Új privát üzeneted érkezett!

Csi, meglájuk azt a szőnyeget. Sajnos lassan tanulok. Kép Képeket akkor rakok fel, ha vállalható a látvány.

Áfonya! Igen. Anyámtól kaptam egy bambusz álványra feszitett pauszlámpát. Szóval hasáb bambuszból, ilyen váz, na. Az oldalain pauszlapok. A pauszon száritott falevelek voltak ragasztva. A cica szétkapta, igy nem tudom lefotózni. De működött! Kép

zsunya
 
 


Csi,
igeeeen, kell az a ketfajta szalveta!!!! Akarom, akaromKép

Zsunya,
a pausz nagyon merev papir /ha nem keverem/, azt hogyan rogzitette Anyukad?

Zsuzsa,
nem tudnal kepet felrakni a hajlitott drotosrol es a hegesztettro? Az utobbi mibol keszult es milyen vastagbol?

Az alabastrom vazam:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29136.jpg

Uez mas fenyviszonyok kozt, "atut" a feny az egyenetlensegeken:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29136.jpg

-Afonya
afonya
 
 


Afonya!

Van neki, sőt icq-ja is van... Kép

bigacsiga Kata

ui: Jut eszembe, amikor csinálta ezeket az órákat, az óra szerkezeteket tesztelni kellett, mert nem mindegyik működött jól.
Én már este lefeküdtem és nem láttam mit csinál, de éjjel arra ébredtem fel, hogy folyamatosan több óra kattog. Felkeltem és szépen kiszedegette mindegyikből az elemet. Reggel nézegette őket és csipásan cssodálkozott, hogy mind egy időben állt meg aztán megfordított egyet és hangos röhögésbe tört ki... Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Áfonya, a pausz az olyan félig fényáteresztős, kicsit máshogy merev mint a papir, de nem kemény. Raffiával összaöltötte. Olyasmi módon mintha rávarrná csak lazábban.
Úgy emlékszem ez a lámpa vagy legalábbis valami hasonló volt valami praktikában. Mert én karácsonyra kaptam a lámpát, ő meg halálra stersszelt, hogy nehogy megcsináljam magamnak. Kép

Na megyek tornázni. Kép

zsunya
 
 


Áfonya, anno a koliban csináltuk díszvilágításnak hogy a sarokba függőlegesen beállítottunk egy neont, és átlósan kihúztunk fölé egy pauszt. Na én azt csak celluxszal rögzítettem a pauszt a falra, semmi baja sem lett, a fényt klasszul megszűrte.
Gondolom ezzel nem segítettem, mert a Te vázádnál ezt nem lehet alkalmazni.

Amúgy miért pont ebből a vázából akarsz lámpát csinálni? A lámpát úgy tudom elképzelni, mint a kis asztali lámpákat és akkor ez a váza lenne a törzs, kint a zsinór, felette egy búra.
Hm hm. Nehéz ügy.

Szegény váza, most biztos szomorú. M.
Míra
 


sziasztok!

pauszpapír-> én kétféle ~-t imerek. Az egyik valóban nagyon kemény, láthatóan "törik". Régen ezt használtam a szabásminták készítéséhez. A másik lényegesen vékonyabb, "finomabb", ez nem "törik" annyira látványosan. Ez utóbbit (is) használják a műszaki rajzokhoz (is). A pontos nevüket sajnos nem tudom megmondani azon túl, hogy pausz.
Én, részemről a vastagabb fajtát tudnám elképzelni lámpabúrának, annak jobb tartása van.
Phaedra
phaedraa
 
 


Áfonya!
Most jutott eszemben, hogy vmelyik Praktikában van papírból készült (leírással) lámpabúra.
Neki állok átnézni Kép amint megtaláltam szólok.

