Új privát üzeneted érkezett!

Abby!
Mielőbbi gyógyulást nektek!!

Koda!
Megírnád nekem mélben, hogy a DOMUS-tól hogy jutunk el Hozzátok? Olyan egy óra körül érnénk oda...Köszi!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Abby!
Gyógyulást a csajoknak!! Képei klasszak lettek!!

Hajnii!
Ollan gyönyörűeket alkottál, avass be minket lécci, hogy hogyan készültek azok az aranyosak...

Orsi, Zsuzska!
Üdv nektek, gyerkőcök gyönyörűek!!
Engem ki ne felejtsetek az új honlapról!! Kép

Köcsögökért előre is hála!! Majd jelentkezem Jubika, ha mennénk érte... nincs útban?

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Persze, hogy nincsenek útban! Holnap találkozom azzal a barátnőmmel, akinek az anyósáék Nyíregyházán laknak, majd megkérdezem, mikor mennek legközelebb, és elvinnék-e...

Era!
Veled hogy oldjuk meg? Nem tudom merre laktok, el tudtok-e jönni érte a Tócóskertbe, vagy bevigye a párom magával a Matávhoz (Bethlen u.), és odamentek érte, ha az közelebb van...majd írd meg, hogy lenne jobb!

Most megyek, mert tele van a konyhaasztal köcsögökkel meg szalvétákkal Kép A párom dolgozik, a fiúkat már lefektettem, a dolgozatommal is kész vagyok....SZABADSÁÁÁÁÁG!!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Sziasztok!

Kész a honlap első oldala,itt nézhetitek meg: www.dekolanyok.fw.hu
Aki szeretne a honlapra felkerülni,az írjon nekem e-mailt! morsi@hdsnet.hu
orsi21
 
 


LÁnyok!

Nekem nem igazán jön ötlet, így nem is alkotgatok. Vagyis ma csináltam egy képet, de még csak a keret van lefestve.
Szóval 100-150 szalvim volt eltéve dekupálásra, de mivel nem jön ihlet, így egy részét feltettem cserére. Nézzetek körül. Te is Jubi!!! Örülök, hogy kész a dolgozat! Kép

Megyek, mert késő van!
Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kukk!
Rongyolok a vásárba! Kép
Mostanában, olyan sokat írok mi? Már únjátok is! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
Ez a legújabb...
Asszem én is csinálok egy gportálos oldalt, bár még nincs se sok képem, se sok szalvim Kép
Ha kész, beírom a címét...

És a kép:

Kép
bzsuzska
 
 


Sziasztok!

Jubi!
El tudunk menni hozzátok kocsival. Legalább személyesen is találkozunk márKép
Jövő hét közepén tudunk csak menni. Jó így neked?

Zsuzska!
Édes lett a képKép

Orsi!
Üdv közöttünkKép
Utólag is Boldog Névnapot neked!
Jó ötlet ez a honlap, majd jelentkezem.

Anyko!
Nem csodálom, hogy nincs ihleted, olyan borús és ronda idő van. Nekem a kedvem is roszabb ilyenkor.

Mindenki megint nagyon szépeket csinált, de azért legjobban a gyerkőcök tetszenekKép
Mennem kell, mert hazaért a családom, és lassan alszik is a csaj.

Szép napot!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziaszok!
Én is úgy elmennék a Pecsába! Kép
De most lehet, hogy csak aludni megyek - kihasználva, hogy zajkeltő nagyobbikom is elalélt.
Majd utána mutogatok, alvásidőmre kiadtam a páromnak alvállalkozásba a fotózást Kép
Pá!
paat
 
 


Sziasztok!

Aki szeretne azon a honlapon fent lenni amit csináltam,annak megadom a feltöltési kódokat. Csináljatok egy külön mappát és írjátok rá,hogy pl: Gizikie csereszalv.,vagy Gizike képei
Miután feltöltöttétek totalcomanderrel ,a mappát,én beteszem az oldalra.
Amúgy már nekem is van csereszalvétám!!! :-) Bár nem túl sok... Sőt egy cseregipszkiötőformám is! :-) Ugyanis tegnap bevásároltunk és a kisfiam jóvoltából véletlenül kettőt vettünk belőle.:-) A kezében volt az egyik....:-) és nem vettük észre,hogy ugyanolyan mint amit már a kosárba tettem...
orsi21
 
 


Orsi!
Jó az ötlet, ne azé' má'!Kép
Csak pontosan a lényege maradt nekem ki, de már jelentkeztem is Kép
paat
 
 


Hova kell ezt a mappát csinálni?
paat
 
 


Szia Paat! Írtam neked mailt!:-)
orsi21
 
 


A mappát csak úgy csináld meg bárhová,és majd azt kell feltöltened a totalcommanderrel. De olvasd el a mailt! :-)
orsi21
 
 


Ezt műveltem tegnap...kicsit gyűrött,meg nem is fért be teljesen a scenner-be...Kép
orsi21
 
 


OrsiKép
Én is szívesen töltögetném a dolgaimat, de én nem kissé béna vagyok hozzá. Akkor mit küldjek, hova? Az én címem: agabi@chello.hu
Mire is vállalkoztál velünk!?KépKép
Nagyon tetszik ez a virágos kép! csodaszép!
És most vettem észre, hogy milyen fiatal vagy!!Kép Megnézegettük a képeket rólatok. Ez a Domi egy kis tündérKépDe jó, hogy ilyen fiatalon szültélKép

BzsuzskaKép
És a te cicásod is szépségesKép milyen szín a kerete?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok mindenki! Üdv az újaknak, sok-sok puszi a régieknek! Hajni aranyos keretébe én is belezúgtam, de Orsi zöld kerete sem kutya!!! Áruld már el, ezt krétázással csináltad??

Minden betegeskedő picurnak jobbulást!!!! Az én gyermekeim szerencsére egészségesek, ők a viselkedésükkel idegelnek ki!!!! Barna azt hiszi,mert ő már nagykorú, akkor ő az úr a házban!!!
Mindjárt mutizom az újakat, végre lett fényképezőgép is, kölcsön számítógép is! Pusz! Edit
Orsi! Engem is érdekel az új megoldás: anizs007@freemail.hu
anizs007
 
 


Szya Koda!!!!
Írtam neked mailt!

Köszönöm szépen... :-) Egy másik képemet most próbáltam repeszteni,de nem sikerült... :-( talán mert temperával csináltam...

:-) ...hát igen picit fiatalon szültem a babómat,de egyáltalán nem bántam meg!:-)
orsi21
 
 


Szia Anizs!

A keretet nem krétázással csináltam,csak simán odapacsmagoltam ecsettel. :-)
Rögtön küldök egy e-mailt!
orsi21
 
 


Na megpróbálok feltölteni:
A napraforgós és a rózsaszín rózsás képet Anyukámnak készítettem, a boros krétázottat egy ismerősömnek (hát ezen látszik kislányok, hogy én nem vagyok olyan ügyes mint ti a krétázás területén! Nem jövök rá a technikára, vagy bátortalanul használom azt a pár színemet!)

napraforgós
rózsás
3D
mécses üvegkontúrral
kék mécses
hát ez a krétázott
bronz mécses
anizs007
 
 


Anizs: Nekem nagyon tetszenek a képeid,főleg a rózsás! Nekem sosem sikerül jól a gipszkiöntés...:-( A kép hátulja nekem mindíg ronda göröncsös,meg az oldala sem szép... hogy csinálod?

ui:megkaptad az e-mailem?
orsi21
 
 


Orsi! Emilke mét nem jött át, a gipszöntésnél pedig arra kell figyelni, hogy tejföl sűrűségű legyen a kikevert lötty, ha hígabb, akkor jönnek ki a buborékok. Én egy műanyag tálban keverem ki, egy régi kézi habverővel dolgozom el.

A másikra írtam, hogy gportalos oldalamon nagyon sok új cserét raktam fel!!!
anizs007
 
 


Anizs! A legegyszerűbb az lenne ,ha a képeket elküldenéd nekem e-mail-ben,vagy ami még egyszerűbb,hogy megadod a gportálos címed és onnan kimásolom őket.

Jelenleg ilyen a weboldal:www.dekolanyok.fw.hu

Valószínű azért nem sikerült a gipszem ,mert nem habverővel kevertem,hanem fakanállal...
orsi21
 
 


Orsi!

Én is tök béna vagyok, így írd le nekem is légyszi, hogy mit is csináljak pontosan. Címem: anyko@gportal.hu.
Megnéztem a képeket rólatok! Nagyon édes a pici Domi! Kép A legjobban az a kép tetszik, ahol apa fürdeni manócskát! Kép Az én párom 8 vagy 10 hónaposan merte először fürdetni. Azóta sem.. Kép

Én is alkottam ma is, csak még nincs teljesen kész! Ugye meg kolbászfesztiválon voltunk. Ettem finomat és kürtöskalácsot!! Nyam, nyam..isteni volt! Mind megettem..az egészet.. nyam-nyam... még mindig itt van a számban az íze... csorog a nyálatok?? Remélem is! Kép

Vannak új cseréim, ha még nem írtam volna! Kicsit kihagy az agyam.
Ma tudtam meg, hogy az egyik oviba kellenek majd képek. Jó sok, merta szülők válogatni szeretnének. Több óvodából jeleztek vissza, hogy érdekelné őket karácsonyra. It az a szokás, hogy egy irodába kiteszik őket és bárki bemehet. Sok szülő ilyen helyen vásárol karácsonyra. Bízom a vásárló kedvükven! Kép Ti nem próbáljátok meg? Karácsonyra jó lenne!

Ánizs!
Hogy te milyen ügyes vagy???!!! Az a 3D rózsa...valami gyönyörű!!! De a mécsesek elvarázsoltak. Én is akarok ilyeneket? Ez gipszformából van kiöntve??? Rajta a dísz pedig matricafesték??

Na távozom!
Jók legyetek!!!

Még valami!! Ebbe a nyűves boltba akrill helyett temperát hoztak, így nincs term. sziénám! Kép Kép Ki tud rajtam segíteni??? Hol olcsó?? Vennék , ha valaki elküldi nekem! Persze mindent fizetek(postaköltséget is!!!) csak egy számlaszámot adjatok nekem!!!! Előre is örök hálám érte!

Tényleg megyek!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hi! Na igen!Kép
Ezt már én is rég meg akartam kérdezni,hogy hogy lesz a képek oldala sima.?A hátulja csak hagyján,mert kicsit rázogatom,megpaskolom a formát és elég szépen eloszlik a gipsz.Csak sajna felkúszik az oldalára,amit száradás után próbálok letörögetni.Így meg csipkés lesz.Ronda.KépVan amúgy hogy teljesen jól sikerül az öntés,meg nem tom mondani mér.
Vki elárulná a titkot?
Mindenki nagyon ügyi!Nem telik el szinte úgy nap.hogy ne olvasnálak-néznélek bennetet,még ha nem is írok.Kész felüdülés ennyi szépet csodálni!Kép
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Orsi!
Közben nézem a honlapodat! Van egy kis hiba vele! Ne bántásnak vedd, csak egy kis kritika. Szóval túl nagyok a képek, amiket feltettél. Borzasztó lassan jön le minden. Pedig nekem korlátlan a sávszélességem. Ez baromi gyorsat jelent. Szerintem egy kép ne legyen több 100 kb-nál.
Nem baj, hogy szóltam?? Kép
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Igen...látom sajnos...már javítom is!!! :-) Dehogyis baj,hogy szóltál. Küldtem e-mailt!
orsi21
 
 


Sziasztok!

Koda a kép kerete narancs és citromsárga tempera keveréke, plextollal.

Vki segítsen rajtam!!!! Hogy kell a gportálon a képeket felrakni??? és hogy lehet "almenüt" a menüponton belül létrehozni??? E-mailban is elfogadom a választ Kép

Köszi
Zsuzska
bzsuzska
 
 


Zsuzska!
Nem akarsz te is az új weboldalra jönni? Ott mindenki dolgai fel lesznek rakva egy helyre. Eddig ilyen,este már sokkal jobb lesz,mert most nem érek rá sajnos,hogy megcsináljam,de majd olyan este 22óra felé...
orsi21
 
 


:-)) szóval ilyen: www.dekolanyok.fw.hu
orsi21
 
 


Anykó! A mécsesek a sokáig keresett öntőformával vannak öntve, lefestettem, majd az üvegfesték kontúrjával díszítettem (innen a babanetről koppintottam)majd megmutattam neki a patinámat!!!

A papírboltban ígéretet kaptam, hogy hoznak pannoncoloros festéket. Akkor most term. szienna akrilt vagy temperát hozassak??? Nagyon nagy a különbség?? Valamelyik nap itt egy temperás képet dícsértem agyba-főbe, és mi az hogy tempera plextollal? Mit csinál a temperával??? Most már tényleg kell vennem!!!!
anizs007
 
 


Orsi! Majd, ha lesz mit oda tennem, akkor szólok.
De ez az oldal nem csak a szalviknak készül Kép

A plextolos dolgot Ági tudja jól elmagyarázni. Hasonlóvá teszi a temperát az akrilhoz... Én meg a sziénát nem ismerem. Az mire jó?
bzsuzska
 
 


Megvan a képfeltöltés rejtéje Kép
bzsuzska
 
 


Orsi!
Most jó lesz! Kép És még valami! Kell egy olyan menü is, ahol az elérhetőségeink vannak. Amúgy nem tudják, hogy hova írjanak csere ügyben! Kép
Nézem a mailt! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Na hi!
Kialudtam magam. Látom, az összes gyerek velem aludt, mert beindult a pezsgés délutánra. He-he Kép
Rögtön felszórom a lapomra párom művészi fotóit, ahol a kompozíciók mögött felsejlenek a képeim is Kép
Meg megfejtem Orsi mailjében írt okosságokatKép
Hiába, az ember csak les így harmincon éppen belül mit művelnek ezek a mai fiatalok Kép

Orsi! Csodás a virágos, szép márványosra festetted
paat
 
 


Sziasztok!
Gartula mindenkinek a munkájához, tényleg gyönyörű minden de nekem is a legjobban a mécsesek jöttek be! Én is szennnék ilyet!Kép
Na csak röviden: én a temperához ha plextolt teszek akkor akrillt kapok....azerintem Anyko neked is jó lezs a tempera is...majd meGLÁTOD!Kép
Mikor teszed rá a konturt a mécsesre?
abby
mennem kell mert Lillus itt rángat írni sem tudok így...
abby
 
 


Megvagyok. Egy nagyalakú gyerekes és utána a többi:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141059&index=31
paat
 
 


Anyko! Rendben csinálok olyat is! :-)
Paat! Köszönöm:-) Ha van a gportalon neked is oldalad,csak add meg a címét és én kimásolom a képeidet,így nem kell szenvedned azzal amit leírtam e-mail-ben.:-)
orsi21
 
 


Paat: De aranyos ez a kép!!! Ez mekkora szalvétából van? Úgy értem,hogy egy egész,vagy egy negyed?
orsi21
 
 


Orsi! Emilke megjött, de ez nagyon magas nekem!!!! anizs néven megtalálsz a gportalon!

Paat lányzó! Megkukkoltalak, nagyon-nagyon szépek!

Abby! Amikor megszáradt az alap, akkor teszem rá a mintákat a kontúrral. Ennek bizony jól meg kell száradnia, és akkor jöhet a patina, vagy az arany tempera.
anizs007
 
 


Sziasztok!

Most kukkantottam be ide először! Kicsit bele is olvasgattam! Nagyon szépek a művek!

Orsi21!
A gipsz képek hátulján és oldalán nálam is fennáll a probléma, amit írtál! Én durva smídli papirral szoktam elsímitani a hibákat! Igaz, hogy porol és utánna fog egy kicsit a gipsz, de szép sima lesz és a hibák eltünnek!
timtim
 
 


PaatKép

nagyon szépek a képek! Főleg azok a havas képek! Apám! Azoktól padlót fogtamKép

OrsiKép
A profilomban nekem is benne van a G-portalos címem. Onnan esetleg tudnél alkotni valamit, ha lesz időd vaéamikor? mert amit a mélben írtál, az kissé megterhelő az agyamnakKép A férjem meg nem ér rá sajna most segíteni ebben nekem.

ÁnizsKép
nagyon szépek a munkáid! Imádom a rózsást, de most a mécseseidet emelném kiKép

És itt vannak a köcsögök!!!!! nagyon köszönöm Mininek és Jubinak! Gyönyörűek, meg vagyok elégedve!

AbbyKép
Mikor találkozunk? Itt vannak a tieid is! Kép

Ez pedig a konyhából egy ici-pici részlet. A függöny is kész van, csak fel kéne rakni..Kép
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84088.jpg

Ezek pedig a fiók és szekrényajtók. Még csak így parlagon..
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84087.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84089.jpg


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!
Ha mindenkinek jó akkor elkezdem átmásolni a képeiteket. Most ilyen az oldal: www.dekolanyok.fw.hu

Timtim: Köszi az ötletet,megpróbálkozom vele.
orsi21
 
 


Ánizs!
Nézd meg a honlapot!:-) Te már rajta vagy! A többieket is lassan,de biztosan felteszem.

www.dekolanyok.fw.hu
orsi21
 
 


Sziasztok!

Koda!
Nagyon jó kis konyhád leszKép

Orsi!
Engem is feltennél a honlapra!
A profilomban van az elérhetőségem.

Paat!
Ezek a képek csodásak!!!!!Kép
A manós, meg a karácsonyiak....3x is megnéztem annyira tetszenek.
Miből öntöd ki a karácsonyi fenyős alapját???

Anyko!
Fincsi kolbász...nyam-nyam....tényleg csorog a nyálam pedig már vacsiztam, de egy kis sült kolbász ........hmmmmm


Anizs!
Nagyon tetszenek a képeid, és szerintem nagyon jó az a krétázásKép
És a mécsesek...csodásak. Irigy vagyok a formáért.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Na, én is előkerültem valahonnan!Kép De tuti alibim van!KépKépKép
Szóval jelentem a talált modellgipsz rohamosan fogyKépKépKép! Sajnos a lányok + én is elkaptuk ezt a fránya vírustKép, már 1,5 hete betegeskedünk, de már lassan kifele megyünk!Kép

De térjünk a lényegre!Kép

Miszike!
Nagyon szép lett a repesztésed!Kép Szerintem meg tök jól "sávoztad" a repesztést!Kép Nekem spec. tetszik...
Kíváncsi vagyok, mit szólt Apukát a névnapi ajándékhoz...

Zsuzsi!
Üdv!Kép
Nagyon szépeket alkottál!

Orsi!
Üdv köztük!Kép Rémlik, mintha Pöttömös lennél...Kép...igaz én oda már rég nem irogattam.
Néhány nap késéssel, de BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!Kép
Tényleg te festetted, aztaaa! Nagyon ügyi vagy!Kép

Jubi!
Gratula a kész dolgozathoz! Akkor mostmár teljes gőzerővel jöhet a szalvétázás!KépKépKép

Era!
Nem is kezdetleges a honlapod, nagyon jó lett!Kép
Óraa!!Kép Én is arra készülök, de a bótba még ezidáig nem sikerült óraszerkezetet hozniuk.KépKépKép Addig meg nem akarok hozzákezdeni.
Hol szerezhetnék én óraszerkezetet?

Koda Mester!
Hogy áll a konyha?Kép Most látom, már vannak képek, megyek is ámulni...KépKépKép

Abby, Koda és minden betegeskedőnek!
Jobbulást!

Paat!
Nagyon-nagyon gyönyörűek a munkáid!

Paat megelőztél!Kép
Szóval, lányok, Mibe csomagoljátok a képeket, hogy tárolhatóak, szállíthatóak legyenek tömegével sérülés nélkül?

A 7végén kölcsönkaptuk a digit(amit csak jövőhét közepén kell visszaadniKépKépKép), így feltettem a honlapomra az eddigi alkotásaimat és még jönnek az újak is!Kép Koda, már lektorálta, így nektek is meg merem mutatniKép...
Találtok még csereszalvikat is, amik között mazsolázgathattok!Kép
Tudtok segíteni, hogy hogyan tudok olyan menüpontot létrehozni, amire rákattyintva sok-sok kép jelenik meg, de képtár kategórizálás nélkül, egyszerűen ömlesztve?

Sztigris kreatív oldala

Lányok!
Kb. 2 hete az jutott az eszembe (miközben 1000-rel bújtam az archívotKép), hogy kigyűjtöm az eddig összegyűlt egyedi ötleteiteket, mert mint kezdő rengeteg hasznos dolgot találtam. Először csak a kimondottan egyedi ötleteket gyűjtöttem ki(jégrémdobozforma, fahéjas gipsz, stb.) , már áprilisig kész vagyok a kigyűjtéssel és készen állok feltölteni a honlapockámraKép Előtte szerettem volna megkérdezni benneteket, hogy áldásotokat adjátok-e rá?Kép(Koda már belegyezettKép)

Bocsi, hogy nem reagáltam mindenkinek, de csak az utolsó néhány napon futottam át és azt is ma reggel!

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Huhh....még csak Ánizs szalvétáit tudtam feltenni,de az is 2 órámba telt...
Era! Rendben!:-) Csak elég lassan megy sajnos a feltöltés...de igyekszem. :-)
Sztigris! Szia! Köszönöm szépen:-) !
orsi21
 
 


Koda! Köszönöm a dícséretet, reméltem hogy tetszik a rózsás, és nagyon örülök, hogy a mécsesek megnyerték a többiek tetszését is! Most már csak kelendőek legyenek!!!! Errefelé Túl modernnek tartják egyenlőre!!! De kivárom, amíg rákapnak az ízére!!!
Sztigris! Megkukk az oldalad, nagyon jó lesz ha összegyújtöd az ötleteket. Én is rengeteget tanultam a csajoktól!
Orsi megkukk! Nagyon jó lesz!!!
anizs007
 
 


No szép jó estét!
Idilli csend, pici alszik Apája a naggyal fűrészel a padláson. Naná, hogy nekem kupálnivalót!!! Kép
Köszönöm mindenkinek a dícséretet, nem is gondoltam, hogy így sikerednek ezek a havacskások.
Orsi!
Ha a manósra gondolsz, akkor az bizony egy egész szalvi.
Era!
A fenyős alapja ugyanaz, mint az összes negyedes képemé, csak a közeli képen nem látszik az egész. Ahol a 3 együtt van, ott egyértelmű, hogy én csórikámnak csak egy negyedes formája vanKép De ezt nagyon szeretem!

Koda!
Nem csodálom, hogy így lefoglalt a műved! Gyönyörű, minden részletre kiterjedő! Csak én nem merném használniKép Folyton izgulnék, hogy milyen szépséget disznózok le!
Ha egyszer rászánom magam, hogy a párommal tartsak egy Szhely-Miskolc túrára, akkor megkukkantomKép

Sztigris!
Üdv köztünk!
Mindjárt folytatom, csak nyúlják le a gépet...
paat
 
 


Orsi!

Én jól feltettem az oldalamra a közös oldalt amit alkotsz. Beszállnék, én is, de elég béna vagyok az ilyesmihez, még a portált is alig fogom agyilag... Viszont lenne egy kérdésem, ha ott beindul a csereberélés, ki fogja karbantartani, hogy épp mi fogyott el, meg az ilyen dolgokat? Szóval arra akarok kilyukadni, hogyha feltornázom valahogy magam arra a lapra is, akkor már ketőtt kell rendben tartanom?? Mert akkor én kihagynám a megtisztelő lehetőséget Kép Máskülönben meg ami eddig látszik belőlle, az nagyon jó! Kép

Koda!
Khm, szóval azt a mikrót told már ki a képből, mert kicsit illúzió romboló Kép Kép

Csajok aki nem tud kimenni bármi okból a Pecsa vásárra, szerintem ne nagyon sajnálja... 40ft altt nem nagyon volt szalvi, na jó volt egy faárus az elég jó áron nyomta a cumókat. De úgy semmi különös, csak 1 db szalvit vettem. Ugyanezeket bármikor megvehetem a városban ugyanennyiért, vagy olcsóbban. (csak oda nincs beugró Kép ) Lehet, hogy csak azért vagyok ilyen véleményen, mert mostanában nincs is kedvem szalvizni , úgyhogy aki turbóban alkot az menjen bátran! Kép

Ánizs!
Szépeket csináltál, a napraforgós a kedvencem!

Paat!
Te milyen kis gondosan rendezted a képeket fotózásra! Kép

Zsuzska!
Pont ezzel a pákosztos kismacskákat ábrázoló szalvival szemeztem, de végül otthagytam Kép Aranyos kép lett.

Sztigrizs!
Feltettem az oldaladat a portálomra, öncélúan, mert az NAGGYON JÓÓÓ hogy kigyüjtöd az ötleteket! Kép Na és nem mellékes, hogy végre mekukkanthattam a munkáidat!

Kép
krimo
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?