Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

ZsizsaKép
Azért folyt meg, mert túl közelről fújtad, valószínű. Kb. 25-30 cm-ről kell fújni. Kissé pazarlés tudom, de így csak a permet kapja el a lakkozni kívánt részt. és a köcsögögön sem fog az alakja miatt megfolyni, ha elég távolról fújudKép Tuti, mert én is krétáztam már teljesen hengeres alakú dolgot. És egy picikét sem folytKép 25-30 cm, és minden rendben leszKép és többször is rámehetsz. Én volt, hogy 3-szor is rámentem a hajlakkal az dolgokra!Kép Csak meg kell várni, hogy megszáradjon a lakk. (ez pár perc csupán)És utána újra lehet fújni.

JucusKép
csodás a könyved! De a cukor miatt nagyon sajnállak! Így tényleg egy áldatlan áldott állapotod van.

MohácskaKép
Azzokkal az órákkal csodákat műveltélKépKép

ÁgiKép
Kíváncsi lszek, mire használod a pasztátKépKép Majd muti-muti! Én nagyon szeretek vele dolgozni.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

ZsizsaKép
Azért folyt meg, mert túl közelről fújtad, valószínű. Kb. 25-30 cm-ről kell fújni. Kissé pazarlés tudom, de így csak a permet kapja el a lakkozni kívánt részt. és a köcsögögön sem fog az alakja miatt megfolyni, ha elég távolról fújudKép Tuti, mert én is krétáztam már teljesen hengeres alakú dolgot. És egy picikét sem folytKép 25-30 cm, és minden rendben leszKép és többször is rámehetsz. Én volt, hogy 3-szor is rámentem a hajlakkal az dolgokra!Kép Csak meg kell várni, hogy megszáradjon a lakk. (ez pár perc csupán)És utána újra lehet fújni.

JucusKép
csodás a könyved! De a cukor miatt nagyon sajnállak! Így tényleg egy áldatlan áldott állapotod van.

MohácskaKép
Azzokkal az órákkal csodákat műveltélKépKép

ÁgiKép
Kíváncsi lszek, mire használod a pasztátKépKép Majd muti-muti! Én nagyon szeretek vele dolgozni.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda drága,
kösziii!!!Kép Visszaadtad a hitem a krétában!Kép Akkor megpróbálom úgy, ahogy írtad.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 

 
 

Koda drága,
kösziii!!!Kép Visszaadtad a hitem a krétában!Kép Akkor megpróbálom úgy, ahogy írtad.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


OFF:

Abby!
Igen, nagyon örülnék neki, ha megkapnám. Jó lenne a tegnapi koncert és a Viva tv-s anyag is, mert úgy eltettük, hogy nem találjuk Kép Persze fizetem a kölcségeket! Előre is köszi!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


OFF:

Abby!
Igen, nagyon örülnék neki, ha megkapnám. Jó lenne a tegnapi koncert és a Viva tv-s anyag is, mert úgy eltettük, hogy nem találjuk Kép Persze fizetem a kölcségeket! Előre is köszi!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Lánykák!
Még egy utolsót mutizok. Kép Ezt még tegnap csináltam a Papámnak a szüleiről.

Kép
szorgosstuci
 
 


Szia Lánykák!
Még egy utolsót mutizok. Kép Ezt még tegnap csináltam a Papámnak a szüleiről.

Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Ebben a nagy készülődésben, csak pár szó:

Kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Ebben a nagy készülődésben, csak pár szó:

Kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


MaxiMűvésznő!
Boldog névnapot!!!!!!!!!!! Kép
szorgosstuci
 
 


MaxiMűvésznő!
Boldog névnapot!!!!!!!!!!! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!


Kellemes karácsonyt kívánok Mindenkinek!
Kép

Üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!


Kellemes karácsonyt kívánok Mindenkinek!
Kép

Üdv. Melinda
szokolka
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek békés boldog karácsonyt kívánok!

KépKépKép


puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek békés boldog karácsonyt kívánok!

KépKépKép


puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyt és csillogó gyerekszemeket kívánok mindenkinek! Kép

Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyt és csillogó gyerekszemeket kívánok mindenkinek! Kép

Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Szikasztok! Itt lapulok napok óta, és gyönyörködöm az új cuccosokban!
Stuckóm Te már megint mit csináltál???!!!! Gyönyörűek lettek - a képeket beszkennelted és nyomtattad???? Biztosan nagyon fog Papád örülni, hiszen eszméletlenül szépek lettek a képek!
Az én nagyszüleim képe fogadja a hozzám betérőket, sokan csodálkoznak, hogy kitettem a képeiket, de nagymamám volt a legcsodálatosabb ember a földön, szinte ő nevelt fel, 8 hónapos terhes voltam Barnával, amikor meghalt. Azóta sem tudom feldolgozni a halálát.

Ma el kell még készítenem néhány konyhai képet, mert nem tudtam kifizetni a pulykát amit idehoztak (5-6 kg-at vártam, aztán idehoztak egy 11 kg-at) nem volt annyi pénzem, és megegyeztünk, hogy képeket csinálok a hiányzó pénz helyett! Szerintem jó üzletet csináltam!
anizs007
 
 


Szikasztok! Itt lapulok napok óta, és gyönyörködöm az új cuccosokban!
Stuckóm Te már megint mit csináltál???!!!! Gyönyörűek lettek - a képeket beszkennelted és nyomtattad???? Biztosan nagyon fog Papád örülni, hiszen eszméletlenül szépek lettek a képek!
Az én nagyszüleim képe fogadja a hozzám betérőket, sokan csodálkoznak, hogy kitettem a képeiket, de nagymamám volt a legcsodálatosabb ember a földön, szinte ő nevelt fel, 8 hónapos terhes voltam Barnával, amikor meghalt. Azóta sem tudom feldolgozni a halálát.

Ma el kell még készítenem néhány konyhai képet, mert nem tudtam kifizetni a pulykát amit idehoztak (5-6 kg-at vártam, aztán idehoztak egy 11 kg-at) nem volt annyi pénzem, és megegyeztünk, hogy képeket csinálok a hiányzó pénz helyett! Szerintem jó üzletet csináltam!
anizs007
 
 


SziasztokKép

Köszönöm mindenkinek a mélen kapott szép üdvözleteketKép
Én is mindenkinek nagyon békés estét kívánok! És ne egyetek túl sokat, mert aztán jöhet a fogyókúraKép

Puszi mindenkinek: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

Köszönöm mindenkinek a mélen kapott szép üdvözleteketKép
Én is mindenkinek nagyon békés estét kívánok! És ne egyetek túl sokat, mert aztán jöhet a fogyókúraKép

Puszi mindenkinek: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Mindenkinek boldog karácsonyt!

Zsizsa

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16959_rs.swf (hanggal nézzétek)

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Mindenkinek boldog karácsonyt!

Zsizsa

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16959_rs.swf (hanggal nézzétek)

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!
Most már kezdem érezni a karácsony hangulatát .A szomszédék a szemétledobó helyiségben éppen faragják a fát. A lány üvölt az apjávaj, hogy nem jól csinálja , az apja vissza, hogy akkor csináld te.Osztják az észt egymásnak a kutyám meg ordít mint egy elmeháborodott, mert nem bírja a civakodást. Kép Később majd a másik szomszéd adja a műsort , csak neki egy nagy bamba fia van. Kép
A cseretopikon is tegnap óta ölik egymást, úgyhogy szép csendben le is léptem onnan.
Áldott legyen a karácsony! Kép

Ánizsom , egyik nagybátyám meglepett egy 10 gigás vinyóval és azon voltak ezek a képek. Még én se láttam, de nem bírtam ellen állni , mert szinte hívogattak , hogy tegyél be keretbe.Aszem említettem már, hogy Apán nincs elájulva se tőlem(fiút szeretett volna), se a munkáimtól, de tegnap mikor ezt átadtam,egy pillanatra nemjutott szóhoz és átfutott az arcán valami,mint amikor az ember rögtön elsírja magát.Nem egy lelkesedős fajta(nem igazán mutat ki érzelmeket) , de azt hiszem ennek most nagyon örült.
Most majd sorozatban készíthetem a képeket, mert Apámék 9-en vannak testvérek.7fiú és 2 lány.
Szegény Nagymaminak nem sok öröme volt az életbe.
Én tizenhét voltam mikor Ők meghaltak, de Mamika lekvárosbuktáját sose fogom elfelejteni.Kép
Na ennyit a nem ide való dolgokról. De a karácsony emlékezés is. Igaz?
A kutyadokink viszont úgy örült, mint egy kisgyerek,olyan aranyos volt.Vigyorgott össze-vissza aztán megkérdezte, hogy adhat-e egy puszit.Kép
Na most elmék csinálok már valamit,merta tegnapi vendégjárásba elmaradtam picinkót.Még jó, hogy csak hárman vagyunk , így nem kell nagy felhajtást csapni. Kép

Köszönöm szépen mindenkinek a szép lapokat!
És csak nyugodtan a fa felállítással,nehogy balhé legyen! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Most már kezdem érezni a karácsony hangulatát .A szomszédék a szemétledobó helyiségben éppen faragják a fát. A lány üvölt az apjávaj, hogy nem jól csinálja , az apja vissza, hogy akkor csináld te.Osztják az észt egymásnak a kutyám meg ordít mint egy elmeháborodott, mert nem bírja a civakodást. Kép Később majd a másik szomszéd adja a műsort , csak neki egy nagy bamba fia van. Kép
A cseretopikon is tegnap óta ölik egymást, úgyhogy szép csendben le is léptem onnan.
Áldott legyen a karácsony! Kép

Ánizsom , egyik nagybátyám meglepett egy 10 gigás vinyóval és azon voltak ezek a képek. Még én se láttam, de nem bírtam ellen állni , mert szinte hívogattak , hogy tegyél be keretbe.Aszem említettem már, hogy Apán nincs elájulva se tőlem(fiút szeretett volna), se a munkáimtól, de tegnap mikor ezt átadtam,egy pillanatra nemjutott szóhoz és átfutott az arcán valami,mint amikor az ember rögtön elsírja magát.Nem egy lelkesedős fajta(nem igazán mutat ki érzelmeket) , de azt hiszem ennek most nagyon örült.
Most majd sorozatban készíthetem a képeket, mert Apámék 9-en vannak testvérek.7fiú és 2 lány.
Szegény Nagymaminak nem sok öröme volt az életbe.
Én tizenhét voltam mikor Ők meghaltak, de Mamika lekvárosbuktáját sose fogom elfelejteni.Kép
Na ennyit a nem ide való dolgokról. De a karácsony emlékezés is. Igaz?
A kutyadokink viszont úgy örült, mint egy kisgyerek,olyan aranyos volt.Vigyorgott össze-vissza aztán megkérdezte, hogy adhat-e egy puszit.Kép
Na most elmék csinálok már valamit,merta tegnapi vendégjárásba elmaradtam picinkót.Még jó, hogy csak hárman vagyunk , így nem kell nagy felhajtást csapni. Kép

Köszönöm szépen mindenkinek a szép lapokat!
És csak nyugodtan a fa felállítással,nehogy balhé legyen! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket szeretnék kívánnni mindenkinek!!!!! És köszönöm a hasonló maileket, jól estekKép

Az ajándékok egy része ma készült el és egy "jobb fotó" a motoros képről. A keretek alsó része tükrözi valamennyire az eredetit! Még mindig rossz a képminőség, de a lényeg azthiszem látszik.
http://babanet.hu/album/main.php?album=3146&page=2&image=97835

Stuci a képeid nagyon jók lettek! És persze mindenki fogadja elismerésem a gyönyörű alkotásokért!
Sajna a faállítási balhé nálunk is megy és hasonlók, erre keltem és most is ez folyik! Sajna ezek miatt én nem is ugrálok a karácsonyértKép
timtim
 
 


Sziasztok!

Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket szeretnék kívánnni mindenkinek!!!!! És köszönöm a hasonló maileket, jól estekKép

Az ajándékok egy része ma készült el és egy "jobb fotó" a motoros képről. A keretek alsó része tükrözi valamennyire az eredetit! Még mindig rossz a képminőség, de a lényeg azthiszem látszik.
http://babanet.hu/album/main.php?album=3146&page=2&image=97835

Stuci a képeid nagyon jók lettek! És persze mindenki fogadja elismerésem a gyönyörű alkotásokért!
Sajna a faállítási balhé nálunk is megy és hasonlók, erre keltem és most is ez folyik! Sajna ezek miatt én nem is ugrálok a karácsonyértKép
timtim
 
 


Lányok !
MaxiMűvésznőnek halódik a gépe!
Általam kíván Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket!!!
Puszil Mindenkit!!!
szorgosstuci
 
 


Lányok !
MaxiMűvésznőnek halódik a gépe!
Általam kíván Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket!!!
Puszil Mindenkit!!!
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt, szeretetben, gyertyafényben eltöltött estéket!

Kép

EraKép

Era
Kép
era75
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket!!!!!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szép karácsony reggelet Mindenkinek!

Remélem szépen csendben telt az este Mindekinél,
örültetek az ajándéknak amit kaptatok és a megajándékozottak is megvoltak elégedve! Kép
Tövábbi kellemes ünnepi napokat!

Kép
szorgosstuci
 
 


Mini és Makrancos Évi!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT NEKTEK!!
Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Érintetteknek boldog névnapot!!

Mindenkinek nagyon békés, boldog karácsonyt kívánok :-))))))

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok LánykákKép

Hogy telt a karácsony estétek? Volt sok szép ajándék? Fincsi kajcsi? A gyerkőcök , apukák örültek az ajándékoknak?
Nálunk nagyon szépen, csendesen telt az este. A fát én díszítettem még csütörtök este., úgyhogy egy hangos szó sem esett. Magammal már csak fogok összeveszniKép A kép sajnos nem adja vissza az igazi csillogást, fényt, de azért megmutatom, hogy idén ilyen fánk voltKép Kicsit csupasznak is tűnik, pedig élőben sok dísz van rajta. Én ezt nem értem....
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/98233.jpg

Mindenki elégedett volt az ajándékokkal, különösen Marci. Neki ez volt az első igazi karácsonya, úgyhogy el is halmozták a nagyszülők minden féle földi jóvalKép Na persze mi is apávalKép
Voltak finom ételek is, de a gyógyszereim miatt nem tudok enni, csak álandóan hányingerem van, émelygek tőlük. Azért egy kis süti lecsúszott nekem isKép De azért sokkal jobban voltam, mint az elmút pár évben......Ez a hányinger már nem is probléma.Kép
Majd meséljetek Ti isKép Sokat gondoltam ám rátok!

Puszi mindenkinek: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Kodácska! nagyon szép , ízléses fát csináltál! Kép
Én tegnap is meg ma is alkottam, mert bejelentkeztek ünnep utánra, olyan régen látott emberek , akikre nem is számítottam és próbáltam valami személyre szabottat csinálni nekik. Kép
Még jó, hogy a műhelyt nem pakoltam össze. Kép
puszi Nektek.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Koda!
Nagyon szép a fátok! A miénkről inkább nem teszek fel képet Kép, egy kicsit szedett-vedett lett. Ennek az az oka, hogy a fiúkkal együtt díszítettük. Nagyon élvezték, még most vettek benne először részt. Így hát nálunk az élvezet volt a fadíszítés célja, nem az esztétikum Kép
Az ajándékoknak mindenki nagyon örült. (Én pl. annak a korongozókészletnek is nagyon örültem, amit Beni a nagypapájától kapott...terveim vannak vele Kép).
A nagyszülők pedig a legjobban ezeknek a kulcstartóknak örültek, pedig ez csak ráadás volt nekik az igazi ajándékok mellé.

Pussz: JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Mindenekelőtt mindenkitől bocsi, hogy személyesen nem tudtam jókívánságaimat átadni, de az bajok tetejére elszállt a gépem a nettel együtt, teljesen újra kellett mindent telepíteni, úgyhogy nem tudtam a maileket se megnézni elszállt mindenem :-(
Stucika köszönöm, hogy általad legalább közvetve lélekben itt lehettem :-)))
A névnapi jókívánságokat is köszönöm mindenkinek:-)))
Kérlek benneteket, hogy akival emiles kapcsolatban voltam és nincs rajta a mail címe a bemoldalán küldjétek el a címeket !!!! Köszi, mert az is elszállt.

Mindenknek nagyon-nagyon gratula az alkotásokhoz, megnéztem mindent most ami elmaradt a gép miatt!!!!:-)))))

Majd jövök alkotásokkal is remélem visszatér a kedvem mert most kicsit magam alatt vagyok, így most el is húzok:-(

Mégegyszer mindenkinek minden jót, boldogságot és mindenkinek köszönöm aki akkor is gondolt rám mikor nem lehetettem itt :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
A névnaposoknak Sok Boldogságot!

Sajnos a gépünk meghalt, most vendégségben vagyunk, így gyors vagyok!

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


SziasztokKép
Még ma gyorsan beleférekKép
NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOKKép



NÉVNAPOSOKNAK PEDIG SOK BOLDOGSÁGOSAT!!

Kép


Hajni
hajnii
 
 


Kép
hajnii
 
 


Sziasztok Mindenki!

Mivel egész ünnep alatt nem jutottam géphez, így ezúton köszönöm meg mindenkinek, aki gondolt rám, és emilkét küldött!! Én is szeretettel gondoltam mindegyőtökre!

Remélem mindenkinél boldogságban teltek az ünnep napjai.
anizs007
 
 


Üdv mindenkinek így a dolgos hét elején!
Vagyis biztosan van, akinek dolgosKép
Nekem az ünnep volt dolgos kicsit a gyerkőcökkel. Áron lassan 3 éves, így mindent titkolni, dugdosni, szervezni. Egyik ilyenkor aludjon, másik olyankor, hogy a vendégségekre ne legyen fáradt. Persze ők nem így tervezték...Kép Szenteste Áront 1/2 1-kor tudtam ágyba dugni, és reggel 7-kor keltKép
De természetesen a csodás része csodás voltKép
Pont Jubit akartam kérdezni, ill. akinek régen lettek nagyok a kicsijei(Kép), hogy meddig titkok a titok, mit hogyan lehet "terelni" Bocsi, nem topiktéma, de jövőre már Virágom is komplikálja a dolgom...
Nagyon jó, hogy ünnepek alatt alig volt mozgás (az oldalam átlaga negatív csúcsot döntöttKépKépKép(mintha számítana...)), ebből látszik, hogy családoztunk ezerrel.
No, ha valaki visszatér a munkához, akkor válaszolhatna is egy béna kérdésre:
Akrillakk miért nem működik nálam? Közelről megfolyik a széle, foltokban meg sem látszik, ha távolabbról szórom, akkor meg egyáltalán nem látszik! Eltekintve attól, hogy a gang kövén 3 félméteres folt éktelenkedik eltűntethetetlenül - mint szórási melléktermékKép
Köszi annak, aki megmentKép

Jucus!
Köszi! Nagyon jó linket küldtél át, órákig könyvmolykodtamKép

Koda!
Csini a fátok! Majd én is fotózok, mert a díszek 99%-át én csináltam, csak lusta vagyok feltérképezni az új fotós programot immár vagy 2 heteKép Majd ha visszatér az erőm, a jó idő, meg kialszom magam. Locsog az eső tegnap ótaKépKépKép
paat
 
 


Ja! azzal elfelejtettem sokkolni, hogy a boltosnak 500-ért adott koktélos képeket anyu 1100-ért látta kitéve az ajándékboltban. Hát, ha egyet is elvisznek ennyiért...!!!KépKép
paat
 
 


Hali!
Paat! A reklámújságokat azért bobják a postaládába, hogy nekünk legyem min alkotni. Kép Én a "hülyeazértnemvagyok" címűt szeretem, mert az jó nagy. Na ezt köll a lakkfújás elött leteríteni.A fújandó holmit pedig a pizzákhoz adnak olyan kis lábas pucukát arra szoktam tenni, hogy véletlenül se ragadjon oda a papírhoz.Próbáld meg acetonnal v. festék higítóval , biztos feljön a kőről.Kép
Első rétegnél ne fújj sokat, nem baj , ha nem látszik.A második réteg már fog csillogni.
Nem szabad túl közelről attól folyik meg és akkor csufi lesz. Ha csak fixálónak használod akkor nem is kell, hogy nagyon látszon. Egyébként a törött gipszeket azért nem dobom rögtön a kukába, hogy legyen min kisérletezni.Javaslom tedd ezt Te is.
További jó ejtőzést a szabin lévőknek! A dolgosoknak meg részvétem! Kép
csók Mindenkinek!
szorgosstuci
 
 


Hali!
OFF
speciel nekem ilyen pocsék karácsonyom még nem volt, karácsony előtt összecívódtunk a zurammal és azóta csak a legszügségesebbekről beszélünk... hát, ilyen is van Kép
Bocs a negatívumért....
De legalább a dekuplis Maxi-féle köcsögöknek nagyon örültek a rokonyok Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Köszi Stuci!
Igazából nem csak fixálásra szántam, arra nekem jobban tetszik a hajlakk - gyorsabban szárad, illatos(?) és kizuhanyozható a kádból. Én egy szép, fényes, lakkos felületet vártam, a túl pici, nehezen ecsetezhető dolgokhoz vettem.
Na jó, majd megpróbálom többször átfújni.
paat
 
 


Sziasztok !
Végre géphez jutottam.
Végig olvastalak titeket, és még az oldalaitokat is megkukkoltam.(na ehhez mit szóltok?)Kép
A december nagyon húzós volt nekem, nagyon kimerültem. 80 vagy 90 db képet adtam el+ az ajándékba szánt, így a ház úszott. A kislányom nagyon sokat segített(még nincs 10). És mikor 23-án belevetettem magam a nagytakarításba, a férjem délben azzal jött haza, hogy kapjam magam és a gyerkőcöket, nézzem meg, hogy megfelel-e a konyhabútor amit kinézett. Hát persze, hogy megfelelt!!!KépKépKép(ugyan is nem volt semmilyen eddig, csak 1 pult) Így 23-án nekiállt szétverni a konyhát.24-én 18-19 óra között még fúrt! De kész lett!!!KépKépKép És végre neki állhattam sütni-főzni, na és persze végre kicsomagolhattam (2004.02.08-án költöztünk).
Nekem nagyon boldogan és kimerülten telt a karácsony.
Íme, még nem teljes és persze nagyon kupis, bocsi:

http://gportal.hu/picview.php?prt=28267&gid=117772&index=16&PHPSESSID=107239a7cc fcaa60f8cc2e0ea4d732c4
http://gportal.hu/picview.php?prt=28267&gid=117772&index=17
A fára én csak az égőket és a boákat tettem fel, az összes többi a 3 gyerek munkája!Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=28267 ... 2&index=19
http://gportal.hu/picview.php?prt=28267 ... 2&index=18

Anna
annaa
1133
 
 


Szasztok!
Paat! Lehet, hogy matt színű lakkot vettél és azért nem látod annyira? Mert van ám abba fényes is aki a csilivilit szereti.KépSajnos , mint ahogy azt már Ánizs is írta, nem túl kifizetődő , mivel nem szabad közelről fújni, de a 2. réteg már biztosan fog látszódni. Nyugi! Kép

Zsuzsi! Remélem ezota már kibékültetek! Ne haraggal menjetek az új évbe!

Annaa! Gratula a szép bútorzathoz ! Gyönyörű!!és az eladásaidhoz. Végülis szép lett a karácsonyod, igaz!?

Én ma két barátnőmhöz vándorolok el a város másik végébe, mert mind kettő olyan lusta, mint a ....
mindig nekem kell menni , pedig az egyiknek még kocsija is van. Még jó, hogy a itt beszállok a metróba a végállomáson meg ki .Remélem nem lesznek túl sokan és kibírom valahogy.Habár nagyon rosszat álmodtam és erősen gondolkodom, hogy egyáltalán elinduljak e ?
Azt álmodtam, hogy kimentem a házból ahol laktam , nem tudom hová mentem de egyszercsak találkoztam a 3 éve halott kutyémmal .Nagyon megörültem neki és mondtam , gyere siessünk haza. És akkor nem találtam, hogy hol lakom, összevissza bolyongtunk , minden megváltozott a környékan , mintha eltelt volna legalább 20 év.Akkor találkoztam egy gyerek kori haverral és mondom neki , hogy vigyen haza. Mire Ő, te már nem ott laksz ahol én és nem tudta, hogy hova kéne vinnie ? Na ekkor felébresztett a Mama, hogy idő van , készüljek. Na most , hogy merjek így elindulni?? Ha este nem jelentkeznék akkor valóra vált az álom.Kép
Ja és mikor bekapcsoltam most a gépet , elvan tünnve az asztalról a két halott kutyám képe .
Sziasztok jók legyetek, mostmár tényleg készülődnöm kell. puszika Mindenkinek
szorgosstuci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?