Phaedra
phaedraa
 
 


Ime, a szövésem, nem egy nagy szám, dehát... Kép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29223.jpg

zsunya
 
 


Mira,
azert ebbol a lampabol, mert nincs szekrenysorunk /mert nem szeretem/, igy nincs hova kitenni a vazat, kulonben sem vagyok az a polcrapakolos fajta. Viszont sajnalom, hogy igy nincs szem elott.

Zsunya,
egeszen olyan, mint az igazi, mi a baj vele?

Jamina altal keresett gyerekagy-haziko verzio:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29236.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29237.jpg

Es hasonlo otlet fiuknak, autos agy:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29241.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29242.jpg
afonya
 
 


Áfonya,
köszi Kép
És ha egy icipici asztalkára tennéd a vázát? Nem egy lerakó típusúra, hanem egy tényleg kecses darabra. Ez onnan jutott eszembe, hogy itt voltak a múlt hétem a kábeltv-szerelők, és itthagyták a koaxkábel gurigáját -értelemszerűen a kábel elfogyott róla Kép
Na, ahogy nézem, nézegetem, egyre inkább egy kisasztal formáját önti a képzeletemben lecsiszolva, bepácolva, dekupálva. KépKépKép
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!

Én keresztöltéssel csinálok lámpbúrát és úgy szeretném megoldani,hogy ne látszódjon a hátulja.Mivel szokták az ilyet bélelni?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Nagy bajban vagyok. kpatam egy szep gyurut es hozza egy karkotot,. nyilvan nem minosegi anagbol keszult -de nem is ez a lenyeg- mert ahogy viz erte mar az izzadsag is, elkezdett szinezodniés most az ezustozes mellett rozsaszines a gyuru meg a karkoto. nem mindenhol.
Tudtam hogy bizsu, de nagyon szep am, meg olyan szepek akovek benne.

szoval van valami remeny es modszer hogy visszanyerjem az eredeti szineket?

Ildi
Névtelen
 


Áfonya!
nem tudom, hogy hol akarod a vezetéket be-, ill. kivezetni, de ha mindenképpen fúrni kell, akkor szerintem érdemes elvinni egy kőfaragóhoz, sírköveshez.
Talán botor az ötlet, de mi lenne, ha első körben egy elemről-akkuról működő lámpát tennél bele?
Gondolom, nem ez lenne a fő szobai fény. Ha beválik, és úgy döntesz "maradós", akkor át lehet alakítani hálózatira is, de ha nem tetszene mégsem, akkor kár lenne feláldozni.
Esetleg egy batár gyertyát. Az is kiszedhető később.
Mekkora ez a váza?

Szövőnők!
Akkora, de akkora dolgot láttam ma, hogy csak na! Persze, gondolom rajtam kívül ezt már mindenki ismeri, de nekem tényleg új volt, ez pedig a pókháló-szövőkeret!
Azt hiszem, gyártok is egyet izibenKép

Zsunya!
eddig azt hittem, tudom, hogy hogyan működik a kereted...de most, hogy alul visszafordul a mű, elbizonytalanodtam.
Tényleg nem tudom én sem, hogy mi a bajod veleKép

Csi
csii
 
 


Csi! Olyan ez a keret, hogy alul felül tengely van, amin fut körbe a szál. Úgy ahogy a fonalat gombolyitják. Tudod a két karod párhuzamosan és azon a fonal. Szóval semmi extra. Ennek az az előnye, hogy le lehet tekerni mindig a megszőtt adagot, ami aztán a hátoldalon kúszik felfelé, értelem szerűen. És végül megjelenik elöl, felül. Igy lehet vele 190cm hosszút szőni.

Ezt a pókhálót csináltam tavaly nyáron a tarisznyák között. A saját játékötletek topikban van, egyébként. Kép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/5831.jpg

A művel meg tulajdonképpen semmi bajom. Csak olyan hm primér. Egyszerű alap eset. Én meg szeretnék minél hamarabb hihhhhetetlen profi és utánozhatatlan lenni. Kép Kép Kép

Áfonya! Nekem egyre jobban tetszik ez a lámpa dolog! furasd ki, hajrá. Szerinte egy kis erősebb drótból hajlitott lábazatba illesztesz egy kis foglalatot. A vezetéket alul a profin fúrt lukon kivezeted és nagyon állat lesz. Kép

zsunya
 
 


Zsunya,
én is tudok ilyen pókhálót (vagy legalábbis kb. 8 évesen még tudtam Kép), és még keret sem kell hozzá Kép, egyszerűen összefogtunk középen 3 hurkapálcát és azt hurkolgattuk körbe fonallal. Jó is, hogy eszembe jutott, csinálok a gyerekszoba falára...
Jamina
jamina
 
 


Igen, csak az olyan teli. Ez meg levegős. Nem maradt meg amúgy. Nem lehet szállitani... Úgyhogy meghalt szegény. A pókot egy darabig őrizgettem, de már az sincs meg.

Ezt viszont nem birom ki, hogy ne mutassam meg. Bemutatom Fiampétert Kép :
http://kep.tar.hu/ankhmorpork/images/pic2973160.jpg

zsunya
 
 


Aha, most lebuktál Kép, ezek szerint Te nem is tudsz szőni, hanem a fiad munkáival dicsekszel, mintha a sajátod lenne! KépKépKép
Amúgy a kölköcske is jól sikerült Kép. Szoktad neki mondani, hogy ,,Csak lassan, csak okosan, Peti fiam!"?
Jamina
jamina
 
 


Rajottem, hogy ugyanazt a kepet linkeltem be... igy nem is latszanak a fenyviszonyok, senkinek nem tunt felKépKép /a helyes kepnek 37 a vege/

Csi,
koszi a tippet. En mecsesig jutottam el, de feltem, hogy osszekormozza, igy leszavaztam. Hogy a zseblampa miert nem jutott eszembe?!

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Ez tetszik! Félted a lemosható koromtól, de nekiesnél egy fúróvalKépNekem feltűnt, hogy nincs "fényviszony", csak nem jeleztem.
Egyébként, ha az elemes lámpa mellett döntesz, akkor van olyan is, amiben fénycső van, és jobban szórja a fényt.
Mi lenne, ha a feje tetejére állítanád, úgy, hogy aláraksz egy lámpát, mondjuk vörös izzóval?
Fiamnak van egy napocska formájú lámpája, abba sárga izzót tettem, és hihetetlen lett az összhatás.

Jamina!
Látom, lassan előled is el kell mindent dugniKép

Zsunya!
Szenzációs fiad, Péter!
Tényleg nem kéne más tollával ékeskednedKép
Már értem a keretet(egy ideigKép).
Amit én láttam hálószövőt, az nem egészen ilyen volt, hanem a keret mind a négy oldala be volt rovátkázva éppúgy, mint a szövőkeret alja, vagy teteje, és így jóval sűrűbb volt az átlós szál. Nekem rögtön az ugrott be, hogy ebből lehet szép kerek raffia"valamit" szövögetni.
Megyek aludni.
Csi
csii
 
 


Lányok!

Néhány kép mutatóba a Mobilok gyerekszobába c. Holló barkácssorozatból.
Lassan nekiállok elkészíteni.

gördeszkások
hőlégballonok
madárházak

üdv Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca!
Gyerünk, gyerünkKép!
Van a Holló sorozatokban rendes leírás is? Én a Cser Kiadó könyveit azért nem szeretem, mert ott nincsen. Holló könyvet pedig nem láttam. Ami tetszik még, az a Barkácsműhely, az is elég jó. Tetszenek ezek a képek, a hőlégballonoshoz hasonlót szeretnék már egy ideje készíteni, de most elleptek a szalvéták...

Szövőnők, és Fiadpéter!
http://www.infoworld.hu/cgi-bin/kerkin.cgi
ezt találtam, mikor kavarogtam a neten...

Csi
csii
 
 


Akkor mégegyszer.....

Ki tud nekem okosat mondani,hogy mivel lehet bélelni egy textil lámpabúra belsejét?KépKép

Vki segítsen!!!!!Mert hamarosan elkészülök vele és nem itt akarok megakadni!KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anypoc, nem "szokták" bélelni a lámpabúrát. Szerintem nyugodtan tegyél bele valami szövetet bélésnek. Nyilván vékonyat és talán ne műszálast, és én világos szint választanék. Aztán kérünk ám képet a műről! Kép

zsunya
 
 


ZsunyaKép

Azért nem akarok másik szövetet,mert a kongré amúgy is elég vastag,én meg ragasztani akarom a keretre.És ha így csinálom,akkor nagyon vastag lesz,nem?
Ezért gondoltam,hogy vmi zsírpapírfélét tennék a hátoldalra,csak úgy éppen hogy takarja.
Csak gondoltam megkérdezem,hátha van vkienk konkrét tippje.

Ha kész lesz,eldicsekszem vele,ne félj!Amennyi munka van benne...KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Zsuzsa,
ne is mondd. Ma elmentem a Baumaxba a kinezett jarolapert, es a ma dolgozo szakik szerint nem lehet darabra venni, csak doboznyit. Erdekes, multkor még lehetett. Igaz, az az elado egy szimpi srac volt... Most ra palyazom, meg kell lesnem, mikor dolgozik es akkor megvenniKép De hogy a baj ne jarjon egyedul: menetkozben leallt a kocsim, ugy nez ki, alapjaratot nem szereti. Nagyjabol minden masodik kanyarban leall, szervo kikapcsolKép, erolkodes, gyujtas levesz, ujraindit... szoval hetvegen sem fogom megvenni a hozzavalotKép Ja, es az egyik tuzeptelepre is elkanyarodtam, de csak tablaban adnak furnerlapot,a maradekkal meg el kell szamolniuk /persze, en meg elhiszem, hogy nem eladjak a hobbisoknakKép/. Szoval eddig nem az en napom.
Off es erzekeny idegzetuek ugorjanak: es az a kormom - a balkezem mutatoujjan- amire 2 honapja racsaptam a kocsiajtot es beverzett teljesen, megadta magat, "lefeg", viszont a baleseti sebesz szerint nem kell levenni, mert a koromagy jol tart. Csak ragasszam le, nehogy elakadjon. Jo vicc, fel nap alatt felazik, viszont kb. 2 honap még, mire leno. Szoval most tenyleg suta vagyokKépKép Leirom, hatha van még ember rajtam kivul, aki nem tudta: ilyenkor dokihoz kell menni, egy mozdulattal leszivjak a friss beverzest es nem feszit napokig bazi fajdalmak mellett es nem kinlodsz vele honapokig.
Napocskat kosziKép

Anyapoc,
en is a selyembelest akartam mondani ,csak a muszal miatt elbizonytalanodtam. De Zsuzsa profi lampaban, neki hihetszKép
afonya
 
 


Sziasztok,


ma ezt sikerült gyártanom kicsi lányomnak:

vizi_világ
gigóca
 
 


Zsuzsa

A selyem nem látszana át nagyon?Mert ugye nem véletlenül akarom ám én sem bélelniKépFehér az alap,ezért csak fehér lenne jó belülre.Huhh,de durvaKépMegér ennyit egy anyós?Hát perszeKépKép!
A varrott alatt mit értesz?Keresztszemes az is?
Azért kipróbálom a zsírpapírt és majd elárulom,hogy működik-e.Ha nem,akkor marad a szövetbélés,asszem.

Áfonya

Jobbulást!És köszi azért az infót!Kép
Nekem a lábamon van hasonló,csak hogy tudd,együttérzekKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


KÉÉÉSZ a szőnyegem! Azt mondjátok gyors volt? Kép A szineket megöli a vaku. Valójában gyönyörű ragyogó szinek. A macska nem a szőnyeg része. Kép

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29649.jpg

zsunya
 
 


Zsuny!
Nem tudom, mi a gondod a színekkel. Szép. Te fested őket, vagy gyárilag ilyenek? Én még ott elvesztettem a fonalat, hogy nekiestél a cihának. Gondolom, nem tartottál otthon ilyen szép színősszeállítású paplanhuzatokat.
Cica gombolyaggal? Nem giccs ez egy kicsit?Kép

MINDENKINEK!!!
A Károly krt.-on van az az alacsony üzletsor, tudjátok, amit mindig el akarnak bontani. Nos, az Astoria felé eső részén, az elején van egy méteráru bolt, aminek a kirakatában ezt láttam ma:
MINDEN EGYSÉGESEN 190FT/méter! EZT KÁR LENNE KIHAGYNI!

Szerintem is. A kirakat, így a dugóból nézve igen bőséges készletről árulkodott, nem tudom mi lehet bent. Talán érdemes...

Más--Herlitzék árulnak dekorgumi-betűket, számokat két színösszeállításban. Az Auchanban 399Ft-ért vettem a minap.

Áfonya, gyógyulj meg, és jer vissza!

Csi
csii
 
 


Zsunya!
Még annyit akartam mondani, hogy ha Brico Store, vagy hasonló környékén jársz, feltétlen nézd meg az ültetőgyékényt...
Brutálisan szép anyag, azt hiszem, tetszeneKép
Csi
Névtelen
 


Ezt most találtam:
http://www.fuggoagy.hu

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Köszönöm! Kép
Csi, ez spirálban ujjnyira felnyirt pólókból, szoknyákból, ágyneműből áll. Semmit nem festettem, csak összeválogattam a szineket. Persze nincs semmi baj a szineivel, csak élőben sokkal ragyogóbb. Fiampéter rögtön rá is hasalt. Nagyfoku tetszéséről biztositott.
Akciós méterárut köszönöm, megnézem! Az nem az INKU egyébként?

zsunya
 
 


Zsunya, Áfonya, meg a többiek!
Tessenek átnézni a szalvétatechnikásba és elolvasni (valamint respektálni Kép) ma reggeli kérésemet. Kicsit hosszú, nem klimpírozom be mégegyszer.
Jamina
jamina
 
 


Igenis! Kép

zsunya
 
 


Zsunya

Nekem is tetszik a szőnyeged!Nem vállalsz bérbe szövést-fonsát?Kép

Zsuzsa

Még nincs kész a lámpabúra sajnaKép.Épp a szalvétás topikban kérdeztem(és akkor itt is felteszem a kérdést),hogy vajon hol tudnék lámpabúrához alapot szerezni.Mármint a kész vasat.Mert a lámpaboltokban nincs,és ha csinálni kell,az elég bonyolult leszKép.
Még nem is béleltem,mert az utsó mintánál elakadtam...jobban mondva lustaságom és szalvétázhatnékom nem engedi a folytatástKép.Úgy látom,hogy csak a jövőévi szülinapi ajándék lesz belőleKép
A lámpatest már kész,asztalos rokonék megcsinálták,egy kis faragott lábacska talpon állva.
Különben ha már csináltál lámpabúrát,akkor csak profi vagyKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Körmölök egy ideje, gép meg elszállt....
Így tömören:

Zsuzsa!
Áfonya kocsiajtóval körmöt festettKép

Zsunya!
Nem az INKU, akkor én is ott lettem volna ma reggelKép.

Anyapoc!
amit én vettem a gyerekszobába lámpabúra-alapot, az egy rettenet-mintás anyaggal bevont "vas" volt, igen olcsón. Nézd meg a "szöveteseket", azokról lebontható az anyag. Az én rafia-lámpám alapja egy füst-üveges randaság, amből kikaptam az üveget.

Csi
csii
 
 


Csi Kép jólvanna, csak próbálkoztam. Kép
Ezek a lámpák.. én nem is értem, miért csak ilyen sablon cuccokat lehet kapni a boltokban. Mikor a lámpavariációk száma a végtelenbe vész. Kép Én is kedvet kaptam tőletek. De mivel itt volt anyósom és felvetni is megtanitott, igy most megint elkapott a nyirhatnék. És jól szövök egy hátizsákot.

zsuny

zsunya
 
 


Ilyet hogyan miből tudnék én házilag csinálni?
Végülis meg is szőhetem. Csak az önmagáan is nehéz. Ez meg eredetileg ilyen orkán anyag, mint egy iglu sátor. Csak tizenvalahány ezer pénz. Azt meg sokallom. (IKEA)

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/30008.jpg

Köszizsunya

zsunya
 
 


Köszizsunya!
Van egy bolt az Arany János metrómegállótól a TV felé, majd (Phaedra megmondja nevét-címétKép), ott lehet ilyen stramm anyagokat beszerezni, mégha nem is a legolcsóbb, de öt év múlva is elbírja majd Fiadpétert. Csak le kell varrni erősen, több egymás melletti sávban. Ott van hozzá jó kötél is.
Emlékszel a régi henger alakú torna/háti/zsákokra?
Szerintem olyan fazont kiszabva is működne. Alul egy jó nagy kör, az oldala meg egy téglalap, felül "gumiházzal", amit összehúz egy kötél, akár egy erős fémkarika is lehet belevarrva, és már fel is lehet akasztani plafonba fúrt hintaakasztóra. Költség max. ötezer Ft, és akkor sokat mondtam.
Ilyesmire gondoltál?
Talán az aljába mehetne polifoam, hogy jobban kitartson.
Szerintem.
Csi
csii
 
 


Zsunya!

De, ha nem ilyen anyag, anyagból akarnád,
akkor én pl. makraméból, vagy amiből a függőágy is van, abból is eltudnám képzelni, Kép akár makramé csomózással, akár hálókötéssel.

bigacsiga Kata

ui: Ha anyagból lesz és varrott, speciális gépvarrótűvel kéne megvarrni, amivel a márkás pólókat is varrják. Gömbölyű a hegye van és nem vágja át a szálakat varráskor. Így amikor igénybe lesz véve, nem lesznek apró lyukacskák a varrás mellett.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Már felkutattam a fél internetet azért, hogy találjak patentot a Burda boltban vásárolt patentolóhoz, de eredménytelen voltam. Pedig már annyira varrnék a kismanónak. Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol lehet ilyesmit kapni (a Burda boltban remekül fogalmuk sem volt arról, hogy is szerezhetnék be patentokat)? Köszönöm előre is!
Tus
Tus
 


Zsunya!
Ez az a bizonyos üzlet, amit Csí említett->

TEXÉRT A-Z
1051 Budapest, Hercegprímás u. 17. 311-4441
Nyitva: H-Cs. 8.30-17.30, P. 8.30-15.00

Megkérdeztem egy-két árat is, de minden ag-ból többféle is létezik:
filc színes 6570,-/kg 140 cm széles
1 m anyag kb. 40 dkg
filc nyers 5740,-/kg

zsákvászon
90 cm széles 630,-/m (lenszigetelõ)
120 cm széles juta vászon színes: 1290,-/m

Vetex papír közbélés (pl. blúzba)
90 cm széles 280,-/m

Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!

Csi!
Igen, én festettem a konyhabútormat, és a függöny amint kész lesz, felteszem a képtárba.
Már kb. egy hónapja varrja a varrónőKép

Zsunya!
Szép szines a szőnyeged!


Ildikó
ildikó
 
 


Tus!
Harmadszor írom le, mert elszállt a gépem....
Kellékesnél régebben lehetett kapni, tesóm is ott vette, csak nem "Burda" néven említették, csak a szerkezet volt onnan, a "belevaló" nem. Pl. a Király utca sarkán (körúttól a Terézv. templom felé a második sarok) volt még régebben, de ezer éve nem néztem...

Ildikó!
VárjukKép

Phaedra!
Tedd el ezt a cetlit, mert nincs hely a memóriámban, és tuti, hogy fog még kelleni...Kép

Csi
csii
 
 


Csí!
Ismerem a boltot. Ott is voltam a héten, igaz én csatot kerestem, de az üzlet - bár megvan - nagyon átalakult. Szm nem előnyére. Régen mindig ott vettem a csatféléket, most persze hogy nem kaptam Kép
phaedraa
 
 


Phaedra köszi a részleteket, meg az ötleteket. Kép
Most itt nyaralok anyámnál, ma szalonnát sütünk. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy megint egy nagy zsák polóval lettem gazdagabb. Sárga, fűzöld, narancs és méregzöld szinekben. Olyan durván tavaszi, hogy ebből külön szövök táskát. Kép

MINDENKI!
Valami talit csináljunk már. Tőlem lehet nálam is, de csak másfél szoba a Moszkva térnél. Igaz van kert meg homokozó, de altatni pl menős gyereket bajosan lehet.
Úgy találkoznék veletek!

Megyek haza leszek bővebb. Kép

Puszi
Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya! Szívessen!
Nem zaklatás képpen, de tavasszal dobtam ki egy csomó régi polót Kép
A találkozó ötlete nekem tetszik. Az altatás nem probléma, ugysem alszik el csak itthon, mivel máshol nincs rá "ideje".

Csí! A texért boltról jut eszembe... A függöny kérdésed megoldódott? Itt láttam olyan anyagot (még az eladó nőci külön felhívta is rá a figyelmemet, amikor árakat kérdezgettem), ami nagyon vékony, áttetsző, és enyhén gyűrött. Az anyag neve talán molinó(?). Rákérdezzek? Vagy már nem aktuális.
Phaedra
phaedraa
 
 


Zsunya,
nálunk lehetne éppen találkozni. Friss vidéki levegő, nagy kert, Pesttől sincs túl messze (Dorog mellett). Hm?
Jamina
jamina
 
 


Zsunyó!
Tudod mi ugrott be mosás közben?(ez,. komolyan mondom, már kóros)..
Hogy rissz-rossz frottírtörölközőkből is lehetne puha szőnyeget gyártani...Nem?
Mesélj nekem a PLEXTOLróóól....Légyszi, légyszi, légyszi!(ár, meg ilyenek)

Phaedra!
Sajnálom a kellékest, lassan minden a múlté...Szerettem, béke porairaKép
A Madách téri gyöngyös megvan még?
Függöny--azt hiszem, tudom miről beszélsz! Ha hiszed, ha nem pont olyat próbáltam fel, csak próbaképp a minap, de sajnos kevés van itthonKép A géz, és a Tetra textilpelenka között van az anyag vastagsága, nem? És nagyon olcsó--legalábbis anno az volt...
Vagy géz, vagy ez, vagy zsák lesz, darázsolva.

Csóók!
Csi
csii
 
 


Csí!
"A géz, és a Tetra textilpelenka között van az anyag vastagsága, nem? És nagyon olcsó--legalábbis anno az volt... " -> Igen azt hiszem, de akkor éppen nem érdekelt, ezért nem is nagyon figyeltem meg, viszont úgy emlékszem, hogy nem is annyira ocsó. De megyek vmelyik nap oda és akkor tüzetesebben megvizsgálom (nekem is kéne vmi függöny féle) és az árát is megnézem. Majd beszámolok Kép

"A Madách téri gyöngyös megvan még?" -> Pontosabban? Ott is vannak (voltak) mindenféle kellékek????

Phaedra
phaedraa
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: