Új privát üzeneted érkezett!

Afonya!

Nekem is vannak lyukas tojásaim.Én arra gondoltam,hogy hurkapálcika bele és beletűzhető pl.egy oázisba.De én csináltam másik végén is lyukat és így már át lehet fűzni rajta szalagot.

Csi!

Vettem merítettpapírt(A4-s 145FT) majd ha alkottam megmutatom.

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Néztem neked szivacsot, nagyon igazinak nézett ki, és 1490 Ft-ba fájt (festék szaküzletben)
Ancsa!
Köszi, hány rétegben kellett lefesteni a dobozt? Akrillal festetted?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jucus,
a hurkapalca eszembe se jutottKépKép A masik lyuk igen, a kifujtnal en is igy csinaltam. Csak megzavart, hogy az elado azt mondta, van rajta lyuk is, hogy konnyu legyen felakasztani, igy csak ebben gondolkodtam.

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Áfonya!
Nem mondom, hogy értem, amit a kukázott gipszfejről mondasz...Kép
Tojás felaggatása: hasonlóan, mint ahogy a karácsonyfadíszek vannak. Drótból (gémkapocsból) V alak-szerű-izét hajtasz, amit benyomáskor összenyomsz, és az majd a tojásba jutáskor kiterpeszti magát (most 1:1 a gipszért?Kép)
Nem maradt karácsonyról díszakasztód? Én most találtam megKép.

Felraktam az ovidekort(a kerete még félkész). Ha valaki a művészi hatás elemzésébe kezd, akkor sikítokKép
A szalvéta miatt érdemes megnézni (talán). Ha valaki szereti a virágos szalvétákat, akkor annak tetszeni fog (a szalvéta, nem a kép!). Most hozta ki ezeket nemrég az IHR(?). Egy szalvétán négy db hatalmas virágfej van. Ezen, és ezen is az van, ezeket ragasztottam a Prandell ragasztójával. Ez pedig a Plextolos ragasztás, ennek a mérete érdekes, 32,5x42 cm, az IHR tányéralátét néven hozta ki.

Jucus!
Hol vetted? Hogy fogod felrakni a lámpára? Nem törékeny?
Szeretnék majd egyet készíteni, de nincs még kész a szitám hozzáKép A minap láttam olyan papírt, amibe gyümölcstea volt szórva, nagyon szép volt (csak azt nem tudom, hogy hiogyan nem festette meg az egész papírt...)
csii
 
 


Zsuzsimano!

Már vettem áltengerit kb.300 pénzért de ma láttam a Kreatív Hobbyban igazit,2 iciri-piciri darab volt 680Ft!

Áfonya!

Csi megmondta a tutit!Sose jutott volna az eszembe!

Csi!
Itt van a lámpaernyő, ez egy falilámpára való.Ezzel azt akarom mondani,hogy "csak" fél.Érthető vagyok?
Szatén szalaggal varrtam rá a keretre.Nekem tetszik,anyum még nem látta.Egyébként nem törékeny,tökéletes erre a célra.

Pont ilyen IHR alátétet vettem én is,majd csak jó lesz valamire alapon.

Ja!És nagyon irigylem óvinéniket miattatok!Nekem 16 év alatt sosem volt olyan "anyukám"aki dekorálni akart volna mindenáron.Nekem kellett csinálni mindent!EZ NEM ÉRVÉNYES!

Jucus
20170114224602
 
 


Csi!

A Kreatív Hobbyban vettem!

Juc
20170114224602
 
 


Ancsa!

Megérkeztek a szalvéták Kép, borítékoltam a lányoknak, de már csak holnap délelőtt tudom postázni.
KÖSZÖNÖM A TÖBBIEK NEVÉBEN IS.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Csí,
milyen orgonásra gondolsz?? Ami a fakérgen van?
A körmödön csodálkozom! Még nem ázott le? Biztos van rajta fedölakk; ugye? Kép
Mi az a lakkhenger?? Azzal kell a kész müveket lakkozni?

Szandra,
ügyi vagy, Te is! Föleg a 4 gyerek mintás tetszik! Kép

Áfonya,
ott ahol vetted a tojikat nem kérdezted, hogy van-e hozzá akasztó!? Nálunk lehet kapni fémböl is és müa.ból is. De, ha egy darabkagyufaszálat beledugsz. amire elötte kötsz damilt, biztosan tartja! Kipróbáltam!

Zsuzsimano,
én csak egy rétegben festettem le, sima dekorfestékkel és utána 3-4 szín van még rápacsmagolva. A teteje müa., no, azzal kínlódtam egykeveset; állandóan lefolyt róla a fösték. Kép

Jelentem! Kész az órám!!!! Holnap, ha kedvezöek lesznek a fényviszonyok, lefotózom.
Ma jó napom volt, 24 órás szalvétázás van az egyik TV csatornán. Hát, csodákat láttam, csak gyözze az ember megfizetni! Sajnos sok olyan dolgot mutattak, amiket nem lehet kereskedelmi forgalomban megkapni, csak rendelni lehet, de elég húzós. Én meg most lapítok, mint a húsvéti nyuszi a füben, mert, ha az uram meghallja, hogy szalvéta.......
mian
 
 


Jucus!
Hidd el nekem, hogy amiatt készülnek ilyen mennyiségben a képek, mert nálunk sem készít senki, még az óvónő SEM! Ezek "egyszerhasználatos" képek, ha nem viszem, akkor nincsen semmiKép Ezeket legalább kéthetenként le lehet cserélni, az altuális hangulatra.
Ezt a nagy szalvétát sztem semmire nem lehet használni, mert képnek tohonyaKép Nem kell több, igaz a meghatározásod: valamire csak jó leszKép
Remek ez a lámpabúra! Nagyon szép lehet kivilágítva is, nem tudod valahogy lefotózni? Ugye, erre nem kerül semmi dísz?
Nemtom mi van velem, mert egy csomó olyan dolog kezd tetszeni, nem kis mértékben, ami régen nagyon nem tetszett(rózsa, papmasé, merített papír, nemez)
Öregszem?
(Nem válaszolniKép)

Ancsa!
24 óra szalvétázás? AtyámKép! Jegyzeteltél? Mi volt az, amit nem lehet kapni?
Ha van olyan műsor, amit itt is fogható adó sugároz, akkor szólhtnál! Tudod, ZDF, és társai ált. vannak kábelen. Véletlenszerű szörföléssel igen nehéz megtalálni a kreatív műsorokat!

Áfonya!
Ez a BBC-re is igaz! A minap láttam ott valami kreatív műsort, de nem tudom, hogy mi volt a címe, de ha tudnám sem találnám meg! Tudom, hogy sokat szoktál ide onnan ötleteket hozni, ha ilyen műsort látsz, akkor szólsz? KöszönömKép

Csi
csii
 
 


Csi!
Nekem is jól jönne egy ilyen anyuka a szülői munkaközösség élére!( bár szeptemberben megújulva, jobb ötletekkel térek vissza a "forgalomba", hála nektek!) Nagyon jók a virágos képeid! Mi az alapjuk?
Jucus!
Én is ál tengeriszivaccsal pacsmagoltam, és szerintem senki nem veszi észre a különbséget! Nagyon édes Soma a profilodban a képen.
Ancsa!
Köszönöm a kimerítő információkat, és a szalvétákat is!
Gyöngyöske!
Köszi előre is a feladást!Postaköltséget hogyan rendezzük?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Vasalt hungarocell az alap. Olcsó, könnyen kezelhető, és nálunk az oviban van egy hatalmas parafatábla, oda gombostűvel fel lehet tűzni.
csii
 
 


csii
 
 


Csi, nem hiszem, hogy ez orgona akarna lenni, bár elég stilizált, de SZn így néz ki az orgona Kép

Jucus, látok valami bejegyzést Tőled a SZ-képtárban, pacsmagoltora információval. Nem lehetne belinkelni, hogy lássam? Kép

Jamina
jamina
 
 


Jamina,
de, lehetKép

Jucus pacsmagolt órája

-Afonya
afonya
 
 


Jamina!

Afonya frissebb volt nálam.Este még nekiestünk Somával és összepacsmagoltuk ezt az órát.Kicsit túlzásbaestünk de ennyi még belefér gyermekem kreatívításának érdekében.

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus,
nekem tetszik az ora igy, foleg, hogy gyerekkez is van benneKép A lampa is klassz, nem akarsz még parat csinalni? En is keszulok, gyujtom az otleteket.

Egy uj kiontoformam: konyakosmeggy, hajókormánynak álcázvaKép
A gipsz még nincs festve, mert nem tudom, milyen szinu a fal, ahova kerul - sodrott kotelre tobb darab felfuzve, talan. A szalveta muanyag foliara van applikalva, amit felműtök a gipsz hatuljara majd.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Ez nagyon tetszik! Jó, hogy most dobtam ki vagy nyolc darabot, amit az évek alatt összegyűjtöttem. Legutóbb festékkeverőnek próbáltam ki, de billegett.Kép
De hogy gipszet bele? Eszembe sem jutott volna!

Jami!
Jóvanna! Ígérem, nem megyek piacra, mert átvernekKép
csii
 
 


Afonya!

Köszi a dicséretet!Lámpát még csinálnék mert nagyon egyszerű és látványos az eredmény, viszont nics már hely ahova férne.De ha akarod...!

Láttam a képtárban a micsodádat és akartam kérdezni,hogy az mi az?De itt olvastam hozzá a leírást.Nagyon ötletes vagy!

Jucus
20170114224602
 
 


Áfi,
asztaaaaaaaaaaaaaKép
Tökjó!
J.
jamina
 
 


Ha valaki éppen ráér, jöjjön át, szépen kérem!

Belekezdtem a tavaszi nagytakarításba (rám ilyen furcsán hat a napfényKép), de egyre inkább úgy tűnik, soha nem fogok a végére érni!

Segítsééééég!
jamina
 
 


JaminaaKépKépKépKép

Itt nem süt a nap, indulok!! Ha másért nem is hogy feltartsalak, és élvezzem egy kicsit a napsütéstKépKép

Hajni
hajnii
 
 


Csí!
KösziKép
Voltam nála, ki nem hagynám, ha vasárnap kimegyek a zsibireKép
Egyébként itt dolgozik a XVII.ker.ben, oda szoktam járni hozzá szalvétákat vásárolni.

Ancsa!
Köszi a dícséretetKép
Azt tudod ugye, hogy szerdán elindult a csomagod?

Jucus!
Tetszik az órád, passzolna Gergő szobájába, címem meg van ugye? Kép

Áfonya!
Hatalmas ötlet a konyakmeggyesKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Sziasztok!

Húúú..de lemaradzamKépKép
Szépeket alkottatok ámKép
Áfonya, tök jó a konyakmeggyesed :o) Nem is láttam még ilyen desszertet--vagy csak nem figyeltemKép
Nekem is kezdenek tetszeni a giccses rózsás dolgokKép Öregszel?? Nem válaszolni??Kép hmmmm.. asszem ebben Veled tartok én isKép

AnxsaKép
Végig is nézted a műsort??Kép

Csi
Oviba?Kép Lehet hogy lemaradtam, kerestem is...hol vannak a képek?
Jól sejtettem hogy anyu az őszi lomtalanításkor kidobott mindentKépKép ...de azt mondta körbe érdeklődik...drukkoljunk NekiKép
Drágám...igen én húztam el sebesen, Zorkát és Gigót vonszolva magammal, de csak azért mert a babám cicit kivánt, amit adtam is volna ott Neki ha nem lett volna annyira huzatos a kint rész .. nagynéni meg 10 percre volt onnan nekem... viszont mekiben ehetődött volna már...Kép
Hóolvadás után egy bolhapiacozásban benne lennék Veled...null gyerekkelKép..már ha elfogadsz társadul addigKép

Kata
Ilyen SZ nekem is van, Tetszik a képed:o) Kata , amug yaz albumok között találsz rolam képet, ha máshol nem a pocakosokban még vanKép

Szandra
A Te műveid is tetszenek:o)

zsuzsimanó
az üvegemben van finom fehérbor:o)

JaminaKép
Biza, adósok vagytok nekem egy mekizésselKép Mellesleg én meg lettem csinosítva a képenKéphihihi.... Gigó káráraKép

GMagdiKép
De igen én vagyok!!!Kép Szia!!

Nem is csináltam igazán a napokban semmit a borosüvegen kívül, hja, hozzá egy hosszú képet, de elfeejtettem lefotózni, majd megyek át anyuhoz, akkor kattintom.
Viszot találtam anyunál egy kb 10 éves Cocacola órát, amit akkor a kupakokért lehetett beválltani...csúnya piros --volt--a kék konyhájában anyunakKép Eddig valahogy fel sem tűnt...:o) Tegnap gyosan áthoztam szétkaptam, és már le van festve.. (Persze a Pecsában vett Falapom, és zsebpi tartóm még mindig a szatyorban itt mellettem)

Jucus
Rólad is lemaradtam, miből van a lámpabúra?? Nem találom:o( ( Soma és Mimi egyidősek:o) vagyis egy nappal idősebb Mimusom)

Ébredtek is..éhesek is...óóóó
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Jucus!
Képet megkaptam!Kép Köszi, drága vagy!KépKép

Hajnii!
Lehetek őszinte? Rád nem vagyok kíváncsi.Kép
Téged napról-napra nyomon követlek. 3 lányos anyukaként amúgy is szívembe zártalak, úgyhogy mindig nézegetem csodaszép lánykáidat.Kép
Nem vagyok türelmetlen, de a mágnesem ugye még nincs úton? Csak a posta gyorsasága miatt érdeklődnék ily hevesen.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Orulok, hogy mindenkinek tetszik a micsodamKép

Csi,
igen ugyesen adtad tudtunkra, hogy nalad csak tobb ev alatt fogy el 8 doboznyi konyakmeggyKépKép Es en azt is olvastam a sorok kozt, hogy most kenytelen vagy venni egyetKép

Hajnii,
en ugyan nem oregszem, osszekevertel Csi nenivel!!!Kép

-Afonya
afonya
 
 


Csí,
hát, ez tényleg nem orgona, hanem szarkaláb! Kép
Az alapja pedig farost lemez, mert a keretet egy csúnya repróval potomért adták, mivel el volt repedve az üvege. Gondoltam ennyit nekem nagyon megér, az üveg ússe kell!
Az adó neve QVC, ez egy olyan adó kb. mint a Teleshop. 24 órán keresztül zúdítják az emberre a dolgokat. Minden héten van kreaitív 1-2 óra, különbözö napokon, tele jó ötletekkel. Persze a méreg drága dolgokat meg is lehet, (kéne!!!!) rendelni. Ha van ilyen adótok, akkor a teletexten nézd meg, a címe mindíg: Hobby & Basteln.
Amire most nagyon szemetvetettem, úgy hívják, hogy Kaltglasour, tehát hideg glasur. /nem tom mi az magyarul, glazúr. Kép
Teljesen színtelen, sürü méz szerü anyag, látszólag nehéz felpacsmagolni, de egy idö után szétterül magától és száradás után tükörsima felületet ad. Gyönyörü lesz töle minden, mert olyan hatása van, mint ha üveg alatt lenne a minta. Tálcán pl. nagyon mutatós!
Nézzetek otthon körbe, hátha van.

Jucus,
tetszik az óra, de nagyon!

Áfonya,
kreativitásból *5!!!! Kép Szuper ötlet!

Hajni,
majdnem végig; csak néha kellett szüneteket tartanom, tudod! van egy ördögöm!! De szerencsére Anyu itt van és megértö! Kép

Örülök, hogy végre odataláltak a szalvétáim. Mindíg rettegek, hogy lenyúlják a postán.
Holnap megyek a hobby kiállításra, este adok jelentést!
Szép és színvonalas hétvégét!
mian
 
 


Köszi mindenkinek!

Szandra!

Nehogy azt hidd,hogy most megfogtál az órával!Gergőé lehet de nem postázom!Többit emilben!

Ancsa!

Lámpabura merítettpapírból van,nagyon szép!Hétfőn viszem anyumnak és lefotózom világ1tás közben is.
Irtam neked egy emilt,megkaptad?

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Szégyenlem magam, mert nagyon eltűntem, de eszméletlenül el voltam havazva.

Veronix! Ancsa!
Igaz, nem jeleztem, de megjöttek a szalvéták, nagyon szépen köszönöm.

Szandra!
Látom Te is itt laksz a XVII. ker-ben, merre?

Na és végre beszkenneltem az ovis Mikit cicajelmezben: cica1 cica2 cica3 cica4

NA most megyek aludni, és még van pár nap lemaradásom is, de az alkotásaitok nagyon szépek. Küldjetek nekem egy kis időt, hogy én is tudjak alkotni.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi!

Olvastam, a XVII. ker.es topikot, és láttam is ott a neved.
Ismerős volt innen, de mivel elég régen nem jelentkeztél azt hittem halucináció voltKép
Rákoscsabán, a Szárazhegy utcában, az új részen lakunk. Másfél éve itt még pampa volt. Azt hiszem ezt hívják Aranyhegynek.
Te merre laksz?
Édes a kiscicádKép
krampuszmama
 
 


Magdi!
Nagyon édes a gyerkőc cicaként is!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jucus,
bocs! emil megjött; válaszolni érdemben holnap este tudok!

Magdi,
Miki cica tündéri! Kép

Helyzetjelentés a kiállításról:
Annyira felhúztam magam, hogy majdnem azt mondom, kár volt elmenni. 2 szalvétás liba volt. Szinte csak cserepeket állítottak ki, voltak köztük igazán szépek is. Elöször nagyon készségesek voltak, aztán miután én barom elárultam, hogy én is szalvétázom, teljesen bezárultak! Nem értem az embereket!!! Kép Családom "örömére" egész du. ezen rágódtam. Mert, ha Ti is, mi is ilyenek lennénk, akkor ez a topik nem is lenne. De hál Istennek nem vagyunk egyformák!
Viszont sikerült megint jó pár db. új szalvétát beszereznem! Kép
mian
 
 


ÁfonyaKép hát persze hogy Csinéninek írtamKép csak rossz helyre tettem beKép) --worldben írok, és kattongatok állandóan:o)

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Rákoskeresztúr központban a Ferihegyi út Pesti út sarkán.

Jajj, hívnak, majd jövök.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Nektek is leírnám hatalmas kérésemKép, mert nem mindenki olvassa a cserés topicot.

Nincs véletlenül valakinek, vagy nem láttatok valahol szalvinézegetés közben sörös szalvétát?
Tegnap tudtam meg, hogy a sógorom szeretne ilyet. Én meg szeretnék nála bevágódni.Kép Na nem mintha szükségem lenne rá, hogy bevágódjak de apa is megjegyezte, hogy egy sörös képet ő is tudna értékelni.Kép
Légyszi gondoljatok rám ha láttok valahol.

Magdi!
Tündéri kismacsekodKép van!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Itt az óra amit anyunak csináltam egy régi CocoCola órából..
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/71688.jpg
Később jövök
Hajni
hajnii
 
 


Hajni!
Klassz az óra, csak ne nagyon mutogasd, mert még a végén minden kupakoló ilyet akar!!Kép Annak idején mi is erre gyűjtöttünk, de csak az ébresztőóra maradt...azt meg akárhogy is fáj, nem lehet dekuplizni...Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Hajnii!

Az én anyumnak is van Coca-colas órája!
Nagyon jó lett a Tied!
Képzeljétek el,hogy a tesomra úgy kellett ráerőltetnem a szögletes,kicsit rózsás órát.És nem engedi,hogy több dolgát amit kinéztem ,dekopáljak.Ki is vagyok akadva rá teljesen.Hát ki ne örülne neki,ha végre egy fél éves ,sajátkezű lakásfelújítás után,a bolond húga mindent be akarna kupálni?!Értitek Ti ezt?

És elfelejtettem lefényképelni a merítettpapíros lámbaburát világítás közben de elhihetitek,hogy teljesen rendben van!

Kért tőlem egy ismerős képet az előszobájába.Persze lelkesen bevállaltam.De most,hogy elmesélte,hogy milyet szeretne kicsit elbizonytalanodtam,hogy valjon az ő izlését eltalálom-e majd a kész képpel.Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele de én nem mindig tudom pontosan az elején,hogy mi lesz a vége.Mindig közben találok ki,próbálok ki új színt,mintát...stb.Valaki van köztünk aki pontosan átgondolva kezd neki a kopácsolásnak?

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Én mindenkinek úgy csinálom amit kért, mintha magamnak csinálnám. A barátnőm tálcája majdnem 2 hétig készült, mert az istennek sem találtam meg azt a szalvétát, amit el tudtam volna képzelni rajta!De a munkáidat látva biztos vagyok benne, hogy tökéleteset alkotsz majd!!Szerintem nem baj, ha útközben újítassz,mindig fejlődik, tanul az ember. Csak tegyél majd fel képet!!
Amúgy a tesóm vett magának egy fadobozt. Kérte,ő had vágja már ki a szalvétát, de mire ránéztem, már ragaszgatta is... persze a végén sopánkodott, hogy nem igazán jött be neki...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ünnepi hangulat???; hogy ily nagy csend van???

Hajni,
órád szuper lett! Látod,látod, ha egy üzlet egyszer beindul..... Kép

Jucus,
információ megszerezve, emil megy!
Tényleg nem vagy egyedül ezzel a kitalálás dologggal. Én általában teljesen belelkesülök egy-két új dologtól, azonnal le kell ülnöm, hogy csináljam és akkor közben elbizonytalanodom, variálok, töprengek, aztán belecsapok a közepébe és addig nem állok fel, amíg nem készül el!
Így vagyok most is: az olasz oldalon, amit Jamina tett fel, megláttam egy tündéres képet - azóta szinte ezzel kelek és fekszem. Mára beszereztem az összes hozzávalót és nekifogtam. Most is csak azért ültem le a gép elé, mert már untam a sz. vagdosást. De még ma befejezem!!! Kép

Alkotások:
találtam egy gusztustalan régi lámpát:
http://babanet.hu/album/albumimages/675/35779.jpg
és ez lett belöle:
http://babanet.hu/album/albumimages/675/35780.jpg
Tegnap éjjel pedig ez a 3D doboz termett:
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/35781.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/35782.jpg
(az óráról már legalább 10 képet csináltam és nem sikerül! úgy látszik nem akarja, hogy megmutassam; pedíg úgy szeretném!! )
mian
 
 


Hajnii!

Még csak annyi az órával kapcsolatban,hogy mivel alapoztad le a piros műanyagot?

Ancsa!

Előre is köszi ,várom az emilt.
Mivel borítottad be a lámpaburát és hol vannak az "édes kis" fodrok róla?
Milyen tündér?Látni akarom!Azt az oldalt én is előszerettel nézegetem.

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus,
sztem arról a tündéres képről van szó, amit úgy linkeltem be a múltkor, hogy Gyöngyöskének, mivel ő éppen akkor élte tündéres korszakát Kép
Én is úgy vagyok vele, hogy amit ,,rendelésre" vagy ajándékba csinálok, azt még szebbre akarom kreálni, mintha magamnak menne -persze néha, pont ez a bajKép Szóval nagyon kritikus tudok lenni magammal. Általában nagyvonalakban van meg csak a fejemben, hogy milyen lesz, aztán lehet, hogy a végén még a SZ sem marad ugyanaz, mint a tervbenKép

Ancsa,
Kiállítás:Kép egyszer már meséltem a leányzóknak; van Dorogon egy konyhafelszerelési bolt, ahol árulnak gipszképeket. Nagyon ötletesen vannak megoldva a keretek, szeretek ott nézelődni (pl. lovas kép keretén kis szalma). Egyszer sikerült azzal az eladónővel találkoznom, aki ezeket csinálja -és nem akart róla beszélgetni! Ez nekem nagyon furcsa, mert ha én értő fülekre találok, hát órákig tudok róla beszélniKép
Egyszer én is fogok már csinálni végre egy 3D-st, most megint meghoztad a kedvemKép. Gyurmám van már hozzá -na jó, csak egy kis darabka, de egy rózsa alá éppen elég lenne...

Hajni,
jó lett az óra!
Egyébként nagyon tetszik a konyhád is, ezt már akartam írni, mert mindig ott fényképezgeteted a cuccost, így már elég jól meg tidtam figyelni Kép

Jamina
Ui: ha a későbbiekben nem jelentkezem, akkor szétvertem fejszével a gépem! Nagyon mérges vagyok, mert egyszerűen kurblizni kell, hogy sokadszorra végre hajlandó legyen elindulni! Kép
jamina
 
 


Off:
Jamina!
Ne verd szét a géped, nézd meg, hogy megy-e a hűtőventillátor, mert arra nagyon érzékeny a proci. Ha sokat rosszalkodik, tudom ajánlani a páromat, mert ezzel is foglalkozik. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Jamina!

megnyugodtam alkotás ügyben.

Ancsa!

Nem kaptam emilt!::Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Edóka!

gólyás

Ez egy új szalvéta!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Virág!
Megkaptam a katicát!Kép Köszi!!!!

Csi!
Emlékszel még a gitt-el kapcsolatos beszélgetésünkre? A tegnapi film kapcsánKép eszembe jutott, hogy nekem ott szárad Dodó kézlenyomata a konyhaszekrény tetején.Kép Szóval nem tudom mikorra keményedett meg, de most az. Kőkemény.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Magdi, enyém gépnek egyetlen baja van: túl régi.

Ha ezt ki tudja küszöbölni a párod, akkor jöjjön átKép
J.
jamina
 
 


Sziasztok!

Egy ujabb giccs:

csipke

MagyarazkodasKép:
Volt egy elrontott, torott szelu gipszalapom, ezt a "csipket" /tortaalatet/ meg regota ki akartam probalni, hogy hogy viselkedik. Nekem ugyan nem stilusom, de otletnek jonak latszott. Normalis szalvetat meg sajnaltam ra, ugyhogy ezt kaptaKép
A lenyeg: egyebkent mukodik a dolog, nagyobb kerettel, mas aránnyal, hozzavalo keppel /es gyomorral, izles szerintKép/ szerintem jo.

-Afonya
afonya
 
 


A gólyás szalvétából még nincs nekem,csak most találtam a katalógusban.

Jucus
20170114224602
 
 


Fú, dög fáradt vagyok! Ablakpucolás volt ma ezerrel! De halleluja, ez annak a jele, hogy itt a tavasz!!! Kép Nálunk ma már 20 fok volt! Otthon is meleg van már, ugye?
Ma nem is szalvétáztam, csak most ülök majd neki. Azért ez rémes!, hogy telhet el egyetlen nap is kupálás nélkül!!!?
Tegnap éjjel kész lett a tündéres: (sajnos rossz minöségü a fotó!)
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/36041.jpg
elég nagy lett, de ismeritek ezeket a szalvétákat, úgyhogy tudtok következtetni, hogy kb. mekkora lehet.

Jamina,
vágj bele a 3D-be, mert tényleg megéri. Amikor elöször csináltam, komolyan reszkettem! Annyira precízen akartam csinálni és most múlt pénteken a hobby adásban olyan piff-puff csináltak gyönyörü dolgokat. Most már én sem cicóztam, durr bele. A masszára felragasztott sz-t én elsöre snicerrel vágtam, nagyon alaposan. Most láttam, hogy olló szétnyitott szárával is lehet kivágni. A széleket úgy is rányomkodod és utána fested.

Jucus,
nekem is visszírta, hogy nem ment át az emilke! Most újra megpróbálom!

Az ÓRA: (ezek sem túl jó képek, de jobbat sajnos nem bíííírok!)
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/36041.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/36042.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/36043.jpg
mian
 
 


Csajok,
ezek a kolas orak azok, amiert a kupakokat lehetett anno bevaltani? Mert olyan valahol nalunk is van a csaladban, elokotromKép

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: