Új privát üzeneted érkezett!

Ágiboszi!
A 42-ből kértem már?

Ha nem, akkor kérek!

Ha kértem, akkor is kérek :-)))))))
macsnyelv
 
 


Ez pedig csúcs - bár ez életem legdrágább szalvétája :-(

De olyan különleges!

Kék macska fiúval - Van belőle sok:-)

Kép
macsnyelv
 
 


Ebből csak 1 darab van:

sajt:
Kép


és ebből is 1 darab:

ünnepi díszek karácsonyra
Kép
macsnyelv
 
 

 
 

Ez pedig kuriózum:

színhibás szalvéta, egyetlen ilyen csomag volt, azt megvettem.

SZEDER:
Kép

És még jó sok szép szalvit vettem/hoztam - most is töltögetek :-))
macsnyelv
 
 


Zsuzsi!

Megjött a két narancsfás szalvéta, de a narancsszínű hátteres sajnos úgy volt a borítban, hogy ráragadt a boríték ragasztós részéhez - megtépődött, mikor kiszabadítottam .-((

De nagyon szépek ebben a színben :-)
Köszönöm!
macsnyelv
 
 


Ágiboszi, írtam Neked.

Brekibogyóról továbbra sincs semmi hírem. Tudott már Vele valaki cserélni?
giny
 
 


Kira, ezt a színhibás szedret már kiszúrtam magamnak az origon Kép A citromos hal is tetszik! Hozzácsapsz 1-1 db-ot a többihez, ha megkérlek?
Persze megint sikerült egy kisebb kollekciót összeválogatnom Tőled, olyan jó 10-15 db-ot, de most már inkább igyekszem visszafogni magam Kép Kép
giny
 
 


Macsnyelv!
Húúúúúú, elfelejtettem ezek szerint zacsiba tenni??? Jesszus! Ne haragudj már....az pedig meglepi volt...ha kapok még, küldök neked egyet!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Giny!

Persze, hogy hozzácsapom, de nekem most csak az új keletiek vannak hozzád felírva. Kültél most listát valahova?

Zsuzsimanó!
Azért 3 oldala még használható, de ha találsz még belőle, akkor jöhet, mert nagyon szép!

Én már cseréltem brekibogyóval :-)) Itt lakik tőlem 500 méterre :-)))))) Ma is hoz teát nekem :-) Naponta 3-4 literrel iszunk meg, fogy rendesen :-)

Mélt kell neki írni :-))
macsnyelv
 
 


Macsnyel!

Én mindegyik szalviból szeretnék egyet Kép, amit ide feltettél kivéve a szinhibásból ilyet már én is vettem magamnak Kép! Megvannak még a szalvik?
Nem kapat meg a mailt légyszi küld el mégegyszer Kép

Márti
ppicur
 
 


Macs!

Most böngészem az Ágiboszinál a 38as szalvikon hol van cicus és elég sok időmbe tellt mire megtalátam hogy szurtad ezt kiKép))

Márti
ppicur
 
 


Macsnyelv, írtam Neki mailt, de eddig nem válaszolt. Aztán beírtam ide is, hogy írtam neki mailt, de arra sem válaszolt. Kommunikációzavar Kép

Most csak a két (azaz 3 db) keletit kértem Tőled, de az origon már kinéztem magamnak egy csomót. Megvárom az előző küldeményedet (gondolom, kedden ideér), aztán megnézem, hogy állok itthon teaügyileg és majd utána benyújtom a kívánságlistámat Kép Kép Kép
giny
 
 


Jubi!
Az uram azt tanacsolta, hogy küldjek at Neked egy-ket darabot a csereim közül, valszeg azokat latnad. Probaljuk ki?
(sok cserem van am, de elöször csak egy parat küldenek)
Vevi
vevi72
 
 


Vevi, Neked is válaszoltam ám pár napja - megkaptad? Kezdek paranoiás lenni Kép
giny
 
 


Giny!
Igen, igen! Mar levetted a wantedekböl amiket en eltettem, vagy meg mindig ott vannak? Vagy mar nem is emlexel, hogy miket kertel tölem. Nem csodalom! Megproszalom egyeztetni!
vevi72
 
 


MAcsKép

Hát mit ne mondjak sasszemed van a macsot illetőleg, nézem a szalvi, nézem, mondom hol látsz te itt macskát, mert én egyet sem látok, mármint kézbevettem a szalvit és ott néztem. Aztán már nem birta, felmentem a saját cseréimbe, és akkor jöttem rá, hogy két oldalas a szalvi és a másik oldalán van a macs, szerencséd van , hgoy ugy fotoztamKép

A cseréket majd kiválogatom, már a teákat is gyüjtöm nekedKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Giny!
Emilt küldtem!
vevi72
 
 


Macsnyelv!
Megkaptad már a teákat? Mostmár igazán kezd idegesíteni a dolog! Kép Kép A csőrikésért küldöm a teát, amint tudom. Szerintem kedden vagy szerdán. ha nem kaptad meg a teákat, akkor azok helyett is küldök.

Ágiboszi!
Címem: <font face="Comic Sans MS,Tahoma">Antalné Szűcs Anikó
Békés 5630
Kőrösi Csoma Sándor u. 16.</font>

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Vevi!
OK, próbáljuk meg! Köszi!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Bocsi, az előre be nem jelentett távollétért, de igazolni tudom.Kép

Kira!
Kell még a címem, vagy megkaptad valakitől?
Én sajnos nem tudtam elhozni a cicásodat, mert szerda reggel óta jóformán a kocsiban éltem Dórival, annyit kellett mennem, ma meg szülinapoztunkKép, úgyhogy még mindig itt a csomagod. Kedden reggel az első dolgom lesz, hogy feladjam neked.

Szandra!
Ok, megy!

Ágiboszi!
Ha jobban ráérek szétnézek a katisaid között és küldöm amid nincs, de nekem sok.
Nemo-s sajnos nincs több, mert kivagdostam a Dóri kismedencéjéhez a többit.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Csajok!

Most elmegyek szétázni az Ákos koncertre, de holnap reggel írok :-)

Anyko! Tea nem jött, de talán kedden, addig úgy sincs posta meg ilyesmi.

Kata! Megkaptam a címet, ma postázta a férjem :-))

Giny! Oké, szólj, ha válogattál, szívesen adok!!!!

Ppicur!
Oké, mindből rakok félre, de a lapomon is van olyan, amit ide nem raktam ki. (pl. cirkuszi fókás meg tortás kisfiú ...)
Holnap írok újra!

Hát, aki macskamániás, az a legkisebb cicát is észreveszi a képeken .-))))))

Puszi holnapig mindenkinek!
macsnyelv
 
 


Jucus!
Ha még aktuális akkor a decoupage.lap.hu oldalon a Csinnka csereszalvétái között találsz olyan szalvit, amit legutóbb kerestél (vázában lila virág, mellette gyöngyvirág stb.)

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Csajok!

Kezdek feltöltögetni új szalvikat, szerintem délre fent lesz mind.
macsnyelv
 
 


Még nem vagyok kész, csak egy részével - délután folytatom.
macsnyelv
 
 


Nagyjából megvagyok, minden kategória végén ott vannak a legújabbak és van egy új kategória is.
macsnyelv
 
 


Ági!
Egy címet tudnál nekem írni, ahova a szalvikat küldjem?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jó reggel mindenkinek!
Szia Kira!
szeretném kérni a következőket:
sesame street, bőségtál, különleges szalvi, esküvői galambok, táncolo méhecskék, 4 szál sárga tulipán, virágfejek 1-2, kék virág márványos keretben.

Még mindig nem kaptam meg a mail-ed! Átküldenéd megint egyszer csak megkapom!
Köszi Márti
ppicur
 
 


Sziasztok!
Vannak új cseréim. Cím a profilomban.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Kérem szépen
- a pasztell tulipán (fél)
- játszótéri macik
- rajzolt háziállatok (egész)
- virágok kérdőjeles keretben (egész)

című szalvikat!

Köszönöm!
macsnyelv
 
 


Szia Márti!

Oké,
sesame street, bőségtál, különleges szalvi, esküvői galambok (más ne kérje, nincs több), táncoló méhecskék (más ne kérje, nincs több), 4 szál sárga tulipán (más ne kérje, nincs több), virágfejek 1-2 (más ne kérje, nincs több), kék virág márványos keretben (más ne kérje, nincs több) eltéve neked, majd le is veszem az oldalról, ami egyedi példány volt.

Írtam itt, hogy miről szólt a mél, amit küldtem? Mert már nem emlékszem :-(((

Viszont remélem, hogy holnap csönget hozzád a postás egy vastag borítékkal :-)))
macsnyelv
 
 


Macsnyelv!
Akkor küldöm a

pasztell tulipánt (fél),
játszótéri macik (egész),
rajzolt háziállatok (egész),
virágok kérdőjeles keretben (egész),
és arany alapon virágok (egész)
- ezt régebben kérted, emlékszel még? - nevű szalvétákat.

Én pedig ezeket kér(t)em:

pancsoló kisfiú,
margaréták (koktél)
zebrák
kisfiú kék macskával

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Okés!

Rögzítem, pakolom :-)

Emlékszem az arany alapon virágosra is :-) Várom!

:-))
macsnyelv
 
 


Jubi!
Elteszem amiket kertel, de egy kicsit varni kell mert mind itt van es meg nem tudom, hogy mikor megyünk haza.
Legyszi nezd mar meg az oldalam, mert ma az uram megcsinalta, hogy ne csak a javas programmal rendelkezök lassak. Kivancsi vagyok, hogy most müxik e Neked!
En szeretnem kerni:
konyhai negyes (negyed)
sea fisch (negyed)
babakocsi (egesz)
hal jobbra-balra (negyed)
Majd emilben elküldöm a cimemet.

Vevi
vevi72
 
 


Már felesleges is mondanom, hogy újabb szalvéták és újabb albumok vannak az origón tőlem, és este még töltök fel.

Tegnap a Shrek közben a magáncélú gyűjteményemet is átnéztem. Megválok néhány szalvétától, illetve van, amiből többet is elraktam, de úgysem kell annyi.

Úgyhogy töltögetek szorgalmasan - ti pedig válogassatok :-)))
macsnyelv
 
 


Szia Macsnyelv!
Megint választottam: bor ajándékba,tea és kávé,3 éves vagyok! torony, téli hangszer
Kérhetem még ezeket? Holnap adom a csomagodKép
A tied meg mér nagyon várom! Csinál neked a lányom dobozt ha túl lesz a szigorlatánKép

Puszi Márti
ppicur
 
 


Szia Macsnyelv!
En is szeretnek kerni:
Párizs
különleges szalvi a zöldseg gyümölcs oldalrol
teli hangszer (ha van meg, mert latom a Marti is kerte)

Köszike
Vevi
vevi72
 
 


Vevi!
Müxik!! Köszi!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Hali!

Keresek több darab babycipős képet rózsaszínt és kéket egyaránt!Elsősorban megvételre,de van pár cserém is!
Ilyet:
Kép
20170114224602
 
 


Jucus!

Nekem van! Mindkét színben! Sőt, vettem olyan kisvirágos szalvétát, amit köröztél...(amit jubi mutatott)
Írd, hogy hány kiscipősre van szükséged!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Vevi!
Hangszeresből csak egy volt!

Minden más mindenkinek eltéve!!!
macsnyelv
 
 


Macsknyelv!
Köszi szepen!
Vevi
vevi72
 
 


Zsuzsimanó!

Kaphatok én is egy-egy cipőset?
macsnyelv
 
 


Hettybabe!

Küldj egy címet!

Nam találom!
Vagy más is átküldheti, ha elő tudja keríteni. Postáznék :-)
macsnyelv
 
 


Macs!

Hettybabe cime:

Stiller Henrietta
Bp. 1068
Benczúr 9
ppicur
 
 


Macsnyelv! Látom megint nagyon lemaradtam, mivel hétvégén nem tudtam gép közelébe kerülni, most itt vagyok, és megint nem tudom megnézni az albumokat! kérlek segíts, hogy tudok lapozni????
Ágiboszi! a 49-Et még légyszíves rakd félre, és kérjél helyette valamit! Köszi!!!
Anibalk! Halas szali van a cseréim között, nézd meg hogy jó-e???!!!!
anizs007
 
 


ZSM!

Drága vagy!
Mivel a környezetemben fertőzésszerűen terjed a terhesség,ezért 3-3db-ot szeretnék mind két színből.Virágosból is kérhetek egyet?
Mit adhatnék neked cserébe?Illetve hova küldjem a pénztet?

Jucus
20170114224602
 
 


Macsnyelv!!! Párizsért mindenemet odaadom!! Légyszíves szerezz még!
anizs007
 
 


Macs, Jucus!
Oké! Majd délután válogatok tőletek!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Most kérek mindenkitől elnézést, akinek postáznom kellene. Ugyanis a nagy felfordulásban a mi lakásunkban maradtak a csomagok és az most teljesen le van zárva. Kép Csütörtökön tudok csak postára menni velük!

Ági!
A címed még mindig érdekelne! Kép

Vevi!
Veled most hogy is állunk? Én kértem tőled szalvit, csak te még nem választottál, ugye? Vagy mit küldjek érte?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Megkaptam a teát :-))))

Ma én is postázok Kép

A Kőrösi Csomás cím jó? Vagy elköltöztetek?
macsnyelv
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?