Új privát üzeneted érkezett!

Áfonya!
Köszönöm!Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Csí

Esetleg egy tipped hogy hogy lehet könnyen megtanulni? Kép
És persze mellette házt.vezetni, gyereket nevelni és nem utolsó sorban dekupálni. Kép

A véres dolog jól kezdődött... Kép

Szilvi
szedem
 
 


Áfonya!
Sok dolgomat lecikizték már, de eddig TE VISZED A PÁLMÁT: senki sem kötött még bele a cipőkrémembeKépKépKép

Szilvi!
Azóta is egy ökröt keresek, akit leszúrhatok!Kép

Tegnap írtam egy litániát, de a gépem lefagyottKép
Volt benne szó cserépről, mázról-félcserépről... Majd egyszer pótolom...

Gwen figyelmébe: kerti tábla - kicsit másképp,még kiültetés előttKép.

Folyt köv.
Csi
csii
 
 

 
 

Áfonya!
Tojásfújás tök jó ötlet (bár szívás, nem? Kép)).
Van egy cukorbeteg ismerősöm, kérek tőle fecskendőt.
Cipőpasztás nagyon jó, nekem is van egy ilyen szalvétám, most rakosgattam, hogy kezdeni kéne vele vmit...

Most így húsvét előtt absz. mezei, keret nélküli hungarocell képeket gyártok (nem kell a ház urát noszogatni, hogy fúrjon lukat képakasztónak Kép, és tetszik így! Ragaccsal fennmarad a falon, átrakható stb.
Nagyon leadtam a színvonalat? Kép)

Edó
edóka
 
 


Jucus!

Tőle még nem vettem óraszerkezetet, de jön hozzám Ö vagy a párja kedden, megkérdezem mennyi. Én is most kértem, jövőhéten lesz nekik újra.
Talán kétféle is van.
A pancsikolós képet csinálnám Neked, de nincs hozzá szalvétámKép
Felrakom kőrözöttnek.

Lányok!
Milliót kellett visszaolvasnom, nagyon szépeket alkottatokKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Hajnii!
Boldogságos névnapot kívánok!
Csi!
Kész lett a kisszekrény, csak vadásznom kill a digigépes ismerősre. Ha megvan, azonnal teszem. Homlokegyenest más lett, amilyen az első gondolatom volt.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

OFF, OFF OFF: Csütörtöktől dolgozom egy bankban!!!! Igaz, hogy négy órában, de az is jobb, mint a semmi! Kiugrok a bőrömből, már azt hittem itthon öregszem meg!!!Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Csí, és mások is, ha kész egy képetek, a keretről is számoljatok már be részletesen!

Magdi
gmagdi
 
 


Hajnii!

Én is nagyon boldog névnapot kívánok!!

Magdi
gmagdi
 
 


Most nem vagyok közlékeny kedvemben, csak azért jöttem, hogy Hajnalkánknak minden szépet és jót kívánjak.Kép
Valamit Magdinknak sok sikert az új munkájához.Kép
Ja, és felszólítom Edókát, hogy válaszoljon a mélemre!Kép
Jamina
jamina
 
 


Csí!

Ma voltam exLián Színes Ötletek Boltjában,és mit látok?
ezt Nem adták az istenért sem,de az OSb lap nekem nem tetszik.
Most akkor az van amire gondolok?

Szandra!
Köszi,hogy megkérdezed és kérlek NE csinálj gondot a pancsolósból,majd csinálok én majd egyszer!

Jucus
20170114224602
 
 


Elfelejtettem:
pici cink tejeskanna:998FT volt.
Én meg szereztem egy vizeskannát,kicsit kékes.Ha valaki eljön érte,az Ővé!Én nem tudok vele mit kezdeni.Béna vagyok.

Auchanban bádog vödör 750Ft volt.

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
KIRAKTÁK???
De jóóóKépKépKép
Szépes, ugye?Kép
csii
 
 


Ki bizony!

Jucus
20170114224602
 
 


Ja és szépes nagyon!Akarok ilyet!

J
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Csak beugrok,mert dolgozom a Húsvéti dekoráción ezerrel!

Mondjatok már egy helyet,ahol olcsón lehet kapni lakksrayt!!!!Nem akarok megint 1800 Ft-ért venni,de a sókerámiákat le akarom lakkozni!

Segítsééééég...........

Jamina

Nem lenne a kerethez túl drága a homoktömködés?Nem emlékszem,mennyi hozzá a ragazstó,de biztos nem 2 fillér....De azért ki lehetne próbálni...csak tudjon az ember aztán a keretbe maradandót alkotniKép!Órával majd jövök!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Hajnii!

Boldog névnapot.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Jamina!
Ezer bocsi, reagálok, ígérem!!! (majd lassan megismered a tempómatKép))
A macska felragadt egy hungarocell lapra, és Juló szobájában feszít a falon Kép)

Ma kipróbáltam a Hérát, vettem cserepeket, azokat festettem be. Próbáltam elefántcsontszínt kutyulni, de nem tudtam elég kevés sárgát tenni a fehérbe, leginkább vajszín lett, tényleg, mint az igazi vaj - nekem tetszik.
A cserepek viszont tavaszizöldek lettek, és annyira megtetszett, hogy 3-at is lefestettem így (végül befestettem őket kívül-belül: ez jó lehet szalvétaledobás ellen?). Egyiket biztos repesztem, többit még nem tudom....
Ja, és legjobban annak örültem, hogy piros-kék- sárga színezőből és a hérából kevertem ki ezt a színt Kép Előtte csomót kerestem a fecskendőt a gyerekek játékai között Kép) De meglett!

Pusz
Edó
edóka
 
 


Hajnii!
Boldog névnapot! Kép

Magdi!
Jó munkát, de azért ne dolgozd agyon magad.

Jucus!
Ezt én szeretném Neked ajándékba, úgyhogy nyomatékosan megkérlek: Meg ne próbáld!!!Kép

Szandra
krampuszmama
 
 


Felraktam egy képet a képtárba. Tudom, hogy öregszem, de nekem tetszik eme giccsparádéKép
csii
 
 


Szandra!

Értettem és köszönöm előre is!

Csi!

Én veled vagyok giccsileg.Nagyon ízlésesen elkészített a giccsparádés dobozod,irígykedem is mert az enyém nem ennyire finom,míves...

Jucus
20170114224602
 
 


Hajni,
boldog nevnapot!

Kép
afonya
 
 


Csí!
Nagyon szép lett!!! Kép

Edó
edóka
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, kedvesek vagytok!!!!

Csi
Szép a ládádKép Anyu állítólag vadászott valahol egy vizes kannátKépKép

Még valami, lomtalanítottam...találtam egy rakat dobozt...lemezből, Lefotózom majd..cukorkák voltak benne, sajnáltam kidobni...

H.
hajnii
 
 


sziasztok drága szalvétás barátnök!!! Kép

újra itt vagyok, végre. Talán el sem hiszitek, de nagyon rossz volt nélkületek ez a pár nap! Kép
Most visszaolvasok egy kicsit, aztán holnap felteszem a müveket, amit a "rengeteg" szabadidömben csináltam.

Csí,
holnap írok emilt, várhatod! Kép

Hajnii,
sajnos csak megkésve, de kívánok sok szépet és jót Neked! De eszembe jutottál a jeles napon is! Pussz! Kép
mian
 
 


Hol vagytok??? Kihalt a topik??? Kép( vagy csak mindenki az én példámat követi?
Itt vannak a beígért képek: (persze, ha nincs itt senki, akkor kinek mutogatom??)

Erre most nagyon büszke vagyok! (csak a virág van kupálva, a többit körülötte pacsmagoltam):
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=2049&page=1&image=39342
ez csak úgy:
http://babanet.hu/album/albumimages/2049/39343.jpg

szerintetek lehet ezekkel mit kezdeni? Olyan ötleteket nem kérek, hogy küld el nekem, stb!! Kép
http://babanet.hu/album/albumimages/2049/39341.jpg

Csi,
a giccsed gyönyörü!! Kép
mian
 
 


Csi: szuper a ladad, nem is giccses, ezt elhiheted, mert en nem nagyon szeretem a rozsasakatKép A kerti tablakat muszaj lesz elkezdenem gyartani, mert mar fogalmam sincs mi hol van. Te csinaltad? Mikbol van?

Hajnii: utolag is boldog nevnapot!KépKépKépKép

Ancsa: tetszik nagyon a pacsmagolasKépKép

En sajna nem tudom megmutatni se a fat, se a sikeres repesztesem, tovabbra sincs fenykepezomKép
Amugy a farol valahogy mindig eltunnek a tojasokKépKép Nagyon erdekes jelensegKépKép
Gwen
gwendoline
 
 


Sziasztok!

Csi!
Szerintem nem is giccses, hanem szépséges a ládikód.

Ancsa!
Nagyon szép a büszkeséged. Kép

Zsuzsi is bepöttyöződött, így még mindig nincs semmire időm. Kép Mi lesz a húsvéttal.Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Az elmaradtak:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/73520.jpg -ez nekem is a Virág, és Jamina képein tetszett megKép Sajnos nem szoktam kipakolni az asztalra gyümölcsöket, így nem lenne funkciója. Elég lapos, így virágnak sem jó. Lehet, hogy Anyapoc után szabadon kövirózsa megy majd bele, azt ki is lehet tenni a kertbe, bár az igaz, nem kaktuszKép
Ha viszont az megy bele, akkor milyen szalvéta menjen rá??? Hmm.

Virág!
Megkérdezhetnéd testvéredet, hogy tud-e olyan vastag folyékony anyagról, ami száradás után megszilárdul teljesen, de nem kell kiégetni... Hátha megleljük Ancsa Kaltglsur-játKép
(én is fogok ilyet készíteni, bibibíííKép)

Jamina!
Ez a kicsi cserép nem sk, hanem félbevágva vettem aranyáron. Nem is tudnék ilyen kicsit elvágni szerintem. Mondjuk, a nagyot sem tudom befogni sehova, nincsen egy rendes satum semKép Majd írok a nyúlnakKép

Edóka!
Vasalás? Megvan a hőfok?
Nem kell a kicsi göbökkel szöszölni, ha eleve strukturált felületű mennyezetlapot veszel, sőt, az még direkt jól is jöhetKép
Sztem kevés egy cserépnek ledobás ellen csak a festék.

Anyapoc!
Meséltél valami zenélő nyúlról (betlehemesnél). Rakd el nekem, egyszer már eltettél valamit, de már nem is emlékszem, hogy mit, na, amellé rakd beKép Végén lesz szép pakkomKép
Lakkspray-t a festékboltokban 7-800Ftért is lehet kapni.

Hajni!
Tojáskosár remekKép Sztem jobb fű helyett a búza, mert vaskosabbak a szálai.
Kész van már a fürdő-szett??Vagy pihen az óra mellett?Kép
Brutáljó köcsögöt lomoztam ma, fazekas-munka, majd' a térdemig érKépValaha volt két füle is, de letört, ezért bátorkodom majd beszalvétázni. Párom meglátta, majdnem kivágott vele, de ez akkora, hogy mehet kifele a kertbe, így nem fog a lakásban helyet foglalni (az kevés vanKép)
Szóltam egy falun lakó ismerősnek régi bádogholmik miatt, bíztatott, és azt mondta, hogy körülnéz a faluban agyagitatóért. Mikor párom ezt meghallotta, majdnem elkergetteKép

Zsuzsimano!
Párod nem vállal bérfújást? Gyerekemnek egyetlen tojás kellene az oviba, de nem visz rá a lélekKép
Szekrény? Nekem a dobozom drappnak indult, és zöld lett belőle. Mai napig sem tudom, hogy hogyanKép.
Alátét még nincsen, pedig szóltam pár ismerősnek...

Jucus!
Pasztell-- lehet alapszínnek is használni, de én arra sajnálom. Van, hogy a képet csíkozom össze vele, van, hogy a rongyot. A ládán is van vagy négy szín belőle. Ha veszel, akkor a Pannonc-ban vegyél darabra, ott 158Ft. Fixálót ne feledd!Kép
Jó, hogy mondod az Auchan vödrét, én majdnem megvettem máshol ezervalamennyiért. A tejeskannád izgatja a fantáziámat, talán a legközelebbi Pecsa-vásáron???

Gwen!
A kerti tábla 62Ft volt. 11X14 cm a szalvétázható felülete. Akár üdvözlőtábla is lehet, ha egy szép cserépbe böki az ember. Már kikészítettem neki a kertitörpés szalvétát, de nincsen erre sem időm.
Gyökerembe beköltöztek a lakók. Holnap készítek róla értelmezhető képet isKép
Kipróbáltam a kétfázisú repesztőmet patinával. Naná, hogy nem működikKépKépKép

Magdi!
Munkához gratulaKépKépKép
A keretekre vonatkozó kérésednél van valami konkrét is, vagy csak úgy általában kérdezed? Nekem a legutóbbi kereteim azok mintás kartonból lettek kivágva, a fakeretes nyulaknál meg elefántcsonszín festék van barnával patinázva.
Erre gondoltál?

Ancsa!
HelllóóóKép
Pacsmag remek, megnéztem a képtáraidatKép Az a hosszúkás kép, nemtommilyen-virágos is tetszikKép
Fémek: remek portékaKép Nekem sincsen használhatóbb ötletem, mint a postázás a címemre...
Egyébként pacsmagért kiáltKép Csak aztán nem lehet majd használniKép
Dolgoztál már Holzmasche-val? Az sima fűrészpor lehet? Hmmm.

És most egy kis más (LiebmannK. után szabadon)
Ma előhalásztam a tavalyi dekopált tojásaimat, irtó viccesnek hatnak ma márKép Majd felteszem, hogy Ti is viduljatok rajta jókatKép

Köszönöm a dobozom nevében a sok szépetKép
Készültek a rétegek száradása közben képek, valahogy így készült:
első
második
harmadik
és a kész
Ha valaki még nem unja, akkor a részletei innen kezdődnek.Kép

Valamit még akartam mondani...Grrr. A korom...

Sziasztok!
Csi

Beugrott: Ha valaki megtalálja a neten a gladiátoros Pepsi(?) reklámot, az linkelje be nekem! KöszönömKép
csii
 
 


Magdi!
Juj. Mi még nem voltunk pöttyösek. Az -gondolom- sosem jön jókorKép
csii
 
 


Sziasztok!

Szalvétatechnikában totálisan kezdő vagyok! A hétvégén keltette fel a figyelmemet! Kép Egy teljesen kezdőnek miket kell tudni? Mi kell hozzá? OK, szalvéta! Tudom, hogy ragasztó! Milyen ragasztó? Ebből többféle van? Mire lehet ragasztani? Fém? Fa? Műanyag? Papír? Mindre ugyanaz a ragasztó jó? Ha mondjuk tányérra szeretném, akkor azt a tányért nem lehet majd használni ugye, mert leázik róla? Bizti buta kérdések, de mint mondtam, nagyon kezdő vagyok!

Előre is köszi a segítséget:
Ági
szivolka
 
 


Csi!

Kanna vár reád...
Pannoncolor nagyon messze van nekem,de látom,hogy el kell mennem krétáért.Fixáló?Eszembe sem jutott volna.Az folyékony vagy spray vagy milyen halmazállapotban található?Krétára rá?Lehet,hogy butuska a kérdésem de még nem használtam !

Köszi:Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Spray. Két deci kb nyolcszáz Ft. Alkoholban oldott finom gyanta, vagy mi a szösz. Van nagyobb, és kisebb kiszerelésben is. A felület finoman matt marad tőle.
És készülj, nem csak krétát fogsz ott venniKép
Remek az akril, a pigment, és a tempera választéka, és jó áron mérik a plextolt is. Meg a gesso-t. Meg a Marabut. Meg mindentKépKép
Nézd meg az árlistájukat!
csii
 
 


Csak gyorsan kipróbálok vmit:
<!--attachment: A_dekup_zs_alapjai-75158.doc*mime_msword.gif*application/msword*27.6*dekup%2ealapok*A+dekup%e1zs+alapjai%2edoc --><center><pre>
Képdekup.alapok
A dekupázs alapjai.doc (27.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
jamina
 
 


Ja, és a neve Fixaktív. Mármint, a fixálónak. Odatapasztja a kréta szemcséit.
Azt írtam már, hogy nem szabad egy színből különböző árnyalatokat vásárolni? Azaz szabad, de felesleges, mert az árnyalásnál nem látni lényeges különbséget. A nagyon halovány pasztellszínek nem különülnek el egymástól, sőt, a fehértől sem.
csii
 
 


Jami!
SikerültKép
csii
 
 


Na Nyuszikáim,
az imént szedtem ki a sütőből egy finoman illatozó barackos sütit, aki kér, tartsa a tányérkáját!
Miközben eszitek a sütit, mesélekKép

Ági,
amit 17.48-kor töltöttem fel, szerintem hasznodra válnék, kukk megKép (Csi, köszi a link ellenőrzésétKép)

Ancsikám, drága!
Nemtom, mit linkeltél, illetve csak sejtem, hogy a címsortKép, de úgy nálam nem jelenik meg az, aminek meg kéneKép. Megtennéd, hogy a képre katt jobb gombbal, Tulajdonságok, onnan másolod ki az url-t? Köszikösziköszi Kép
Amúgy a kávés (teás?) készleted olyasminek tudom elképzelni, mint amilyen a múltkor belinkelt hobbydonnás oldalon lévő bádog/cink cuccok vagy a kávéfőzőKép

Van valakinek otthon illatolaja, amit gyertyához, szappanhoz szoktak löttyinteni? Ha igen, az illető legyen kedves kipróbálni, elegyedik-e diszperzittel? Képzeljetek el egy gyöngyvirágillatú, gyöngyvirágos SZs kaspótKép

Szaffi ordít (biztos kéne neki a sütibőlKép), majd később folyt.köv.

Jamina
jamina
 
 


Csi!

Árlistát már vagy százszor megnéztem,de nem jutottam még el a boltba.De majd most!Fogorvost anyagilag lerendezem és utána elvitetem magam apával!

Jucus
20170114224602
 
 


Csí,
nem is hallottam még erröl az anyagról és azt sem tudom, mi az! Kép De pénteken hazajön az ember és akkor kifaggatom. Ö általában ismeri ezeket a dolgokat.

Jamika;
bocsánat!!!!! Én mindíg úgy csinálom. Nemtom mé nem látod??? Lehet máshogy is? Kép
mian
 
 


Csí!
Apát postán küldjem? Kicsit sok lesz a postaköltség....

Mindenki olyan szépeket csinált! Gratulálok nektek!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jamina,
én csak nyeltem nagyokat, de süti nem érkezett! Szégyeld magad!

FELHÍVÁS!
Akinek van módja és kedve; a QVC-n ma:
00.00-kor szalvéta
06.00-kor hobby
11.00-kor hobby
15.00-kor szalvéta
18.00-kor hobby
22.00-kor hobby (illetve ez már péntek lesz! hülye vagyok!!!)
mian
 
 


Csi: hol vetted a kerti tablakat? Es is nagyon szeretnek ilyetKép
Nahat mi tortent a ketfazisuddal?Kép

Ancsa: en nemtom mi az a QVC.

Jamina: leirod a receptekbe a sutidet? Sajna az elobb nem jott be az a topicKép Nem valtoztattak meg a helyet?
Gwen
gwendoline
 
 


Ancsa!
Ez remekKép
Majd valakivel felvetetem egyszer ezeket!
Jegyzetelni!Kép

Gwen!
A QVC egy szabadon fogható TV-SHOP-szerű kereskedelmi csatorna, nálunk az UPC-Direct forgalmazza, azaz veszi le műholdról.Így elvileg, akinek a UPC-Direct a szolgáltatója, az láthatja azt a műsort, amit Ancsa Németországban. Sztem nézz körül, mert nagyon sok országnak van ilyen adása, talán a franciáknak is, ha nincs, akkor pedig nézz körbe, mert ha az Astra műholdat tudjátok fogni, akkor a német QVC is bejöhet.
Itt van két oldal: http://www.qvc.de, http://www.qvc.com.
A táblákat olyan üzletben vettem, ahol a virágmagokat árulják, meg a cserepeket is. Volt nagyon kicsike is, de az tényleg csak jelölésre jó, dekupálásra nem. Ha nem kapsz, akkor szívesen beszerzemKép

Csi
csii
 
 


Csi!

Anno Te hol vetted a Dekopázs c.könyvet?
Nekünk van UPC,de eddig nem találtam meg a QVC-t!
Neked meg van?

Jucus
20170114224602
 
 


Senki nem tudja nézni??? Kép( Sajnálnám!
Most néztem a délelöttiket, helyesebben mondva, csak próbáltam nézni, mert a gyermek nem annyira díjazta. 3-kor kezdödik a szalvétázás, de most cseles leszek és felveszem!
Aztán referálok! Kép
mian
 
 


No, ugy tünik, megint csak magamban beszélgetek! Kép
Az új sláger (nemtom, otthon van-e?) a nyomófólia. Gyönyörüséges 3D-t lehet vele csinálni és egyszerübb mint bármi más. Azért írom, hátha nem ismeritek: vastagabb sokkal, mint a normál alufólia, de vékonyabb mint egy lemez. Erre kell szalvétázni, aztán egy puha felületen; pl. szivacs, kézzel, vagy valami más segédeszközzel mintát nyomogatni, majd felragasztani az eddig ismert eljárással. Csudaszép!!! (nekem tetszik)

Csí,
tegnap emil ment- biztos megint rossz címre! Nézd meg légyszi! Kép
mian
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is,csak még mindig nem tudok feltenni képeket,mert nincs meg a progim a kamerához!Kép

És most só-liszt gyurmázom Húsvétra,majd jövök azzal is...nem ideKép!

Csí

SZ-eltettem,amásikra nem emlékszem.De van egy rakat,ha van vmi igényed,nyújts csak be nuygodtan!KépLakkspré köszi,majdnézem,ha időm és gyermekem engediKép!

Jamina

Maradt a sütidből???Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


OFF
Csínek és Jaminának nincs net-je, csak ha vki hiányolná őket Kép
Ha van vmi életbevágó, rajtam keresztül lehet üzenni Kép
phaedraa
 
 


Mi az, hogy hiányolná öket???? Kép(
Már épp akartam kérdezni, hogy nem tud senki róluk?? És meddig nem lesznek?? Kép Lehet tudni?

És Ti! többiek??? Hol vagytok???
mian
 
 


Jamina, Csi,
nem kene annyit szalvetakra kolteni es akkor befizetnetek idoben a netszamlatKép

Nekem ma gyerek- es ferjmentes napom van/volt, csavarogtam /es penzt koltottem/ ezerrel, sot, tobbezerrelKép

Vannak feligkesz husveti tojasaim, Micimackos kepeim, falikepeim... ha vegzek veluk, elarasztalak TiteketKép

-Afonya
afonya
 
 


És ebben a pillanatban már itt is vagyokKép
Újra kellett telepíteni mindent, majd ha már kiigazodom a saját gépemen, jövök Kép
Jamina
jamina
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: