Új privát üzeneted érkezett!

MacsiKép válagass még...de adtam is fel ma Neked...De így én is eltudom küldeni ha menni fogKép
Hajni
hajnii
 
 


Mágia kisasszony, wauuu! Kép De azt tudtad, hogy egy órát siet a vekkered? Már kezdtem rosszul érezni magam, hogy negyed egy van Kép
Amúgy klassz az oldal, most bogarászok rajta Kép
giny
 
 


Lányok, ha valakinél fölbukkan valami ősrégi szalvétakészlet, amiben van ELEFÁNTOS szalvi, az légyszi gondoljon rám! Koktél méret is jó, és az sem baj, ha ocsmány rajta az elefánt Kép
giny
 
 

 
 

Ja és Hajnii, köszi Kép
giny
 
 


Mágia!
Én is megkukkantottam az oldaladad! Ügyes fiad van, hogy összehozott egy ilyen lapot a mamájának!
Off: Tetszik nekem ez a "két nagy-egy kicsi" gyerek felállás. Nekünk is két fiúnk van (6 és 2 évesek), és abban gondolkodunk, hogy ha már nagyobbak lesznek, akkor talán még szeretnénk egy babát. A nagy fiúk hogy viszonyulnak a kicsihez?

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


GinyKép
Ugyan már! 3 db szalvéta az egészKép Nem nagy megterhelés, szívesen adom bármilyen ellenszolgáltatás nélkül. Írtad hogy kell, én meg láttam és vettem neked. Látom, hogy találtál már azóta, de ezekből úgy sem elég soha ez az 1-2 darabKép
Megyek, mert lebetegettünk......csak most még van jártányi erőm, gyorsan írtam.

MágiaKép
gratulálok az oldaladhoz és a családodhoz isKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lanyok,

A mai napon van 4 uj salvetam. Kell valakinek?

KépKépKépKép
szkornelia
 
 


Kornélia
Én kérném az elsőt, és a másodikat
Ja, és a címedet is mailban...
Hajni
hajnii
 
 


Hajni, mas nem kell a regebbiek kozul?
szkornelia
 
 


Jubi!
Megkaptam a szalvikat! Nagyon tetszenek! Kép

Hajni!
Neked tartozom!!!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Ime az uj szerzemenyeim. Ki ker beloluk?
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Snail
snail
 
 


Anyko
mivel tartozol??
Hajni
hajnii
 
 


Kornélia
Nem küldtem át amit kérek??
Akkor küldöm most...
Hajni
hajnii
 
 


Nem, hozzam tuti nem erkezett.

Varom

Nelli
szkornelia
 
 


Reni!

Én kérnékKép
Méghozzá a 2.3. 4. 6. és a 11.-ből 3-3db-ot ha van. Ahogy itt megjelentek annak a sorszámát írtam.

Kösz Márti
ppicur
 
 


Márti,
El van téve Neked sz nálam...Kép
Hajni
hajnii
 
 


Snail!
Félretennél nekem az utolsóból (madártollas) egyet? Még szétnézek a cseréid között és válogatok hozzá! Rövidesen én is teszek fel újabb cseréket az oldalamra, és akkor bizniszelhetünk!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


PPicurKép

Irtam mailt nekedKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hajni!
Amiket most fogsz küldeni. Gyerek szalvik. Értük még nem választottál!

Tettem fel új szalvikat, bár a nénikénél még nem voltam. Szerintem már csak a jövőhéten vásárolok tőle. Azért van fent 15 új szalvi!
Válogassatok.
Pl ilyenem is van:
Kép

Zsu!
Írtam az oldaladra!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko megkaptam a csomagod! Köszönöm, nagyon szépek, és ari a levél amit küldtél melléKép

Nagyon nagy szükségem lenne rózsaszín vagy fehér rózsás szalvétára! Ajándék készülne belőle, de egyszerűen nem lehet kapniKép vagy csak rossz helyen kerestem! Viszont rengeteg új zsalvétalelőhelyet fedeztem felKép igaz a legtöbb helyen csak csomagban árulják! Ha bárki rendelkezik ilyen szalvétával kérem szóljón cserébe igyekszem felkutatni mindenféle szalvétakivánságot és szerzek is be pár új cserét, mert még a cserealapom igen csak silányKép Előre is köszönömKép
timtim
 
 


Márti!
Még aug közepén feladtam neked a csomit! MEgkaptad ugye????
Viszont én még nem kaptam semmit! Bízom benne, hogy nem a posta nyelte el a szalvikat! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ppicur!

Elteve harom darab mindegyikbol, de azert ellenorizzuk megegyszer. (liliom, mellette a feher virag nemtudommiKép, kek-sarga viragos, tollas, es sarga tulipanos. ezek kellettek akkor ugye?) Kép


Juborka!
A madartollasbol eltettem, de nem az az utolso, van meg mogotte par, csak gorgetni kell oldalra a lapot. Nezz korul nyugodtan, ha talalsz valamit szolj! Kép


A tobbieknek nem tetszenek a szalvijaim?? Kép Kép Kép


Snail
snail
 
 


Nelli !

Kérek 1-2-ből 1-1 db-ot ha lehet.
Nálam van 2 db kála Neked.

Snail !
1-2-8-10 amiből lehetne 2 db-ot.

Timtim !
Nézz szét itt is:
http://www.gportal.hu/portal/bizsoka/ ha nem találsz, nézd meg a többiek oldalait,biztosan lelsz megfelelőt.

Mindenki !
Kinek küldhetek ezekből ?

KépKép

Zsóka
bizsóka
 
 


Bizsoka!
Mindegyikbol kettot, vagy csak az utolsobol?Kép
Kerhetnek egyet a tuzijatekosbol?
Koszike

Snail
snail
 
 


Bizsóka én nagyon szeretnék egyet a másodikbólKép Mail is ment!
timtim
 
 


Hajnii! Írtam Neked 2 mailt is tegnap és mindkettöt visszadobta! Nem tudlak elérni pedig szép szalvikat választottam volna..vannak olyanok amiket keresek mert nekem is van abból a sorozatból de nem teljes! Szóval ha lehet írj egy mailt! Nagyon köszönöm!
Anyko! Akkor legalább benned maradjon meg a bizodalmam!Kép Amit ide föltettél szalvit abból -ha van még- tegyél el nekem! Öt is nagyon keresem...
Koda! Nagyon szép a kép! A keresztséggel ne foglalkozz! Majd én vállalom az oktatásod!Kép Jobbulást innen is!
Sziasztok
abby
abby
 
 


Abby!
Írtam neked mailt, hogy a kért szalvikat eltettem. Ebből a kis katicás virágos-ból van bőven. Elég lesz 1 db????

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Bocsánat!Kép
Már jött is emilke Hajniitól!Kép Bizodalmam maradt!:-)))
Köszi!
abby
 
 


Abby
írtam mailt
Hajni
hajnii
 
 


Kép
hajnii
 
 


Drága Anyko! Kép
ha már így rákérdeztél!:-) Jöhet kettö? De csak ha nem, halászom el más elöl!
Hajnii! bevallom béna vagyok! De megen visszadobta a levelem...a démonokból elegem van 1 életre!
abby
 
 


Sziasztok!

Kiracica macccccs!Kép

Kép

Nos????Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


WOWWWWWW!

Kata!

Ez csodálatos!!!

Várom nagyon! nagyon szépen köszönöm!!!! KépKépKép

Csúcsok vagytok édesanyáddal!!!
macsnyelv
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, jólestek.

Juborkának majd írok emilt.

Kodától szedte le a gyerkőc a virágokat. Mást szeretnék oda, de egyenlőre nem sikerül odavarázsolni. Ezúton bocsika a partizánkodásért.

Vannak még hibái, nem is egy, igyekszünk minél előbb kijavítani.

Türelmeteket köszönöm.

Sziasztok.
mágia
 
 


Snail !
Ha nem vagyok pofátlan - mindből 2 -t.

Timtim !
Csapom a többihez !

Zsó
bizsóka
 
 


No, csak pár darab feltöltésére van időm - menni kell fürödni!

Ilyen biztosan nincs senkinek, mind eredeti görög gyártmány!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép (ezt körbenyúlnak neveztem el :-))

Ki kér belőle?

Aztán holnap töltök még fel Kép
macsnyelv
 
 


Bizsóka!

Megjött a 2 rózsaszín párduc! Nagyon köszönöm!

Jubi! Tőled is megjött ma! A bocis-macsos egyszerűen hihetetlenül édes!!!!

Köszönöm!!!
macsnyelv
 
 


Kira!

Ok.Kép
A kép nem az igazi, mert mire ilyen pici lett, homályos is lett.Kép

Azt hiszem holnap postázom.

Zsu!
Vv-os megjött.Kép Köszönöm! Mit kérsz cserébe?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bizsoka!
Mindegyikbol elteve ketto darab! Egyaltalan nem vagy pofatlan! Kép Amig van belole, vihetitek oketKép

Macsnyelv!
Tudom hogy tartozom neked meg egy rakas szalvival, es nehezen valasztasz tolem, de tennel el ezekbol a gorogokbol felre nekem? Egy darabot mindbol, aztan majd rendezem a szamlat. Kép
Csak nem akarok lemaradni ilyen lehetosegekrol. Kép (a gyujto fanatizmusa... Kép)
Amugy neked nem kell azokbol amik fentebb lathatoak?

Byebye, Snail
snail
 
 


Jajj, irok nektek meg valamit, hogy jartam. Kép

Mikor Horvatorszagban voltunk, kerestem horvat gyartmanyu szalvikat, erre csak szloveneket talaltam, azt vettem. Erre most jartunk Franciaorszagban, es nem hiszitek el, de ott meg horvat gyartmanyu szalvit talaltam csak, franciat nem. Hat hova menjek hogy franciat is talaljak???? Kép Kép Kép
snail
 
 


KépKépKépKép

Mondjuk Angliába???

Okés, szalvi félretéve. Azok, amiket felraktál megvannak nekem is.

Horvát és szlovén szalvit tudsz mutatni?

Van cserére?
macsnyelv
 
 


Maccs!

A horvat szalvik ott vannak feljebb, a tollas utan ami van 5db, az horvat. (elvileg) Kép
Szlovenek meg az ufosak voltak, a csajosok meg a szulinapos amiket anno feltettem ide, es kuldtem is beloluk nekedKép

Gorgessetek el oldalra a lapot a szalvijaimnal, mert egymas melle tette a buta mind a tizenakarhanyat.

Snail
snail
 
 


Csak jelzem, hogy a tollas szalvi elfogyott, de probalok hozatni a nocivel meg jovo hetre! Remelem sikerul neki.

Snail
snail
 
 


Zsóki!
Én kérnék mindkettőből, nagyon tetszenek!!
Kata!
Vállják egészségedre a két vv-s!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
csak egy gyors bekukkKép

Szandra,
megjött a 2db szalvéta, nagggyon szépen köszönöm, de igazán ráért volna...szépek nagyonKép

Snail,
szeretnélek megkérni, hogy tegyél félre nekem 1-1et a tollas és a zöldfűszeres szalvétákból. kösziKép

Nelli,
az újak közül(68hozzászólásod) szeretném kérni a 2est(kávészem és virág van rajta), kösziKép

Bizsóka,
eltennél nekem egy Felix nyuszis szalvétát? köszi előre isKép

Egy csomó pakk áll az asztalomon, csak eddig nem jutottam el velük a postáig, mert autósiskolába járok 2hete, időm nulla. A türelmetek szeretném megköszönni és kérni, a héten már biztos feladom.
Jó éjt! pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

A kezdő szalvétázók közé tartozom, ezért is kérem a segítségeteket. Átnézegettem a csereszalvétáitokat és úgy döntöttem, hogy inkább ide írom le a problémámat, ami a következő:

A konyhában levő ajtót, ami a kamrába vezet és 3 kazettás diszítés van rajta, ezeket szeretném kidekorálni oda illő képekkel. Ha valakinek van ilyen konyhai-kamrai témájú felesleges szalvétája, kérem nézzen be az én oldalamra (ott ugyan kevés szalvéta van egyelőre) és hátha meg tudunk egyezni.

Köszönöm a segítségeteket.

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Timici!

Irtam este meg mielott te irtal volna, hogy a tollas szalvi elfogyott, de igyekszem hozatni masik csomaggal. A zoldfuszeres elteve. Kép

Bye, Snail
snail
 
 


Ánizs, Szkornélia, Hajni!!

Nem kaptátok még meg a szalvétákat, amiket kedden reggel elpostáztam?? Csak mert Anyko és Macs már megkapták, és ugyanakkor adtam fel Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Juborka, most akartam irni, hogy tegnap otthon vartak este a szalvetak, koszonom szepen oket!

Nelli
szkornelia
 
 


Jubi
Én még nem, de lehet hogy hozta már a potás, csak nem vízálló a postaládám, és a kissrác tudja hogy szalvikat kapokKép És olyankor nem teszi beleKép (nem voltam itthon pont)
Ma kilesemKép
Hajni
hajnii
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: