Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Ennek a sorozatnak keresem a többi elemét! Ha valaki tudna segíteni, előre is köszönöm!
http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/nyitott_ablakos_sorozat.JPG

Jubi

Ez meg egy új cserém: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/farmos_szalv_ta.JPG

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jaaaaaaj: letöröltem a csereszalvétáimat... este frissítem és helyrehozom.. Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!!!!Kép

nekem egyet tegyél már félre ebből a farmosból! olyan aranyos. Én meg utána nézek a te kérésednek!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

JubiKép
Ez megfelel? A jövő héten kapom a csomagot, amit a Kézműves Kuckóból rendeltem. Ezt neked adom, ha benne van. Márpedig azt mondták, hogy benne van. Okés??Kép Sajnos nincs nagyobb kép róla.
http://www.webaruhaz.hu/pic1/kezmuveskucko/cikkep_711.jpg

Nekem viszont az alsó citromosban tudnál segíteni? Ezt körözöm.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Az alsó citromosból tudok neked küldeni két különböző árnyalatban is (az egyik egy kicsit melegebb - én a képen ezt használtam - , a másik kicsit pasztelosabb), de csak negyedeket, ha úgy jó Kép A farmosból tudok küldeni egészet! Talán holnap délelőtt már fel is tudom adni.
Nagyon aranyos vagy, hogy lemondasz arról az ablakosról a javamra, de nekem bővel elég lesz belőle egy negyed OK? Köszi!!! Kép

Jubi

Ui: este felrakok még cseréket, majd nézd már meg 10 óra körül (ha még ébren vagy Kép) és ha valamelyik kell írd meg, akkor azokat is bele tudom tenni a holnapi csomagba. Ja...és a címed küldd már el lécccciii...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép

Hogy 10-kor??? Marci 11-kor még itt ugrál a járókábanKép
Megnézem a cseréket és írokKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Feltettem a cseréket

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKépKép

Megnéztem a cseréket. Ha nem lenne nagy kérés, a kerti törpikés és a kék virágos is tetszene a megbeszélteken kívül. Természetesen áll, amit az emilben írtam. Válassz a cseréim közül, vagy írd meg milyen érdekelne még. Oké???

Pusz: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!
Szerintetek Szandra direkt csinálja, hogy nem jelentkezik vv. ügyben?Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép

Szerintem otthon ül egy csomag vv szalvétával, és várja, hogy tönkremenjünk idegilegKépKép
SzandraKép Ez csak vicc!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


lennének igényeim szalvétát illetően:
Kodától konyhakertes, vagy káposztás, vagy madáretetős
Jubitól farmos és fűszerolajos.
Persze, csak ha vannak...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


ZsuKép
Ezek az utolsó darabok. Küldöm mind a 3 szalvétát.Kép Címed megvan, feladom őket kedden. Mi is csak akkor járunk arra. És nagyon halkan megkérdezeném, hogy egy soksüniset és egy espressosat lehetne még?????

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Szerintem is rajtunk röhög, hogy mi itt a körmünket rágjuk, annyira várjuk kapott-e.Kép

Szandra!Kép Ez is csak vicc volt!Kép Nehogy még azt az egyet se küld el sértődöttségedben ami már megvan.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKépKép
Vigyázzzz! Akkor neked még van veszteni valód...Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, Zsu!
Mennek a kért sz-ák, ma vagy legkésőbb holnap postázom őket. Zsu: a farmosból tudok egészet küldeni (egy egész csomaggal vettem a TESCO-ban Kép), a fűszerolajosból viszont csak egy negyedet tudok küldeni. Én egyébként ezt csináltam belőle (először és utoljára próbáltam repeszteni a kőhatású festéket Kép):http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/_vegek.JPG
Zsu! Én kérhetnék egyet (akár csak egy negyedet) a madáretetősből?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Mi ez a Kép fejecske??? Szuper lett a repesztése a kőhatásúnak. Nehogy utoljára csinálj ilyet!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kpatam csomagot!!!!!
Kodátol, MiantolKép köszike nektekKép
musi
 
 


Jubi!
Pedig nekem is tetszik a kőhatásúd repesztve!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


MusiKép

Én is kaptam Tőled!!!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Jubi!
Minden szalvétából van egész. ami nektek kell, örülök, hogy megszabadulhatok tőlük!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ha kell még valakinek valami, most szóljon, mert kb 5-6 körül megyek a postára.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Itt is itt vagyokKép)

De csak félve, mert nem sikerültKépKépKépKép
Azért nem adtam fel (a kezdő topikban leírtam)

Szerencsére nem vagyok sértődős, és állítólag még humorérzékszervem is vanKép
Kata, Anikó, Koda, Zsu, Jubi, Drezsy, Verinix, Ánizs!
Azért mennek a csomagok, de iszonyatosan röstellem magam amiért ilyen későn sikerül feladni.
Kotlok rajtuk vagy két hete. Bár bélyeg már van rajtuk, csak a postaláda nem akar erre jönni.
Így jár aki a világvégén lakozik.

Szandra
krampuszmama
 
 


SzandraKép
Azért köszönjük, hogy a világ végére is elmentél nekünk a szalvétáértKép

ZsuKép
Örülök, hogy megszabadíthatlak néhány "rút és ocsmány" szalvétátólKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Szandra!
Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szandra!
Attól még köszönjük, hogy gondoltál ránk!Kép

A csomag miatt ne izgasd magad, vagy akkor én is röstellem magam, de még én is rajta ülök.

Bevallom nem akartam elküldeni amíg az a cirkusz van a postával. Ma viszont postára adom.
Úgyhogy Szandra, Ánizs, Hajnii, ma postázok.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Csucsu, Anikó, Ánizs, Hajnii!
Köszönöm megkaptam a csomagokat Kép
Ancsáét továbbítom.

Szandra
krampuszmama
 
 


Koda, Anikó!

Megkaptam a csomagokat! Éljen!!!!!!!!! Köszi!!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! Ha lehet kérném a következőket:http://gportal.hu/picview.php?prt=3083&gid=12075&index=23
http://gportal.hu/picview.php?prt=3083&gid=12075&index=23 Ánizs A nyitott ablak sorozatból van nekem valami, megnézem és válaszolok!
anizs007
 
 


Jubi! A farmot is kijelöltem Ctrl+C-vel de csak a házat hozta fel. Ha többet szeretnék bemutatni akkor mit kell tennem? Hiába, ez még nem megy nekem!
anizs007
 
 


Anikó!
Csomagot megkaptam!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Lányok!

Voltam beszerzőkörúton, vettem egy pár szalvétát, többek között ebből 14 darabot, nem kell véletlenül valakinek?
http://babanet.hu/album/albumimages/1769/34806.jpg

Puszi
Szandra

KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
krampuszmama
 
 


Szandra!
TÜNDÉR VAGY!! Kép
Tudom, hogy tőlem indult ki ez a mizéria, de ha jut, küldenél nekem is belőle 2-t? Kata ötlete, hogy a mosdóhoz is tesz, nagyon megtetszett!! De csak ha már a többiek kaptak, és jut nekem is!!
Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szandra!

Én szeretnék a vizivilágosból (1-et), és a Monet hidasból 1/4-et.
Küldtem emilt is.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Szandra!

Én szeretnék a vizivilágosból (1-et), és a Monet hidasból 1/4-et.
Küldtem emilt is.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Szandra!
HALLELÚJAAAAAAAAAAAAA! Bár úgy tűnik én vagyok az egyetlen, aki nem kér a vvilágosból, de azért én is együtt örülök az örvendezőkkel!! KépKépKép

Jubi

UI: Kata azért nem írsz, mert éppen örömtáncot jársz? Kép

Ánizs!
Kérsz a farmosból is?

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Húúúúú! Most a másik topicot olvasom, de azonnal átugrottam ide!KépKépKépKépKépKépKépKép

Szandra Te egy tündér vagy, egy imádnivaló aranyos tündér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKép
Egy, egy, nem is tudom, hogy mondjam.
Szóval imádlak!!!!!!KépKépKépKépKépKép
Kérekszépen kettőt!

Jubi!
Majdnem azt jártam amikor megláttam Szandra hozzászólását a másik topicban.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szandra!

Ha jut nekem is a vizivilágosbol, lécci nekem is küldjél!Kép
musi
 
 


Szandra!!!!
Eddig nem tudtam írni, mert a nevedet foglaltam aranybaKépKép Természetesen én is sorban állok egy vv sz-ért. És Moneted van még????? Tudom, tudom nagyon sokkal tartozom már nekedKépKépKép Che bácsi meg minden... Be is nyújthatnád az igényeidet!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na szóval, túl vagyok az előbbi örömködésenKép, jöjjenek a fontos dolgok is.Kép

Anikó!
Képzeld, ideért a csomagod!Kép Köszönet érte! Bár öregszem, de én úgy emlékszem, kevesebbet kértem. Köszi a többit is!

Anikó csomagján felbuzdulva, hogy tényleg utolérte magát a posta, én is feladtam a csomagokat.

Szandra, Hajnii, Ánizs!
Holnap figyeljétek a postást!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Drezsy!

Hétvégén lesz dekop. fűrész, Apjuk lenyesiKép Remélem nem az ujjátKép
Mekkorák legyenek,(7*10?) mennyi lenne az igény?
Há' szeretnéd a lyukacskákat? Hosszanti ill. rövidebb oldalára? Netán középre?KépKettőt, hármat, ementálit?

Jegyeztem az igényeket, mennek.
Örülük, hogy örömet tudtam szerezni.
KodaKép


Szandra
Kép
krampuszmama
 
 


Szandra!

Te itt is szaladsz? Vigyázz, utólérlek!Kép
Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!!!! Szandra!!!!

Csak ülök itt és halálra röhögöm magam rajtatokKépKépKépKép Úgy feldobtatok!KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Röhögsz rajtunk?
Inkább apának főzz valami finom vacsit. Irgum-burgum!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szandra!

Jaja!
a 7x10 jó lesz, most mértem
2, azaz 2 db lyukkal szeretném, a lyukak a fa hosszanti oldalán legyenek, az alsó, ill a felső szélétől 2,5 -2,5 cm-re, és a szélétől kb 7-8 mm-re. Kép
ha igy meg tudjátok csinálni, akkor Kép
hihi
talán nem hagytam ki semmit.
És mennyi lenne az igény?
Hmmmmm, soooooooooookkkkkkk KépKépKépKép
csak vagdalózzatok!
Utánvéttel, anyagár belekalkulálásával fizetek KépKép.
35 db????
az nem sok, ugye?

drezsy
drezsy
 
 


Legkedvesebb pajtásaimKépKép

S.O.S. S.O.S. S.O.S.

Tündérkés szalvétákat keresek minden mennyiségben. Ki tudna segíteni???????? Meghálálom!!!!

Köszi: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsuzsimanó és Anikó csomagja megérkezett! Köszi érte! Szandra! Ügyi vagy vizivilág ügyben! Ha nekem is jut megköszönöm, de még mindig előtérbe helyezem a zöld fák között házikót, citromfák kapuban, kapu előtt, meg mindenhol.
Jubikám! Igen kérek a farmosból is!
Kértem segítséget, hogy ha többet szeretnék kérni, azt hogy tudom egymás után bemásolni? Nekem csak egyet mutat meg!
anizs007
 
 


Ánizs!
OK, megy a farmos is! Úgy tudsz több hivatkozást bemásolni egymás után, hogy amikor az első meg van, akkor kijön egy ablak, amin rákattintassz a bezárás -ra. És ha ez megvan újrakezded az egészet. Ha még mindig nem megy szólja!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szandra!

Légyszi áruld el hol vetted a vizivilágos szalvétát, mert a férjem tegnap teljesen belezúgott, muszáj szereznem neki. Kép
Köszi
Bajni
bajni
 
 


Ánizs!
Írtam mélt!

Úgy tudsz többet bemásolni, hogy minden egyes szalvi linkjét be kell ide másolni. Vagyis megnyitod a szalvi képét, jobbos katt, tulajdonságok, kijelölöd az URL-t, Ctrl C-vel megjegyzed, majd Ctrl V-vel bemásolod ide. Így: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/55534.jpg
Ezt minden egyes szalvinál meg kell csinálnod.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda!

nem akarok hülyeséget mondani,de nézd meg a képtárat, tegnap este tett fel ánizs egy tündérkés képet, kb 19.23-kor.
na, abból a fajtából láttam zegen vagy 4 félét.
ez érdekel, vagy más tündérre hajtasz?

amúgy naon morci vok
páromat hazaküldték, ahogy sejtettem, azóta voltam városolni,sebi kapott egy jó kis babakocsit, mert képzeljétek el, az önkormányzatunk 10.000 ft-tos kupont ad tavalytól minden zegi újszüöttnek, és abból vettem. vagyis még tettem hozzá, de nagyon jó.
aztán hazaértem és 2 szót se szólt hozzám, csak csetelt rendületlenül.bepipultam, és eljöttem otthonról.
most a könyvtárból irok, 13-ig vagyok itt.addig fizettem be.
itt lakik a nagyim vele szembe, majd 8 körül hazamegyek, és csak észbe kap.
ja, meg a szomszi srácot megkérem, hogy végérvényesen törölje a csetet,és minden hasonló csevegő progit.
úgyhogy marha jó ismét a kedvem Kép Kép Kép

meg minden tiszta licspocs

Koda, azért te csak válaszolj, rátok nem vok morci, ti legalább normálisak vagytok...
bocs, de ez kikivánkozott belőlem
drezsy
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: