Új privát üzeneted érkezett!

Macs!
Én láttam a riportot, jó voltál benne!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Kira!
Én is láttam a riportot és a lányaim is. A nagylányom odáig volt, hogy végre láthatotott.Kép
Igazad van, hiába hallgattatott meg a másik fél is, attól mi még nem vagyunk megnyugodva.
Nekem ugye a mai napig nem ért ide egy csomagod.
Jubi a mai napig nem kapta meg az én csomimat, mellesleg volt egy levelem amiről ide képet is tettem fel, hogy nézett ki.Kép

Ja, és még nem beszéltem arról, hogy csütörtökön feladtam 3 csomagot, pénteken egyet és még senki sem kapta meg. Pedig előfordult már, hogy másnap ott volt. Rég volt, igaz sem volt...Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Csajok figyelem!!!
Küldtem emilt a címemmel!

Jubinak
Timicinek
Bizsókának
Krampuszmamának és
Szkornéliának (de ő nyaral)

írjatok, ha megkaptátok, - és írjátok vissza a címeteket mert a cuccosotok összekészítve

Pusza

Mágia
mágia
 
 

 
 

Kira! Én nem láttam a postás riportot, de talán tegnapelőtt(?)láttalak Kép Azért elég merész dolog egy a spamről szóló műsorban felvillantani az emilcímedet Kép

--

Ezt pedig most találtam és főként Mágia kisasszonynak ajánlom (szafaris témájú szépséges alkotások): http://site.voila.fr/ada55/decorations/serieafrique/pageafrique.html
giny
 
 


Sziasztok!

Stuci kért meg,hogy szóljak:tett fel új szalvétákat a http://kep.tar.hu/antonia-ra.

Jucus
20170114224602
 
 


Giny!

Köszönöm neked állati jók.
Holnap de kopázsolok.

Ma délután elkészítettem Ádinak azt a bohócos képet amit az Anykóval cseréltem negyedet. Majd lefotózom.

Neki nagyon tetszik.
mágia
 
 


Jaj nekem meg a 'kisasszony' megszólítás irtóra tetszik.

Ez meg baromi jó!

Kisasszony, hát annak lenni lenne jó!
mágia
 
 


Mágia !
Címed megérkezett.

Kira !
Én is láttam az adást - nem tudok hozzáfűzni sokmindent. Számítógépek világában, modern feldolgozó központok ( milliárdokra rugó)felépítésével,stb.... még itt tartunk. Nekem is veszett oda ajánlott levelem, tértivevényes küldemény...

Holnap csomi megy: Mágia - Nelli-Kira -Csuti részére.

Vevi !
Jelentkezz !!!

Zsóka
bizsóka
 
 


Szia Zsoka!
En irtam Neked emilt egy par napja. Nem kaptad meg?
Leirtam, hogy mit szeretnek kerni es azt is, hogy a boroscimkes sajna elfogyottKép
Ha nem kaptad meg az emilem akkor szolj, es ujbol elküldöm, hogy mit szeretnek.

Vevi
vevi72
 
 


Képzeljétek Lányok, az összes ismerősömet beizzítottam, aki külföldre készült nyaralni, hogy hozzon nekem helyi specialitás szalvikat. Nos, a barátaimnak Balin és Írországban nem sikerült föllelniük a sima fehér szalvin kívül mást, pedig több helyen is körülnéztek. Ez olyan furcsa, nem? Asszem, ha jövő hónapban megjön a GYED-em, nyitok egy dekorszalviboltot Balin Kép Kép
giny
 
 


Nagyon szeretnék egy ilyen szalvit:
http://kep.tar.hu/antonia/images/pic5587519.jpg, de Antónia összes többi csereszalvija megvan már nekem és egy db miatt nem cserélnék. Valakinek nincs egy(-két) ilyenje elfekvőben?
giny
 
 


Rózsás szalvik Kata figyelmébe Kép:
http://uschi.hauss.org/blumen_2_rosen.htm

(Amúgy jól elvagyok itt magamban Kép)
giny
 
 


Giny!

Nem vagy egyedülKép
Nekem csak sárgában van olyan szalvim, ha jó sárga is akkor abból van sokKép
Írtad hogy 3 német csomagot adsz fel, nekem csak Maren meg Inge van megadnád a 3.-címét is hátha szeretne még egy cserepartnertKép
és a svájciét is? Hátha

Puszi Márti
ppicur
 
 


Szia Márti!

Sárga nekem is van, ezért kéne a kék is Kép
A decouplapra feltettem pár új külföldi címet, ezek mind németül (is) kommunikáló, "kipróbált és bevált" cserepartnerek Kép
giny
 
 


Sziasztok!

Giny!
Ezt most muszáj volt?????KépKépKépKép Hecceled itt az embert ezekkel a rózsákkal.Kép
Valami csodálatosak...Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok!Megpróbáltam mindenkinek válaszolni.
A héten rendbe szeretném rakni a szalvétáimat és remélem tudok feltenni sok újdonságot is!

PUSZI MINDENKINEK!!!

Melinda
kircsimelcsi
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok ám, csak kicsit nagyon elfoglalt voltam a hét második felében. Rakosgattam fel szalvikat (igaz sok elkelt már belőlük), de holnap is teszek fel!
Ja, és aki csomagot kap tőlem, kérem jelezze nekem!!! Köszi! Kép

Kircsimelcsi!
Újra itthon? Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Igen!(feltehetsz,megköszönöm!)

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Máris raktam fel újdonságokat!
Kircsimelcsi szalvétashop-ja címen. Ezek a szalvik csak megvehetőek. Mert ezek jelenleg külföldről valók. De folyamatosan frissítem majd őket! Természetesen azonnal jelzem Nektek!
Tehát 40 Ft/db áron vannak. Amik elfogynak kiírom, de azonnal próbálom beszerezni!
Természetesen nyugtát adok róla!

Írjatok ha valakit érdekel a dolog!

Pusz
Melinda
kircsimelcsi
 
 


Sziasztok !
Vevi !
Írtam mélt, hogy a citromág és bordűrös elfogyott,válassz helyette mást. Címet is írtam.
Erre a mélre várom a jel-kezésedet,címeddel együtt.


Giny !

Ennyi rózsa - igaza van Katának - hecceled az embert vele. Én is mániákus rózsagyűjtő vagyok.
Köszike, még nézni is gyönyörűség.

Pusza

Zsóka
bizsóka
 
 


Sziasztok!

Melinda!
A megvehetőknél van minimum db amit venni kell? Vagy esetleg max.?
Postázást, hogy oldod meg?
Engem ugyanis több is érdekelne.
Sőt másik albumodban is találnék nekem valót, amiért szívesen fizetnék, mert sajnos most nagyon gyalázatosan állok cserében.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Mágia!
Megjött a csomagod! Kép Írtam is mailt! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kata!
Megérkeztek a szalvéták, köszönöm szépen! Ezeket most azok helyett kaptam, amiket elnyelt a posta feneketlen bendője? Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyko!
Kérhetném a következőket?
A21
E28
E23
az én cseréim: www.gportal.hu/portal/juborka

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi Kép megkaptam a mélt Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Hazajottem a nyaralasbol (nomeg a munkabolKép) Kép
Ujra indulhat a csere-bereKép
Kaptam egy rakas csomagot is mult heten, azokat koszonom szepen! Kép

Byebye, Snail
snail
 
 


Bizsoka!
Irtam Neked emilt!Kép

Vevi
vevi72
 
 


Megint en!Kép

Ezeket a szalvetakat sikerult szereznem a nyaralason. Azert teszem ide, hogy elobb lathassatok, mivel a honlapra majd csak kesobb kerulnek fel.
Ha valakinek kell beloluk, irjon ide, vagy emilben.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép KépKép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Megjegyz: a tapsihapsis szalvinak mind a 4 oldalan mas van.

Snail
snail
 
 


Anizs!

Kaptam smst, de te mind a gyujtemenyembol valogattal, azok kozul meg pont nincs cserem, megcsak eldugva sincs 1-1 db, amit felajanlanek. A gyujtemenyemet nagyon komolyan veszem, abbol nem cserelek el egyet sem, csak ha van belole tobb. Ha valamelyikbol talalok megis valahol, akkor szolok igerem, es tied lesz az elsobbseg! Bocsi ezert!
Amik itt lathatoak feljebb azok kozul nem kersz? Szerintem ezek is edesek, foleg a legalso sorban levokKép

Snail
snail
 
 


Sziasztok !
A 2.album végén található 4 új szalvi.))))

Az esetleges mélkéket csak jövő héttől tudom fogni és válaszolni, mert elutazom.
Remélem jó adag szalvival térek vissza.

Snail !
Félretennél nekem 1-1 Csőrikéset,Tapsi Hapsit és Micimackót ?
Cseréimet itt találod :
http://babanet.hu/album/main.php?album=2553
http://babanet.hu/album/main.php?album=2762
http://babanet.hu/album/main.php?album=2853

Előre is köszi
Sziasztok
Zsóka
bizsóka
 
 


Snail!

Szeretnék kérni a következő szalvikból

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
egy-egy darabot :-))

Én is tettem fel újakat Kép

A linkem:

http://fototar.origo.hu/pages/userview/userview.jsp?id=46038

Kira :-)
macsnyelv
 
 


Snail!

Az albumodból pedig ezeket:

Kép

Kép

Köszönöm! :-))
macsnyelv
 
 


Csajok!

Kircsimelcsinek, Mágiának, Stucinak ment csomi.

A többit is postázom szerdán :-)
macsnyelv
 
 


Macsnyelv!

Szalvik elteve, de a padlizsanosbol mar kertel 2dbot. Tegyek el 3.-at is?Kép


Bizsoka!
Neked is elteve a szalvik, es korulneztem nalad is, de en joval tobbet talaltamKép
Felretenned nekem oket? Aztan csak sikerul annyit osszeszedned neked isKép 1, 105, 107, 111, 114, 13, 18, 24, 32, 33, 37, 38, 44, 47, 53, 54, 55, 78, 82, 83, 84, 87, 89, 93, 94, 96, 98, 99, antik, bogyok-szivek, borospalack, citromkoktel, cserepek, fuksziak, gesztenye, hapy maci, kankalin, kek szolo, piros rozsa, rajzolt viri, rozsa gyongyokkel, tenger, tulipanok. Koszi elore is. Nezd meg a tobbi cseremet is, itt talalod oket: http://www.snail.szamitogepjavitas.hu/

Byebye

Snail
snail
 
 


Sziasztok!

Kata!

Természetesen nincs se min. se max. rendelhetőség. Csak legyen még elég belőle. De tudok utánrendelni is.A postázás nem gond!
A részleteket megbeszélhetjük e-mailen is!
kircsimelcsi@freemail.hu

Melinda
kircsimelcsi
 
 


Senki nem kapott tőlem csomit? Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Macskusz-hazikusz Kira! Kép (vagy Macskusz-kitekattusz?) Kép

Batorkodtam ujra vegignezni a szalvetaidat, es hat en nalad is mindig talalok egy rakas olyat amilyenem meg nincsKép
Eltenned nekem ezeket?: bosegtal, chupa chups, citromfa, citromos taj, elegans no, eskuvo, hercules, homar, kek paradicsom, levendulas kep, lila szolo, nap - sarong minta, oliva montazs, pesto, reggelizos mozaik, rozsaszin cumi, snoopy, sylvester es csorike, teknos ajandekkal, tengerpart siralyokkal, tengerpart homokvarral, tokmecses, virag felirattal. Ennyi Kép (Amiket korabban kertem, remelem megvannak megKép))
Elore is koszike!

Snail
snail
 
 


Snail !

Szalvik félretéve, majdcsak megegyezünk a cserét illetően.Szét kell nézzek Nálad alaposan.

Üdv
Zsóka
bizsóka
 
 


Anyko!

Deeeeeee! Csak nem irtam le ki mindenkitol kaptam, csak annyit, hogy kaptam sok emberketol mult hetenKép Kosziiiiiiiiiiii Kép (Toled ma is kaptam par db-otKép)
Akartam azt is irni mar neked - csak eddig elmaradt - hogy volt ketto szalvi amit nem kertem en, es lehet valaki mase (kek lufismacis, meg egy pirosalmas pirosszolos), es hogy 5db van meg felreteve nalad? mert nalam van meg elmentve 3 kep, amiket nem kaptam meg. No nem baj, nem azert irom am. Kép

Szio

Snail
snail
 
 


Hahó!

Valaki el tudná küldeni mail-ben Zsóka címét???
Esetleg, Zsóka!!!
Elküldenéd a címed?
Itt dekkol a csomagod, írtam mailt is de nem kaptam választ.
A csomagodat köszi megkaptam Kép
Sanja nem volt rajta címKép

Snail!
Küldtem mailt!


Szandra
krampuszmama
 
 


Timiciiii!

Kerhetnem toled ezeket? E15, E17, E18, E19, E20, E21, E22, E24, E26, E27, E30.

Kosziii!
snail
 
 


Macs!
Írok mélt!
Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!!
Megtennétek nekem valamit???
Úgy, ahogy Katát azonosítottátok a katicákkal, Kirát pedig a macsekokkal, tegyétek meg, hogy elraktározzátok azt az információt az agyatok egy szegletébe, hogy: Jubi=ZEBRÁK!!!!
Előre is köszi!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anykó!
Kaptam cuccost, írtam Emilt, köszi mindent.

Figyelem Krampuszmama és Bizsóka!
Kellene a címetek.

Pusza!
mágia
 
 


Krampuszmama!

Egyenlore nem ert ide a mail-edKép

Snail
snail
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Igen, azokért. Nem Te tehetsz róla, nem is én. Viszont zavart, hogy Te adtál, én pedig adtam is meg nem is.Kép
Zebra dolgot raktároztam.Kép

Melinda!
Ok, emilben meg foglak keresni.

Más nem kapott tőlem csomit??? Ágiboszi, Veronix?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kircsimelcsi!

Leadtam en neked a "rendelesemet"? Marmint hogy miket szeretnek ha eltennel nekem?Kép

Snail
snail
 
 


Snail!
most aztán kavarodtam. Miket küldtem én neked +-ba? És miket nem kaptál meg? Légyszi képekkel illusztrálva küldj egy mailt nekem.
Én most írtam 3 mailt, de akkor azok tárgytalanok. Vagyis 1 biztos! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!
Neked is ment mail. Kért szalvik holnap már a postán lesznek! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Irtam mailt. (2-t is ma)
A tieid viszont nem akarnak ideerni, meg Krampuszmamae sem, ugyhogy azt javallom irjon ide egyenlore aki vmit akarKép

Bye, Snail
snail
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: