Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Kata!!
Hajni!
Megy a lista, remélem jó lesz. A többieknek is megpróbáltam Win 98, XP, Win 95-ben elküldeni, de csak ketten tudták megnyitni....
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!

Megkaptam a Katás Word-ös táblázatot, köszi, ez már használható, nem kell küldeni levélben Kép
azért köszi!!!!
nem tom mi a bajotok a postával, oké, én is láttam azt a nagy halom cuccost, de ide Zegre, minden időben ideér...
hmmm
lehet pest hátrányosabb helyzetben van, hihihi

ja, megyek hobbiboltba ma én is, valakinek valamit??? Koda, nézzek olyan kisfás, nagyfás, kapus, városképest? Kép
11-ig fogadok el igényeket, aztán koccc..

drezsy
drezsy
 
 


Szandra!

valahol irtad, hogy milyen szalvétámi tetsznek, meg hogy miből kérsz...
de a mélt, gyanítom előbb kitöröltem, minthogy felírtam volna valahova Kép
lécci, lécci ird meg újra!!
a nárciszra, a vördrös rózsára, meg a szakácsra emlékszem....
a többire nem.
mik azok??
vagy ha még megvan az a méled, küldd el újra!
próbáltam itt is visszakeresni, de nem találtam Kép

drezsy
drezsy
 
 

 
 

Drezs!
Mail ment
Szandra
krampuszmama
 
 


DrezsyKép

Szerencsére azt már megkaptam! De ha látsz valami tájkép jellegűt, azt szívesen látnámKépKépKép Bármi utca részlet, táj, ablakból kinézős jól jönne. Ezek nem nagyon vannak néköm mostanában. Aztán majd üzletelünkKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!
Eddig nekem sem volt bajom a postával, de én spec. még mindig nem kaptam meg Anikó szalvétáit.Kép
Hobbyból: légy olyan kedves és túrd fel a szalvétákat a Zsu féle vizivilágosért. Léccci-léccci!!!!!!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Drezsy!
Csatlakozok Katához! Vízivilágosért kiáltoooook!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nekem van a legaranyosabb postásnénimKépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

ki az?

mindenki!
ok, túrok!

rendelési határidő kitolva du 3-ig
a bébisintér foglaltat jelzett Kép
drezsy
 
 


Koda!
Miért? Ki az?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szandra!

Köszi. De nem szeretném, ha 1 szalvétát kellene postáznod. A másik Monet-st már sikerült megvennem, csak lesz a többiből is itt is.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


AnikóKép
Ha még olvasod, nekem is légyszi vízivilágosat és a Monet is!

KataKép
Neked kell tudni a legjobban, hogy ki az és miértKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!Kép
Ok, leesett!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Gyöngyöske, Koda, Monet hidas "Japán kert" nálam van.
Drezsy! Mi a balatonszentgyörgyi elosztóhoz tartozunk, nem pedig a pestihez. Ez a jó hírem! Az pedig a rossz, hogy én még mindig nem kaptam senkitől! Ánizs
anizs007
 
 


Lányok!

Csak az a baj, hogy az én leveleim biztosan a Börsi elosztóba mennek. Sajnálom, hogy még senkihez nem ért oda a csomagok közül egy sem. Hétfőn és a szerdán adtam fel őket.
Viszont tegnap hallottam a rádióban, hogy talán szombaton is kézbesítenek.
A topik hétvégén kihal, azért tájékoztassatok, hogyha megérkezett a csomag. Olyan kellemetlenül érzem magam...

Anikó
naspolya
 
 


Érdekes ez a posta. Én ugyanakkor adtam fel mindeniknek. Drezsy és Zsu jelzett szinte másnap, hogy megkapták, a többiek pedig azóta sem.Kép

AnikóKép

Nahogy már te érezd rosszul magad! Nem a te hibád. Nyugi, biztos mindenki megkapjKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó!
Csatlakozom Kodához!
Nehogymááá Te érezd magad kellemetlenül!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Gyöngyöske!
Jó, ha nem, hát nemKép
Nem találsz mást nálam ami még tetszene?
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1786
http://babanet.hu/album/main.php?album=1704
http://babanet.hu/album/main.php?album=1769

Szandra
krampuszmama
 
 


Drezsy!
Azokat én kértem!! (nárcisz, vödrös rózsa, szakács)
Kata, Koda!
Én is megyek ma, és körül nézek nektek vízivilágos ügyben.
Zsu

Ja, és feladom mindenkinek a csomagokat végre!!

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


zsu!

na végre, hogy megvagy
de figyi
még volt, ezen kívül is.
mi??????????????
drezsy
 
 


Zsu!
Örök hála Neked!Kép
Ha már így "felhergeltél" minket a fürdőszobáddal.Kép Kellett ez neked???Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Veronix!
Megérkeztek a szalvéták! Köszi!
Én tegnap adtam fel neked, remélem hamarosan odaérnek!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


VeronixKép

Nekem is megérkeztekKépKép Az enyémnek rég ott kellene lenni Nákad.

Éljenek a vízivilágos nézegetők! Zsu! Ugye rám is gondolsz? Mindenki csak Katának keres vvilágotKépKép
Majd ha sok lesz belőle neked, adsz nekemKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KataKép

Most nézem az órát. Te pont a vízivilágban vagy a leánykáddal!!!Kép
A többieknek mondom, hogy babaúszásra mentetek. Bocs, ez csak eszembe jutottKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Esküszöm, rád is gondoltam, amikor fél Nyíregyházát, pontosabban 3 boltot végigkutyagoltam, de semmi... Az egyikben a nagyon kedves, szimpatikus hölgy azt mondta, hogy nyugodjunk meg, de tavasszal nyomják majd megint a németek a szalvétáikat...
Most jut eszembe, hogy az uncsitesómat körbeszalasztom Egerben, ott tanul, hátha talál nekünk ilyet!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!

Nagyon Drága vagy! Természetesen az előbb csak vicceltem, senkit sem akartam megbántani!!! Most már szegény családod is miattunk szaladgál. De aki ilyen szépet csinál, az magára vessenKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sajna én sem jártam szerencsével a hobbyboltban, sem vizivilágosat, sem Monet sz-kat nem találtam.

Aranyosak vagytok, hogy nem hibáztattok a csomagok miatt, de én úgy várom őket minden nap és tudom, hogy Ti is. Olyan rossz, hogy ma sem kapta meg senki és én sem.

Anikó
naspolya
 
 


AnikóKép

Ezzel én is így vagyok. Csak látnál de. 11 körül. Csak úgy rohanok le a postaládához.Kép
Köszi, hogy megnézteda szalvétákat.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Tényleg uszikálni voltunk, amit Dodókám marhára élvezett.Kép
Persze, hogy adok, ha én is kapok. Sajnos eddig csak Szandra tud olyat küldeni, de hátha valaki, valahol...Kép

Zsu!
Te nem tudod mit fogsz itt kapni, ha mégis Te találsz nekünk vv-osat.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Köszi a bíztatást!
Nekem sajnos ma nem hozott semmit a postás...
Kata, Szandra: megnéztétek a postaládátokat(e-mail)?
Drezsy tenyleg eltűnt....
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kata!
A kottás angyaltól vannak az újak, de elképzelhető, hogy nincs köztük olyan, ami tetszik. Holnap a feles szalvétáim között is körülnézek neked valóért (virágos, ha jól emlékszem...)
http://babanet.hu/album/main.php?album=1672&page=2
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Mail ment!

Minden vizivilág mániásnak!
Megprószálok valamit vizivilágos ügyben tenni az érdeketekben. Látom mennyire be vagytok zsongvaKépKépKép
És az szeretném, hogy örüljetekKép Van egy szupi lelőhely ahonnan én is beszereztem, talán ott...
Apa most ajánlotta fel, hogy elmehetünk, ha akarok, ugyanis a világ másik felén van, még kocsival is.
Na majd jelentkezem

Szandra
krampuszmama
 
 


SzandraKép

Apának csók minden vvilágostólKépKép És neked is, amiért így szíveden viseled sorsunkatKép
Köszönjük!!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Elszalasztottam az uncsitesómat egy egri sétára vízivilág ügyben, majd jelentkezem a fejleményekkel...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


ZsuKép

Neked is ugyanaz jár, mint SzandránakKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szandra!
Most valami nagyon-nagyon kedveset akartam írni Neked (és persze apánakKép), de szerintem le sem lehet írni szavakkal, hogy mennyire örülnénk neki.Kép
Mióta én itt vagy a régi topicban írogatok, szalvétát még nem kerestek ennyien és ennyire.Kép

Zsu!
/Juszt sem utánozom Kodát!KépKépKépKép/

Most valami nagyon-nagyon kedveset akartam írni Neked (és persze az uncsitesódnakKép), de szerintem le sem lehet írni szavakkal, hogy mennyire örülnénk neki.Kép
Mióta én itt vagy a régi topicban írogatok, szalvétát még nem kerestek ennyien és ennyire.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szijasztok!
Hát csak mostanra értem ide, bocs mindenkitől: ) Nem tudom kitől jött meg csomagom és kitől nem, mert lassan egy hónapja nem voltam otthon, de jövő héten felhozatom apáékkal, mert anya már nem tudja kitől honnan mit mennyit: )) Vár rám olyan 20-30 pakk otthon. Pestre nem merem küldetni, mert tiszta höjje a postás, képes lenne beszuszakolni a kis nyíláson egy vastagabb pakkot, mi lenne abból...?!
TEHÁT: jövő héten valamikor jövök és kíméletlenül ideírom a megérkezett postám feladóit: )))

Mindenkinek köszi aki feladta, Hajninak és Ánizsnak vagyok még függőben.
Ánizs: maradjunk annyiban, hogy felírom, hogy lógok Neked olyan 9 db szalvettával. Írd meg milyen téma érdekelne és megpróbálom beszerezni Neked, vagy az is jó, ha képet küldesz róluk, hátha épp tudk szerezni: )
Hajni Neked ugyanígy tudom felajánlani, ha megfelel.
veronix
 
 


Veronix és MIndenki! Nekem ne irogassátok, hogy mennyivel lógtok! Amit kértek, én küldöm! Köszönöm hogy befogadtatok magatok közé! Hihetetlen jó érzés ez nekem! Nyugodtan kérjetek, ami van küldök!
Én egyenlőre - mint észrevettétek - a zöld fák között emeletes ház, citromfák dézsákban, és rózsa vödörben szalikra vagyok ráindulva. Kérem, hogy akitől még nem kértem, de van tartalékon, jelezze és küldje!
anizs007
 
 


ÁnizsKép

Napokon belül kapok egy csomagot, mármint ha a posta ideér valaha. Abban lesznek hasonló sz-ák. Próbálok párat összeszedni nekedKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs: ))) Nekem kifejezetten lelkiismeret furdalásom van, ha többet kapok mint amennyit adni tudok: ) Én mán illen maradok: )))
Na keresek Neked ilyen témájú szalvettákat és küldöm a képeket: )
veronix
 
 


Ánizs: emil ment!
veronix
 
 


Minden aggódónak, kiváltképp Kodának!

Jelentem, még élek, és nem fogtak ott mosogatni a hobbiboltban...
viszont sok jó hírrel nem szolgál a kedves egészségem, már ami a szalvétákat illeti
Tudom ki mit kért (már ez is nagy dolog nálam ebben a korban ((25)), viszont egy csomó elfogyott....
Ami van, az megy...többi nem elfelejtve, várólistára állíttava. no, kb ennyi

drezsy
drezsy
 
 


Drezsyke!
Örülünk, hogy élsz!Én is 25 vagyok, és tényleg, ebben a korban már nagyon feledékeny az ember. Hogy később javul-e a helyzet, arról kérdezd meg Kata nénit.Kép Kép Kép
Az én listám a következő volt, visszakerestem:

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Cserébe maradt még a következők valamelyikéből?
"nárcisz
rózsa vödörben
kávé
szakács?
(persze elég egy is )"
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Csak egy kicsit vagyok ideges.Kép

Az előbb írtam egy csomót, aztán elküldésnél elszállt minden.KépKépKépKép

Zsu!
Nem elég, hogy szemtelenül fiatal vagy, még kekeckedel is? Ejnye, ejnye!Kép
Különben is, már nem én vagyok itt a legidősebb, de ha összebeszélek vele, holnaptól csak tessékelhetsz minket!Kép Hiszen ha jól belehúztunk volna anno, már ilyen idős lányunk lehetne.Kép

Uncsitesó nem jelentkezett???????????????????????????

Szandra!
Merre vagy?????
Heccelsz minket, hogy nem jelentkezel?KépKép Pedig mááá akkora lyuk van az oldalamon, hogy kaptál-e.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsu!!!

na ugye hogy te voltál az....
ezt a listát kerestem :-)
jelentem alásan, van minden ebből...
a vödrös csak negyed, de elég az...
ami meg a korunkat illeti, jah, nem csoda ha a cavinton az ország toplistás dilibogyója KépKépKép

Koda
még nem költöztünk el Kép

drezsy
drezsy
 
 


Szandra!!!

jut eszembe számtalan szebbnél szebb gondolat....mi van a gyerekbibliával?
nyomtatás alatt van már???
KépKépKép

"egy türelmetlen hívő"
drezsy
 
 


SzandraKép

Én is követellekKépKép csatlakozom az előttem szólókhoz. Elsősorban a vv ügybenKép
Nem sikerült talán semmit intézned, és most elbújdokoltál????Kép

Pusz: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata!

Köszi a táblázatotKép

engem is nagyon érdekelene a gyerekbibliaKép

Jajj bocsika, ha mostanában eltünök, de rossz a nagygépünkKép
musi
 
 


MusiKép

Üdv! Nem kaptad még meg a leveleket tőlem???

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: