Új privát üzeneted érkezett!

Jucusmamus!
Köszi a gólyás képet, bár fejre kellett állnom hozzá Kép)
Hol lehet ilyet szerezni?

Azért ha vki lát még gólyásat, gondoljon rám!

Jamina!
Megjött a csomag, csak szidni kellett a postát!
Köszipuszi, a nyulat már fel is dolgoztam Kép

Elvi ígéretet kaptam ma a kölcsön digit gépre, úgyhogy hétvége felé ízelítőt kaphattok a kezdő tudásomból Kép

Addig is nézegetem a képeket és lesem az ötleteket!

Edó
edóka
 
 


Edóka!

Rajta vagyok a gólyás SZ-n,ha találok ,veszek Neked is!
Nem akartalak fejreállítani!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Már megint mindenki ezerrel dolgozott és milyen jók lettek!Kép

Itt is elpanaszkodom,hogy megkezdődött ideiglenes magányosságunk,mert Apa elutazott dolgozni hosszú időreKép.De öröm az ürömben,hogy többet lehetek ittKép!És ezt vehetitek nyugodtan fenyegetésnek!!!!KépKépKép

Mi is nagy munkában voltunk a hétvégén,ugyan nem szalvétáztunk,de ragaszgattunk...a konyhabútort(régi,laminált lapos) beragasztottuk parafalapokkal.Egész jó lett,majd leképezem-fény és megmutatom,ha alkotói ihletetek engediKépKépKép!

És persze még van néhány szalvétázott cuccom is elfekvőben,visszatért a kameránk is,így majd feldobálom a képeket isKép!


Edó

Kíváncsi vagyok a szekrénykére,meg persze a többire isKép!Ha nagy felületet akarzs egyébként lakkozni,akkor érdemes vizes lakkot venni,nem dekupázst,mert szt kifizetődőbb.

Jucus

Na mennyit költöttél el az OBIban?KépKép
Nagyon jó a lámpaernyő,nekem is tetszik!Kép
Az óra is tuti,ez a SZ amúgy is nagyon a szívemhez van nőve,van is egy nagy képünk otthon belőle!

Áfonya

Mekkora méretű a micsodád?KépDe komolyan, a konyakmeggyes...!A csipke is jó,de én túl merevnek gondoltam a tortaalátétet..ezek szt nem az.Én rendes csipkével csináltam annó.Azt nehéz ragazstani,hogy ne menjen el a színeKép.
Szegény kissámliKép.De hát e gyerekek igazi kritikusokKép!

Ancsa

Szuperek a cuccok!KépAz óra meg lett csiszolva,vagy sima fa az alapja?A lápma is kiváló lett beszalvétázva!Bár nekem nagyon romantikus volt símán isKép!
Ez a kávéfilter tartó milyen méretű?Mert nekem meg recepttartó kéne és ha nem drága,akkor hozatok az urammalKép!

Magdi

Édi a cicusodKép!És a smink is tutiKép!

Csi

Tényleg szépek a színek azokon a képeken!
"Öregszem?
(Nem válaszolni)"-->Nem válaszolokKépKépKép

Jamina

Ha végeztél a nagytakarítással,jöhetnél hozzám isKép!

Kata007

Neked kéne elküldenem a vízivilágos SZ-t?Mert akkor hamar megteszemKép!16 évvel ezelőtti képet????Én még akkor,kérem,nem is éltemKépKépKép!

Hajni

Te órád is nagyon jó lett!Mivel alapoztad?Vagy csak azonnal festettél?


Na,eldugulok,pusszantás!

Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

anyapoc,
milyen az a vizes lakk? Márkája? Ára? Kép Köszi,

Virág
Virág
 


Anyapoc!

Mééél ment!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Virág

Többfélr is van,ált. Ált. literes kiszerelésben van.Amit én használtam,asszem lengyel volt,de a nevére már nem emlékszem.Mivel nagy tétel és hígitható(sőt,kell is) elég drága,olyan 4000-6000 Ft körül van az ára,de nagyon sokáig elég.
Majd utánakérdezek,melyiket érdemes használni.
Annyi a különbség,hogy ezzel ragasztani nem lehet,csak fedőlakknak használni.
Ja,és a lényeg,hogy vízzel higítható.Kép


Kata007

ViszontKép!

Anypaoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
hát, nem tudom, mennyi recepted van!? Ez nem olyan nagy tartó. Otthon is lehet kapni kávéfiltert, es a kis filterek passzolnak bele. (meg tudod nézni bárhol, hogy mekkora!) - de ha gondolod, lemérem! Kép Ha sok a papírod, akkor nem érdemes,meg az alja felé ez összeszükül.
Az óra egy nagyon vastagon festett rózsás volt. Lecsiszoltam - kemény munkával - a régi festéket, nem kezeltem semmivel, csak simán lefestettem elefántcsont színüre.

Élvezzétek a napsütést! Kép
mian
 
 


Ancsa!
Megkaptam a pakkot!
Jucus!
Én meg ilyen keresztszemeseket alkotok:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1675
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ancsa!

Tündéres jó mozgalmas,legalább 4 Sz kellett hozzá igaz?Tényleg tessék apától kérni másik fényképelőt mert sajnos a képek így nem annyira élvezetesek!

Anyapoc!

OBI-ig el sem jutottam,már Praktikerben,Auchanban elköltöttem egy zsák pénzt.

Zsu!

Keresztszemeseidet már rég áttanulmányoztam és nagyon tetszenek!

Jucus
20170114224602
 
 


anyapoc,
köszi, az nekem most húzós. Kép Tényleg, parkettalakk hogyan fest a kész művön? Tudja valaki?

Virág
Virág
 


Jucus

Háát,hogy mit hagytál kiKépKépKép!

Zsu

A törölközőket hol vetted a keresztszemeshez?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


kreatív anyukáknak

Előbb megnéztem a hőmérőt: tegnap 19˘C volt a maximum Kép
Úgyhogy ma is a kiskertben keressetek, ott leszek!

Jamina
jamina
 
 


Anyapoc!
Körülnéztem törölköző ügyben, és jobbnak láttam, ha szimpla törölközőt veszek és a hímzett kongré csíkot utólag varrom rá. Könnyebb is vol így hímezni!
Jucus!
Köszi a dícséretet!
Jamina!
Jó munkát! Én is ellenállhatatlan vágyat éreztem a gereblyézésra, mikor kint voltunk az udvaron Kristóffal. Persze úgy fáj most a derekam...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Van rengeteg mondanivalóm, nem menekültök, de most csak egy szösszenet:
Most ment el tőlem Hajni, az ebédhez kapott szépséges pillangós Duni szalvétát, viszont annyira elbeszélgettük az időt, hogy a szalvétáimat meg sem mutattam már neki! Rafkós vagyok, mi?KépKépKép

Ma leszállítottam az ovidekort, némileg vállalhatóbb képek is készültek már. H.cell az lapja mindnek:
kockás kerettel, itt a tojásokat is lecseréltem, és a nyakbavalókat is.
csíkos keretes képek, itt is, mint mindnél a tojások, a virág, a szem, és minden apró minta gyertyatollal ki van emelve itt talán látszik a virágon, Aztán készítettem a szalvéta mintáján is látható tyúklábminta után egy radírnyomdát, ez körbefut a kereten a hullámos keretű képen. Készül mustáros nyúl is, ezen a virág, a méhecske szárnya, és a csiga van kiemelve 3D irrizáló lakkal, sajnos nem látszik rendesen.
Nekem most nagyon bejött a gyertyatoll használata, mert bár megvettem, gyertyát nem szeretek vele festeni, így legalább elfogy. A kockás, és a csíkos kerete papírkarton.

Ohh, most jut az eszembe, hogy a Hajnit fel sem engedtem az emeletre. Még a végén rossz híremet keltiKép

Csi

Majd még jövökKép
csii
 
 


Csi!

Igen nagyon teccccenek a műveid!A kockás keret különösen.
Most már tudom,hogy Hajni miért nem válaszol a Coca-cola-virágos órával kapcsolatban.Nem ér kisajátítani a nőt!

Jucus
20170114224602
 
 


CsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiKépKépKép
Na bizonyKép Az emeletKépKép
De Télleg finom volt nagyon az ebédKép Dicsekedtem is RobinakKépKép Hehe..
hajnii
 
 


Jucus, este jövök..igérem.
De napok óta kint vagyunk és este gyerekekkel fekszemKép
Sajna holnaptól kicsit hüvösebbet igérnek...
Hajni
hajnii
 
 


Naszóval:
Észrevételeim, amit nem tudok magamban tartani.
Kezdjük egy kis topikmoderálással:
Jamina,Ancsa!
Nem illik a kész nagytakarítást itt bejelenteni, ez felettébb bárdolatlanság, és meglehetősen frusztráló. Én most spec. nem látok még ki az ablakomon!Kép

Áfonya!
Tévedsz, KedvesemKép Nem sok év alatt fogy el nyolc doboz konyakmeggy, hanem ILYEN fazonú konyakmeggy fogyott el sok év alatt, mellette volt négyzetes, szívecskés...Kép De tegnap találtam megint egy kormánynak-valót, a karácsonyi csillag mellett volt, amit szintén tegnap találtam megKép
Jó a tortacsipke, az sincs itthonKép
Mellesleg a szalvéta, amit "csak úgy" rádobtál, nekem roppantmód tetszikKép

Ancsa!
Szarkaláb?! Felőlem lehet, így is tetszikKép
Megnéztem a QVC-t a UPC adja Mo.-n.Megnéztem a lapjukat, hááát, tudnék válogatniKép De nem értem, hogy a Metallornamente-t, azt a kovácsoltvas-szerű-díszt hogyan hozzák össze a szalvétával, meg az akrillapokkal. Nagyon érdekelne, ha ilyet látsz valahol készen, akkor szóljKép!
A Kaltglasur nagyon izgatja a fantáziámat. Mi határolja be, hogy ne csorogjon ki? Ez vmi műgyanta lehet, nem? Vagy sellakk?
Remekek a művekKép Lámpát egy kicsit sztem feszítsd ki. Hihetetlen a stílusváltásKép
Látom az órát is ám! Én kiemelném a faragott szélt patinával(mint megrögzött maszatolóKép). Ha nem mersz nekiugrani, akkor kapj elő egy fakanalat, annak a szélén prószáld ki, akkor látni fogod, hogy hogyan is gondoltam. Valahogy mélységet ad neki, vagy mit...
Kiállítás--igen, igenKép Velem is csak addig közlékenyek az árusok, amíg nem árulom el, hogy magam is szalvétázom.

Magdi!
Helyes a kiskandúrKép

Jucus!
Én azt szoktam mondani mindenkinek, hogy pont ilyet akartam készíteniKép Az a baj, hogy a mattítással, öregítéssel melózom napokat, mire valaki azt kifogásolja, hogy olyan, mintha régi lenneKép Nna, ezért nem is "dolgozom" megrendelésreKép Többnyire pontosan átgondoltan kezdek neki a szalvétázásnak, de ez csak a kezdésig igazKép Van, hogy egy darabot többször átfestek, sőt újabban az alap is több színből áll. Sosem tudom, hogy mi lesz belőle, én sem...
A kockás, és a csíkos papírtól zizgett a szemem, vagy fél órán átKép
Mondta az óvónő, hogy most a virágokról fognak tanulni a kiscsoportban. Ilyenkor mit tanulnak? Mert akkor viszek még az oviba képet, de gondolom, a rózsacsokrok nem ideálisak a szemléltetésre...Kép

Edóka!
A gólyás szalvétát leghamarabb a HobbyMűvészben fogod megkapni.

Kata!
Jééé! Hát persze, a gittKép! És meg sem repedezett?
A filmet direkte nem néztem megKép

Anyapoc!
Tararaaam! Megvan a könyv, majd küldöm a címet! Megnézném a parafázott konyhaszekrényt is majd!

Virág!
A parkettalakk is, mint a többi némileg sárgít. Ha nagyon hígítod, akkor olyan vékony réteget is tudsz produkálni a lakkokkal, amit natúr színén hagyott fenyőbútorokon, használati tárgyakon látsz. Szvsz nincs vele gond. Viszont jól jöhet egy lakkhenger, ~300 Ft, nagyon meghálálja az árát!

Jamina!
Kinéztem a kiskertbe, de nem voltál ott! HazudósKép
A csaladinet.hu-ra egyébként bejelentkeztem vagy két napja, azért látszom ott mindig, pedig nem isKép

Jó volt veletekKép
Meleg öleléssel:
Csi
csii
 
 


Hopp, majd'elfeledtem:
Van nekem tojástartóm, meg ilyen nemtommim isKép
csii
 
 


Csi,
sztem gyere át hozzánk, mutasd meg, mit hogy csinálsz, jó? KépKépKép Tippeket köszi. Kép

Virág
Virág
 


Sziasztok!

Zsu

Pedig meg voltam róla győződve,hogy ez olyan törölköző,amiben már benne van a csík!Nagyon profi,nagyon tetszikKép!

Csí

Nosza,ide azzal a számmal!Szekrénytmég nem tudok mutatni,mert a kamerához installálni kéne a Phtot Suite-ot újra és nem találom a CD-tKép.Most várom a felsőbb utasítást páromtól,hol is találhatóKép.
Nagyon jók a cuccok,kivált a kockás és a csíkos keret.A keretet hogy tudtada kartonból megcsinálni?Mert én úgy néztem,hogy nem símán rá van téva,hanem mintha formázva lenne.
A tojástartó egyszerűen remek!Meg is irigyeltem!Na nem a tartót, a szalvétázást rajtaKép!

Na csók,Anyapoc

anyapoc
 
 


Csi!

Kockás,csíkos képek nagyon megmelengették kicsi szívemet!Vagy már dicsértelek ez ügyben?

Óvi,virág,tanulni?Beszélgetni!tavaszi virágokról pl.:tulipán,hóvirág,nárcisz,ibolya

Hajnii!

Még várok ám rád!

Jucus
20170114224602
 
 


Megjött a pakk!! Kép Kép érintett lányok, nagyon szépen köszönöm, igazán örömet szereztetek!

Jucus,
tündéreshez 6 szalvéta kellett! Kép Sajnos mostanság biztos nem lesz új fényképezö mert a studió minden pénzt elvitt. Dolgoznom kell és akkor veszek új gépet magamnak!

Csí,
ha már ott volt Hajni, miért nem fogtad be, hogy segítsen neked takarítani??? Kép így se, úgy se néztetek szalvétákat!! Kép Mellesleg, hozzám eljöhetsz, mert itt már kilátni az ablakon.
(jegyzem! ma 27 fok volt a teraszon!!!)
Köszi a dícséretet! Mindíg jól esik.
Az óra; sajnos nem látszik a képeken, de az ívek nagyon szépen látszanak, mert a fa úgymond vastagsága, tehát a külsö szélei feketére vannak festve (fú, asszem komplikált vagyok!??) és az ívek elefántcsonszínnel 3-szor lettek átkenve. Ha nem érted, akkor az én hibám! Kép
Áruld már el, hogy hol nézted meg a QVC lapját??? Teletexten? és ott? bövebben...! Plíííz!
A Kaltglasur egy nagyon-nagyon sürü valami. Nem folyik az sehová, mert alig bírták az ecsettel felkenni. Aztán egy idö után magától elsimul. Általában tálcákon és képeken használták, tehát volt ami megfogja.
Nem tudom milyen kovácsoltvas dologra gondolsz; amit én láttam egy katicabogár szerüség volt; arra gondolsz?
A Te tetteid is nagyon tetszetösek! Kép Ugráltak az oviban? Remélm igen!
És most Te áruld el, hogy mitöl lett a tojástartód ily gyönyörü?? ez már nem csak próbálkozás a pacsmagolással! Elö a farbával!!!

OFF
jövö héten úgy néz ki, nem lesz gépem, mert minden bizonnyal valaki rátelepedett a netünkre és leszívja a perceket, mit perceket, órákat, de rendesen! Át kell kódolni az egész gépet. Ez még nem is lenne baj; de hogy fogom kibírni nélkületek!!! Kép((( Micsinájjak????
mian
 
 


Ancsa!
Köszönöm a szalvétákat!
Csi!
Ismét szépeket alkottát. Mit szépeket... gyönyörűeket! A tojástartód miből készült?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Hát most csak éppen hogy tudlak olvasgatni Titeket, mert kis kandúrom bebárányozódott. Kép
Nagyon szépek a műveitek, de én most csak irígykedem, mert kreativitásomat Miki mentolos púderrel való beszórásában élem ki.

Na már jajjgat is hogy viszketnek a pöttyei, megyek.

Magdi
gallainémagdi
 
 


külföldön élő barátnőnk kedvéért az előbb megnéztem: tegnap 11 ˘C volt a minmimum és 22 a maximum Kép Szóval ezért írok én keveset mostanában, egész nap kinn vagyunk -na jó, néha azért beszököm a gép elé Kép
Jamina
jamina
 
 


Magdi,
gyorsan legyetek tul rajta, hegmentes lefolyast kivanok!

Nalunk is valtozott a napirend /mint gondolom, mindenkinel, a joido bekoszontevel/, az alvasidon kivul szinte nem is vagyunk itthon. Akkor meg en is alszomKép Ujabban homokvar epitesben elhetem ki kreativitasomatKép

-Afonya
afonya
 
 


Éjszakai termés,meglepő de rózsás:
ékszerdoboz

Egyébként szerencsétlen doboz évek óta csücsül a fiókomban de csak most jöttem rá,hogy kopácsolható!

Jucus
20170114224602
 
 


Gyorsan, gyorsan:
Ancsa, mielőtt elmész: mi is az a lablanche? Tudom, hogy írtál róla, azt hittem akkor, hogy értem, de most, hogy láttam, nem is...Kép
csii
 
 


Hobby-társak!!!
SOS segítségre lenne szükségem! Épp egy nagy méretü tálcát csinálok és azt szeretném, hogy nem csak a festéket repeszteni az alapon, hanem fölötte a szalvétát is. Egy képet láttam újságban, de sajnos leírás nem volt hozzá. Pr´báltam a keresöben is, de csak a gátrepesztésröl kaptam információkat! Kép
Ha jól emlékszem, Jamika (a fökertész!) csinált már ilyet, de biztos más is tud még nekem tanáccsal szolgálni. A baj csak az, hogy hétvége van és jó idö, bizi kevesen olvasgattok mostanában. De, ha lehet mielöbb segítsetek rajtam!!! Köszi elöre is!

Magdi,
a pöttyös cicának mielöbbi folt nélküli gyógyulást! Kép Neked meg kitartást!

Jucus,
nagyon extra a dobozkád! Tetszik! Kép

Ha már idöjárásjelentésnél tartunk; itt már beköszöntött az esös-szeles tavasz! Az vigasztal, hogy 2-3 nap múlva odaér és akkor többet tudtok jönni a topikba! Kép Meg az is, hogy itt hamarabb végetér és visszatér a jó idö!
Szép hétvégét mindenkinek! Kép
mian
 
 


Ancsa

Ha jól emlékszem,Jamina símán repesztett a felületet,majd festékkel kiemelte a repedéseket.
Nem tudom,hogymilen az alapod,vagy a Sz teljesen betakarja-e a tálcát,de csinálj sima fehérrel(vagy ami illik a SZ-hoz) repsztést és egy sötétebb színnel emeld ki.Jamina úgy csinálta,ha jól emlékszem,hogy jól felhigította,felvitte és azonnal letörölte.Így csak a repedésekben maradt benn a szín.Utána rászalvétázott és az összhatás olyan lett,hogy én is azt hittem,hogy felette repesztettKép!
Aztán majd most jön,és megcáfol...ha ideér két kapavágás közöttKép!

Anyapoc

Ui:Holnap romlik az idő nálunk isKép!

anyapoc
 
 


Ancsa!
De gonosz vagyKép Szelet küldesz ránk?
Pont elkerültük egymást...Kép

Szalvéta feletti repesztés:

KÉTFÁZISÚ REPESZTŐ, a felragasztott szalvétán:
-RepesztőI. felken, megszárad
-RepesztőII. felken, megszárad
-Patina beletunkol a repedésekbe, visszatöröl.

HÁZI megoldás (ha nincs más)
-A repesztő felken,megszárad
-festék helyett dec.rag felken, megszárad
-patina beletunkol a repedésbe, visszatöröl.
Jamina patina helyett hígított akrilt használt.
Patina helyett remek a cipőtisztító-krém isKép

Itt a német pontos leírás, ha kell lepötyögömKép
http://www.qvc.de , de nem ad ki mindent a serviettentechnikre, pl az ornamente, vagy a Hilda van más kategóriában is.
Az ornament is van a lapon. Ezt a szót már láttam az ilyen stílusú díszítőelemeken máshol is(csvaros-cirádás izékKép), de itt az akrillappal nemtom hogyan hozzák össze, a szalvétát meg végképp nem értem hozzáKépKép
Oviban örömködtek, hétfőn vihetem be a jegyzteimetKép
A tojástartó nem mostani, én azóta sem pacsmagoltam, ez kréta+patina.
Lablanche-t majd beszéljük át, mert kilukad az oldalam...Kép

Anyapoc!
A kockás keretnek szabtam egy téglalapot, majd kettéhajtottam, és a képre kerülő részét gérbevágtam.

Jucus!
Jóvanna, nem tanulnakKép
Tipp: láttam az oviban, hogy egy lapra felragasztottak egy szalvéta-macifejet, és ennek rajzoltak a gyerekek testetKép
Jóóóó a dobozka! A maszatos órádat megint megcsodáltam tegnap mikor a képtárban jártam, az olyan hűűdeKép

Zsuzsimanó!
Tojtartó bükk rétegelt lemez, 5mm-s

Magdi!
KépKép Mi eddig még megúsztuk, kopp-kopp...

Áfonya!
Felismerted már a homokozó-formákban a tökéletes gipszkiöntőt?Kép

Megyek festeniKép
Csi
csii
 
 


Ancsa,
akkor leírom a saját verziómat is, jó? Kép
Anyapoc, figyelj Te is!Kép

Szóval odáig stimmt, hogy alapozás, SZ felragaszt, megszárad.
Aztán:
1. SZ felett repesztővel átken
2. repesztő megszárad, rendes dekupraggal átken (ügyelve a kenés irányára és vastagságára Kép)
3. várunk-várunk-várunk
4. ha minden megszáradt, akkor a SZ felett átkenjük tetszőleges színű, nem higított festékkel -nekem nincs patinám, ez a módszerem van helyette. Egyszerre csak kis felületet festékezünk össze és rögtön vissza is töröljük nedves kendővel, így a repedésekben marad csak meg a fösték.

Értitek már, vagy gyenge a beszélőkém?! Kép

Amúgy meg nem szép Tőled, hogy ide küldöd a rossz időt, már úgy megszoktam a napsütést és a meleget. Ráadásul a gyerekeket is jól elnyomja a levegő, tegnap is 2,5 órát aludtak délután!!!

Ha esik, akkor folytatom a nagytakarítást. Ha-ha, azt hittétek, 1-2 nap alatt be tudtam fejezni?! Hát nem. Pedig csak 86 nm az egész, de mennyi szekrény, mennyi rámolnivaló... jajj! Az ablakokról meg már nem is beszélekKép

Jamika
jamina
 
 


Csi,
ha jól értettema múltkor, akkor a lablanche-nak az a lényege, hogy bármilyen sötét felületre is felrakható alapozás nélkül. Ancsa?

J.
(Ui: az előző hsz.-omat így utólag visszaolvasva: hát elég harapósra sikeredett, bocsánatot kérek Kép, vszeg a kialvatlanság okozta stresszhelyzet tehet róla Kép)
jamina
 
 


Kávéivóknak
Ezt pedig elsősorban Csinek.

KépJamina
jamina
 
 


Szerintetek a dekupazsrag. emberre is jo?! Reka elkezdte a "miert", "ez mi az", "mi zorog", "ki volt" kerdeseket, megoruloooookKép

Homokozoforma: epp most mondtam Apjanak, hogy kene mas formakat is venni a tengerieken kivulKép. Egyebkent elkovettem azt a hibat, hogy "süti"-nek hivtam az eredmenyt es 4!! gyerek kostolta meg egyszerre a homokotKép Ugyhogy most ovatos vagyok...

-Afonya
afonya
 
 


Imádlak benneteket!!! Kép) Ezt a segítökészséget! Kép))
Késöbb jövök, most rohannom kell, itthon van az ember!
mian
 
 


Jamina

Én értettem!Éna SZ alára mondtam el uezt,de ezek szt Te felette csináltadKép!Jelentem,figyeltemKép!
Szerined lenne olyan galád kávéivó,aki ebben merne főzni kávét...????Kép


Többieknek puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
de ha esetleg van egy használaton kívüli, tönkrement példány, szép dísze lehet a konyhánakKép
J.
jamina
 
 


Jami!
Tényleg itt vagy a kiskertben, mert tegnap pont ezt az oldalt néztem meg én isKép
Lablanche: No igen, de a minap kettő flaskát is láttam hozzá..Mindkettő L&B volt. Nem értemKép

Áfonya!
Anélkül is ették volna szerintemKép
Enikő most jött be, és rágcsálja a homokot, nekem meg áll a hátamon a szőőr!Kép

Itt is érdemes körbenézni...Még zenél isKép Anyapocnak különösen ajánlom a sókerámia miatt az oldalt...

Csi
csii
 
 


csii
 
 


Ancsa!
A Vang árul felétek Aquatec márkanév alatt siena natur fetéket.
Most találtamKép
csii
 
 


Ancsa!
A Glasur kerámiamázat - üvegmázat jelentKép

Na, mára leszállok AncsárólKép
csii
 
 


Na, itten vagyok! A tálcámon szárad a repesztö meg a festék rétegek, az esö esik!!! Kép

Csí,
a lablanche technika (Jamika figyelt az órán!! Kép) nem szalvétával készül, hanem vastag, de nem karton vastagságú! papírívek felhasználásával. Bármilyen sötét felületere ragaszthatók, akár feketére is. Ehhez vannak speciális ragasztók, lakkok és még festékek is. A szomszédasszonyom rendelt és csinált is jó pár dolgot, de nekem nem annyira tetszik, mert nagyon "mü" hatása van. De hát, ízlések és pofonok..!
Az ornamenttel kapcsolatban nem tudom, mire gondolsz pontosan; az ornamentieren: díszítést jelent. Megnéztem én is az oldalt, de erröl tényleg nem sok derül ki. Az az igazság, hogy akkor tudod pontosan megfigyelni, hogy hogyan dolgoznak, ha nézed az adást. Akkor most Te tudod nézni? Mert akkor elöre szólok mindíg, ha lesz hobby adás.
Eléggé nehézkes így mindent megbeszélni, azt javasolnám, hogy adj meg egy idöpontot, amikor tudsz a chatre jönni és akkor ott "találkozhatnánk". Én már nem igen szoktam odajárni, tehát még véletlenül sem tudunk összefutni. Vagy, ha van icq címed, az is megoldás.
A Vangról még nem hallottam, pedig böngészek ám rendesen. De majd utánanézek. Köszi! Kép
...és nem kell Ancsáról leszállni! Kép)
Ne is mond az üvegmázat; megörülök, hogy nem tudok hozzájutni!!! Kép

Próbálok késöbb is jönni, de az uram festi a studiómat és nem gyözök szaladgálni keverni a festéket. Olyan szép lila lesz!!!
mian
 
 


Sziasztok!
Meglepetés!!!!
Linket nincs időm idetenni (majd talán este vagy holnap), de 4 képpel beindult Edóka albuma 1.
A legfrissebb albumok között megtaláljátok!
A napraforgós cipősszekrény , első tálcám és első repesztett képkeretem van rajta. Több kép is készült, hamarosan feltöltöm, de már órák óta itt vajúdok a feltöltéssel és vacsi idő van, éheznek a csemetéim!
A konyháról új képeket kell gyártanom, nem lett éles Kép

Edó
edóka
 
 


csii
 
 


Sziasztok!

Edóka

Én is megkukkoltam az albumodet,én is belemegyek Csí elhatározásábaKép!Asszem a repesztett képedet elkérem,ha ki lesz újra festve a konyhám...pont illik hozzá és még fáradnom sem kellKépKép!

Csí

Most nézegetem az oldalt és úgy döntöttem,a sókerámiával is fehagyokKép.Azért arra kíváncsi lennék,hogy milyen anyaggal dolgozik..na meg a festék sem mindegy.A technikájára kíváncsi lennék,azt megmondomKép!Nem ér ám ilyeneket belinkelni!!!!Azért lehet,hogy megpróbálkozok veleKép!

Jamina

Van,csak a füle van letörve...az nem ciki?KépKépVagy azt is szalvétázzak rá...KépEgyébként megfontolandó,csak nem tudom hova tenni...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Megnéztem a dekupázst is az oldalon,de nekem kicsit giccses...vagy túl tömény????Vagynem vagyok ABBAN a hangulatban?...De prfi,az tutiKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


OFF
Csí!

"Ez is jó játék: színkeverés"-> mit össze-visszakerestem egy ilyent a net-en, de nem találtam, pedig 1000féleképpen is beírtam a lehetőségeket a keresőkbe.
Tetszik ez a kis móka Kép
phaedraa
 
 


Csi!
Köszi a linket, én sültkrumplizni rohantam fel helyette Kép
Mindjárt rakok még képeket. Na nem olyan extrák, de fő a sikerélmény Kép

Edó
edóka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: