Új privát üzeneted érkezett!

Én is készítgetek képeket,de azokban semmi extra nincs,mert megrendelésre készülnek.Nem bontakozhatok ki...KépKép
orsi21
 
 


SziasztokKép
Nem tüntem ám el teljesen! Csak mióta dolgozóm és "felköltöztem" Pestre, ritkásan vagyok itthon és netközelben, de azért mindent elolvastam és mindent megnéztem, de már olyan rég nem volt időm írni, mert, ha itthon vagyik általában mindeig van vmi dolgom, hogy nem kezdek el mindenkit dicsérgetni, mert az túl sokáig tartana, de olyan művek születnek itt, hogy ha végre lesz már időm csinálni valamit, már nagyon hiányzik, csak időm nem volt ráKép, meggondolom felmerjem-e tenni! És megkéne tanulnom repeszteni, mert úgy látom rajtam kívül már mindenki profi!

Zsizsa, hogyne emlékeznék, legalábbis én igenKép Óriási gratula és nagyon sok örömet kívánok!

A lakkozással kapcsolatban, én parkettalakkot használok, egy soron szoktam át kenni, de akkor nem sajnálom, így jó vastag, szép fényes réteg jön létre, de kb. egy nap kell, hogy teljesen megszáradjon, a vízállósághoz nem tudok hozzászolni!

Paat így utólag is nagy gratula a vásárhoz, és a művekhez, jó, hogy nem arra lakok, mert tuti pár készletet muszály lett volna megvennem! Csák tátottam a szám mikor néztem a képeket és el sem hittem mikor írtad, hogy csak db-jával vették meg!

Orsi a kétfajta gipsz között az a különbség, hogy az olcsobbik kicist szürkébb és nehzebben keverhető el csomómentesen, de igazán sok különbség nincs köztük, de hogy melyik melyik azt most hirtelen nem tudom megmondani!

Hát hirtelen ennyi!
TimiKép
timtim
 
 


Perzse, hogy elfelejtettem vmit!
Valcsi művei így talán jobban láthatóak:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5021&page=3&image=129861
timtim
 
 

 
 

http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129861.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129866_ke.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129867_ke.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129868_ke.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129865_ke.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129864_ke.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129869_ke.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129862_ke.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/129861_ke.jpg

Mondjátok! Ti is ennyit görcsöltök, míg fel tudjátok tenni a képeket. Amikor kedve tartja átenged, amikor nem, akkor meg kiírja, hogy nem érhető el. Mostmár idestova háromnegyed órája itt tekergek és ha minden igaz végre sikerült NAGY MÉRETBEN (Hála Kodának) feltenni a képeket. De már ott tartok, hogy rájuk nézni sem tudok a méregtől....

Ilyen az élet!

Zsizsa, Nolo! Gratula a pocakmanókhoz, nagyon vigyázzatok magatokra!
Anyko! Rózsás doboz egy csoda, A tálca meg megent..
Mian! Hogy Te miket tudsz kreálni, megáll az ész, nagyon tecc!!!

Hát, ha már ennyit dógoztam a felrakáson, remélem valóban megnézitek.

Pusszantás, jójszakát mindenkinek: Valcsi
váradi_vali
 
 


Szerintetek mi a rosseb van ezzel a géppel, mindent előírásszerűen csinálok.
Lehet, hogy el kéne mennem egy tanfolyásra.....???

Mostmán nagyon mérges vagyok, hogy most sem sikerült!! El vagyok átkozva.

na menek mérgembe eszek egy kis csokit, az legalább meglátszik rajtam és még tanfolyásra sem kell menni.

Dir-dur jóccccccakát mindenkinek
váradi_vali
 
 


Valikám!
Le a kalappal előtted! Ezek nagyon szuperek! főleg az aranyozott dolgok tetszenek, mert én ilyen antikpárti vagyokKép nagyon szép fényesek a képek. Mivel lakkozol?

TimtimKép
Üdv újraKép

AnikóKép
Tökéletes a tálca. Annyira jól eltaláltad a színeket!
Lakkozni szerintem a dec. lakkal kellene vagy akril lakkal. Ezek vízállóak. Csónaklakkot ne használj szalvétára, mert tocsogni fog rajta. Ez ccsak szalvéta nélküli részeken jó. SzerintemKép

OrsiKép
Igen, a struktúros gipsz durvább, ne azt vedd! Neked a modell gipsz kellKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Timtim! Drága kis szőkeségem, hát Te egy tündér vagy, hogy felraktad nekem látható méretben a képeimet. Nagyon köszönöm.
Most már csak azt áruld el, hogy csinálod. Ha van időd légyszi úgy mint a gyogyósoknak szokás, lépésről, lépésre.....

Koda! Én plextollal felturbózott dekup lakkal kenem le alkotásaimat és ha még fényesebbre szeretném, akkor újból és újból átkenem, de minden átkenés előtt legalább egy napot hagyom száradni. Egy kis türelemjáték.

Köszönet, puszi: Valcsi
váradi_vali
 
 


Vali!

A képek gyönyörűek! És a keret festése...hogyan készült? Elárulod nekünk?

És még valami! Ezt a plextolt hol lehet venni? És kb milyen árban van? Nem lesz a festék más árnyalatú tőle? vagy a kréta? És ez vízálló lesz? Értem itt ezalatt azt, hogy pl a tálcát lehet mosogatni majd? Ha nem is vegyszeres vízzel, de sima vízzel?

Mert én a csónaklakkot akartam, de Koda említette, hogy szalvétás részre nem jó.
Az igazság az, hogy nem olyan sürgős, mert szeptemberben lesz a vásár és kiállítás, addig meg lakk nélkül csomaiban ellesznek a cuccosok! De azért jó lenne tudni, mit is vegyek.
A plextolt milyen arányban kevered a dekup lakkal?
Azt hiszem egyenlőre nincs több kérdésem! Kép (tisztára olyan vagyok, mint egy bírósági tárgyaláson az bíró! Bocsi, de ez már nálam ha nem is szakmai, de ártalom! )

Jut eszembe! Mennem kell majd Budapestre bírósági tárgyalásra! Ez már a legfelső bíróság. Tudja valaki, hogy hol van? És van a közelében hobbybolt? Már csak azért, mert a nagy feszültséget, ami a tárgyaláson van, le akarom vezetni egy kis vásárlással! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Valcsi, ha írsz egy email címet, akár ide vagy a profilomban lévő címre írsz egy emailt, akkor szivesen leírom neked, amit tudni szeretnélKép
timtim
 
 


Mian!

Az az elefántos...hmmm...izé Kép....nagyon-nagyon tetszik!!! Meg szabad kérdezni, hogy mi az? Kép

Vali!

Az a tálca!!! Ez igen!!!! Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyko,
a Plextollal kapcsolatban rengeteg információ van a régi szalvétás topikban. Szerintem ruccanj oda és a keresö progival mindent meg fogsz találni. Ha jól emlékszem, akkor Csii egyszer csokorba gyüjtötte az összes tulajdonságát és mindent amit tudni lehet róla. Kép

Jubikááááá´m!!!!
a fáncsis az egy kép! Kép De itt bömbizek, hogy nem jöttél rá! Kép

Most robogok, mert csináltam egy csuda képet, csak rosszak lettek a fotók, most kattintok még1x!
Minnyá jövök!
mian
 
 


Mian!

Az, hogy én nem jövök rá valamire, még nem jelent semmit Kép
Kíváncsian várom a kattintás eredményét! Kép

Kép SOS!! HELP!!
Ha valakinek van otthon egy kilincstáblája, lemérné nekem a méreteit??? Előre is köszönöm!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szóval, ez is egy kép! Kép Csak azért nincs kerete, mert ez is vászonra készült:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/130566.jpg

Anyko,
elfelejtettem megdícsérni a csodás tálcádat! Nagyon ízléses, tetszetös! Kép

Koda,
a gyürödések ugyanúgy készültek mint a már régebben mutizott képek. Egyszerü falfestékkel. A teljes leírást megtalálod a gportálos oldalamon, okosságok alatt!
mian
 
 


Timtim! e-mail címem: valcsi1@axelero.hu
Nagyon megköszönném, ha segítenél. pusszantalak.

Mian! Elájulok, olyan édesek a halacskáid. Nagyon tetszik!!! ÜGYI VAGY!

Jubikám! köszönöm, jólesett a dícséret...

Anyko! Most menek, később mindennel kapcsolatban írok egy litániát, úgy a plextollal, mint a bírósággal kapcs-ban.

Pusz mindenkinek Vali
váradi_vali
 
 


Sziasztok!

Anyko!
igéretemhez híven leírom neked, hogy én hogy csinálom "vízhatlanná" a tálcát. Egyébként Kodának igaza van, mertha a szalvétára csónaklakkot kensz, akkor annyi a művednek. Szóval én a dekup ragihoz még egy kis plextolt löttyintek (de ne legyen nagyon sok) átkenem, szárad, átkenem szárad. Ezt legalább 3x eljátszom. Ekkor már ha óvatosan is, de lehet picit vizes ruhával törölgetni a művet, ha teljesen vízhatlanná akarom tenni, akkor e három művelet után csónaklakkal (de óvatosan, ne follyon!) is átkenem, hogy teljesen fedje a tárgyat. Jó hosszú ideig száradni hagyom. (1-2 nap)Ha világos alapszine van a tárgynak, akkor egy kicsit "antikos" hatást kap a csónaklakktól.
Hát ennyi.
Plextolt én a VI., Nagymező utcai művészboltban vettem, ha jól emlékszem 375.- Ft/2 dl. De van nagyobb kiszerelésben is.
Mivel én ügyvédi irodában dolgozom nem áll messze tőlem, hogy melyik bíróság hol van. Íme: a Fővárosi Bíróság Bp. V., Markó u. 16. szám alatt van - és ha kimész a Markó u-án a Bajcsy Zsilinszky útra, kicsit jobbra mész, és szemben sréhen van a Nagymező utca. A bal oldalon kell menned és ott megtalálod a művészellátót. De vigyázz, mert két üzlet van egymás mellett, a 2-ik ami neked kell. Kreatív üzlet viszont ettől messzebb van csak, a Teréz krt-on.

Na ennyi a litánia..... remélem fel tudod az információkat használni.

Pusszantalak: Vali
váradi_vali
 
 


Ja, elfelejtettem: a képeim festése úgy készült, hogy irtó narancssárgára festettem az alapot, arra repesztő lakkot, majd kikevertem mindenféle falfestékkel a szint, amíg olyan nem lett mint a fogadott lányom szobájában az ülőgarnitúra. Ezt a szint vittem fel jó vastagon (Ahogy a Mini tanította) a narancsárgára és tényleg szépen repedt, majd átkentem dekup lakkal, ami plextollal van kotyvasztva és ilyen lett.

No pá, most már eldugulok!
váradi_vali
 
 


Szia Lányok!

csak ülök és bámulok ki a fejemből, hogy micsoda csodák születnek itt sorba.! Kép
Nagy gratula mindenkinek!!

Koda drága, kitartás, majd csak gyözzed dobozzal. Kép

Valika, jöhetsz bármikor , ha van kedved. Kép

brühühühűűűűűű én meg semmit nem alkotok mostanság, még fotózni is lusti vagyok pedig van pár darabom amit még nem láttatok.
Ilyenkor már nincs kedvem szétpakolni, de aszem ezt már írtam. Kép

Jubika, 20x7 cm és a lyuk átmérője 3,5 cm.

Mian , ez már megint domborítva van valahogy igaz?
szorgosstuci
 
 


LÁnyok!

Lenne egy óriási kérdésem!
Szeretnék nyomtatni mintát és azt tenném a dekupálandó holmira. Milyen papírra nyomtasak és milyen nyomtató alkalmas rá?

SOS!!!
köszönöm előre is a válaszokat! Kép

Vali!
Aranyos vagy... bíróság+ hobby bolt! Kép Ha pert nyerünk azért vásárolok be, ha nem, meg azért! Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Timtim! Köszi, megkaptam a mélt, visszaigazolni nem tudtam, mert nem vette be a gép.
Mégegyszer köszi, próbálkozni fogok mint a kiskutya.....

Puszi: Vali
váradi_vali
 
 


Anikó, Szalvétára és színes nyomtatóval.
szorgosstuci
 
 


Stuci!

Akkor már csak pár kérdésem lenne ezzel kapcsolatban! Kép
Milyen szalvétát vegyek? Fehér 3 rétegűt vagy elég az egyrétegű? A szalvétát gyűrődés nélkül be fogja venni a nyomtató? Bármely nyomtató alkalmas erre, amelyik szines? Vagy csak a lézersugaras jó hozzá?
Azt hiszem ennyi hirtelen! Kép Válaszodat és másét is előre is köszönöm!

Lányok!
Egy óriási problémával találtam magam szemben! Ami nem más, mint az egyik óvoda vezetője. Vett egy már elkészített fali fakanáltartót. Szép barna makkos és ha nem is krétázott, de hasonló eljárással készült, csak cristal lakkal és nem krétával.
Õ kitalálta, hogy neki nem tetszik és hogy a makkokat vegyem le és ragasszak helyére napraforgókat, de úgy, hogy a festék megmaradjon, mert az tetszik neki!
Nagy hülyeséget csináltam, amikor elküldtem ezzel a fali fakanáltartóval??? Azt tanácsoltam neki, hogy vegyen egy sima natúrt és majd megcsinálom!
Lett is sértődés a javából! Kép
Ti is elküldtétek volna? Vagy megoldottátok volna valahogy?
Kezd lelkiismeret furdalásom lenni!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


LÁnyok!
Ti is láttátok?
A gportal Gedeon online lett. És nincsenek honlapjaink! Kép Talán itt a vége a pályázatoknak is!!!! Kép Kép Kép Kép
Most nagyon mérges vagyok! Pedig én még fizettem is a dekupalyazat honlapomért! Kép Kép Kép Kép Kép

Tud erről valaki valamit?
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!

Nem tudom mi a gondod a gportállal, bár vannak néha fennakadások, de hát itt a babaneten is van bőven, de nekem a gportal.hu, a saját portálom, sőt még a Tied is bejön rendesen.
Kicsit elkapkodod ezeket a pánikkeltő beírásokat a fizetett lappal kapcsolatban, meg most is. Bocsi nem bántani akarlak, csak mielőtt beírod, hogy megszünt a gportál legalább nézz utánna szerintem.
Az Óvónénivel kapcsolatban szerintem igazad volt ha megvett valamit a boltban nem hiszem hogy átalakítják neki legfeljebb 1-2 napon belül árazonosan vagy ráfizetéssel becserélik, de nem hónapok múlva, mikor megunja nézni. Bár időpontokat nem írtál, de nekem ez a véleményem.
A minőségi kifogás még esetleg elfogadható, ha igaz, de csak azért mert rájött, hogy nem teccik neki, hát nem hiszem hogy igaza lenne, talán legközelebb gondolja meg jobban mit vesz meg :-((((

Én változatlanul el vagyok magammal, szinte csak olvasni van időm.
Nagyon jól esik, hogy kenegetitek itt a hájamat a repesztéssel kapcsolatban, csak az a helyzet, hogy érdemtelenül, hiszen én is itt tanultam, Jubitól, Stucitól, Abbytől, Kodától és Paattól mindent amit tudok, -ha valaki kimaradt bocsi- és maximum csak összeszedtem az infokat és leírtam. Nem felejtem el hogy alig több mint fél éve, még én voltam itt az abszolút kezdő megszemélyesítője. :-)))De azért mindenkinek nagyon köszönöm, hiszen ezek szerint nem volt hiába a leírás, és nagyon örülök neki ha bárkinek sikerélménye lett általa.:-)))))

Azért közben hadd dícsérjem az alkotókat is:-)))
Mian, Valcsi, Anykó, nagyon szépeket csináltatok megint, mert azért ha írni nem is nagyon van időm, de naponta többször bekukkolok pár percre gyönyörködni, feltöltődni.

Na most is irány a gálya:-( Szép napot és gyönyörű alkotásokat kívánok mindenkinek:-)))
minimaxi
minimaxi
 
 


Minimaxi!

Az a gond, hogy nekem a gportal helyén( és bárkinek a lapjára rá szeretnék menni) az jön elő, hogy Gedonline oldal lett a gportalból.


"
NYOMDAIPAR WEBDESIGN WEBHOSTING PORTÁLÉPÍTÕ

MI A G-HOST?
DÍJCSOMAGOK
KIEGÉSZÍTÕ SZOLGÁLTATÁSOK
DOMAIN REGISZTRÁCIÓ
KAPCSOLAT
Professzionalitás


A G-Host közismert internetes szolgáltatásokat nyújt, például:

webszerver
postafiók, webmail, wapmail
levelezőlista
FTP, tárhely
PHP, ASP
MySQL, PostgreSQL
elsődleges és másodlagos névszerver
domain regisztráció
- webhosting szolgáltatásunkat több nagyteljesítményű szerver biztosítja, amelyek egy része közvetlenül a BIX gerincvonalára csatlakozik, így a Magyarországon elérhető maximális sávszélességgel csatlakozunk a hazai és nemzetközi hálózatokra
- külön web- és sql szervereink biztosítják a tökéletes működést
- a nálunk bonyolított levélforgalom központi vírus- és spamszűréssel rendelkezik, amelynek az egy évre vonatkoztatott hatékonysága 100%-os, mindemellett biztonságos is. A napi többszöri adatfrissítés biztosítja a rendkívüli naprakészséget.
- a tárolt anyagokat folyamatoson tükrözzük és mentjük a legnagyobb adatbiztonság elérése érdekében
- partnereink egyszerű webes felületen keresztül maguk módosíthatják adataikat, úgy mint jelszavak, postafiókok, kvóták, aliasok, aldomainek, stb. "

Szerinted nem néztem utána? Ami a fejemben van összes gportalos oldal, mind megnéztem. Nem csak decoupage-os oldalt! Mindengol ez jön be. Persze egy gyönyörű oldalon és nem csak ez a szöveg van rajta.
Nem akarok pánikot kelteni!!!
Próbáltam exploreren és operán is! Sehol sem működik a gportal.
És odaírtam, hogy tud e erről valaki valamit!

Na mindegy! Remélem nekemis lesz újra gportalomés nem csak gedeonline-om! Bár nem értem továbbra sem, hogy valakinél miért jön be rendesen és valakinél miért lett gedeonline.

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


ja, és a legelső hozzászólásomban kérdezni akartam, nem pedig kijelenteni!
De ez már mindegy!

Továbbra sincs gportal!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lányok! infó a gportálról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


FIGYELEM!

A G-Portál ma éjszaka bővül egy szerverrel. Emiatt kisebb leállások várhatók ma este 11 és éjfél között, majd éjféltől pár órás üzemszünet lesz.

Mindenki feküdjön ma korán! Vigyázunk az egészségetekre! :-)

(Ja, még annyit, hogy akik régebbi szervereken keresztül jutnak a nethez, a holnapi napon névfeloldási nehézségekkel találkozhatnak. Nekik nincs más dolguk, mint a türelem. Természetesen ez csak pár irányt érint, a többségnek semmi gondja nem lesz.)
minimaxi
 
 


Anykó!
írtam, hogy nem akartalak megbántani, az előző infó tegnap este került a gportálra, tehát a holnapi nap nehézségei éppen mostanra vonatkoznak.
bocsi.
minimaxi
 
 


Anikó, én nem szoktam eldobni a fehér részt amikor szétszedek egy szalvit . erre még lehet nyomtatni.
Fogsz egy réteget és maszkolószalaggal felragasztod egy rendes másoló papírra és beteszed a gépbe. Nekem tintasugaras van és szépen megcsinálja. De vehetsz 40 g.-os papírt és arra is lehet. Ha normá , tehát ragasztva akarod használnei akkor fújd le előbb fixálóval , hogy ne kenődjön. Én vasalni szoktam az ilyet és akkor nincs gond. Minden esetre előbb bróbáld ki valamin, ne élesba csináld.
Az ovónénit én is elküldtem volna a p....., szerintem igazad van. Miért nem akkor találta ki, hogy mi kell neki, mikor megvette.

Nekem is a G host jön be , de mint látod , nincs ok az izgalomra, majdcsak rendbe jön. Kép

Alkossál, ne az oldalad nézegesd! Kép Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci!
istennő vagy! Köszönöm szépen a leírást! Ki is fogom próbálni.
Mivel fixálod le a kinyomtatott szalvétát? szerinted az akrill lak megfelel erre? Ez spray változat.

Kép

Nem nézegetni akartam az oldalam, csak végre nekifogni frissíteni! Kép Hát ilyen az én szerencsém!
Nálunk tuti nem lehet most belépni. De még este 11 után fent voltam. Akkor még nem volt gond.
De a férjem meglepett egy szerverrel. Szabilinux és oda szeretném átpakolni az oldalamat. 4 giga tárhelyem lesz majd! Kép Azután nem keltek pánikot, ígérem, de most sem akartam!

Délután nyomtatok! Kép
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Kissé összejöttek a dolgok mostanában ezért csak olvasgattalak Titeket, de írni nem maradt sok időm. Gyönyörű alkotások születtek ismét és most én is alkalmazom a Stuci-féle technikát: nagy piros csillagos össznépi ötös mindenkinek!-Persze a Stuci az normálisabban le tudja írni, de hát ő mindenben jobb mint én!Kép
Én is alkottam csak az új dolgokat már mind el is ajándékoztam, fotó meg nem készült, pedig gép is lett volna, de a nagy kapkodásban elmaradt!
No a lényeg amiért jöttem, hogy Köszönetet mondjak a Mininek, hogy elküldte nekem a meglepit-no és a repesztésért isKép- Köszi Jubi, hogy ismét elhoztátok Miskolcra a cuccot! És nem utolsó sorban köszönöm Koda férjének akit az esti pancsizás kellős közepén riasztottunk, mert már olyan kíváncsi voltam a cuccosra!Kép Apropó Koda néni Te hol csavarogtál?!Kép
Mindenkinek kellemes hetet, jó alkotást!
A portal nekem most nem működik de nem is hiányzik!Kép
abby
abby
 
 


Stuci!
Nagyon köszönöm a kilincstábla méretét! Kép

Abby!
Neked meg szívesen, máskor is!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Nekem működik a g-portal...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Írtam egy litániát, most újra megnéztem és nincs sehol, hát ez meg miét van?
Stuccikám! Az tuti, hogy egyszer meglátogatlak, mivel nálad csodás kincseket lehet látni. Mán megint hallottam Te MESTERNÕ tőled egy számomra ismeretlen fogalmat, mi a bánat az a maszkolószalag? Én nekem is színes nyomtatóm van és ha meg lehet oldani a szalvéta anyagra a nyomtatást, nagyon szép dolgokat tudnék vele csinálni.

Ha válaszolnál, megköszönném...
Pusszantok mindenkit: Vali
váradi_vali
 
 


Hali csajok!

Valcsi!
Végre végre megláttam mit csináltál! Kép Szépek lettek, ügyes vagy. Repesztve vannak ugye?
A maszkoló szalagot szerintem festésnél használják, de lehet hogy nem Kép Majd a nagymester megírja! Kép

Nekem most tutin műxik a portál. Mármint meg tudtam nézni.

Mini!
A nagy melódijába, válaszolsz majd nekem a rendelésel kapcsiba?

És igen! Ma bészabadultam a föstékbótba, és vettem mindenféle festéket a 'ládikámra' Úgyhogy most el is tűnök....

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
Mutatok pár képet amiket vászonra festettem,kb 16 éves koromban.Kép
Kép
Kép
Kép
Ez egy kicsit koszos lett az évek alattKép

Kép
Kép
Kép
Kép
Ne haragudjatok a sok kép miatt,de már nagyon régen mutattam képeket.
És a végére egy új szerzemény:
Kép
orsi21
 
 


Anyko!
Bocsi,de nekem az nem világos,hogy az óv.vez.nő minek vette meg akkor a makkos tartót,ha végülis nem tetszik neki?A helyedben megkérdezném tőle.
Talán már akkor is 'ez' járt a fejében?
Szerintem,jól tetted,amit tettél.Jobb lenne,ha előre elregélné az elképzeléseit.
Tudom régóta nem jártam erre,de megakadt a szemem ezen a sztorin és nem állhattam meg,hogy ne szóljak hozzá a témához.KépKép
Amúgy nem hiszem,hogy spórolna rajta,v. ilyesmi.
Mennyi idő telt el a makkos megvétele,meg az átalakítási felkérés közt?Remélhetőleg nem akarja évszakonként változtatni az elképzelését?Kép
Te érzed mennyi időd,energiád van.Ha besokalltál,elfoglalt vagy,vagy ha egyszerűen rosszul esik,hogy nem becsülte meg eléggé a munkádat,szépen mosolyogva elmondhatod neki.Biztosan sok mindent készítettél már az ovinak így is.Egy szavuk sem lehet.Emiatt nem hinném,hogy másként bánnak majd a gyerkőccel.
Esetleg mondhatnád azt is,kompromisszumos megoldásként,hogy csak később lesz kész a mű.
Egyébként az óvónénik mitől nem érnek rá barkácsolni?Õk is megcsinálhatnák,v.megtanulhatnák csinálni,mondjuk tőled....KépKép
Remélem nem veszed tolakodásnak ezt a személyes hangvételű levelet,de remélem tudtam segíteni,v. legalább is megnyugtatni.
Minden jót!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Jajj Csajszikáim! már látom fényleni a glóriát a fejem felett. Kép Kép
Nem köll ám ez a nagy fényezés! Kép
Anikó, szerintem jó lesz az a lakk, csak ne túl közelről és ne túl sokat. Kép

Abby, úgy kell csinálni a 5*-öst , hogy ,nah a nézetbe nem engedi megmutatni, de majd emilkébe leírom.

Egyébként itt bal kéz felöl van a "formázás" ott sok mindent meglehet tanulni. De én eddig jutottam. Kép

Vali, a maszkolószalagot a festők használják mikor a nylont felteszik a csempére, hogy ne legyen festékes. Én meg a képkereteknél használom, mert könnyen lejön és nem kell óvatoskodni, mikor festem.Állítólag lehet kapni rugalmasat is amivel az ívelt kereteket lehet kitakarni, de sajna még nem találkoztam vele, pedig az ovális keretnél jól jönne. Nem kéne becsípkedni és szépen befeküdne az ívbe.
/Tényleg, ha valaki tanákozik ilyennel lécci gondoljon rám is. Előre is köszi!/

Orsi21, ne sokkoljál már ilyen klassz festményekkel is! Kép A "kék szörnyella" kivételével mind tetszik! KépAz egy kicsit rémisztő. Kép
Majd én is jól felteszem a 15 évvel ezelőtt készült zsírkréta rajzaimat. Na aszem attól kiürülne és elnémulna a mi topikocskánk! Kép
Az , hogy "szerzemény" mit jelent? Nem Te csináltad?

Szilde, ne akard, hogy az óvónénik is barkácsoljanak, mert rontanák a Lányok esélyeit eladás vonalon. Kép
Egyébként meg , nem tudom, hogy is lehetne a szalit levakarni és cserélni másikra a szín megtartás mellett??????
Sokkal egyszerűbb egy újat csinálni, de akkor aztán már nincs apelláta, ha a megrendelő választotta a motívumot./szerintem/
szorgosstuci
 
 


Edit! Kép

Az a röhely az óvónénivel, hgy ezt a fali fakanáltartót nem én csinéltam, hanem az egyik kreatív hobbys csak, akié a bolt. Tőle vette meg, mert maga a fakanáltartó formálya és a festék rajta tetszett neki. Azonnal megvette a szalvétát is (napraforgós) és mondta is a boltos csajszinak, hogy átalakíttatja. A boltos csajszi nézett ám nagyokat, de mivel neki eladó volt, nem szólt semmit.
Szóval nincs egy hete hogy megvette. De könyörgöm....mér talál meg az ilyen engem?? Kép
De amúgy jól esik, hogy ti is így döntöttetek volna a helyemben! Nincs is már lelkiismeret furdalásom! Kép

Orsi!!!!
Kicsi kezd aranyba foglalva! Hogy te milyen ügyi vagy és sokoldalú! Kép

Szép estét!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsizsa, Nolo!
Gratula a babócákhoz! Kép

Anykó!
Az a tálca már az aztaaaaa kategóriába tartozikKép

Valcsi!
Húúúúúú, a képek is szuperek, de az ereszcsatornák és tálca egyenesen isteniiii!!!

Mian!
A halacskás nagyon aranyos, mi lesz vele ezután? Keretbe teszed?

Szerintem a maszkolószalag az a festőszalag... (én így ismerem)

Kodaaaa!
A telefonszámodat írd már meg, hogy a vasárnapot le tudjuk beszálni... kicsit körülményes ez a mélezgetés, és úgyis rég hallottam a hangodat Kép

Pussz mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


..jaj , azt meg majdnem elfelejtettem mesélni, hogy még csak pár napja vagyok Chello-s és tegnap este már el is ment a net.Kép A szomszéd házban kiment az áram nálunk meg a kábel. Se Tv se internet, ha meg lesz a jupcis teló akkor ilyen helyzetben még az se fog működni.
Lehet, hogy még sem lesz ez olyan jó???!! Kép
Az a mondás jutott eszembe, hogy olcsó húsnak híg a leve.
Na meg azt sem értem , hogy a másik ház árama , hogy van kapcsolatban a mi kábelünkel???
Jó , hogy ahhoz is kell áram, de a mi kábelünk miért a másik épület áramárol megy ? Vagy hogy is van ez? Kép((
Valaki elmagyarázná egy elült agyú varrónőnek? Kép
szorgosstuci
 
 


Anikó,Stuci!Köszi a dícséretet,meg mindentKépStuci,a szerzemény szót csak úgy írtam,én készítettem azt isKép

Krimo!
Kíváncsian várom a fotót a ládikádról!Kép

Jaj és a gipszes infókat is köszi Koda,Vali!

Orsi
orsi21
 
 


Orsi21!
Jóvanakkó megnyugodtam !Kép már azt hittem,hogy ..! Kép
Érdekes hatású a keret, biztos a fényes lakk miatt. Nem is tudom megfogalmazni, de olyan mély. Lehet, hogy ez hülyén hangzik , de nem tudok más szót kitalálni.
Én ugyan nem szeretem a csillogó lakkot , de már többeteknél láttam, hogy egész más hatást lehet elérni a fényes lakkal.
Egyszóval: szép! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ide teszem a képeket, de nem érem el a honlapomat. A pályázatost igen! Kép
Ezt ma készítettem:
Kép Kép
Kép

Ez a változatosság kedvéért pzs tartó! Kép Csak még nincs lakkozva!
A tömörítés miatt olyan szálkás, pedig sima az egész! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Mindenki nagyon szépet alkot és fájdítja a szívemet az alkotás után./ Igaz ma én is alkottam, de az csak egy vizsga volt, és arra tanulni....nem akkora élvezet./

Valaki!
Még mindíg érdeklődöm a szienna után... / vagy arról illene mindent tudnom?/

Sziasztok
Nolo
nolo
 
 


Nolo!

Van sziéna, természetes sziéna és égetett sziéna. Én a természetest használom. A pannoncolor gyártja, tubusos kiszerelésben. A pannoncoloros termékeket forgalmazó boltokban kapható, ezek országos listáját a www.pannoncolor.hu címen megtalálod. Kép
Én több-kevesebb vízzel szoktam higítani, ettől függ, mennyira sötét a fa hatás.
Remélem tudtam segíteni Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy párost, nem annyira spanyolviasz, de festett kerettel kért micimacist egy ismerőst az ikreinek. Elégedett lettem veleKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=375006&index=2

A következő kicsit off, Stuci ne is nagyon nézegesse, mert oda a sohanem volt tekintélyem, de kicsi Virágnak helyes leszKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=381872&index=1
A piros szalag kötő lesz, csak még nincs készKép
Ja, meg varrtam egy rolót a konyhaablakra, amihez új függöny is illett, úgyhogy megérte átmenetileg váltani a műhelyemen. Ma este újra cégért cserélek, cipészbe megyek átKép Áron szétmotorozta a sportcipője orrát (4-5 hetes), cipész bácsi nem vállaljaKép
A kötőnőknek van cégére? Kép Igaz azt a nappaliban űzömKép Ki mondja, hogy unatkozik egy kismama?!Kép
Mindenkinek hasonlóan termékeny időszakot!Kép
paat
 
 


Paat!

Írok mailt!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Paat,
elájultam a Micimacós képektöl! Már most tuti, hogy lenyúlom! Kép
A kicsi rucik miatt pedig egyáltalán ne szégyenkezz; ezt mint "tanult" nöi szabó üzenem!

Anyko,
most is csecse lett a pzs. tartó! Kép

Zsuzsimanó,
a halacskás nem kerül keretbe, csak úgy egyszerüen fel a falra. Nálam mostanában nem annyira "divat" a keret! Kép

Stuci,
bocsi, de néked elfelejtettem válaszolni! Kép Igen jól látod, a halacskás (3-4 halacska) lemezre van dekuplizva. Meg van a képen még jó sok üveggolyócska, meg csillám is, de nem igazán jön vissza fotón. Élöben aranyosabb!
Lehet jelentkezni, hogy milyen sorrendben jöttök megnézni! Kép
mian
 
 


Stuci!Kép
Anikó!Kép
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Huha, kicsit nem figyelek, és ennyi csuda van itt!
Orsi!
Te nem vagy véletlen valami képzőművész féle? Mostmár egyszer megmutatom az én 'rajzomat' Hadd röhögjön a jónép! Kép Nekem tök tecc az a "mély" (Stuci után szabadon..) keret.
Anykó!
Szép ez a Pzs tartó, de igazából, ha ilyen színű lenne, de a citromokat lecserélnéd makkocskákra.... Kép
(Bocsánat, nem bunkózni akarok.)
Stucim!
A kábel meg az áram közti összefüggést nem vágom, de arra számíts, hogy nagyobb essőzésnél, el leszel vágva a külvilágtól telefonilag...viszont cserébe szoktak adni 1-2 nap ingyé dumcsizást. Kép
Pat!
Tök édik a macisok! Méghogy nem spanyolvigasz! Tudd meg, hogy de az! Kép
És a bébirucik is édesek! Mint tanult varrónő....

No rollam meg a "ladagyár" amról:
Tegnap csak a mintákat rajzoltam rá vagy két órán keresztül...asszem mire kipingálom, öreg anyóka leszek. Viszont a malacaim tök jól alszanak, mert ott festegetek melletük, büdösföstékkel Kép Az első színnél tartok, és a tetejére még a mintát sem rajzoltam fel...
na majd jövök...pár hét az egész...ne aggódjatok ha nem jelentkezem... Kép

krimo

Kép
krimo
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?