Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megjottunk, szep volt, jo volt a kisnyaralas, csinaltam is par szamotokra is erdekes kepet. Miutan mostam-foztem-takaritottam, felpakolom oket, addig is boldog szulinapot az unnepelteknekKép

Kép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Phaedra

SzuperKépKép!Csak tényleg olyan gyorsan megy az idő!!!Hiszen most született...Kép

Jaj,olyan szentimentális vagyok ma,nem is zavarok itt tovább...

Pusszantás és dolgozzatok!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok, megjöttünk anyósnézésből.

Mira, Gigóca, Anyapoc!

Akkor elküldeném nektek a szalvétákat, amiket kértetek. Ti szoltatok egymással találkozni? Vagy küldjem 3 felé? Írjatok nekem címeket!!! Egy A5-ös borítékba beférnek a szalvéták hajtogatás nélkül? Már én is kinéztem, hogy mit kérek tőletek, majd mailben elküldöm.

Panni
panó
 
 

 
 

Sziasztok!

Még nem végeztem az olvasással, de gyorsan beszúrom a képeimet:
Azaz beszúrnám, ha letöltődne a képtár.../Ha esetleg valakinek hamarabb sikerül, légyszi, tegye be./
Itt van hozzá a magyarázat:
A virágos képhez a szalvétát Zsuzsától kaptam, a cicásakat pedig Pandától.
Még egyszer köszönöm!

Panda!
Nem írtad még meg a címedet, hogy küldjek csere-szalvétát!

Nekem a műanyag vödörre nem ragadt a tapétaragasztó, a még megmaradt decoupage lakkal vittem fel a szalvétákat. De már fentebb olvasom, hogy ti már a csónaklakkot is kipóbáltátok. Az minden anyagra működik?

Megyek, folytatom tovább az olvasást, még van egy csómó lemaradásom...
Ildikó
ildikó
 
 



Ildikó!
Nekem az üvegről jött le másnapra a tapétaragasztóKép Szerintem a csónaklakk is lecsúszik róla, én csak a szalvéta fölé lakkoztam eddig, az rendben volt. Ja, és papírra is kipróbáltam, egy poháralátétre, ott mint ragasztót kentem fel, működött rendesen. Ha van otthon, próbáld ki, de emiatt venni nem érdmes, csak ha egyébként is lakkozni szeretnél.
Csi
csii
 
 


Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat. Olyan nagyon furcsa, hogy máris eltelt két év. S már napok óta egyfolytában meghatódott álapotban leledzek pityergéssel spékelve Kép

Jamina! Éjszakai műszak-> kidöltem estére a Kölökkel együtt Kép

Áfonya!
Köszi Kép Kép Kép Tetszik a kép Kép

Anyapoc!
Közben rájöttem, hogy a másikban kérdeztél, de úgy is jösz ide Kép
Nagyon jól sikerült, majd mail-ben mesélek Kép TE IS!!!

sziasztok, Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!

Ildikó

Nagyon jók a készítményeid,de az a cicás dobozszerű izé az pontosan mi?Mert egyszerűen nem tudom kivenni...KépVagy csak már estevanestvevan?

Gigóca

Megjött a cucc,remélem,tőled,de a sz-kból ítélve csak Te lehetteélKép!És tudod,melyikből jöttem rá?Hát a léggömbösből!És nagyon beleszerelmesedtem ám!KépKépAztán várom a Te rendelésdet,asszem még nem kaptam megKép!

Panni

Vrájál,várjál,én még szeretnék tőled rendelni,de még nem néztem meg,hogy mit!majd mailben elküldöm,jó?

Jaminának kávé,hogy reggel ne kelljen főzni...ez mindig friss:KépKép

Ui:Panni,az anyósnézés is vmi kreatív fogalkozásKépKép?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,

valószínű én voltam.
Még nem rendeltem, mert alig győzöm a sajátokat felhasználni.
Viszont igazán rakhatnál fel képet a térbeliek közül.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca

Biztos,hogy Te!!!Csak mert annyi Zsuzsa van,már nem voltam biztos magamban!KépKép

Majd rakok fel képet,de még nincs készKépVagy úgy is jó?Kép:
A héten dógozok,így lassan fog haladniKép

Pussz,jóccakát a most kelőknek!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csak beroppentem megkoszonni a szalvetakat Csinek /ovet meg mult heten megkaptam, de lehet, nem koszontem?/, Zsuzsanak es Gigocanak, tegnap megerkeztek, csudaszepekKép Joidore el vagyok latva anyaggal, azt hiszem.

Hajra Zsuzsa,
szerezd a gyakorlati tapasztalatokat nekunkKép

-Afonya
afonya
 
 


Anyapoc,
köszi a kávét Kép, majd lementem és akkor nem kell többé főzni Kép
Anyósom tegnap megkérdezte, hogy ebből a rengeteg SZból hogy fogok mindből képet csinálni? Egy kicsit elgondolkodtam. Tényleg sok, de még NEM ELÉG! Micsoda gyűjtőszenvedéllyé tudja kinőni magát, minél több van, annál több SZra fáj a fogam (még szebbre, még különlegesebbre Kép)

Megcsináltam a kvicsos szélűt. Okker lett a keret fehérrel keverve úgy, hogy nem teljesen kevertem el a két színt, így néhaol a fehér is érvényesül, nem csak világosít (ez most érthető? Kép). Kép meg mégse angol counry tájkép, hanem virágcserepekben zöldségek, 2 egyforma negyed. A repesztés viszont egyáltalán nem érvényesül Kép
Gigóca, megírnád még egyszer, szájbarágósan, hogyan lesznek szép nagy repedések, hossz- és keresztirányban egyaránt? A mailemet megkaptad?

Gyerekszobába való kép már jópár van, Ádi mindig megnézegeti őket és aszondja: hú, az! -ez a tetszés jele nála Kép

Postán nem voltam, bocsánat, akinek ígértem, de nem jött össze, talán ma délután... Phaedra, címed még mindig nincs meg nekem!

Jöjjön át valaki gipszet önteni helyettem!
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!

Kinek köszönjem meg hogy belinkelte a képeimet?
Lenne még, de sajnos, ha megnyitom a képtárat, valamiért nem tölti le a szólj hozzá részig, és nem tudok feltenni semmit.


Anyapoc!

Ahogy Zsuzsa is írta, ez egy vödröcske, a lányom imádja a cicákat, és a vödröket is, ezért kitaláltam, hogy egy régi savanyúságos bödönkét "becicázok" neki.

Csi!
Már kipróbáltam a csónaklakkot, a mellettünk lévő építkezésről elemeltem pár nagy kavicsot, és arra tettem szalvétából csigát, lepkét, lakkal. Az eredmény jó lett, de nekem a csónaklakktól olyan barnás árnyalatú lett az egész. Suplalux színtelen matróz csónaklakkot használtam.Viszont a higító az borzalmasan büdös.../Igaz,csak az ecsetet mostam el vele/

Zsuzsa!
Van vizzel oldódó lakk is? Még nem hallottam róla, mi neve?

Anyapoc, Phaedra!
Úgy olvasom, lemaradtam a buliról. Azért így utólag, boldog szülinapokat kívánok a csemetéknekKép

Üdv. Ildikó
ildikó
 
 


Mira!

Kaptál tőlem ma mail-t?
Nem vagyok benne biztos, hogy elment, pedig kétszer is megpróbáltam.

Panni
panó
 
 



Kedves
 


Sziasztok!

Zsuzsa,Ildi

Köszi a gratulákat,de sajna már Nektek sem maradt torta..Kép

Jamina

Van mág sokféle kávém,csak szólj,így minden nap váltogathatod,milyet akarszKép!Nagy csészéből kicsi feketét,vagy fordítva...KépKép
A gyűjtési álláspontodat aláírom,ebből soha nem elég!Pedig már alig fér az erre kinevezett dobozbaKép!
A keretfestés érthető,de mit akartál repőeszteni,ha nincs alatta sötét festék?Vagy alkerülte a figyelmemet?

Anyósok jó fejek!Az enyémnek ma annyira megtetszettek a szalvétás dolgaim,hogy elhatározta,ő is megpróbálja!Drukkolok neki!Kép

Akkor a dombormű itt látható egyben.
Mivel így nem nagyon látszik,hol térbeli(szerintem),néhány részletet külön is felraktam:
részlet 1
részlet 2
részlet 3


Talán az első két részlet kicsit sötétre sikeült,de azért kivehetőKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jajj,KedvesKép!!

Ilyen sokáig szoptattam?:KépKép

De azért köszi!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

G! köszönöm szépen hogy feltetted a szalvétákat, már nem volt időm megvárni hogy még ide is átpakoljam. Most akartam, de tök jó hogy már nem kell :-) köszi:-))))
( az arhivalas gyorsitasa miatt tettem fel oket egyesevel)

Pano, igen megkaptam sőt válaszoltam is !!! :-)


Anyapoc, ezek tok jo lett ez a domboru kep. Direkt dormborura kartad? Hany szalvétából montíroztad össze? A narancsosat ismerem (mint szalvéta) annak az alján is narancs van :-))
Alig latszik hogy kivan vagva es ugy van felteve.

Jamina, érdkes hogy nekem is ua a bajom a repesztéssel mint neked. Nem lesznek szép hosszuak meg nagyok. Pedig próbáltam nagyon figyelni én is :-))))

Anyapoc, lehetséges hogy kicsit domború felületen nem működik? ( nekem csak olyan képkeret sablonjaim vannak. )


Még vannak újabb szerzemények -szalvéták de most mar nincs kedvem felpakolni őket, majd holnap ...

Míra
míra
 


úgy látom néhol ékezet nélkül sikerült írnom :-(((
bocsi.
Míra
 


Jamina

levél megjött, majd ha eljutok postára, akkor megy a csomag.

Repesztés:
1 fogod a festenivaló darabodat.
2 lefested egy sötét színnel, ez lehet akár arany is
3 hagyod megszáradni
4 rákened a repesztőlakkot, lehetőleg egy irányba mozgatva az ecsetet: vízszintes vagy függőleges
5 hagyod megszáradni. Általában egy nap száradást javasolnak, de annyit én még nem tudtam várni.
6 rákened a világosabb festéket, lehetőleg egyszer menj át mindenhol, és ha lehet ugyanabban irányban mint a lakknál.
7 megrepedezik a felső festékréteged.

ha egy területen többször átmész, nagy valószínűséggel összecsomosodik a festék a területen, és nem lesz szép.
megint vársz egy kicsit a száradásal, és jöhet a szalvéta.

még egy dolog, az ezüst, arany, bronz.... szóval a fémes festékek nem repednek, így ezek csak a repesztőlakk alá kerülhetnek.


Ha valami nem világos, szólj.


Anyapoc KépKép

szerintem szuperek letek. Legközelebb megpróbálhatnád egy virággal, esetleg napraforgó, hogy a szirmokat meghajlítva teszed rá, mintha felfelé kunkorodnának.
Csak ötlet volt, de szerintem szép lenne.

Ja és ha lesz időm, csinálok neked bohóckát, és megpróbálom elküldeni bélelt borítékban. Remélem nem lesz semmi baja.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Míra

Nem attól dombormű ám,mert meg van hajolva az az átkozott lapKépKép!Hanem mert a térbeli tehnikát alkalmaztam!Az külön dícséretes,hogy a bútorlap nem igen szerette a festéket és így reagált rá,de felrakáskor eltűnik!
A mintákat úgy téptem ki,én nem szeretem nagyon a pontosan körbevágott mintákat.
A konyhai része( a narancsoson kívűl) egy darab szalvétából készült,igaz,az egészet szét kellett trancsíroznom!KépKép
Ja, a naranccsal azért volt szerencsém,mert az is kék.Ezért nem látod a szélétKép!
Egyébként bmilyen felületre lehet "gyurmázni",de simán szalvétázni is.Vagy mire gondoltál konkrétan?

Gigóca

Tudom,hogy nem látszik,de az egyik kis motívum levelét így emeltem ki,mármint hogy felfelé áll.Részlet 3 pontosan az a motívum,de most néztem meg,így nem igen látszik.Igazság szerint elég macerás megcsinálni,de inkább azért,mert akkor a gyurmát érdemes lefesteni,hiszen kilátszik elég rendesenKép.De tervbe van véve egy hasonló virág.

Mindenkinek azt ajánlom,hogy a térbeli technikát ne kezdje el,mert akkor mindent így akar csinálniKépKépKép!!!


Anyapoc

Ui:Gigóca,bohóc+borítékban benne vagyok,de csak ha cserével oldjuk meg!Felajánlok vmi keresztszemest,ha gondolod....Kép

anyapoc
 
 


Visszolvasva a hozzászólásomat meglehetősen értelmetlennek tűnök.

Szóval: a domborúságos mondatot még a repesztéses technikához gondoltam ám! :-)

Amit előtte írtam pl. kartad = akartad (akart lenni)... meg a hasonlók.
Ez nem az én napom.

Anyapoc! Domború technika!! hmmm :-))) most még 1x tanulmányozom a képeket!! :-)))

M.
M.
 


Sziasztok!

Itt van első kavics művem:
kis kavics, szalvétalepkével
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/34204.jpg

Ildikó
ildikó
 
 


Zsuzsa, Ildikó Kép
Köszönjük!

Áfonya, Zsuzsa, Jamina, Anyapoc, Gigóca!
Holnap az első utam a postára vezet. Holnapután üljetek ki a kispadra a ház elé Kép

Míra!
Tied is megy holnap muffinnal együtt!
phaedraa
 
 


Phaedra,

utólag is boldog szülinapot a kicsi lánynak.
Csak most esett le, mert a profilodban nem találtam dátumot.


Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca!
Köszönjük a jó kívánságokat Kép
Nézz be a másik topikba is!
phaedraa
 
 


Anyapoc!
Nem látom a domborúságotKép
Ha oldalról fotóznád???

Gigóca!
Én már szállítottam matricafestett fóliát, mindkét oldalára kell fólia, de így is összenyomódhat egy kicsitKép. Ja, és télen, míg az anyuéknál a kocsitól a lakásba értem, szilánkokra tört a kép a hideg miatt.
Szalvétáztál már matricára?

Ildikó!
Nekem is sötétít kicsit a csónaklakk. Én most leállok a kavicsokkal, mert lánykám szalvétával együtt eszi meg őket, akkor meg minek szenvedjek vele? Jobb neki natúr...

Míra!
Könyörögve kérlek a nép nevében, hogy küldj egy negyed teheneset Jaminának!!!!
Légy oly kedves!!!

Phaedra!
Nekem is küldjél valamiiiit!(most nyavalygós a hangomKép)

Jamina!
Intéztem Neked egy tehenes képetKép
Örülsz?
Megyek is, mert itt röpködnek a kávéscsészék!

Sziasztok!
Csi
csii
 
 


Csi

a szalvéta, amit az Évában lehet kapni:
Ambiente
Üvegmatrica télen nekem is megvolt, szintén darabokra tört. Kocsiban is szállítottam már, csak még postán nem adtam fel soha. De ha ez majd épen eljut, akkor megy másnak is ha kell.
Matricára még nem szalvétáztam, nekem nincs olyan, és azt sem tudom hol lehet kapni.

Kipróbáltam a műanyaggömbbe való decopálást, szerintem jó lesz karányonyfadísznek, s ha majd lesz megint digitgép, felrakok róla képet.
Most büszke vagyok magamra.

Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!
Itt van még egy-két kavics, igaz, kicsit bénán mutatnak, mert fénylik a lakk.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/34247.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/34250.jpg
és ez a tegnapi kicsit jobb minőségben:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/34253.jpg

Ildikó
ildikó
 
 


Míra

Én értettem ám mindentKép.Na,jó csak a domborúság zavart megKép!

Phaedra

Nem tudok kint ülni,mert dolgozomKép.De nagyon várom a ám a cuccost!Tudod,nincs elég szalvétám.Mailt majd írok...Kép

Csi

Nyissad má ki a szemedetKépKép!!!Nem is fogod látni a domborúságot,mert a kamerával nem tudok olyan képet csinálni,hogy szép legyen,elég rossz a felbontása a képeknek.Csinálhatok ugyan oldalról képet,de inkább elmondom,hogy azok domborúak,amiket nagyon éles színekben látsz.Pl a középső motívumban az almák,a fiók, a terítő.A kosaras mintánál a szőlő, a levelek egy része,meg néhány gyümi,amit sajna nem ismertem fel...Stb.
De tudod mit?gyere el és nézd meg!Megéri!KépKépMármint a látvány!
De majd próbálkozom vmi másféle képpel,hogy látszódjon minden!

Anyapoc,aki ma a munkahelyén alkot és nem szalvétásatKép

anyapoc
 
 


Csínek domborúbban,mint valahaKép:

1
2
3

Így jobban látszik?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
NAUGYEEE!
Tudsz Te domborút is fényképezni, ha akarsz!Kép
Így már sokkal jobban látszikKép

Gigóca!
Azt hiszem, az Ambiente is megvolt fentebb, majd megnézem, és akkor legalább tudom, mit kell kérnem, ha legközelebb arra jár valakiKép
Gömb--Szép lehet! Nem torzul el nagyon a minta a gömbbe való illesztéstől?
Képet, képet!Kép

Hol van Jamina?

Csi
csii
 
 


Na itt!

Csi,
a leltaros?Kép Jamina biztos megsertodott a teheneken, mindig mindenkit bantaszKép

Anyapoc,
tok jo ez a terbeli ize. Akartam en is venni ma gyurmat hozza, de mivel a textilfestek piszkosul draga volt, gondoltam rendelek katalogusbol, akkor meg a gyurmat is inkabb onnan. De azt lattam, hogy kulonbozo sulyuak /es aruakKép/ vannak, Te a softot vetted?

Lanyok,
kreativ hobbis katalogusbol rendelt mar valaki? Milyen minoseguek a festekeik?

-Afonya
afonya
 
 


Afonya


én még nem rendeltem onnan, viszont többször voltam a boltjukban, nekem nem igazán tetszettek. Akkor inkább ajánlanám a Hobby Művész festékeit. Nagyrésze olcsóbb is mint a Kreatív hobbyé, és nekik is van csomagküldő szolgálatuk. De fenn vannak a Neten is.

Sőt most találtam neked két boltot is Győrben, ahol forgalmazzák a termékeiket.

Győr: Hobbi Kuckó Szigethy A u.26.
Győr: Mozaik Dekor Bajcsy Zs u.24


Ha már tudtál róluk, akkor bocsi.

Gigóca

Csi,
gömböt apa is megdícsérte, és kép is lesz, csak most anyósoméknál van a digitgép, a scan-erbe meg nem igazán akar beférni.
Szerintem nem torzult el a minta, s szebb mint a husvéti tojásokra felrakottak. Mármint amit én csináltam.

Kicsi fiam reakciója: Jaj de szép!!!!!
Kicsi lánytól meg alig bírtam visszaszerezni.


Anyapoc

nagyon jók letek a térbelisek. Annyit hozzáfűznék, hogy a könyvben levőknél kilátszik a gyurma fehérsége, de ez nem zavaró.
gigóca
 
 


Tudod Áfonya, mindig a leltáros jár a legjobbanKép
Még ha az a megbántós fajta is, vele MINDIG illik jóban lenniKép.

Szerintem nem jó a Kreatív festéke, mert túl híg, így nem is fed annyira. Relatív az ára is, mert pl. a Deka (HobbyMűvész) festékét ha ugyanolyan hígra hígítod, akkor egy árban vannak.
Mit akarsz a textillel kezdeni? Moshatónak kell lennie, vagy csak dekorációnak lesz? Mert én zsákra ragasztottam sima decoupage ragasztóval, és működött, de nem mosható.Kép

Csi
csii
 
 


Mi ez a vacak FRISSÍTÉS gomb????
Csi
Névtelen
 


Sziasztok!

Csi
4D-s felvételt nem akarsz a képrőlKépKép?Megpróbálom...olyan sokat néztem a Vissza a jövőben-t...KépKép

Áfonya

Igen soft van,de igazán nem tudom,mi különbség lehet köztük.Talán a megmunkálás?Vagy a száradási sebesség?Nincs odírva?Ez így volt asszem 990 Ft.Gondolom,a katalógusban olcsóbb.És itt mást nem is tartanak, a boltos is ezzel dolgozik,ezért bátorkodtam kipróbálni!De vigyázz,mert függőséget okozKépKép!

Gigóca

Igen,láttam,amiket felraktál és a hobbyboltos nőci cuccain is kilátszott.Engem sem zavar igazán,de mondjuk egy levél,vagy virágszirom felpördítésénél csak szebb lenne,ha hasonló színű lenne,mint a szalvéta azon része,nem?Na,jó érthető voltam,mi?Kép

LÁnyok!

Akinek még tartozásom van,ígérem,küldök mindent előbb utóbb!nem ígérem a jövő hétre,mert elkezdődik a suli,de amint belerázódtam,megy minden!Kép

Anyapoc

Ui:Gigóca,Áfonya,válasszatok szalvétát!

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Most mit kötekszik Kend?
Mutogatni akarja, vagy nem???
Naugye!Kép

Gigóca!
Megnéztem ma a sztechnikás matricaragasztót, azt írja, hogy ezt kell felvinni a fóliára, és amikor ez megszáradt, akkor lehet rá szalvétázni, és aztán ezt is le lehet húzni a fóliáról.
Lehet, hogy ki fogom úgy próbálni, hogy nem ezt a ragasztót, hanem egy kevésbé használt matricafestéket teszek alapnak, és erre jön a ragasztó, és a többi. A matricaf. vízálló száradás után, akkor próbának az is jó. Szerintem. Csak a ragasztóhoz nem kell kontúr...

SOFT gyurma--az száradás után nagyon könnyű, az enyém az kissé nehezebb, nem is beszélve a terrakottáról..

Csi
csii
 
 


Csi

Ki kötekszik?Komolyan kérdeztemKép!Hát persze,hogy mutogatni akarom!!!Nem ezért van a topikKépKép?

Gyurma---Neked még nem esett le?Csak azért kérdem,mert hogy nehezebb.Én ettől is féltem,de a tapétaragasztóval is olyan jól odaragadt.De azért a fiam kezébe nem adnámKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kezdenek a hullamok osszecsapni a fejem folott, keptelen vagyok kovetni Benneteket.
Gigoca,
nekem is nagyon tetszenek ezek a gombok, de eddig mindig lebeszeltem magam rola, iszonyu dragak, ha karacsonyi disznek, nagy szamban akarok venni, nem? Filoztam mar azon, hogy veszek igenytelen olcso gomboket es azt szalvetazom be. De aztan a vegen vettem megigenytelenebb zold pingponglabdat es tomeny aranytemperaban megforgattam, tok jo lett /es gyorsKép/.

Vettem gyurmat ma, de ... de ez nem ide valo, amasik topicbaKép
Ide mit is akartam? Jaigen, vettem /mar megint, de rusnya szoKép/ textilragasztot, egy lenvaszon darabra mar fel is raktam egy levendulas AZT, jo lesz molyriaszto zacskonak. Nem lett tul merev, remelem, bevalik. Hogy mire? JA, azt meg nem tudomKép Pl. most vettem a Metroban 600 Ft/db-ert sima hosszuujju polokat, pasztellkeket, vajszinut, feketet, gondoltam dobok ra par szalvetat es milyen kiraly cuccom lesz ócsóértKép
Es a hobbiboltban azt mondta a no, o sima akrillal festette a textilt es moshato maradt.

-Afonya, aki ma is bement kezsebeszetre az ujjaval, komolyan mondom, nekem mar ez az uj hobbim, a dokikhoz jarasKépKép
afonya
 
 


Anyapoc!
Ezt a gyurmát is arra adták, mármint sz.technikára. Csak ez nem a soft...Még nincsen kibontvaKép Tényleg, hogyan tudod most tárolni?

Áfonya!
Mosd ki, és mesélj!!!!
Aranytempera: nekem nem száradt meg mai napig semKép

Csi
csii
 
 


Áfonya meghasonlott.........KépKépA gyurma miért nem ide való?Hát nem térben akasrz szalvétázni????

Csi

Én visszahajtottam a zacskót jó erősen és leragasztottam szigszalaggal.A nőci is így csinálta,megbíztam benne.És bejöttKépNincs semmi baja,pedig már régóta nem használtam.
Most láttam az OBI-ban is levegőn száradó gyurmát,vmi más márkát,és ha jól emékeszem,az 1 Kg-os volt és kb 1200 Ft.Kép
Ez,ha jól láttam,125g-os..hát,nem mindegy.


Milyen gönbről beszéltek?Mert azt már kiházmoztam,hogy gomb=gömbKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

kettéosztható műanyaggömbről, amibe lehet szalvétázni, és nálam karácsonyfadísz lesz belőle

Gigóca
gigóca
 
 


Na hogy mindenki lássa, ilyen az egyik fele, de ez igazából szebb.Ront a technika rajta. majd lefotózom és felrakom úgy is.
dísz1


Gigóca
gigóca
 
 


Anyapoc!
Vannak olyan gömbök, amiket szét lehet nyitni, és belülről lehet őket szalvétázni, így készülnek a karácsonyfadíszek.

Jamina technikailag van akadályoztatva a mi látogatásunkban, viszont most jól le fog minket hagyni már megint, mert alkot ezerrelKép.

Csi

A lényeget nem is mondtam: IHR szalvéta-hegyet vettem 26Ft/darab áron...
csii
 
 


Gigóca!
Lehívom a hozzászólásokat, olvasgatom őket, közben alkotok, főzök, gyereket nevelek, ezért fordul elő nap-mint-nap, hogy mire elküldöm az üzenetet, már reagáltál rá...
Bocsi, ennyire nem vagyok azért eggyügyüKép
Max. csak lassú.
Csi
csii
 
 


Sziasztok!
Okulásként Kép ha az akrillfestékkel bekent tárgy (pl. tányérka) vizet ér, lejön róla, mintha hámlana.
ÁÁÁ, nem vagyok ennyire butu, tudom, hogy lakkozni kell, hogy vízálló legyen, csak az előkészített tányérkára ráfolyt vmi és gondoltam lemosom. Hát nem jött össze Kép
phaedraa
 
 


Lehet, hogy nagy hulyeseg, amit mondok, de nem fugg attol, hogy milyen bazisu?

-Afonya
Afi
 


Csi,hol ????????? ne titkold lécciiiiiiii!!

Én is akarok ihr szalvétát ócsón.
Névtelen
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: