Új privát üzeneted érkezett!

Kata,Krimo!

Henger tényleg olyan mint egy festőhenger,de lakkhenger a neve.Szivacsból van.Én a legkisebbet vettem.Nem tudom,hogy a függőleges részt a szalvéta és a keret között mennyire lehet jól lekenni vele,mert gipszképet egy ideje nem készítek.

Jucus
20170114224602
 
 


Krimo!

Igen nagyon családias!! Az emeleten pedig ahogyan láttam valaki midnig csinál mindféle földi jót. Láttam már kész dolgokat is, arról nem is beszélve, hogy kiöntött formákat is. Bár saját maga ellen beszélt amikor azt mondta, hogy otthon saját kézzel olcsóbban lehet megcsinálni, mintha ott venném meg.
üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!

Kata,
Hát el vagyok ájulva, azt a katicainváziót a konyhádban, egyszerűen fantasztikus. És a fürdőszobátok sem semmi. Gratulálok. A képek és a kaspók is gyönyörűek. KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Krimo
Csak nyugodtan, eddig nem kért még más, de remélem el tudom adni a többit is.
Kép

Üdvi

Évi
makrancos
 
 

 
 

Kata!

Lakkhengert nem nagyon kell takarítani mert általában kikenem belőle a lakkot,ha marad benne akkor visszaöntöm az üvegbe.A szivacs meg nem keményedett meg,így nem is vacakoltam vele.Ki lehet mosni higítóban de én nem tettem!És a szivacsrész cserélhető kb.90FT/db.

Jucus
20170114224602
 
 


Csajok

Valszeg pár napig nem nagyon jövök, új képekkel meg pláne nem. van egy "kis" magánéleti problémám.
nincs most energiám alkotni. bocsi.
ha kicsit összeszedem magam, jövök.
azért olvasni olvaslak titeket. -- talán..

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Nem kiváncsiskodom, csak annyit, hogy remélem hamar, és a legjobban jössz ki belőle! Kitartás!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jóóóóó reggelt!

Van nekem egy Praktikeres mindenttudó barátnőm. Gyakorlott dekupácsoló. Lakkozás ügyben tőle kértem tanácsot (akkor még nem jártam erre). Van otthon matrózlakk, azzal szerettem volna lelakkozni életem első cserép kupácsolását, de ő azt mondta, hogy mivel minden anyag ( festék, dekup.rag.) vizes bázisú, ezért ne használjak alkoholos lakkot, mert leoldja az alatta levő dolgokat. Ajánlott egy vizes bázisú lakkot, fél lityi 650 Ft. Nálatok nem okoz gondot az alkoholos lakk? Ahogy olvastam Móninak leoldta a vizes festékét a lakk.

Az emilem: andreapalasti@mol.hu vagy apalasti@axelero.hu

Album készítés: regisztráltam magam, de nekem sehogy sem egyértelmű a dolog. Bemegyek a profilba, ott lehet létrehozni az albumot?
Hogy lépek be szerkesztőként?

Szokolka: Könnyű,zökkenőmentes szülést és jó egészséget kívánok neked és a babónak is (na jó, a párodnak is)!

Koda: A bortartó nagyon szép lett. Nagyon ügyi vagy.

Móni: Klassz lett a kép, szerintem elégedett lesz a gazdija.

Üdv, Andi
ádianya
 
 


Koda!

Bortartóról néhány szót,lécci,lécci!Jól látom,hogy rücskös a festék?

Jucus
20170114224602
 
 


SziasztokKép

Sajna csak egy gyors bejelentkezésre van időm, Marcit el kell látnom!!!

Mindenkinek nagyon köszönöm megint a dícséretet a bortartóval kapcsolatban!

kata és JucusKép
nemsokára válaszolok ez irányú kérdéseitekre:9

És persze a többieknek is fogok írniKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na itt is vagyokKép

KataKép
Ez a doboz igazából arra való, hogy beletedd a bort és feltedd a polcodra dísznekKép
De!! Van neki jó erős füle és úgy lehet vinni, mint egy szatyrot. Mikor megvettem és is ezzel sétáltam végig a főutcán a fülénél fogva. Úgyhogy lehet dísznek is használni, de lehet szállítani is benneKép
A Szent Borbála borszaküzletben vettem. Ára: 750 Ft.-. Ez ott van a főutcán lévő mozival (Kossuth???) szembeni kapualjaba. vagyis valamelyikben.Kép


JucusKép
Látom, téged leginkább a rücsi érdekel, de azért leírom a menetét is jóóóóó? Hátha mást is érdekel:

Fogtam a natúr fa dobozt. Kerestem egy szőlős szalvétát. A szalvétát egy az egyben ráragasztottam a dobotra. nem vágtam ki belőle mintát, semmit. csak beborítottam vele a bortartót. Kivéve az elejét, ahol a boltív van. Oda csak 2 db levelet ragasztottam, amit máshonnan vágtam ki.
Mikor megszáradt fogtam a kőhatású festékemet és a minták között befestettem a dobozt. A festéket a REMO HOBBY-ból rendeltem. A színe: bézs. A másik fajta kőhatású nem jó erre. (az olyan mákos szemcsés és szürke).
Mikor megszáradt a festék, kerestem olyan bordót, mint a szőlő a szalvétán, és azzal kicsit bemaszatoltam a kőhatású festéket. Így lett olyan foltos.
Remélem tudtam segíteniKép

ManókaKép
Igen, én is ajándékba szánom a bortartót és remélem fog is tetszeniKépKép

Andi, KrimoKép
nemsokára mél megy nektekKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Andi,
Hol vetted a vizesbázisú lakkot ilyen olcsón?

Drezsy,
Drukkolok, hogy hamar helyre állj magánéletileg, de azért kéne kicsit kreálnod, az is segít a gyors helyrejövésben.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Koda!

Köszi,ezekre voltam kiváncsi és mégegyszer megdicsérlek mert klassz lett a bortartód nagyon!

Jucus
20170114224602
 
 


Ádianyu,

1. www.babanet.hu jobb oldalon FOTOALBUM--klikkelj.
2. saját album létrahozása--klikk ha a chatre regisztráltad magad, ugyanazzal a jelszóval ide is beléphetsz, ha nem, akkor regisztráció.
3. ha mindez sikerült, belépsz, majd az ÚJ ALBUM ra klikk
ha mindez kész, az albumnak nevet adsz, 1-2 szóban a tertalomról. klikk
majd az albumod címe, leírása látható, mellette a képfeltöltés,módosítás--klikk
Kép Feltöltése-- tallózás kiválasztod a képeket, és felteszed.
Ha mindez kész, kilépsz, majd újra megnyitod a babanetes fotoalbumot, anélkül, hogy belépnél, csak most a fotoalbumok megtekintésére klikk. Itt megkeresed a saját albumodat.
Ide nekünk így tudod megmutatni. A megmutatni kívánt képre klikk, majd annak az url címét( ami úgy kezgőgik http://) kijelölöd, nyomsz egy Ctrl c-t.
Új ablakot nyitsz, ide jössz, és a hozzászóülásodhoz Ctrl v-t nyomsz, akkor ide bamásolódik a cím.

Remélem, ügyeskedsz, és mire visszajövök a sétából, már megnézhetem az albumodatKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Makrancos!
Még nem vettem ilyen lakkot, csak ajánlotta a barátném, hogy náluk az áruházban van és ennyibe kerül.
Most hívtam és kiderült, hogy ez a 650 Ft-os ár még a háború előtti árKép Jelenleg 3000 Ft körül van Kép Bocs, de engem is félre tájékoztattak.

Koda,Kata, Manóka!
Köszönöm a részletes útbaigazítást album ügyben.
Képeket csak a jövő héten tudok felpakolni, mert csak addigra lesz meg az új gépünk. Viszont akkor elárasztalak benneteket egy kezdő kupácsoló alkotásaival.

Most megyek haza, már vár rám a férjem.
Jó hétvégét! Jó csatlakozást !!!!Kép
Andi, az Ádi anyuja
ádianya
 
 


Sziasztok!

Andi,
Semmi baj, már azt hittem olcsón tudok venni vízbázisu lakkot. Kép

Jó hétvégét nektek is.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Szióka mindenkinek!

Úgy látom 14 óra óta kihalt ez a fórum.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


sziasztok, mi is élünk még - csak alig vagyunk itthon. azért csináltam egy 3d-s macskát, majd +mutizom, ha lesz annyi időm, hogy képet töltsek át ide.
Koda - klassz a bortartód Kép
Tulajdonképpnem most csak azért jöttem, hogy mindenkinek jó 7végét, csatlakozást, pihizést, családozást kívánjak.

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!

Én is olvasgatok csak, mert gyártom a legújabb katicáimat.Kép
Dodus ajánlata alapján csinálom. Sajnos nem igazán akar száradni a gipsz mióta nincs fűtés, úgyhogy állandóan azt nézem hol süt be a nap a lakásba.Kép

Ágiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Még mindig várom, hogy a katicáid hogyan készültek.Kép
A röptetett katikért pedig jó lenne ha kérnéd a cserét. Így olyan kellemetlen.Kép

Drezsy!
Az nem jó!Kép
Rendezd soraidat és gyere közénk újra!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Koda!
Köszi + kaptam, mostmár csak hasznosítanom kell majd, ha lessz valaha képkészítési lehetőségem.

Jubi!
Köszi a gipsz tippet! Hol veszed azt a természetes sziénát? Nagyon klassz!

Móni, Ádianya!

Egy cserepet csináltam. Azt vettem észre, hogy ahol be van kenve a szalvéta+ körülötte, a dekupázsracsival, ott szép szinű maradt, most hogy így lelakkoztam. De ahol nem kentem át avval, csak festék van alatta, ott olyan mintha átázott volna a festék Kép Kiváncsi vagyok mi lessz belőlle ha megszárad!
Lehet, hogy át kell kenni mindenhol a racsival?
Meg kéne keresnem a tapéta ragasztómat, mert az is van valahol nekem. . .

Azóta megszáradt, és sajna úgyanojan vacak maradt Kép Kép Szóval jobb lenne egy vizeslakk? Vagy ha átkenném racsival mindenütt?

Ti tapétaragasztóval dolgoztok?

Szokolka!
Ja ja! És csodálkoznak, hogy nem megy jól a bolt! Kép Sajnálom ha elköltöznek! Remélem azért a kerületben maradnak.

Kata 007!
Naggyon kis jó, hogy ilyen katica fan vagy! Kép
Ma láttam a piacon egy szalvétaát amin katica is volt többek közt, gondoltam rád! Kép

És vettem egy olyat amin egy elég buta bárányka van Kép Ez a 99 ft-os szalvéta is elhasználható alkotni is, úgye? Vagy csak szájat törölgetni jó ?

Nem tom, ki keresett hűtőmágnest! A Pecsa bolhapiacon kaptam pultalaól egy nénitől aki árul ijesmi cumókat, 10ft-ért ad egy kiöntött gipszfigurát festetlenül. A mágnes asszem 200 ft volt, de még nem is hasznátam szinte. elég tisztességes adaggal lepett meg.

No mire újra jövök, már az unijoba leszünk! Kép

Sziasztok!

Kriszta.

Kép
krimo
 
 


Drezsy,
hol vagy????KépKépKépKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!
Most olvastalak Benneteket,a lakkhoz szeretnét hozzáírni, multhéten vettem vizel alapú lakkot,
PoliFarbe, vizesalapu selyemfényű parkettalakk. 1 literes és 2790.-ft volt, Itt egy sima mezei festékboltban vettem gondolom a nagyobb üzletekben olcsóbb is lehet, holnap megkeresem a másik matt lakkot kint a tárolóban, mert most jutott eszembe, hogy azt ősszel vettük a bölcsőt festettem le vele...az matt vizesalapú lakk, és 1100.-ft volt egy liter belőle...

Hajni
hajnii
 
 


Drezsy!
Ha tudunk segíteni valamiben, akkor jelentkezz!!! Na meg ha rendeződtetek...

Jó hétvégét mindenkinek!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép

Kata,
kiöntöformát vettem amin van két normál katica, amiket láttál elkészítve is és vam rajta két mécsestartós katica (a pocakjuk a mécses helye). Hobby lakkal lakkoztam le, ami fényes, attól lettek ilyen szép fényesek és hobby festéket használtam -(remosat) ennyi.

Zsu,
megkaptad a macikat????????

Minden kinek jó ébredést az EUbanKép

Megyek befejezni a képet, amit elkezdtem, majd holnap teszek fel róla képetKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


sziasztok

hát nekem az uniós csatlakozás fájó emlékkel fog párosulni.
Most lett vége ugyanis a kapcsolatunknak Szabival.
Kutyául érzem magam. Csütörtök este megállás nélkül bőgök.
Aranyosak vagytok hogy segíteni próbáltok, de sajnos nem tudtok. Még az életkedvem is elment mindentől...
És a legszörnyűbb az egészben, aki nem tudná, annak mondom, hogy Szabolcs, nem Sebi igazi apukája. Mindössze fél éve ismerjük egymást...4 hónapja költözött hozzánk. Sebi most kezdte elfogadni, és a szakítás csütörtök este történt, előtte pedig kb 2 órával, amikor jött haza Szabi munkából, akkor volt egy olyan dolog, ami miatt majd meghasad a szívem... Kimentünk a lépcsőházba várni, hogy felérjen... meglátta, és azt mondta neki: apa
Azóta kész vagyok...
Úgy érzem nem bírom túltenni maam rajt.
Vasárnap fog költözni...

ha valaki akar vmit irni, ne ide, inkább mélbe tegye, mert nem akarom ennél jobban terhelni a társaságot.
köszi
sziasztok

d.a.
drezsy
 
 


Drezsy!
KépKépKépKépKépKép

Elkészültem egy anyáknapi fényképkerettel, persze lesz majd benne fotó is: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/aranyos_keret.JPG Nem tudom mennyire látszik rajta, de arannyal van bepacsmagolva.

Ezt pedig a fiúknak szántam, de miután elkészültem vele, rájöttem, hogy ez bizony nem való egy fiúszobába: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kisvakond.JPG Most éppen azon töröm a fejem, hogy melyik lányos ismerősömnek ajándékozzam el Kép
A fiúknak meg majd kitalálok valami mást Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsy!
Hát ebben csak annyit tudunk segíteni, hogy megpróbáljuk felvidítani a kis szíved! Próbáld magad összeszedni! Kép
Jubi!
Szerintem ez a kép tökéletes egy fiúszobába is!!!!
Ági!
Hát persze, hogy megkaptam, még írtam is egy nagy köszönömöt a csereberés topicba!Mégegyszer köszikeeee!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Igen, közben meggyőzött a párom, meg a fiúknak is nagyon tetszik, most tesszük fel a szobájukba Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi
Nem csoda, hogy tetszik a fiúknak, nekem is!! Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!!

Drezsy!
Ahogy olvastalak, nekem is elszorult a torkomKépKép
Nagyon sok erőt Neked!!!!!

Jubi!!
Mondani akartam, hogy add nekünk, de elkéstemKépKépKép

Koda!
Bortartó gyönyörűűűűűűű!!!!!

Mindenki nagyon kis ügyesKép
Én is mutatok majd képeket, csak most megyek csajozni, mármint a lányom altatniKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


SziasztokKép

Drezsy!
Remélem bírod még! Kitartás. Mi itt vagyunk. Bár tudom, most ez nem nagy vígaszKép

EraKép
Köszi neked is!!!!!!Kép

Én most ne tudok szalvétás képekkel büszkélkedhetni, de más jellegű képekkel igenKép Mi így pihentünk ma anyukámék telkén:

Itt én vagyok látható Marcival:
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/45834.jpg

itt szinténKép
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/45841.jpg

itt apával és apukámmal:
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/45844.jpg

itt csak apával:
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/45833.jpg

ez pedig a telek:
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/45845.jpg



Remélem nem untattam senkit, csak gondoltam szívesen megnéznétekKép

JubiKép
A sünis kép szerintem csak a fiúk szobájába valóKépKép

Kataaaaaaa!!!!Kép
Ezeket neked gyűjtöttem!!!!
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/45846.jpg


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Nekem is vannak új képeim. http://babanet.hu/album/main.php?album=2156
Bent voltam a párom munkahelyén, én is gyűjtöttem bogárkavicsokat. Most áznak, lemosom, aztán ki is fogom festeni.

Nagyon jó képeket alkottatok, csak néztem őket.
Én még elég messze vagyok attól a minőségtől, amikkel ti dolgoztok.

Koda!
Gyönyörű családod van, gratulálok!

Képzeljétek, hogy jártam. Zöld és barna temperából kevertem egy nagyon jó zöldet. Bekentem vele a keretet, de mivel sűrű volt a festék, áthúztam vizes ecsettel. Olyan antikos lett. Ráragasztottam a képet, de a keretet lekentem közben dekuplakkal, ami száradás közben elkezdett hólyagosodni. Sebaj, gondoltam, ledörgölöm a hólyagosodott részen. Igen ám, de máshol is feljött a lakkréteg a festékkel. Nem maradt más hátra, olló oldalával átkapartam finoman az egész keretet. Nem lett fehér, mert a gipsz magába szívta a vizes zöld színt, de nagyon jó lett így is a tökös szalvival. Ha lesz kép róla, megmutatom.

További jó munkát kívánok mindenkinek!! Elküldöm, mielőtt egy elegáns mozdulattal kilépnék innen, mint a másik topikból levélírás után, küldés előtt.

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok,

DrezsykémKépKépKépKép

Kriszta,
nagyon jókat csináltálKép
sztem ügyes lány vagyKép
A malacos, az nagyon jó, nincs egy negyed még belőle?
meg a kis állatkák is nagyon tetszenek, gyurma?
meg a pipacsos, meg a napraforgó, meg mindKép
De ez az új név, alig bírtalak beazonosítaniKép
És hogy van a gyermek?

Koda,
szépek vagytokKép.és jó a telek isKép

kipróbáltam a sziennát, nem lett tökéletes, és szalvétát is nehezen találtam, de ezek lettek:
http://gportal.hu/picview.php?prt=7644&gid=20163&index=11
http://gportal.hu/picview.php?prt=7644&gid=20163&index=12
a kancsó, az anyunak lesz ajándék, a halat meg szerencse, hogy kaptam Zsutól, különben nem lett volna mit beletenniKép puszi érteKépKép
Lehet, hogy kicsit több vízzel kellene higítani?

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Jubi,
Látszik az aranyozás, szuper lett.
A vakondos képed pedig óriási.

Koda
Jók a képek, és arik vagytok.

Kriszta,
De jóóóóóóóóóóóóókat csináltál, gratulálok.

Manóka,
Ez, igen, csodásak a képeid.

Most irigyellek benneteket, mert én most hétvégén semmit se fogok tudni kreálni. Egész szombaton dolgoztam. Talán holnap este a 3 kavicsomat lefestem, amit szedtem múlt héten.

Jó anyáknapi bulizást.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Manóka!

De van. Van még más is, nézzél körül a másik Mohácska albumban, legalább én is tudok küldeni cserébe azokért, amiket tőled kaptam.
Köszi a dícséreteket. Amúgy a malacos a fiam ötlete volt, és natúron elég gusztustalan. A keret meg véletlenül lett olyan foltos, csak nem tudom miért.
Köszönjük kérdésed, időnként rosszul. Igazolódni látszik a cukorbetegség egyik fajtája. Inzulin túltermelés, ami miatt gyakran leesik a cukra. Még várunk egy eredményre, de az 3 hét.
Szépeket alkottál. Nekem mind a kettő tetszik. Én egyelőre nem tudok alkotni, mert sajna nincs negyedes szalvi formám. Csak koktél. Majd bogárfestésbe fogok kezdeni.

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Koda!
Van egy rossz hírem.Kép Volt anyósom ma megkapta az egyik sorozatot éééééés, nagyon tetszett neki.KépKépKép Úgyhogy arra már ne számíts.Kép
Van még egy halvány esélyed valamelyikre, mert holnap visszük édesanyámnak és anyósomnak. Reménykedj...Kép
Képek szuperek. Édesek vagytok rajta.KépKép
Azt a vedret pedig dobd be a kocsi csomagtartójába, majd vasárnap áthelyezzük a miénkbe.Kép

Ági!
Köszönöm a leírást. Sajnos én akárhol nézem nincs katicás kiöntőforma.Kép
Még mindig nem írtad mivel tartozom a katikért, ha már nem választol cserét.Kép

Hajnii!
Látom be-benézel ide.
Megkaptam a mágnest!KépKépKépKép
Nagyon-nagyon köszönöm!
Én balga, azt hittem majd jól telepakolom katicákkal, erre már a felét lestoppolta apa, hogy biza' neki is csinálhatnék 1-2 bocit a mágnesből, hogy ne csak a bogarakat lássa az egész konyhában.Kép

Jubi!
Nekem van 3 lányom...Kép
Nem célzás! Ááááááá...Kép

Kriszta!
Gyönyörűek a munkáid!KépKép
Olyan sárga katicásat én is most csináltam, csak én megbolondítottam egy kis pirossal is a keretet. Majd megmutizom.Kép

Manóka!
Tetszik a csavart szélűd!Kép Persze a másik is nagyon klassz!

OFF!
Drezsy!
Sajnálom.Kép Nagyjából tudom mit érzel, hisz elváltam. Bármennyire én akartam, azért 13 évet nem lehet 1-2 nap alatt elfelejteni. Sőt 1-2 hónap alatt sem (pl. ma van az exem szülinapja).
Van egy jó mondás: tanácsot csak akkor adok, ha kalácsot is tudok. Nos, ahhoz túl messze lakunk egymástól.Kép
Egy Drága Barátnőm szerint bármilyen dolog történik veled, mindennek oka van. Idővel rájössz, hogy ennek így kellett történnie. Tudom könnyű kívülállóként beszélni, hisz én nem érzem azt, amit most Te. Fel a fejjel drága topictársam!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Mohácska!
nagyon szépek a műveid!! NEkem legjobban a repesztett keretű tökös és a méhecskés doboz tetszik!!!!! Csak így tovább!!!
A keret foltosságát úgy tudod elkerülni, ha festés előtt lealapozod fehér diszperzittel.

Manóka!
Én bőven higítom a sziénát, attól lesz olyan fahatású. De így is szép!

Koda!
Aranyosak vagytok úgy együtt a telken!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

Először is köszi, hogy megnéztétek a képeket, és hogy tetszettKép Legközelebb már szalvétásokat is felteszekKép Bár most egy barátnőmnek sosrozatgyártásban vagyok keresztszemes macikat illetőenKép


KrisztaKép
Megnéztem az albumodat, nagyon jó képek vannak benneKép Az a malacos baromi jó szalvéta és képKép Ilyet még nem is láttam. A többi is rettenetesen tetszettKép
Én is jártam már így, hogy a keretet össze-vissza kapargattam, festeggettem mert elrontottam. Aztán csak jobb lett, mint az eredetiKép
Csak nem beteg a gyerkőc??? Jól ilvastam, hogy a cukrával vannak gondok???Kép

ManókaKép
Ez a két kép valami baromi jól sikerültKép Nagyon tetszik a keret színe, én is imádom ezt a festéket!!

KataKép
Én nem nagyon hiszem, hogy a képeket visszaadnák nekedKép Úgyhogy majd csinálsz nekem külön jóóóóóóóóó???KépKép
A kavicsokat majd, és a szalvétákat is elviszemKépKép (Gábor is órákig gyűjtötte neked a kavicsokat tegnapKép )


JubiKép
Még "betegek" a gyerkőcök??Kép Olyan gyönyörűséges lett a keret kiöntve, amit hoztál nekem!!!!! Remélem hamarosan kapsz magadnak isKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Koda!
Annyira édesek vagytok, és nem is látszik, hogy kertitörpe lennél :o
Manóka!
Nagyon klasszakat alkottál, én is fogok ilyen fewstéket venni, csak bővebb infókat kérek róla!!A halakhoz irtóra jó ez a színű keret!!!!
Kata!
Már előre irigyellek azokért a csodás kavicsokért! Nálunk csak picik vannak..Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Makrancos!
Írtam neked burda ügyben, remélem megkapod!

Megtaláltam a tapéta ragasztót! Kép Szerintem valami őskori lelet a nagymamitól, persze még életemben nem tapétáztam, úgyhogy elég sűrű szmötyit sikerült kikevernem. Aztán leszürtem szépen a gumókat belőlle, asszem elég lessz egy darabig! Kép
Most nagyon bátran nekiálltam egy cipősdoboznak.
Meg akarom repesztgetni, kíváncsi vagyok! Amin kipróbáltam kis cserépen, azon max akkor lessz repedés, ha földhhőő vágom. De most majd mindent megpróbálok úgy csinálni ahogy mondtátok. Remélem sikerül!
Teljesen belemerültem a képnézegetésbe, itt valameik topikba, jól eltoltam az időt vele, de olyan szép képek!
Ti próbáltatok már kinyomtatni, ilyen oldalakról? És ha igen, használható a dolog?

Sziasztok! Megyek pacsmagolni!

Kép
krimo
 
 


Koda
én is megnéztelek titeket. A többiek megállapításai helyesek, +ban csak annyit tennék hozzá, hogy apa tök jó pasi KépKépKép

Drezsy
írj azért, hogy vagy!!! Kitartás!! - most ha lenne helyünk annyira mondanám, hogy gyertek el egy kicsait kikapcsolódni, de így ebbe az 1 szobás kéróba, amink van, sajna nem tehetem Kép

cserép
annyira besóztatok már, és én annyira ragaszkodom az elveimhez, hogy amíg nem költözünk nem csinálok magunknak, hogy már azt hittem sose kezdhetem el. De most mégis csinálok kettőt is!!! - sajna nem azért, mert költözünk KépKép, hanem anyák napjára anyósomnak és dédinek Kép

hamarosan jönnek a képek Kép
ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Ane!
Látod látod, mindig lehet kiskaput találni!Kép Aztán meg úgyis rákapsz! Kép

Bár én az elmúlt két hétben annyi cserepet csináltam, hogy egy kicsit elegem lett belőlük, kész felüdülés volt képeket is készíteni. Ezt tegnap fejeztem be, és az benne az érdekes, hogy a kerete eredetileg egy karácsonyi fenyőmintás sablon. Amikor kivettem belőle a gipszet, és még nem kötött meg teljesen késsel lekapartam róla a fenyőgallyakat, és jól összekarcolásztam, meg kapirgáltam a kés hegyével. Na így lett ilyen: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/n_rciszos_k_p_saj_t_keretben.JPG

Szép napot mindenkinek!!
JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Krimo,
Megkaptam az e-mailed. Válaszoltam rá.

Jubi,
Klassz a kép.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok! Megint szabin vagyon, készülök Barna szombati ballagására, így megint kölcsön gépen garázdálkodok. Kezdek padlót fogni, szombaton 3 injekciót kaptam, az ideg ráment a gyomromra.
Nagyon szép képeket csináltam anyák napjára, de gép még mindíg nincs. Illetve az exem azt veszi Barnának ballagási ajándáknak, tehát az titok.
Várom a pakkokat, küldöm a pakkokat, talán az most az egyedüli örömöm. Nagyon egyedül érzem magam!!!!
Ha tehetem bekukk hozzátok, jó érzés olvasni benneteket!
Drezsikém! Emilkét írok neked!
anizs007
 
 


Jubi!
Nagyon szuper lett!!
Ánizs!
Fel a fejjel, gratu Barnának! Én küldök neked szalvit, remélem megkapod!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kihalt a topik?!??? Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Tényleg mindenki Kép????????
Én meg itt unatkozok egyedül, a párom dolgozik, a gyerkőcök alszanak...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Hali!

Évi!!!
Nem kaptam semmit Kép Kép Kép pedig mindakét címen megnéztem. Brühühü

Csajok!

Asszem feltanáltam a spanyol vijaszt! Kép Kép
Persze gondolom ezt már mindenki tudja, csak egy csecsemőnek minden új! Kép
Szóval azt csináltam, hogy a gondosan kikevert tapéta ragasztómból öntöttem kb egy decit egy vajasdobozba, majd abba kb egy kupaknyi plextolt, és befehéredett! Olyan lett mint az a dekupi ragacs! Asszem zseni vagyok! Kép Kép
Tudtátok mi? Na sebaj, tiszta sikerélmény! Kép

Kép
krimo
 
 


Szia Jubi!

Én itten vagyok!

Kép
krimo
 
 


Krimo!
Tényleg feltaláltad a spanyol viaszt!!!KépÉn erről még csak nem is hallottam! De ha működik, én is megcsinálom! És működik?? Ugye nem csak a színe olyan, mint a dekupragacsnak, hanem a tulajdonságai is??? Mi már úgyis mindent helyettesítünk valamivel: a hobbyfestéket diszperzittel,az akrilfestéket aquakolorral, az akasztót gémkapoccsal...Hátha ez is bejön!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Működik! Mikor megszáradt olyan mattos valami lett, de még nem is olyan fehéres, mint attól a szalvétaragacstól. Igaz most egy dobozt csináltam, és inkább festettem, de szalvéta is van rajta. Már azóta le is lakkoztam, most itt bűzölög nekem Kép
Tök jó lett az a keret! Olyan mintha fenyőfa lenne! Ügyesen kapirgáltál! Kép

Kép
krimo
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?