Új privát üzeneted érkezett!

Anyko!
Az én enyvem is hófehér, és úgy néz ki, mint a dekupragasztó. Akkor ez most micsoda? Szerintem mi ugyanarról beszélünk!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!


Szavasztam én is mindenkire! A párom is ráveszem, mert neki jó sok e-mail címe van.

Üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm a dícséreteket a cserépre, és a szavazatokat a lányomra!!!

Korábban írta valaki, de nem tudom, hogy mikor, hogyan kell a matricafestékes szalvétázást csinálni!!!
Ugye van ilyen?
Segítenétek?!!!!
Köszi:
Era

Era
Kép
era75
 
 

 
 

Még egy kis segítséget kérek!!!
Hogy tudom megcsinálni, hogy a profilomban az albumom címe aktív link legyen????
Ugyanis ahogy én csinálom nem sikerülKépKépKép
Hát nem egy cserépről van szóKépKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Szandra!

Mennyi és hol kapható ez az olcsó keret?

Anyko!

Én zoknira használtam a puffadós festéket,és a fonákjáról kellett vasalni.Hát a cserépnél ez nem fog menni,tehát nem tudom,hogy hogy fog puffadni!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok,

mégegyszer köszönjük a szavazatokatKépKépKép

Csináltam pár képet, még nem száradtak meg teljesen, de csak megmutitomKép

kálás a fehér részek még a lakk maradványai, nem szárazKép
székes1.,ennek nem látszik olyan jól a maszatolása fehérrelKép
székek2,ez meg ilyen, nincs hozzá magyarázatKépKép

Era,
majd holnap lediktálom, hogyan kell megcsinálniKép, OK?

Jubi,
ha elfogyna a dekop ragasztóm, helyettesítsem enyvvel?Képúgy érted, közel a Prasktiker, és mindig nyitva?KépKépKép

Fázom, mikor lesz már jó idő?

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!

Nagyon tetszenek a képeid! Főleg a székes2! Nagyon klassz!
Jubi! Egyszerű faipari ragasztó is nagyon jó a dekup ragadsztó helyett! Egy az egybe ua! Kép
Itt is hideg van, pedig Május van!!!! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Era!
Mi is szavaztunk ám!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Helló csajok!
Csináltam fotóalbumot, de persze fogalmam sincs hogy kell kezelni, mindenesetre ha sikerül ide tennem nézzétek meg.
http://babanet.hu/album/main.php?album=2508
Most ezzel tökörésztem, így még el sem olvastam miket írtatok, csak naggyából bele-bele kukkantottam.
A Faragasztó tényleg az lehet, hiszen még az illata is olyan! Én balga meg egy egész tubussal elajándéloztam egy nyeklett székű barátnőmnek! Kép
most rohanok,

sziasztok!

Kép
krimo
 
 


Manóka! Krimo!
Gyönyörűeket alkottatok!
Krimo!
A fadarabkák rettentően tetszenek! Bocs a késésért, de most indulnak a szalvéták!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Krimo!
Nagyon jók a munkáid! A legjobban a maszatolt vödör tetszik! Ez a krétával van?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok! Mi is szavaztunk mindenkire, de sajnos arra nem jöttem rá, hogy Zsófit hol tudom benevezni. Tudnátok segíteni?????KépKép

Krimo: ezek egyszerűen gyönyörűek. Már mint az alkotásaid. Nekem a repesztett kála a kedvencem.

Ancsa
anibalk
 
 


Anykó!

A pufi festék nekem sem üzemelt hajszárítóval, csak vasalóval, de az a cserépnél nem jön be Kép
A kis vödröm szemfestékkel van maszatolva, pontosabban arcbarnítóval Kép
Az első ablakos kép is azért van ott töbször, mert azon is azzal maszatoltam Kép

Anibalk!
A kálás csak egy kisérleti állat! Kép Repesztés az sikerült, de a kép a netről lett leszedve, és vastag a papir, lifeg a fele, mert hogy a keret is kísérlet, a mikróedény, csakhát használt volt, ezért homorú , és nem ragadt rá rendesen... Ja és kétszer öntöttem a gipszet is mert az első vékony lett és eltört, de azért visszatuszmákoltam bele.

Manóka!
Nekem a Kálás tetszik a legjobban! KépA te kálásod! Nem az enyém Kép Kép

Zsu!
Köszi a szalvikat, ha ide ér akkor indítom a 'visszárut' Kép Közben már sikerült lefotóznom , hogy mim van, de ne gondolj valami sokra Kép Majd felteszem, és megnézed, hogy kell-é az vagy szerezzek mást Kép

Nahát ma találtam egy hobbyboltot itt a szomszéd házban! Kép Véletlen 3 szalvéta beugrott a kosaramba Kép A tulaj anyukája volt ott, mondta, hogy a lánya is netezik! Na ki vele, ki nyitott itt egy bótot nekem? Kép
Na majd még pakolgatok fel képeket, de sajna csak kölcsön volt a gép, úgyhogy az újjabb termelésemet megint nem tudom mutizni majd.
Pedig hízik így a májam! Kép
Ja a zebrás kép az első repesztésem, hát láttok ti rajta repedést? Kép

Jóéjt!

Kép
krimo
 
 


Sziasztok,

gyermekszépségversenyre már nem lehet jelentkezniKépKép, de sztem nem vesztettél sokatKép

Krimo,
sztem szépeket csináltál, a farönk szelet nekem is nagyon tetszik, fával én is most akarok próbálkozni. Ja, és jó ötlet a szemfestékKépKép

Jó éjt mindenkinek!

manóka

manóka
manóka
 
 


Krimo!
Ki vele! Kié a kis hobbybolt??? Kép
Én is előkeresem a régi szemfestékeimet! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltüntem. Mostanában nem alkottam semmit. Viszont megvettük az új számítógépünket, rádugtam a videókamerát és végre megcsináltam az albumom.

Kata!
Itt van az én Citromos sorozatom:
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49026.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49027.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49028.jpg
A fényképen életem fő műve és én vagyok látható, mellesleg a keret az első művem: http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49030.jpg
Ez egy ócska keret volt egy ronda bőrképpel. A képet likvidáltam, ja és ez volt az első repesztésem.http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49029.jpg
Második próbálkozásom: http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49035.jpg
Sirálypapír dekupálás Ádi szobájába:
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49036.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49037.jpg
Tulipános szalvétartó és poháralátét:
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49034.jpg
Dobozok:
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49031.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49032.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/2511/49033.jpg

Hát egyenlőre ennyi. Tegnap beruháztam, vettem egy rakás keretet, üveg mozaikot, új szalvétákat.
Hétvégén alkotni fogok.

Szép napot!
ádianya
 
 


Krimó! A kálás képet honnét lehet megszerezni??? Gyönyörű! Nagyon szépeket alkottál!!!

Manóka, gyönyörűek a képek! A kálás meg egyszerűen csodaszép! Én egyébként is kála, tulipán mániás vagyok!!
anizs007
 
 


Krimo!
Megnéztem a képtáradat, az a zebrás doboz NAGYON tecccik!!! Kérhetnék egy pontos készítési útmutatót hozzá? A csíkok festve vannak rajta?

Manóka!
Nagyon szépek a képeid, nekem is a maszatolt szélű székes tetszik a legjobban! Kép

Ádianya!
Örülök, hogy végre a te műveidet is megcsodálhatjuk!Kép Nagyon tetszik a FÉNYKÉP, AMIN TI VAGYTOK!! KépKép Az a két kép az Ádi szobájába, amiről azt írtad, hogy sirálypapír dekupálás, az is ngyon bejön nekem (hiába, fiaim vannak Kép), azokat sirálypapírra nyomtattad és úgy dekupáltad???
Izgatottan várom az új képeket!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szandra!

Szeretném kérni a következő sablonokta: mécsestartó(amelyiken 3 db van),
macik (amelyiken a több van),
tengeri állatok.

Nekünk Manókával küldheted egybe!!!
Előre is köszi!!!KépKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!
Most vettem egy vágódeszkát és szeretném megcsinálni repesztett technikával. Az már megy ugye, csak nem tudom, hogy hogyan kell rátennem a szalvétát. Az is repedni fog? Segítsetek! Kép
Amúgy 99.- volt a deszka . Ez a hagyományos, egyszerű. De van olyan is, ami a régi hagyományokat őrzi a kis hullásom szélével. Ez pedig csak 130.-. Azt is venni fogok. Kép

Ádianya!
nagyon szépeket alkottál! Az első repesztésed is nagyon jól sikerült. Ha látnád az enyémet! Kép Kép
De a dobozok tetszenek a legjobban! Ügyi vagy! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

ÁdianyaKép
Te aztán termélkeny voltálKép Legjobbana rózsáa doboz tetszettKépKép meg a buszos kép!!!!! Az annyira különlegesKép

AnykoKép
Először fesd le egy színnel a deszkát. Várj, amíg megszárad. Utána kend rá a rep. lakkot. Várj, amíg megszárad. Utána jön a 2 réteg festék. Ez eddig viágos, azt írtadKép Ezt szárítsd meg jól és mehet simán rá a szalvéza, csak úgy, mint szoktadKép Azon egy kicsit át fog látszani az alatta lávő repesztett rész és nagyon szép leszKép

JUBIIIIIIIIIII!!!!!Kép
Itt van az első porpaszeteles képemKép Még van mit csiszolni a tudásomon, de nem is rossz 2 színbőlKép Ennyi van egyenlőre:..


http://babanet.hu/album/albumimages/2350/49094.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/2350/49093.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Köszi a segítséget! Már lefestettem egy réteggel, most szárad! Kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni! Kép
Te KOda!Kép Egyszerűen gyönyörű a a porpaszteles műved! Nekem nagyon tetszik! Kép Kép Kép Írtó ügyi vagy! Remélem még sok ilyen szépet fogsz csinálni, mert gyönyörködni akarok! Kép
Elárulod, hogy hogyan lesz ilyen szép? Mi a technikád?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
A vágódeszkát csináld meg repesztve, aztán várd meg, hogy teljesen megszáradjon. Azután rendesen dekupáld rá a szalvétát, ahogy másra is szoktad. A szalvétán, ha nem túl sötét, át fognak ütni a repedések, és nagyon szép lesz!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..... most olvasom, hogy Koda már ezt leírta, de azért itthagyom, csak hogy lásd Koda, mennyire egyformán jár az agyunk! Kép
Koda!!
Ezek a maszatos irattartók ANNYIRA SZÉPEK LETTEK! Komolyan mondom, fel kel zárkóznom hozzád! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda! Ez valami csodás!! Milyen szalvétát használtál hozzá? Mi az a porpasztel, lehetne egy képet róla????
anizs007
 
 


ÁnizsKép

Örülök, hogy neked is tetszett első kísérletemKép

Lefényképeztem, hogy mivel dolgoztamKép
A porpaszetll egy kréta fajtaKép 200-300 ft db-ja nálunk. Jóóó drága. nekem is csak 3 színem van eddig...
Sajna a kép kicsit sötét lett, de a lényeg látszikKép

http://babanet.hu/album/albumimages/2350/49159.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/2350/49163.jpg


JubiKép
Hát igenKép Tényleg hasonló képp gondolkozunkKép Jót nevettem, mikor elolvastamKép

AnykoKép
Örülök,hogy neked is tetszett a krétásom. Igazán nehéz lenne leírni,hogy miként készült,mert csak maszatoltam az ujjammal össze-vissza, aztán ez lett belőleKép Annyi, hohy a minta köré zöldet tettem, ami kicsit világosabb, mint a többi, így talán kissé kiemeli a rózsátKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


És valahol azt olvastam, hogy le kell fixálni a paszelt és csak utána szabad lakkozni. Ezt mivel kell tenni, mert én hajlakkot olvastam valahol. Ez tényleg így van, vagy valami spéci fixáló kell??
anizs007
 
 


Ánizs!

Spéci fixáló:Fixaktív 1300Ft körül mozog az ára.De végszükségesetnén jó a hajlakk is,bár én még azt nem használtam.

Koda!

Nagyon drága az a kréta/db.Itt 108Ft/db-ért lehet venni.

Jucus
20170114224602
 
 


Háááát Jucus!
Nem tudok mit tenni, itt csak ez az egy műv. ellátó van, a többi hobby boltban pedig nem lehet kapniKép. Így marad ez a drága..... Úgyse akarok sokat venni, ezt pedig valahogy csak kibírja a családi költségvetésKép.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!
Én hajlakkal fixáltam a porpasztellt, jelentem: működik. (nekem Organics van Kép)

Úúúgy mutogatnék nektek, de kimerült a fényképezőgép elemeKép, talán majd este...Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Halihó!

megcsináltam a vágódeszkámat. Még a szalvétát nem ragasztottam rá. De nem lett valami jó. Nagyon beszívta magába a festékeket a fa. Mivel kezeljem le előtte, hogy a festék a külsején maradjon és szívódjon a fába? Kép
Fessem sokkal vastagabbra az első réteget?
Köszi a segítségeteket! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Koda!

Nem idegesíteni akartalak,csak piszokság,hogy ennyire eltérőek az árak!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm az elismerést!

Jubi!
Az allposters.com oldalon rengeteg jó képet lehet találni. Felnagyítod a képet a kívánt méretre, és lézernyomtatóval kinyomtatod. Dekupálás előtt mártsd vízbe, hogy ne legyen olyan merev. Itasd fel a felesleges vizet és a szokásos módon mehet a ragasztás.
A tintasugaras nyomi nem jó, mert szétfolyik a víztől a festék!!
Örülök, hogy tetszik a fiacskám isKép

Koda!
Nagyon szép lett a rózsás irattartó. Leírnád a munkamenetét? Imádom az ilyen romantikus dolgokat.

Jó éjt csajok!
ádianya
 
 


Koda!

Biztosan kérdezte már valaki, de azért elárulod nekem, hogyan működik a krétás festés?
Köszi, előre is.

Anyko!

Szerintem ha fára festesz, akkor az alapréteget lehet akár kétszer-háromszor is átfesteni. Vagyis pohár alátéteim amik fából voltak igy lettek szépek.

üd. Melinda
szokolka
 
 


Koda!
Majd én küldök neked porpasztellt (is)! Kép
Nagyon vagány lett az irattartó, te meg azt küldöd cserébe, jóóóóóóóóó??
Szia Ádianyu!
Szépeket alkottál, Ádival édesek vagytok azon a képen!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


szia mindenki!

Köszi köszi a tetszésnyilvánításokat! Kép

Ánizs!
Most kapásból nem tudom, hogy hol az a kép, de elő fogom bányászni, inenn néztem ki valameik topikból, hogy hol vannak ilyen képek a neten. húú ez értelmes mondat vót!.

Jubi!
Ezzel meg is adtad a leírást! Kép festettem a csíkokat, alatta diszperzit rajta szalvi+lakk de a lakk előtt jól átkentem a ragasztóval, nehogy úgy járjak mint a cserepemmel!


Ádianya!

Szépek a képeid! Az első párnak miből van a kerete? És kiszúrtam azt is, hogy majdnem egyforma szinű a falunk! Kép

Zsu!
Ma mentem egy jó nagy karikát a városban, a termés négy acsi szalvéta! Kép Mostmár lessz mit küldenem neked! Azért beleugrottam én is egy olyanba amit összekészítenek vegyesen, hááát, na mindeggyis, mert annyira nagyon szép sötőtökös volt az első! Kép
Chiliset vettem, citrusosat, és sajtosborosat még.

Koda!

Csudijó! Kép És külön kössz, hogy lefotóztad a krétát, mert azon dilemmázom itt mindíg, hogy most melyik az alapszín, és melyik a kréta... Bár ezt még most sem igazán tudtam eldönteni! Kép Kép

Mára megszűntem! Jó éjt!

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Köszi mégegyszer a szavazatokat mindenkinek!

Manóka!
Ment még +4 szavazat.Kép
Nagyon jók az új képeid.Kép
A kálás kimondottan jó!

Era!
Neked is szép kislányod van!Kép
Neked is ment, össz. 5!Kép

Krimo!
Nagyon szépek a munkáid!Kép
Az a zebrás doboz ugye kézzel van zebrásítvaKép az oldalán???

Ádianya!
Nagyon-nagyon jó lett a citromosod!KépKép
A többi is szuper!Kép
Persze a legremekebb az életed fő műve!KépKép
Képzeld, én meg kipróbáltam a fénymásolópapíros dolgot. Anyukáméknak csak egész pici fényképük volt a nagymamáimról. Elkértem, de nem árultam el miért kell. A lényeg: megcsináltam 1/4 szalvéta méretű képként mindkettőt, + egyet amin anyu és apu van.
Mindketten elsírták magukat amikor meglátták a saját anyukájukat a képen, ráadásul értékelhető méretben. Tudtam, hogy tetszeni fog nekik, de könnyekre nem számítottam.Kép (hála NekedKép)

Koda!
Az a rózsás irattartó egyszerűen tökéletes!Kép Mit akarsz még csiszolni a tudásodon? Nagyon-nagyon jó lett!KépKép
Figyi! A Weidlich udvaros pasit nem kérdezted még, hogy nem hozna-e neked? Én már több dolgot hozattam vele és korrektül elhozta. A fixálóra gondoltam. Ugyanis a csillámos rózsámat én is hajlakkal fújtam be, ráadásul nem is a gagyibb fajtávalKép és amikor megszáradt, a fehér résznél elég csúnyán sárga foltot hagyott. Kipróbáltam másik hajlakkal, de az is. Szóval a világos részeknél számíts erre is ha hajlakkozol.

Én már arra is gondoltam, hogy ha a dp. ragit vízzel felhígítom, de csak annyira, hogy egy pumpás deo-s üvegből ki tudjam fújni mint a hajlakkot, akkor hogy viselkedne...Kép
Vagy hülye ötlet?Kép Többiek? Szerintetek???????????????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsu!

Itten vannak:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=2519&page=1
A többit holnap megpróbálom feltenni.

És itt ténykedek:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=2356&page=1&image=49247
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=2356&page=1&image=49248
Ezzel őrjítem az embert! Kép Vagy 3 hete egy kávés csésze se fér el az asztalon.

Kép
krimo
 
 



Kép
krimo
 
 


SziasztokKép

Krimo,
hm ez a kupi fotó nem nálam készült véletlen?KépKépKép, mintha a saját alkotó területemet látnám vissza. Amúgy ha legközelebb másolod ki a linket, akkor azt ne a szerkesztésnél tedd, hanem lépj ki az albumszerkesztésből és lépj be, mintha te is nézelődnél a képek között és úgy másold ki a kép linkjét. Vagy ha arra lusti vagy akkor a szerkesztésnél kimásolt linkből vedd ki az own=1& betűsorozatot és akkor a jó urlt kapod meg.
A dobozod fantasztikusan jó lett, nagyon tetszik.

Ádianya,
nagyon jókat alkottál, nagyon tetszenek.

Koda,
hogy neked milyen fantasztikus jó ötleteid vannak és a megvalósításuk egyszerűen fenomenális, küldök egy két irattartót ha gondolod, hogy tudj még gyakorolni, ha te nem érzed hogy már szuper vagyKépKépKép

Szavaztunk mi is minden kis lurkóraKép

Ezt az elmúlt két éjszaka termése:
első cserép cserepem, amint látszik az ötlet innen származikKép
kagylós sorozat.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Olvasok, ahogy tudok...alkotni is kellene már... nagyon sok guszta dolgot csináltatok, név és alkotás nélkül
jó ez a pasztelkértázásos dolog is. Ügyik vagytok.
Ami miatt írásra vetemedtem... az Kata ötlete volt

Pumás-akármiből higított decoup.ragit fújni.
Most mondom... nem fog menni, ezért ne szedj szét semmilyen pacsulit KépKép
Több oka is van: 1.mivel ugye ragasztó, amiről szó van..ezért abba nulla pillanat alatt beleragad.. mind a szárba, mind pedig a szórófejbe, úgyhogy annak.. sanyi...
2. ötletnek nagyon tuti.. én is próbáltam hasonlót, igaz más apropóból. Én Delikével kísérleteztem az ügyön.. annó kb egy hónapja, annyi különbséggel hogy én színezőt raktam bele, azt hígitottam..stb stb
marha nehéz eltalálni az arányt, azt hogy ugyanúgy porlasztva fújja ki a cuccot.
Kipróbáltam több méretet, és szórófejet is...de nem vált be, nem egyenletesen fújta a felületre a színt, pedig még messzebb is tarottam hogy szép legyen...( én cserepet akartam igy bepöttyölni )
hát ennyi
szal Kata! azt tudom mondani...ez halott ügy, inkább katicázz be valamit...feltéve ha van még nálatok olyan felület, ami nem látott ollan kis heles pöttyös soklábút KépKép

ennyit tudtam, remélem meggyőző volt

Anyko: menni fog, küldeni fogom.. csak kicsit el vagyok havazva.. de olyan még nem volt hogy valaki ne kapta volna tőle meg a szalvétát..
szóval.. kis türelmet légysziiiiii

sziasztok: drezsy
drezsy
 
 


Anykó!

Persze, hogy nem probléma meg is értem, hogy nem kell.
Nem feltétlenül éri meg egy keretnél, csak ha olyan amit Nálatok nem lehet amúgy sem kapni.
Manóka, Era!
Nemsokára indulok megvenni a kereteket, és rögvest megyek is velük a postára, azt hiszem Era címe nincs meg így Manókának küldöm.

Ánizs!
Szintén mint fentKép

Jucus!
Keresztúr központ buszpályaudvar melletti első 4 emeletes ház első üzlete, de ha jönnél szólj elnavigállakKép

Krimó, ádianya!
Nagyon szépek a műveitekKép

Koda!
Az irattartó fantasztikusan szépKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Manóka, Era vagy Valaki!!!!!
Nem tudja véletelenül valaki Manóka vagy Era címét, nem találom sehol.
Sürgős volna!
Köszi:
Szandra
krampuszmama
 
 


Krimo!!
birka, tök, inka, téli jöhet!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szandra,
méltem

manóka

manóka
manóka
 
 


Drezsy!
Bocsi, nem akartam türelmetlennek tűnni! Kép Csak azt hittem, hogy elfelejtetted! Küldöd, amikor időd van rá! Kép Köszi szépen! Amúgy hogy vagy?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Krimó köszi az ötletet, nagyon szép képek vannak azon az oldalon. Most már csak egy jó nyomtatót kell hozzá megtalálnom, és nekiállok!!!!
anizs007
 
 


Na, újra ittKép

Sziasztok,

Koda, tetszik az irattartóKép
Jók azok a kréták!
Csak próbálgassátok, aztán, ha már minden profin megy, én is kiprószálomKépKép

Ági,
jó lett az 1. cserép cserepedKép, és a kis képek is nagyon tetszenek, nekem is kellene egy ilyen sablon, azt hiszemKép

Krimo,
csak sikerült megnéznem a képeigetKép
Nálam is ez a kupiféle van az étkezőasztalinKépKép
Ja, és szalvétára illő vagy az utolsó képen, a háttérrel! Tényleg, miért nem próbálod ki?Kép

Ádi,
minden szép lett sztemKép
Ezt az ablakos szalvit már én is beszereztem, de nég nyugállományban van.
A doboz is tetszik, cipős?

Szóval, lányok:
mindenkép színes lézernyomtatóra ruházzak be? És, milyenre?

Másik: úgy beszéltük, hogy a cserép belsejébe vízüveget használjunk vízzáró rétegként?
Mert, jelentem, az akrill festéket nem bántja a víz, de a diszprrtit hólyadosodikKépKép

Derezsy, SZIAKépKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


SziasztokKép

Akik kérdezték, hogy hogy csináltam az irattartó maszatolását, itt leírom. De még 100 féle képp lehet csinélniKép

A szalvétából kivágott mintát felragasztottam a natúr, lealapozatlan fára. Hússzínű krétával körbemaszatoltam a felragasztott szalvéta körül.(az ujjammal) De kihagytam egy kis részt közvetlenül a szalvéta körül, hogy legyen egy vékony világos kontúr. Utána a még festetlen, natúr részeket egy sötétebb bordós barnával maszatoltam be. Az ujjammal összahoztam a hús és a bordós színt. Jól összemaszatoltam a határokat. Majd zölddel rámentem a minták körülvevő hússzínre. És végül az egészet össsze-vissza maszatoltam az ujjammal, az éles határokat elkenve.
Legvégül az irattartó éleit közvetlenül a sötét krétával végigfestettem és kicsit végighúztam az ujjamat rajta, hogy picit maszatos legyen.

JucusKép
Dehogy idegesítettél!!!!!KépKép

ÁgiKép
Gratulálok első cserepedhezKép Én is ezzel a szalvétával kezdtemKép

KrimoKép
Ez már túl megy a kupi fogalmánKépKép
Remélem most már kitalálod, hogy mi az alapszín a dobozon. Igazából nincs is, mivel közvetlenül a natúr fára dolgoztam hús és bordós színnelKép

KataKép
Igazad van, lehet, hogy megkérdzem a srácot, hogy tudne -e hozni krétátKépKép és tényleg nem vált be a hajlakk...... Lefolyt a kréta a dobozon...


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hailhó!
Találtam én is egy helyet, ahol vannak jó ötletek! Kép
http://w3.enternet.hu/acsiba/otlettar/otlettar.htm

Közben az enyémek is készülgetnek, de nincs gépem, hogy fefotózzam! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lányok!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy MIT HASZNÁLJAK ALAPOZÓ FESTÉKNEK FÉMRE, SZALVÉTÁZÁS ALÁ?? Konkrétan alumíniumra gondolok. Aki tudja, segítsen, plíííííííííz!!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?