszembe?!

Magdi,
kavicsfestesrol van egy tok jo oldalam, szerintem fel is tettem ide is valamikor, majd megkeresem.

Jaigen,
akartam irni egyiptomi szimbolumokrol, van egyparKép Kulon hozzaszolasban, mert hosszu leszKép

Csi,
levacakoltad oket, hm....Kép
lakkhenger nyellel: ezzel festettem az ajtot. Miutan rajottem, hogy azert esett le rola ketszer total festekesen a foldre, ejfeltajt, mert nem pattintottam ra eleg erosen, onnantol kezdve szuper voltKép
Ara ugyanennyi volt a Praktikerben is.
Korlec, diszlec jo otlet.
Tipli: hm, apa most akar venni furokalapacsot /eloszor legkalapacsot irtamKép/, utana johetnek a tiplikKép

--Sárga pigmentet beltéri festékhez 339-ért: szerintem ilyet vehettem en is, ami nem igazan fedett.
Aquacolor, csak abból most a sárga 599(?) Ft : irtam anno en is, ugyanaz a fajta 2 aron volt.

JAmina,
emlekeid szerint nem ettel-ittal rosszat, ehh... hat nem tudod, hogy a varandosoknak hiresen rossz a memoriajuk?!Kép

Elkuldom, mert a kisfonok is belecsapkod es a vegen kitorol mindentKép
afonya
 
 


Jamina,

nem lehat, hogy te is vmi vírusos dolgot szedtél össze??? Mint mi??
2 válfaja van:
1 Hányinger hasmenés, láz, fejfájás
2 nátha, fejfájás láz....
mi a másodikban járunk, az egész bagázs: kicsifiú, kicsilány, ja és én.

Ha Barabás u.-ból kell valami, azt meg tudom szerezni, mert it van tűlünk 3 vilimegállóra.+egy jó nagy sétára.

Most megyek döglődni, mert kicsilány elaludt, a nagyot meg elvitte a nagyi.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


off:
Egyiptomi istenek:

Anubis, a sakal
O a balzsamozas istene, az utolso iteletnel /naluk merlegelik a szivet/ tud protekciot, nem art joban lenni veleKép
Anubis, a sakalfeju isten

Hathor, a tehen
Hathor
A szepseg es szerelem istennoje /a harcos fajtabolKép/, tehenfulekkel, szarvakkal. Altalaban a napkoronat viseli tehenszarvai vagy fulei között.

Az o ferje es fia is egyben /ferje evente 14 napigKép/
Horusz, a solyomfeju isten
Horusz, a solyom
Az o szemet is jellegzetesen abrazoljak, most nincs rola kepemKép

Aztan van pl. a szfinx, rola nem kell kep gondolom.
Aztan a skarabeuszbogar

Virag:
igazi lotusz
stilizalt lotusz
afonya
 
 


Gigóca,
jaj ne, még a Te nyavalyádat is átérzem! Jobb lesz nekem nettelenül, és akkor nem szedek össze semmit! Kép
Na jó, ez csak vicc volt, hogy bírnám ki nélkületek?

Kicsit már jobb Jamina
jamina
 
 


Tudjatok, mire lehet hasznalni az ures margarinos dobozokat?
Be kell rakni a gyerek melle az agyba 7-8 darabot, es egymasbapakolja oket, tornyot epit, megtapossa es csondben van fel oraigKép

-Afonya

ui: tegnap hoztunk Anyumektol kajat, ma konnyen vagyok, nem kell foznomKép
afonya
 
 


Zsunya

Úgy,hogy gumi kilukadt félidős eseménynél és 52 napra jött megKép

BalcsiKépVonatidő intercity-tyel másfél órácska.Lehet komoly is,rajtam nem múlikKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Oh, mint megboldogult lánykoromban. 20-50 nap között jött meg. Egészen a tabletta szedésig. Hiper para, hiába nem szakadt el semmi. Nem kivánom senkinek.

Nekem van kedvem Balcsizni. Bár vizbe nem hiszem hogy megyek. De egy Balcsis tali tetszene nagyon.

Áfonya, nem nyilatkoztál tali ügyben. Vagy nem figyeltem?

zsunya
 
 


Zsunya,
irtam, hogy nekem jo GyorbenKép De komolyan: melyikrol nyilatkozzak? Inkabb leirom szempontjaim.
Pestre nekem konnyebb felvagtatni, mint le a Balatonra, mert az autopalya, mig lefele a Bakonyon at nem annyira szeretek, kicsi felsz van bennem a balesetek miatt.
Viszont Pesten benn mar "mitfarer" nelkul, egy gyerekkel hatul nem boldogulokKép Tehat pl. Dorog ebbol a szempontbol jobb, felteve ha a varoshatarnal Jamina ott stoppol lenge nyari rucibanKép
Sokat segitettem, mi?Kép Vagyis dontsetek, s majd utana megnezem, hogy tudnek odavergodni, mivel s mennyi ido alatt.

-Afonya

ui: vagy esetleg egyik kisgyerkocos baratnommel megyek es o navigal. Megsenemjo, o most ket hetig angol intenzivezik, kilove.
afonya
 
 


Nekünk meg nincs autonk, és kicsi a lakásunk, az is tömbben. Igaz kert van, de az közös, a házé.
Vonatozni birunk másfél órát, de egy délutánért nem vállalok be 3 óra utazást, még a Balcsira sem. Dorog, ahogy Jaminával beszéltem szintén nem az a leugrok vonattal kategória. Csi nem nyilatkozott, hogy feléjük milyen a közlekedés. Vagy hogy bevállalna e ilyesmit. Szeptember közepétől én suliba járok, gyakorlatilag nem mozdulok ki BüdiPestről karácsonyig.

Hát igy.

Zsuny (új a profilom, látszom Kép )

zsunya
 
 


Kép
Olyat is lehetne ám, hogy kiveszünk egy éjszakára egy apartmant és összedobjuk a rávalót, így rögtön nem csak egy du-ról beszélünk 3 órás utazással????!!!! És így még a költségek is kibírhatók... Mit szóltok?
Én már úgy beleéltem magam Kép
phaedraa
 
 


Nekem az is tetszik, csak jelzem, engyerekem minden ejjel ketszer sirva ebredKép, raadasul tapszert kell melegitenem, tehat mikros apartman kell.

-Afonya
afonya
 
 


Csi,
csak Neked Kép: ha minden igaz, ez egy traktoros, dömperes stb. gipszöntő forma linkje (6db-os készlet 1000 Ft)
Kép Na nem jött össze, innen megnézheted: www.kezmuveskucko.hu -->akciós termékeknél.
Megyekaludni Jamina
jamina
 
 


OFF
Áfonya!
Kösz, nem kell másképp felrakni, megoldottam és megnéztem Kép Nincs igazad! Szerintem nagy szám, nekem nagyon tetszik Kép Gondolom a meccset nem sikerült végig nézned Kép
Phaedra
phaedraa
 
 


Phaedra,
gratulaKépKép KosziKép Ha igen, mindig eltakarta a jo kis pasikat a kezevelKép Ja, es nem olyan benan tud am menni, mint ahogy a videon latszik, csak tele volt a fold /mint mindig/ jatekkal es gondolom, azt kerulgette.

-Afonya

ui: most mar nem foghatod ram, miert virrasztaszKép
Névtelen
 


Nos, szépen sorbanKép:

Áfonya!
Azt hiszem, kezdem érteni (így kb egy hónap utánKép) Te nem Egyiptomot és Afrikát akarsz, hanem ókori Egyiptomot. Így értem, miért néztél hülyének a zebrák, meg a növények miattKép
Nekem ugyebár mániám Olaszország, de nem a "történelmi", hanem az egész, így nálam a növényes képek, színek is elegendőekKép
A fenti inzerteket persze ismerem, némelyik ízléses műanyagból nekem is vanKép.
Amire én gondoltam, az egy olyan motívum, amit rá lehetne biggyeszteni mindenre. (Ezért nyavalyogtam az ugráló kutyért, az nagyon adja magát a görögöknél...) ezeket a motívumokat lerajzolni csak Zsunya tudja...VISZONT: találtam egy nagyon könnyen másolható hieroglifa-abc-t, ha abból csinálnál stencil-mintát, vagy akár nyomdát, akkor az mehetne mindenre. Égetni is lehetne őket fába, papírra...Megpróbálom feltenni a képtárba.Egyébként rémlik, hogy valahol láttam ókori mintás textilt...
A lótusz=tündérrózsa=tavirózsa?
Noname sárga festék--ez az!! nem fed, viszont iszonyatos színező ereje van, próbáld ki a TrináttalKép Keresgéltem az összetevőjét, nincs rajta, így csak keveset keverj össze, nehogy kicsapja. Nekem jól keveredett az akril, és az alkid alapúval, de zománccal még nem próbáltam, nem is tudom, az milyen alapú festék...(Zsunya?)
Tápszeres dobozok itt ragyognak mindenféle színbenKép Végre!
Apropó, tápszer: Nem melegvízzel engeded fel? Én úgy szoktam...

Phaedra!
Fűrészporos tapétánk van, diszperzittel festve. Mikor a gyerek megy a lépcsőn, akkor állandóan összefogdossa. Iccaka lehengereltem Wallkyd-dal, most nem szutykosKép

Zsunyó!
Ahol nekem feltűnt a plextol, ott valami művészi alkotások voltak, persze gőzöm sincs, hogy hol... Volt olyan kép, amihez az volt írva, hogy XY festette, plexol kép. Meg ott említették, hogy kötőanyag a szobrászoknál. Egyébként azt kerestem, hogy mi az az alkid...De már mindegy. Mármint az alkid.

Anyapoc!
Brico Store-ban direkt megnéztem, még most is lehet kapni idióta-mintás gyereklámpa-búrát, amiről le lehet szedni a textilt. Kétezervalamennyi volt.

Jamina!
Rontod a bótot, holmi linkekkel????Kép
Pont ma találtam meg én is, némileg olcsóbban...
KellKép?

Magdi!
Valahol a szalvétás képtárban van egy csempematrinca, ami persze nem ilyen randa élőben. Nagyon egyszerű megcsinálni, és nem is látszik, hogy matrica.
Egyébként engem is elbűvöl az erdélyiek tehetsége. A minap hallottam, hogy Európán belül Romániában foglalkoznak legtöbben hobbyszinten a kézműves tevékenységekkel. Azt hiszem, mi magyarok tévézünk...

Jamina!
Empátiás készség: én még ébren vagyok....Kép

Minden bengásnak jobbulást! (hogy ez milyen randa szóKép)

Csi

ui.Nektek tetszenek a Szász művei?
csii
 
 


Áfonya!
Inkább a topikodban válaszoltam. Féltem a fejem ... Kép

Csí!
Nekem nem tetszenek... vagy ezt most nem is illik leírni?

Phaedra
phaedraa
 
 


Csí!
mit jelent az, hogy "bengásnak"?

tudatlanka
phaedraa
 
 


Phaedra!
Valamit csináltam a képtárban, de nem tudom megnézni, hogy mi lett az eredmény.....Nézd meg légyszi'!
Köszi!
Ezt szántam volna Áfonyának, de nemtom mi lett belőleKépKép
Csi

ui.:bengás=göthösKép
csii
 
 


phaedraa
 
 


KösziKép
Azért jól elChatelünk ittenKép
És látható is valami belőle?
Csi
Névtelen
 


Hát valami Kép
phaedraa
 
 


De ráértek! Kép
Akkor tali kihúzva? Ha jól látom, igen.

Nem baj.
Megyek szövök, mig alszik a törpe. Kép

zsunya
 
 


Csi,
bocsi, en nem fogalmaztam pontosanKép Raadasul tobbszor sem, mert hogy hulyenek nem neztelek, az tuti, es megis ez ment at? Kepet kosziKép Tegnap talaltam okoris csomagolopapirt!!! Nameg van par papiruszom itthon, ugyhogy rajzalapom van, csak kezugyessegem nincs hozzaKép

Zsunya,
miert huztad ki a talit?Kép En inkabb aludnek, ha hagyna a gyerek, Te hogy birod?Kép

-Afonya

ui: nekem tetszenek
afonya
 
 


Enyém alszik éjjel. Este 8-tól reggel 7-9 közöttig. Dél körül két óra. Vagy 11-kor egy, aztán 4-kor egy. Alvógép. Azért birok ennyi mindent csinálni. Kép

A tali meg ahogy látom nem működik. Ha igen, szóljatok.

Csi: nem tud kimozdulni. És nem alkalmas náluk. (nem nyilatkozott ez utóbbiról)
Jamina: nem tud kimozdulni, és nem tud elszállásolni.
Anyapoc: nem tud kimozdulni, és nem tud elszállásolni.
Áfonya: Autóval kb, csak Pesten ne. Fogadó viszonyokat nem tudunk.
Zsunya: Vonattal megy, de nem túl messzire. Volánbusz dettó. Autónk nincs. 43m2 en vagyunk, igy elszállásolni én sem tudok senkit.

Volt még valaki?

Konkluzió:
Zsunya szeretne talizni. Mások akadályozva vannak a helyváltoztatásukban. -> nem lesz tali. Kép

Zsunya a realista gonosztündér

zsunya
 
 


Sziasztok lányok!

Én egészen új vagyok a babaneten, s úgy látom itt már egy jól összeszokott banda van. Azért én is megpróbálok idemerészkedni a horgolt angyalkámmal. Ugye nem baj? Szóval a képtárba feltettem a horgolt angyalt, megpróbálom ide belinkelni, de nem nagyon bízok benne, hogy sikerül is. Ha valakinek megtetszik, akkor a leírását is lefényképezem. Az olvasható lesz szerintetek?
Akkor megpróbálom:
Horgolt angyal:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/30697.jpg

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/30698.jpg

Panni

Úgy látom, nem sikerült. Mit csinálok rosszul? Segítsetek!!!!
panó
 
 


gigóca
 
 


Szia Panni,
udv kozottunkKép Majdnem jok a linkjeid, csak mas lett a kepek szama mire feltetted, azert nem tokeletes. Lefenykepezett leiras mukodik, en mar probaltam, de eleg nagy, ezert inkabb emailben kuldtem el annak, aki kerte. Engem az erdekelne, hogy az angyalka szoknyaja ki van merevitve vagy hogy all meg igy?

Akkor Teged lattalak a szalvetaval is a probateruleten, ugye? Tessek csak szepen azokat is felpakolni a masik topicbaKép.

-Afonya
afonya
 
 


ahanyszor megprobalok kiosonni a szobabol, gyerek egybol felpattanKépKép sot, mar gyanakszik, ha csak megfordulok a szeken, mar les...

-Afonya
Névtelen
 


Zsunya

Ki az,aki nem tud kimozdulni???KépKépÉn megyek akárhova!!!Csak gyorsan,mert hamarosan kezdődik a melóKép!A szállást meg tudnám oldani,de csak vmi pénzeset,mert ugye nálunk a másfél szoba egészen pici lett,mióta gyártokKép!

Csí

Akkor most beszélek a Városházán az önkormáynzatisokkal,hogy nagyon gyorsan ide egy Brico Store-t!!!!KépNem is tudom,miért az OBI jutott eszükbeKép!
Pedig nagyon kéne a keret,mert lehet,nem is lesz lámpa.Ha arra jársz vmikor,annyit nézz meg,kérlek,hogy olyan kb 70 cm-s átmérőjű van-éééé!Köööössszii!Kép

Panni

Nekem is tetszenek az angyalkák!Mennyi idő egy ilyet összehozni?Karácsonyig meglenne,ha most nekiállok?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Ezt a linkelést még mindig nem értem. Gigóca hol nézte meg, hogy mi az én angyalkáim száma? És hogy csinált belőle olyan szöveges linket?
Egy angyalka 1-2 óra alatt elkészül. Mondjuk az első lehet, hogy kicsit tovább tart, de ha belejön az ember már gyorsabb.
Igen Áfonya, engem láttál a próbaterületen a szalvétákkal, azokat is szeretném felrakni, csak ez a fránya linkelés!!!
Az angyalka ki van keményítve háztartási keményítővel. Fel kell oldani vízben, angyalkát belelógatni, szoknyáját vattával kitömni, száradni hagyni, vattát kiszedni és kész. Én tavaly karácsonyra ilyet csináltam az óvónéniknek, nagyon örültek neki.

Panni
panó
 
 


Én nem tudok horgolni, de a jó anyám igen és ő is megcsinálta az angyalkákat. harangokat is csinált, az meg olyan, mint az angyalka szoknyája. Szegény egész novemberben horgolt, hogy a fám tele legyen velük! A keményítés meg sűrű cukros vízzel lett megoldvaKép
Az jutott eszembe, hogy ti hová rakjátok,amiket megcsináltok? Ennyi kép, meg lógó bigyó, keszetszemes stb egy normális lakásban sem fér elKép
Zsunya, a hétvégén megyek szövőszék nézőbe!!!
Megyek a szalvétások közé, mert láttam ma vmit, csak nem értem!!!

Magdi
Névtelen
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: