Új privát üzeneted érkezett!

Úgy hiányoztatok!!!!!!!!!!!!!

Bedöglött a gépünk, újra kellett az egészet telepíteni. Még nem tökéletes, de a topikot legalább már olvashatom, és írhatok.

A visszaolvasás még hátra van.....

Jubi!

Nekem van ebből a sz-ból, hétfőn feladom!

Kaptam a héten jó sok csomagot, nagyon örültem neki! Ánizs, Zsu, Hajni, Koda, Szandra, Csucsu, Musi köszönöm nektek!!!!!!!!!!

Csucsu!
Próbálok még venni a négy szőlősből, mert az almakoktélból még van! Hétfőn neked is küldöm!

Anikó
naspolya
 
 


Anikó!Kép Kép Kép Kép

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!! Így, csupa nagy betűvel: K Ö SZ Ö N Ö M!!!!!!!!!!!!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ánizs!
Ideért a pakk. KÖSZI!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Ánizs!
Én is megkaptam, köszi!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kata!
Nyílt nálunk egy új hobbis bolt, hétfőn megnézem a söröset ott is, hátha frissítettek máshol is, szóval megyek beszerzőkörútra. Jelentkezem majd.
zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok Lányok!

Csi ajánlotta nekem ezt a topikot és ahogy beleolvastam az archívumba, rögtön tudtam, hogy regisztrálnom kell :-) Látom, hogy itt is nagyban megy a szalvétacserebere, csakúgy, mint az Index decoup. topikjában.
Mivel én szerkesztem a decoupage.lap.hu-t, arra gondoltam, hogy akinek van kedve "külsősökkel" is csereberélni, azt szívesen felteszem a laphu cserebere szekciójába, több szem többet lát alapon :-).
De nem marketingezni jöttem, hanem szeretnék többé-kevésbé aktív tagja lenni a topiknak (bár nem tudom, ez hogy jön majd össze egy másfél éves és egy "-1,5 hónapos" mellett :-) )
Aki szívesen megadja a csereszalvétái elérhetőségét, az legyen olyan kedves és küldjön egy mailt, mert csak ritkán (többnyire hétvégén) kerülök a gép elé és nem mindig van időm visszaolvasni az elmúlt idők termését.
És persze megmutatom a <a href=www.utd.hu/giny/csereszalveta> csereszalvétáimat</a> is, némelyikből ugyan már csak 1-2 db van, de ha valami megtetszik, írjatok bátran.

(Veronix, Te mindenütt ott vagy, ahol szalvétáról van szó? :-)))

Szép vasárnapot,
üdv:
Giny
giny
 
 


Sziasztok /itt isKép/!

Ánizs, Manóka!
Szalvikat megkaptam, köszönöm.
Ahhoz képest, hogy a Szandráé 6 napig jött, a Manókáé 1 nap alatt ideért.

Ánizs!
Nem ennyiről volt szó! Irgum-burgum!!!KépKépKép

Zsu!
Előre is köszi a söröset.Kép
Mármint, hogy megnézed.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Látom, a formázás az előbb nem igazán jött össze nekem, így jár, aki előbb ír, aztán olvas...

A szalvétacseréhez még annyit, hogy bár nem tudom, hogy errefelé mi a rendszer, én inkább a "nagy tételben" (10+ db) cserélgetés híve vagyok, mert pár db-ok miatt nem érdemes a postára rohangálni. Persze ha valaki menthetetlenül beleesik egy db szalvétámba, szóljon és valahogy majdcsak megegyezünk Kép

Sziasztok!
Giny
giny
 
 


Szia Giny! Látom Szandra már feltette a cseréket a decoupage.lap-ra. Én is szeretném! Csak azt nem tudom, hogy kell ezt, mivel én nem nagyon ismerem ezeket a trükköket. Amióta itt a Babanet-en vagyok, az itteni tündéri lányok többet tanítottak nekem, mint az eddigi munkám során összesen tanultam.
Szandra! Továbbra is vevő vagyok a citromra kapuban, és nálad!!! láttam a citromfák és cica a széken szalit! Légyszíves jegyezz elő engem cserére! Nagyon kellenének ezek továbbra is!!!
anizs007
 
 


Giny! A kert 17, kert21 illetve a 04-es szalidat szúrtam ki. Emilkét küldtem. Az enyémeket megtalálod a profilomban. Kérlek válogass nálam! Többet is kérhetsz tőlem, amiből csomaggal veszek, szívesen adok belőle többet!
anizs007
 
 


GinyKép
A profilunkaban megtalálog a cserék helyét. Ott szétnézhetsz. Mi egyébként 2-3 szalvéta kedvéért is elmegyünk a postára. Tudod! Ha valami megtetszik, nem számít, hogy a postaköltség többe kerül, mint a szalvéták.KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata!
Sajna még nem is hallottak sörös szalvétáról, hiába bizonygattam, hogy mi már láttunk képen...
Koda!
Tele a hócipőm a postával! Jobban jártunk volna, ha árucserével megoldjuk az egész törölközősdit!! Úgyhogy itthon dühöngök rajtuk, remélem legalább épségben megérkezik, mert ha nem, akkor botrányt csapok!!Kép
zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda! Te nem kaptál pakkot? Négyet adtam fel, hárman jelezték, hogy megérkezett már pénteken!
anizs007
 
 


Ánizs!
Meg voltam győződve arról, hogy elküldtem azokat a szalvétákat.
Ezek szerint nem.Elő vagy jegyezveKép

Szandra
krampuszmama
 
 


ÁnizsKép
Pont most hoztam fel a pakkot!!!! Nagyon köszööööööööööööööm! Puszi Neked!!! Kép

ZsuKép
Mi a baj????? Mi történt a postán????????? Túl sokba került??? Természetesen mindent állok. Írd meg, hogy summa summárom mennyi lett a végösszeg. Majd csak túlélem.Kép Én is megpróbálozok a keresztöltéssel. Hozzá is keztdem egy macit kihímezni. Majd megmutatom. Na, ajándéknak még nem tökéletes!
Írj, hogy mi történt!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!
Melyik az a cica a széken?
Ez nem rémlik.
Belinkelnéd?
krampuszmama
 
 


Erről lenne szó Szandra:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=2&image=33409&PHPSESSID=485f02c 080f08281693e916be2a25130
Nem nálad láttam egy olyan képet, hogy ez a szali 3D-ben elkészítve?
Köszi az előjegyzést!
anizs007
 
 


Lányok,
vettem pár szalvétát, ha szeretnétek, tudok még venni, ill. az angyalkásból még volt egy másfajta is.
sorba nézegessétek

manóka

manóka
manóka
 
 


Ánizs!

Ez is én voltam. Kép Mármint a 3d-s. A szalévát viszont Szandra cseréjében láttad. Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!
Jaszóvalaz!
Itten a cic fel sem tűnt vala, nekem ez "kétcitromfás"Kép
Láttam Koda Neked is kéne, van még 2 dbKép

Szandra
Kép
krampuszmama
 
 


Zsu!
Köszönöm a felturbózott csomagot, rettentően örültem neki.

Gyöngyöske, Tőled is megkaptam Ancsáét, köszi.

Koda, Veronix!
Nem emléxem, hogy nektek már megköszöntem-e. Köszi

Szandra
krampuszmama
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a csomagot Veronixnak és Jubinak! Képzeljétek ma találtam még egy hobbis boltot a belvárosban!!Ma csak bekukkantottam, de majd megyek és szétnézek!!
Koda!
Mél megy!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szandra! Bizony a cic-ről lenne szó!! Kodától már kérdezem is a másikban, hogy árulja el hogy csinálta a 3D-t. Ugye elküldöd nekem a szalit, hogy megcsinálhassam!
Manóka a rózsa vödörben szalit könyörgöm már Drezsytől a kezdetektől. Légyszíves vegyél már nekem! Egy negyedem volt belőle, ajándékba megcsináltam, és azóta sem kapok itt a környéken ilyet.
Veronix! Tegnap megkaptam a pakkot köszönöm. Gyönyörűek, a gyümölcsösöket már meg is csináltam.
Puszi mindenkinek, gyönyörűeket alkottok, olyan ötleteket koppintok, hogy az csak na!!!!!!!!!!!!
anizs007
 
 


Giny drágám: )))) Toppon kell lenni: ))))***
veronix
 
 


Ánizs,
van kicsiben, és nagyban is, melyoket, mennyit?

manóka

manóka
manóka
 
 


Jubi,
neked nem ezena sorozat darabjai hiányoznak?

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka! 3 db nagy rendel! Köszönöm!!!!Cserébe mit kérsz?
anizs007
 
 


Zsu, DrezsyKép
levelecske, csomagocska holnap útnak indul. DrezsyKép Még mielőtt megkérdeznéd, hogy hát milyen levelecske: amit anno ígértem csak úgy. Szafari, cica, miegymás...

KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Köszönöm szépen, izgalommal telve várom! Jut eszembe, kértem én egyáltalán tőled mostanság szalvétát??
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


ZsuKép
Nem, nem kértél mostanában. Amit igen, azt már elküldtem és meg is kaptad. Tudoooood! Ezt csak úúúúúúúgy kapod, hálából!!!

Puszi

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Te egy Kép vagy!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

A második oldalól vannak új cseréim: vigyázz nem nyit új ablakot!
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&PHPSESSID=4be2b2073d0619fbfe90f7532e685122" target=_top>Szandra cseréi 1.</a>

Szandra
krampuszmama
 
 


Manóka!

Megkaptam a szalvétát, köszönöm.
Te nem választasz az enyémek közül?

Szandra
krampuszmama
 
 


Sziasztok!

Ha érdekel valakit, vannak itt szalvétáim:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2052
Ildianyu
ildianyu
 
 


Jubi!

Nem sikererült abból az édes madárijesztőből venni nekem?
madarijeszto

Ha bárkinek van,kérem dobja fel nekem!

Jucus
20170114224602
 
 


Manóka!
Drága vagy, hogy így a szíveden viseled a kérésemet, tényleg ezt a sorozatot próbálom összeszedni, de ez a darabja már meg van Kép

Jucus!
Nem felejtkeztem el rólatok (mármint rólad és a madárijesztőről Kép), csak azért nem jelentkeztem, mert még nem sikerült szereznem. De rajta vagyok az ügyön! Ha van egyből küldöm!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jucus,
én tudok venni, hányat szeretnél?, ill van másik is, ha szeretnélKépKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Jubi,
egyforma, és mégis milyen más! Még jó, hogy 4 oldala van, 4 lehetőség.
Te festettél alá fehéret, vagy csak a fényviszonyok miatt más?

manóka

manóka
manóka
 
 


Halihóó, azaz haliesőőő!
Tegnap este hétféle szalvétával bővült a cserém:
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=4&image=37852&PHPSESSID=4eba4db1c316555d5792fe38717040fa" target=_top>farm</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=4&image=37853&PHPSESSID=4eba4db1c316555d5792fe38717040fa" target=_top>nyuszitesók</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=4&image=37854&PHPSESSID=4eba4db1c316555d5792fe38717040fa" target=_top>sárkányfi</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=4&image=37855&PHPSESSID=4eba4db1c316555d5792fe38717040fa" target=_top>süni almával</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=4&image=37856&PHPSESSID=4eba4db1c316555d5792fe38717040fa" target=_top>tájkép</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=4&image=37857&PHPSESSID=4eba4db1c316555d5792fe38717040fa" target=_top>tengeriherkentyűk</a>
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1786&page=4&image=37858&PHPSESSID=4eba4db1c316555d5792fe38717040fa" target=_top>tulipánok</a>

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra,
ha úgy teszed be, hogy
ewurl {url,név} akkor új ablakban nyitja meg. KépA szóköz az nem kell. Bocsi, csak rutinból mindig bekattintomKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!

KösziKép tehát top helyet new.
Oké
Szandra
krampuszmama
 
 


szandra!

próbáltam mélt küldeni
kiváncsi vok visszadobja-e
ha nem jön össze, akkor küldök máshonnan

drezsy
drezsy
 
 


szandra

vissza KépKépKép
de most elküldtem egy saját,de másik emilemre. ha ott megkapom, talán onnan továbbtudom küldnei
drezsy
 
 


Szandra!
Csatlakozom manókához. Én is automatice bezárom mindig a linkedet.Kép
Nekem meg van (Corás) bocisom és nagyon-nagyonKép epresem. Du. csinálok róla képet.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bocsánat, bocsánat, bocsánat!
A következőknél már tudni fogom.
Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!

újabb mél ment
2x dobta vissza a tiedet, amit neked szántam
most máshonnan küldtem
jelezz majd, hogy van e valami

köszi

drezsy
drezsy
 
 


Fent van a két új szalvim.
ITT a két utolsó.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Úgy látom te már eljutottál a CORA-ba Kép, én még nem Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsy!
SemmiKép

Kata!
A 82-es bocisból szabadna kérni?
Baromi aranyos, ez a Corás?

Szandra
krampuszmama
 
 


Jubi!
Nem én voltam, hanem egy ismerős. Ő vett mindkettőből egy csomival, aztán feleztünk.

Szandra!
1 bocis eltéve. Holnapra már nem ígérem, de hétfőn feladom. Igen, a Corás.

Most lesz a Híradóban mi van még mindig a Postán.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: