Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska!
Persze, hogy csatlakozhatsz, örömmel látunk! Kép Szépek a képeid! NEm azért lettek gyűröttek, mert túl sok ragasztót kentél alá? Nekem eleinte emiatt gyűrődtek a szalvéták.
Szerintem a Hajni honlapjáról tudsz a legtöbb embert elérni...a címét a profiljában találod.

Már nem is tudom, mikor írtam utoljára, de mindent elolvastam és megcsodáltam! Hogy ti mennyire termékenyek vagytok! Úgy látom most már Abby is belehúzott! Kép
Én meg csak írom a dolgozatomat...és néha lopva elcsábulok egy kis dekupálásra...így született ez a levendulás kép Nem látszik a képen, de a közepe a szalvéta alatt repesztve van.

off: nem tudja véletlenül valaki, hogy hogy érhetem el a Praktika honlapját? Hiába keresem nem sikerül Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubikám! Nem tagadod meg önmagadat, már megint remekművet alkottál!!!
Zszuzska! Üdv közöttünk!
Abby! TErmékeny voltál, nagyon szépeket műveltél!
Holnap én is jövök mutizni, kérek hozzáértőt a newulrl parancsot küldje el nekem!
anizs007
 
 


Jubi!

Praktikának nincs honlapja, csak regisztrálás van. Ez azért furcsa.
A kiadón keresztül lehet pár szót róla találni.
www.sanomabp.hu

üdv. Melinda
szokolka
 
 

 
 

Zsuzska!
Én is üdvözölek! A képeid szépek! Ha látnád az én első képeimet..... Kép
A ragasztót tényleg vékonyan kell kenni. Én eleinte csak a ragasztandó rész felét kenem le és középről kiindúlva újam begyével elsimítom a szalvétát. Ha ezzel kész, akkor jöhet a másik fele. Soha nem kenem le a keret belső részét egyben. Nekem akkor mindig gyűrődött. Remélem tudtunk segíteni.
Még Brekibogyó oldalán van rengeteg elérhetőség. Ha jól tudom, akkor senki nem hiányzik róla.
Breki oldala: http://szalveta.gportal.hu/

Amúgy mindenki szépeket alkotott! Gratula!!!
Én mostanában nem alkotok. Pang az üzlet. Viszik viszik a képeket, e annyira sokat most nem, hogy minden nap alkotgassak. Majd november közepétől belehajtok. Tipp!! Nov. közepén egy virágboltba is kell vinnem képeket, kaspókat, tálkákat...szerintem ti is nézzetek szét ilyen helyet, hátha karácsonyra el tudnátok passzolni pár remekművet!! Kép

Most mentem!
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Még valami!
Érdekel valakit Tupper edény? Van jó pár Tupper holmim, amit el szeretnék adni. Száraztárolók, hűtőbe, fagyasztóba valók, kancsó, mérőedény, kenyeres...Ha valakit érdekel, akkor mail-ben jelezzen nekem és küldök képeket!

Tényleg menek..
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Minimaxi!
Nagyon szépeket csináltál már megintKép

Abby!
Jól belehúztál!
Nagyon jó képeket csináltál, nekem tetszenek, de azért legszebb az utolsó, még a sok seb ellenére isKép

Ágiboszi!
a Képsorozatot én is megcsináltam Anyukáméknak, csak én világos kerettel. De ez a sötét keret jobban tetszik.

Zsuzska!
Ez nagyon jó kezdetKépLátnád az enyémeket....
Kisfiad nagyon nagyon édesKép

Jubi!
Ez gipsz keret?

Én most csinálok egy órát Annának a szobájába, majd este megmutizom, csak még nincs óraszerkezetem, most rendeltem.

Itt ronda idő vanKép
Sok-sok napsütést szeretnék!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Szia ZsuzskaKép
Tündéri a kicsi fiadKép Ha gondolod és szívesen küldök neked szalvétákat. Mik érdekelnének elsősorban?? Küldd el a címedet is, a mélcímem a profilomban vanKép

AbbyKép
A kis motorosnak jobbulást! A képeid tök jók! Legjobban az eladásra szánt macis kép tetszikKép

JubikámKép
Azért néha phizz isKép Most szombaton jösztök??
Szép nagyon a levendulásod!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!

newurl {idebemásolodaképtulajdonságaiközülazURLcímet, ideírodanevétamitlátniszeretnél} A per jel után nem kell szóköz, és a newurl után sem!

Szokolka!
Igen, a sanoma lapját én is megtaláltam, de az sajnos nem elég, én nézelődni szerettem volna...

Era!
Igen, ez gipsz keret, csak sajnos nem az enyém a forma, csak kölcsönkaptam.

Koda!
Megyünk bizony, majd felismersz a karikákról a szemem alatt Kép
Nincs még kép a konyhádról????? Már nagyon kíváncsi vagyok!!!!

Ma lekérdezem a számlát, hogy meg tudjam nektek írni, hogy kinek ért már ide a "köcsögpénz". Holnap délelőtt, ha minden igaz, a párom átveszi a szállítmányt Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

KodaKép
Képzeld megérkezett, nem csodálom hogy az állam extra adót fog kivetni a bankokra. Piszok dolognak tartom, hogy zsiro rendszer van és ehhez képest egy utalás három napig kószál, jó kis befektetéseket csinálnak ebből a bankok. Az OTP n belül legalább abban a pillanatban ott van a mani a másik számláján, amikor levették, bár ez gondolom azonos bankokon belül hasonszőrűen megy.

AbbyKép
Wow nem semmi termés, nagyon szépeket alkottál, a megrágott sarkú különösen tetszikKép

BZsuzsiKép
Üdv közöttünk, PEtya még mindig édi kölökKép a képeid is szépek lettek, tetszik a kék margarétásKép az almásat már megdicsértemKép

JubiKép
Annyira jó ez a levendulásod, tanulás mellett nem vagy semmi, hogy még erre is marad idődKép Irtam a második gportálos oldaladra, hogy a konyhai tartóknál az első három képnek 0 a kiterjesztése, és ezért ha ráklikkelsz hogy nagyba lásd csak egy piros x jön be.

Most megyek, mert a fiam szétszed...

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jubi! Köszönöm! Edit
anizs007
 
 


Koda, Abby, Zsu és Era!

Mindenkitől megérkezett a pénz.

Minimaxi!
Holnap délelőtt pontosan hova és mikor menjen a párom a köcsögökért?

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ezt az elosztórendszert, ami itt van!!! Kép

Csak irigykedek ám, hogy ti tudtok találkozni ott a világ végén. Vagy én vagyok itt a világ végén? Kép...

Lusta vagyok. Ma mindenbe csak belefogtam (háztartás, kötés, gyerek...), de semmi látszatja. Pedig tegnap direkt két napra főztem, hogy ma alkothassakKép
Itt szottyogok a gép előtt. De legalább bicajoztam egy órát a picivel. A nagy meg elhagyott a papáért Kép Én hülye! Legalább élvezném a viszonylagos csendetKép
Bocsi az offért
paat
 
 


Sziasztok!

Én is egy kezdő vagyok eddig 2 képem van készen,de száradnak a gipszeim. A topic-ra Szandra jóvoltából találtam rá,köszönet érte! Remélem engem is befogadtok... Ő az én fő művem:Kép
Ő pedig az egyik dekoművem:Kép
Ezt pedig nem szalvétatechnikával csináltam,hanem festettem,de még le kéne lakkoznom.Kép

Orsi
orsi21
 
 


Szia Lányok !
Nem tudom kitől , de jött 1 szali rendelés a gportálról , aki se nevet se címet nem adott meg
gőzöm nincs ki kérte! Ha valaki magára ismer légyszi írjon újra , nehogy én legyek a .......
cím nélkül nem tudok válaszolni.Kép Köszi!
szorgosstuci
 
 


Orsi21!
Boldog névnapot!!!!!!!
Szép a BABÁD és az oválka képed nagyon tetszik!!!!!!!! Kép
szorgosstuci
 
 


Szorgosstuci!
Köszi,köszi.Köszi a babó nevében is! :-)

A képeim még nagyon nem okésak,de majd belejövök...remélem. :-)
orsi21
 
 


Sziasztok!

Hát ennyit erről, hogy én mással foglalkozzak, mint a dekopi. Nem bírtam ki és befejeztem két képet. Ez és a következő. Ráadásul kaptam ma egy halom szalvicserét és Anita boltból egy rakás faanyagot.(persze én rendeltem) A tanulás elnapolva.

Bzsuzska, ne aggódj így kezdődik... Sőt nekem a mai napig vannak gyűrődések, de így is tetszik.
Helyes a kisfiadKép

Orsi, csak így tovább! A te kisfiad is aranyos, szép kék szeme vanKép

Abby, szépeket alkottál! A napocska tuti!

Anyko, én is láttam már virágboltban szalvétás kaspókat, elég jól néztek ki.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


SziasztokKép

Jött hozzám a JézuskaKép Tudok jó képeket mutizni..( no persze a foto a jóKép )

Ezeket fejeztem be most:
1. hercegnő
2. egy közeli.. (itt a zöld pötty vízfestékKép Középsőm is festett közben Kép
3. régi konyha ennek a kerete most kedvencemKép
4.erről is egy közeli

OrsiKépüdv! Boldogságosat!
Zsuzska! Neked is ÜdvKép

JubiKép én látom a repedéseket azééKép szép!
Abby: nekem is az eladásra szánt maci teccKép
no meg persze a mototorosKép

Jubi, Koda.. mentek a Pecsába?

HAjni
hajnii
 
 


Csak bekukk!

Üdv itt Zsuzska, és Orsi!

Kép
krimo
 
 


Abby, Era,
köszi a dícséretet, a keret az term. sziéna meg valami sötétzöld keveréke, azért olyan csíkos, mert alapoztam akrillal és jó hígan festettem a zöldet rá.

Abby,
áruld el nekem, hogy hogy lesz olyan szép pasztell-foltos a keret??? Pl. "macis-koktél". Többi is gyönyörű! Kép
A hígítot sziénát csak vízzel hígítod, vagy fehérrel?

Hajni,
én is megkaptam, köszi!!! Élőben még szebbek, mint a képen! Kép

Minimaxi,
szépek az őszi hangulatú képeid! Kép

Ágiboszi,
nagyon szép a bokros sorozat, én is kedvet kaptam Kép.

Zsuzska,
üdv itt! Kép Én nem teszek dekuragacsot a szalvi alá, nekem így sokkal kevésbé gyűrődik.

Jubi,
nagyon hangulatos a levendulás képed, mintha igazi fa lenne a keret! Kép

Orsi,
neked is szia! Kép Szépeket alkottál, cicás nekem is egyik kedvencem, lásd tegnapi archív Kép.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Ja, azt elfelejtettem, hogy a
bemutatott babócák nagyon aranyosak! Kép

M.
miszike
 
 


Hajni,
igazi régiségeket alkottál! Kép Hogy készült az aranyozott keret?

Én megyek a Pecsába vasárnap, nem jön még akkor vki?

Miszike
miszike
 
 


Ezt nem tudom, hogy mutattam - e már..
innen 5 kép.. http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40306&index=34
Bence baba naplójaKép

Miszike, köszi...Kép
Én szombaton készültemmenni, de lefujtam...
Majd tavasszalKép

most megyek.. rendet teszek a portálomonKép
Hajni
hajnii
 
 


Ezt is festettem,mert még nincs szalvétám,ma akartam venni a Tesco-ban,de nem volt semmi jó. Na majd holnap.Türelmetlenségemben inkább festek... /a kép még amint látszik nincs készen/Kép



Conti,Hajnii,Krimo,Miszike: Köszi :-)
orsi21
 
 


Orsi!
Örülök, hogy ránk találtál! Meg kell jegyeznem, hogy csodaszépeket festes!! Te ez a téli ovális képed félkész állapotban is hozzám akar jönni! Kép Én ilyet nem tudok! Kép Boldog névnapot! Kép

Hajni!
Szépek a képek és nagyon különlegesek a keretek! Ügyi vagy!

Én még mindig nem alkottam semmit! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
jaj úgy örülök a reakcióknak! Nagyon köszönöm a dicséreteket, teljesen oda vagyok tőle!Kép Ennyi vigasz kel is nekem mert a most már mind a 2 csaj totál betegKép remélem azért nem lesz rosszabb és gyorsan lezajlik náluk. Innen is mindenkit kérek nagyon vigyázzon magára és az összes picikére, mert ez a nyamvadt nyálkás ősz sajna már itt van!
No de én is had dicsérjek meg mindenkit! Eszméletlen jók lettek a művek! Elsősorban a babócák!Kép Gratula!
Aztán mi az hogy én festettem?! Ilyen kézügyessége legyen valakinek?!Kép Ügyes vagy nagyon neked nem is kell szalvi!Kép
hajnii! No most aztán igencsak el kellene mesélned, hogyan is lett ez ilyen?!Kép)))Én nem vagyok oda arégies dolgokért de ez valami fantasztikus! Komolyan nagyon tetszik, érdekelne valóban a technika!Kép
Jubika, hát mit is mondjak...1szerüen nagyszerű!Kép Mindig meglepsz minket valami csodával! Köszönet érte!Kép
Ha beindul azovis "bót" akkor lesz még ezeregy macisképem itt!Kép Rettegjetek!Kép Én a keretet mindig valami halovány színnel festem le és aztán pasztellkrétázom néha jóval erősebb és másabb színt kapokmint az alap! A sziénát meg ahogy a többiek/JUbi és Koda / is tanították csak vízzel. De ilyenkor nem árt lealapozni a keretet-ha gipsz kép-mert akkor nem lesz foltos. Én csak diszperzitet használok, gessot csak nagyon rendkívüli esetben-fémre-mert nem igazán szeretem.
Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat a lánykáim nevében! Kodám ha kigyógyultak a kórságból akkor megnézzük azt a szép konyhádat és majd megtartom itt az élménybeszámolót-bár Jubi ebben is ügyesebb lesz!Kép))
Mindekinek szép álmokat!
abby
abby
 
 


És hát bocsimindenkitől de én mint az anya aki igazságos szeretne lenni..bedobnék még 1 fotót. Ő a nagyobbik huncutság!Kép
Kép
abby
 
 


Sziasztok! Ma csak olvasni volt megint időm, és mindenkinek a műveit megcsodálni!

Orsi!
Örülök Neked nagyon szépeket alkotsz(különösen a baba gyönyörű :-) ) És egyben boldog névnapot is Neked!

Kelet Magyarországiak :-)
A köcsögök ma már Debrecenben alszanak :-)


Paat! Nem felejtettelek el Téged sem :-) csak a Te cuccaidból még hiányzik, de a jövő héten, ha jön a féjed Pestre már viheti őket egész biztosan:-) A hétvégén lesz már kicsi időm és akkor megbeszéljük, hogy mikor tudja átvenni :-)

Mindenkitől bocsi, hogy nem tudlak egyesével megdícsérni benneteket, de nagyon fáradt vagyok a héten még nem sikerült 4-5 óránál többet aludni éjszakánként :-( Most fogok először éjfél előtt lefeküdni :-(

Mindenkinek szép álmokat és puszi:
minimaxi
minimaxi
 
 


Anyko,Abby,Minimaxi:Köszönöm a dícséreteket,arik vagytok!
Abby: Pöttömöknek jobbulást kívánok!
orsi21
 
 


Elfelejtettem mondani... Miszike: A babanapló nagyon édes! Magát a füzetet is te csináltad,vagy csak a borítót?
orsi21
 
 


JAJJJ!!! BOCSI!!! Nem Miszike volt,hanem Hajni!!! Ne haragudjatok!
orsi21
 
 


Bocsi megint én vagyok....ígérem mindjárt megyek aludni,de eszembe jutott még valami.:-)

Ha gondoljátok csinálnék egy olyan honlapot amire mindenki feltehetné a csereszalvikat,és a műveket. Csinálok majd egy mintát,hogy kb. mire gondoltam.Addig is várom a véleményeket.

...megyek alszom mostmár...
orsi21
 
 


Orsi!
Én is köszöntelek!! Kép Tényleg nagyon jó kézügyességed van, ha ilyeneket tudsz festeni!
A honlap ötlete jó, de ugye csak a linkeket tennéd fel? Csak mert szerintem nem létezik akkora tárhely, ami nekünk elég lenne Kép

Stuci!
Még nem ért ide a papírmasés kazetta, mondd, hogy még nem adta fel a lány...és nem a mi postaládánkból tűnt el Kép

Krimo!
Csak szia Kép

Hajni!
Ezek a keretek gyönyörűek lettek!! Szivaccsal repesztetted? Én próbáltam de nekem nem jött össze Kép Alul van az arany vagy felül? Csak mert nekem azt mondta valaki, hogy az arany nem igazán reped..ezért vagyok rá kíváncsi.
Ja, és én nem megyek a Pecsába, kicsit messze van Debrecenhez, na meg holnap én éppen Miskolcon leszek. Egyébként meg (most biztos hatalmasat zuhan a népszerűségi indexem Kép), de én utálom Pestet, és csak akkor megyek oda, ha nagyon muszáj. Jó, nem Pestet utálom, csak a tömeget és a büdöset...

Abby!
Szerintem te fogod tartani az élménybeszámolót Koda konyhájáról, mert nekem csak annyi időm lesz, hogy a Koda kezébe nyomjam - stafétabotként Kép - a szállítmányt, és már rohanok is tovább a suliba.
Ez a leányzó is aranyos!!! Kép Jobbulást!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

OrsikámKép
Üdvözöllek és névnapod alkalmából sok-sok boldogságot kíívánokKép Kicsi babád gyönyörűűűű. Hát még a képeid!

AbbyKép
Képzeld! Marci is totál meg van fázva..tudod, ez a taknyos, szortyogós megfázás..képzelheted, hogy mennyit alszunk..kb. mint Ti.

HajniKép
Teljesen rosszul lettem, mikor megláttam a keretedet! Én hogy nem tudok ilyet?? Gyorsan áruld el, miként csináltadKépKép Nagyon tuti!
És sajnos nem tudunk menni a kiállításra..túl messze van nekünk.


MiniKép
Miért nem alszol? Mi a baj??Kép
Köszönjük a cserépárú leszállításátKép

Jubi!!
Egyszer jösz errefelé és rohansz is továb??Kép Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt!

Orsi, köszi a babanaplót, ez az első próbálkozásom könyvileg..ami el is készültKép
A borító fa, a lapokat meg nyomtattam..

Jubi, KOda, abby kösziKép Épp a szalvétáimat bújom át ezerrel, hogy hasonló árnyalatút találjakKép
Ez fa keret, arannyal alapozva, replakk, de csak foltokban, majd a barna (no, ez a lányaim készletéből került előKép , szóval elég gyatra tempera..., de bevállt)
Most nagy kedvencem lett... meg Apájánkank isKép

Örülök hogy Nektek is teccc

Hja...alakítgattam az portálomat, próbáltam a linkeket összeszedni mindenkiét..( pár hsz-al feljebb rájöttem hogy hiányosKép )
Ha valakit kihagytam, létszi sikítsatok!!

Kiállításra mentem volna én is..de olyan sűrű volt mostanában az összes hétvégénk, hogy nagyon örülök ennek a szombati ünnepnek.. (apa csak vasárnap reggel van itthon velünk) és családozokKép

Puhatalpúaknak JOBBULÁST!!

Hajni
hajnii
 
 


Szia mindenkinek!
Orsi, Zsuzsi üdv köztünk!
Bár aki ilyent fest, annak tényleg nem kell szalviKép
Áron sem ment ma bölcsibe:egy kis hőemelkedés, de remélem hétvégén kipiheni.
Ja! Ezer éve akartam már írni: aki nem kap gessot, mint például én, annak tudom ajánlani a diszp-plextol kb 60-40%-os elegyét üveget, műanyagot alapozni. Nagyon jól fogja!

Anyko és aki elad! Mibe csomagoljátok a képeket, hogy tárolhatóak, szállíthatóak legyenek tömegével sérülés nélkül?
Nem mintha ez fenyegetne, de hát a karácsonyra készülő ajándékokat is tárolni kell valahogy... Kép
paat
 
 


Hello Lányok!
Hajnii ! Csodaszép a hercegnős kép! Én is kiváncsi lennék a technikájára.
Orsi Neked nem is kell szalvi , szebbet festesz. Kép
Jubikám!
Szomorú vagyok , mert a lányzó már feladta és azóta beszélt a postásával is , hogy mit lehet ilyenkor tenni? Azt mondta neki , h. utána néz.
Naa , én is csak nézek a kazim után. Kép(
Csak annyit tudok erre mondeni , hogy kenje a hajára aki megfújta! És most úrinő voltam.
Abbykém! csodaszép ez a kislányka! Kép)
szorgosstuci
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Juborka: Szia,és köcke :-) Van egy olyan tárhely ahol korlátlan mennyiséget lehet feltölteni. Konkrétan a freeweb. De az atw is elég sokat enged. Tehát én nem a linkeket raknám fel,hanem magukat a remekműveket,és a szalvikat. Ma este nekiállok a weboldalhoz,és ha tetszik a dolog akkor a többit azután megbeszéljük.
Koda: Szia!!!! Nagyon szépen köszönjük :-)
Hajni: Én azt hallottam,vagy olvastam...már nem tudom,hogy aranyfestéket nem lehet repeszteni. Te vagy az élő ellenpélda. :-) Nagyon tetszik a kereted! IS!
Paat: Szió! Neked is köcike,de már kezdek zavarba jönni... :-)
Szorgosstuci: Neked is köci....:-) / ide most egy olyan kis fejecskét tennék ami éppen pirulóban van,de nem tudom hogy kell ilyen kis fejecskéket beilleszteni... :-) /

Lányok!
Mit szóltok a fentebb leírt honlap ötlethez? Este küldöm a mintát! ...remélem lesz rá időm...

Orsi
orsi21
 
 


Jah,van egy karácsonyi ötletem,de lehet,hogy valakinek eszébe jutott már,ha igen,akkor bocsi!!!
Tehát,a gipszbe mikor kikeveritek,öntsetek pár csepp illóolajat,én vanília illatút tettem bele. Így a képnek vanília illata lett. Mondjuk csak 3 napig lehet messziről érezni,de utánna csak ha közelebbről szaglászátok.
orsi21
 
 


Kelet-magyarországi köcsögrendelők!

Jelentem megérkeztek, itt pihennek egy ládában a nappalinkban. PErsze az enyémeket, már kibányásztam, gyönyörűek! Csak el ne rontsam őket a szalvétával!Kép
Az impregnáló lötyik lemaradtak, de azt majd később eljuttatja Minimaxi - erről majd ő bővebben Kép

Minimaxi!
Megy a pénz, de sajnos csak az OTP-s átutalással, mert a párom ma délelőtt annyi fele mászkált, hogy azt már nem akartam a nyakába varrni, hogy az Erstébe is menjen be. Az OTP-S meg telefonon át is müxik.

Stuci!
MOst mit csináljak????Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

MinimaxiKép
Egy kis keveredés táadt a cserépárú becsomagolásánál?Kép

OrsiKép
Ez nagyon jó ötlet..én anno fahéjat kevertem a gipszbe..hónapokig illatozott a képKép
A honlap sem rossz, csak túl nagy hely kellene hozzáKép Vagy más megoldással esetleg? Én nem nagyon értek hozzá, de támogatom!

PaatKép
Hogy te micsoda felfedező vagyKép Jó ez az alpozó!

HajniKép
Köszi a leírást, tényleg nem bonyolult! de naggggyon szép lett a keret tőleKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Találtam 2 háttérképet ami jó lenne a honlaphoz,nézzétek meg őket! Szerintetek melyik legyen? Vagy ha esetleg van más kép amit ajánlanátok,akkor muti meg!
1: kép Kép



2: kép Kép



Koda: Csináltam a freeweben oldalt. Korlátlan tárhelyet biztosítanak!
orsi21
 
 


Köszi Koda, de a kényszer vitt rá... Te, mint boldog gesso-tulajdonos ezt honnan is érthetnéd? Kép
Hajni!
Már látom, újabb őrületet kezdtél el ezzel a keretelKép
Paat lemaradt a linkek közülKép
paat
 
 


Koda !

Kifejtenéd ezt? mi van ezzel a keveredéssel? Ezt nem értem :-(
minimaxi
 
 


Mi ez a weblap dolog? Én vagyok biztos csak lassú, de ha mindenkinek van saját, akkor mi lesz a célja?
Paat, aki ma agyilag olyan, mint az idő (és ezen valahogy két csepp utódom is csak ront ma)
paat
 
 


Paat: Ez a weboldal olyan lenne,hogy mindenki egy helyre tehetné fel a dolgait,így könnyeb válogatni a szalvéták közül is. De ha nem tetszik az ötlet akkor nem eröltetem.
orsi21
 
 


MiniKép
Csak viccnek szántam. Kép
Mert Jubi írta, hogy a csomagból kimaradtak a vízhatlanná tévő csodafolyadékokKép És mondta, hogy majd te erről bővebben írsz majd. Én meg csak viccből megkérdeztem, hogy a nagy ide-oda csomagolásban, küldözgetésben talán kihagytad?Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


MÁgiát keresem!Ha valaki tudja az elérhetőségét akkor plíz!

Jucus
20170114224602
 
 


JucusKép
Írtam a freemail-re neked. Ugye a mélcíme kellett?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat, sajnos ránk is fér! A kicsi sincs jobban de rosszabbul sem ez már akár jó is lehet. De Hangussal ma a GyEK-ben jártunk majdnem tüdőgyuszi. kapott porlasztást, szurit és rengeteg pénzt költöttünk gyógyszerre. De a gondviselés most is működött és ledobott elénk egy bájos főorvosnőt aki mindenben segített minket..nagyon sok mindenben! Megúsztuk a kórházat már ez is jó és remélem javul a helyzet. Már nincsenek akkora köhögési rohamai a csajszimnak, így akár még enni is képes.
Bocsi hogy erről írok, de mostanság nem sokat dekupáncsoltam....és tudom, hogy nem veszitek rossznéven tőlem mert érzem, hogy mindenki szorít értünk. És ez nagyon jól esik. Köszönöm. Mindenki vigyázzon magára és ne legyetek betegek!!!
sziasztok
abby
abby
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?