Új privát üzeneted érkezett!

na látom csaknem teljes a létszám
talán csak szandra nincs meg...

nem válaszoltatok az autófényezős festékes ötletre.hogy mi a vélemény...
várom!!!!!

másik:
mondtam múltkor azt az AKRILAN lakkot.
megkérdeztem az ismit, és ha kell vkinek, szívesen postáz 1-2 flakonnal utánvétesen, vagy nem tom hogy.
ha érdekel vkit, rajtam keresztül elérhető.
amúgy a lakk 150ml, és kb 450Ft az ára
ha van érdeklődő, szóljon

drezsy
drezsy
 
 


Drezsykém!
Gurulj feljebb egy kicsit az oldalon, aztán reklamálhatsz!KépKépKépKép
Valami jó kis gif-et akartam ide keresni, de egy izgő-mozgó deddel az ölemben nem könnyű.Kép

K.

Ui. Dórikámtól Nektek:
lliknhlhgljh n kghzumhmu znnumjmjjmmj mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmbmiioop klghhhhjmmj élhjémljééééééé

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!
A vv-ról: alatta és felette kentem csak át, nem jött még le, pedig minden nep zuhizunk, fürcsizünk, sőtt, a csempét is többször átfújtam tisztítószerrel. Természetesen nem sikáltam még meg.
Dórikának:
Kép Kép
Drezsy!
Én úgy kiakadtam a postai költségekre, hogy ihaj, úgyhogy egy darabig feléjük sem megyek!
zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

 
 

ok

csak egy ötlet volt...
drezsy
 
 


Kata!
Akármennyire is ijesztgetsz, csakazértis belevágok a kutyusokba! Az én körmeim nagyon picik mióta megszülettek a fiúk (azelőtt erősek voltak, most meg nem tudom megnöveszteni annyira törékenyekKép), szóval egy akadály már el is hárult. Kép Ja, és nem röhögtem Kép

Ez most készült, az apukámnak holnap után lesz a névnapja, a képből gondolom egyértelmű, mi a hobbija Kép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/halak.JPG

Koda!
Ezt most nem azért mutogatom, hogy fájdítsam a szíved! Nem felejtettem el neked a keretet, csak most Katáékhoz hasonlóan mi is hiánygazdálkodunk. De mihelyst tele a kincstár megyek megvenni, aztán húsvétkor legkésőbb viszem neked Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Hi,

jubi,
nagyon jó!!! A szalvette volt ilyen árnyékolt, vagy te csináltad?? És a keret színe, azt is csak úgy keverted??

Drezsy,
az énférjecském nyomdász, már én is kérdtem, hogy az ő festékei...? De nemet mondot, hoyg nem jó. Viszont, ha ránéz egy színre %-ban mondja, hogy miből áll. Bár, nekem ezt a tulajdonságát csak a fal és tapétaszíneknél mutogatta, a festékkeverésemen meg csak nevetKépKép, had szórakozzak.

Koda,
nekem is rendszeresen leesik a borsörlő tetejeKép:

Kata,
én imádom a csípőset, jöhet a pöri, küld nény post.!!KépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Drezsy! Az Akrilan lakk vizesbázisú? Nem büdi?
Jubika! A fiú lány szalidra gondoltam, ami az üdvözló táblán van.A halas keretet ugyan már hogy csináltad! Nagyon perfekt!
anizs007
 
 


Manóka!

A szalvéta volt ilyen, nem kellett vele semmi extrát művelnem Kép A keret színe az most kivételesen nem kevert, na jó, csak egy kicsit, mert a természetes sziénához adtam egy kis fehéret (nem bírtam ki, hogy valamit ne keverjek hozzá Kép)
Mi az a borstörlő????????? Kép

Ánizs!
A kisgyerekes szalvétát valamelyikőtökkel cseréltem, már nem emlékszem pontosan kitől jött, de a csere-bere topik termése volt Kép A halas kép keretével nem csináltam semmi különöset, csak lefestettem (fentebb írtam Manókának, hogy mivel), maga az öntőforma olyan, hogy korhadt fára hasonlít. Egyébként örülök, hogy tetszik!Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép

Tényleg nagyon megfájdítottad a szívemet a kerettel. Ráadásul apukámnak is ez a hobbija. És pont ezt a szalvétát vettem meg neki.Kép
De amikor elolvastam a nekem szóló írást, egész megnyugodtam!Kép
Kép

UI: Tanulj meg olvasni!!!KépKép Manóka jól írta, hogy : BORSÖRLŐ KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


halihó

itt a kép, de hozzáteszem nem tecccik
http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=2&image=37191

szívem szerint átfesteném a keretet..
de nincs rá időm, megkértek hogy csináljak valami szülinapi cuccot
hát ez lett az
az uccsó pillanatban szóltak, jó hogy volt egyáltalán keret öntve már,ja, és ma fel kell tennem egy buszra, amit vár a megrendelő
hogy mi lesz ebből?
sztetek hagyjam igy?
szódával elmegy?

amúgy sztem élőben nem illen cépKépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Ánizs!

a lakk nem tom hogy milyen bázisú, de elég büdi, úgyhogy én az erkélyen lakkozok, és szárítok, de aránylag hamara elmegy a bűze...KépKép
drezsy
 
 


Koda!
Igazad van!! Pedig rajtam van a kontaktlencsém...

Manóka!
Bocs!!!

Drezsy!
Én ehhez a szalvétához vagy egy természetes sziéna, vagy valami májvás (lehet, hogy mályvás...Koda!! Már írni sem tudok!!)- (inkább mályvás) keretet tudnék elképzelni, de csontszínű (Ánizs féle) sem lenne rossz.
Ha már nincs időd átalakítani, üsse kavics!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


úgy látom előkerült Szandra isKépKép
a hétvége fogságából idetévedt..
vagyis még ide nem ért, de a csere-berében már járt...
alakul
szóval biblia... mi legyen?

drezsy
drezsy
 
 


Jubi!
mint mondottam volt,nem ehhez a szalvétához indult a keret.. eredetileg nem ezt akartam
tom hogy nem a legjobb, de hát... most már micsi
kidobjam
elküldjem,
vagy küldjem el, és majd ott kidobják KépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Iszonyat mennyiséget kell visszaolvasnom.
Egyenként nem is tudom a műveket megdícsérni, mert annyi szépséget alkottatokKép
Na és a családi fotókon szereplő Aranybogarakról nem is beszélek.
Egyik szebb, mint a másik.Kép

Alkottam ám én is azért, majd mutogatom, ha utólérem magam.

Drezsy!
Küldöm dobozban, vagy, ha főzöl valami finomat indulunk, 6-ra oda is érünk.
Ja és légyszi ágyazz is két személyreKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Juborka! Ez nem igazság, hogy felétek ilyen öntőformát lehet kapni. Itt meg ha valami újdonságot kérek a papírboltban, úgy néznek rám, hogy csak na! Hétvégén megcsináltam az első 3D-s képemet. Temészetesen csak olyan házilagos technológiával, mivel nem voltak hozzá eszközeim. Műszaki lapra ragasztottam a kivágott motívumot, majd rag.pisztollyal egymás fölé ragasztottam. Szerintem elsőre jól sikerült, de macerás! Jó lenne megmutatni, de ahhoz ki kell találnom valamit, hogy az exem átjöjjön hozzám, és hozza a digitgépét. Lehet hogy nem kellett volna kitennem a szűrét????????
anizs007
 
 


Drezsy!
Csak, hogy szekáljalak: a szafarisat azóta lelakkoztam, így sokkal szebbKépKépKép
Ha mehetünk, viszemKép
krampuszmama
 
 


szandra!

khm, khm, és még egyszer khm,
nem elég hogy azzal cukkolsz, hogy szafaris, még fokozod is hogy még szebb lett
miközben nekem meg a kukában landolnak a képeim
amit kb 8-10 irással feljebb beraktam mutatóba, és már akkor is mondtam hogy nem tetszik, na az jutott erre a sorsra.
igaz egy kis változtatás történt rajt, még rákerült vagy 15 réteg festék
szóval csak pazótam de értelme nem vót.
igy van az, ha sürgetik az ember gyerekit

na pá

drezsy
drezsy
 
 


Legyetek szivesek, átfáradni a cserébe!!!KépKép

Te is, te kis borstörlőKépKépKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


ÁnizsKép Itt is megkérdezem. Erre gondoltál?

http://babanet.hu/album/albumimages/1549/31453.jpg
A szalvéta sajna elfogyott és nem láttam azóta sehol. Nekem is jó lenne még belőle.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Ok, köszi. Azért kérdeztem mert mi is minden nap zuhanyozunk (bocs, ezt nem tudtam kihagyniKép).
Komolyra fordítva: nálunk sem a kádas pancsolás a menő, hanem a zuhany, ezért kérdeztem, hogy mennyire vízálló.
Még egy kérdés: én általában hígítom a dp. ragit. Most töményen kenjem rá, ugye?

Drezsy!
Van egy jó hírem. Sejted??????KépKép
Virágos képet csomizd be, anyukám az ilyenek bolondja. Mellesleg nekem tetszik.KépKép

Szandra!
Üdv újra itt!KépKép
Várjuk a műveket.

Jubi!
Nem elijeszteni akartalak.Kép Csak figyelmeztetni, hogy mire számíts. Az eredményt ugye megmutatod?
Csak mert Dancsi figyelmeztetett, hogy ebből a kutyusosból még van 3/4 szalvi, vagyis 12 db kutyus.Kép Látom szomorú sorsom...Kép

Klassz a nagy ho-ho-horgásznak készült kép.Kép Vagy csak díszhalakban utazik?

Ugye milyen bosszantó, ha a saját pénzedre kell várni?Kép Szerencsére a mienk már a mi pénztárcánkban van, ma du. óta.Kép

Manóka!
Pöri már elfogyott, de majd 2 csomag csípős pirospaprikát küldhetek.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

1/2 5-kor elmentünk sétálni a belvárosba. "Véletlenül" a Metropol üzletház felé vettük az utat. (Katának ez már sokat mondKép) Tudniillik van ott egy hobby bolt a 2 emeleten. "Véletlenül" Felmentünk oda is. 2 sablon + néhány szalvéta becsúszott a kosárba. Apa szeme vérben forgott. http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/keret_Kat_nak.JPG

JUBIKép BOCS, de most nem tudtam a sajátot lefényképezni. Ezért "kölcsön" vettem tőled a képet. Vettem egy ugyan ilyet is, csak sokkal kisebbet. Szerintem Jubi neked is van olyan.

KataKép
Apa nagyon sajnálta Kicsi lányodat, hogy sírt a pöri után. Nagyon átérezte a szitut. Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata!
Én is szoktam vizezni a dekop ragit, könnyebb vele dolgozni.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Hát itt már mindenki alszik? Várhatok én rátok!!
Na, jó éjt mindenkinek!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


nem

én még fent vagyok!

Kata! kép becsomi elmarad, kukában végezte szomorú sorsát...
majd legközelebb gondolok anyudra

Koda! egész véletlenül nem én vadászok erre a sablonra, és nem Kata a beszerzője elvileg?
ez nem az a bolt, ami tőled messze van, és lepasszoltad KAtának a melót?
mennyibe került? nem ez az az olcsó 600 Ft--os

na mára sok a kérdésből
tv-t felajánlom szalvétázásra, nekem nincs hozzá idegem KépKépKép


jóccakát

drezsy
drezsy
 
 


Még én is itt leledzem!!!!!

Eddig alkottam, többek között apának fasírtotKépKépKép, de arról nincs fotó

Csináltam egyképetde még le kell lakkozni. Aztán egy kaspót, meg egy másikat, de erről még vmi hiányzik.
Ez tetszik, de lehet, még erre is teszek vmit.

Már nagyon fáradtka vagyok, lassan én is nyugovóra térek.
Álmodjatok szépeket!!!

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!

Gratula, nagyon szépeket működtél az éj leple alattKépKépKép
a madárjesztegetősöd nagyon aranyos lett.
Milyen festéket használsz, hogy ilyen félyes lakkozás nélkül is a kereted?

a nárciszos kapsó tök szép( persze a többi is, csak én most tavaszi virágimádatban szenvedek)

(meg álmatlanságban)-nem ám, emberemet elzavarom pízt keresni, és már nem szunyok vissza.

Drezsy
drezsy
 
 


DrezsyKép

Sajna ez nem az a bolt. Teljesen máshol van. És nem is az az olcsó sablon. 1400 pénz volt!!! Sajna nem 600. Nem tudtam mit beszéltetek meg Katával, ezért is mutattam meg, hogy ott lehet kapni, de kissé drágábban. A másik boltba sem olcsóbb szerintem. Vagy igen???
És a postaköltség sem elhanyagolható.KépKép

ManókaKép
Tényleg nagyon szépek! Az utolsó cserépre nem kell már semmi, szerintem. A madárilyesztős milyen színű?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Nyugodtan kölcsönveheted a képeimet, nem kell bocsánatot kérni Kép

Zsu!
Én nem szoktam vizezni a dekup. ragasztót, csak a felső réteget. A szalvéta alá mindig töményen kenem és vékonyan! így nem ráncolja össze a sz-t.

Drezsy!
Miért dobtad ki???? Meg lehetett volna menteni, hiszen annyiszor fested át a keretet, ahányszor nem szégyelled Kép Ne légy máskor ilyen meggondolatlan Kép Ha már annyit dolgoztál rajta, ne végezze a kukában! Kép

Manóka!
Ez a madárijesztős szalvéta nálam is bejön, én is csináltam már vele képet, sötétbordó kerettel.
A kaspók megint gyönyörűek lettek! Dehát csak magamat ismétlem. Én még mindig csak ott tartok, hogy 'hát kellene már csinálni egy kaspót is'.Kép

Legyen szép a napotok!!
JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jó reggelt!

Drezsy,
egy időben keltünk, csak én takarítgattam eddig, most meg itt lóg a csecsen a porontyKépKépKép

Örükök, hogy tetszenek a munkák, a szineket még a rég megmaradt hobbyfestékekből, temperából kevertem csak úgy, érzésre.
Sztem a ragasztólakktól, meg a vakutól plyan szép fényes, mert amúgy még le akarom kenni.Van még maradék hobbylakkom, azzal.
Tegnap kaptam egy hobbykatalógust, még nem néztem át, majd ma, és akkor beszámolok.

Koda,
az nagyon sok pénzKépKépKépKép
Én itt még csak a fél szalvétás keretet láttam ezer pént felett.

manóka

manóka
manóka
 
 


Nézzétek csak lányok!

Zsu ezt készítette nekem. Persze Andi nem én vagyok. Ajándék lesz. Én egyből beleszerettem!!! Amúgy ez egy törölköző, csak nincs kihajtva.
ZsuKép
Ezer köszönet a gyorsaságért és a szépségért! Természetesen nem úszod meg csak köszönöttel!!!KépKép
A pénz is el van intézve, odaattam a postás bácsinak. Ugye ez eljut hozzád valahogy?

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37374.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37375.jpg

A tündérkés szalvétákért külön köszönet! Nagyon kellemes meglepetés volt! Marci majdnem mehette a csipeszt, úgyhogy nagyon tetszik neki!!! Igaz, biztos én fogom felhasdználni.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Köszi apának az együttérzést.Kép
Ezt a keretet a Metropolban vetted? Ilyet szeretne Drezsy, de ma a művészben nem volt. Sőt a többi sem ami tetszik neki.

Drezsy!
Én meg voltam ma, de nem hívtalak, mert nem jártam szerencsével. Egyikből sem volt, sőt azon az áron semmiből. Látod Koda mennyiért vette.
Pedig nálunk a postaköltség sem lenne gond, ugyanis apa ma pl. Zalaegerszegen van.Kép Még mondtam is neki tegnap, hogy mehetne egy nappal később mert ha ma kapok neked valamit el is vihetné.
Neked ki mondta, hogy itt 600 egy keret?

Zsu!
Akkor jó, én is jobban szeretem ha hígabb.
Szép lett a töri amit Kodának csináltál.KépKép

Manóka!
Nagyon szépeket csináltál. A madárijesztősnek nagyon tetszik a kerete. Olyan klassz finom szín.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép
Igen, a Metropolban vettem. De tényleg ilyen dráda. 1290 vagy 1390. Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsu!
Az állam leesett, annyira jóóóóó a törölköző!!!!Kép

Mindenki!!

Láttátok már az új CORA katalógust? A 6. oldal körül van benne egy tündéri bocis szalvéta. Három rétegű, 20 db van egy csomagban és csak 179 ft az ára. Egyből eszembe villant, hogy még a héten feltétlenül be kell vásárolnom a CORA-ban!Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Na, megint itt vagyok!

Zsu, Manóka!
Különösen nektek ajánlom figyelmetekbe. Meg persze a többiknek is. Íme első bátortalan és még nem túl tökéletes kísérletem a keresztszemezésre. Ajándékot én még nem mertem csinálni másnak. De zsu kisegített. KépKép

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37393.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/37385.jpg

A zöld vászonnal is én borítottam be a füzetet. Az elég jól sikerült.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, Zsu, Manóka!

Komolyan mondom, én is elkezdek keresztszemezni!! Kép
Tudom, hogy ez ide off, de leírná nekem valaki, hogy miket kell hozzá beszereznem?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

ilyenekkel, hogy CORA, meg hogy ÓSÖN (bocs, vidéki vagyokKépKép) meg hogy MAMUT meg stb stb, engem ne is idegeljetek!!
Itt, zegen 2, azaz 2 db hobbibolt van!!!
meg egy Tesco + egy Interspar.
Úhhog ennyi.
Se nem van ikeánk, se nem van kikánk meg semi se van. Vagyis van egy tv-toronyunk meg egy tavasszal cépen virágzó Azeliás-vőgyünk...hihi
de ott szalvéta nem terem
:PPP

Koda! amúgy itt híresztelték hogy ócsó ott a sablony.

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Dehát ezért vagyunk mi, hogy mindenki azt adja, amije van.Kép Akinek van CORA-ja stb.az tud küldeni a többieknek, te meg majd küldesz nekünk egy kis virágillatot a völgyből Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu!

Akkor én is akarok mindenféle gyönyörűséget tőled keresztszemezve!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Jucusmamus!

Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy majd Zsutól rendelek ilyen törölközőt én is.Kép De izgat a kihívás, hogy meg tudom-e én is csinálni.Persze tudom, hogy még fényévekre vagyok attól, hogy ilyen szépet alkossak, de egyszer el kell kezdeni.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu,
a törölköző nagyon szupi lett!!!KépKépKépKép

Koda,
az is nagyon jó, amit te csináltál,ügyi vagyKépKépKép

Jubi,
van olyan keresztszemes készlet, amiből kiválasztod a mintát, és a csomagban minden benne van. Én is ilyeneket szoktam venni, és varrni.
www.evakezimunka.hu

Kiöntő forma:
a kapott katalógusban 560ft egy keret, és két teljes oldalnyi van benne!!!!
www.remohobby.hu

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!
Megnéztem én is a remohobby-t és tényleg nagyon jónak tűnnek az árak! Csak az a gond, hogy nem tudom elképzelni, hogy minden egyes sablon ugyanannyiba kerülne. Megnézem van-e emiljük, és megkérdezem.
Köszi az infokat a keresztszemezéssel kapcs-ban, már csak az árakra lennék kíváncsi, persze csak úgy nagyjából. Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu!
Nagyon szép lett a töri, amit Kodának csináltálKép

Koda!
Tök jó a macis borító, nyugodtan fogj hozzá egy nagyobb lélegzetvételű dolognak isKép

Én is dolgoztam ám:
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=37407&PHPSESSID=a0ff3ce2d2bf596fea54eb33725a51bb" target=_top>kaspó egyik oldalról</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=37408&PHPSESSID=a0ff3ce2d2bf596fea54eb33725a51bb" target=_top>kaspó a másikoldalról</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=37409&PHPSESSID=a0ff3ce2d2bf596fea54eb33725a51bb" target=_top>kaspó a harmadikooldalról</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=37412&PHPSESSID=a0ff3ce2d2bf596fea54eb33725a51bb" target=_top>pancsoló fiúcska</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=37411&PHPSESSID=a0ff3ce2d2bf596fea54eb33725a51bb" target=_top>Vizivilág egész</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1769&page=2&image=37410&PHPSESSID=a0ff3ce2d2bf596fea54eb33725a51bb" target=_top>hűtőmágnes próbálkozás</a>

Megkaptam a Remo Hobby-tól a katalógustKép.Eszement jó dolgaik vannak. Ráadásul megfizethető áron.
Rendelt már tőlük valaki valamit közületek?
krampuszmama
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a dícséreteket!

Jucus!
Szólj nyugodtan!
Koda!
Hát Te már profi vagy!!Akár Te is csinálhattad volna!
Jubi!
Kell hozzá hímzőtű, minta, a mintához megfelelő fonalak, meg kongré anyag, vagy szalag, ami gyárilag szegett. Érdemes kipróbálni, ha másért nem, hát hogy feldobjuk magunkat...
Nyissunk keresztszemes kezdőknek topicot?? VICC VOLT!!Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szandra!
A párom egész el volt hűlve a pancsoló fiúcskádtól, én meg a kaspódtól!
Ja, és én is kérek Jubi bocis szalvétájából...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
OK. A héten megveszem a bocit, aztán felteszem, hogy megnézzétek, és akinek tetszik szóljon, veszek egy egész csomaggal. Kép
De tényleg, miért nem nyitunk (mármint az, aki ért is hozzá, tehát nem én Kép) kezdőknek keresztszemes topikot? Én látogatnámKép

Szandra!
Annnnnnyira jóóóóóóóóók! Mindegyik!! Nem tudnék választani közülük leget! Pancsoló fiús szalvétám nekem is van, csak még nem tudtam mit kezdeni vele, mert egész képet nem akartam belőle csinálni. Átvehetem az ötletedet, vagy "kopirájtoztad"? Kép Ha nincs titkosítva Képleírnád, hogy hogyan festetted az alapot hozzá?
A kaspó készítését részleteznéd? Lefestetted és a kivágott mintákat kupáltad rá, vagy a teljes szalvétát? Én teljes szalvétára tippelek, de lehet, hogy rosszul vettem ki.

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Egy ismerősöm épp az előbb hívott, hogy láttam-e a Corás szalvikat. Du. megyek oda, hátha már kint lesz. Ha nem, akkor legalább egy katalógust hozok mert ebből még nem kaptam.

Koda!
Aranyos a füzet.Kép

Szandra!
Nagyon szépek a munkáid!
A pancsoló fiúcska alapja engem is érdekelne, annyira jó.
A VV-os képed gipsz? Nem túl nehéz? Én eddig nem mertem egész szalvinak keretet venni, mert attól félek túl nehéz lenne.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Keresztszemezőknek:
www.xszemes.hu
www.keresztszemes.lap.hu
itt nagyon sok szép minta, hasznos leírás van!
Amúgy az ötletek-tippek topicok között van már keresztszemes indítvan, de áll egy ideje, szerintem azt is birtokba vehetnénk, hátha előkerülnek a többiek ott is. Anyapoc is jár oda. Szóval talpra magyar!!
de azért ide is gyertek!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kicsit lemaradtam, de ma a hivatal csak úgy zsongott az ügyfelektől.
Koda! Bizony erre a szalira gondoltam /citromfa+macsek/.Mire dolgoztad fel a citromfákat, hogy 3D-s legyen?
Zsu! A törölköző nagyon tetszik, komolyan gondolkodom rajta, hogy nekem is el kellene kezdeni ezt a technikát.
Szandra! Pacsmagoltad a pancsoló fiú hátterét, vagy a szali volt ilyen?
anizs007
 
 


Szandra,Manóka!

Ti hogyan rendeltétek meg a REMO katalógust?Én is szeretném!Fizetni kell érte?Egyébként a nagyker itt van hozzánk közel de tényleg nem szolgálnak ki,ezért be sem mentem!

Jucus
20170114224602
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?