Új privát üzeneted érkezett!

Jubi+Anyko!

Mekkora az a barok keret egész pontosan?
Ma vettem valamit ami szerintem abba való lehetne. Kép cm-vel mérjétek már le.

Kép
krimo
 
 


Ja Felülrepesztő mesterek!

Elfelejtettem a lényeget Kép Vettem ilyen cuccost.
A pasi ott üldözött a boltba, hogy miben segíthet, végülis hagytam neki, hogy elmondja, hogy az 1-est kenjem aztán a 2-est aztán a 3-mast.
De azért mondhatnátok valami okosságot tapasztalatból! Kép

Kép
krimo
 
 


SziasztokKép

AnykoKép
Én csak a nyálam csorgatom itt, ahogy nézem a képeidet, csuda szépekKép Lehet egy kérdésem: ilyen elefánis szalvid véletlenül nincs még egy??? nagyon nagyon hálás lennék érte.

Jányok ezt most találtam a papirmassés topicban:

Sziasztok,
talán érdekel valakit, hogy megint lesz kézműves vásár okt.23-24-én 10-től a Petőfi Csarnokban. A program lényege, hogy megtalálhatóak a hagyományos(népi), valamint a modern kézművesek is,akik egész napbemutatóznak, tanítanak. Plusz vannak gyártók és forgalmazók, akiktől alapanyagot lehet vásárolni.

ZsóciKép
Azért még csinálhatsz egy szép kis naplót a csimótádnak, mostmár tudsz alkotniKépKép

JucusmamusKép
Mi szépeket szereztél be? meséljKép
De mindent bevallani ámKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

 
 

Lányok!
Köszi a sok dícséretet! Ez mindig jól esik! Kép

Koda!
Nagyon szívesen csinálnék neked egy ilyen sorozatot, csak már nincs ez a fajta szalvim! Kép

És aki kérdezte! sajna sem a zsiráfosból, sem pedig az elefántosból nincs már. Egy db szalvim volt! Kép

Krimo!
A keretem kicsike. Hosszra 13 cm, de a szalvi helyének mérete csak 6,5cm. Minden ötlet érdekel, ami ezzel a kerettel kapcsolatos, mivel ki van öntve 5 db. Lehet, hogy így natúr eladom a boltnak! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Era!
Nekem Beni szemüveges, mi a Lisznyaira járunk a gyermekszemészetre, nincs konkrét orvosunk. Én erről a gyermekszemészetről csak jókat tudok mondani, eddig mindig nagyon kedvesek és alaposak voltak. Magánorvost sajnos nem ismerek.

Én ma ezeket az őszi macikat szűltem.Kép

Krimo!
A barokk keret konkrétan KICSI méretű Kép Ennél pontosabb adattal most nem szolgálhatoks sajnos, mert a párom követeli a gépet...óóóóóóóóóóóóó

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


AnykoKép

Pl van a farmos szalvéta, azon aranyos és kisméretű állatok vannak, probáld meg azokat belerakni, ha jól emlékszem Jubi csinált ilyet, de ha nem akkor nem megkövezni ám érteKépKép

JubiKép
Édesek az őszi macik nagyonKép imádom ezt a szalit, én órát fogok belőle majd fabrikálniKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jubi!
Ez gyönyörűen fantasztikusan szépséges!

KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ágiboszi!

Csak a Keletihez jutottam el,ott beszereztem a sütisütő macis szalvétát meg még egy pár angyalkásat.Utána KIKAba mentünk akciós gyerekágyért,röpke 2 óra alatt hozzá is jutottunk!

Jucus
20170114224602
 
 


Koda! Tudnék ha lenne gépem de sajna ez csak álom! Viszont ha csak szefgni kell akkor a Melindában a fickó olcsón megcsinálja szerintem. nekem holnap lesz kész 1 terítő-igaz azanyagot ott vettem náluk. Viszont nadrágot úgy varrta föl nekem, hogy addig én válogattam szalvit! szóval lehet vele tárgyalni!Kép
Ja a falvédős storyt én említettem neked elsőre de átsiklottál felette!Kép de azóta is mikor magdust látom te jutsz eszembe!Kép))
Jubi! Ez nagyon szép lett! Olyan kis édesek! Most nekem is nagy szerelmem lett az őszi téma, olyan gyönyörű szalvikat vettem már a múltkorában és ajándékba csináltam is néhányat-nagy sikere volt! szóval gratula!
Nem tudom írtam e már-ha igen az sem baj!Kép Szóval jó egészséget és minden jót kívánok a kedves kismamának és természetesen a nagymamának is!Kép))És már alig várom hogy a pici fotóját mutizzátok itt!Kép
Kép
abby
 
 


AbbyKép
Szerencsére már megoldódott a szegés problámaKép Egy barátmőn anyukája elválalta. Nekem is terítőt kell szegniKép
És hogy átsiklottam Magdi nénin???? Annnnnnnnyit írtok mostanábanKép

AnykoKép
de kár, hogy nincs már olyan szalvid..Tényleg el tudtam volna képzelni..na majd hátha én is látok valahol.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Én is nyitva tartom a szemem! Ha találok, szólok!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó+ Jubi!

6,5 fölfelé, oldalra meg még kisebb? Kép Akkor hamvába hullot az ötlet. Szóval mendegélek ott a hobbibótba, és voltak akciós dekupapír vagy mijez, úgy ki van vagdosva félig, majd ha ember enged feltöltöm a képeket mutizom. Szóval nagyon rózsás, úgyhogy meg kellet vennem Kodának, úgyis adósa vagyok. De vettem még két félét, szintén virágos. Mondjuk az eggyiken vannak 5,5 magas bukéták is Kép De amire én gondoltam az 12cm-s.
Na jó nem szenvedek itt majd mutizom Kép
Édik a mackók Jubi

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Paat, légyszi jelezd, hogy megérkezett-e a küldemény.

Krimo, nagyon tetszik a csiga kép!

Anykó, annyit alkotszKép CsodaKép

Minimaxi, szépek a munkáid! Akkor nem lesz ennél nagyobb talpas-füles kaspó?

Jubi, gratula az új oldaladhoz, az őszi macis kép is tök jó lettKép mint mindig.

Megkupáltam a mécsestartóimat, de bevallom nem nagyon tetszik. Rájöttem, hogy nem vagyok egy gipszkomáló. Azért belinkelem az elsőt, aztán lépegetni kell. ezek azok

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!
Anyko! Jubi!
Nagyon klasszak a képek amiket csináltatok,nagyon tetszik mindegyik.
Mindegyik gipsz keretben van??
Conti!
Pedig nagyon jók lettek a lányomnak is nagyon tetszettek arik.
Sziasztok Jó éjt mindenkinek!
Kriszta
pruedance
 
 


Jesszus csajok, így kiszúrni velem !
Na mindenek előtt sziasztok. Ma nem voltam egész nap és nem győzök olvasni :-)
Igyekszem reagálni mindenre, ami engem illet, de ha valami kimarad bocsika!

Anykó!

Mindenek előtt, megint nagyon szépeket alkottál ! :-))))
A mécseseket akkor faragom, amikor még nedves a gipsz, tehát ahogy kivakarom az öntésből, várok kicsit és utána, de óvatosan egyszerre csak kicsit szedj ki a sniccerrel, mert szerintem Te sokkal jobban tudod nálam, hogy ilyenkor nagyon könnyen reped még :-)))


Koda!
Köszi a dícséretet! az a kaspó ami neked tetszik, sárga tempera az új, a fazekas által ajánlott impregnáló folyadékben feloldva. :-))))


Zsóci!
Igen meara (Orsi) az én elsőszülött lányom, van még kettő raja kívűl :-)))) És köszi a dícséretet, nagyon jól esik ez kükönösen ha az ember annyira kezdő, mint én :-)))

Abby! Köszi a gratulációt a baba miatt,de sajna még soká kell várni rá:-( Az én leánykám ilyen kis spórolós, (hogy ha minden igaz akkor az anyukája szülinapja körül jön a babus,) mondtam is neki, hogy rájöttem mire megy ki a dolog, meg akarja spórolni a szülinapi ajándékot :-))))
Kapok egy unokát, fogjam be a szám :-))))))

Conti
A talpas fülesből egyelőre nincs nagyobb, sajnálom, ha Neked pont az kellett volna, de olyan sok méret és forma van már így is, hogy nehéz követni, és nem szeretném ha belekeverednénk.
De ha ezt a dolgot tudjuk rendszeresíteni, akkor biztosan lehet bővíteni a palettát, meg akkor is ha valami többeknek is nagyon kell. Mé nem jó az a mécsike, amit csináltál? Nekem tetszik, add nekem:-))) tudod milyen jó lesz az majd kari környékén:-) Fokozza a hangulatot, majd meglátod! :-) Ha ilyen"rossz" a többi is megírom ám a címemet emilben oszt mán kűdheted is:-))))
na most így "röviden" ennyi lenne :-)))))
minimaxi
 
 


Jajajjjjj!

Jubika!
Tuttam én hogy kimarad valami ebből a sokmindenből. Hát azok a macikák, annyira nagyon arik :-))))
minimaxi
 
 


Conti!
Mérges vagyok rád!Kép Hogy mondhatsz ilyet, hogy nem tetszik a mécsestartód??? Hmm?? Ollllyan szépek lettek, hogy nem is igaz! Nagyon ügyes vagy! És nehogy leállj velük. Tényleg jók!!KépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Conti! Kicsit elszúrtam a lapozást, a mécsikéknél és bejött az a gyönyörű tálca is! :-))) Meseszép!
Ennek hatására tovább fejlesztettem az ötletemet
:-))))
Rakd a mécsikéket a tálcára, csomagold be az egészet és küldd el:-)))))
Vagy most már, hogy ennyien mondjuk elhiszed, hogy tényleg jó? Kár! :-( Akkor kénytelen leszek leondani róluk :-((((
minimaxi
 
 


Itten ezen a képen egyénbként bemutatom Nektek életem főműveit. Rájuk vagyok a legbüszkébb:-))))

http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=1&image=79580
minimaxi
 
 


KrimoKép
neked megy egy nagy puszi a hasadra a rózsáértKépKép

MiniKép
Az első képen ponosan kik is láthatóak??Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ők az én három gyönyörűséges gyermekem:-)
minimaxi
 
 


Conti!

Pusszant a csigám Kép
És nyugizzá, mert nagyon jók a mécsestarók! A legutsó olyan mint egy fincsi süti lenne, nyamm-nyamm. Kép

És igen idefértem, mutizom a szerzeményeket:
erre gondoltam, a keretetekbe de túll nagy Kép
tán ezek jók alul
vannak azok a pici 5,5 ös bukéták.
ez a tiéd Koda,de ha kell a másik rózsásból is adok, 3-3 db van mindből.
Elég fényeske, gondolom be kell vizezni, nem volt még ilyenem.

krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytokKép Na akkor nem dobom ki a mécseseketKép Tképp az volt vele a bajom, hogy elrontottam a zöldnek a festését és elment a kedvem. És a gipsz olyan furcsán itta a festéket, foltosan, pedig jóféle dekát használtam, és le is volt alapozva. Na mindegy. Veszek majd fa mécsestartót és azon kiélem magam.

Minimaxi, szépek a lányaid!! Nekem is van kettő.. Jókat civakodnak, pedig van köztük 13 évKép

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Krimo!

Ezek deku papirok?
mert gyönyörűek :-))))
minimaxi
 
 


KrimoKép
jajjj...hááát..izé...naa...lehetne mindegyikből?Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda erre az utolsó hsz-re figyeld meg rengeteg választ fogsz kapni :-))))
Itt az első :-)))))
minimaxi
 
 


Jubi! Már ezerszer meg szerettelek volna külön dícsérni -itt az alkalom - a képek tálalásáért! Egyszerűen fantasztikus, ahogy a fényképezéskor még arra is figyelsz, hogy dekor legyen mögötte, alatta, stb.!!! Hát ez a macis kép is a koppintandók közé került!!!

Conti! Nekem spec. tetszenek a mécsesek, nagyon szépen megcsináltad, úgyhogy tessék örülni nekik!

Minimaxi!!! Három a kislány??? Nem semmi!!!!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Bocsi a késői válaszért Szokolka, de szabin voltam tegnap, és otthon meg nincs gépem.

Szóval a papírmasé keretet úgy csinálom, hogy jól beáztatom az újságpapírt ruhakeményítős vízbe, és össze is turmixolom. Utána kinyomkodom belőle a vizet és a papírt beletömködöm a keret kiöntő formába, amiben a gipszkereteket is csinálom.
Aztán, amikor már félig megszáradt és egyben kijön a formából, akkor kiveszem, és ráteszem a gázkonvektorra, hogy hamarabb megszáradjon.
Ennyi. És azért ilyen rücskös, mert nem tudom annyira belenyomkodni, hogy sima legyen. :-)
Ha van még kérdésed szólj.

Anykó.
Szépek a képeid, gipből öntötted a kereteket?

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok!
Makrancos!
A kereteim gipszből vannak és abarna festék asz a természetes sziéna! Koda jóvoltából! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ennyi hibát egy mondatban??... Kép Ez vagyok én! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abby koszonom a gratulációt:-))))
még azért eléggé picurka 4 hetes max majd 20-án láthtom eloszor de akkor már a kicsi szive is dobogni fog:-)))))

Conti gyonyoruek a mécsesek, én is olyat szeretnék csinálni... ha elárulod hogyan is kell....
meara
 
 


ANYKOKép
SOS! A barátnőd a köcsögöget mennyiért csinálja??
Kép

Köszi:9

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Fenn van az Anyko gportálján a választék is meg az árak is :-)))
minimaxi
 
 


Meara, a mécsestartó auchanos sütisdogozba kiöntött gipsz, amibe belenyomtam teamécseseket mikor még nem szilárdult meg teljesen. Ennyi az egész.

Ági, jó hogy írtad ezt a vásárt, ki kéne menni, majd megfűzöm a férjem.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!

Köszönöm szépen:-)))))
meara
 
 


Bocs, most rohanok, a kávézóban a gyerek a pulton ül Kép
Conti drága! Napokkal ezelőtt írtam neked mailt, hogy megjött a csomag, meg köszi, meg minden....
Nem él már a profilodban levő címed?
Ánizs, Te!!!
Mi az hogy idősebb korosztály?Kép Hova bosszantasz?Kép
Oldalam sajnos nincs olyan profi, mint itt a főnököknekKép, de a babaneten Paat alatt van 3 albumom értelemszerű címekkel. Ill. a bütykölésekben vannak a csereszalvik is .
Jövő héttől lesz egész napos otthoni szuper netem. Akkor majd megokosodom a honlap témájában is. Addig pusza mindenkinek

Koda barátnémKép
Megjött a cuccos!!!! juhéjjjjjjjjjj
Lehet dolgozni! Kép
Igaz, most mécsestartókat is csinálok ezerrel.
no csók
paat
 
 


Na figyusz ügyes kezű krétázók! Segítséget kérek: amikor krétázom a diszp-el lefestett képet, meg mécsestartót, amikor krétázásra kerül sor, a szélekről lekopik a festék, és ott vigyorog rám a csupasz fehér gipsz! Mit szúrok el???
Paat! Azért kérem, hogy tedd a profilodba az elérhetőséget - a babanetes címedet - mert akkor elég lenne egy kattintás -és máris ott vagyok nálad! ÍGy meg mindig ki kell találnom ,hogy milyen betű alatt keresgéljek!!!!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan: légyszi írja meg vagy ide vagy a gportalomra aki megkapta a szalvikat!!! Úgy aggódok, hogy lenyúlták a postások KépKépKép, szerdán adtam fel, eddig csak Conti kapta meg...

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Ánizs!
Tudod mi a képeim háttere??? A fehér selyemköntösöm Kép Szépen ráterítem a kanapéra, egy kicsit beredőzöm, aztán fotózok. Hogy te miket észre nem veszel...Kép
Az éleknél meg ne nyomd annyira azt a krétát, csak érzéssel Kép

Mimimaxi!
Gratulálok a lányaidhoz, na és persze a pocaklakó unokához is! Kép Nekem egyenlőre két fiam van, de még lehet, hogy pályázunk egy lányra Kép

Conti!
Ne tessék elégedetlenkedni azokkal a mécses tartókkal kapcsolatban! Kép Én is öntöttem pára, egyet megcsináltam, a többihez viszont nincs ötletem. Nehéz olyan mintákat találni rá, ami illik is hozzá, a mérete is jó, ehh... Gondoltam egy kicsit bearanyozom őket, ma délelőtt vettem is a Művészellátóban arany pannoncoloros festéket, hát nem kétszer annyiba kerül, mint a többi szín???Kép

Abby és Miszike!
Szörnyen sajnálom, de még ma sem sikerült eljutnom a postára, most meg már nem is fog...Kép Szóval a borítékjaitok itt várakoznak még mindig Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi nagyon ötletes:-))))))
meara
 
 


Sziasztok!

Folytattam ma a karácsonyi hangulatom, de fára!!!
Bettinek csináltam a szobájába egy képet míg aludt, el is rakom mikulásig.

Paat, bocsi, hülye vagyokKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!
Úgy látom ezzel végre meg vagy elégedve! Kép Szép is lett!!!

Már nálam is közeledik a karácsony (a hobbyboltba miért nem???? lásd szalvéták), csináltam néhány aranyos hűtőmágnest.

Off: képzeljétek, a pici fiam 13 óra óta alszik! Ez egész jó nem? Ahhoz képest, hogy elmúlt két éves, még mindig alszik ebéd után röpke 3 órát, és este is már legkésőbb kilenckor ágyban van. A nagyobbik bezzeg két éves korától kezdve egyáltalán nem alszik napközben, addig is csak harcok árán Kép Bár akkor még nem dekupázsoltam...,de most nagyon jól jön ez a kis szabadidő Kép Soxor csak figyelem őket, és azon gondolkodom, hogy hogyan lehet két fiú testvér ennyire különböző???????????? Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jaaaaaaj Jubi de gyönyörűűűűűűűűűek ezek a hűtőmágnesek............
meara
 
 


Conti!
Nagggyyyyooonnn szép ez a kép:-) Persze lehet, hogy neked azért tetszik jobban mert fa :-)))


Jubi!
A mágnesek nagyon szépek :-))))
Ne legyél meglepődve, hogy hogyan lehetnek különbözőek a skacok, mert nekem a három leánykám annyira külömbözik egymástól, hogy ha én a külömbséget valamilyen formában előadhatnám, akkor biztos nagyon híres lennék. Ez a szép benne. :-))))
Nekem ma rossz napom van, mert elfogyott a ragacsom és az új amit elkezdtem használni, azzal egyszerűen nem jutok egyről a kettőre. Tök sz.r az egész. nem ragad, ellenben a szalvétát szétáztatja ami aztán szakad:-(
Egy képnek kétszer rugaszkodtam neki, de másodszor is le kellett szedni, aztán most feladtam, este, vagy holnap reggel megyek vásárolni és szerzek valami tisztességes ragacsot, vagy keverek csirízt, szerintem az is van ennyire jó :-(((
Na most jól kipanaszkodtam magam :-((((
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Most készültem el ezzel a képpel. Általában tudom, hogy hol a határ a giccs és a jóízlés között...de most ebben nem vagyok biztos Kép Szerintetek? De őszintén!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Nekem tetszik nagyon, nincs benne túl sok arany és pont ez a jó benne! Kép

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Csajok!

Azt el is felejtettem elmesélni, hogy tegnap voltam Dáviddal hobby boltban. Nem árt ha jó hamar megtanulja, de a kisfiamnak úgy tesztett, hogy folyamatosan jó hangosan magyarázott.
Az eladók jól viselték, kivéve a pénztárost, de az már a végén volt és az Ő baja ha nem tetszik neki.
Mit vettem? Vettem 3 féle szalvétát, egy összeragasztható papirdobozt és fa játékokat amit össze lehet rakni.

Na megyek fürdetni!

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Kodám!
Neked bármit Kép Csomizok mind a háromból. Nézz szét valami szalvi nem kell tőllem, hamá úgyis? Kép

Csajok HELP!

Nem is írtátok meg, hogy csináljam a felül repesztést, és itt állok egy festett kerettel, meg méretre vágott szalvival, és help!!!
Megszaglásztam szerintem az I. az simán ragasztó, most akkor azzal ragasszam a szalvit? Vagy rá kenjem, ragasztás után? És miért van olyan lapátocska rajta, vagy mi? Tanácstalan vagyok. Kép

Kép
krimo
 
 


KrimoKép
Tündér vagyKép De ez bőven elég!!
De sajna a felülrepesztőban nem tudok segíteni, mert nekem nem ez van..nekem csak 2 fázisú..Kép Erről nem is hallottam még..

JubikámKép
Én bizony kétszer ennyi aranyat is el tudnék képzelni rajtaKép nagyon szép!

ContiKép
Ritkán látok ilyen szépen összemosott képetKép Mármit a szalvéta és a festés összemosásátKép

PaatKép
Szuper, akkor dolgozz csak szorgalmasanKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?