Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Találtam egy olyan oldalt, ahol kérdezz-feleleket lehet játszani egy lakberendező lánnyal, aki ráadásul még földim is Kép
címe: www.komplett-otthon.hu

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Találtam még egy ötletes oldalt, ahol kézzel festett bútorok vannak: http://www.hand-painted-furniture.biz/hand-painted-kids.htm

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Georgina!
Sokat gondolkoztam a galéria szoba felöli oldalán. Rácsok, deszkák! Nem is tudom. Ha van egy jó asztalos, vagy ügyeskezű férj, akkor lehetne egy kicsit vidámítani a galériát. Mondjuk legyen egy rácsos szerkezet, ami közepébe egy nagy macifejet tennétek, persze fából. Csak a kontorját kell kivágni, a többit pedig kifesteni. De lehet lepkét, virágot, repülőt is. Rácsos is, de mégse börtön. Biztosnágos is és igazi gyerekkuckó. Imádnák a gyerekek. Ha lesz időm, akkor mepróbálom lerajzolni, hogy mire is gondolok. Bár a rajztudásom elég gyenge. Kép Kép
Érdekel bővebben is a dolog?
Ennyi telt tőlem. Kép
De még a neten is utána fogok nézni!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Köszönöm az ötleteket/tanácsokat, még mindig csak gondolkodunk a témán.

Azt hiszem akkor lenne igazán aktuális ha terhes lennék újból, mert akkor nem már férnénk el, csak sajnos nem sikerül a babaprojekt bárhogy szeretnénk is Kép

Anyko, azt hiszem el tudom képzelni mire gondolsz Kép de nyugodtan rajzolj!! Kép (az a biztos Kép )

Jubi, tényleg profi a galéria amit feltettél, és nagyon tetszik is. (ehhez vajon egy komplett asztalos brigád kellhet Kép?)
amúgy én is leragadtam a többi képnél is amit felraktál, hihetetlenül jók!
Az a zsák amit le akarsz koppintani olyan babzsák féle? Mivel tömik ki?



Gina
georgina
 
 


Gina!

Mindent bele!!! Mi szurkolunk Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Segítsetek nekem! Nagyon nagy probléma adódott az építkezés körül. A polgármester a tudtunkon kívül lecsapott a leendő házunkra és kisajátításra kerül! Az elfogadott tervre, amit már rég aláírtunk, pénteken csak úgy suttyonban ráírták, hogy kisajátítva!!!!! És a most végzett munka nem emeli a már meglévő ház értékét!Kép Most figadunk fel ügyvédet és le kell állítanunk az építkezést. Kép Ha minden igaz, akkor elveszett minden és egy új tervet kell készíteni. A meglévő házunkat fel lehet újítani, de hozzáépíteni nem, sajna, pedig mi ezt akartunk. És nem is kicsi részt. Szóval új tervek és kell egy új elképzelés mindenre.
Tegyetek fel olyan képeket, amik ebédlőről és nappaliról vannak. Minden variáció érdekel!
És persze drukkoljatok, hogy mihamarabb tisztázódjon ez a ronda ügy!!!! Eddig is nagy erővel dolgoztam a polgármester leváltásán, de most sokkal nagyobb a dühöm, így több az energiám, amit ennek érdekében be tudok vetni!
Előre is köszi nektek!!!
Puszi!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Gina!
Azt a nagy párnát és szivacsdarabokkal gondoltam kitömni..off: babaprojekttel kapcsolatban: nekünk a nagyobbik fiúnk egyből megfogant, mihelyst eldöntöttünk, hogy szeretnénk babát (persze tettünk is érte, nem volt elég a döntés Kép), a kisebbikkel viszont 6 hónapig kellett próbálkoznunk! Türelem, ha már egy van, akkor biztosan össze fog jönni a második is!Kép

Anyko!
ÚÚÚÚÚ, én nagyon nem értek a jogi dolgokhoz, de ez elég mocskos dolognak látszik. Persze én is utánanézek a nappaliknak és ebédlőknek, ha találok valamit rögtön felteszem!
Megértem, hogy döhös vagy, de már annyiszor tapasztaltam, hogy a HARAG ROSSZ TANÁCSADÓ!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyko,
Nem ertem mi alapjan kerulhet kisajatitasra egy haz, ha a ti tulajdonotok?!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi!
Oly szerencsés-vagy épp szerencsétlen-helyen fekszik ez a telek a házunkkal, hogy mellettünk van a békési strandfürdő és reumathológia. Most szeretnék felújítani. Eddig az öszes szomszéd házát kisajátították. Azt mondták, hogy a mi házunk nincs a rendezési tervben, ezért nem is kerül kisajátításra. Ekkor a polgármester megkeresett minket, hogy neki nagyon tetszik ez a telek és ezt meg szeretné vásárolni. Mi meg nem adtuk el neki.
Most az építkezés előtt is meg lett kérdezve, hogy kell a telek a fürdőnek vagy sem. Nem volt a válasz és meg is adták az építési engedélyt. Alá is írtuk és el is kezdtük az meglévő ház átalakítását. Több, mint 1 milliót-lassan 2t-fektettünk eddig bele, amikor a mérnökünk szól, hogy a műszaki osztályon titokban ráírták a tervrajzra, hogy kisajátításra ítélve.És az is rajta áll, hogy a kártérítés csak az átalakítás előtti állapotra értendő. Szóval a ház most ér 9 milliót és még felújítjuk 7 millióból, akkor is csak 9 milliót adnak érte. Ezért kell ügyvédet fogadni, mert okirathamisítás történt! Most felfüggesztettük az építkézt, amíg nem születik érdemleges döntés ezügyben. A polgármester egyszer kijelentette, hogy ez a telek kell neki!!! Így tuti ő áll a háttérben!
De ha születik valami értékelhető dolog, akkor azt is megírom, persze csak akkor, ha érdekel valakit!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Néhány nappali ötlet Anykonak:
Kép
Kép
Kép
Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyko!
Kitartás, veled vagyunk, ha kell valami segítség, csak szólj!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Nagyon drága vagy, hogy mellettem állsz! És persze ez mindenkinek szól!
Ma kezdődnek a megbeszélések!

Jubi!
Már megnyugodtam egy kicsit és biztos, hogy haragból és feindulásból semmi olyat nem teszek, aminek később talán kárát látnám!
A nappalik pedig csodaszépek! Mindent meg szoktam mutatni a férjemnek, hisz közösen döntünk!
Azért még lehet képeket küldeni! Kép
Puszi nektek!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Két gyerekszoba:
KépKép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Anyko!
Amit írtál, az szörnyű! Megértem, hogy most nincs túl jó kedved, ez nagyon bosszantó dolog!!!Engem a gutaütés kerülgetne!

Ezek a gyerekszobák gyönyörűekKép

Jubi!
A nappalik is csudajók, vajon melyiket válasszamKépKép
Olyan szivacsos nagy fotel van itt Debrecenben, a Híd utcán, az Európa bútorboltban. Ha jól tudomKép
Én is szeretnék majd olyat Annának, annyira jó.

Nekem is segíthetnétek, mert most gondolkodom a ház szobáinak színeiben! Minden ötlet jól jönne!
Köszi!

Szép Napot!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!
Ezt nézzétek, hová tették a buszmegállót! Kép Felháborodásom oka.... a mi ablakunkból van fotózva!!! Kép Erre mit mondjak? Már csak nevetek! Kép Kép Kép
Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jaj, és még pár kép. Kevés időm van nasizni a neten, de azért megpróbálok még nappalik közt kersegélni!
Kép
Kép
Kép

Puszi.
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!
Te honnan gyűjtöd ki ezeket a képeket? Nagyon klasszak! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó ötlet volt létrehozni ezt a topikot! Kép
Különösen azért, mert így én is a segítségeteket kérhetem. Remélem tudtok valami tanácsot adni. Kép
Nos, a gondom a következő.
Lakásunk felújítása folyamatban van. Kedden kezdik a festést. Viszont az eredeti fa ajtókat, ablakokat az előző tulaj fehérre mázolta. Kép A mázoló szerint nem lehet úgy leégetni a festéket, hogy ne maradjon a résekben. Én eredeti fa színűt szerettem volna ..., a fehér az nekem nagyon kórház-szagú, más ötletem meg nincs, hogy milyen is legyen. (Új nyílászárókra most nem jut.)
Nos, ebben tudtok-e esetleg segíteni, van-e valami épkézláb ötletetek? A fal színe a nappaliban napsárga, belépő-konyha-étkező-többi szoba pedig a bézs különböző árnyalatai, illetve fehér a folyosó, ahonnan a szobák nyílnak.

Köszi előre is az ötleteket és a segítséget. Kép

Boró
femõke
 
 


Boró!
Sajnos ilyenben nincs tapasztalatom, mert mi műanyag nyílászárokat veszünk. De hátha valaki sokkal okosabb nálam és tud tanácsot adni.

Szedtem össze még néhány képet!
Kép

Kép

Kép

Van még, csak nem tudom feltölteni! Kép Majd legközelebb!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Gina!
Íme a galériánk:
Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Femőke!
Esetleg lecsiszolni, aztán pedig lekenni valamilyen lazúrral?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Ezeket már fel akartam tenni, de eddig nem jött össze. Na majd most! Kép
A férjemnek nagyon tetszik! Mit mondjak...nekem is! Kép Kép

Kép

Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Boró!

Én islazúrragpondoltam,de nekem tetszene vmi halványnarancsszín is,de még akár erőteljesben is!Vagy vmelyik árnyalat,ami van a lakásban,csak kicsit teltebb színben,hogy azért ne vesszen el a lakás színei között!Én befesteném!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Era75!
Színekkel kapcsolatban itt is szétnézhetszKép
http://www.lakberendezes.hu/magazin/mutat.php?id=144
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Köszi, lányok a tippeket.
Sajnos se lecsiszolni se leégetni nem lehet a mesterek szerint. Kénytelen vagyok hinni Nekik.
Viszont a munkát elkezdték a festők, s mi úgy döntöttünk, amilyen a fal, olyan legyen az ajtó-ablak is. Kép Úgy gondoltam, a színfoltokat majd a bútor meg a sötétítő és egyéb "pöttyök" adják. Kép
Na azért kíváncsi vagyok milyen lesz ...

Boró
femõke
 
 


Szia Zsuzsa!


Jól jellemezted a galériátokat, mert ilyesfélének gondoltam Kép!
Viszont van +1 kérdésem: mennyire szellős? tudom hogy hülye kérdés, de most meg az összes ismerős azzak jön, hogy nyáron megfog főni a gyerek a galérián, mert nincs légmozgás.

Találtam egy régi széplakban egy nagyon jópofa galériát, ami félig galéria, félig emeletes ágy, majd megpróbálom beszkennelni hátha még érdekel mást is a téma. Kép

Viszont az ikeában sutyiban lefotóztam egy szülői félig leválasztott hálót.
nekem ez is tetszik, igaz, mi természetesen, a szobánk adottségai miatt nem tudjuk megvalósítani Kép




Kép

Kép
georgina
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, félig-meddig lakberendezőként, mivel ez a végzettségem, de sokkal inkább azért, mert ősszel költözünk be az új házunkba és most gyűjtöm az ötleteket a kialakításához. Nagyon jó ez a topik, remek ötleteket láttam, és nagyon örülök, hogy ilyen témáról is lehet beszélgetni. Ha megengeditek, benéznék hozzátok néha.

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Szia Timi!
Kép
Örülök, hogy van köztünk egy szakértő is! Gyere minél gyakrabban!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Timi!

Én is üdvözöllek köztünk! Ha van valami konkrét, amiről szeretnél több képet is itt látni, írd meg és mi megpróbálunk feltenni néhányat.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Megint kutakodtam a neten! Csak ezt a pár dolgot találtam!
Ezeket a gyerekek szobájába ügyesebb kezűek is meg tudják csinálni! És ugye milyen jól néz ki? Nekem nagyon tetszik. Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Most találtam ezt a két lámpát, igen borsos áruk van, de szerintem sk. is el lehet készíteni:
Kép
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Most éppen azon gondolkodom, hogy milyen legyen a konyhaszekrényünk, ha tudtok tegyetek már fel minél több konyhaszekrényt/konyhát ábrázoló képet!
Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szerintem az ajto-ablak kerdesben lehetseges megoldas az is (ha nem lehet egeszen lecsupaszitani az ajtokat es pacolni), hogy mondjuk a keretet feherre hagyni, az ajtot meg a fal szinenel ket arnyalattal vilagosabbra venni. Persze, ha a fal nem tul eroteljes szinu akkor ez nem olyan jo otlet. Igy a feher keret jol kiugrik a falbol, de az ajto megsem feher teljesen. Ezenkivul az ajtot szerintem ne mazoljak, hanem fujjak le festekkel es mondjuk egy tojashej fenyu festekkel ami inkabb matt mint fenyes, de azert moshato. Majd megprobalok feltenni kepet a mi regi meg mostani hazunkrol, hogy valamennyire ertheto legyen amit mondok.

Kép
Kép
agi
 
 


Na akkor megprobalok feltenni kepeket en is.
Visszaterve az ajtora, nekunk most a keret barnara van pacolva, az ajto meg ket arnyalattal vilagosabb a falnal, de ugyanaz a szin.
Viszont, ha a keret feher, akkor lehet, hogy az ajto a fallal egyezo szinnel jobb lenne. Igy nem olvad egybe a fallal egeszen.
A kepeken a mi regi nappalink ablaka latszik, ahol a fal drapp volt, a keret meg feher, ill. a mostani hazunkbol egy ajto.
Ezenkivul meg teszek fel egy-egy kepet a regi es az uj konyhankrol. Az egyik tolgy, a masik meg juhar fa. A tolgy egy "gyumolcsfa" paccal van bevonva, a juhar meg "barnacukor" paccal amitol egesz sotet, de kicsit voroses barna lett.
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Konyha-ügyben ezeket találtam:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A miénk világos bükk lesz. Fóliázott MDF-ből.
Hogy halad a házatok?

Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Ági,
köszi az ajtó/ablak ötletet, nagyon szép.

Tegnap "meglestem" mit műveltek a föstők. Kép Talán majd a következő festés-mázolásnál tarkítunk. Mondjuk a keretet a bútor színével megeggyezőre ... beindult a fantáziám. Kép

A konyha színe szuper lett!!! Igaz, még csak alapozva van az egész, de nekem nagyon tetszik. Kép
Ami szomorú, hogy az én gyönyörű napsárga nappalim neonzöld lett. Sajna hiába festették át sárgával, az a fránya zöld átüt alóla. Olyan pipa vagyok, hogy azt le se lehet írni. Kép

Jubi,
javaslom nézz be ide: http://www.gigantkonyhak.hu/
Nagyon jó oldal, Rengeteg ötletet "loptunk" onnan (is). Ha időm engedi, teszek fel képeket is, amiket mi csináltunk. Bár jó lenne tudni, hogy kb. mik az elképzeléseid - úgy kb. Kép

Boró
femõke
 
 


Íme, nem tudom ezek tetszenek-e. Kép
Kép
Kép
Kép
femõke
 
 


FEmőke!
Megnéztem az oldalt, amit ajánlottál, tényleg nagyon szépek azok a bútorok! Hogy milyet szeretnék, azt még magam sem tudom, színben nagyon tetszett az, amit Ági tett fel, második konyhás képként.

Ági!
Írnál egy kicsit bővebben erről a "barnacukor" pácról? Nagyon tetszik a színe!!

Era!
Köszi a képeket, nagyon jól jöttek, ui. elég kicsi lesz a konyhánk, szükségünk lesz praktikus tárolóhelyekre! Kép
A házunk ott tart, hogy még most fogjuk végre megkapni az építési engedélyt, és mihelyst meg lesz, úgy aug. körül, kezdjük az alapozást. Úgy számoljuk, hogy decemberre beköltözünk végre! Egyébként pont tavaly decemberben kezdtük intézni hozzá a papírokat Kép Szóval a bürokrácián átvergődni 6 hónapba került, a ház pedig 3-4 hónap alatt elkészül...(Nekünk azért volt ilyen hosszadalmas az engedélyek beszerzése, mert telekmegosztást is kellett csinálni, új hrsz. stb...)

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Én is szántam egy kis időt a konyhák nézegetésére. Bár tudni kellene az ízlésedet, a házatok stílusát, színben és típusban is. Nem tudom, hogy rusztikus modell tetszene inkább, vagy a classik, esetleg modern vagy épp az ultra modern olasz konyha.
Ez utóbbiról nem is teszek fel képeket, mert való igaz, hogy látványos, de szó mi szó, elég ridegek lettek ezek a méregdrága konyhabútorok.
Kicsit hosszú leszek, de nézzétek el nekem. A jószándék vezérel! Kép)
Amúgy hogy álltok már a házzal? Mi sajna leállítottuk az építkezést, de vannak kecsegtető hírek! Kép Annyi pénzt ajánlanak fel, hogy vígan dalolva válok meg ettől a háztól! Kép) Biztos sírva fakadok, amikor bontásra kerül, hisz az álmom volt ez a ház...de lesz egy jobb! Kép)
De jőjjenek a képek!
Kép

Kép

Kép

Kép

Folyt köv.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Még mindig folyt köv...

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Örülök, hogy jól jösztök ki ebből a házas mizériából! Kép Házat fogtok venni, vagy építkezésbe kezdtek?
A konyhás képeket nagyon köszönöm, sok olyan van közte, ami tetszik.Kép
Én is teszek fel egyet, ami így első látásra megtetszett:
Kép

Pussz: Jubi

UI.: Azt, hogy hogy állunk a házzal, egy-két hsz-el fentebb írtam le Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! Kép
Ezt én is láttam és gondolkoztam is rajta, hogy felteszem neked, de aztán mégsem tettem fel. Nem rossz!
Bocsi, wlolvastam, hogy hogy álltok. Szóval annyi pénzt kapounk a házért, hogy újat fogunk építeni. ( ha minden jól meg, egy nagyon régi álmunk...úszómedence... is belefér! Kép )Így teljesen össze vagyok zavarodva, hogy milyen is legyen a ház stílusa, mert a réginél ugye adott volt. De most...sok féle fajta tetszik. Kép Amiket feltettem, mind tetszik valamiért. Kép Széles a skála! Kép
Keresgéljek még, ha lesz időm?

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok! Kép

Ma vettük át a lakást, az étkező ilyen lett:

Kép
Kép
Kép
Kép

Sajnos a színek nem igazán jönnek ki a képeken, de képzeljétek hozzá. Kép Lényeg, hogy a fal és a padlócsempe színe teljesen ugyanaz. Ha +1x festeni kell, akkor a keretet a sötétebb csempe színére mázoltatnám. Most. Aztán ha bent lesz a bútor is, lehet, hogy mégse. Kép

Boró
femõke
 
 


Boró!
Sajnos az előző hozzászólásomat nem tette ide a gép... Kép Abban gratuláltam a széplakásotokhoz! Nagyon tetszik, noha nem sokat látni belőle. De ugye, ha bent lesz a konyhbútor, megmutatod nekünk! Na és nappaéit is. Kép

Jubi!
Még pár konyha a számodra! Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi: Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!

Nem nagyon tudok mit irni a barnacukor pacrol, mert itt nalunk hivjak annak, es gondolom meg a markak kozott is elteres van. Mikor mi a konyhat csinaltattuk, ott volt kulonbozo fajta fakbol kulonbozo pacokkal minta. A juhar egyebkent egy nagyon vilagos, majdnem feher fa naturban, es nem nagyon erezett. Tehat ugyanez a pac egy tolgyon peldaul sokkal sotetebb, mert maga a fa alap szine sotetebb es sok erezet van benne.
Egyebkent olyan apro reszleteket irnek meg amikre en nem is gondoltam korabban. Pl. a felso szekrenyeknel az ajtok profilja olyan, hogy felul van egy boltiv rajtuk. Ezt lehetett volna kerni az also ajtokra is, de azt ajanlottak, hogy ott jobb a negyszogletes es akkor a felso szekreny tetejen a boltiv lezarja szepen. Aztan nem tudom, hogy otthon a szekreny felso elen vegigfuto disz szegely benne van-e az arban, (itt nincs) de nagyon sokat dob rajta, ha van. A kulonbozo profilu es kulonbozo szelessegu arban mind mas, a legdragabb $18.00/30cm! Kép Szerintem, ha van nyitott vege a szekrenynek erdemes polccal lezarni. Az olyan jo rakodo hely es sokkal jobban nez ki.
Az Anyueknal otthon Mo-on egy hajlitott uveg ajto is van a felso "vegpolcon" ami nagyon szep.

Boro!

Azt gondoltam az elozo leirasod alapjan, hogy sokkal sotetebb lesz a drapp fal. Igy viszont szerintem is jo otlet, hogy a keretet a sotet csempe szinere fested. Persze, ha mar be van butorozva akkor majd jobban latod, hogy mennyire eszreveheto lesz a sotet csempe. Lehet, hogy a butorral egyezo jobban hangsulyos talan?
Egyebkent szep a hazatok, majd tegyel fel kepet, ha mar bennt vagytok.

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Sziasztok!

Boró!
Nagyon szép a házatok.
Irigy is vagyok, mert a miénk még olyan messze van attól, hogy így nézzen ki!
Na,de majd egyszer....

Jubi!
BürokráciaKép
De az a jó, hogy hamar felépül a ház.

Szerintetek egy új háznál, először a festő fessen ki, és utána a burkoló burkoljon, vagy fordítva?
Most ezen gondolkodunk, mert mindegyik összekoszolja a másikat, csak hát melyik a jobb.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Anyko!
Ilyen melegben, mint ami ma van, tényleg elkelne egy saját úszómedence. A fiaim jobb híján az erkélyen pancsoltak a Dani baba kádjában Kép Na, de jövő nyárom már remélem a teraszon fognak!
Köszönöm a konyhás képeket, jöhet még, bármilyen mennyiségben! Kép

Femőke!
Szép lett a lakásotok, bár a képeken nem túl sok látszik, majd mutass olyanokat, is, ahol már be lesz rendezve! Kép

Ági!
Köszi a hasznos tanácsokat!!KépKép

Era!
Szerintem először a burkolás, és aztán a festés. Azért gondolom, mert a járólapot le lehet takarni valamilyen védőnylonnal. Persze én még sosem csináltam ilyet, mi is előtte állunk, de biztos van itt köztünk tapasztaltabb, pl. Femőke! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


sziasztok!

Era: előbb a burkoló burkoljon, aztán várjatok min. 2 napot, amíg tényleg jól megszárad a ragasztás és rá lehet lépni létrával is (már ha aljzatburkolásról is szó van)
aztán jöhet a festő!
koczkapaczi
 
 


Sziasztok! Kép

Anyko,
úgy veszem, hogy olvastam. Kép

Era,
előbb burkoljanak, mert a festő (ha rendes) lefóliáz mindent! Nálunk legalábbis úgy csinálták. A parkettás meg most fog jönni csiszolni és újralakkozni.

Lányok,
nem ház, csak 2 szintes lakás. De tényleg nem lehet sokat látni, mert pici a hely a fotózáshoz. Az alsó szinten a konyha-étkező(fotók erről)-wc-előtér összesen 30 nm. Nem lehetett jobban lefotózni. Kép Na meg telefonnal olyan lesz a kép amilyen. A színek se jöttek ki rendesen.
De sebaj, majd legfeljebb megnézitek élőben, ha már minden kész. Kép De az még nagyon odébb lesz. El sem hiszem, hogy akár költözhetünk lassan. Kép Csak a bútorok vannak hátra. A konyhámhoz kellene jó asztalos, mert aki van, az nem dolgozik precízen. Nem szeretném, ha elrontaná. Nincs véletlen jó asztalos ismerősötök?

Boró
femõke
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: