Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

MacsKép
Kérhetnék 2 darabot a télis micimacisból?Kép

HajniiKép
Irtam mailt a cserével kapcsolatban, még nem jeleztél vissza, lehet hogy nem kaptad meg?

MágiaKép
jó nyaralást.

TimiKép
Szükségem lenne arra a három elefántra , elküldenéd? a másik kettőt majd lecseréljük az ráér.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztook!

Tanulas helyett megint rosszalkodok!
Ki ker az uj szalvikbol?? Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép

Ja, es ujra van a tollas szalvibol, de akit lattam itt hogy kert, annak mar tettem el belole. (Anizs, Brekibogyo, Nelli, DecoupageAndi, Timici). Ha valakinek kellene meg, akkor szoljon!
Emlekeztetoul:
Kép

Snail
snail
 
 


Lányok!

Szerintem már nem jut az utolsóknak a téli micimacisból - de ellenőriznem kell otthon.

Teszek még fel görögországi szerzeményeket - csak felháborító, hogy a munka miatt nincs időm a szalvétáimmal foglalkozni!!!

Most is bent vagyok, a gép előtt kajálok (máskülönben nem lenne időm privát írni) és mindjárt rohanok melózni!
macsnyelv
 
 

 
 

Macsnyelv!

Azert nezd meg az enyemeket eves kozben, hatha talalsz olyat ami tetszik. Egyebkent meg joetvagyat! Es ne dolgozz sokat, mert megart meg a vegen! En ma szabizok, mert allitolagosan tanulok Kép Kép Kép Kép

Snail
snail
 
 


Sziasztok,

Snail a karacsonyisbol kettot meg hozzacsapnal?

Koszi: Nelli
szkornelia
 
 


Snail! A kagylósból és a karácsonyosból lécci lécci tegyél félre nekem! Én már becsomagoltam a szalvijaidat és fel is adom ma, de majd küldök még1 csomit, ha választasz ezekért! Este teszem fel az újakat! (Férjem nagy örömére! Kép)

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Tettem el mindegyikbol egyet. Kép

Nellinek is, de neki mar megirtam ezt emilben. Kép Kép

Snail
snail
 
 


Sziasztok Lányok! A finn szalvétáim senkinek a szívét nem dobogtattták meg??? Mindkét babanetes oldalam tele van csereszalikkal, és nem kaptam pntek óta semmi rendelést!!!! Nosza rajta!!!!

Macsnyelv!!! Semmi bíztatót nem írsz nekem????
Bizsóka! Légyszííííí! Pipacsosból 2 db-ot tegyél félre nekem!!!! Köszi és puszi!!! Edit
anizs007
 
 


Anizs!

En kertem a finnekbol!Kép Nem kaptad meg?
Mindharombol kernek 1-1 db-ot! Neked meg eltettem a 4 szalvit amit kertel, asszem irtam emilt. Kép

Snail
snail
 
 


Sziasztok!
Ma kaptam ágiboszitól és Anykotól csomagot! Mondom én hogy mindig hétfön kapom öket és ezért minden hetem jól indul!Kép Nagyon köszönöm, örültünk neki nagyon!Kép
Snail! Kérhetek amásodik szalviból esetleg?! De már mondani sem merem!
Ma ment a pakk akik kértek a héten megkapják!
Szép napot!
abby
abby
 
 


Abby!

A karacsonyos masodikbol? hat hogy a fenebe ne kerhetnel?Kép Kép Kerj nyugodtan a tobbibol is ha kell! Kép

Snail
snail
 
 


SziasztokKép

SnailKép
Postás nem járt ma nálad?? Neked is adtam fel csomit.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Mágia, Reni és Abby csomagja ma útrakélt!

Nelli! A tied holnap fog!

Én ma kaptam Mágiától pakkot! Nagyonnagyon szépen köszönöm. Nagyor örültem ám a meglepiknek! Kép))))

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Snail!
Még a fűszeres szalviból is tennél félre nekem? Itt van sokkal feljebb az egyik hozzászólásodban! Köszi szépen! Csak győzz tőlem válogatni! Este teszem az újakat! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Snail!

Én is kérnék a kagylósból a virág1esből és a tollasból is kérnék 1-1db-otKép)
Köszike.

Márti
ppicur
 
 


Anizs!

Én is sorolom mit szeretnék kérni:
kék szegélyes
kávébár barna háttérrel
kávébár narancsos háttérrel
nagy tojások
németo-ból kapott
fűszernövények
angyal kék háttérrel
angyal piros háttérrel
angyal rózsaszín háttérrel
két kála-3db
apró arany csillagok
apró piros fagyal

na ez jó sok lettKép
Remélem te is tudsz válogatni tőlem.

Köszi Márti
ppicur
 
 


Sziasztok!

Bizsóka!
Megjött a csomi. Viszont én nem ennyit kértem.Kép Köszönöm.KépKép

Kira!
Ha esetleg a téli micimackósból jut, akkor eltennél nekem is egyet? Van még egy pár az oldaldon ami tetszik, majd összeírom.Kép
Csomag???

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Agiboszi!
Nem kaptam meg csomagot. Kép Remelem holnap megkaptom! Csak en meg mar nem vagyok otthon, meg holnap is csak este leszek, de tesomat megkerdem majd napkozben, hogy odaert-e a csomi.

Anyko!
Holnap este teszem el neked a fuszerest! Majd korulnezek nalad! Kép

Picur!
Vedd ugy te is, hogy eltettem a szalvikat! Csak 1 kell mindegyikbol?Kép Kép

Holnap megyek Szombathelyre megbukni a vizsgan, azert gondoljatok majd ram. Kép Ha megbukom, bosszubol veszek egy csomo szalvit megint! Kép Persze csak ha kapok szepeket!Kép

Na joejt csajok, szep almokat! Kép

Snail
snail
 
 


Snail!
Köszi!
Ja..kéz és lábtörést! KépMiből vizsgázol?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ánizs !
Félretéve a 2 pipacsos .
Snail !
Nézz már utánna mennyit kértem eddig ?
Mert mostan kérném a kagylós - karácsony -virág 2 -ből 1-1 db-ot.

Kata !

Csomagot én is megkaptam - de mél nem ment át.Tán beírtam az oldaladra ? ....

Má' meg ezek is vannak :
KépKép

Pussza
Zsóka
bizsóka
 
 


Sziasztok!

Kata007 megjott a csomag, koszzonom. Kép
szkornelia
 
 


Lanyok! Anyukam szerezte valahonnan ezt a Mona Svard szalvetat. Nektek 1:1-ben cserelem. Kell valakinek?

Kép
szkornelia
 
 


ZsókaKép
Ezek a te szalvétáid? Mert akkor a baloldali osztottból kérnék 1-et, ha lehetKép Köszi

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szkornélia!
IGEEEEEEEEEEEN! Én kérnék szépen egyet ebből a gyönyörűűűségbőőől!!!!
Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi: OK!! Kép
szkornelia
 
 


Koda !
Félretettem neked az osztottat.

Zsóka
bizsóka
 
 


Nelli! Én is kérek szépen 1 db-ot!!!!!

Zsóka, Márti!
Megjöttek a szalvik! nagyon szépen köszönöm!!!!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szkornelia!

Én is kérnék 1-et. LEHET?
Márti
ppicur
 
 


SzkornéliaKép

Én is kérhetnék esetleg 1 dbot?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Agiboszi!
Csomag megjott, koszonom szepen! Csudaszepek! Kép

Aniko!
Elteve a fuszeres szalvi is! Kozgazbol buktam ma. Kép Kép Kép

Ppicur!
Neked is eltettem a kagylost, viragost, tollast.

Bizsoka!
Sajna mire irtal a kagylos es a karacsonyos elfogyott, de a viragosbol tettem el, igy most 28db-nal tartunk, ugyhogy meg logok jocskan neked! Kép

Udv.: Snail
snail
 
 


Jajj, elfelejtettem... ha lesz kagylos es karacsonyos szalvi megint, akkor veszek majd! Csak hogy mindenki kaphasson aki esetleg meg ker Bizsokan kivul! Kép

Snail
snail
 
 


Ppicur!
Most neztem, hogy a tollasbol az elso adag mikor volt, mar tetettel el 3-at. Kell negyedik is igy is?

Snail
snail
 
 


Szia Lányok!

Megjöttek az előjegyzéses szalvéták és raktam fel újakat is.
Nézzétek át újra , hogy küldhessem.
szorgosstuci
 
 


Szkornélia!
Én is szeretnék egy olyan körtés szalvit.
Előre is köszi!
szorgosstuci
 
 


Snail!
Köszia szalvétát!
Tényleg bukta volt? Nagyon sajnálom, pedig drukkoltam! Kép De majd legközelebb! Ugye..ez a sok szalvétázás..elveszi az ember eszét!!!! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ágiboszi
Kicsit zavar van nálamKép betegácsiban vagyokKépKép küldenéd mégegyszer, nem kaptammeg.
Jubin és Zsókán kívül nem kapta meg senki más a csomimat??
H
hajnii
 
 


Anyko!

Hat igen.. ezek a szalvetak mar csak ilyenek, pedig megfogadtam hogy tanulni fogok es nem szalvetazni, de nem sikerult betartani. Kép Kép Kép
Szombaton ujra megprobalom a vizsgat, hatha vegre ki tudok huzni egy olyan tetelt amit en szeretnek, mert eddig sosem sikerult. Kép Kép

Byebye, joejt! Snail
snail
 
 


Csajok!

Bocs, hogy nem írtam, összesűrűsödtek a dolgok és most utazom 2 napra Debrecenbe.

KATA! MEGJÖTT A CSOMAG,NAGYON TETSZIK a cicás kesztyű!!!!!

NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!

Pusza mindenkinek!
macsnyelv
 
 


Köszi ZsókaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Most osszesitettem eddigi kereseket a kortes szalveta ugyeben, ha valaki meg kimaradt szoljon mert akkor nem vettem eszre.

Juborka, Anyko, Ppicur, Agiboszi,Szorgosstucci

A het vege fele tudok postazni, addig nezzetek meg legyszives hogy kell-e meg valami, mert akkor meg bele tudom tenni a csomagokba.

Nelli
szkornelia
 
 


Drága Koda!
Megérkezett a könyv!!!Kép
Írok Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kornélia..én kimaradtamKép mailt írtam...
Hajni
hajnii
 
 


Abby!
Megkaptam a csomagot, koszi! Kernek szepen meeeeg! A hegedusokbol mindegyikbol legyszilegysziii, feher es zold hatteru is kene, de nagyon! Kép meg a cseresznyeviragos ha meg van, meg a citromos cicaval is kene ha van. Kocciii! Kép

Anyko!
Azert ide is irom, hogy a te csomid is megjott, emil ment.

Bizsoka!
Sikerult venni meg karacsonyost, ugyhogy teszek el belole neked, meg akinek meg kell, es kagylost jovo hetre igertek, az is lesz!

Majd estefele, vagy nemtommikor jovok az ujakkal, csak most megyek hamizni, meg tanulni. Kép

Snail
snail
 
 


Snail!
Örülök, hogy célba ért apakk! Kép
Bár mailt nem kaptam! Kép De tessék inkább tanulni!!!!!!! Nincs semmmi szalvétázás! Mikor lesz a vizsga?

Nekem is vannak szalvijaim!! Válogassatok!! Had fogyjon! Kép
http://gportal.hu/anyko (Reklám! Kép)

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok! Ma kaptam csomit Alettától, Anykótól és csak sejtem hogy talán csutitól...?! Nagyon köszönöm mindenkinek! Kép már annyi a szalvim, hog yüzletet lehetne nyitni! Snail! Tessék tanulni, szalvik eltéve azzal ne törödj! Egy kalap szamócát neked!Kép
Fogok feltennni új szalvikat de csak pár darab van belöle talán holnapra sikerül fölpakolni nézzetek majd be a gportalomra!
Sziasztok
abby
abby
 
 


Csajok!
Az uj szalvik:
KépKépKépKép
KépKépKépKép

Teffek valogatni!

Snail
snail
 
 


Snail,Snail !

Semmi szalvizás. Tessen tanulnyi. Nem küldünk és nem fogadunk, mig nem görbül a jegyed.Azért a masnisból ha már úgyis itt vagy - lécci 1-et.
Köszi

Én vizsgaidőszakban (de lehet hogy az idő szépíti meg a visszaemlékezést ) mindennel foglalkoztam,csak a tanulással nem, De olyan jó másnak mondani. Én is utáltam ......ha mondták

Puszka
Zsóka
bizsóka
 
 


Kornélia!
Mi még nem cseréltünk, de én is szeretnék abból a szép szalviból... nézz már be légyszi hozzám cserébe:
www.gportal.hu/portal/zsuzsimano
mélcím:
kristof01@axelero.hu

Hajni!
Megkaptam, köszi!!

Zsóka!
Én is szeretnék mindkettőből! De mostmár tényleg nézz körül nálam, ha nincs neked tetsző, akkor szólj, szerzek másokat Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Bizsoka!
Elteve a masnis. Kép Kép Kép
Postazzam neked az eddigi 30 szalvit? Aztan a maradekot kesobb?! Mondtad anno hogy akkor ha az osszes megvan, de szivesen feladom ezt a szep nagy koteget mar. Kép
No mi legyen?

Snail
snail
 
 


Anyko!
Szerinted hogy allunk? Lehetseges hogy pont egalban vagyunk? Kuldok neked csomit jo? 9db szalvi van elteve most, azokat feladom!

Snail
snail
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: