Új privát üzeneted érkezett!

Csi!
Kaptam a páromtól pannoncoloros porpasztellt, és próbálkozok. De valahogy nem az igazi. Először úgy próbáltam, hogy húztam vele egy vonalat, és azt próbáltam elmaszatolni, de nem tetszett az erednény, olyan durva lett: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/els__pasztellkr_t_s_-_rossz.JPG Azután végigsimogattam a krétát Kép és ami az ujjbegyemre tapadt, azt maszatoltam fel a cserépre, ez már jobban tetszik: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/els__pasztellkr_t_s_-_jobb.JPG. Most pedig egy régi tálamat maszatoltam össze, amit még hónapokkal ezelőtt szalvétáztam be: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/epres_t_l_porpasztellel_k_sz_lt.J PG. De ez sem lett olyan, amilyet szeretnék. Te mivel viszed fel a porpasztellt? Áruld már egy lécccci, mert ezzel a kísérletezgetéssel, nem jutok sehova Kép A kedvem nem ment el tőle, de szeretnék már valami szépet is alkotni ezzel a technikával Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!

Nagyon tetszik a konyhád!!! Kép

Óra. Én színesebb mutatókat tennék csak rá.


Csi!
A hideg is végig futott a hátamon a 3D láttán.
Pedig a kifeszített pillangók milyen szépek is tudnak lenni.

Gondoltam rád tegnap.
Láttam egy fa játékot, ami kb. rengeteg 10 x 2 cm-es fa lapocskákból volt, mint a Jenga csak vékonyba. Úgy kell vele építeni mint régen gyerekkoromban gyufából, vagy kártyából a kártyavárat. Zseniális ötlet, hogy lehet a 20 filléres anyagot na meg az ötletet több ezer forintért eladni. Kép
Pedig csak egy tábla rétegelt lemez kell hozzá.

bigacsiga Kata

ui.: Kiszaladtam megkeresni a nevét Kapla.
http://www.kapla.com/example.html

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Anyapocdrága,
hát mi az a kis idő, ami alatt elmúlik a válságom?! Mostanában CSAK mást csináltam, több mint egy hónapja semmi dekupli... bár most, hogy nézegettem a munkáitokat, már kezdek sandítani az eszköztáram felé Kép

Csi,
annyi SZm van, hogy ha mindet eladom, az árából kijön egy féldisznó Kép Ha Neked küldöm el őket, abba nekem mi a bót?

Ancsa,
mi a különbség az apátia és a tudatlanság között? -Nem tudom, de nem is érdekel. BocsKép
Obiba szívesen megyek, kéne ez+az, mikor indulunk? Ma éjfél?

Voltunk kora délután a búcsúban. Ádi nagyon-nagyon élvezte, a dodzsemből alig lehetett kiimádkozni. Majd teszek fel róla képeket, kattintgattam a digittel, csak így linux alól nem megy -először windows-ba feltenni, majd lemezre mentegetni, linux alól valahogy feltölteni... jajj, már előre utálomKép

Jamina
jamina
 
 

 
 

GrrrbrrrrGhhr!
Írtam egy kisregényt, erre elszálltKép
Most keresek a baltát!
csii
 
 


Sziasztok!

Anyapoc,
eloszor is gratula a GPRS-es kepfeltolteshez, turelmedhezKép
Fuszertarto formaja nekem nem tetszik, valahogy nagyon retroKép /bocsKép/, de a szine, "festese" mar igen, az tecc. A hoemberes kep is.
A konyha: nekem a parafa az egyik gyengem, ugyhogy irigykedemKép Valami mas targy kapcsan irtam regebben, hogy nekem ugy tetszik naturan, ahogy van, en ugyan be nem szalvetaznamKép
Fuggonyrol majd inkabb a duhongoben irok...
Lamparol miert nincs kep?
Kiontoformak, hmm... tuti jokKép Minosege is? Mert akkor eppenseggel nalam elfer mégKép

Ancsa,
en is szoritok majd, idegesseged teljesen ertheto.

Jami,
ebresztooooKép De azert mielott kiszorod a SZ-kat, gondolj ram isKép
Bucsu jo lehetett.

Csi,
bogaras kep, haaat.... az otlet jo, maradjunk ennyibenKép
Ilyesmit en is csinaltam anno ajandekba, csak azon kaves SZkeret volt, es maga a kep volt kaveszemekbol. Szerenyen: nem volt rosszKép

Bigacsiga,
hat Te meg vagyol neha?! Kepzeld, multkor rakerestem az otlettar szora, es mit lattam...?Kép
/megjegyzem, szerintem egy kifeszitett, ture bokott pillango nem bir szep lenniKép/
Fajatek joooo... meg az otleted is. Gondolod, hogy igy Csi kevesebbet rontana itt a levegot?Kép

Csi,
hogy tud elszallni a kisregenyed?!

-Afonya
afonya
 
 


Gyorsan elkuldtem az elozot, nekem uis nincs baltamKép

Szoval tegnapi bolhai szerzemenyek, amik ideillenek:
2 euro, azaz nagyjabol 500Ft volt /a mellette levo ures borosuveget csak kolcsonkertukKép, a meret miatt tettem oda/:
klassz vaza
1,5 euro volt ez a gyerek-szobainas:
egymeteres, de festesre szorulo

Aztan mit nem vettem meg? Volt csomo regi, fakeretes kep, fillerekert /centekertKép/, aztan badogkocsogok; keramiabol gyertyatartok es mas edenyek; fatálak; altalaban 50 centes kikialtasi aronKép. Voltak fadobozok, kulonbozo meretben, azok is csak 1-2euroert. Csak nincs hova tennem oket, igy ottmaradtakKép Sebaj, majd az uj lakasbaKép
Es alkudtam /volna/ egy tuti jo faszékre, de az nem volt elado sajna, azon voltak az arus cuccaiKép
Es lattam ket hobbiboltot Becsben, de nem birtunk leparkolni a kornyeken, igy nem tudtam nezelodni.

Es az off-ok, a gyerekruhak. Polok, gatyak ara 50cent, a ketreszesek kemeny 1euroKép:
kis kekseg
viragos nadrag
pulcsi
Mutatoba ennyi, mind hibatlan, foltmentes jo cucc.

Es total off: a boltokban siman lehet kapni nem_etiop_alkatuakra meretezett ruhakat /nem mellekesen total emberi aron/, amelyek megsem nagyanyaik barna es fekete bluzaira, nadragjaira hajaznak, hanem teljesen normalisak /ide sorolva a mai pink es bugyikék divatot isKép/. A 30. hetes, nemkicsi pocakommal is tudtam venni olyan meretezesu nadragot, ami nem kimondottan terheseknek valo, hanem "csak" kovereknekKép

-Afonya
afonya
 
 


Kavicsok:

1. Azert nem csak shoppingoltam am, némi kulturara is jutott idom, csak arrol inkabb maganbanKép

2. Ezt Csi-nek ajanlom, Rekam rajzoltaKép
gyerekarc

3. Hazafele jovet a radioban delutani kivansagmusor volt. A riporter bejelentkezese 3 percenkent: hallo, itt a delutani _kivi_. BorzalomKép

-Afonya
afonya
 
 


Afonya!

Hát persze, hogy vagyok csak már nekem sok amit írtok nem bírom követni.

Mit láttál? Kép Én abba csak gyűjtöttem, azt Napocsak szerkeszti meg időnként Jamina Kép a név meg csak véletlen, sajnos más domainje.


Szép nagyon az a parafa, de ha natúr azt, hogy lehet tisztítani? Lakkozva nem jobbb?
Csak abból indulok ki, hogy nekem pl. fehér a konyhabútor, de minden folt meglátszik rajta.

A húgoméknak az előszoba faluk van parafával beborítva. Van valami neve is, de azt nem tudom most mi. Nekik a kisebb szemcsés van.

bigacsiga Kata


ui: Van Újpesten egy lepke múzeum, azt nézzétek meg az viszont tényleg szép.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

BigaCs Kata

Amíg itt vagy,HELPPPPArra keresek vmi értelmes oldalt,hogy hogyan állapítják meg a rokkantsági fokot.Egyszerűen nem találok semmi érdemlegeset!Segíts!!!KösziKép
Többi-->Óra:hááát,nemtom,mert ugye alatta a sárga naprapöri(Áfonya hessKép),de lehet,hogy az egészet átszínezem ....
Parafa-->de,nagyon kényes,de nem lehet ám akármivel lakkozniKép!!!Asztalos rokony mondta,hogy vmi speckó olajjal érdemes kezelni(kipróbáltam,lakkot megeszi,nem is látszikKép).Addig vigyázok rá.Érdekes,hogy azért nem látszik meg annyira rajta minden,mint a fehér bútoron(enyém is az volt valaha)...Egyébként ez is ilyen burkolóparafa....Először öntapadósba néztem(az szemcsés volt),de annak 1600 Ft métere!!!!

Jamina

Úgy értettem,hogy vmi másfajta alkotói tevékenységet...én pl keresztszemeztem mostanság...De nehogy beleköss megint!!!!KépKép
Nekem legalább 2 hónapig tartott..Kép
Fédisznóval micsinálsz???Eldől az ólbanKépKép!

Áfonya

Köszi,kösziKép.GPRS-hez külön kösziKép!Nem is olyan veszélyes újabban...
A kiöntőt kipróbálom a héten és referálok.De szt jó,uolyanok,mint amit boltban kapsz.Aztán ha tényleg igényelsz,akkor megbeszéljük a bótot!
Lámpa képe egy ismerősöm szg-re lett kimentve lassan 3 hónapjaKép,el kell kérnem a képeket.
Parafa naturan-->egyenlőre nekem is megfelel,ha megunom,rátámadokKép!
Nagyon jók a vásárfiák!!!Merre és mikor van ez a piac?Van pár felesleges Eurom..Kép
A boltokon nem csodálkozom,mert anno és 35-ös csizmát kerestem és a gyerekméretekhez irányítottakKépKépKép!
A ruhák is nagyon jók és nem pénz érte az 1 Euro!
Faszékre nem jól alkudtál!Vagy a vásáros nem volt vérbeli vásárosKép!
Borosüveg...persze!KépÉs azt is mondták,hogy üresen adjátok vissza..?

Csi

Látom,meglett a balta...KépKép!


Jaj,amit akartam!Hol lehet szerintetek olyan tömör szivacsot kapni,amiből a papucsok(mármint ezek a szívacsszerűekKép) is vannak?Egyszerűen öteletem sincs...

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Szivacsszerű papucs?????Az milyen?Népszínház utcában van egy szivacsos bolt.Ott van sokféle szivacs,de konkrétan papucsszivacs az nem biztosKép.
Gyere,gyere kislány Pestre...!

Jucus
20170114224602
 
 


Ádi Apikával a dodzsemen
A többit majd esteKép
Jamina
jamina
 
 


Anyapoc!
MegnevettettélKép
Tegnapi kisregény kivonata:
Naprapörgő--Készíts neki keretet sötétbarna maszatból, befele halványodót. Akkor nem a sárga, hanem a barna fog érintkezni a lazaccal, belül meg lehet alap a sárga, ha azt is áthúzod híg festékkel, nem a sárga fog dominálni.
Tubiflex--közel van a szerszámos, és a kisállateledeles, nem tudom, hol kértemKép
A sziloplast nem festhető "normálisan". Marad a gipsz, a PEZt úgysem akarom kipróbálniKép
Nekem egyszer egy parafa-kereskedő előadást tartott, és azt mondta, hogy nem nagyon kényes, mert nem szívja magába a vizet, így a koszlét (szép szó!) sem.
Olyan szivacsot keresel, mint ami hasonló a hab-tapi-lap játékhoz? Milyen vastag kell? Nekünk van olyan, mint azok a feltekerhető napozószivacsok, csak van vagy két centis. Annak az anyagnak a neve Polifoam(?) ha jól emlékszem, keress rá arra.

Juborka!
(ez is kivonat tegnapról)
Nincs ezekkel a krétázott dolgokkal semmi gondKép
Ha nem tetszik a felvitt kréta-csík, nedves ronggyal el lehet távolítani.
Van, hogy nem egy vonalat húzok, hanem egy kisebb területet krétázok(satírozok) be, aztán azt maszatolom sugárirányban kifele a kontúrját. Ez akkor jó, ha a recékBE is szeretnék krétát, nem csak a felületére. Akkor hasonló lesz az eredmény:
http://kep.tar.hu/szuszetti/images/pic5056117.jpg , de mégsem látszik egy csík.
Az ujjammal nem szeretek krétázni, mert a zsíros bőr megköt(het)i a porszemcséket a krétán, és a tárgyon is. Egy rongydarabot feszítek az ujjamra, azzal maszatolok.
Érdekes hatást lehet elérni, ha az egészet alaposan besatírozod, majd enyhén nedves kifeszített rongydarabbal a felületét visszatörlöd, mert akkor csak a recékben marad benne a kréta.

Bigacsiga!
Remek a játékKépKöszönöm!

Jamina!
Ki élvezte jobban, Apika, vagy Ádi?KépKép

Áfonya!
Nézet/Küldéskor a Kiszolg. nem található, majd vonal bont. Újra kapcsolódok, de a Vissza gomb nem visz vissza.
Így szállt elKép
Vásár--azon gondolkodom, hogy miért is kérdezgetjük, miket vásároltál, amikor csak a guta üt meg az eredmény láttánKép
Nem értem Réka rajzát miért nekem címezted, ilyet én is tudok rajzolniKép
Kivi--és a képüzik csengőhangok...kezdetű reklám?

Megyek, mert megjött a gázórás, ki kell engednem a kutyátKép

Csi
csii
 
 


Csí !
Utánjártam a felsőmarónak, hogy má ne mindent itt kérdezzek meg. Hát barátom ez igen...És mond a konyhapénzt is asztalosipari gépekre költöd ?
Köszi az infót a gérvágóról !
Anyapoc !
Az irattartó alapanyaga az irodákban régebben kidobásra itélt indigós doboz. Burkolata pedig plakát. Több példányban készült, de ők elköltöztek itthonról más egyéb társaikkal együtt.
Egy időben mindent beborítottam, minden létezővel.
Narancsos kép 3D-je ? Hááát szóóóval szívatjuk a kis kezdőt? Na nem baj veszem a lapot. Ez nem "igazi" 3D, csak illuzióban. Persze a 3D-s lakk a valóságban másként,hat mint fényképen, mivel két szemmel nézzük, két szemünk ugyebár másként töri a fényt. A fgépnek viszont csak egy szeme van. A 3D-s lakkról csak annyit, kipróbáltam és ennyi. Nem igazán jött be, ez is csak egy technika a sok közül. Üdv Ditti
aynadit
 
 


Sziasztok!

Új vagyok én itt!
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy valakinek van-e vmilyen spec tanácsa szalv.techn.- textilre esetén?
A szakkönyv azt írta, hogy:1. aluf. a ragasztandó felület alá 2. ragasztólakk az anyagra 3. szalvéta rá 4.átken rag.lakkal 5. a képre sütőpapír majd vasal.
Ennyi? Utána mosható?
Nagyon várom vki segítségét, mert én nem otthonról írok!

KÖSZÖNÖM!!!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Jucus

Na olyasmi szivacs,amiről Csi írt kisregénytKép!Lejjebb megírtam,hogy mire kell..ötlet?KépÍrtam,veszek papucsotKép!
Megyek-megyekKép,csak még nem tudom,mikor!(Apa még nem válaszolt ez emilemre....)Most szombaton jó lenne Neked?ha mégis menni kell....

Csi

Nem is rossz,amit az óráról írsz...nagyon örülök,hogy ennyire tetszik figyelni az óráimonKépKép!
polifoam:hasonló,de nekem nem olyan hajlékony kell,hanem az a nagyon tömör.Ilyenen van otthon a fürdőfalra vízzel "ragasztható" figurák.Ilyet akarok gyártani...lehet,hogy veszek papucsot...Kép
Parafa:az biztos,hogy nem szívja magába,de a folt meglátszik rajta,ha nem csak víz volt az illető lébenKép.gyorsan kell cselekedni baleste idején.Na meg 1-2szeri elázás nem gond,csak a tartós,sokszori (a mi asztalosunk sztKép).
Elszálló irományok: ismerős a helyzet...azt szoktam,hogy nem kapcsolódok,hanem azonnal visszamegyek a vissza gombbal(ilyenkor még szokta engedni) ,kimentem és utána kapcsolódok újra...Próba?
Van még gázotok,vagy már elzárták?KépKépVagy a kutyát keressem...?Kép

Ditti

Jaj,távol álljon tőlem,hogy szívassalak!KépCsak a lakkot nem láttam rajta(ha feliratozva volt,akkor pont nem olvastamKép) és azt hittem,gyurmával csináltad...nekem a 3D lakk még új,mindig csak olvasom...KépPuszKép

Csók,Anyapoc

anyapoc
 
 


Ditti!
KépKépA felsőmaró csak a vendégem volt, nagyon brutálisnak találtatott, így nem lesz nekem olyanomKép Habár...Kép Ez kilencezer Ft-os darab volt, az nem vészes.
Itthon ezen szoktunk röhögni a párommal: "Kérem csomagolja be azt az állványos fúrót, az asszonynak lesz névnapjára!"

Szia Kriszta!
Ha jól emlékszem, Jucus szalvétázott textilre...

Anyapoc!
Ami Neked kell, az a kémiailag térhálósított polietilén habKép
Van abból többféle sűrűség, mondom, ami nekünk van, az majdnem olyan, mint a papucs. Megnéztem az oldalukat, ez az építőiparban használatos hablemez.
Kukk meg itt: http://www.polifoam.com/intro.html
Sajnos a kapcsolat bontása pont akkor történt, amikor a "Kiszolgáló nem található" felirat megjelentKép

Megyek alkotni, párom rendelést adott le némi vacakra.

Csi
csii
 
 


Csí

Ja,igen-igen,ez az!Pedig komolyan,jártam ezen az oldalon! ma!!De most látom azokat,amiket a vízben használnak,közben beötlött,hogy az usziban szokták ezeket úszódeszkának használni!KépNekem olyan kell szt.Csak kár,hogy messze van a mintaboltKép.Az a strandkarika,vagy mi a szösz is ilyen lehet,mert ma láttam az OBI-ban,de nem mertem megvenni...Pedig drága sem volt,1000 Ft.Csak vmelyik fűrészed kellKép!
Nekem akkor is visszamegy az explorer,ha bontom a kapcsolatot....
Láttam olyat is,hogy akril tömítő,ami hasonló a sziloplaszthoz,de festhető száradás után.Fugázásra,repedések kitöltésére haszn.
Ja,és mit???Végre lehetett kapni az OBIban akril lakksprét,amit már ezerszer kerestem...mire megvettem máshol,ide is hoztakKépKép.Azért árbanjobb,amit én vettem...

Áfonya

Láttam az OBIban a cölöpöket.Szt tuti jó lenne pl. homokozót körberakni...csak kéretik hozzá egy tekintélyes kerttel rendelkező ingatlant vásárolni előbbKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kriszta!

Ez a leírás jó,de csak kézzel szabad mosni!

Anyapoc!

Gyere,megyek piacra mindenféleképpen!

Jucus
20170114224602
 
 


Csí!

Kép Kép Kép Micsoda család!!! Kép Kép Kép
Baltával idomítják a számítógépet, kutyával a gázórást.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Csi!
Köszönöm a részletes leírást, hamarosan próbálkozom tovább, bár most éppen a kenyértartómmal vagyok elfoglalva Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


sziasztok,
itt vagyok! KépÜgyesen szorítottatok! Túléltük, de nem marad egy kellemes élmény! Kép Most iszogatom a fekete levest, mert egy hét teljes ágynyugalom: csak fekhet, max. ülhet a gyermek. Most hogy magyarázod meg egy 2 évesnek, hogy nem szabad mozogni?? Kép

Nagyon termékenyek voltatok, alig gyözök visszaolvasni! Kép

Anyapoc,
nem teljesen értem, hogy mit írsz a kiöntö formákról! Vettél esetleg többet, hogy azt írod, lehet rendelni!?? Nekem még nincs elég, ezért én kapnék az alkalmon! Kép

Érdemben holnap bövebben, addigra visszaolvasok mindent!
mian
 
 


Ancsa

Amit a képtárban látsz,azok egy nagy sablonon vannak.És szt nagyon jó ár 4 nagy kiöntőért 1000 Ft és gondoltam,ha vkinek kell ilyen jó áron,akkor veszek és elküldöm.Ne csak én járjak jólKép!
Örülök,hogy minden rendben van!KépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Kiöntőt is kérek szépen,ha jösz felém!Mikor is lesz az?

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!

Most írt a férjem(illetve tegnap este tudtam elolvasniKép) és valszeg szombat este vagy vasárnap reggel tudunk csak felmenni.Úgyhogy ez most ugrott.Legközelebbi nem tudom,mikor lesz pontosan,mertmost elég hülye utakat csinálnak,de majd szólok.
Mindenesetre megveszem a sablont jövő héten,ha megmondod,hogy melyiket...vagy mindkettőt?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kukkoló üzemmódban itt vagyok ám, csókoltatok mindenkit, de most lakást glancolok.
KépJamika
jamina
 
 


Anyapoc,
még azt áruld el, hogy mekkorák a sablonok, úgy egyenként? Normál, megszokott méretüek?
Nekem kéne mindkettö és ha emilben elárulod, hogy merre laksz, akkor a barátnömet megpróbálom rávenni, hogy hozza el töled és fizesse ki, mert hamarosan jönnek hozzám! Kép
Persze, csak, ha ez Neked nem gond!

Szalvétázást mint olyat, erre a hétre tuti elfelejthetem. Az sem normális, aki kitalálta, hogy egy 2 éves gyereket 1 héten kersztül fektetni kelljen. Kép Lehet, túl sem fogom élni.
Legalább Ti mutogassatok, hagy örüljön a lelkem!
mian
 
 


Ancsa

RészvétemKép.
Emil holnap megy,mert már nincs türelmem kivárni,hogy letöltse a freemailtKép.
Fel a fejjel!

Jaminakiaz?Kép

Nem kukkolni,alkotni!

Dögvagyok-Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Az 1.számút szeretném!Ha adsz egy számlaszámot akkor átutalom a pénzecskét!
Kár,hogy nem tudunk együtt shoppingolni!
Jucus
20170114224602
 
 


Jucus

Majd bepótoljuk,megyek még arra a nyáronKépKép!Nem menekülsz!
A pénzügyeket majd akkor elintézzük,jó?Tudod,annyi lóvé van a szl-mon,hogy nem venneém észre,hogy megérkezik a pénzKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

De siess,mert augusztusban elhúzunk a Balcsira és csak szeptemberben jövünkl vissza!

Jucus
20170114224602
 
 


..szerintem akkor találkozzon a banda augusztusban Jucuséknál a Balatonon! Kép

Jucus,
könnyü más ....... a csalánba verni???? igaz? Kép
mian
 
 


Gyertek!!!!!!!!

Jucus
20170114224602
 
 


Jöhettek hozzánk isKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Csí megint elővette a baltát?KépKép

anyapoc
 
 


De az is lehet, hogy bejutott a gázórás és lefoglalta a gépet! Kép
mian
 
 


Kép Kép
rosszabb, Csi ugyintezKép

Ancsa,
jol vagytok?

-Afonya
afonya
 
 


Gonoszok!
Egytől-egyig, mind!Kép
Gyorsan, mert mázolnom kell, de lefelejtem:
-Auchanban láttam vizes parkettalakkot ~2000Ft-ért 1literes kiszerelésben. Szem jó ár... Töményen kenve tükörfényes, hígítva matt (a 20%-os híg)
-U.itt 1 liter akrilfesték (Trinát márka) ~1000Ft.
Hmm. Volt még valami...Nem ugrik be...

Apukámtól kaptam három gyönyörűséges marófejet, és egy rakat zsanértKép))Azt hiszem, szeretKép

Mikor megyünk pontosan Jucusékhoz?Kép

Csi
csii
 
 


Csúnya, rossz idő, esik, fúj és hidegKép
Erre ma Apika gyalogol, a lüke. Ma van Kinizsi 100, életében nem volt még, most is csak fogadásból, szerintem 2 napig ki sem fog tudni utána kelni az ágyból...

Anyapoc-Lucifer!
Hát már meg sem ismersz? Kép
Oké, akkor én Hozzáok mennék nyaralni, egyrészt hogy megúnj, másrészt mert közel onnan a Balaton. Ja, vegyen nekem addig valaki egy fürdőruhát, amiben nádszálnak látszom! (Vagy dekuplizzon egyetKép)

Ancsa,
remélem, izgő-mozgó 2éves jobban van. Hogy mivel lehet lekötni, nincs tippem, elég reménytelennek tűnik... esetleg valami jófajta mesecsatorna, Teletubbies, Halász Judit (CD-n is), hm? Ágyban gyurmázás só-liszt gyurmával? Papírtépkedés?

Akkor most ezen a fórumon is eldicsekszem, hogy sütöttem kenyeret, és nagyon finom lett. Irtóra kreatívnak és háziasszonyosnak érzem magam tőleKép

Szalvétázás továbbra sincs, majd csinálok egy Sz-boltot, és darabját 30 Ft-ért végkiárusítom. Jóóóóóól meggazdagszomKép, fedezi a balatoni nyaralásomatKép

Jami
jamina
 
 


Nyaralós cscajok!

Ha azt hiszitek,hogy kifogtok rajtam,hát tévedtek!Aug.7-28-ig Balatonfüreden a nemtudommilyen utcában várok mindenkit szeretettel!
Jaminához hasonlóan nekem is kell kupálnom egy pipec kis fürdőrucit addig mert nem engednek be a strandra ilyen kövéren!

Jami!

Muti a boltot,gazdagodj meg rajtam!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Csi,
volt egy gonosz kerdesem a parkettalakkal kapcsolatban, de aztan kitoroltemKép

>gyönyörűséges marófejet,
ezt a kifejezeset se hallottam még, foleg nem egy no szajabolKép

Jamina,
eso: legalabb lesz kifogasa Ferjuradnak, miert nem csinalja meg a K100-atKép. Orvosi igazolast vitt? Mi max. 50-et szoktunk menni, de minden ilyen tura vegen azt mondjuk: soha tobbetKép Majd ird meg, mi lett vele.

Balaton: azt hiszem, en passzolom. Vagy vihetem az egyhonaposomat is majd?!Kép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya, a kedves:"Majd írd meg, mi lett vele."
KépKépKép
csii
 
 


Jovanna. Eloszor irtam egy litaniat a Kinizsi 100-rol, aztan elolvastam es tul horrornak talaltam, igy finomitottam rajtaKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Látom,mindenki alkotKép!
Mi van akkor,ha az a tetű repesztő nem repeszt?!Dobjam ki,mi?Kép

Jucus

Akkor nem is leszünk messze gymástól nyáronKép!De majd addig mindenképp megejtjük a vásárt!Mivel nem mostanában megyünk pont szombaton,de nem akarom,hogy sablonok nélkül maradj,majd azt elviszem extra,jó?
A cserepest nem találomKép.

Jamina

Gyere!KépHogy megúnni?Ugyan!Nekem sajna csak olyan fürdőruhám van,amiben csontsoványnak látszol...KépNem lehetne kettőnk fürdőruhájából vmit összehozni?KépKép
Kenyérsütés:ettem már én is házit,szt tuti!Van sütőd???Érezd magad megdícsérve háziasszonyi mivoltodbanKép!Apika túlélte?

Ancsa

Tényleg,mi újság nálatok?

Csi


Ki az,aki 1 l-s festéket elhasznál belátható időn belül?KépVagy csak kicsi a képzelőerőm...?

Áfonya

Hozzad csak az 1 hónapost,legalább kibabázzuk magunkat,Te meg pihenhetszKép!Öntöttem a sablonnal,tökéletes!Vegyek?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Rekam beteg, ezert egesz nap kreativkodtam vele... akarjatok latni?Kép
A mai 1001 pont-pont vesszocskemnek az eredmenye:
Fejlodes 2.0 verzio

A masik rajz az idegallapotom abraja lenne, azt a fantaziatokra bizomKép

-Afonya
afonya
 
 


Csi!

Végre vettem Plextolt és Gessot.

Anyapoc!

Mi van a milyen cserepessel?Nem értem!
Ha rossz idő lesz,majd meglátogatlak!

Áfonyka!
1 hónaposokat kérjük hozni!

Jucus
20170114224602
 
 


Áfonya

JobbulástKép!Nagyon kreatívak vagytok!KépDe le a kalappal...

Jucus

Hát azzal a cserepessel,aki olyan cserepet árul,amiben a fűszernövényeim vannak!
Rossz idő-->OK gyertek csak!Elütjük az időtKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Hahó jókedvü barátnök!!!! Kép
már én is csatlakozom a vidám lányokhoz! Holnap kiszedik a varratokat! Kép De sajnos még 3 hétig nagyon kímélni kell a gyermeket: nem lehet szaladni, biciklizni, szóval szinte semmit, de végre nem kell feküdni és ülni!

Szóval: aug. 20.-a körül már mi is otthon leszünk! De a Balcsira csak akkor megyek, ha én is kapok fürdöruhát!

Anyapoc,
tényleg kicsi a képzelöeröd, mert én nagyon sok festéket használok! Lakkból is már több mint egy fél lityit elpocsékoltam! Kép (persze én nem hígítom a festékeket vízzel! Hülye vagyok?)
Vedd meg nekem is a sablon, aztán lesz valahogy; a részleteket emilben!

Jamina,
Urad él??? Ápold szeretettel! Kép

Csí,
emilt megkaptad?
mian
 
 


Mian!
Mail jött, csak be vagyok havazva...Kép
A varratszedés sem lesz egyszerű, gondolom...Kép
JujKép

Jucus!
Füreden csak a Kádár-villát ismeremKép
De nyithatnánk egy közös boltot a Görög-faluban, amit termelünk Nálatok, azt ki is árulhatnánk rögtönKép
Plextol az remek, Gesso-m még nincs, csak sk. kutyult. Nézd már meg légyszíves, hogy kréta, vagy gipsz az alapja (ezekből készül).

Anyapoc!
Nem sok az az egy liter Trinát ám...Kép

Áfonya!
Már-megint-mit gonoszkodsz?
Igen, bár vízzel hígítható, de nem oldja a víz száradás után, bármily hihetetlenKépKépKép
A marófej igenis SZÉPSÉGES! Apu azzal a feltétellel ajándékozta nekem, hogy minden alkalommal elszámolok az ujjaimmal!Kép

Jami!
Azért Mian is kedves..."Ápold szeretettel".
Juj, de tetszik!Kép

Mennem kell vitorlát dekopálni...
Csi
csii
 
 


Kedves Aggódó Kolléganők!
Uram él, mivel a Kinizsi100-ból csak Kinizsi 40-re nevezett be, és hahh, de könnyedén végiggyalogoltaKép (Áfi,40-hez nem kell sportorvosi, nem is vitt). Úgyhogy nem kellett ápolnom szeretettel... vagy mégisKépKépKép

Anyapoc,
nincs kenyérsütőm, az a szép az egészben, hogy kézzel csináltam, ezért vagyok olyan nagyon büszke magamraKép
Fürdőruha-ügyben: hány kilót kérsz?

Ancsa,
ezer tsók a dednekKép
Jami
jamina
 
 


Jami,
jaaa, ugy konnyuKép /csak a 100-hoz kell orvosi/. Azert kenyeztesd kicsit, megerdemli biztosKép Es egyebkent tetszett neki?

Ancsa,
nagyon aterzem a gondod, hisz majdnem naprapontosak a gyerkoceinkKép. El nem birom kepzelni, hogy lehet eltiltani a futastol, mozgastol, motorozastol. Rekam egy torekeny lanyka, de csak igy kozlekedik még a lakasban is, hat még egy fiugyerek. Kitartas!

CsiGonosz,
Te kis gondolatolvasoKépKép

Raesett a pasztellkretam egy cserepem elere /enbena, enbena/, annyira befogta, hogy teljesen at kellett maszatolnom. De legalabb a szin ment hozza, nem valami horror osszeallitas lettKép

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: