Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

rendben,akkor kreálok egy új képtárat,de lehet,hogy csúszik a dolog pár napot.De így izgi,nemKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Zsunya!
Húúú, ez nagyon jól hangzikKép
Baba--félve kérdezem, hogy hogyan váltasz színt? Elkötöd, lógva hagyod, és aztán folytatod, vagy az éppen futó színhez kötözöd?

Szimo!
Nézd, ez egy sav, de nem rosszabb, mint némely háztartási lötyi, pl. a lefolyótisztítók. Vigyázni kell vele, de szerintem nem olyan ijesztőKép

Phaedra!
Párodnak meséld el, hogy a szövés régi női házimunka! Csak ő meg nehogy vadászni kezdjenKép

Száraz-csokrok-- ma dicsekedtem a művemmel valakinek, és azt mondta, hogy a molyok melegágya. Én le szoktam fújni őket BIO-KILL-el, ez jó hosszú ideig riasztja őket.

Jamina!
Igen, klasszikus lett belőledKép
Még néhány hét, és azon gondolkozhatunk, hogy mit lehet kezdeni a Similac mintájára a felesleges csigaházakkal...

Anyapoc!
Hajrá, hajrá!!!
Azért nekem is vannak szépek ámKép!

Áfonya, és Phaedra!
Van ÖtletMozaikotok?
Mert abban is van háló...
csii
 
 


Csi,
lehet, hogy abban lattam, sot, valoszinu.

Phaedra,
nincs fenykepezom a heten /elvittek Kinaba, irigylemKép/, ugyhogy minden keptaras dolog halasztvaKép

Zsuzsa,
persze, kuldok megKép

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Ágci!
Magyar--Koronázási ékszerek kontúrja. Ha ezt nem a megszokott "külsővel" hanem egy megdöbbentő színnel fested, akkor talán még maradandóbb is. Vagy ez szentségtörés lenne? Nem tudom...

Magyarország alapok-- Az ország körvonala, ezt ki lehet illesztőfűrésszel vágni falemezből, egy nagy térkép alapján.
Ha fémlapra csinálod, akkor elég egy vékony téglalap, amit leragasztasz öntapadó tapétával, és erre felfested a vizeinket, és az ország körvonalát. Kicsi mágneslapokat is lehet kapni, ez tarthatná Budapest, és néhány nagyobb város dekorgumiból kivágott körvonalát.

Én a fából készültet választanám, és erre u.abból a falapocskából felragasztanám a városokat, még a Balatont is. Ez natúr színben is szép, és maradandó lenne. Szerintem egyszerű is, és nem is drága.

Mátyás története rengeteg meséből illusztrálható. Ezer éve nem láttam olvasókönyvet, így nem tudok példátKép .

Matek-- az ezres számkör megy, ugye? Láttam valahol üvegfestős mintákat, amin aranyos állatos számok voltak rajzolva. Egy-két hattyú kettest hozzáadnak egy csomó kígyóhoz, és eredményül kapnak macihármasokat. Ezt is lehet gombostűvel falapra tenni. Bár ehhez már nagyok.

Természetismeret: Itt is falemezből vágnám ki a rókát, vagy a kacsát. Ezt is falapra raknám, akár lehetne kicsi tyúkól hurkapálcából, körvonalas tyúkkal, némi szárított fű, kicsi kerítés, mellette róka. Mindezt egy lapon, síkban elhelyezve.Gyakorlatilag ugyanaz lenne, mint egy húsvéti kép, csak több állattal.

Lehet kapni parasztudvar nevű gipszöntő-formát. Ha ezt kiöntöd otthon, akkor a gyerekek ezt ki is festhetik, majd ez is mehet a falra. Még szeretni is fogjákKép

De igazából gőzöm sincs. Az őszi faleveles képeket, gondolom együtt készítitek majd.

Te mire gondoltál? Én azt sem tudom, hogy miről tanul ma egy harmadikosKép
Csi
csii
 
 


Ágci!
megint énKép
Azt még akartam mondani, hogy lehet kapni egy thermofűrész nevű szerkezetet, ami olyan, mint az illesztőfűrész, csak egy fémszál melegszik benne a fűrészlap helyén, és ezzel lehet vágni hungarocellt, vagy nikecellt, amit tényleg be lehet szerezni mindenhol...
csii
 
 


Jamina! van még egy kis remény (tudom, biztos, hogy vhol megvan, csak rá kell lelnem).

Csí! De mehet vadászni (ha megkapom a szövőkét), DE csak csigára Kép

Ma vettem gyöngyöket. A Babának szeretnék egy kis nyakláncot fűzni.

A gyöngyszövés engem is felcsigázott(ez most véletlen szófordulat) Kép
phaedraa
 
 


Phaedra, az enyém férj szerint nagyon nőies dolog szőni, onni, varrni, himezni, makramézni, gyöngyözni, horgolni stb. Vonzó, na, magyarul. Kép)) Lehet hogy a tied szerint is, csak még nem fogalmazódott meg benne. Kép

Csi, úgy váltok szint, hogy kb középig beviszem az első szint, ott a másodikkal folytatom. Az igy kilógó két szálat finoman de feszesen összekötöm. Ezek vagy hátul vagy belül lesznek (babában belül), ezért nem zavaró. De ha olyasmi kell, ahol mindkét oldal látszik (pl rongyszőnyeg) akkor a két szálat összesodrod és úgy vezeted be a sorba. A tarisznyáknál is igy csináltam.

Népijátékosra jelentkezel? Én már nagyon izgulok. Főleg, hogy hogy birom majd a két sulit egyszerre. Hümm.

Sajnos a gyöngyszövéshez nem értek. Egyszer régen csináltam valamit, de nem tetszett. Ha nagyon kell, azért tudok infót szerezni. Kép

(A férjem elveszett a Normafán. Egy órája itthon kéne legyen. Telefon itt lóg a töltőn. Aggódom.)

Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya!
Nem lehet, hogy ő is vadászni ment?
Csi
csii
 
 


Sörözni ment az edzőtársakkal. Kendo. Ehh.. Hazaért. Montam neki, ha a fia nem szól haza a cimbi telefonjáról, akkor akkora fülest kap, hogy leszáll a feje. Grrrr.
Mindegy. Már jó. Kép Még csak nem is részeg. :D

zsunya
 
 


Zsuny!
Fő az, hogy nem veszett elKép
Szóval: megnéztem ezt a "kisoktatóis" felsőfokút. Tetszene nagyon. Nem is drágaKép És jó dolog, hogy felsőfokú, ha mindet elvégzi az ember...
Te most szövést tanulsz? CSAK szövést, vagy az oktatóit? Asszem kezdem kapizsgálni.
Helyileg hol? A Szilágyi Dezső téren van az oktatás?
Világ vége-nekemKép
Találtam Békéscsabán isKép
Tuti, hogy betelt? És egyébként semmi felvételi nincsen, csak a pénz, meg a létszám?

Áfonyaaa!
találtam valamit Neked, az ÖtletMozaik 2000/4-es számában!!!
Csak már elfelejtettem, hogy mit, de nézd meg, biztosan rájössz, tudom, hogy veled kapcsolatos. De mi lehet???

Többieknek majd csak holnap jövök a képekkel!
Csi
csii
 
 


Áfonya,
a szabásminták nem találnak oda maguktól!
Hát kűdd má' el a címed! Kép
Jamina (aki nagyon morcos lesz ma, mert ebben a pillanatban kifogyott a gáz, és nem tudta lefőzni a kávéját Kép
jamina
 
 


Csi, olvass! A sorrend az amit irtam fentebb. Először ilyen játszóházi foglalkoztató, közben szövés szakmunkás. Aztán a második évtől az oktatói. Az ilyen pedagógiai dolog, közben szövés folytatódik.
Anyósom is jelentkezett két órával utánam, neki már beteltet mondtak. De semmiből nem áll megkérdezni telefonon. Azt mondta a csaj, hogy van akit átirányitanak, olyan szempontok szerint, hogy ki honnan járna be. Nekem a Corvin térre kell majd mennem. Szóval hivd fel őket és kérdezd meg. (06-1)2014492

zsunya
 
 


Sziasztok,
Csi,
köszönöm szépen. Ezek jó ötletek. Azt hiszem bevonom apukámat is.Kép

Lányok, vmelyik nap az egyik boltban láttam olyan könyvet, amiben feng shui-s ablak képek (matricafestékes) voltak. Vhol nincs ilyen a neten? Még az is oda van írva, hogy minek a jelképe.Kép Nem volt drága a könyv, de most az utóbbi időben már annyit költöttem, nem igazán fér bele a keretbe. Ha vki tud ajánlani szívesen venném. Vagy megvan a könyv és feldob a közösbe néhányat.
Köszi előre is:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Jamina, most olvastam a csigás sztorit! Kép Kép Kép

Mi az a gyöngyszövés!

Nem vagyok normális, hogy 40 fokban hívom ide a parkettást! Az uram meg itthagy a sutyiba, elmegy a szőlőjébe!!!

Amiért jöttem, elmondja nekem vki ( esetleg egy okos informatikus? Kép) ), hogy kell képet feltenni? Vagy hol írják ezt le nékem?

Magdi
Névtelen
 


HEURÉKA!!!!!!!
Otthon magazin, 1995/4. szám, 44-45. oldal. Sajnos technikám nincs hozzá, hogy Ti is most azonnal láthassátok Kép; de így lényegesen leegyszerűsödik a keresés pl. Phaedrának.

Magdi,
képet feltenni roppant egyszerű. Na figyelj!
Ide ebbe az ablakba beírod, ami szöveget gondolsz, aztán alul a Melléklet feltöltése gombra kattintasz. Akkor kiugrik egy kisablak, hogy adj vmi nevet a képnek; oda írj vmit, aztán nyomd meg a Tallózás gombot és keresd meg a gépeden a kép helyét. Ha kész, Feltöltés gomb, és ennyi. Arra vigyázz, hogy ne legyen túl nagy a kép, mert akkor nem tudja feltölteni.

Áfi Kép
Cím?

Jamina, aki most boldog Kép
jamina
 
 


Ja:
Magdi, boldog névnapot utólag is Kép
Jamina
jamina
 
 


Jamina,
20:27-kor elvileg elkuldtem. Nem ert oda?!Kép Fura.

-Afonya
Névtelen
 


Mééér nem szól rám valaki, hogy nem illesztőfűrész, hanem lombfűrész??? Ekkora baromságot! Juj. Nehogy valakinek elmondjátokKép

Phaedra!
megvan a háló, de nem az igazi...Sok betű, sok rajzKép

Jamina!
Na, ezt én azért nem láttam, mert akkor még nem volt Otthonom.

Magdi!
Szőlőbe? Settenkedni, néhány ágat levágni, karikába tekerni, és kész a vesszőkoszorúKép Most rá lehet tenni a terrakotta cserepekre, vagy eltenni a koszorút karácsonyra...

Zsuny!
Olvasok én, csak nehezen értekKép. Holnap feltelefonozom őket.

Áfonya!
Eszembe jutottKép
Abban az Ötlet Mozaikban van a mozaik.

Jó éjt!

Csi
csii
 
 


Jamina!
Hát akkor kereshetem, mert az Otthon magazinokat valóban vettük, de nem szoktam megtartani Kép
Azért ha lesz lehetőséged, légyszí' rakd fel!

Csí! sok betű, sok rajz nem kell Kép köszönöm
phaedraa
 
 


Elküldöm Csinek és ő felteszi, jó lesz így, hölgyek?
J.
jamina
 
 


Jamina!
Persze. Csak zsizsikes lesz a képKép Vagy én.

Jut eszembe!!!!
Phaedra, és csapata régi újságokat keresett nemrég, azt hiszem, Fürge ujjakat! Nemrég hallottam, hogy az Országos Széchenyi Könyvtárba minden M.o-n megjelent újságból kötelező beküldeni egy példányt. Az a lap, amelyik ezt nem teszi meg, az attól esik el pl., hogy ha valaki ott megkérdezi, hogy van-e mondjuk Praktika nevű újság, és a könyvtárnak nincsen belőle, akkor azon a néven bárki indíthat egy új újságot. Nem tudom, hogy mióta van ez a szokás, de talán érdemes keresgélni régebbi számokat ott...

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Hogy itt milyen forgalom van!
Nagyon klassz dolgokat tudtok kitalálni, és készíteni!
Én szokás szerint megint kérdezni szeretnék:
Tegnap öntöttem ki az első gipszképemet, és most festettem be vízfestékkel,de nem lett az igazi.Ti milyen festéket használtok?
Szalvétát szeretnék rátenni, de láttam nagyon jó csomagolópapírt is. Szerintetek a csomagoló papírral is lehet "decoupage-olni"?

Ildikó
ildikó
 
 


Ildikó,
én nem vagyok (még Kép) szakértő dekupálásban; asszem, a tanfolyamon akrilfesték volt, amivel a gipszképet bekentünk, de nem esküszöm rá.
Biztos jó a csomagolópapír is.
Arra gondoltam, hogy gipszkeretre ki fogom próbálni a temperát. Lehet, hogy beválik, és lényegesen olcsóbb, mint a mi általunk használt festék, amiből egy kis tégely is négyszáz-valamennyi Ft. De ha Neked úgyis van gipszformád, próbáld már ki lécci a temperát és számolj be, jó?
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!
Ildikó, Jamina!
Akkor jövök okoskodni Kép
Nekem nem vált be sem a vízfesték sem a tempera. Szerintem csúnya.
Akrill festék vagy akrill alapú hobbifesték a jó. De én már kentem olajfestékkel is. Ezzel is tetszik csak nagyon lassan szárad (ja, és nagyon büdös).
Csomagolópapír is jó, de véleményem szerint a szalvétával inkább tűnik "festetnek" a kép.

Csí!
Amikor kerestem a régi FU újságokat, a Országos Széchenyi Könyvtárban érdeklődtem az elsők között. Akkor azt a választ kaptam, hogy nekik nincs. Lehet, hogy érdemes lenne megkérdezni újra, túl hamar rávágta a könyvtáros, hogy nekik nincs?!

Kit érdekel(t) a gyöngyszövés????? Ma elmagyarázták nekem az egyik hobbiboltban!
phaedraa
 
 


Phaedra Kép
(mondtam, hogy -még- nem vagyok szakértő Kép)
Akkor mondj olyan KONKRÉT fetéket, ami tutira jó, és nem is került túl sokba. Mert alapból kell legalább 4-5 szín, és az össz. kb. 2000 Ft ebből a fajtából, amit mi használtunk Kép
J.
jamina
 
 


Jamina, Phaedra, köszi!

És szerintetek az nem lenne jó, ha valamilyen por állagú festéket kevernék bele a gipszmasszába, és ha megköt, már nem kell festeni?
Még egy kérdés:
Nekem nagyon lassan szárad a gipszen a decoupage ragasztó, lehet, hogy még nedves volt a gipsz, vagy inkább túl vastag rétegben vittem fel?

Jó éjszakát mindenkinek, Ildikó
ildikó
 
 


Phaedra!
Ezért mondtam hogy nem tudom, mikortól van ez a rendszer, mert lehet, hogy régi nincsen valóban, sőt, az is lehet, hogy a maiakat sem adják ki, még olvasásra semKép.

Jamina!
Nekem van Kreatív Hobby saját kiszerelésű, és van Deka, ezt a HobbyMűvész árusítja, és drágább, mint az első. De nem is biztos, hogy drágább a Deka, mert annyira tömény, hogy hogy higítani kell, míg az elsőt nemhogy nem kell higítani, de nem is fed olyan szépen.
Na, ezt most jól megaszondtam, bogarászd ki!
Kreatív Hobby 30ml = 229 Ft/db
Deka 25ml = 390 Ft/db
Persze a Kreatív festéke is jó, de jobb a másik. Szerintem.
Hú, nem megy ez ma nekemKép
Csi
csii
 
 


Szia Phaedra, Engem (is) érdekelt volna a gyöngyszövés és kérdeztem Zsunyát hátha ő ismeri.
Légyszi akkor most már közkívánatra oszd meg vélünk :-))) Én egy aranyos mini tarisznyát láttam gyöngyszövéssel. Kis pénztárca méretűt.

Szalvéta:
Nekem is van már jó néhány szalvétám amiből kettő is van. Holnap ha lesz időm szkennelek. Ha addig nem lesz nekik külön könyvtár akkor nyissak? Vagy ide a kézimunkásba pakoljam??
gyűjtöm a szalvétákat és már mindenhl lassan azokba botlunk, (férjem rendszeresen egy csőrikés szalvétával akar teríteni -az a kedvencem- néha nagyon pimasz tud lennia párom :-))) )
Szóval kitaláltam egy jó tárolási módszert hogy mutassanak is de ne foglaljanak el minden komód fiókot. Érdekel valakit? vagy csak én vagyok gyűjtő-függő?

Újságok: hamarosan nyit a könyvtár a Szabó Ervin, ott voltak praktikák és otthon magazinook is.
Bár én mindig az utolsó 6 számot láttam, de biztosan megőrzik a régi számokat is.Egy könyvtárnak nem illik kidobnia semmit sem. nem? Lehet hogy pl. beköttetik évfolyamonként, de nem tudom.

Fürge Ujjakkal azóta sem találkoztam, mármint nyilvános helyen kivéve néha antikváriumokban.
Kinek kell Fürge Ujjak?

Jamina, nekem van kreativ hobby festékem is meg deka is, szerintem is a deka szebben fed.

Míra
Míra
 


Találtam egy egyszerű kép készítési dolgot, feldobom a képtárba.
Csak azt nem tudom, hogy hogy maradnak ilyen szépek a szárított virágok. (Mármint ilyen élénk színűek.)

Míra
Míra
 


Névtelen
 


Kaska a nagyon profi gyöngyös. A friss babákba szokott irni. Voltam nála tegnap megnézni a pici lányát és mondtam is neki, hogy jöjjön és adjon gyöngyszövásben tanácsot. Mondta hogy jó, de hát az nagyon egyszerű...

Kép

Na igy. Hozom én a segitséget csak lassan. Kép Törelem gyöngyszövést terem, meg ilyenek.

Zsunya

zsunya
 
 


Zsuzsa!
Ez a szegély nagyon tetszikKép!!!
Tettél alá valamit, vagy csak a tapétára dobtad fel rögtön?
És nem volt nehéz függőlegesen felrakni? Én állandóan attól félnék, hogy visszakonyulKép.
Tök jó, úgy, ahogy van, a színösszeállítás is tetszikKépA szalvétákra később ráfestettél, vagy ez "gyárilag" ilyen? Arra a fehér keretszerűségre gondolok...

Míra!
Phaedranak kell a Fürge Ujjak, azt hiszem, a horgolás miatt keresgéli őket.
Tényleg szépek ezek a virágok, és tényleg nagyon élénkek maradtak. Egyszer ki akartam próbálni a szárító-granulátumot, de nem tudom, hogy abba belerakva hogyan lehet egyben préselni isKép
Talán egy virágkötő tudná.
Ja, és nyissál szerintem egy új képtárat ennek a topiknak a címével, csak szalvéta kiegészítéssel, hátha egymás alá kerül. Habár....

Áfonya!
Egyszer régebben mondtad, hogy ki akarod próbálni a csomagolópapírt szalvéta helyett. Tudod, azt a vékony papírt, amit mindenre lehet használni, csak éppen csomagolásra nem. Kipróbáltad végül?

Ágci!
A Feng Shui kép az a Mandala?

Sziasztok
Csi
csii
 
 


Zsuzsa,
nagyon jó ez a bordűr! Milyen falra tetted? Meszes, festett, tapétás? Most jó ötletet adtál, mit csináljak a redőnytokkal Kép

Míra,
a Praktika egyik számában azt írták, hogy ha min. 7; max. 10 napig préseled a virágokat úgy, hogy minden nap friss lapok közé teszed; majd a kész préselt növényt nem teszed ki napfénynek; akkor szép élénk marad a színe. Ki kell próbálni.

Festékek: akkor ezek szerint az itteni hobbiboltban alapból drága Kép
Kreatív hobbyból rendeltem katalógust, de ennek már majd' 3 hete; és még mindig nem jött meg Kép
Lehet, hogy a postás nyúlta le?
Ha a kreatívtól rendeltek, nem túl sok a postaköltség?

Jamina
(még mindig nem indultunk el a talira. Épp a telkünket mérik ki és nem úgy néz ki, hogy 5 percen belül végeznek is Kép)
jamina
 
 


Csináltam helyet a szalvétáknak:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=39&post=159929#POST159929

De számomra érthetetlen okokból a legelső topik lett, nem ezzel szomszédos Kép

Szóval Kézimunka...SZALVÉTA-KÉPTÁR néven található.
JAmina
jamina
 
 


Zsuzsa, a bordűr nagyon szép lett. Nagyon profi! Gratulálok. Én nem tudnék ilyen preciz lenni. Kép

zsunya
 
 


Szisztok!
Felraktam az első szalvétát cserére Kép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/26990.jpg

Gyöngyszövés-> elkezdtem írni, de nem tudom mennyire lesz érthető. Megpróbálom visszaadni, amit nekem is mondtak a boltban (de még nem volt időm kipróbálni).
Kereten kell ezt is a normál szövés mintájára tenni. Annyi felvetőszál kell, amennyi gyöngy szélességet akarsz. A gyöngyöket a szálak közé kell beilleszteni. A szálat először át kell bújtatni, a következő soron ellenkezőleg és ugyanúgy át kell bújtetni a gyöngyökön is. Ajaj, érthető ez így.
A hétvégén kipróbálom és beszámolok az eredményről.
KASKA!!!! nagyon várunk!!!!!!!

Fürge Ujjak újság-> Már elég sok mintám összegyűlt Áfonya és Míra segítségével, de az újságra továbbra is vevő vagyok. Leginkább az 1957-1981 között kiadott számok érdekelnének.

Jamina! A Kreatív Hobby-nál lehet úgy kapni hobbifestéket, hogy egy kis dobozban van 6 üvegecske (30ml-esek)(fehér, fekete, kék, sárga, piros, zöld). Ez így 990,-. Azt tapasztaltam, hogy a festéket szivaccsal kell felvinni, így jobban fed és kevesebb is fogy belőle.

Azóta vettem egy művészellátó boltban "művész akrill" festéket. A márkáját most hirtelen nem tudom, de majd megnézem. A tapasztalatok ua, mint Csíé Ez így árban drágább, de sokkal kifizetődőbb. 1) szebb a színek tónusa 2) gazdaságosabb, mert nagyon sűrű és lehet higítani.

sziasztok
phaedraa
 
 


Jamina!
ha kis összegű csomagot rendelsz, akkor az nem gazdságos. Én összeírtam legutóbb a cikkszámokat, és ismerőst küldtem be a boltba. A Kreatív H. az Üllői úton, a HobbyM. a Margit krt-on van. Knorr meg CsinélKép

Phaedra!
Akkor végülis ugyanúgy haladsz vele, mint a normál szövésnél, csak a két felvetőszál között mindig felfűzöl egy gyöngyöt a keresztszálra, nem?

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
nagyon klassz a bordur, a szinek is. Jovo heten neki is allok falRAgasztaniKép

Csi,
igen, csinaltam csomagolopapirbol, tok ugyanugy viselkedett, mint a szalveta. Mivel ugyanolyan vekonyKép Viszont amit vettem kimondottan decoupage-papirt /a mintaja miatt, irodai celra/, jo dragat, az bezzeg nem lett jo, mert vastag volt. Vagy en csinaltam valamit rosszul? Dolgozott mar valaki ilyennel?
Mozaikhoz elokeszultem, most maradek ragasztot, fugat kunyeralok ismerostol, aztan mehetKép

Furge Ujjak még mindig nalam vannak, ha valakit konkretan erdekel valami, szoljon.

Phaedra,
fenykepezom meg nem ert haza /remelem, SARS-ot nem kapja el/, utana tudok majd halokesziteses kepet feltenni. Ha meg aktualis, szolj.

Ugyanezen okokbol a cserealap szalvetaimat is kesobb publikalom.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya,
megtalált a levelem?

Csi,
na, én is így fogom csinálni, megvetetem a húgommal.
Jaamina
jamina
 
 


A szalvéták, remélem sikerült a beszúrások sora.

hóember

nyuszi 1

nyuszi 2

nyuszi 3

kisfiú hintalóval

angyalkák
MÍra
 


Sziasztok ügyesek!
Megszőttem a második babát is. Olyan mint egy diszkós a 80-as évek elejéről. Kép Keze is van, lába is van. Petinek is tetszik.

Ime: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27093.jpg

zsunya
 
 


azt hiszem nem sikerült ez a felraakás. mit csináltam rosszul? Áfonyaaaaaaaaa segíts!

Jamina, ki fogom próbálni a 7 napos virág szárítási technikát, árvácskával.
Az eredményről majd beszámolok.


Zsuzsa, egy szalvétát használtál fel? mármint mintailag gondoltam. Még nem is láttam ilyesfélét, ahol ilyen aranyos szegélyminták vannak. Nagyon tetszik nekem is.
Hány szalvéta kellett és hány méteres csíkot csináltál?

M.
Míra
 


Míra!

Dehogynem sikerült! Kép
Il. az utolsónál egy kicsit félre ment, de az is lejön. Kép))

bigacsiga Kata

ui: Nagyon szép szalvéták... Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Nem tudná valaki elintézni, hogy modellt álljanak nekem a vizilabdás fiúk?Kép Kép Kép Kép
Csi
csii
 
 


Koktélszalvéta:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27145.jpg
Ez is koktélszalvéta, két motívummal:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27148.jpg

Lánykák!
Hogyan lehet egyszerre több képet is feltölteni?
Csi
csii
 
 


Nagyon hü*e ötlet volt kitalálni ezt a szalvétás képtárat...
Csorog a nyálam!
Jamina
jamina
 
 


Csi,
Jamina utan szabadon: Nagyon hulye otlet volt a vizilabda meccset felemlegetni... csorog a nyalam!Kép De jo meccs volt, vegre nyertek is, megerdemeltek. Csak almos vagyok, mint a dogKép

Míra,
uj csinaljuk a kepek cimeinek beilleszteset, hogy a keptarba valo feltolteskor nem a regi "\ image.." szoveggel tesszuk fel, hanem a "melleklet feltoltese..." gombbal, es ekkor beilleszt egy szamot a szovegedbe, amit probalunk megjegyezniKép. Pl. a Te elso kepednel, a hoembernel a 27073.
A linkek eleje meg mindig ugyanaz, lemasoljuk egy elozorol pl, es a vegere tesszuk ezt a szamot + .jpg es kesz a modembarat hivatkozasKép.

hoember:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27073.jpg
biciklizo nyuszi:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27076.jpg
festo nyuszi:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27079.jpg
nyuszipár:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27082.jpg
kisfiu hintaloval:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27085.jpg
angyalok:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/27088.jpg

Jamina,
ideert, persze. Ez a cim van a profilodban, eszembe se jutott, hogy kamuKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Látod-látod, mi is megérdemelnénk...huhuhúúú.Kép

Áfonya, Míra!
Amit az Áfonya ír, az nekem nem jött be soha, miszerint a képfelrakáskor kapott számot írom be a címbe, mert minimum két szám eltér a végleges képhez képest. Fentebb ezért nem voltak jók a beírt címeim.
VISZONT: ha a képre kattintva a tulajdonságoknál feldobott címet másolom át, az a jó!
Tegnap este is néztem a szalvéták felpakolásakor, hogy a feltöltéskor, és a feltöltés utáni szám nem egyezikKép.

Hogyan lehet több képet felrakni egyszerre?

Csi
csii
 
 


Csi,
akartam mar elobb is kerdezni, hogy hogy erted, hogy tobb kepet egyszerre? Egy uzenetben? Vagy montazsolva?
Ahhoz, hogy megnezd a kep tulajdonsagait, le kell toltened az egesz topicot, nem?

Zsuzsa,
mi "rendes" tapetabordurt tettunk fel anno, ugyanilyen modszerrel kellett csinalni.
En a selyempapiros csomagolo ala festettem szint /pirosat, okosanKép/, de nem jott be, nagyon atutott es elvesztek a szinek.
Elaludt a ded, megyek aludni en isKép

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsi!
Most, hogy látom az eredeti szalvit, értemKép
Én azt hittem, mikor csak a bordűrt láttam, hogy felragasztás után a képet körbefestetted.
De nagyon klasszKép.

Békéscsabikának mail ment!

Csi
csii
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?