Új privát üzeneted érkezett!

Szandra!
Nem vagy elfelejtve! Ma végre indul a pakk hozzád! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


S O S!!!!

Valaki elküldené nekem a Stuci címét???

Köszi,Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda !!!

Mit kérsz érte !!!

Mindenem a tied !!! Kép
mágia
 
 

 
 

MágiaKép

Semmit!!Kép Szívesen adom! Esetleg mégvalamit a többi közül? Csakhogy vastagabb legyen a boríték!!Kép
Nyugodtan válogass még, addig nem adom fel a pálmát, de már különtettem!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szijjja MacsKép
Üdv ujra itthonKép
nem, sajna nem volt mit sms-nemKép csak paírt kaptam amit ki kellett töltenem.........
cccc...
cserét pakolom, és íromKép
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok Lanyok,

A mai napon van nehany uj szalvetam, illetve egy uj honlapom!!!! www.gportal.hu/szkornelia

Kerlek benneteket, hogy csereljetek le a korabbi linkeket, mert a keptaras albumomat fokozatosan nyudijazom.

Uj szalvetaim vannak szamos albumban, ugyhogy erdemes atnezni oket! Izelitoul:


KépKépKép

Kicsit elmaradtam par csomag postazasaval, de a het elso feleben meg sor kerul ra, ugyhogy turelmet kerek mindenkitol.

Nelli
szkornelia
 
 


Sziasztok!
Ma elindultak a szalvéták Kép a következők felé:

Szkornélia
Hajnii
Kira
Anyko
Ánizs

Köszönöm a türelmeteket! Kérlek jelezzétek, ha megérkeznek! Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok !

Ki kér ezekből ?
KépKép

Zsóka
bizsóka
 
 


Abby !

Csomag megjött - köszönöm szépen.

Üdv: Zsóka
bizsóka
 
 


Lányok!

Köszi a sok felajánlást Kép
Nem jártam erre tegnap, ezer dolgom volt, de időközben mindkettőből sikerült szereznem.

Koda, ha direkt nekem vetted, akkor persze kérem őket, válassz magadnak cserébe. Kép

Nelli, a Te mailed is megjött csak még nem tudtam végignézni a cseréidet, de legkésőbb ma este, oké?
giny
 
 


GinyKép
Akkor küldömKép De nem kell semmi értem köszi!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Bizsóka megjött nekem is a csomi! Írtam a decou topikba! Nagyon köszönöm és örülök, hogy az enyém is végre odaértKép!-csütörtöktöl már ideje volt!
Szkornélia! Veled még van 1 kis elszámolni valóm..itt a pakkod hová postázzam?!Kép
Hajnii! meg foglak keresni! Ezt vedd fenyegetésnek!Kép tetszik néhány szalvid...ugye bizniszelhetünk?Kép
abby
abby
 
 


Halihó!

Új cserék: www.gportal.hu/szandra357

Szandra
krampuszmama
 
 


Anykó!
Várom Kép
De nem aggódtam.

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!
Ma jártam a postán, többeknek adtam fel csomagot, és a tiédet nem itthon hagytam KépKép Holnap az első utam a postára vezet a Te és a Stuci borítékjával!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsóka!
A szakács macisból kérnék 2db.
Köszi!
A héten leszenek új cseréim! Bár most is tettem fel 1-2 db-ot!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsóka! Felix szakácsmaciból én is kérek egyet!

3 darab van félretéve csak neked itt - válassz még és postázom :-))
macsnyelv
 
 


Kodának !!!

Te nem kérsz tőlem semmit, akkor én hogyan bátorkodjam még megpakoltatni a borítékomat.

A Bencém kiválasztotta magának a munkáid közül a Che Guevara- ás képet. Kérdezném még, hogy abból van-e esetleg egy negyeded ???

Legalább annyit közölj, hogy mik a kedvenceid ???
Mire vágysz ??? Miket nézegessek, hogy esetleg a tartozásaimat letörleszthessem valamikor is !!!
mágia
 
 


Zsóka!
Nekem is kellene egy a Félix nyuszisból.
Macs!
Az egyiptomi cicus még mindig nem ért oda????
4 szalvéta el van rakva neked, adjam fel, vagy válogatsz még?

Ma feladtam néhány csomagot:
Szandra, Jubi (nevezési díjjak), Ánizs és Kata várhat postásra.


Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép

MA kaptam csomit Zsókától és Abbytól ,nagyon nagyon szépen köszönöm őket.

Zsóka vettem ma néhány uj szalvit, holnap felteszem őket (lemerült a fránya gépem) és akkor talán sikerül kiegyenliteni tartozásomat feléd.

Abby drága áruld már el a cimed, mert igy nem tom feladni a te szalviaidat, még se irhatom rá azt alanatur hogy Abby Kép

MacsKép
Nem volt semmi érdemleges macska sajna, pedig majd kiguvadt a szemem annyira néztem őket, a tejes ablakosból volt nem csak vanilia szinű hanem sötétkék hátteres, ennyi ujdonság volt e téren.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Tettem fel most uj SZ.kat.
virág, gyümölcs, zöldség és koktél témában, kb 120 db-otKép...félétKép
hajni
hajnii
 
 


ÁgiKép dehogynem adhatod fel ugyKép én is küldtem Zsókának csak ugy alanatur hogy ZsókaKépKép

Abby, persze!!
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok !
Félix félretéve mindenkinek,aki kérte .

Zs.
bizsóka
 
 


MágiaKép

Mél ment! És várom a választ!Kép

Koda

Akik csomagot várhatnak tőlem:

Timici
Jubi
Mágia
Giny
Stuci

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


HAjniKép

Ok a dolog, de egy bibi van, az Abbyn kivül egyéb paraméterek számomra ismeretlenekKép LEhet hogy kéne egy postás versenyt meghirdetni, hogy melyik ügyesebb, egy két jó pontatlan cimzésű borcsit kéne célbajuttatni, kiváncsi lennék mi sülne ki belőleKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Anyko!

Megkaptam a csomagot, koszonom!! Kép

Snail
snail
 
 


Jól van no! Megy a mail a címemmel!Kép
Ezt csak azért csináltam, lássátok nem vagyok kiéhezve a szalvikra, nekem fontosabb adni mint kapni...blablablaKép)
abby
 
 


Ha van itt valaki, Zsuzsimanó címét létszi SOS!
Kööszi
hajnii
 
 


Hajni!
A vnet-es emiledre elküldtem Zsu címét!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


brühümmm..
Anyko címét isKép
Hajni
hajnii
 
 


Valaki !!!

Küldd el lécci Szandra címét !
Szandra küldi - az is jó lesz !!Köszi
Zsóka
bizsóka
 
 


Hajni, Bizsóka!
Mentek a címek! Valakinek még valami?Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Juborka, vagy Anyko!

Nekem az Anyko cime!!!

Nelli
szkornelia
 
 


OK, mara elment a posta! Ment level (emlekezetbol)
Kandi
Snail
Kata007
Veronix
Timici reszere

Varjatok, szoljatok legyszi ha megerkezik.

Koszi

Nelli
szkornelia
 
 


Anyko!
Megérkeztek a szalvéták, köszi!Kép

Zsu!
Tőled is megkaptam a jó kövér borítékot, csodálkoztam is, hogy az a négy szalvéta hogy lehet ilyen duciKép, aztán amikor kibontottam és elolvastam egyből kiderült. Köszönöm szépen!

Csak hogy a többiek is értsék: azért volt olyan vastag a boríték, mert a nevezési díja mellé Zsu még küldött plusz 10 szalvit a tengeres pályázat jövendőbeli nyertesének...és Bizsóka is felajánlott még neki 20 db-ot. Így aki nyer, az a nevezési díjként beküldöttekkel együtt összesen 76 db szalvétát markol Kép ....és az Achi által felajánlott dekorációs hablapokat!

Pussz: JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Jubi! Én is elküldtem-igaz csak 4db-ot- még csütörtökön azt megkaptad?
Hajnii már másodszor dobta vissza a démon a levelem a vnetes címröl! Keress meg légyszi!
abby1@freemail.hu
Köszi!
abby
abby
 
 


Koda, most látom csak, hogy Te már megint "ellenszolgáltatás nélkül" küldözgeted itt nekem a szalvikat. Nem lesz ennek jó vége! Kép De tényleg, nagyon szépen köszönöm és igazán örülnék, ha választanál magadnak valamiket nálam.
giny
 
 


Hajnii, nagyon jó ötlet ez a ki-kinek tartozik oldal. Azt hiszem, én is összeállítok egy röpke listát arról, hogy kinek hány db van félretéve nálam, mert már megint rengeteg szalvéta vesz körül... Most megnéztem, Neked 14 db-ot tartogatok - eddig. Akkor megyek és körülnézek még Nálad! Tegnap este csuda klassz szalvikat láttam Kép Addig is: ha abból a halványzöld hátterű dinnyésből még van, légyszi tegyél félre nekem egyet, oké? Köszi.
giny
 
 


Sziasztok lánykáim! Most tettem fel egy csomó cserét a babanetes mindkét cserealbumomba!!!! Várom a jelentkezőket! Szabin vagyok, Katinkát készítem össze a középiskolába illetve a kollégiumba, de ha géphez jutok, jövök! Hétfőn, kedden kaptam csomagot: csuti, decoupage Andi, mac 212, abby! megjött a második pakk! Anykótól pedig a sétálók!!!!Köszönöm mindenkinek és csütörtökön mennek a válaszok! Kérlek benneteket, az új cseréket nézzétek meg, és jelezzétek, hogy még csomagolni tudjam!!!
Macsnyelv! Köszöntelek újra közöttünk, talán összejön végre a cserénk! az Új szalik albumodból a festmény napraforgó.... szaliból 2 db-ot kérek még lezsírozni a többihez!!! Psuzi! Edit
anizs007
 
 


Abby!
Augusztus 23-án megérkezett a négy darab nevezési szalvi!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


GinyKép félretéveKép
hajnii
 
 


Ment ma csomi:
Zsóka ( a mai 6 kérésed isKépKép )
Andi001
Jubi
Zsuzsimano
Andi212
Szandra
Kira

Anyko..címed későn kaptam meg, holnap adom fel...
Hajni
hajnii
 
 


Szandra, Stuci!

VÉGRE elindultak a borítékok ma délután! Szóljatok, ha megkaptátok!

Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


ZsókaKép

Irtam neked mailt, légyszi jelezz majd visszaKép

köszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ánizs !

Végre Te is itt vagy !!

Ki hiányzik a csapatból ?
Ki mer még ilyenkor nyaralgatni ??

Zsóka
bizsóka
 
 


SziasztokKép

Zsóka, irtam választ, és holnap repülnek a szalvik a postáraKép

Jányok szabad a vásár, tettem fel új szalvikat, az 57. szalvitól mindegyikből két darab van, kivétel ahova azt irtam, hogy egy. Aki kéri kapjaKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hajnii!

Tuti, hogy ezentúl egész Veresegyházig elmegy a csomid - beszéltem az operatőr kollégámmal, aki ott lakik :-)))

A felesége a postán dolgozik ráadásul :-))) És ő rendes is, bár tud csúnyákat mesélni. :-(((

Mindjárt válogatok tőled :-)))
macsnyelv
 
 


Agibosziiii!

Keernek az 57esboool, meg a 66osbol, meg a 69-70-71esbol! (persze ha meg nem maradtam le rola) Kép
Holnap megyek szalvivadaszatra reggel, remelem hozott ujakat a noci a boltba! Kép

Koszikee!

Snail
snail
 
 


Mutatok nektek valamit:

http://gportal.hu/portal/tomena/
mágia
 
 


SnailKép

Eltettem amiket kértél, várom a holnapi ujdonságokatKép

MágiaKép
Gratulálok az új weblapodhoz, nagyon kafa lettKép


ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: