Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!
A "nagyon érdekes kereted"-hez van egy ötletem, én így csináltam meg a keret festését: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/faerezet_.JPG Bár a fotó nem adja teljesen élethűen vissza a színeket. A keretet egyébként természetes sziéna és egy pici bordó keverékével festettem le.
Nagyon jó lett az órád!!! Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ancsa!
Csodásak az órák! Nagyon tetszik a gipszformád! Jubi!
Nagyon szép a képed, olyan, mintha egy fadarabra lenne csinálva!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ancsa!

Ha az én címemre küldted a csomagot, akkor sajnos
még nem érkezett meg.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 

 
 

Zsuzsimano!
Nagyon aranyos vagy, hogy felhívtad a figyelmemet a csereberére. Láttam már, hogy van ilyen topik, de bele se néztem, mert mint írtam, nem tudnék folyamatosan fotókat felrakni az enyéimről, egyoldalúan pedig nem működik a cserebere... Kép
De tényleg jólesett, köszi Kép

Jamina!
OK, megírom a címemet, de ne vesd el a sulykot!

Ma vettem csomó szalvétát, felfedeztük nagylányommal a Margit körúti boltot, ő is elcsábult temperákra, tónuspapírokra.
A szalvétamatricázáshoz szükséges fehér matricafestéket kifogyasztottam, ezért gondoltam, veszek egy méreteset. Jó alaposan megnéztem, mit veszek....itthon láttam, hogy mégis színtelent vettem....áááááááááá....
Jövő héten megpróbálom kicseréltetni.

A fürdőszoba tükör dekorálást matricázott kagylókkal-csigákkal megcsináltam. Hááát...nem tetszik! Ha lesz fehét m-festékem, készítek még több kagylót, hátha úgy jobban mutat. Most sajnos egy részüket hússzínűvel kentem be hátulról, az meg nem adja ki a szép színüket.

Jubi!
Tényleg gyönyörű a faerezetes képed!

Edó
edóka
 
 


Edóka!
Nehogy azt hidd! Szerintem többen is úgy vagyunk, hogy csak úgy is küldünk szalvétát!!!(mármint viszonzás nélkül)Én is így voltam, hogy nem voltak fenn cseréim, és a többiek küldtek nekem látatlanba is. Az enyémek közül válasz nyugodtan, örülök, ha megszabadulok néhányuktól! Kép
Ancsa!
Férjuram kérdi, hogy a két utóbbi órádnak mi a háttere?

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jubi,
nagyon tetszik a kereted!!!! tényleg csuda szép! Kép A baj csak az, hogy nekem nincs természetes siennám. Majd próbálok valamit kikutyulni!

Zsuzsimano,
az órát gránit sprayvel fújtam le (szürke színü)
mian
 
 


Ancsa!
De ugye gipszből öntötted ki? Van ilyen öntőforma?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!!
Hát csak ide értem márKép

musi:
Köszi, az irattartó adott most egy nagy löketett nekem hogy kopácsoljak továbbKép

Csi
Aham, bejött, de egy ideje ez a szín tetszik, alapjában ez lett a ház belsejének is az alapszine vaniliával. Apja mondta hogy maradt ilyen festék, vagyis mindegyikből ami a falakon van, csak kint a tárolóban..vajjj megfagyott-e vagy sem..de rá van dobálva minden, én nem állok neki robbantani ott, Rob ha meggyógyul kitakarítja, és megtudom. Jó lenne mert a gyerekszobák szinei is nagy-nagy kedvenceimKép
Most a DEKA 12-24 Tiefrot -ját használom ezekhez. Életem párja csak húzgálta a száját mikor megkérdeztem hogy tetszik-e neki a művem...( a vörös képek) ma feltettem a lépcsőnél kettőt...reakció: -Jééé...dejóóóó!! ..Kép Bár a kék macisra egyből azt mondta hogy nagyon tetszik neki.
Dobozkámra kösziKép ne tudd meg hány réteg festék van rajtaKépKép Azért is álldogált a repesztővel magán hetekig..nem szerettem márKép de a vége nekem is megtetszett nagyonKépKép

zsuzsimano,
viszek fotomasinát, ha lehet kattingatni is fogok. Csajokat meg majd nem kérdezem hogy engedik-e magukat lefényképezniKép

EdókaKép
Sziaa

Ancsa
Jók lettek az óráid!!!

juborka,
szép nagyon!! Ez a sziena hobbyfesték??? ( illene a konyhámhozKépKép )

Edóka,
dobj nekem is címet, van nekem is pár elfekvőmKép ( milyen hamar, még csak most kezdtem:o)))

Jamina,
mélben megy a telszámom, Gigócával megyek. Mármint holnapKép

Még alszaik a család egy kicsit, addig van időm még egy kicsit pacsmagolniKép

Hajni
hajnii
 
 


Hajni!
Köszi! Várom a beszámolót és a képeket!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Hajnii!
A természetes sziéna Pannoncolor akril művészfesték. De ez a keret úgy készült, hogy a term.sziénához tettem egy pici bordót is. örülök, hogy tetszik.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ez Csinek:
http://www.hobbydonna.it/images/lettrici/decantis4.jpg
Ez Gyöngyöskének:
http://www.hobbydonna.it/images/decoupage/Picture%20107.jpg ajándékul Kép

Ez meg mindenkinekKép:
szép?

Gyönyörű művek vannak ezen az oldalon!
J.
jamina
 
 


jamina
 
 


Csak bekukk...
Életem elszomorítója ez a ládika, ami így néz ki kinyitva. Majd erre is kerül szép rózsaKép
csii
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem sinen vagyok repesztes ugyben, bar mar ez a harmadik fele repeszto amit probalokKép

Ket kerdesem lenne hozzatok,

muanyagtojasra kivulre vagy belulre kellene ragasztanom a szalvetat?

es ha a szalvetat akarom megrepeszteni, annak van valamilyen kulonosebb technikaja?

Eddig csak a festeket sikerult.
Nagyon cserepezek am, meg vettem egy nagy fadobozt, beletenni a sok sz.

GwenKép
gwendoline
 
 


Halihó!

Nem tűntem el megint, csak valami van a gépünkkel, így most a férjem munkahelyi gépénél ülök KépKép

Juborka!
Most volt időm megnézni a képeidetzm hát, el vagyok ájulva! De komolyan! Bravó!!!!

Csí!
Szerencséd van, mert pont van nálunk kölcsön egy digitális gép, tudok csinálni a zöldjeimről képet Kép. De semmi extrára ne számíts, tök mezei képek.

Mindenki!
Tudom, nem ez a megfelelő fórum, bocs, de a cseréset nem mindenki olvassa. Vettem nagyon szép Disney-s hercegnős szalvétát, Csipkerózsika és Belle van rajta, ha kell valakinek, szóljon (mondjuk, akinek rajongó lánya van, mint nekem Kép. Megpróbálok képet csinálni, de nem garantálom, hogy sikerül.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Lányok!
Köszi a kedvességet!

Jamina! Nekem tetszett a telefon Kép
Tegnap (ma) böngésztem az albumodat. Klasszakat alkottál!

Lányok!
Gólyát ábrázoló sz-ja van vkinek? Vagy ha láttok vmelyik boltban, visítsatok nekem!
1-2-en közületek tudják, hogy aktívan részt veszek a Gólyahír Egyesület munkájában. Namármost néha van olyan rendezvényünk, ahol az előadóknak, fontos valakiknek jelképes ajándékot is adunk. Ha találnék valami szépet, biztos siket aratna.
Csomaggal, babával a csőrében még jobb!
(Persze most jutott eszembe, és tegnap voltunk a boltban....akkor nem is néztem...egész csomag is érdekel - majd küldök nektek csereberétKép )

Edó
edóka
 
 


Jamina,Hajnii,Phaedra!

PECSA?
Mindenki inkognitóban szeretne maradni vagy összefutunk valahol valamikor?
Én 10 körül megyek.

Jucus
20170114224602
 
 


Zsuzsimano,
a keretre gondolsz? Igen, az gipsz. De mivel Jubi is csinált ugyanilyet, gondolom, otthon is lehet kapni. Sajnos, én is csak kölcsönkaptam, úgy hogy 2 napig csak öntöttem, mint az örült! Kép)

Hajni,
löttem Neked egy tuti új, gyönyörü zebrát!!!!

Jubi,
megpróbáltam a sziennát kikeverni, hát, ne tudd meg, mi sült ki belöle! Kép
De olyan vagy! Ezen gondolkodtam egész délután; mindíg mutatsz valami szépet, de csak apródonként! Elö a farbával! Hol rejtegeted még a csodálatos tetteidet???

Csí,
annyira, de annyira sajnállak a ládikó miatt!!! Kép

Akik mennek holnap a PeCsába, azoknak jó szórakozást! És haza ne gyertek ötletek nélkül!!!

Gwen,
kitartás! fog ez menni!
A müa. tojásba, ( ha szétszedhetö!) akkor belülre ragasztd a szalvétát, aztán csak a mintát kend le fehér festékkel. Ha megszáradt, akkor tegyél a tojásba egy pici szines festéket (amilyet szeretnél!), tegyél bele egy pici golyócskát - én az üres dezodorból vettem ki a golyót - és a tojás becsukása után görgesd szépen! / én is Csítöl tanultam!
Ha valamit nem értettél, kérdezd újra!
mian
 
 


Jucus,
irtam mailt!

-Afonya
afonya
 
 


OK,megjött,válasz ment!

Jucus
20170114224602
 
 


Jamina! Gyönyörűek, amiket feltettél!

Csi! Asztalosként is üzemelsz?

Ancsa!Köszi a tippet, keresek olyan formát!

PeCsásoknak jó szórakozást, gondoljatok majd ránk!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Lótok-futok már megint, így csak bekukk:
HA VALAKINEK van olyan dolog, amit holnap meg tudnánk kérdezni kint, akkor írjátok le ide. Mittomén: mennyibe kerül, ki forgalmazza, hogyan működik, stb...
Elvileg kint lesz az összes cég.
Reggel még benézek elolvasni.
Jókor szólok, mi?Kép
csii
 
 


Csi!
Esetleg ha eszedbe jutna: az a csillámos valami, amit Ancsa tett a rózsás képre. Annyi kellene, hogy a Kreatív Hobbynak van-e ilyen, vagy ehhez nagyon-nagyon hasonló terméke. Azért pont nekik, mert van itt egy szalvétás aki bármit meghoz ha ők forgalmazzák.
Előre is köszike!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Decoupage? Akár élő emberre isKép
csii
 
 


Csi,

csak az a baj, hogy ezt magunknak nem tudjuk megcsinalni. Kép

gabomamo
gabomamo
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, és most eléggé bénának érzem magam: hol van az a topic, ahol elkészült műveiteket lehet megtekinteni? LÉcci valaki gyorsan segitsen Kép)
Köszönöm!
Nimaat
nimaat
 
 



Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Hazaértem. Dög fáradt vagyok. Jó voltKép
J.
jamina
 
 


Juborka!
Nagyon kössz!!!
Most már csak azt kéne tudnom, képet hogyan tudok bele rakni? A Melléklet feltöltése c. gombbal nem csinál semmit miután kiválaszom a megfelelő file-t.
Még egyszer nagyon kössz.
Nimaat
nimaat
 
 


Nimaat!

Tallózás, megvan a file, arra kétszer katt, azután katt a feltöltés-re, és azután vársz, ha kész kiírja, hogy feltöltve, és bezárás.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Gabomamo!
DehogynemKép Én is magamnak csináltam, és este a hitetleneknek megcsinálom a jobb kezemre isKép

Szia NimaatKép Jól el voltál veszveKép.

Kiállítás trutyi volt, a csajok aranyosak egytől egyigKép

Majd még jövök (ezt nem fenyegetésnek szántam)
csii
 
 


Sziasztok!
En is hazaertem, csak egy orat keveregtem kifele a varosbol. Most megyek es megnezem a terkepen, merre jartamKép
Nekem az egyszem minipasi is tetszett a csajokon kivul.Kép Na jo, meg az a rasztahaju pasi is, akit Csi mutatottKép

-Afonya

ui: Phaedranak kulon koszi a vendeglatasert!
afonya
 
 


Kép
phaedraa
 
 


Mi van, csajszik? Mindenki ki van purcanva? Azonkívül, hogy tré volt nincs is több mesélni való? Semmi szépeket nem láttatok? Kép

Csí,
itt a megoldás a problémámra? Azon aggódom már egy jó ideje, hogy mikor és hogyan fogok én dekupálni, ha elkészül végre a studióm. Körmöt fogok dekupálni!! Kép csak szerintem a vendégek ugranának ki a bugyijukból! Kép

Ügyködtem is, több-kevesebb sikerrel:
(itt vannak a beígért fakégek is)
http://babanet.hu/album/albumimages/675/34598.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/675/34599.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/675/34601.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/675/34602.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/675/34603.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/675/34604.jpg
mian
 
 


Ancsa!
Nagyon szuperek, kár, hogy kicsit homályos némelyik!

Úgy látszik nagyon kitikkadtak a kiállításon bolyongók...

Én is ügyködtem egy kicsit, a képek felrakásában profibb vagyok, mint a múltkor, egyenesen a képtárba tettem őket. Majd ide:
tálca a barátnőmnek, persze jobban sikerült, mint az enyém...
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/69943.jpg
polc Kristóf leendő szobájába
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/69944.jpg
teás doboz ajándékba
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/69945.jpg
kulcsos szekrény ajándékba
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/69946.jpg

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Többek kérésére rövid élménybeszámoló.

A megjelentek névsora: Áfonya, Csi, Gigóca, Hajni, Jamina, Jucusmamus, Míra, Phaedra, Zsuzsa -huhh, remélem, senkit sem hagytam kiKép

A kiállítás: nem az, hogy rossz lett volna, csak több kiállítóra, több kézművesre és olcsóbb árakra számítottunk, ez volt a bibi.
Pl. kevés fazekas, meg fafaragó, kosaras volt, ellenben láttunk régi magyar motívumokat melegítónadrágra hímezve , meg szkíta motívumokat képen, 9.800 Ft-ért, ami energiát adKép. De olcsóság se volt sehol! A Pannoncoloros dekuprag, amit én Esztergomban 690-ért vettem, itt 990 volt -nesze neked kedvezményes vásárKép

De mi azért jól elvoltunkKép
Mindenki egy nagy halom SZval távozott. Aztán még duhajkodtunk egyet néhányan a mekiben.

Itthon pedig kiájultam a fáradtságtól, gondolom, a többiek is, azért nem írtak.

Jamina
Ui: a kiállítás csúcspontjaként én is a rasztahajúsat jelölném megKép
jamina
 
 


jamina
 
 


Lemaradtam a rasztahajúról és a Mekiről de nekem már sok volt a 2 órás nézelődés.
Mivel festéket nem vettem a vásáron utána a Praktikerben még elköltöttem egy kis pénzt.
Érdekes volt a nevekhez arcot "kapni",most már amikor olvaslak akkor látlak is benneteket magam előtt.

Jucus
20170114224602
 
 


Ancsa!

Köszi a csomagot, megkaptam!
Nagyon jok a kérgeidKép
musi
 
 


Sziasztok!

Ancsa

Nekem is tetszik minden,kiváltképp az óra.de az is főként azért,mert én is éppen dolgozom egyenKép!
De a többi is szuper!Nagyon "termékeny" vagyKép!

Csí

Mi bajod a dobozzal????Kíváncsian várom,mit alkotsz belőle!Vírus?Baci?Egyebek?Cím?KépKép

Jamina

A telefont Te csináltad???Asszem előveszem én is a gyerek már nem használatos jáékait,hátha találok vmitKépKép!

Pussz,Anypaoc

anyapoc
 
 


Jamina!
Köszi a beszámolót!Várom a Hajni által készített képeket!
Jucus!
Itt van egy tegnapi kép Kristófról és rólam:
http://babanet.hu/album/albumimages/1450/34649.jpg
csakhogy az én nevemhez is tudj arcot társítani!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Nálam az állandósulni látszó nátha is rájátszott a kidőlésbenKép.
Valahol itt tartottam:

Edóka!
A decoupage meghatározásában szerepel az alapok között a textil is, de én azt még nem használtam alapnak.
Nagyon tetszik az ötletedKép
Mi lenne, ha ragasztós közbélésre, esetleg Viselofix-re (~kétoldalt ragasztós közbélés) vasalnád fel a maradék textilt, és azt ragasztanád rá a hokedlire? Akkor nem kellene a nyúlással, és a szélek rojtosodásával foglalkozni. Ha felvasaltad a közbélésre, akkor felragaszthatnád Palma Fa ragasztóval(pl.). Száradás után kaphatna lekkot több rétegben. De mondom, még nem készítettem ilyetKép.
Mi a szösz az a tónuspapír?
Lányodnak a figyelmébe ajánlom, ez ugyan nem művészellátó, hanem papírkereskedés, de állítólag a legjobb. Vagy adjál neki sok-sok pénzt, és tereld be a PannoncolorbaKép. Van köztünk egy lány, a Zsunya, aki grafikus, és művész a szó jobbik értelmében, és ő azt mondta, hogy az ottani festékek felelnek meg leginkább a színkörnek. És az sem utolsó szempont, hogy a Pannoncolor árai a legbarátságosabbak, és hatalmas a választék mindenféle rajzeszközből.
Gólyás szalvétát még nem láttam, azt hiszem...

Jami!
És ha vízfesték helyett akvarellt használnék? Az (elvileg) nem fakul...Jó indok lenne, mert régen szeretnék azt is...

GMagdi!
Nem értem ezt a papírmasés dolgot. Már többen mondták, hogy büdösKép Mi volt az alap? Nekem sosem szaglott még...

Ancsa!
Továbbra is tetszenek a kérgeidKép
Jó a gyertyatartó (fáradt arany fém)Kép.Tegnap volt bolhapiac is, de sajnos arra már nem volt energiánk, meg hát hideg is voltKép.

Hajni!
Tiefrot--ühümKép Én is szemezek vele egy ideje, de eddig én voltam az erősebbKép

Gwen!
A tojásra sztem szebb belülre ragasztani a szalvétát. De vigyázz, mert van olyan hegyesebb fajta, amiben nem fogod tudni eltaszigálni a golyót, mert nem fér el. Akkor jobb a pacsmagolás szivaccsal, nekem nem sikerült ecsettel megfestenem szépre.
Szalvéta feletti repesztés:
--Első fázisú repesztő a felragasztott-megszáradt szalvétára
--Megszárad
--Második fázisú repesztő (egy irányban, nem fedtve a vonásokat
--Megszárad
--Paina ráken, majd visszaszed.

Panda!
Nadehol??? Mármint a képek!

Zsuzsimano!
Még asztalosként nem működökKép
A teásdobozra mit dekopáltál?

Jucus!
Hazafelé vettél festéket??? Én a virágosnál vettem vasárnap, szintén hazafelé, bádogvödrötKép. Még jó, hogy volt a kiállítás...

Anyapoc!
A doboz kiakasztott rendesenKép Lehet, hogy csak az a bajom, hogy két kezem van...
Könyv továbbra is elveszve. (lehet, hogy kölcsönadtam valakinek?)

Kiállítás(?):
Nos ez valami téves elnevezés. Most, hogy mondja Jamina, agyagozók, korongozók, takácsok nem is voltak...Húsvéti nagy dekor-tár sem, talán három tojást ha láttam. Volt egy kosárfonó, az remek portékával, meg egy nemezes, sok sapkával, de ő sem ott alkotott. Volt viszont méz, meg talán bor(?), nem tudom, mit kerestek ott. Volt egy foltvarró, de nem volt pl. takács. Igen, Jamina által említett hímzett minták a termonadrágon csodásak voltak, jól állt a matyónak az UVzöld kiemelésKép. Most azon gondolkozom, hogy az ötszáz forintot mire is kellett befizetnünk. Ha valaki selymet akart pl festeni, akkor arra pluszban fizetni kellett, meg mindenre. Nem láttam a Pannoncolort, a Pantont, a Kreatív Hobbyt, a Hobby Művészt sem. Nem voltak bádogtermékek, agyagkaspók, igazi fatermékek. Szalvétákat vettem én is - Foxwood, és Vielseidig darabokat. Furcsa, hogy vásárlási szándékkal mentem, és nem vettem mást. Talán ez jellemzi az egész "vásárt".
Raszta...hmm, no, igenKép

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Tettem fel egy kepkeretet /a szalveta csak bele van helyezve, alcazasnak/. Ez az az ominozus antikos kepkeret, ami a kritikusom szerint olyan, mintha nem sikerult volna a festes. Atfessem?

Pecsas lanyok, mail megy a kepekrol.

A Raszta legyen veletekKép
-Afonya
afonya
 
 


Csi!
Ezek a darabok maradtak a teásdobozon lévő szalvétából:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/70213.jpg
még voltak rajta kínai jelek, teafű, képek csészében lévő teáról. Ha érdekel, veszak egyet neked, és elküldöm. Csak írd a címet.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Áfonya!
Bár lenneKépKépKép
csii
 
 


Áfonya,
aha, szerintem fesd. Nagyon vad színe lettKép

Nem hiszitek el, milyen életkép volt itt ma délután, mint egy börleszkben: palacsintát sütöttem (nőnap alkalmából ; közben dolgoztam a számítógépen és etetem a gyerekeket is a növekvő palacsintakészlettel. Komolyan, mintha 3-4 kezem lett volnaKép

Megintdögfáradt Jamina
jamina
 
 


Zsuzsimano,
Nagyon ügyi vagy! Te sem panaszkodhatsz!
Elárulnád, hogy a tálcát mivel alapoztad le, vagy festetted le? Szalvéta elött, vagy után?
A polc is nagyon ötletes! És hol lehet ilyen édi ládikót kapni?

Pecsás lányok!
és a rasztásról nincs kép? Vagy csak a tiétek az élvezet? Kép

Jamina,
már 2. napja nézegetem az olasz oldalt! Tényleg csodák vannak rajta! Csak az a baj, hogy egy csomó minden nem szalvétával van kupálva, hanem papírral. Meg különben is! Honnan van ezeknek ilyen sok gyönyörü szalvétájuk?? Rá kéne venni az embert, hogy nyáron Olaszo-ba menjunk nyaralni! Kép
OFF: ma én is palacsintát sütöttem, de nem nönap alkalmából!

Csí,
próbáltad már a felhöcskéket megcsinálni? Én tegnap éjfélig játszadoztam vele és nem is lett olyan rossz az eredmény.
Elöször lefestettem a fát, megszalvétáztam és száradás után tengeri szivaccsal elkezdtem pacálni. Nem lett kirobbanó, de nem adtam fel, fogtam egy következö színt, pacáltam tovább; már alakult. De a harmadik szín felvitele után, már igazán tetszett. Le is fotóztam, de annyira homályos, hogy nem látszik semmi. Holnap újra próbálom!

Otthon olcsók a bádog dolgok?
Kérdés: le tudom valamivel/valahogyan szedni a gipsz keretröl a szalvétát? vagy dobjam ki?
mian
 
 


Csak egy szóraKép
Ez nem az amit kerestek?? Én nem értek hozzá....

http://www.panton.hu/hobby2.html
--->Deco-pehely (törmelék) 80ml 920 Ft
hajnii
 
 


Csi!

Természetesen a "vásár" után shoppingoltam a Praktikerben!Aquacolor vörös800-s nagyon hasonló a sziennához.Vettem de még nem próbáltam ki.És vettem FAUST lakksprayt ami tök jó és nem büdi.Nekem a FAUST dolgok is bejönnek.

Viszont vettem egy lakkot még a vásárban ami állítólag leszedi az újságról a képet amit utána lehet kupálni.Tulajdonképpen egy reprodukciót csinálna.Na ez nekem nem sikerült.
Szóval eddig 500FT belépő+650Ft nemmüködőlakk= 1150Ft veszteséggel zártam a vásárt.

Jucus
20170114224602
 
 


Ancsa!
A tálcát lenolaj kencével kentem át, miután beszívta, lelakkoztam, majd ment rá a szalvéta.. A dobozt pedig az itteni írószerben vettem, de a HobbyMűvész katalógusban láttam már ilyet.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: