Új privát üzeneted érkezett!

Koda! Megnézem a nagyanyám cuccosai között, úgy emlékszem, hogy még az ő általa szövött "rétesnyújtó" vásznak vannak! Az is jöhet??
cserébe áruld már el hogy mi az a vasoxid fekete, meg réz akrill??? Hát hogy miket tudtok írni!!!!!
Edit
anizs007
 
 


Minimaxi!
Aranyosak lettek a mécseseid!!
Az impregnáló folyadék pontosan mire jó? Csak mert ha belülről mázasak a köcsögök, akkor miért kell még rá ez?

Era!
Igen, ha megszáradt a hajlakk (néhány perc), még átkenem dekuplakkal is.

Zsu!
Hozzánk is jöhetnek a köcsögök, és vagy eljösztök érte, vagy van egy másik lehetőség is: az egyik barátunk szülei Nyíregyházán laknak, és gyakran látogatják őket, esetleg ők is elvihetnék neked...(bár ezt még meg kell velük beszélnem).

Meara!
Hajrá!!!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi hajrá bizony:-) most kavicsokat dekoupálok nagyon szépek lettek:-)))))
lassan meg ugy néz ki gondolkodhatok gyermekszobába való képeken:-)
meara
 
 

 
 

SZiasztok:-)))
beszereztem elso decoup ragasztomat :-))) mármint mostmár nem anyutol kell kunyerálnom:-)))
nagyon tetszik és nagyon jó aminosége:-))))
meara
 
 


eztet miért?
meara
 
 


Sziasztok!
Már megint én vagyok.
A gipszet már beszereztem úgye de a tescoban,írtátok hogy jó ha tesz bele az ember plextolt hát lementem a lányommal a hobby boltba van itt a közelben egy a lány még sohasem hallott róla na ezek után bementünk a festék boltba sienáért erről sem hallotak .
Most akkor mi legyen?
Ja és haza felé jövet kiborult a ragasztólakk rá a frissen vett szalvikra igy zárul az estém .
A reggelem sem volt jobb a férjem enyhén összetörte a kocsinkat.Na most ennyi:
Írjátok meg légyszi hogy hol vegyem meg a plextolt és a sienat.Köszi puszi Kriszta
pruedance
 
 


SziasztokKép

Koda!

Ma halt meg 30 éve a nagypapám (nem is ismertem), kimentünk a sírjához. Aztán meg a nagymamámhoz is bementünk, rávettem, hogy jöjjön át a szomszádjába, ott lakik a papa nővére, 91 éves. Elkunyerbáltuk tőle a falvédőket. Majd lefényképezem neked őket, hogy megnézhesd ilyenekre gondoltál-e. De sajna most erre nincs időm. Munka után egyből mentünk, most meg még tanulnom kell, vasárnap vizsgázom. De azelőtt még szakítok rá időt.
Hol is laksz te?

AKriszti
akriszti
 
 


KrisztaKép

Attól függ merre felé laksz Bp nagy tengerében.
Mert sok felé van hobby bolt, ahol lehet hogy kapsz. Sienat tuti hogy kapsz a pannoncolornál, ők a X. kerületben vannak a Barabás u. 25-ben. Nézd meg az elérhetőségüket a weblapjukon, és meg tudod kérdezni, hogy tartanak e plextolt www.pannoncolor.hu

Szegénykém akkor ma jól rád járt a rúdKép

KodaKép
NAgyimnak szegénynek voltak ilyen falvédői háziáldásokkal a konyhájában. Tudod mi jutott eszembe mikor olvastam mit keresel, hogy kérd el a Palikától a BarátokköztbőlKépKépKép Magdika épp most lepte meg őket egy ilyennel és mit ne mondjak nem lett a szivecsücskökKépKépKép NA jó ez randa poén volt,de pont jól jött kiKép
Amugy ezeket a festékeket akrill alapban vetted, vagy ezek direkt specek?

MiniKép
tetszenek a kész mécsestartók ám nagyonKép már nyersen is tök jól néztek ki.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Pruedance!
Plextol nélkül is önthetsz ám gipszképeket, nem feltétlenül szükséges bele, én sokáig nem is használtam hozzá, csak néhány hónapja. Annyira nem egetverő a különbség Kép
Ha sziénát veszel, akkor érdemes a "természetes sziéna" színt választani. Én először simán csak sziénát vettem, és az nem volt ilyen fahatású.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

ÁnizsKép
Megmondom őszintén, és még soha sem láttam olyat..olyan rétesnyújtó izét..de ha nem kell, én szívesen átvennémKép
A vasoxid-feke egy tubusos akril festék. Csak ilyen nagyzolós neve van..Kép
A réz, az pedig egy speciális festék, ehez van a madárkakit utánzó savam..Ezt egy budapesti és egy kecskeméti boltban láttam eddig. De szerintem van sima mezei akril is réz színben..Kép

MearaKép
Csak neeeeeeeem?????? babaszobába képek?? Hogy is van ez??

KrisztaKép
Plextol a jobb ellátottságú hobby boltaban lehet kapni. De én a művészellátókat ajánlom. A természetes sziéna festéket is itt a művészellátóban kell kérni. A gyártója a Pannonkolor.

Akriszti!
Nagyon köszönöm a kedvességedet, alig várom, hogy láthassam őket. Húúúú...de izgulok!
Amúgy Miskolcon lakok.Kép

ÁgibosziKép
Szerinted honnan az ötlet a falvédőre?? majd megvestek, mikor Tildus vissza akarja adniKépKép
A másik kérdésedre visszatérve:
a vasoxid-feket sima akril, elvileg bárhol beszerezhető, ahol árulják a pannoncolor festékeit..
A réz az nekem elég spec. ,de szerintem ezt is lehet sima akrillal helyettesíteni..Kép
Az arany patinát pedig arany olajfestékkel is lehet helyettesíteni..Kép Ez nem szárad gyorsan, és vissza lehet törölni.


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!!
most tudtam meg hogy babát várok:-))))) ill hétfon csak 3x teszteltem mert nemm hittem el:-))))
ja és van egy negyedik is
meara
 
 


MearaKépKép
JuhéééééKép Most nem mondok semmit, csak annyit, hogy egy kalappal! Nem akarom elkiabálni...Húúúú..ez tök jóKép
Annak idején én is alig akartam elhinni, hogy ott bizony 2 csík vanKép
Akkor bizony most már törheted a fejed a díszítésenKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


jaja most babás szalvikat kutatok:-))))
lehet bedekupálom a tesztet:-)))))))))
jaj de hulye vagyok....
meara
 
 


sziasztok! Leadtam a rendelést, 15. körül lesz minden kész, úgyhogy utána valamelyik nap küldöm az egészet Jubikának :-)
minimaxi
 
 


MearaKép

Wow, gratula, vagyis egy nagy nagy kalappalKép
A teszt bedekupálása tetszikKépKép

KodaKép
Köcönöm cépen a kimeritő festék leirást, azt hiszem ellátogatok a pannoncolor mintaboltjába, csak apa meg ne tudjaKépKépKép
Akkor jó felé járt a gondolatom barátokközt témábanKépKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Anyko!

Ugyan már ! Miből gondolod, hogy esetleg minket érdekelnének gyönyörű szalvéták, meg eféle nyalámságok! Kép
Khm. A portálodon keressem??? Kép Kép

Szokolka!

Én is nagyon sajnálom azt a boltot, jó volt a nyitvatartása, még meló után is oda értem.Azóta zargatom őket telefonon fakarikáért, persze ma is elfelejtettem hívni, most meg már késő van... A Csanádiról nem tudtam, két hete olvastam az indexen, oda mentem szombaton, de zárva volt. Egyszer majdcsak megnézem. Lehet hogy holnap? Kép

Abby!

Ha ezt a tecso tudná! Kép Én direkt kiszedek többet a ládából, ha valami jó nagy van Kép

Miszike!

Muszáj volt már megnéznem a kavicsaidat, mert mindenki elájult tőlle. Hát én is! Nagyon szépek, és nem is kicsik ezek nagyon úgylátom.

Kriszta!

Üdv itt! Ha velünk nem is Veronixal tudnál cserélni, rengeteg szalvija van, és neki úgy is jó, ha küldessz egy egész csomi bármien szalvit,a választottak helyett. Nézz szét nálla a portálomon, fent van az oldala.
A pannoncolornál van plextol is. De nagyon a világvége az Kép Aszontam többet nem túrázom ki oda Kép
Mondjuk 1x érdemes, mert mindent megkapsz egy helyen, csak győzd kiválasztani, hogy mit is akartál...
Régen a Margithidfőjénél lévő boltban vettem plextolt, de akkor még azt sem tudtam mi az Kép

Minimaxi!

Édik a mécsestartók! Olyan kis karácsonyi hangulatú a sötétkék.

Koda!

És akkor mi lessz a dekupált konyhabútoroddal? Kicsit előbb jut eszedbe, elhozhattam volna nyáron még a nénike lakásából egy halom motyót! Bár a nagymami így is megmentett egy szatyornyi horgolt csipkét Kép Még óriás függöny is vót belőlle, köpli csipke vagy mi, nagyon drága... Montam jó, de ez tökre nem kell nekünk mama, itt marad Kép Falvédőt ugyan nem láttam, a tejtartó köcsögökről lebeszéltek... De leginkább azt a konyhaszekrényt sajnáltam otthagyni, olyan aminek kis porcelán fiókjai vannak. És félkör alakú vitrinrésze+sok kis fiók . Nem tudnám hova tenni, de tök jól nézett ki! Kép

No megszűntem.

krimo
Kép

Kép
krimo
 
 


Igen az a sötétkék egy karácsonyi szalvi volt, csak ilyen moderneske, csak sajna a gépemen csak digi zoom van és nem lehet vele jó közeliket csinálni. Jubi láttad a mécseseket? itt a példa az üvegfesték gipsz kombiról. A világosabb kéken, meg arany üvegkontúrral vannak csillagok, meg holdacskák, úhgyhogy kicsit az is karis:-)))De annak az alapja is üvegfesték :-)
minimaxi
 
 


ÁgiBoszi:-)))
köszi szépen. lehet bedekopálom.. najakkor a férjem tuti kihajit...
meara
 
 


Koda!

Remélem nem bántottalak meg,csak nálunk ez szállóige:GYIVI pozítív.Soma is az ha anya gépezik vagy alkot.Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Jubi!

Keresed még a VV téli szalvétát?Holnap megyek shoppingolni és ha kéred akkor veszek neked szívesen!

Jucus
20170114224602
 
 


JucusKép
Ismerlek már, tudom, hogy nem bántásból mondtadKép Én nagyon jót röhögtem rajtaKép és a viccet is értemKép

KrimoKép
baromi jó lett a csigus képed! És légyszi ne fájdítsd a szívem a motyókkalKép
A konyhaszkerényt meg átfestem....elvégre..Kép

ÁgiKép
Láttad a barátÖk közt(et)? Megint ott dobálták a szemem előtt a falvédőt.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KodaKép

Hihihi, láttamKép Irjál nekik, hogy MAgdi néni szerelje fel a te konyhádba, te nagyon örülnél nekiKépKépKépKép
De nagyon tetszett a nagypapus megoldása, néha jókat röhögök ezen a bödli sorozaton, csak néha szopi közben nem tudja a fiam mért remeg a ciciKép

JucusKép
Merre felé veszed beszerzőkörutadat?Kép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

Keletinél kezdek és utána mindenhova ami az utamba esik!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszenek a kavicsok Kép. Már gyártottam azóta még, nem menekültök Kép!

Krimo,
Annnyira tetszik a citromfás kereted, hogy lesz olyan sávos a sziéna??? Mivel alapozod a gipszet? A keret alá is kell alapozás?

Csigás képed nagyon ari! Kép Szép lett a keret, ügyi vagy!

Meara,
húúú, miket olvasok! A gratulát becsomagolom a 12. hétig Kép, addig csak halkan örömködök Kép.

Koda,
Te jártál a fejemben a Barátok közt alatt Kép.
Köszi a részletes leírást, sokat tanultam belőle!

Kriszta,
szegénykém, jól összejött ez a nap... Kép

Minimaxi,
szépek a műveid, különösen a katicás tetszik! Kép

Ági,
a Tescoban 139 a gipsz??? Én meg majd háromszázért vettem Kép.

Anyko,
szépek a képeid, szoktál feltenni a www.fotozz.hu -ra? Sokat lehet ott tanulni, meg szépeket nézelődni. Én már tettem fel, de rájöttem, hogy gagyi a gépem a profi fotózáshoz Kép. Többieknek bocs az offért!

Évi,
köszi a kavicsdícséretet! Kép Minek mész a Dunapartra, amikor az ABC-ben is lehet Dunakavicsot kapni??? Kép Na jó, ez hülye vicc volt Kép.

Abby,
olyan szépeket csinálsz, hogy biztos hamarosan találsz boltot, aki kiteszi! Kép

Van egy idétlen kérdésem: a képkeret formát csurig kell tölteni gipsszel? Mert nekem úgy olyan gigaméretű lesz, hogy kétlem hogy a gémkapocs megtartja majd...

Ja, és a lényeg: feladtam a szalvétákat, remélem mindenki megkapja majd. Nem ajánlottan, csak elsőbbségivel. Szerintetek nem fogják kilopni? Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!
Ma is alkottam pár képet! A két sziénás keretes megrendelésre van, a kicsi barokk meg csak úgy. Elég gagyi benne a szalvi, de alig találok ebbe a keretbe valót! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=66
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=67
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=68

Miszike! Még nem is hallottam errőr a fotóz lapról. Majd megnézem. Bár én nem igazán tudok fotózni, ebben tényleg amatőr vagyok, viszont ezt is nagyon szeretem csinálni!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ó nem akartam ennyire becsigázni ide Kép Na de majcsak megszokom már a gépet.
Köszöni a csiga, aki különben dimenziós, de ez nem látszik rajta...

Miszike!

Ennek Jubi a mestere! Kép Ez az első sziénám volt, szerintem azért sávos, mert ócska az ecsetem Kép Nem kentem alá semmit, de kellet volna , csak én azt nem tudtam Kép
A gipszet meg önsed csak! Mire kiszárad, nem lessz olyan nehéz! Kép
Jó a fotós oldal!

Anykó!
Nekem tecc az a ' gagyi' szalvi Kép Jó lenne Koda új konyhájába Kép

Kép
krimo
 
 


Koda!
Bocs, ha kicsit nehéz a felfogásom, de ez a vasoxid-fekete milyen színű?? Tudnál mutatni róla valamit? Csak mert ma du megyek a Művészellátóba, és ha olyan, amire gondolok, akkor vennék.

Meara!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Minimaxi!
Láttam már a mécseseidet, sőt már meg is dícsértem. Ha ennyire szeretik egymást a gipsz meg az üvegfesték, akkor előkotorom a fiók mélyéről a maradék kontúrfestéket. Bár van vagy 4 éve, hogy utoljára használtam, lehet, hogy beszáradt ???Kép

Jucus!
Igen keresem, ha tudsz vegyél már nekem, aztán lebótóljuk Kép

Anyko!
Nekem is ez a problémám a barokk keretemmel, itt állnak készen, és nem tudok mit tenni beléjük. Gondoltam már arra, hogy esetleg tükröt vágatok bele...

Miszike!
Én a sziéna alá fehér diszperzittel szoktam alapozni. A sziénát pedig higítom vízzel, és aztán szép hosszú mozdulatokkal kenem fel. Így olyan fa hatású lesz.

Koda!
Nekem is ez jutott eszembe: mi lesz a konyhabútoroddal...de aztán az is, hogy úgyis megoldodKép

Szép napot Mindenkinek!!
Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép
Most csak Jubinak gyorsan, de délután a többiek sem menekülnekKép
A vasoxid fekete az igazi eredeti fekete. Igazából semmi különös.. de én csak ezt használom mostanában, ez a legszebbKép
Te mire gondoltál, hogy néz ki?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubika! Bocsi, nem nyomulni akartam a mécsesekkel, csak azért írtam külön mert szó volt az üvegfesték és a gipsz viszonyáról és gondoltam akkor itt a bizonyíték, hogy szeretik egymást.
Ha jól be volt csavarva az üvegfesték akkor nem száradt ki, max kicsit sűrűbb lett, de hát hígítani ezt is lehet :-))))írok majd napközben valamikor mailt:-))
minimaxi
 
 


Juborka:-)))))):-)))))))
köszönöm szépen a képet is:-)))
meara
 
 


na onzo modon felrakok nektek egy képet:-)))Kép
meara
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi! Légyszi kukkants be hozzám - felraktam a portálomra a babanaplóról készült fotókat.
http://gportal.hu/picview.php?prt=25560&gid=89600&index=2
http://gportal.hu/picview.php?prt=25560&gid=89600&index=3


Puszi mindenkinek:

Zsóci



Ui.: Meara! Szép voltál!

Kép
zsóci
 
 


Zsóci ez gyönyörű:-))))
remélem nem haragszol hogy én is odapofátlankodtam:-))))
de vonz a babanaplo:-))))
meara
 
 


Sziasztok!
Feltettem ide amit este alkottam :-)
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3535&page=1&image=80466
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3535&page=1&image=80467
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3535&page=1&image=80468
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3535&page=1&image=80469
Ami sárgára van festve, az tempera és a vadiúj impregnáló folyadék keverékével készült :-))))
Még nincs kész csak meg akartam mutatni, hogy erre is lehet használni:-)))
minimaxi
 
 


Anyu nem mukodik.....
meara
 
 


ok, már megint rossz helyről pakoltam ide.
Megyek megcsinálom újra
Bocsi, megint béna voltam :-((((((
minimaxi
 
 



Oksi muxik:-)
meara
 
 


SziasztokKép

ZsóciKép
Nagyon klassz lett, bizom benne, hogy barátosnédnak is tetszeni fogKépKép ÜGyi vagy, a többi müvedet is meglestem, szebbnél szebbekKépKép

MiniKép
Tök klasz lett a kaspódKépKép és a kép is szépKépKép

MearaKép
Nagyon szép mennyasszony voltálKépKép

KodaKép
Email ment, vettem a kéréseketKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Zsóci!
Nagyooooon aranyos és nagyoooon szépséges a naplód :-))))
Atti baba biztosan nagyon büszkén fogja mutigatni, ha nagyobb lesz, hogy milyen ügyi anyuja van neki :-)))))
Na mivel "hála istennek" mindenki elhúzott ahogy látom én is el dolgozni :-(
minimaxi
 
 


Ági! Nem jött semmi!!!!
Koda! Köszönöm a leírást, ha használható hobbybolt közelében leszek, bevásárolok, mert itt nálunk sorba bezártak a hobby meg írószerboltok!
Abby! Emilkét megkaptam, köszönöm!!!!
anizs007
 
 


ÁnizsKép

Küldtem mégegyszer, remélem mostmár megkapodKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Köszönöm az elismerést, Attila anyuka (a barátnőm)is örült a művemnek, még meg is hatódott (és akkor még nem is olvasta a szöveget, amit beleírtam - mivel a babája születésénél én voltam vele a szülőszobán és nekem is egy csoda volt).
Jellemző, hogy a sajátomnak nem csináltam ilyesmit!
Mentségemre legyen mondva, hogy akkor még nem dekupáltam.

Mindenkinek jó alkotást!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Bocsi Zsóci!
Tudatlanságomból fakadó hiba volt, hogy azt hittem Tied a baba:-)
De a könyv akkor is gyönyörűséges :-))))
És Attika akkor is büszként mutizhatja majd:-)
minimaxi
 
 


Megérkeztem még egy adag cuccal! Véleményeket kérek. Ez már mind elkelt! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=69
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=70
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=71
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=72
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=73
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=74
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=75
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=76

Nem akarom elkiabálni, de ma voltam bent a boltban és mondták, hogy jó lenne, ha csinálnék náluk képeket. Legalább így látnák a vásárlók, miként is készül el egy ilyen alkotás! Még nem mondtam választ, hisz nincs kire bíznom a babámat és az ő kárára nem akarom ezt csinálni. Kicsit dillema, de még gondolkodom rajta. Heti 1 alkalommal lenne ez és csak fél óra! Szerintetek? Sajnálnám Gerit lepasszolni! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Minimaxi!
Lenne egy kérdésem! A mécseseket mivel faradod meg? Pl a lyukacskákat az oldalára. Na és mikor? Én is akarok készíten, már van 3 joghurtos pitlikém.

Na meg vettem megint képkeret sablont. El fogtok ájulni! Az új boltban vannak nagyon tuti árban. Koktél és negyed szalvis keret 350.- Negyed szalvis egészen 680-ig van, de azok nagyon tiritarkák már! Van faodu, különböző absztrakt minta: 680.-, feles szalvéta keret: 820.-!!!! és az egész szalvis keret: 1200.-!!!!!
Nekik lesz honlapjuk, ha véglegesen beleegyeznek és hajlandóak leírni, hogy mi kerüljön fel a honlapra! (én fogom csinálni itt a gportálon).
Na mentem!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Anyko!
nagyon nagyon szépeket csináltálKép
Olyan édesek ezek a képek!!!
Szerintem heti egyszer fél óra nem árt a babának Anya nélkül. Főleg, ha van akire szívesen rábízod.
Én most nagyon dilemmázok a bébiszitteren, de nincs szívem idegenre hagyni Annát. A család meg nem mindig ér rá.

Jubi!
Teljesen OFF:
Tudsz egy jó gyermekszemészt, akinek van magánrendelése?
Annát kellene vinnem....

Era

Era
Kép
era75
 
 


Patt! Hol vagy??? Hol az oldalad fellelhetősége???? Még mindig nincs a profilodban!!! Gondolj az idősebb korosztályra is! Edit
anizs007
 
 


SziasztokKép

AnykoKép
Tényleg nagyon-nafyon aranyosak a képek! És valóban, nagyon jól mennének a most készülő "paraszt" konyhámba a háziállatos képecskék.Kép

MearaKép
Tök jó, hogy raktál fel képet!Kép Így könyebb, mert tudjuk archoz is kötni a leírtakatKép

MinimaxiKép
Jaj de szép kaspók! Az a simán festett jöhet a konyhámba, így ahogy van..Kép

AbbyKép
Nem tudsz véletlenül varrni?
Vagyis csak szegni....?Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Miximaxi!

Kicsit off leszek:

Szívesen bevállalnám a meglévő 1 mellé Atist is.
Nem történt semmi!

Én is bogozgattam egy darabig, hogy hogy is vagy Te Mearával. Hamarosan nagyi leszel?

Ez már nem lesz off:

Nagyon jókat tudsz csinálni, nehezen tudnék választani a műveid közül, ha csak 1 db-ot lehetne!!!!!


Anyko!

A zsiráfos nekem nagyon bejött, de a többi se kutya!!!! Gratula!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?