Új privát üzeneted érkezett!

Bizsóka! Most jöttem gép közelébe, és rögtön azt láttam, hogy feltettél a bulizósból -ami szerintem a 70-es évek szali sorozata-, amit nagyon régóta hajtok Csutinál!!!! Kérlek 2 db-ot tegyél félre nekem!!!! Na most elolvasom a többi hozzászólást!
Pakot kaptam:Jubi, Zsm Miya-TÓL NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!!!
anizs007
 
 


Snail! A két íriszesből és a tollakból kaphatok 2-2 db-ot???? Edit
anizs007
 
 


Macs! Csak egy megnyugtató emilkére várok, hogy a kért szalvétákat jól eltetted nekem ugye????
Lányok! Kaptam finn szalvétákat, most töltöm fel a csere oldalamra. Szerintem gyűjtőknek nagy ínyencség, decoupag-nak szerintem lehelet vékony, nem tudom hogy viselkedik. Edit
anizs007
 
 

 
 

Koda!
Megérkeztek a szalvéták! Annyira szépek!!! KépKöszönöm őket!! Figyi, nem tennél fel az oldaladra egy wanted albumot??Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


LÁnyok!

Szakadó eső ellenére felmentem a városba szalvit venni és postára. Na meg másért is... Kép

Tettem fel szalvikat! De még nem is hírdettem, ennek ellenére nagyon kelendőek!
Mindenből csak egy van ,mert nem volt nálam annyi pénz, hogy bőven vegyek. Kép Előtte vásároltam. Kép
Szóval..aki kapja marja!!!!!!!! Kép

És még valami! Szeretném kipucolni a régebbi szalvikat, amik már csak itt várják az új gazdijukat. (nem a 20-30 évesekre gondolok!)3 szalvit adok 1-ért cserébe!!! Naaaaaaa?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Oldalam címe(ez egy kis reklám)
http://gportal.hu/anyko

Ízelítő:
Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Félretennéd nekem az A34-et és a C43-at...ha még meg vannak?

Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anizs!
Irtam mar, hogy a tollas szalvi elfogyott, de ma voltam a nonel, es azt mondta, ha lesz, hoz nekem meg belole. A masikbol eltettem kettot. AZ volt a masodik ugye? Marmint a kepek kozott.
En meg kerhetnek a finnekbol? Mindegyikbol ha lehet. Kép Koszike!

Snail
snail
 
 


Snail,
igen most látom, tegnap már nem olvastam vissza.
Hát nem voltam elég gyors...ha esetleg lesz még majd gondolj rám, köszi.Kép
köszi a zöldfűszereset isKép

Anyko, Nelli
megjöttek ma a csodás szalvéták, köszönömKépKépKép

Anyko,
ezeket szeretném kérni:
E37, E39, E40 köszi szépenKép

most rohanok, este benézek mégKép
Szép napot és jó hétvégét!
pusza,
Timici
timici
 
 


Koda !
Ez a leírás nem arról szól - amit keresek.
Ez egy másfajta keretdiszítő technika.
Amt gértem,arról szól,hogy hogyan lehet lemásolni egy régi cirádás keretet.Mert ugyi ezeken is fa a keret a ciráda meg gipszbűl van. Nnnnnnnaaaaaaaaa
ezt keresem lázasan.... Csak akadok keresés közben erre-arra. Most leragadtam a Tiffany-technkánál.
De keresem ........... tovább
Ha jó kis kreatív témát találok - bedobom - hátha érdekel valakit.
JJaaa :: Állítólag vízüveg tussal keverve 1:3 arányban 1=vízüveg remekül lehet vele üvegre írni.
Tuti lemoshatatlan . Gondoltam: üvegfestők kontúrozásra ......... Nem próbáltam ki.

Pusza
Zsóka
bizsóka
 
 


JubiKép

De jó, hogy odaértek! Én meg írom neked a mélt, hogy majd talán hétfőnKép Akkor örülsz nekik??KépA barokkos szalvétákkal tudsz majd valamit kezdeni??

Wantedom meg azért nincs, mert nincs annyi hely a világonKépKép Egyedül a gyerekfigurás szalvétákkal nem tudok mit kezdeniKép

ZsókaKép
Nagyon köszi, remélem találsz érdekes dolgokat!

MágiaKép
Mivel a múltkor nem tudtam a szalvétáidat feladni, (a narancsos miatt) Csak hétfőn fogom tudni, de vettem neked még egy pálmafás szalvétát. Kettő mégiscsak több mint egyKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Mágica !
Szalvik megérkeztek.
Köszönöm szépen. Nem volt rajt' feladó,legközelebb letagadom. De azért némi huzavona árán csak megfejtettem,hogy Tőled érkezett.

Pusz
Zsóka
bizsóka
 
 


Bizsóka !!!
Azé nem vót rajta, mer ippen pont előttem veszekedett egy tyúk a postáskisasszonnyal, hogy az ajánlott levelével nem ment be a postás.
És kiabált, és a postán írtam meg a borítékot, és idegesített a veszekedés. És ugyanígy adtam föl az Abbynak is, úgyhogy bocsika de pánikszerűen elhagytam a postát.

Ma adtam föl még Krampuszmamának, Anykónak és Kodácskának. Most pedig úgy, hogy annak a postás csajcsinak adtam oda a szalvétás leveleket, aki amúgy kézbesíti illetve hozza is nekem.
Adtam neki egy kis borravalót, - na nem sokat - de nekem megért ennyit, hogy nem kell a harakirit hallgatnom a hivatalban.

Szisztok. Nyugalmas esetét mindenkinek.
Ági
mágia
 
 


Sziasztok!

Nelli, Bizsóka!
Csomagok elmentek.Kép Szóljatok ha odaért!

Kira!
Neked szó szerint csomag ment, de emil is, magyarázatképp. Kép

Nelli!
Csomit megkaptam, köszönöm.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ági! (és mindenki!)

Jó ha tudjátok, hogy amennyiben a postás biztonságosnak ítéli, lazán bedobhatja az ajánlott levelet a postaládába. Úgyhogy a csajszi (aki kiüldözött a postárólKép), tök fölöslegesen reklamált.
Én is meglepődtem, de így van...Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!
Ma kaptam Mágiától a csomit, én bezzeg tudtam ki küldte, mert benne volt a mindenki citrongya!Kép Kétszer is!Kép Köszi szépen!
kellemes 7végét mindenkinek!
sziasztok
abby
abby
 
 


Csajok, sziasztok! Mostanában hulla fáradt vagyok, mire oda jutnék, hogy szalvétacsereberézzek. Bocs mindenkitől, még a miljeimet megválaszoni sem nagyon volt időm. Egész héten tök egyedül voltam a két minimanóval, ma jött haza az apjuk. Én meg totál lefáradtam Kép

Lányok, bocs, hogy nem írok Nektek egyesével mailt, de így egyszerűbb Kép
Szóval vannak itt nekem félretéve ilyenek:
-Hajnii 14 db
-Timici 6 db (meg egy fél grátisz Kép)
-Brekibogyó 4 db
-Jubi (ez érdekes, két kupac van, egy újabb keletű 2 darabbal, meg egy régebbi, két szalvi, egy koktél, meg egy zsepi. Na akkor most hogy állunk?)

Ha lesz egy kis időtök, légyszi írjatok már egy mailt, hogy Nálatok mennyi van félretéve nekem, jó? De csak hétvégén vagyok itthon, úgyhogy vagy most, vagy van egy komplett hetetek kiókumlálni a dolgot Kép Köszi!
Giny
giny
 
 


Mágiaaaaaa !
Ez nem letolás vóóóóóót !!! Hanem hogy milyen ügyi vagyok !!!!!!

Pusza
Zsóka
bizsóka
 
 


Giny!
Nálam csak két szalvi van félretéve neked, és abban maradtunk, hogy gyűjtjük még. Szerintem még várjunk, és nézelődj nálam, próbálom bővíteni a cseréiemt!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Katának is

Ez így igaz. Tehát az azánlott levelet is bedobhatja a postás a ládába - és hogy ki írja alá hogy átvette és hogy hogyan bizonyítják az átvételt? - alighanem sehogy.
Így került az én ajánlott levelem a sógornőmhöz.
De ő legalább odaadta. De mi van akkor, ha egy 10 emeletes házba más ládájába dobja bele és aki tévedésből megkapja mondjuk az ajánlott szalvétákat és - akár véletlenül is fölbontja???
Örül neki és elteszi magának.
Aki kapja marja.Kép
mágia
 
 


Lányok!
Fent vannak a honlapomon az AKCIÓs szalvik! Ezek a régi csereszalvik! Nézzétek meg!
Illetve ma is vettem szalvikat. Talán 30 félét! De tegnap is tettem fel és a hét elején is! Tessék válogatni!!!!! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Bocs, hogy már megint értetlenkedek, de az AKCIÓS szalvétákat hol találom az oldaladon?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Még nem volt időm az útmutatót feltenni, így én kérek bocsánatot! Ha manóm alszik, pótolom ezt a hiányosságot is!
A csereszalvéták közt. Ha ráméssz az egérrel a képre, akkor láthatod, hogy melyik akciós!
Délután pedig felteszem az újakat is!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Kerhetnem az E37, E39-es szalvetakat?
Koszi elore is.

Snail
snail
 
 


Megint en!

Az uj szerzemenyeim kozul ker valaki?
Ok lennenek azok:
KépKép
KépKép
snail
 
 


Snail!
Sajna az E39 elfogyott! Még tegnap este, csak eddig nem volt időm rendbetenni az oldalamat!
Válogass még!
Én is kérhetek?
A hóemberesből kellene és a tépalósból 1-1 db!
Előre is nagyon köszi!

Most mindent elrendeztem. Fent van az is, hogy mi is ez a szalvéta akció. És az összes új cserém is fent van. Sajna sokakból csak 1-et tudtam venni, mivel ki volt fosztva a néni! Kép Így aki kapja marja!
Ízelítő: Kép
Kép Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Kert szalvik elteve, kernek ilyen legyezoset! Meg mindjart megnezem mik vannak megKép

Snail
snail
 
 


Anyko!
Ha lehetne: A37, A38, B9, C46, D12, D13.

Koszike!

Snail
snail
 
 


Snail!
Félre tennél nekem egyet a hóemberesből?
Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Juborka!
Elteve!

Snail
snail
 
 


Reni!
Mindet eltettem neked! Majd válogatok én is!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Snail !
Kérhetek mind a 4-ből 1-1 db-ot ?

Anykó !
Loholok a portálodra !

Zsóka
bizsóka
 
 


Sziasztok!
Anyko! Írtam mailt, hogy miket szeretnék még ha lehet...
Snail! Kellene majd a címed és egy megerösítés hogy valóban azok a szalvik kellenek amiket 1szer összeválogattál...mert itt van néhány félretéve! És szeretnék is töled kérni: a citromos, mikulásos és a hóemberesböl 1-1 db-ot!
Akiknek készítettem pakkot azoknak szólok, hogy ma nem tudtam föladni mert rosszul emlékeztem..nincs a Tescoban posta..én balga meg elvittem magammal oda! Talán a corában van, mind1 hétfön viszem öket rendes postára.
Anykonak van csimi, de hiányzik belöle a katicás, mert most sem hoztak az üzletbe..talán kedden...Kép
szandrának minden megvan!
alettának csak a hajós hiányzik.
Hajnii minden meg van csak a címed hiányzik!Kép
szkornéliának, Ildinek is kész a csomi..koktél macis elfogyott de lesz!
No ezek mennek hétfön, reményeim szerint!
Szép napot!
abby
abby
 
 


Bizsokanak es Abbynek szalvik elteve!
Abby! Majd jelentkezem, csak most ellepek itthonrol egy kis idore, hazajottem atfutom miket kertem, es megirom.

Jelentem, hoemberes szalvim elfogyott!

Snail
snail
 
 


Abby!
Írtam mailt!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abby!

Irtam mailt!
snail
 
 


Sziasztok !

Ezek az újak :
KépKépKépKépKépKép

Zsóka
bizsóka
 
 


Sziasztok!
Bizsóka! Az elsö 3 db-ból tennél nekem el? Köszi szépen!Kép
Snail és Anykó! Megkaptam és válaszolok is rá hamarosan!
abby
abby
 
 


Abby !
Eltéve.
Zsóka
bizsóka
 
 


Zsóka!
Nekem a stranpapucsosból kellene egy. Köszi szépen!
Nagyon szuper az oldalad, főleg a postázandó, és félretett szalvéták listája tetszik!!
Nézz körül nálam is!! Még egyenlőre itt a babaneten vannak a cseréim Zsm szalvétái címen, de holnap töltök még, mert selejtezést tartok!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Bizsóka köszi!Kép
Zsuzsimano! Töled is kérhetnék szalvit? Légyszi Írj egy emil címet az abby1@freemail.hu-ra! nagyon köszönöm! Ja és nézz szét a gportal.hu/abby1-en! Hátha találsz neked megfelelöt!
sziasztok
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Újabb néhány azok közül, amit Görögországban vettem.

Gyüjtőknek különlegesség lehet: van két KÍNAI gyártmányú szalvim is Kép Íme:

Kép

Kép

És 2 Disney-s:

Kép

Kép
macsnyelv
 
 


Macsnyelv!

Velem Te nagyon rosszul jarsz. Kép Tennel felre nekem az utcso kivetelevel mindegyikbol egyet?
Macskason kivul milyen szalvi erdekel teged? Csak hogy tudjam milyet kell nezni... Kép

Snail
snail
 
 


Macsnyelv !

Kaphatnék az első háromból ?

Köszönöm
Zsóka
bizsóka
 
 


KiraKép
Kérhetek mindegyikből 1-1dbot?
Hajni
hajnii
 
 


Macskanyelv!

Kaphatnék én is egyet a harmadikból?
Nézz szét nálam, hátha te is találsz vmit, de jövőhét végére, ha minden összejön lesznek újak is!

Köszönöm
Timi
timtim
 
 


Macs!

Légyszi nekem is tegyél félre az utccsó Micimacist kivéve mindegyikből 3-3db-ot. KérlekKép)) Persze csak ha jutKép

Bizsóka!

töled is szereték kérni a 4.-ből és az utolsóból 3-3db-ot, ha vanKép

köszike Márti
ppicur
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen képtelen vagyok köremilt küldeni, mert egy rakat emilcím nem müxik.
Az előző frissítésről nem küldtem értesítést, így szét lehet nézni a többi témában is!

http://veronix.uw.hu

Csók: )
veronix
 
 


Sziasztok !
Eddigi kérések teljesítve.

Pusza
Zsóka
bizsóka
 
 


Kedves Lányok!

Szabadságra megyek!
Szeptember 15-én jövök újra új cserekollekcióval és kissé feltuningolt weboldallal.

Addig is kitartás.
Ui.:
Ha jó a memórián (ami néha gyakran cserben szokott azért hagyni) Zsókával és Szandrával vagyok függőben.
Türelem csajok nem felejtek.
Addig is jó egészséget mindenkinek.

Sziasztok
Ági
mágia
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: