Új privát üzeneted érkezett!

Snail,
szalvéták elrakva.Kép
Én ezeket szeretném kérni:
Kép
Kép
Kép
A kávésból ha lehet 2db-ot szeretnék, köszi.Kép

Mágia,
sajnos a citromos(E16) elfogyott, de most tettem fel még párat, abban is van citromos... Nézz körül, hátha találsz még ...Kép

Jubi,
zebra dolog megjegyezveKép

Megyek, mert dolog van, pusza,
Timici
timici
 
 


Timici!

Szalvik elteve, kavesbol 2dbKép Postazzuk oket? Mert most pont egalban vagyunk ha jol nezem.
Csak kellene nekem a cimed. Probald meg elkuldeni emilben, majdcsak megkapomKép
snail
 
 


Snail!
Mégiscsak levelet írtam, mert nagyon hosszú lett. Remélem átmegy! A kért szalvikat eltettem. És amik kimaradtak az előzőből...azt is postázom! Jó? Bár a hagymás bödön nincs meg. Kép És az olívásból is csak negyedek vannak. Kell így is?
Majdcsak dűlőre jutunk!

Csajok!
Azt hiszem kicsit elfáradtam a csereberélésbe, és így össze vissza kavarodom. Kicsit pihire fogok vonulni, ha a folyamatban lévő cserék gazdira találnak. De majd jelentkezem, ha kitisztult az agyam! Kép Kép

Pusszancs nektek!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Anyko!

Semmi gond nincs, a negyedeket nem kernem, mivel en gyujtom oket, igy nekem azok nem jok. De azert koszi amit eltettel. Kuldom en is akor neked a maradekot ami meg itt figyel a zacsiban felreteve. Amiket ma bevagtam ide, azok kozul nem kersz? Nem tudom hanyadan allunk, mennyivel logok en nekedKép Jo lenne azert ezt meg kibogozni valahogyKép

Szio!

Snail
snail
 
 


Snail!
Nem lógsz semmivel sem! Jó így! KépÉn nem kérek semmit sem cserében!
Ha úgy gondolod, hogy én többet küldtem, akkor fogd fel úgy, hogy ajándék! Kép
Puszi!
Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Azt hiszem kibogoztam a dolgokatKép Kettovel logtam neked, meg ugye most kettovel tobbet kuldtel te, szoval akkor 4-gyel kell tobbet kuldenem, akkor vagyunk egalban. Kuldhetek az ujakbol amiket ide bevagtam ma? Melyik tetszene abbol? Ha esetleg visszanezned... Utana nem zaklatlak mar, kuldom a csomit valamelyik nap. Kép

Jo tisztulastKép
pussz, szio

Snail
snail
 
 


Krampuszmama!

Irtam mailt, mert idokozben megerkezett a tied!
Bar lehet azota mar az enyem is atment hozzad, es el is olvastad... Kép

No joejt mindenkinek!

Snail
snail
 
 


Snail,
kösziKép
Ha gondolod postázhatjuk, én holnap tuti megyek feladni egy csomó pakkot, úgyhogy nem gond.
Címem küldöm mailben.
T.
timici
 
 


Snail! Irtam emilkét is, a kálákból kérek 3 db-ot!!! Ánizs
anizs007
 
 


Pénteken kaptam csomit Bizsókától és Nellitől. Tegnap 3 db szalit Anykótól!
Szandra! Amit már régebben kértem egy lilás-kékes borosüveges csendélet -nagyon elegáns!!- megvan még??
LÁnyok ma végre talán - ha főnökasszonyom is úgy akarja- fennt lesznek az újak! Addig várok a pakkok feladásával, amíg ezeket nem látjátok, mert remélem tudtok választani még!!!!
anizs007
 
 


Snail!
Megkaptad a tegnap küldőtt emileket? Írtam benne, hogy egyszer itt tettél fel szalvikat. Abból kértem katicásat, kétféle napraforgósat, hóvirágosat és 4pici virágosat.
Amit említettél két pluszt...végülis kérted vagy sem? Kép Én még nem tudtam kibogozni semmit! Kép Elég fáradt voltam tegnap és még most is kómás vagyok. Fél órája keltem fel! Kép
Bármire is jössz rá, írd meg nekem plíííííz!!!
Kösszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mártinak és Timicinek tegnap feladtam a pakkot, csak elfelejtettem megírni! Mostanában kihagy az agyam! Kép

Kira!
Te még semmit nem kaptál tőlem?? KépPedig most meglepit is küldtem! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ánizs!
Atyám!!!
Melyik?
Van róla fotód, vagy valami más ismertető jel?
Nem rémlik, csak, ha látnám...
És elnézést, hogy elfelejtődött.
Látod most a cseréim közt? Ha nem akkor kiveszem a gyűjteményemből, ha van.

Szandra
krampuszmama
 
 


Most indulok a postára Jubi, Reni, Szandra pakkjával.

Reni!
Nagy pakkot kapsz tőlem. Egy csomó ajándékkal bocsánatkérés végett! Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Macs!
Megkaptad már a szalvétákat?...és a számládra a pénzt??? (Küldő: Boros Zoltán)

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Én is kezdek összekeveredni - nem csoda, ennyi gyönyörűség között!!!!

Anyko!

Tegnap megérkezett a csomi! NAGYON KÖSZÖNÖM A MEGLEPIT! Igazán nem lellett volna :-)) Tetszik ám a tolltartó!!! Nagyon :-DD

Mágika!
Megjött a tiéd is! SZépek a régiek is:-)

Elvileg ma már kaptam visszajelzést, hogy az egyszerre feladott csomik közül megérkezett 2 darab - remélem, hogy a tieitek is :-))

Jubi!
Most még nem jött meg semmi, a cicásat adtad fel? Vagy ez régebbi?
Van zebrásom - ilyened van már?

Kép

Egyet tudok adni a zebrásból és a zebrabőr mintából is Kép) a cicusért cserébe :-)
Csak a Te kedvedért :-)
macsnyelv
 
 


Kira!
Nem, nem a cicásnak, hanem az azelőtti adagnak kellett volna már megérkeznie...és a számládra a pénznek is...Kép
ARanyos vagy, de már megvannak nekem ezek a zebracocósok, inkább a VA maciesküvőről kérnék két mintát:
- amelyiken 5 maci ül egy kupacban, a közésőnek egy piros csokornyakkendő van a nyakában
- a másik pedig az, ahol két maci (egyik piros a másik sárga ruhában) egymásnak háttal ül.

Most küldjem el a bocis-cicást, vagy várjunk még,hogy gyűljön?
Egyébként - és ez mindenkinek szól - tettem fel új cseréket: www.gportal.hu/portal/juborka

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Giny!!!

MÉLT KÜLDTEM, NAGYON FONTOS, SÜRGŐS !!!!!


Jubi!

Most beszéltem a párocskámmal, jött levél tőled KépKép

Kibontattam vele (mert magától nem nyúl az enyémhez Kép) és okés minden, ott a szalvi Kép

Banki értesítő majd később jön - de ne aggódj, rajta lesz .-))

Macisokból vágok és borítékba teszem - máris látogatok az oldaladra, hátha cserélhetünk még többet is :-))
macsnyelv
 
 


Szandra! Nem tudom hogy mondjam el......
Lilás-kékes az egész hangulata, borosrekesz és borosüveg van a képen, és igen gusztusos a grafikája. Nyaralás előtti napon még láttam nálad, küldtem is emilkét, vagy itt a babaneten írtam, aztán már nem láttam!

Na mindegy! Azért láttam most is nálad nekem valókat: Ti-flair napraforgós és levendulás 2-2 db, és az utolsó sorban ha jól láttam bükkfa levél nagyon jó grafikás szali! Ha ezek még szabadok, szívesen veszem őket!!!

