Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát ez a gyurma dolog és térbeli-izé nagyon jó!Teljesen beleszerelmesedtem!Legszívesebben már csak ezzel dolgoznék,de rohamosan fogy és a pénzem isKép!

Zsuzsa

Ugye Te kérdezted a képeskönyvet?Bringa vett a minap egy préselt lemez alapú kiskönyvet,amin állatok voltak.Erre gondolt egyet,hogy ő gyárt ilyet szalvétból.Nálunk lehet kapni ekkora péselt lemez darabokat a hobbyboltban és arra ragasztja a szalvétákat,mert lehet tök jó álltaosakat is kapni.És egyszerűen összefűzi,mint az eredetit.Szerintem,ha le van lakkozva párszor ,akkor semmi nem tehet benne kárt!Kép

Csí

Akkor próbálkozzak zeolitos ásványvízzel???KépDe hogy fogom én azt a kereten tartani!

Nálunk éppen dúl az allergia!Apa imádja a parlagfüvetKép,még a meg is könnyeziKép...Na meg,hogy bedugult az orra,éjjel nyitott szájjal ALSZIK!!!Ő panaszkodik,én meg nem alszom emiattKép
A telefon is allerhiás.Rám.Vagy erre az oldalra.KépDe minden alkalommal elmegy a GPRS térerő és kezdek mindent előlről...KépKözben még a lábamat is legyantáztam...

Anyapoc

anyapoc
 
 


ehhez a képhez szeretnék kérni keretötleteket,mert egyszerűen semmi értelmes nem jut az eszembeKép!
Ez egy elég vastag préselt fa "lemez",amolyan szekrénynek vagy polcnak a darabja.Gőzöm sincs,mert a volt főbérlőnk hagyományozta ránk...Kép

KépAnyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
minek is ehhez keret? Szvsz így is megállja a helyét!

Ééééééééééééééééés: jó a repesztőlakk Aquakolorra! Hurrá-hurrá!

Jamina
jamina
 
 

 
 

Repesztő-Jamina

Gondolod?Hát,nem is tudom...Azért vmi csak kéne,nem?Vagy csak szalvétával még a szélét vonjam be,hogy ne legyen csúnya?Lehet,hogy igazam van....Ja,meg Neked is..KépKépKép

Már megint csináltál vmit?!!!KépÉs még mindig nem láthatjuk???Ez nem ér ám!!!Aztán majd bombázol minket a jobbnál jobb cuccokkkal és nem győzünk irigykedni!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Ráadásul 3 K-val!!!!!!!!!
Névtelen
 



Panni!

A kutyás párból majd feltétlenül rakj el nekem legalább egy negyedecskét!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Panni!

Ha lehet én a jegesmaciból, kutyás párból, libából, madárból, és a gyümölcsökből kérnék.
Ha valamelyik tetszik az enyémek közül szólj.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Gyereknek csináltam tésztagyurmát most azzal játszik Kép
Anyapoc,
képedhez keret: CSIPKE? Kép
Jamina

Ja, elválok. Apika azt mondta, szerinte nem jók a gipszkartonra készült képek.
jamina
 
 


Jamina

Hogy gondoltad a csipkét?Olyat,amit méterbe lehet kapni a bótba?Kép

Én viszont újra férjhezmennék...na persze Apához!De ahhoz el kell válniKépKép!

Na,dobd csak fel ide a képet arról a gipszkartonról végre,aztán majd lehurrogjuk Apikát!!!Kép

Éjszakai műszak merre van??Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Most jottem meg a TESCObol, ded furdik Apajaval, en meg bankodom, hogy a hatszor elvett-visszatett szalvetakbol vegulis egyiket sem vettem meg, en balgaKép

Viszont elotte voltam BricobanKép, vettem kepkeretet meterben en is, aztan ugyanettol a furdetos Apajatol kaptam hazassagi ajandekba bianko csekket hobbikraKép Igy nem valasztotam akkor semmit, mondvan, hazajovok es osszeirom mi kellKép Ja, es elarulta a Draga, hogy eloszor az az otlete tamadt, hogy majd visszamegy es megveszi azt a "golyozos szem" keszletet, amit oly sokaig nezegettem, de dragalottam. Hat nem tunder? En nem valok elKép

-Afonya
afonya
 
 


mi az a golyózós szem?

a tescóban vannak jó szalvéták? én csak azokat a kicsit unalmasakat látom mindig, ami semmi másra nem jó mint szájtörlésre.
Névtelen
 


Eloszor is szeretnem jelezni, hogy eszrevettem helyesirasi hibaimat igy utolag, es elborzadtamKép

Névtelen, ki nem Csi, velhetoen,
nagyon sokfele volt, 249 Ft volt csomagja, kozuluk pl. ezek fenn vannak mar:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/28936.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/28952.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29402.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/29475.jpg
De volt meg napraforgos kek hatterrel, aztan mindenfele viragos, de nem "szajtorlos" fajta, aztan volt a Chaddonnay-s feliratos Csi-tol, aztan volt kavespoharas-kaveszemes-kiontos, meg még vagy 10 fele -jaigen, pl. katicas- amikre most nem emlekszem pontosan, de szinten normalisak. Csak eleg idot kell ott tolteniKép

A golyozos szem: amiket ilyen bábokra szoktak tenni, tudod. Feher kör, rajta zizeg a fekete szembogar, mindez volt 6-8-12 mm-esben.

-Afonya
afonya
 
 


Gigóca, Anyapoc!

Mindegyikből van egy egész csomag, úgyhogy jut nektek is. Most vasárnap estig nem leszek netközelben, de ha visszajövök megbeszéljük, hogy jutnak el hozzátok a szalvéták.

Jó éjszakát mindenkinek!
Panni
panó
 
 


Sziasztok!
A SZ már be vannak borítékolva két napja Kép De a postára már csak csütörtökön jutnak el Kép

Gigóca! nincs címem Tőled. Küld át mail-ben!

Névtelen! A SZ válogatáshoz türelem kell Kép ja és persze vki, aki közben vigyázz a csemetére Kép
Érdemes a csomagokat is átemelni, mert hiába vannak állványon, sokszor összekeverve rakják ki (vagy éppen a vevők keverik össze) és számtalanszor, csak hátul lehet rálelni az áhított darabra Kép

Csí! a sáskát végül felragasztottad Kép ?

Phaedra
ui.: még mindig nem szoktam meg ezt a nézet/küldés duplázást. Tegnap írtam a 'sáskára' és most látom, hogy nincs sehol az írásom Kép
phaedraa
 
 


Jó reggelt!
Tesco szalvéták nevében kikérem magunknak a szájtörlést! Kép Jó, hát szerencse és türelem köll hozzá; de aki keres...

Apácska ellépett Letkésre, most facér vagyok délelőttre. Lehet, hogy mégsem válok el, mert megmutatta, hogy szerinte melyik képeim szépek és majd' az összes gipszképre rámutatott (nemélethűcsirkés valami miatt nem tetszik neki Kép)
Jamina
jamina
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én sajnos csak ritkán tudok bekapcsolódni a beszélgetéseitekbe, de nagyon jó ötleteket olvastam már itt!

Nekem is sok fajta szalvétám van, ha esetleg valaki egy speciális szalvétát keres akkor szívesen segítek, mert itt nálunk /Györ/ nagyon jó hobbiboltok vannak.

Kérdésem: Próbáltatok már pólóra szalvétázni?? Milyen ragasztó kell hozzá, vagy jó-e a sima sz. ragasztó. Van egy lovas képem és biztos örülne a kismanóm egy pólónak

Várom mindenki ötletét!!

Titi
titi
 
 


Titi,
van speciális, textilre való rag.; a hobbyboltban lehet kapni. Én még nem próbáltam, de az eladó biztos tud instrukciókat adni Kép

Ha sok SZd van, nem szállsz be a csere-berébe?
Jamina
jamina
 
 


Afonya,

nekem van golyózó szemem, ha gondolod rakok néhányat a csomagodba. Igaz úgy rémlik csak egy méretben van nekem.

Üdv Gigóca

Csi elveszett.
gigóca
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jók a Tesco-szalvéták.De jó,hogy amiket Áfonya tőlem rakott fel,azt én mind hobbyboltban vettemKép.De asszem,holnap megrohanom a Tescot,ha most tényleg ilyen jók vannak.

Folytatom a domborművet,de lassan nem lesz rajta olyan rész,ami nem domborúKép,annyir a belejöttemKép!

Phaedra

Én is kapok csomagotKép?Mert a katicás szalvétáim má nagyon szeretnének eljutni Hozzád!De címet még mindig nem tudok...vagy igen?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Titiiiiii,
es Te hol jartal eddig, foldim?!Kép
Epp tegnap talaltam a TESCOban egy nagyobb doboz textilragasztot normalis arral, epp megorultem, hogy olcsobb, mint az eddig latott, de ahogy jobban elolvastam, kiderult, hogy ezzel osszesen 3szor kell atkenni a mintat, igy visszatettem ezt is. Erdemes megnezni, mit veszel.

Menj be a Szigethy uti hobbyboltba, ott az elado-tulaj csaj maga is nagy alkoto, vannak ragasztott kepei is es nagyon segitokesz, elmesel mindent.
Es estenkent az egyik gyori tévén /nem tudom pontosan melyiken, ezeket mindig keveremKép/ van kreativ sorozat, szoktad nezni?

Gigoca,
igen-igen-igen, kernek. Nem kell sok, csak lehetoleg paros szamu legyenKép

Anyapoc,
na ez az, epp ezert kell nezelodni alaposan es sokszor, ahogy Phaedra is irtaKép Sot, multkor a plus-ban 99 Ft-ert vettem csomagjat annak, amit a hobbiban 40-50-ert arulnak darabra!!!
Jaigen, ez a gyori TESCO am.

En is vettem olyan decorzsepit /sic!Kép/, ami sarga szinu es vitorlasok meg mindenfele tengeri herkentyuk vannak rajta, van folos.

-afonya

Es amit igazabol akartamKép: Phaedra, a profilnal van am egy olyan lehetoseg, hogy kikapcsolod az elonezetet!
afonya
 
 


Gigóca!
Légszí írd meg a címed!!!

Csí nem tünt el csak züllik -> szalonnázik, borozgat Kép

Anyapoc! Persze, hogy Kép Sőt, neked van külön meglepetés is, annak ellenére, hogy nem érdemled meg, mert minden napraforgót Te akarsz begyűjteni Kép
Majd postafordultával küld, mert lusta vagyok mail-eket írni az elmúlt napokban.

Panni! (A másik topikba való lenne, de lusta vagyok átmenni Kép) Írtam oda tegnap Néked az angyalka leírásának kérésére, ÉS Van rengeteg (lealább is nagyon sok) horgolás leírásom. Szólj, ha érdekelne vmi!

Phaedra
phaedraa
 
 


Áfonya!

Én eddig is tudtam, hogy Te györi vagy, ki is akartalak javítani, hogy Györben nem 3 hanem 4 hobbybolt van!

A Szigethy A. u-i boltban is láttam "golyózó szemeket" 30 Ft/ db-tól.

Valaki közületek ajánlotta -egy másik topicban- ezt az oldalt:: www.kezmuveskucko.hu
Nagyon köszönöm, így legalább a Mo-i árakat és a kínálatot is meg lehet nézni!

Titi
titi
 
 


Áfonya! köszi, megnézem!

Titi! Van még néhány lap, majd beírom, de most rohanok, merta kölök megszerezte a festékeket Kép
phaedraa
 
 


Itt az éjszakai műszak nappali kiadásaKép
Törpék alszanak, én 13'22"-kor keltem, úgyhogy most itt vagyokKép

Anyapoc!
Szerintem kéne keret! Ha nekem nincsen keretem, akkor hígítatlan festéket viszek fel, a képtárban lévő képeken ez van, csak nem adja vissza a szkennelt kép. Ez azért jó megoldás, mert van is keret, de mégsincs. Most gondolom, értesz!
Tehát a festék kiemelkedik a síkból, így kihangsúlyozza a képet, de mivel nem idegen anyag, nem téríti el a szemet Ha nincs más, én mindig teszek rá festéket-keretnek. A sűrű festék a szalvéta szélét is betakarja, nekem ez lett a csempematrincára, miután felragasztottam. Amúgy a csipke ekem is nagyon tetszene, jó ötletKép. Olyan ekrü színű. Phaedra majd elmondja, az milyen, nekem is ő mondta el, mert csak sejtéseim voltakKép

Titi!
Miért írod azt, hogy a magyarországi árakat is meg lehet nézni? Félreértem, vagy nem az országból netezel?

TESCO--Két helyen vannak szalvéták, az egyik a "papírtörlős" részleg, a másik a "dekorosztály". A Füredi úton ez az áruház két végén van, nélkülözve minden logikátKép.Előbbi részen valóban csak a szájtörlősek vannak...

Én is voltam a Pluszban, jelentem, Jamina nemélethű csirkéjét klónozták! Vettem két csomaggal, persze nem ebből, majd felrakom, bár kissé felejtősek...

Áfonya!
Klüklopsz nem jó???
Milyen lécet vettél? Hogyan vitted hazaKép
Ha mész legközelebb, akkor nézd meg légyszi' azt a festéket, ami olyan, mint az Aquacolor, színező, és festék is egyben, német márkájú, ~2.5decis, ~790 Ft, és gyönyörű színekben van. Szerintem az is jó lenne, ha vizes bázisú...Nem tudtam sajnos megnézni, mert toporzékolt az egész család...
P.zs. rendel! Feltéve, ha nem olyan, mint az enyém...IHR, vagy más cég?

Panni, Titi!
ha valamire szükségetek van a képtárban lévő szalvétákból, akkor cserélhetünk!
Panni szalvétái nem fognak törlődni a próbaterületről?

TEGNAP LÁTTAM: antikolás, kicsit másképp--feketére festett keretre jól fedő drapp festéket vittek fel, majd vagy visszatörölték, vagy lecsiszolták az éleket, így olyan volt, mintha nagyon régi keret lenne, amiről lekopott a festék. Nekem nagyon tetszettKép

Mennem kell gyereket ébreszteni, mert lekéssük a tüzijátékotKép

Sziasztok!
Csi
csii
 
 


Lányok

Valaki rakjon fel egy képet az aquacolorról, és azt is írjátok le hogy hol keressem, mert engem is érdekelne, viszont nem szeretem ha tudatlannak néznek az eladók.

Üdv Gigóca

És még valaki lenne olyan jó, hogy nyitna egy olyan topikot, hogy: Üvegfestés Képtár, vagy rakjam fel a már meglévőbe a képeket?
gigóca
 
 


Gigóca!
Itt egy kép róla-> aquakolor
Ez pedig a Trilak lapja:
http://www.construnet.hu/Trilak/TERM/FESTEKEK/1_4_2_1.htm

A képeket stm a "Kézimunka, varrás, miegyéb...Képtárba" rakd.

Phaedra
phaedraa
 
 


Lányok,
most jöttünk haza anyuéktól. Jó hír, hogy apu letöltötte a fényképezőnkről a képeket, rossz, hogy nem volt időnk megvárni, míg átméretezi. Tán holnap fel tudom tenni a felteendőket.

Még rosszabb hír, hogy megtalálta a levelesládámat az új féregvírus KépKépKép és el is árasztotta. Ezért kérek mindenkit, hogy a zsu74@freemail.hu-ra küldjön nekem levelet. Köszi!

Csi,
a Te leveled még elolvastam, regisztráltattam is magam ott, ahol írtad.

KépNagyon Mérges Jamina
jamina
 
 


Visszavonom!!!!!!!! Ne küldjetek oda sem, a freemailes postafiókom 90!!! vírusos levelet kapott a mai napon!
Úgyhogy ha holnap-holnaputánig nem jelentkezem, akkor tudjátok, hogy gyaluljuk a gépet és újra telepítjük.

Most vagyok csak igazán mérges Jamina
jamina
 
 


Csi,
Panni kepei szerintem nem a probateruleten vannak, hanem a keptarban, legalabbis ugy remlik.
Kepkeret: ketfelet is, vettem fabol /ócsótKép/ es hungarocellt is, probanak. Lemertem egy gipszkiontot es utana elvagattam kettobeKép.
PErsze vettem modellgipszet is, meg tapetaragasztot, de zat mar nem is irtam, hisz vidensKép

Titi,
igaz, csak a Muranyisrol mindig elfeledkezem.

Sniff papirzsebkendo vitorlasokkal, eloben kicsit szebb sarga

Jamina,
reszvetemKép Azt hittem, a freemail mar szuri ezt a ferget
afonya
 
 


Jamina!
RészvétemKép

Gigóca!
Eleinte nekem sem tűnt fel, de mióta vettem, mindenhol szembejön az Aquacolor. Lehet kapni a Tescoban, az Auchanban, az összes háztartási-, és festékboltban. Színválasztéka nem nagy, hiszen ezekből az alapszínekből kevernek mindent. Bár fentebb már írtam valahol, fehéret ne keress, mert ez a színező elvileg fehér színű (fal)festékek színezésére van kitalálva. A színektől függ az ára, ami nekem van, az a piros 450Ft, a kék 298Ft, a zöld 440Ft volt, de a minap mintha 599-ért láttam volna sárgát a Brico Storeban. Ezt csak azért írtam, hogy ne lepődj meg fizetéskorKép
Nagyon szép színei vannak, jól fed, de elég híg, olyan, mint a Kreatív Hobbi festéke. Ja, és jól lehet vele színezni meglévő akrilfestékeket isKép

Joccakát!

Csi

Jamina!
Hiányozni fogsz ám, a reggeli kávézós üzeneteiddel együttKépKép Siess!

Csi
csii
 
 


Áfonya!
Nem látom jól a képet, vagy ezen egy fránya vitorlás sincsen???Kép
Csi
Névtelen
 


Még ne temessetek!
Íme reggeli kávézós üzenetem:
Hozzáértő ismerős szerint mivel ezeket a leveleket akkor is kapom, ha most újra telepítem a windows-t; most ezért nem érdemes gyalulni. Mivel én ilyen levelet nem nyitottam meg, hanem rögtön töröltem még a kukából is, így nemigen fertőződtem. Vagy mittudomén. Leginkább ezt a sz*r gépet kéne lecserélni, mert mikor rátettünk egy vírusírtót meg egy tűzfalat, egyszerűen 10 perc alatt futotta a 100-at, annyira lelassult Kép
Freemail szűri a vírust, de azért letölti a vírusveszélyre figyelmeztést az összes ilyen levélről.

Na, ne offoljuk tovább.

Gigóca,
nekem Aquakoloron 280Ft van írva; kivéve a pirosat és asszem a napsárgát, azok 420.- Festékboltban vette a cserealap sógornő, ott talán ócsóbb.

Csi,
apika hozott új gipszet, erre rá vannak írva az arányok: 50% gipszhez 50% víz. Talán segít Kép
Ma festegetek egy kis gipszkartont (azért is!); meg bosszankodom a férgek miatt -ma reggel nem indult be a vnetes levelező, úgyhogy nemtom, hány fertőzött levelem van...

Ki kér kávét? Jamina
jamina
 
 


Eeeeeen kerek!

Csi,
igazad vanKép Nem tudom miert, de vegig abban a hitben voltam, hogy ezek vitorlasok, pedig nem isKép

Jamina,
akkor eleg lenne csak szurnod a leveleke, nem? Bar szereny velemenyem szerint egy virusnezes akkorsem artana, mintha az remlene, hogy nem/csak/ mailvirus, bar igazabol nem neztem utana.

Az en gipszem 40-60, csak hogy ne legyen konnyu a dologKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya,
gyere öntök. Hány cukorral iszod?
Férgek: Most nem akarom elkiabálni, de szűröm, és ma még egy sem jött át... Persze tegnap is szűrtem, de ma újat csináltam...
Bizakodó Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!

Lekéstem a kávérólKép!

legyen szíves,keresse meg a másik topikban a színkeverésről szóló üziket és msáolja ide be!Nagyon-nagyon kérem,nekem nincs törelmem ehhez és gyorsaságom sem!

Áfonya

Láttam ám a mozaikos -átad a Spárban!KépDe nem vettem meg!KépÉs lassan keresem a többi szalvettádat a képtárban,de csak lassan...Kép

Phaedra

Várom,várom!KépAkkor majd én is küldök meglepit,és akkor megbocsátasz...Kép,jó?De ígérem,hogy ha kész a hűtőm,rá sem nézek többet napraforgóra...Kép

Csí

Nekem is szimpi,amit Jamina írt.Megyek is a Rőfösbe és kutizok vmit.Meg a föggönyt a konyhaszekrényreKép.
Egyébként most én is ilyen keretet csináltam a konyhai domborműnek,amit leírtál.A diszperzit színezőpasztájával készült és olyan,mintha keret lenne,de mégsemKép.És ,amit írsz!!!!
Látom,még mindig antikolás-mániában szenvedszKép.Akkor ezt nézd meg,én erre gondoltam.De ha jár az Otthon magazin,akkor Te is láttad már.Nem tudom,mennyire kivehető a képKép.

Spar-szalvéta,ebből készült az egyik papírnehezék,csak nem látszikKép...

Aquacolor: OBI-ban is láttam,csak nemtom mennyiért...

Csi

Milyen vizes páccal dolgozol?Por alakban veszed,vagy ami már meg van csinálva?Asztalosember szerint a por jobb min-ű,kíváncsi vagyok,Te mit mondszKép...Mármint hogy mit használsz...Kép

Lányok,csomagok megérkeztek mááááá?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok, most hogy itthon vagyok, küldöm az elmaradt csomagokat. A többiek remélem megkapták?

Áfonya, a hétvégén megint megyünk Győrbe de már nem is bízom benne hogy tudunk találkozni, szalvétacserére. pedig nagyon szeretném :-))) ...


Phaedra, szegény pompom-ot, meg katicás szalvétát már megették a molyok :-)) könyvtár valamikor?

most már szaladok, mert megyünk gyermekvasutazni gyermek nélkül, és már várnak ránk.(rám.)
míra
 
 


Míra,
már kérdeztem, de biztos nem tartasz még ott a visszaolvasással: mi nem bótolunk?

Anyapoc és Áfonya,
köszi-köszi Kép; megjöttek a csomagok!

Ma Takarítónő Jamina
jamina
 
 


Míra

Visszajött a csomagodKép.Tényleg elköltöztetek?Vagy mondtad is,csak én nem emlékszem..Kép?Írd meg a címed még egyszer,mert a borítékot,amit küldtél,kidobtam.Lehet,azon volt a jó cím?Kép

Jamina

Képzeld,nekem isKépA sajátom,amit Mírának küldtemKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jamina, de de!! :-) küldök mailt,

Anyapóc, nem tudom mi történhetett, neked is küldök mailt.

Míra
Míra
 


Anyapoc!
Nem vagyok festőKép. Amit én láttam PERLA nevű port,azt azért szeretném majd begyűjteni, mert vízzel hígítható, így nem gond az olajos felső réteg, és nem büdös. És meglehetősen olcsó is voltKép
Amit én használok, azt egy belsőépítész-asztalos ajánlotta (csak jól hangzik a szakmája, de nem egy nagy szám). A kerti hintához, és kerítéshez kellett nagy mennyiség, és ott a fát védeni is kell, erre meg a vizes pác kevés. Ami fentvan faalapként valahol, azt a színt mi kevertük ki, így lett ilyen cseresznyés. És mivel maradt egy csomó, azaz folyamatosan használjuk, azzal kenem a falapokat, mert ilyen színű a konyhám isKép Xiladekor, lenolaj-kence, és lakkbenzin van benne.
Egyébként a könyvecském szerint a vizes alapú festékek, így a pác is, megkeményíti a rostokat, de a mi szempontunkból ez lényegtelenKép
A csomagodat megkaptam, úgy emlékszem, meg is köszöntem, bár az igaz, hogy az elmúlt napok kissé zűrösek voltak...
Ja, bocsi, nem köszöntem meg, csak akartam!!!!
Most ugrott be, hogy meg is akartam kérdezni Jaminát, hogy mit kér a zsidócseresznye másik feléértKép
Nagyon köszönöm!!!
Mírának is, mert az a köszönet már az archívban van!
Egyébként színkeverést berakta ide is Jamina, ha jól emlékszem, a második archívban van!

TAPÉTARAGASZTÓ-FELHASZNÁLÓK!
Beburkoltam ma szalvétával a tápszeres dobozokat, és mivel nagy a felület, tapragot használtam. Működött is rendesen a dolog, de most száradás után nincs meg az a bevonat rajta, ami a decoupage-ragasztónál szokott lenni. Oviba szánnám kacattartónak, de szerintem így nem igazán strapabíró.
Mit csináljak vele?

Sziasztok!
Csi
csii
 
 


Hát, megpróbálok néhány képet betenni a képtárba, de szeretném megkérni Kedvest; linkelje be ide!
Köszönöm!
Jamina
jamina
 
 


Mira,
en meg pont nem leszek a hetvegen itthon...Kép De nem surgos reszemrol, most van municiom rendesenKép Meg lassan egyiptomozni kezdek, az meg eleg nagy melo lesz.

Csi,
nekem ugy remlik, csonaklakkal szoktak atkenni a profik, akik nagyban es kis koltsegvetesbol dolgoznakKép Viszont nem tudom, mennyire "gyerekbarat" igy. Te a belso peremevel csinalsz valamit?

-Afonya

Jamina es tobbiek:
shareware tuzfal es emailszuro is egyben
http://www.zonelabs.com/

a http://securityresponse.symantec.com/avcenter/tools.list.html pedig a Te virusirtod, szinten ingyenes
afonya
 
 


Kedves
 


Vettem a konyhába spájzként használt szekrényre függönyt!Úgysem találjátok ki,hogy milyen a mintáájaaaaaaa!Kép

Jamina

Nekem tetszik bárányhimlős-nemélethű csirka!Vad,de nagyon jóKép.Ha Apa kitiltja,küldd el nekemKép!
A napraforgó a gipszkarton?Meg a libás?Vagy azok min vannak,mert nem igazán tudtam kivenni..Kép
A lilatulipánnal megelőztél.Majd kitalálok vmit,mi mást lehet belőle csinyálniKép!

Míra

Emil mentKép!


Csi

Ja,ja...Perlával dolgoznak asztalosék is,szerintük nagyon jó.Kunyiztam ma,de Férj elfelejtett elhozni.Nem is írtam meg az örömködéseimben.De legalább a préselt fát méretre vágtaKép!
Belsőépítész-asztalos lenne az épületasztalos?Vagyis aki lépcsőt,nyílászárókat és hasonlókat alkot?KépKép

Na megyek,mert ittam egy icipici Cinzanot és már nem látom a bötűketKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Köszönöm; Kedvesem! Kép
Ott, ahol olyan bénán félig látszanak csak a képek, az azért van, mert takarékosságból többet fotóztam le egyszerre és amikor megvagdostam őket, akkor láttam, hogy némelyik csak fél -de a lényeg kitűnik, nem? Kép

A Nagy Ők az egyik a Vadkacsa, őt csináltam életemben először dekupálva; amásik nagy Ő Apika, őt nem én csináltam (mellesleg nem is a SZ Képtárba tettem...)

Van még 1-2; megpróbálok valamit azokkal is kezdeni.
Jamina
jamina
 
 


Anyapoc; csak a napraforgós a gipszkarton. A Faffás az funér.
J. (Jé ügynök, mint a Men in Black-ben Kép)
jamina
 
 


A csirka valójában csirke.De ha nem élethű,úgyis mindegyKép
Névtelen
 


Ezt imádom én az internettyyben!hogy egyszerre tudunk bmit csinálni!KépA Faffásat megnézem mégecceKép!

anyapoc
 
 


Nem értem,mi volt a gond a gipszkartonnal..szerintem nagyon jó.Apa rendben volt aznapKépKép?

Shhhshhh....vétel...shhhshshhhhh
anyapoc
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: