Új privát üzeneted érkezett!

Snail!
Ha lehetne, akkor én kérnék a 2.-ból és a 4.-ből. Mindegyikből 2-2 db-ot!
Most is tettem fel újakat!

Köszi! Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Elteve mindegyikbol a 2db.

Snail
snail
 
 


Snail: nekem is tegyel mar el beloluk, megpedig az elso harombol 2-2 darabot. Ma ugy emlekszem Neked is elment egy csomag. Meg meg sok mindenki masnak, de otthon hagytam a listat. Hetfon megirom ki varjon!

Sziasztok, jo hetveget mindenkinek:

Nelli
szkornelia
 
 

 
 

Szkornélia!!!
Ma megjött tőled a cuccosom!!!
Ütésálló borítékban; de úgy veszem észre, elég könnyen kinyitható, a ragasztó minősége nem valami szuper de meg van minden. Én leszoktam még tikettekkel is nyalni.

Dehát nyalás ide, nyalás oda, ahogy fönt olvasom az sem biztosíték eltűnés ellen.

Állítólag a közeljövőben megszűnik a Posta egyeduralma. Lesz vagy lesznek más cégek is effajta tevékenységi körrel. Addik is kitartás csajok.
(Tudom ez sovány vigasz)

Pusza mindenkinek.
mágia
 
 


Lányok!
Kérjetek szalvikat, mert folyamatosan teszek fel újakat! Kép Vegyétek..vigyétek! Kép Kép
Ne maradjanak a nyakamon! Kép Kép
De azért nem erőszak a disznótor! Kép

Snail!
Köszi! Kép
Puszi!
Jó hétvégét!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mágia !
Címed kunyerálom !!!

Szandra !
Megérkezett a csomi, de tényleg !!!! Köszike.
Gyönyörűek a szalvik.

Snail !
Küldöm mélt, mi kéne !
Kira !

Van tenéked ilyen macskoszod ?


Kép
Persze,ha valaki ihletet kap ettől a macsitól, más is kaphat belőle.
Akinek csomit adtam fel,de még nem kértem,majd pótolom, mert szerte meg szét van esve
a levelezőprogim.

Sziasztok, a nyaralni indulóknak jó pihizést és kellemes időt kívánok !!

Zsóka
bizsóka
 
 


Zsóka!
Ha jut, akkor én kérnék szépen a macsekből!
Köszi nagyon!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

ZsókaKép
Ha jut, akkor én is kérnék két darabot a macsekbólKép
Előre is köszi

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Bizsoka!

Enisenis macsekooot! Kép
KofiiiKép
Teszek el szalvitKép

Snail

(Emileket holnap olvasok otthon)
snail
 
 


Szkornelia!

Neked is szolt, hogy teszek el szalvitKép

Snail
snail
 
 


Oooo... izebigyo!

Most nezem a kispapiromat, es Szkornelia amit kert 2-2 dbot a harom szalvibol az meg oke, el tudom tenni ha hazamentem, de jelzek, hogy a masodik (gyumolcstal) elfogyott ezzel, azt mar ne kerjetek. Sorry. Kép

Snail
snail
 
 


Megint en...

Anyko!
Kerhetnek a D7-bol es a H10-bol 1-1 db-ot?

Snail
snail
 
 


Snail!
Tied a két szalvi!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Anyko,
NAGGGGYON fontos: feltétlenül szeretnék kérni 2db-ot az E31es szalvétádból!!!Képköszi előre is és
1-1db-ot a C20as, C32es és a régiek közül az 1es szalvikból.

Bizsóka,
ezeket szeretném még kérni a többihez:
Kép Kép Kép Kép Kép
Előre is nagyon szépen köszönöm.Kép

Zsuzsimanó,
akkor jól sejtettem, hogy még nem küldtem el a szalvétákat.Kép Ezer bocs és sok medve.
DE már tudom, hogy mi az oka: nincs meg a címed.
Kérlek küldd el mail-ben, hogy postázhassak.Kép
(a listában szereplő Zsu, Fehér Zsuzsit takarja)

Jó éjt! pusza,
Timici
timici
 
 


Bizsóka!

Nem kaptam még ilyet senkitől!!!

2 darabot szeretnék :-))))

Bemásolom, hogy milyen riport ment le az MTV Híradójában a postai panaszokról és arról, hogy a fogyasztóvédők is kritizálják a postát illetve a postai szolgáltatást szabályozó kormányrendeletet.

Az egyik levélen látszott, hogy a címzett Jubi :-))))



POSTA - FOGYASZTÓELLENES KORMÁNYRENDELET?

MŰSORVEZETŐ:
Egy civil szervezet szerint fogyasztóellenes a posta működését szabályozó áprilisi kormányrendelet, mert lehetővé teszi, hogy a küldemények egy része késve érkezzen, vagy egyáltalán el se jusson a címzetthez. A posta szerint azonban minden feladott küldeményt kézbesítenek, méghozzá egyre zökkenőmentesebben.

Riporter:
Egy ilyen mozdulattal naponta 2 és fél millió küldeményre kötnek szerződést a Magyar Postával arról, hogy azt a posta kézbesíti. A posta működéséről szóló kormányrendeletben az áll, hogy a küldemények 97 százalékát kell meghatározott időn belül célba juttatnia. A fennmaradó 3 százalék napi 60-70 ezer küldeményt jelent. A fogyasztóvédők szerint ennyi küldemény sorsa kérdéses.

Baranovszky György jogi vezető Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület:
- Az Országos Fogyasztóvédelmi Egyesülethez érkezett panaszok erről tesznek tanubizonyságot. Azaz a fogyasztók nemcsak felháborítónak tartják, hanem megdöbbentőnek azt, hogy egy szerződés, ami létrejött a fogyasztó és szolgáltató között, az alapján elképzelhető, és a gyakorlat is bizonyítja, hogy nem kapja meg a címzett a küldeményt.

Riporter: A Posta szóvivője másként értelmezi a jogszabályt.

Tomecskó Tamás szóvivő Magyar Posta Rt. :
- Ez nem azt jelenti, hogy a 3 százalékot, tehát a 97 százalék feletti részt nem kell kézbesítenie a postának. Ugyanis bármilyen levelet, amit ránk bíznak - vagy csomagot vagy más egyéb szolgáltatást, - a postának el kell látnia azokat a feladatokat, ami az üzletszabályzatban és a jogszabályokban meghatároztak.

Riporter: Ugyanakkor arról nincs adata a postának, hogy hány simán feladott küldemény nem jut el soha a címzetthez. Mivel azonban a postának vannak külön szolgáltatásai küldeménykövetésre illetve értékbiztosításra, aki tart attól, hogy elkésik vagy elvész a küldeménye, az ezeket is igénybe veheti.

********************

Szóval lányok, az ajánlás egyértelmű: nem garantálják, hogy megkapja a címzet, ha simán adod fel - igaz, 100 levélből 97 odaér előtt vagy utóbb, tessék plusz pénzt fizetni, akkor több esélyed van, hogy a szerződést teljesíti a posta.

Egy kérdésre azonban nem tudtak válaszolni:
én miért vagyok KÜLÖNÖSEN peches?

Túl gyakran esem bele a 3 százalékba KépKépKép
macsnyelv
 
 


Timici!

Ne haragudj, akkor valaki másnak is valami gáz lesz a csomagjával.
Ha tudsz képet küldeni az elmaradottakról, megprószálom elküldeni, ha máshogy nem a gyűjteményemből.
De nehogy visszaküld őket, pláne ha esetleg tetszenek :-)

Zsóka!
Maradt még a cicusosból, vagy már lekéstem?

Szandra
krampuszmama
 
 


Anikó
Ágiboszi
Snail
Kiramica
Szandra !!!!!
Macs félretéve mindenkinek !

Timici !
Előző csomid már a posta útvesztőjében.
De ezeket félretettem Neked, ha tán hétfőig még tanálsz vmit, együtt küldöm.

Lányok !
Én nagyon örülök annak,hogy Kira feszegeti a postaügyet.Hiszen ha jól megnézzük, nem kevés pénzért visznek el egy sima levelet is. Nem beszélve a csomagokról. A külföldre menő és onnan jövő levelekkkel .pláne ha pénz is van benne (mert már ezt is pénzért viszik) nagyon rosszak a tzapasztalataim. Nem érkezik meg. )))))Lehet hogy
nem ugyanannál a postánál kéne mindig feladni a csomit. Mert bizony ott is kiszagolhatják mi van benne, és már a névre pillantva biztosra lehet menni.
Bocsika - de ez kikívánkozott))))bár nem ide tartozik szorosan -de szalvik tünnek el.

Pszi
Zsóka
bizsóka
 
 


Anikó
Ágiboszi
Snail
Kiramica
Szandra !!!!!
Macs félretéve mindenkinek !

Timici !
Előző csomid már a posta útvesztőjében.
De ezeket félretettem Neked, ha tán hétfőig még tanálsz vmit, együtt küldöm.

Lányok !
Én nagyon örülök annak,hogy Kira feszegeti a postaügyet.Hiszen ha jól megnézzük, nem kevés pénzért visznek el egy sima levelet is. Nem beszélve a csomagokról. A külföldre menő és onnan jövő levelekkkel .pláne ha pénz is van benne (mert már ezt is pénzért viszik) nagyon rosszak a tzapasztalataim. Nem érkezik meg. )))))Lehet hogy
nem ugyanannál a postánál kéne mindig feladni a csomit. Mert bizony ott is kiszagolhatják mi van benne, és már a névre pillantva biztosra lehet menni.
Bocsika - de ez kikívánkozott))))bár nem ide tartozik szorosan -de szalvik tünnek el.

Pszi
Zsóka
bizsóka
 
 


Timici!
Eltettem a kért a szalvikat, bár a réginél van egy kis gond! Valami oknál fogva felülírta magát az 1-es szalvi. Szóval az nem régi és már nincs is olyan. De a többit eltettem! Kép
Fiyu! Ezt még nem küldöm, mert amiket nem rég kértél én tegnap postáztam. Szóval gyűjtsünk még hozzá és majd postázásra kerül. OK?

Posta ügy! Kép
Igaz nem ide tartozik, vagyis ha úgy vesszük, akor igen.
Engem még szerencsére (és le is kopogom) nem ért el ennyire a posta rosszabik oldalának a szele, mert eddig minden levelem célba ért és meg is kaptam eddig mindet. Kivéve a Kira utolsó, ajánlottan feladott csomiját! Kép Kép De talán az is ide fog érni a jövőhét elején! Bízom benne. Ennek ellenére nagyon dühítő, amit írtok és az is, hogy a levelek nagyon késnek. Felháborít, hogy az eddig monopol helyzetben lévő posta amúgy is satnya szolgátatása tovább romlik és ennél még lehet rosszabb is. Bízom abban, hogy ez a monopol helyzet hamarosan megszünik!! Már ideje lenne!!! Mert ha így haladunk, nem adok 10 évet és vihetjük mi magunk a pakkjainkat egymásnak és talán még azért is fognak pénzt kérni!

Na befogom..
Kira! Sok sikert és kitartást a küzdelemben!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sajnos csak ennyit tehetek, pedig én amolyan "világmegváltó" típusú ember vagyok, aki kiáll az igazság érdekében még akkor is, ha magát veszélybe sodorja ezzel. (KOS A JEGYEM, a kínai asztrológia szerint pedig TIGRIS.)


Bizsóka!

Viszont megjött tőled Berényből a pakk :-)
Tündik a mesés - űrhajós szalvik KépKép

Megyek piacra, aztán délután pakolás - holnap repcsi Santorinire Kép

Ha van ott szalvi, akkor hozok :-)
macsnyelv
 
 


Kira!
Nagyon kellemes pihenést kívánok!! Érezzétek jól magatokat! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Bizsoka!
Irtal mailt? Csak azert kerdezem, mert nem kaptam meg toled. Kép

Macs!
Jo nyaralast kivanok! Kép Erezzetek jol egymast! Kép

Snail
snail
 
 


Snail !
Bizony írtam ám. Mégpedig ebben a pillanatban.
Köszi hogy rám szóltál!
Lánykák !

Tartozok valakinek csomival ? Most szóljon,vagy örökre halklgasson.

Zsó
bizsóka
 
 


Krampuszmama Szandrának!!!

Megkaptam a cuccost - igaz egy kis kitérővel.
A sógoromékhoz dobták be, - a munkahelyemről kapott ajánlott levéllel együtt.
Igaz, hogy a sógornőm nem Attiláné, hanem Gáborné, és nem Lőtér utcában lakik, hanem a Körtéren, de hát ezeknek mindegy szarba csapni vagy csapba szarni nemde???

Megkérlek még, hogy válogass a csetreszedért meg a kis imádkozós könyvekért!!!

Fontos lenne!!!
Tudnom kellene, hogy mennyi van még a repertoáromban.


Köszi
Pusza
Ági
mágia
 
 


Megint Krampuszmama Szandrának!!!

Nagyon klasszak a szalvéták és több a kelleténél köszönet érte. (Hacsak holnap nem jön a számla
:-) vagy :-(

A csajos képekre már nagy szükségem volt, mert állandó kihivásokkal küzdök 18 és 14 éves kamasz körüli fiúknak és lányoknak készítendő képekkel kapcsolatban. Merthát macissssat nekik már nem készíthetek mert az égő.

Macskanyelv cica!!!

Jó pihenés, hozzál sok szalvétát.
Az a biztos ha a te kezedben van.
Jó volt a riport.
És
Oh My Good!!!
Kos
A férjem is az.
Ismerlek.
mágia
 
 


Anyko!
Tudod, mi most gyűjtögetjük a szalvétákat, és nem postáztuk az előzőeket, csak eltettük egymásnak...szóval azokhoz félretennéd még ezt a négyet?
- E30
- 30.negyed
- 32.negyed
- 33fél

Köszi!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Csajok !

2 óra múlva indulok!

Ha lesz szalvi egy olyan picike szigeten, mint Santorini, akkor hozok. Nyitva tartom a szemem!!!

Egy kérés, de szerintem már mondanom sem kell!

Ha valaki macskás szalvihoz jut, akkor várjon meg vele, ne dobja fel cserére! Léccccci!

22-én, vasárnap éjfél körül leszek, postaládát üríti anyós, aki rengeteget lesz itt, mert 2 házzal lakik arrébb :-)))

Szóval puszi mindenkinek!!!
macsnyelv
 
 


Jubi!
Félretettem neked őket! Kép De szerintem még mindig ne dobjuk postára. Gyűjtögessünk tovább. Majd én is válogatok, csak most Gerivel sétálni megyünk! Már megint nem bír magával... Kép Ma az apja a soros és az apja sem bír vele..meg magával.. Kép Kép Kép


Csajok!
Tényleg nem látszik a honlapom közepe??? Bátyám azt mondja, hogy nincs meg a főoldalam! Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Tenylen nem latszik a honlapod kozepe. Kép
snail
 
 


Köszi Snail!
Bár ez cseppet sem vígasztal, mert gyönyörű és csak én látom! Hogy mennyit szenvedtem vele, hogy ilyen szép legyen... De ma beszéltem a bekes nettel és meg fogják csinálni. vagyis segítenek a honlapomat rendbekapni! Ugyanis a férjem és a bátyám dolgozik ott! Kép Kép Kép Ez a szakmájuk! De azért elég piszkok, mert hagyják, hogy szenvedjek. Kép Kép
Na befogom, mert későre jár! Csak még nem vagyok álmos. Mióta futok minden este, alig jön álom a szememre! Kép
Na tényleg....
puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Eltenned nekem az A28, F6, D9 szalvikat?

KosziiiKép
Joccakat!

Snail
snail
 
 


Sziasztok!
megjöttünk a hétvégi rokonlátogatásbólKép.

Kira,
bár már nem olvasod, de nagggyon kellemes utat és jó pihenést kívánok!
én is KOS vagyokKép, Te mikori??? én ápr.7.Kép

Szandra,
mindjárt megnézem, hogy tudok-e képet mutizni, a többit pedig nagyon köszönöm.Kép

Anyko,
köszi, hogy eltetted őketKép, én azért küldöm, amiket cserébe kértél.Kép

BizsókaKép,
köszi, hogy eltetted őket, még ezeket szeretném kérni, ha még nem zártad le a borítékotKép:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Zsuzsimanó,
címed megjött, kösziKép, postázom az elmaradásomKép

Posta-ügy: kétségbe ejtőKépKépKép, komolyan annyi rosszat írtok, hogy kezdek aggódni.Kép

Lányok, Asszonyok! lenne egy kérésem:
nagyon tetszenek a szép pillangós szalvéták, de sajnos csak ritkán találok belőlük, ha vkinek van vagy lát, az gondolna majd rám.Kép Előre is nagyon köszönöm. (Pesten az is jó, ha a lelőhelyet eláruljátok.Kép)

Jó éjszakát, pusza
Timici
timici
 
 


Szandra,
no megleltem azoknak a szalvétáknak a képeit, amik lemaradtak, íme:
Kép Kép
Előre is nagyon szépen köszönöm.KépKépKép
pusza,
Timici
timici
 
 


Szia Timici!
Ezeket valóban beleraktam egy borítékba, csak ezekszerint nem a tiédbe Kép Kép
Azt hiszem odaadom a gyűjteményemből Kép
Ja! És én is áprilisi vagyok (15)Kép
Minden negatív tulajdonság érvényes rám amit a jegyről írnakKép ,de van akinek ez Kép
krampuszmama
 
 


Sziasztok Lanyok...

Kosok tarsasaga.. En is Kép
szkornelia
 
 



Snail!

Végre írtam neked mailtKépKépKépKépKép

Márti
ppicur
 
 


A postás sztoryhoz!

No komment!!! Csak egy történet:
A héten valamikor becsengetett a postásunk kb 8-10 köztük levéllel és csomagokkal is. És a következőket mondta: Hogy ő két hétig szabin volt és a helyettes postás feltehetőleg lusta volt lejönni a lépcsőházba hozzánk és máshoz dobálta be a leveleket. De mindenki levele hozzá érkezett így a házszámokat volt lusta megkeresniKép A "szomszédba" ez egy 15-fős társasház és ő nem közvetlen szomszéd. Ez is szép dolog tőle nem??? Ráadásul a drága házlakó (nem minősítem) nem osztotta szét a leveleket, hanem egy szatyrot akasztott a postaládájára és ráírta, hogy a postásnak. A levelek két hét alatt teljesen eláztak, elmosódtak stb.
Szóval így érkeztek meg a szalvijaitokKép
Zsutól, Krampuszmamától, Kirától, és valakitől aki győri, szerintem Mágia az, hiszen az ő címét nem tudom. Ráadásul az ő küldeménye teljesen elázott, hiszen elfelejtette betenni zacsibaKép De megoldottuk, kivasaltam őket miután megszáradtakKép

Mágia küld el légyszi a cimed, neked is van ám itt szalvidKép Sőt még választhatsz isKép Vannak újakKép

Szép egy történet nem? És nem csak a postást minősíti hanem mást is. Sajnos, még a ház lakóiban sem lehet megbízniKépKépKépKépKép

Márti
ppicur
 
 


Bizsóka!!!

van még abból a cicusból amit Kirának mutattál???
Én is nagyon szeretnék belőleKép

Márti
ppicur
 
 


Anykó!!

Tőled is szeretnék ámKép
Méghozzá a c28-3db
c31-3db
d6-3db
I6-3db

Nézz körül nálam légyszi, vannak macik is és olyan is ami benn van a Wated albumodbanKép
Van olyan keresett szalvid is ami nincs feltéve még hozzám azokat fel sem teszem hanem rögtön a csomagodbaKép OKSI??

Márti
ppicur
 
 


Márti!
NBagyok megköszönöm neked! Megnézem, hogy amit kértél, van e még!
Lányok! Ma sok csomi várt itthon!
Kaptam:
Kirától!! Kép
Szandrától!! Kép
Zsókától!! Kép
Kodától!! Kép
Csutitól!! Kép
Köszi nektek!

Szandra!
Neked nem tarozom véletlenül???

Márti!
Még valami! Én régebben kértem tőled egy katicásat és 2 db-ot a NEU 551-ből! Azokat ugye eltetted nekem. A Neu-sok nagyon kellenének!
És én adtam fel neked ezekért már 3 szalvit július 26-án. (mindent könyvelek a posta miatt!!!Kép ) Megérkeztek???

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Márti!
Elraktam mindet! Ha elalszik babám, akkor teszek még fel újakat! Érdemes lesz bekukkantani! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Nagyon szépen megköszönöm Anykó csodaszép pakkját, illetve Szandrától is meglepetéseket is kaptam, nem tudom hogy véletlenül, vagy akarattal???!!!! Edit
Ebéd után jövök friss cserékkel!
Hajnii! A kert-03 szalit megkaptam egy egész csomaggal, kérlek stornózd a kérésemet!
anizs007
 
 


Márti!
Most írok mailt neked! Reméelem, még mindből van, amit kérni fogok! Csupa maci!!! Kép Kép Kép
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ppicur!
Ezeket szeretném írni - ha még van belőük:
315
376
471
482
551
552
732
734
Az én cseréimet a www.gportal.hu/portal/juborka címen találod...eléggé ki van most fosztva...de a napokban készülök feltenni újabbakat!
Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Most érkezett meg a boríték Szkornéliától, Zsókától és Kirától! KÖszönöm Lányok!
Én pedig nektek postáztam ma:
Timici
Vevi
Bizsóka
Zsuzsimanó!

Szkornélia neked azért nem, mert nem találom az egyik szalvit, amit kértélKép Este még egyszer átnézem az összest, de ha nem lesz meg, választanod kellene helyette egy másikat...

Üdv.: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anykó!
Lehet Kép
Én kaptam Tőled 4-et+ négy ajeszt és azt írtad, hogy ezzel már régóta lógsz. Bizos igazad van Kép
Én most küldtem 9 db-ot, de szerintem ezt nem kérted mind, hanem én is csomagoltam bele bónuszt.
Összegzem: PASSZ!Kép

Ánizs! És mások, akik kaptak csomagot tőlem!
Raktam beléjük meglepiketKép
Csak aztán meg volt a gikszer is a Timici csomagjával, de megoldódott a rejtély.

Timici!
Már elő is készítettem!

Ánizs mégegyszer!
Kell a Project? Libakolóniával mi legyen? Raktározom szívesen, míg el nem jössz meglátogatni Kép

Zsu! Mágia! Veronix!
A napokban postázom a guberációtokatKép

Aztán, ha mindenki mindent megkapott, töltök fel új cseréket, meg lomot.

Szandra
krampuszmama
 
 


Ppicur,
megnéztem az újakat, hát csodaszépekKép
Ezeket félretennéd nekem:
NEU 466,468,472,482,488,551,548,639
Előre is köszönöm, aztán majd megbeszéljük.Kép

Szandra,
ó jaj, már csak a gyűjteményedben vanKép, akkor inkább hagyd, nem szeretném ha miattam meg kéne bontanodKép, biztos örült, akinek elküldted.
Választok helyette másikat, jó és akkor komplett marad a gyűjteményed.
Ezeket néztem ki helyettük, ha lehetKép:
Kép Kép

Én imádom, hogy KOS vagyok!Kép


Viszont ha vkinek lenne ebből a 2szalviból raktáron az legyen drága és jelezze,mert naggggyon kellene!!!kösziKép
Kép Kép

Nelli,
üdv. a KOS KlubbanKép
kért szalvéták eltéveKép

Anyko,
megkaptam az új kéréseidet, sajnos az E59es elfogyottKép, a másik 3at eltettem és ezeket kérem cserébe: A2, C10, D6. kösziKép

Lányok, akinek mail-lel tartozom, majd írok levelet is, de míg alszik a törpe főznöm és vasalnom is kéne, így most lépek.Kép

pusza,
Timici
timici
 
 


Ppicur:
Irtam Neked egy emilt, de ugy tunik valamimiat nem lehet kezbesiteni. Ide is beirom amiket kertem, de megprobalom meg egyszer elkuldeni a mailt. 530, 551, 303, 376, 420.

Koszi:

Nelli
szkornelia
 
 


http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=75928&index=3
Lányok! Ebből egy egész csomaggal van! Lehet kérni!!! Edit
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?