Csajszik, ma Kaposváron elvéreztem!!!! Kb.3.000 Ft-ért vásároltam szalit, ráadásul a számlám már a hét elején minuszban volt! Ez már a vég ugye????
Szalvéta elvonókúra létezik??? A küszöböt fogjuk rágni a gyerekekkel, de nem tudtam a szalikat ott hagyni, ráadásul úgy vásároltam, hogy cserére is!!!!
anizs007
 
 


Szandra! Ez az! De ha bárki ilyent tudna nekem biztosítani, kérem sikítson!!!!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=62852&index=18
Ánizs
anizs007
 
 


Kira!
Örülök, hogy megérkezett a csomim! Annak meg pláne, hogy tetszik is, amit küldtem!
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kira!
Feladtam a cicust, írj már légyszi, ha odaért!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ánizs üzeni! Most tettem fel néhány cserét! Aki a fenti szaliból vagy az IHR által kiadott "jézuskás" szaliból ad nekem egy csomaggal, az a cseréim közé feltett dinoszaurusz gyűjteményt kapná meg cserébe! Már ha egyáltalán érdekel valakit!!!! Este fényképezem a ma beszerzetteket, és jövök ezerrel!!!! Edit
anizs007
 
 


Macs!
Megkönnyebbültem Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ánizs!

A hegycsúcsból 2 darabot és kamrapolcot (no nem valódit, hanem szalvit Kép ) szeretnék kérni tőled :-))

Én is vettem ma 14 csomag szalvétát és 5 csomag gyűjtőt - este szkennelek :-))
macsnyelv
 
 


Sziasztok!

Anyko!
Adok en is fel a heten neked csomit azokkal, amiket irtal, hogy kerted. Felre voltak azok teve, de meg kuldok hozza parat az ujakbol, remelem tetszeni fognakKép AjandekKép
Koszi hogy feladtad a csomit, az ajendekokert (bar meg nem latom oketKép) kulon ezer koszonet, aranyos vagyKép
Meg azert jelzek majd hogy megkaptam-e, amugy az elozo kettot mindegyiket megkaptam.

Pussz, Reni
snail
 
 


Anizs!

Szalvetak becsomagolva, postara keszen!Kép A heten feladom oket. Lehet hogy mar holnap, de nem biztos.
Korulneztem nalad, es en is valasztanek ha nem gondKép Ezeket kernem: hegycsucs, holland, to hiddal, margareta ket(k) hatterrel, narancsok viraggal, es egy olyan hagymacsaladost Kép (The onion family) Mindegyikbol 1 dbot.
Koszike!

Snail
snail
 
 


Macsnyelv!

Feladjam neked is ezt a 11 szalvit ami itt lapul felreteve nalam? Vagy gyujtogetsz meg hozza? Kép
En mindig ugy elszallok a foglalassal, nem gyozom venni az ujakat, hogy egalban legyek mindenkivelKép


Ppicur Marti!
Neked is van itt 18 elteve, ha gondolod postazhatunk!

Kerek szepen valaszt. Kép

Snail
snail
 
 


Lányok! Barnával most csináljuk a Gportálos oldalamat! Légyszíke küldjétek el anizs007@freemail.hu címre az oldalaitok linkjét, hogy fel tudjam tenni!
Köszi Edit
Megrendeléseket vettem!!!! Edit
anizs007
 
 


Timicinek!
Megkaptam a címed, köszi.
Holnap postázom a tiedét; én pedig kérném tőled akkor az
E5, E34, E38, E28 és E19-et.


Bizsókának!!! Megkaptam a címed, holnap postázok.


Krampuszmama!!! Megkaptam a címed, holnap neked is postázok.


Egy kis figyelem csajok!
Egy kicsit leállok, mert ugyancsak megcsappant a cserekészletem.
Újabb feltöltés kb. szeptember közepén, mert én a szalvéták nagyrészét Budapesten veszem (ill. Győrben is) mert akkor kezdődik az iskolám ahova járok.
A macisokat (macifej sok méhecskével) és a 4 levél 1-ent is ott vásároltam, ha valakit érdekel, akkor itt elmagyarázom, hogy hol, de az üzlet nevét azt ne kérdezzétek mert azt nem tudom. Ott ha jól emlékszem 500,- Ft. volt 1 csomag normál méretű IHR szalvéta. Nem tudom ti mennyiért veszitek.

Szoktam még vásárolni az Üllői úti Kreatív Hobbyban is egyesével, azok 35,- Ft-ért adták (adják?) darabját, valamint 10 db-os mixet is, de igazából avval nem nagyon vagyok megelégedve. Főleg azért, mert képkészítésre alkalmas kevés van benne.

Láttam a címekből, hogy sok Budapesti van, ha valaki nem tud várni szeptemberig, ill. nótorius gyüjtő és van ideje szétnézni no meg pénze vásárolni akkor leadom az infót.


Ezúton üdvözlök és puszilok mindenkit.
Sziasztok!!!
mágia
 
 


Mágia,
szalvéták eltéve.Kép
Feleket is kéred vagy mégsem?
ma voltam postán, úgyhogy még pár nap mire újra megyek, remélem nem gond.

Anyko, Snail, Giny, PPicur,
feladtam a pakkokat. Kérlek, hogy jelezzétek, ha megérkezett. KöszönömKép

KodaKép,
megjött ma a pakk, ezer köszönet érte, a pácért külön is.KépKépKép Mindjárt írok mailt is...

Giny,
ma megjöttek a szalvéták. Szépek nagyon, köszönömKép.

Ánizs,
a ti-flair margaréta mellé még eltennéd nekem ezeket:
-habos kávé 2db
-cappuccino 2db
-napraforgó zöld
-tengerész maci
köszönömKép
Az ablakban ülő macis és a karácsonyi macis szalvéták eltéve Neked, más nem tetszik most?

Lányok,
tegnap szerkesztettem kicsit az oldalamat(még mindig nagyon üresKép) és feltettem a csere oldalaitokat. Aki nem szeretné, ha ott lenne, sikítson és törlöm AVAGY aki szeretne felkerülni és én balga kihagytam az is.Kép
köszi előre isKép

pusza,
Timici
timici
 
 


Timiciii!

Eltenned nekem a E32-t es az E37-et? Kosziiii Kép

Snail

ui.: a heten megy a csomi tolem is neked!
snail
 
 


Snail,
eltettem őketKép
köszi, váromKép

Manóka e-mail címét nem tudod véletlenül? Vagy vki? Láttam nála egy-két szépet, de nem tudom, hogy érhetném el, az oldalán nincs cím.Kép
Help me!

T.
timici
 
 


Macsnyelv! A ház olíva keretben szaliból ha még tudnál adni 2 db-ot! Légyszííííííí!
anizs007
 
 


TimiciKép

Manóka e-mail címe ment, ha még nem késő....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nekem meg Krampuszmama POSTAI címe kelleKép

Ha valaki tudja, légyszi küldje már el.

agabi@chello.hu


nagyon köszi: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Csak annyit szeretnek, hogy ha valaki esetleg kuldott a snailmail@mailbox.hu-ra e-mailt tegnap este, vagy ma, irja le ide is (vagy a honlapomon a forumba) hogy mit irt, mert a mailbox mar megint szarakodik, es egyetlen level sem erkezik meg, sot, el sem kuld egyet sem. Valami kehe van naluk, de nagyon.

Koszike, sziasztok

Snail
snail
 
 


Mágia, Anyko!
Megkaptam a szalvétákat, köszi! Sajnso a tieitek még csak holnap kerülnek postára...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Timicinek!!!

Jaaaaaaaaa, hogy azért fogytak el a felek, mert nekem adtad, ill. hogy nekem tedted félre.

Kicsit hoppás vagyok.

Szóval én ma föladtam neked a cuccost, nézd meg mennyit adtam és annyit adj te is, jók lennének a felek is, de nem tudom hogy belefér-e a mennyiségbe.


Krampuszmama!!!
Föladtam neked a cuccost.


Bizsóka!!!
Neked is.
mágia
 
 


Macskanyelv!!!
Megkaptam a szalvétákat. Szépek nagyon.
A deku-papírral mit lehet kezdeni???
Csak nézegetni, vagy ugyanúgy viselkedik ragasztáskor mint a szalvéta. Aki tudja válaszoljon.


Bizsóka megkaptam tőled is a magamét.
mágia
 
 


Timici, Anizs, Anyko es Krampuszmama varhatja a postast, elindul a csomag felejuk! Kép
snail
 
 


MágiaKép

Ha dekupapírral dolgozol, előtte feltétélenül áztasd meg egy kicsi vízben. Vagy tedd egy nagy tálcára és a tenyereddel vizezd be mindenhol. Ezután picit rázogasd le a vizet róla és mehet a ragsztás. Gyönyörű egyenes lesz! De szárazon ne próbálkozz, mert akkor szörnyű vége lesz. Tapasztaalatból mondomKép Így nedvesen viszont gyönyörű sima. Szebb mint a szalvétaKép

TimiciKép
örülök, hogy odaért a szalvéta. Feladtam a hiányzókat is. Várom a leveledetKép Ha majd lesz idődKép
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Giny!
Megkaptam a csomagotKép
Köszönöm:

Szandra
krampuszmama
 
 


Szia Szandra!
De jo, hogy itt vagy! Irtam egy jo par napja Neked emilt, hogy miket szeretnek, es azt is elküldtem, hogy eddig miket kertem Töled. Megkaptad?

Szia
Vevi
vevi72
 
 


Sziasztok!
Ánizs, Zsóka, és ágiboszihoz meg y a postás..remélem!!
HajniKép
hajnii
 
 


Koda!!!
Köszönöm szépen az információt, még ilyet nem csináltam.
Ki fogom próbálni.

Köszi Köszi Köszi Köszi.
Nagyon rendi bendi csajszi vagy


Kérek még tanácsot! Ha valaki járt már így kérem segítsen.
Van egy nagyon szép almás nagy kopázs képem amit elcsesztem, mert teljesen más színárnyalattal kezdtem el a gipszet festeni, mint amivel szerettem volna és a képet már beragasztottam.
Le lehet-e szedni valahogy?
Ha ráfestek más árnyalattal átüt-e?
Lehet-e például smirglizni, vagy hypózni?
Már mindenre gondoltam, de nem merek hozzányúlni.

Előre is köszi ha valaki segít!
mágia
 
 


Mágia!
Úgy érted, hogy a keret színe nem tetszik? Én már számtalanszor jártam így, és egyszerűen csak átfestettem másik színnel. Ha az előző világosabb, akkor nincs gond, ha sötétebb, akkor kenj rá egy réteg fehéret, aztán arram mehet a jó szín!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Júúúúúúúúúúúúúúj de jó Jubi!!!

Köszönöm neked is!!!
mágia
 
 


Csajok, látom, Jubi még nem reklámozta, de kezdjétek el gyártani a tengeres-halas műveket és pályázzatok Ti is! Tök jó buli lesz! Részletek a www.gportal.hu/portal/juborka oldalon Kép
giny
 
 


Mágia,
nem azért kérdeztem, a feleket már eltettem Neked, szóval mindenképp megkapod.Kép
Várom a pakkotKép

Snail,
én csak a címem írtam, de az ezek szerint átment.Kép köszi és várom a pakkot!

Koda,
köszi Manóka e-mail címétKép
Tegnap már nem volt erőm írni, majd most!

megyek is, pusza
Timici
timici
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: