Új privát üzeneted érkezett!

Anyko,
abban bíztam, hogy Te tudodKép.
Visszaolvasva a mailedet, azt látom, hogy aug.7-én kérteket még nem postáztad, de azokért már kértél cserébe(E62
E58 E59 E52) akkor én kértem félreértésből értük és most. Tehát én lehetek összesen 12db, Te pedig ezek szerint még kérhetsz 8 db-t. Ha jól számolom.Kép
Timici
timici
 
 


Itt vagyok ám még!!!

Szóval!!!

Aki ad 1 db bohócost, annak hihetetlen soha vissza nem térő fantasztikus szalvétáimat kapja ajándékba.

A 2811 számú albumom negyedik oldalán fellelhető 4 db új szerzeményemből kap 2-2 db-ot AJÁNDÉKBAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Pusza mindenkinek.
Jó éjt.
Mert most gyújtják a lángot!!!
mágia
 
 


Mágia!
Írtam mailt csere ügyben!

Zsu!
Vettem! És csomagoltam, de nem adom még fel, hátha lesz még, amit szeretnél. Ha nem, szólj és dobom is a postára!

Snail!
Ezt is elraktam a tulipánoshoz és a többihez, ami itt várja, hogy eljusson hozzád! Kell még valami, vagy küldhtetem hétfőn?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

AbbyKép,
köszi a kék fánitKép.
mindjárt mailek is...
Timici
timici
 
 


Itt vayg Timici???
Írtam mailt!

Kép

KépKép
anyko
 
 


itt vagyok
mail nem jöttKép
T.
timici
 
 


megjött a mailKép
kérj még!
T.
timici
 
 


Halihó Timici!
Ok, akkor még megnézem, hogy mit is kérjek! Kép
Holnap írok!
Puszi!
Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Ági! Jöhet a mail a címeddel, azt hiszem van mindenböl! Nekem kelleneTöled: 8,29,10,37,42-böl kettö!
Sajna nem tudok mutatni az alátétböl, de van nálam a koktél macis szalvi, na pl olyan csak 2szer vagy 4szer(?) nagyobb a normál szalvinál. Tehát u.azokkal a mintákkal is vannak mint a szalvik! Olyasmi a mérete mint a riszszalvié.
abby
abby
 
 


SziasztokKép

AbbyKép
Szalvik eltéve neked.
Ezzel a tányéralátéttel nagyon felkeltetted a fantáziámatKép milyen cserelapot kérsz érte?, mert engem érdekelne, főleg hogy elhangzott benne a bűvös szó: maci!Kép
Mail menne a címemmel, ha tudnám hova küldjemKép Megoldás: küld Te a tiedet és akkor arra válaszolok, a profilomban ott az elérhetőség.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Mágia!
Ott dekkol a keresett szalvétából az oldalamon 7 darabKép
Mikor jártál felém utoljára???Kép

www.g-portal.hu/szandra357

Szandra
krampuszmama
 
 


Anyko!

Raer a szalvi, mert nem leszek jovo heten itthon, ugyhogy ugysem lathatom eloben meg egy darabig.Kép (de a postaladankat uritik tesomek vegulis). Ha gondolod feladod, ha gondolod varsz meg vele. Kép Ha osszefutok a korutazasomon valami szep szalvival, akkor nem engedem hogy elmenekuljon. Kép

Snail
snail
 
 


Ezek az uj szerzemenyeim! (a honlapomon nincsenek fent)
Ker valaki?
Kép Kép Kép

Snail
snail
 
 


Snail!
Én kérhetnék egy darabot a kávésból? És még választok egyet, így egálban leszünk!
Nem adom fel a szalvikat, majd csak pénteken, így akkor ér oda, amikor hazaérsz! Kép
Puszi!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Elteve a szalvi! Te remelem hetfon mar megkapod amit tegnap adtam fel. Kép

Snail
snail
 
 


Anykó! Emilke ment!
Zsuzsimanó! almás-gyümölcsösből csak 2 db-ot vettem, természesen az enyémet is megkapod, mert nem tudom mikor tudok megint Kaposvárra eljutni szalit venni! A 3 pipacs oké! Azért csak még mindig kukk be hozzám!!!
Edit
anizs007
 
 


Krampuszmama!!!
Írtam az oldaladra!

Anykó!!!
Szalvétál lezsirozva számodra! Megkaptam az Emilt!
mágia
 
 


Sziasztok csajszik!Kép
van néhány új szalvi a portalos oldalamon,de csak pár darab ha valakinek kell belöle jelezze. Jöhet a kérés emilben, a címem már látható a profilomban!-Ági!Kép)
Kellemes 7végét!
abby
abby
 
 


Anyko!

Csak hétfőn indulnap a szalvétáid útnak, de így legalább egy kicsike meglepi is került bele!Kép
timtim
 
 


Anykó!! Küldtem Emilt!!!

Krampuszmama!!! Írtam a portálodba!
Kellene még 2-2 db a rózsaszínű kávés bombázókból. De én már nem tudom, hogy hogyan állunk. Világosítsd föl az elmém légyszives.

WANTEDOLOK ILYET KépKép
mágia
 
 


Júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj megint szterejóóóóóóóóó!!!
Tök izgi!

Szóval ha valakinek van ennek a fele, akkor azért 10 szalvétát adok.

Pusza
Mágia
(Azt hiszem mára ennyi elég is lesz)
mágia
 
 


Nincs valakinek ilyen katicabogara???????
Egy negyed is jó lenne?????
Naaaaaaaaaaaaa???

KépKép
mágia
 
 


Nincs valakinek ilyen katicabogara???????
Egy negyed is jó lenne?????
Naaaaaaaaaaaaa???

KépKép
mágia
 
 


Kedves napom van!!!

Jó éjt mindenkinek!
mágia
 
 


Abby,
írtam 2 mailt! nagggyon fontosak!!!Kép
Timici
timici
 
 


Sziasztok !
KépÚjabb cseréket tettem fel.
Jó válogatást. Emilkéket ismét fogom - szalvit csak jövő héten tudok postázni, mert pár napig nem leszek.. Hozok megest szépeket.

Pusssz mindenkinek: Zsóka
bizsóka
 
 


Mágia!
Írtam választ.
Hétfőn utazik a csomagKép
A szalvéták külön, mert már hermetice le van zárva.

És még utazik csomag: Jubinak, Veronixnak, Zsunak, és még valakinek, de lusta vagyok kimászni az ágyból és lemenni az emeletről megnézni. Vasárnapi punnyadásKép

Anykó, Neked megy a bohóc.

Szandra
krampuszmama
 
 


Krampuszmamának!!!

Jó rendben!

Megpróbáltam elővarázsolni a lomtárból a régi levelet, de a fijúk abból is kiburították.

Sok jelentősége már nincs. Várom a postás csajszit.

Szia pusza. További jó punnyadást!
mágia
 
 


Sziasztok!

Kissé lemaradtam az utóbbi időben.Kép
Akinek tartozom, jelezze legyenszíves és az is akitől kérnem kell.
Jövő héten megyek egy kis beszerzésre végre, majd szólok.Kép

Nem ismeri valaki véletlenül KAndit? Kért tőlem szalvit pár hete, össze is van készítve egy halommal neki, de nem jelentkezik hiába keresem emilben.Kép

Ágiboszi!
Szalvit megkaptam, köszönöm!Kép

Nelli!
Neked majd írok mélt!

K.

Ui: nincs valakinek legalább 1 db. vv-os szalvija fölösleges? Sehol nem kapokKép és apósom ilyet szeretne az akvárium tetejére.

KépKép


KépKép
kata007
 
 



Kata !

Nem látok semmit se, a tavirózsát ki tudtam venni,de a másik 3-at homály fedi egyenlőre.

Lécci vagy számmal vagy csatolt képpel átdobni.

Zsóka
bizsóka
 
 


ZsókaKép

Megnéztem a cseréidet tüzetesebbenKép A két macskusz kitekatuszhoz kérhetnék még 2-2 dbot a 72 és 75 ös szalvikból? A következő héten megyek felfedező utra uj szalvikért majd, igy szólok ha lehet csemegézni újraKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágiboszi !

6 db szalvika becsomagolva - holnap postázom.

Zs.
bizsóka
 
 


Sziasztok!
most egy hétig nagy valószínűséggel nem leszek, így ha vkivel függő ügyünk van, kérem, hogy mail-ben egyeztessünk. köszönömKép
Azért ha lesz egy kis időm megpróbálok benézni, de a mail a tutiKép.
Jó éjt! pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok Lanyok,

Mi ez a nagy csond ma? Senki nem akar cserelni?

Nelli
szkornelia
 
 


Ildianyu!!! Megkaptam a cuccost köszi!!!
Marhajó a figurás!!! Irtó jó lesz a fiam szobájába.

Abby!!! Megkaptam a cuccost köszi!!!
Az elefánis szebb mint gondoltam.

Bizsóka!!!
Megkaptam a cuccost!!!
Én azt gondoltam, hogy te nem is vetted az adást, és hogy elfeledkeztél rólam.
Köszönöm!!!
Most válogass te tőlem!!!

Sziasztok
Pusza
mÁGI@
mágia
 
 


SziasztokKép

Hazaértem a nyaralásbólKép

AnykoKép
Látom odaért a szalvéta, szuper!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kodám, földim!Kép
No végre, hogy hallhatunk felöled! Remélem kellemesen telt az elmúlt hét! Majd jelentkezem én is valami emilke félével!Kép
Mágia! Nekem csak szép szalvijaim vannakKép Örülök, hogy tetszik!
Én Anykotól kaptam ma csomit és nagyon örültem neki!Kép Mindig hétfön jönnek a küldemények és ez nagyon jó mert így jól indul a hét! pedig én olyan vagyok mint Garfield-utálom a hétföt!Kép
Jó éjszakát!
abby
abby
 
 


Abby! Megkaptam az első pakkod, de válaszcímet nem tudok! Emilkében várom!!!! Edit
anizs007
 
 


Ánizs ennek nagyon örülök, remélem hallod a nagy kö koppanását!?Kép
Mail ment!
abby
abby
 
 


Szandra, VeviKép

A csomagok ideértek! Ezek gyönyörűbbek, mint ahogy emlékeztem! Nagyon köszönöm nektekKép

AbbyKép
Ahogy összekjuk magunkat, én is írok!


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Krampuszmama!!!
Emil ment!!!
Megkaptam a cuccost, háááááááát az valami csoda!!!


Abby!!! Kellene a címed - írtam Emilt. Válaszolj!
mágia
 
 


Abby !
Kérném szépen a címedet mélben !

Mágia !
Tőled ezeket kérném:
KépKépKépKépKép
Kép

Üdv : Zsóka
bizsóka
 
 


Bizsóka!!!

Oksi-boksi
mágia
 
 


Na mily népszerü lettem!Kép
Küldöm a címet nehogy emiatt lemaradjak a szép szalvikról!
Jó éjszakát!
abby
 
 


Sziasztoooooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkitől elnézést kérek, akinek nem válaszoltam! Most sincs sok időm, de este visszaolvasok és aki írt, annak írok!
Sajna Szombaton hirtelen rosszul lettem és abban a pillanatban beszállítottak a kórházba. Pár perce jöttem haza! Most megyek fürdeni és irány a doki!
Addig is mindenkinek puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Gyorsan tessék rendbe jönni!! Küldök neked egy gyógypuszit Kép De ugye semmi komoly...

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Anykó! Ne ijesztegess bennünket! Én is remélem - csatlakozva Zsu-hoz- hogy semmi komoly!!! Puszi és gyógyulj meg!!! Edit
anizs007
 
 


Anikó !
Remélem csak a nagy meleg miatt van a rosszulléted és nincs semmi komoly baj.
Pusza és mielőbbi gyógyulást
Zsóka
bizsóka
 
 


Sziasztok lánykáim! A gportal.hu/anizs lapon megtaláljátok az oldalamat! Minden építő kritikát elfogadok, segítséget méginkább!!! Üzenjetek az üzenőtáblán, mert expárom ott kritizál egyfolytámban, hogy nincs látogatóm!!! Mutassátok meg neki!!!!!! Edit
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: