Új privát üzeneted érkezett!

Én azért jöttem fel, hogy megmutassam az első konzervesdobozomat...de amit ti műveltek...Főleg Te Jubi!!!!....azt már dícsérni sem lehet, mert az is kevés!
Szóval ég a pofim, hogy csak ilyet tudok mutizni! Kép Kép
Na de ha már itt vagyok, azért csak megmutatom.
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=30
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=31
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=32
Szóval van még mit tanulnom! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko, naggyyon jó kis dobozt csináltálKép

Paat, nagyon szép lett a nagy kép, nekem is kék a konyhám. Na ugye, sikerült a linkelésKép

Jubi, sajnálom azt a jó kis képedet. Pont egy ilyet szalvit készülök tálcára rakni. A könyvborítók nagyon tutik lettekKép

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


JubiKép
Nem is hiszem el, hogy ez a két falap valaha milyen csupasz volt! Valami csodát műveltél vele!
És paatKép most kivételesen mind a két oldala egyformán tetszikKép
A rózsás képedet rettenetesen sajnálom! Pedig tegnap is eszembe jutott, nagyon szerettem.....Kép

PaatKép
nagyon igazad van, tényleg kihagytam a dec. ragasztót! Rendkívül szemfüles vagy. De képzeld, csak 1 doboz ment rá, az sem teljesen! Úgyhogy Szilde ezt is vedd hozzá. Az ára kb. 800 ft..Kép
A nagyalakú képed hihetetlen jó lett! Jól látom, hogy nincs egy fia ránc sem rajta???????

AnykoKép
Jaj te lány! Olyan szépekt csinálsz te is! És ha most erre a békucira volt kedved...Kép Nagyon édes lett! Én pl. nem tudok ilyeneket...sőt, semmilyen gyerekmintával nem tudok semmit csinálni..Kép
Megvettem a festékedet, már borítékolva vanKép Akkor hamarosan feladomKép És nem kérek érte semmit!Kép

Most száradnak a gipszkereteim, 3 db. Még nem tudom, hogy mit csinálok belőlük....


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Sziasztok!
Minden nap benézek ám, csak most volt egy rossz hetem..és még mindig nem vagyok teljesen jól..de nem bajKép gyógyulgatokKép
nagyon jó dolgokat csináltatok már megintKép Jubi a könyvesed tecc!!!! KépKép Egyik kedvenc sz-m ..Kép
Többiek munkái is jók nagyon!!

Mivel ma már nem mentem falnak a fülfájástól, ezt csináltam: http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=40306&index=27 Apájámnak kedvence lett..pedig nem is a színvilágunkKép
Most megyek, van még pár alapanyagom..Kép

cupp
Hajni
hajnii
 
 


Jubi!

A Babanaplók borítóját belül mindenféleképpen csináld meg olyan kopottasra mint kívül.Szerintem szalvétát nem feltétlenül kíván,bár a macisba egy pici macit tehetnél az egyik sarokba a rózsásnál meg úgyanígy egy rózsát.Jól látom,hogy kicsit antikoltál ,maszatoltál?Szépek!
Én már kicsit "unom" a babanapló készítést mert az elmúlt időszakban 4db-ot kellett csinálnom és mind csajosatKép
Ha esetleg bellap kell,akkor küldök szívesen!

Jucus
20170114224602
 
 


JucusKép én kérnék bellapotKép
Köszi
Hajni
hajnii
 
 


Jucus!
Köszi, már megterveztem hozzá a belső lapokat, mert hogy ez nagyon személyes lesz Kép Viszont ha küldenél nekem emilben bellapot megköszönném, hátha legközelebb jól jön. KépJa, és köszönöm a tanácsot, akkor gyorsan bekrétázom a belsejét is a falapoknak! Hát, igen ez a tapasztalat, ami még nekem hiányzik Kép

Hajnii!
Fülfájást illetően veled érzek, nekem is volt egy időben, vissza-vissza tért, de már meggyógyultam belőle! Az akasztó aranyos lett, olyan kis "koplett". Kép

Pussz, és joccakát! Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi,Hajnii!

Elment!

Jucus
20170114224602
 
 


Hali!

Nagyon álmos vagyok, úgyhogy csak jóccakát kívánok néktek!

Kép
krimo
 
 


JubiKép
Én olyan tök vagyok! Már megint elfelejtettem a citromkoszorúdat megdícsérni, pedig nagyon tetszik! Az az óra hihetetlen! Mi az alapja?? A kép is szép lett, jó ötletet adtál!Kép

HajniKép
innen is jobbulást, a fülfájás az egyik legkeményeb....Kép A kis akasztód azért remekül sikerültKép

krimoKép
neked is jóccakát!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Asszem konyhaszekrény ügyben először a vasalós megoldást próbálom ki.A festéssel az a gond,hogy úgy nézem a szekrény fényes felületű farostlemez.Attól tartok lerúgná a diszprzitet.Mivel lehetne akkor festeni?
Ha sikerül megtisztítani a felületet,és más nem jön össze,akkor az öntapadós tapétát sem vetem meg.Persze nem foltokban!Kép
Sajna a férjem egyenlőre nem volt lelkes a szalvéta-mintázós ötlettől.Ő egyszínűt szeretne.Mondjuk ettől,ahogy most kinéz,már csak szebb lehet.KépMármint a szekrény.Kép
Ami a képfeltevést illeti,kéne hozzá egy jó kis digigép.Szóval nem ígérem.
Ha lett volna fgép,már tettem volna fel gipszképet,csereszalvit is.Dehát így ebből egyenlőre kimaradok.KépKép
Köszi mindent.Lelkesítő a lelkesedésetek.KépOlyan aktívak vagytok,hogy csak..A kezeitek alatt újjászületnek a tárgyak.
Ha bezárnának benneteket egy romos kastélyba,hamarosan gyönyörű szép kacsalábon forgó palotává tennétek.
Bye.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok Lányok !
Asszem a Birodalom visszavág mintájára( tudjátok: Yoda-mester) nevezzük el Kodát Koda-mesternek.

Jubi -Hajni - Többiek !

Csodálatos dolgokat műveltetek.Egyenlőre csórom az ötleteket, igencsak szívdobogtató holmikat "barkácsoltok" össze.

Anikó !
Indulsz az amatőr művészek kiállításán ? Mert mióta vagy amatőr ? Vagy inkább úgy kérdezem, meddig akarod még idesorolni Magadat ?

Puszika : Zsóka
bizsóka
 
 


Anyko!
Aranyos ez a béka, de miért linkelted be háromszor?Kép Megmutizod majd azokat a munkáidat, amiket kiállítasz? Sok sikert, hátha felfedez valaki!Kép

Paat!
Hogy csináltad, hogy ez a kék kép ENNYIRE SIMA lett? Hol kented? Alul v. felül? És milyen technikával?

Koda!
Az óra alapja egy fa IKEÁS óra, 990 pénzbe kerül, óraszerkezettel együtt. Az óra és a kép mellé ma még csinálok egy szalvétatartót, a jövő héten pedig egy konyharuhatartót is, csak ahhoz még ki kell menni a Corába alapért. Szóval ez egy szett-féleség lesz Kép Alakul a könyv, de csak este lesz teljesen kész, mert a fúrót a párom kezeli Kép Holnap reggel elmegyünk Miskolciába, délután jövünk haza, majd utána felteszem a képet...és beszámolok róla, hogy tetszett-e a sógórnőmnek Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

JucusKép
Kérhetnék én is bellapot?

Lányok nincs valamelyikötöknek muffinokat ábrázoló képe, amiből bellapot tudnék varázsolni??
Fakönyvkészítésre adtam a fejem én is, a sogornőmnek csinálok egy recept könyvet, már 224 receptet beszerkesztettem A/5 méretre, de olyan egyhangu igy a fekete fehér, valamivel fel kéne még dobni. A boritóját már kitaláltam, a szakácsos maci sorozatból a fius macis lesz rajtaKép

Jányok
olyan csudaklasszakat csináltok, hogy csak kapkodom a fejemet. Beszereztem a ti műveitek alapján egy csomo alapanyagot, már csak időt kell varázsolnom , hogy fel is öltöztessem őketKép

Fantasztikusak vagytokKép Bizsoka, a Yoda-mester hasonlat a lehető legjobb voltKép

puszi
Ági
Ui: én most utoljára egy szeretet befötett készitettem az anyukámnak ezekből a szivecskékből a kisfiam nevében a szülinapjáraKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Nem azért fogok kiállítani, hogy valaki felfedezzen! Kép Csak ez olyan jó poén. Kicsit színesíti a mindennapjaimat. Végre történik valami ebben a városban és részt akarok venni ebben. Na meg, hátha elkel pár kép, amiből tudok vásárolgatni ezt azt! Dekup kellékekre gondolok.
Hogy miért nevezek be amatőr művészek kiállítására? Mert még jócskán az vagyok! Ha Koda és Jubi keveréke lennék, nyugodt szívvel mondhatnám magam profinak, de ettől én még igencsak távol állok! Kép

Jubi!
Hogy miért linkeltem be 3x???? Kép Mert hülye vagyok! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ági!

A szeretet befőtt nagyon tetszik! Hogy jutnak ilyen fantasztikus öttletek az ember agyába? És az enyém miért ilyen üres mindig???? Hogy van ez?? Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


SOS!!!!Koda, Jucus!!!!!
Hány lapot tegyek egy A5-ös farudas könyvbe, hogy ne legyen se túl sok, se kevés??????
És mire figyeljek a fűzésnél? Mennyire legyen feszes?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Agiboszi!

Küldöm!

Jubi!

Jó a kérdés,de nem tudom rá a választKép!Olzan saccperkábé a lapok száma.És a fűzést is ki kell kisérletezni.Volt,hogy 3x fűztem újra mert vagy túl laza lett vagy túl szoros.Na,most jó sokat segítettem!

Jucus
20170114224602
 
 


JucusKép

Köszi szépen, én meg küldtem neked a recepthegyeketKép MEg egy kis leirást a füzötthözKép

Remélem jó bonyin irtam le hogy kell használniKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jucus!
Köszi, most már mindent tudok...Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Húúúúúúúúúúú, de szépeket alkottatok!!!!
Én is beindulok a hétvégén, ígérem Kép

SOS!!
Ánizs száma kéne, de sürgősen!!! Tud valaki segíteni???
Pussz:Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


JubiKép

Én annyi lapot tettem bele, hogy ha özzezárom, akkor pont annyi legyen, mint a rúd vastagsága.
Fűzésnél meg úgy csináltam, hogy mikor kb. 2 fűzést megcsináltam, teljesen kinyitottam a könyvet egy asztalon, és lapoztam benne. Úgy fűztem meg, hogy könnyen tudjak lapozniKép ha szorosnak bizonyult, akkor engedtem a zsinóron.

ZsókaKép
Koda-mester: KépKép

ÁgiKép
Miből vannak a szívecskék????

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Holnap suliban leszek, azon gondolkodom, hogy vigyek magammal valami kupálnivalótKép Majd vagdosok mintákat a pad alattKép

Ezt csináltam ma.

Ágiboszi, nagyon jó a szeretet befőtt! Ha megengeded lelopom az ötletetKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


SziasztokKép

Koda-mesterKép
gipszből vannak kiöntve, a milkás csokis dobozbelső müanyagját használtam fel (tudod a szivecskés deszertjük) és miután kiforditottam még fél nedvesen leszedtem a róluk a milka feliratot.

ContiKép
nyugodtan lekopinthatod, én is azt teszem amikor valami tuti jó ötletet látok nálatok. Nagyon klasz lett a mai termésedKép

JucusKép
megkaptad a recepteket?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

IGEN!
Lemaradtam a befőttrő.Hol kell nézni?

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus:
http://babanet.hu/album/albumimages/2190/72832.jpg
Hogy érzed egyébként magad?

Hajni!
Jobbulást neked!! Szuper lett az akasztós!!
Vettétek, vagy csináltátok az alapot?

Ági!
Befőtt szuper, nagyon jóóóóó ötlet!!

Conti! Anykó! Paat!
Ti is nagyszerűt alkottatok!!

Jubi!
Megrendelésre is csinálsz babanapló borítót?? Én sajna nem merek nekifogni... Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda mester!
Várunk benneteket!! Már csak egy kérdésem lenne...azért csak 'meglátogattok' bennünket, mert hármasban szeretnétek egy napot tölteni, vagy mert nem akartok zavarkodni... ?

Képzeljétek, sikerült Ánizsnak beszereznem a várva várt öntőformáját, remélem a postán nem önt gipszet senki...

megint Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsuzsimanó!

Köszi,látom már!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!
A 7en kaptam szalvikat:anykótól, ágiboszitól,ánizstól, stucitól! Nagyon szépen köszönöm!Kép
Koda hát persze, hogy megnézed a boltívünket!Kép Már ki is néztem a randink idöpontját! És köszi a tippeket már használtam a plextolt és a gessot is! Nem röhögni..én most értem el erre a szintre!Kép)
Gratula mindenkinek az alkotásaihoz! Nem szeretnék senkit kiemelni mert tényleg fantasztikusak vagytok! De csak így tovább legalább nem is kell sokat gondolkodnom, ha alkotni akarok!Kép Lenyúlom az ötleteiteket!
Vettem sok alapanyagot és már alig várom, hogy decoupáljam öket! sok cserép minden méretben fa akasztók, vágódeszka....stb. Szóval várom a hüvösebb öszi napokat!Kép)
Kellemes 7végét mindenkinek!Kép
abby
abby
 
 


Jóreggelt mindenkinek!

Conti!
Szóval neked sincs fúród! Kép De legalább van polcod ahová ki tudtad tenni a gyönyörűségeket.
Már akartam kérdezni, hogy az a két kissebb egyiptomos, mire van ragasztva? Mindjárt indulok a piacra, és feldobom a levelet.
Fúú, csak most vettem észre az új képedet! Olyan a keret mintha beton lenne, hogy csináltad? A suliban meg tessék a tanítóbácsira figyelni! A
7+8-át! Kép


Jubi!

Te nagyon bátor vagy, ha rámersz bízni egy ijen szép képet egyszál gombostűre! Nállam a maximum a szárított narancskarika, ami gombitűn lóg Kép
Én azthittem, hogy a citromkoszorús óra egy ikejás sámlin van aminek kiszedtes a lábát... Kép
Jellemző, hogy bonyolítom a dolgokat.

Anyko!
Szerintem nagyon édi a békucid, már kedvet kaptam én is a konzervdobi gyártáshoz, csak rá kéne szánnom magam, hogy megegyek eggyet.
Sok sikert a kiállításhoz! Nem sajnálod a műveidet, ha megveszik? Engem is fűt a párom, hogy csináljak eladásra, de ami már itt van készen (és nem tudom hova tenni) azt nem vinné el, mert hát úgy tetszik neki mind Kép

Hajnii!
remélem azóta már meggyógyult a füled, szép lett az az akasztós bigyusz.

Ágiboszi!
nem semmi az a befőtt, azthiszem az uborkáimmal jobban jártam Kép (azon nem volt milka felirat) Kép

Na befejeztem a szómenést, most a pijacramenés jön!
pusza: krimo

Kép
krimo
 
 


Hello mindenki!

Csak nem indul az a varrás, pedig 2 napja kipakoltam mindent, így gyönyörű az étkező, holnap meg vendégek jönnek...
Tényleg!
Ti hol alkottok? Én utálom mindig visszapakolni és költöztetni a cuccokat, kis helyre visszavonulni meg ezzel a hobbival lehetetlen. Marad a konyha, ami szerencsére hatalmas, könnyen tisztítható, közel a víz, csak sajnos az asztalnál a párom néha enni akarKép

Ma ahhoz, hogy kinyissa a konyhaablakot 8 száradó gipszkeretet kellett elpakolnia Kép

No de komolyra!
Hajni, nagyon jó az akasztód, tökéletesen beleillik a szalvi!

Tiszta dili vagyok!
Két tuti kép keretét akartam meggybordóra festeni, mint a konyhabútorom és megint mályva lett!!!!!!!!!!! Kicsit tán másabb , mint múlt hétenKép
Szóljon, akinek jó mályvára van szüksége, barna és bordó HELYETT kiválóan megy. Na próbálok nekifutni újra, amíg alszik az aprónép


Ja! A nagy kék tényleg szép sima lett, ránc nélkül szinte. Kb 2 cm széles, lapos kemény ecsetet vettem és csak felülről kenek most mindent.
paat
 
 


Conti!
tök jó a képed kerete. belekeverted a festéket a gipszbe?

Anyko!
v. Koda szakértő!
Ha eladsz egy képet a kiállításon, nem kell vmi papír meg számla? V csak kéne? Én eddig ezért nemigen mertem
paat
 
 


Krimo, a két kicsi egyiptomos gipszen van, ami egy salátásdoboz teteje megfordítvaKép
A rózsás kerete...megér egy misét. Az egész kép egyébként valami hungarocell szerű anyag, de mégsem az. Lehet, hogy a pályázaton ilyet lehet majd nyerni. Szóval lefestettem arannyal, beszívta magába jó mélyen, nem baj, gondoltam repesztve lesz, hát beszívta a lakkot is. Rámentem vajszínűvel, ez lett belőle. Nagyon apró repedések lettek rajta. Nekem nagyon tetszett arany kerettel is, de a lányom leszavazta, én meg hallgattam rá.

Paat, ne aggódj én is ilyen jól keverek szineket.

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Paat!
Itt nem kell számlát adni! Ez amatőr kiállítás..nincsenek vállalkozók.

Készült néhány új alkotásom is! Na nem olyan nagyon jók...
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=33
közelbbről. Ilyen tiritarka!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=34
Ez a zöld kép nem ilyen fonnyadt zöld. A fotó lett ilyen vacak!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=35
Közelről:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=36
És egy kicsi képecske. A cserépben virág lesz. A keret sablonjaként pedig a Milli vajkrém dobozát használtam! Kicsi, de nagyon sok jó dolognak az alapanyaga. Rengeteg ötletem van vele!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=37

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

Nah elkészültem még időben a muffinrecept könyvvel.
Kicsit öszvért alkottam, de elsőre azért nem annyira gáz szerintemKép Azért lett őszvér a dolog, mert ugye farudaskönyv alapot vettem, de a bellapokat rajzlapra nyomtattam és annyira vastag lett, hogy inkább megvartam és utána aplikáltam rá a boritót a faruddal együttKép
Vettem vizesbázisú antik festéket, most csak barnát kaptam, kiprobáltam, hát még a technikám nem ér fel Koda mesteréhez, de majd jó padaván leszek és gyakorolokKép
Bizom benne, hogy tetszeni fog a sogornőmnek és értékelni fogja, hogy egyedi alkotás tulajdonosa lehet.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Zsuzsimanó!
Nnemááááááááááán!Kép Még hogy nem mersz belefogni egy könyvbe...szerintem nincs benne semmi különös a fűzésen kívűl..azt viszont sikerült elrontanom elsőre, és át kellett fűznöm az egészet. De végül mégis csak sikerült. Ez egy olyan könyv lett, amit ha az egyik oldalról nézek, akkor babaváró napló, ha megfordítom, akkor pedig babanapló. Jelentem, nagyon örült neki a sógórnőm.Kép

Abby!
Én nem röhögtem...én sem használtam még soha gessot Kép

Krimo!
Nálunk több kép is gombostűn függ, és bírja is rendesen, ha nem rugdossák focival a falat Kép A rugdosástól lazult ki, egyébként nem is hinnéd, mi mindent kibír Kép

Paat!
Hogy hol alkotunk? Én pl. a konyhában vagy a nappaliban, attól függően, hogy alszanak-e a fiaim, vagy ébren vannak. De utána mindig szépen elpakolok magam után, ugyanis a párom rendmániás Kép Jamina oldalán (a dekupázs alapokban) találsz színkeverési útmutatót (www.gportal.hu/portal/jamina), ha nem szeretnél újra és újra és újra .....MÁLYVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT! Kép

Anyko!
Sok sikert a kiállításhoz!!!!!!

Ági!
Nagyon király lett a muffinos könyv!! Én is szívesen kapnék ilyet, bár azt sem tudom mi az a muffin Kép

Off: Képzeljétek, tegnap volt a nagyfiam 6. születésnapja!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Gratulálok a nagyfiadnak!Kép Kész férfi!
A babakönyv nagyon szép lett! Jó lett a fűzés isKép És ahogy olvasom, örültek is neki!
És itt van egy muffiKépKép
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/73704.jpg


ContiKép
Rettenetesen tetszik nekem a rózsásod! Bár nekem minden rózsás tetszikKép De tényleg szép lett, és a széle különösen jól sikerült! És arany kerettel is jó lett volnaKép


AbbyKép
Írok neked is, csak lassan haladokKép De a szerda tökéletes, nagyon örülök!!!!KépKép

AnykoKép
nekem az almáskosár tetszik a legjobban! Annak olyan szép lett a színe...olyan jó vad!Kép

ÁgiKép
Nekem nagyon tetszik a könyv! Pont azon gondolkoztam, hogy mi az a barna a fedlapon. De aztán olvastam! És a varrás is szuper! Látod, én nem tudok varrniKép
Amúgy azt hittem, a kis szívek csokiból vannakKép

PaatKép
Én a nagyszobában alkotok...A konyha nem alkalmas rá...Az asztalunk a szobában tiszta festék, lakk meg miegymás, ami nem jön le...KépKép A férjem nem vigyorog így....

ZsuKép
Neked ment egy kis levélke..

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Paat, nekem ilyen a konyhaasztalom. Ha jön valaki akkor összapakolok egy kicsit.

Anykók, nagyon jók lettek a képekKép

Ági, nagyon klassz lett a könyv, én is muffin rajongó vagyok.

Jubi, gratulálok a kisfiadnakKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!

Húúú, olyan jó sokat írtok, alig győzöm olvasni!
Mire elolvasom, már nincs időm írni.
De a képeket mindig megcsodálom, olyan ügyesek vagytokKép
És ezek a könyvek gyönyörűek!Kép

Én alkotgatok, csak most nincs nálunk a gép, így nem tudom megmutizni.

Jubi!
Boldog szülinapot a fiadnak!
Nagyon helyes srácKép Majd megmutatom a lányomnak, bár rá már Koda Marcija várKépKép

Mivel dekupázst most nem tudok mutatni, itt a büszkeségem:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1374&page=2&image=73756

http://babanet.hu/album/main.php?album=1374&page=2&image=73758

Megyek kávézni!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Nagyon megtetszett a patina! Én is szeretném kipróbálni! Megnézem, hátha kapok a városban. De ha nem, akkor az aranyszínű festékkel tudok hasonlót kreálni? Vagy teljesen más elven működik a dolog???
Ilyenkor nagyon utálom, hogy ebben a pici városban lakunk. Csabán biztos lenne, de oda én nem tudok bemenni! Így itt tengetem mindenapjaimat és bosszankodom, hogy semmi nincs!
Na nem sopánkodom, hanem nekivágok egy képnek! Kialkotom magam!!! Kép Aztán jövök mutizni!

Era!
Pöttöm lánykád nagyon tetszik! Hol laktok? Nekem van egy szép kisfiam! Kép Vagy már tuti a Marcié??? Kép Akkor valszeg lekéstünk! Na sebaj, ha van másik lánykád, akkor az is jó lesz!

Tényleg megyek!
Már csak annyit, hogy Jubikám...a napló annyira gyönyörű lett, hogy ezt nekem is ki kell próbálni! Most akarunk babát és ugye napló nélkül babát várni... nem lehet! Kép

Itt sem vagyok!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

Először is gyorsan bezsebeltem a dicséreteket, nagyon jól esettKép
Másodszor pedig elkészült az első órám, ez is ajándékba megyKép Kőhatásu festékkel csináltam és arannyal patináztam, Anyko szerintem simán lehet vele patinázniKép

Most megyek és remélem bezsebelek még egy kis elismerést a sogornőmtől isKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Anyko!
Tényleg tervezitek a második csemetét? De jó! Kép Gyorsan csinálj egy naplót, azon ne múljon Kép
És van még neked egy másik ötletem is: nyiss egy kreatív boltot abban a kisvárosban!! Megoldódik a gondod, na meg biztos lenne rá igény is, vagy nem jó ötlet?

Beni fiam köszöni a szülinapi jókívánságokatKép

Koda!
Köszi a muffin képet, olyan guszta, lehet, hogy sütök én is!

Era!
Olyan hangulatosak ezek a fekete-fehér képek! Én is ki fogom próbálni!

Ági!
Húúúúúúúúú...ez az óra nagyon extravagáns lett! Gratula!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


nagyon jó lett az óra Ági! Én is szeretnék már régóta, de itt nincs óraszerkezet! Peddig annyi jó ötléetet tudnék lopni tőletek! Kép

Jubi!
Valóban tervezzük a második babát! Nem tudom mikorra jön össze! A naplót pedig tényleg szeretném megcsinálni! Nagyon tetszik a tied!
Boldog szülinapot a nagyfiadnak! Olyan komoly a képen! Kép

Amíg aludt a babám, csináltam 2 képet a kiállításra! Őszinte véleményeket kérek ám!!!!
Első:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=38
Festés közelről:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=39
2. kép. Ez elég erős szinezetű, de a férjemnek nagyon tetszik!! Kép Ez nagy szó nála!!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=40
Közelről a keret:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=41

Azt még kell jegyeznem, hogy a szalvikat csak gyors beledobtam a keretbe és nincs beleragasztva!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Jubi, szuper a könyved! A macisat még értem, de a rózsák mellé hogyan krétáztál?
Ági!
A muffin itt is bejön, szóval jó a könyv! Nem tudnál némi szellemi anyagot átküldeni hozzá?

Húúúú, vendégek! majd jövök később
paat
 
 


SziasztokKép

Köszönöm a dicséretet, a sogornőmnek nagyon tetszett mind a két ajándék, sőt meg is kérdezte hogy hogy találtam ki az órát, mert most romlott el az előzőjeKép, az elefánt meg a mániája, igy az adott volt, hogy a minta az leszKép

PaatKép
Szivesen átküldöm neked a beszerkesztett recepteket, a/5 re hoztam össze, és 6 csomag 5 lapos belives adagba raktam a könyvhöz, de ha gondolod akkor a simán összeszedetet is átküldhetem, azzal azt tudsz variálni amit szeretnélKép

AnykoKép
Az óraszerkezetet én Anitától rendeltem, ott volt a legolcsobb.

JubiKép
szupi lett a babakönyved, nem csodálom hogy tetszett az uj tulajdonosánakKép
Az óra kinomban lett ilyen szinű, nem sikerült eltalálnom a meggypirosatKép oszt a végén ezt hoztam ki belőle, jó kis indiaias szinkavalkád lettKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hali lányok!

Ti megint mennyit írtatok, és alkottatok! És milyen szépeket ráadásul!
Ma én is kikölköztem magam, voltam a keresztjányoméknál+ még a barátnémnál, úgyhogy ma három kiscsaj fárasztott Kép
Tegnap este csináltam két képet fára,
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=2
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=3
ma két lakkozás közt fűztem a jánynak gyorsan egy karkötőt:
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=5
meg a maradék szalviból mégegy képecske:
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=4
no mára ennyi voltam, eldőlök....

Kép
krimo
 
 


Hűha!
Krimo!Ez igen!És mond csak a valóságban mekkorák ezek a képek?Ugye farönkre dolgoztál az első kettőnél?És miből van a kép?Talán bizony az is szalvéta?Hihhetetlen.Kép
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Krimo, és a körmök?Kép Nagyon jók a képek, hol lehet ilyen fatörzset szerezni?

Anyko, szerintem nagyon jók a keretek, mindig előbb a keretet csinálod? Nálam pont fordítva.

Era, édes a kislányod, nekem is van kettő. Kicsi meg nagy.

Ági, szuper az óra! Pénteken kaptam egy csomagot Anitától, úgyhogy lesz mit dolgoznom.

Megmutatom a hétvégi cserepemet. Végre kipróbáltam a repesztés+szalvi variációt.

Most nekem is egy óra van soron, estére remélem meglesz.

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!
látom mindenki gyönyörüségeket készített megint!Kép Én is alkotgattam, de most szinte sorozatgyártás megy! van 1 néhány baba-barát-látogatás és nekik is csinálok ajándékba képeket! Tegnap elkészítettem életem legcsúnyább képét...és szegény barátaink ezt kapták! Teljesen ciki volt mert a barátnöm is elkapta a kismamabetegséget /a dekupázst!Kép)/ és ö is szépeket készít!
Koda! Már várom nagyon a szerdát!Kép Azért is igyexem, hogy legyen mit megmutatni neked!Kép
jubi! Neked nem is kell a gesso, majd ha én is ilyen gyönyörüségeket alkotok mint Te akkor én sem fogok semmit sem kipróbálni amiröl azt gondolom, hogy dob a müvem szépségén!Kép 1ébként 1 témában utazunk, nekem is a mediterrán a mániám és az olivás! Mondjuk ez lácccik a pályázatos képemen is...vagy nem?!Kép)
Csináltam temperával és plextolból festéket, egéyz jó! De nekem a maszatolás jobban tetszik!
Jaj! Gratula minden könygyártónak! Valamikor ki fogtok oktatni rá, mert írtóra tetszik! gyönyörüek! Ha kér valaki muffin receptet még akkor írjon emilt és küldöm! Én is és a család is nagy muffin evöKép)
Majd még jövök!
Kellemes napot mindenkinek!
abby
abby
 
 


Sziasztok Lánykák! Lejárt a szabim, mától ismét dolgozom, így tudok jönni! Zsuzsi megszerezte nekem a vágyott kiöntőformát!!!ÉS BESZÉLTEM VELE TELEFONON!!! Olyan jó volt!!!! Ha megérkezik a forma nekiállok ezerrel és jövök!! A nyáron csak öntöttem és öntöttem, lassan a konyhába nem tudok bemenni, mert 6 műanyag láda tele van kerettel!!!
Jubi! Gratulálok a szülinaposnak!

LÁnykák! Mindenki nagyon szépet alkotott, koppintok is rendesen lemezre, aztán ha eljön az én időm.....
Puszi mindenkinek! Edit
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?