Új privát üzeneted érkezett!

Míra!
Ezek a könyökölő rénszatyik nagyon aranyosakKép!
Csi
csii
 
 


Míra,


Jöhetnek a sablonok. Jó???


Gigóca
gigóca
 
 


Nekem is nekem is! Köszike!

Én nem tudom mi lesz a regisztrációmmal, de még senki sem jelentkezett segíteni (szerkesztők közül)
Móró
 

 
 

Csi
Megnyugodtam,hogy nem egyedül vagyok ilyen hülye. Én is először matricát vettem és azt sem tudtam,hogy mit kell vele csinálni: Húzogattam ,rázogattam stb. Eleinte azt sem tudtam,hogy van másmilyen is. Egy kereskedő világosított fel és magyarázta el hogy alapvetően mi is a különbség közöttük. http://kep.tar.hu/hil/index.phtml?aid=27580726 Azóta mind a kettőt csinálom és nagyon élvezem őket. Mindkettő más és más technikát követel.
Én matrica festéknek a Tescoban(nem mindeggyikben)és Auchanban 370ft.-ért kapható Fenster Malfarbe ablakfestéket használom. Szépen terül és lehúzható. Az időjárás szélsőségeit ez is nehezen viseli.Nekem bevált. Ezt is ezzel festettem kb.féléve http://babanet.hu/album/main.php?album=655&page=1&image=9381
Ami nem vált be nekem a folia ANTIK:Csomósodik ,bugyborékos.
hil
hilad
 
 


Hil!

Ezek a képek övönaluli ütések voltakKép
Nagyon szépek!
Az oroszlánokat sablonnal, vagy anélkül festetted?

Csi
csii
 
 


Sziasztok Üvegfestők Kép
Nagyon aranyos macis képeket találtam, amit sablonként is jól lehet használni, ha szeretitek a macikat->
http://www.macibolt.hu/pag/first.php
phaedraa
 
 



Gigóca

Mit ismondtál?Mennyiért veszed a Marabut?Mert itt a dekorboltban 810 Ft,kicsit sokallom.Vagy ez normál?Kép
Úgyhogy átlátszóból vettem egy másikat a hobbyboltban,szalvétamatricáhozez is megetszi.De hogymikorállok neki üvegfesteni...majdha a pénztárcám jól megdagadKépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Gigóca

Mit ismondtál?Mennyiért veszed a Marabut?Mert itt a dekorboltban 810 Ft,kicsit sokallom.Vagy ez normál?Kép
Úgyhogy átlátszóból vettem egy másikat a hobbyboltban,szalvétamatricáhozez is megetszi.De hogymikorállok neki üvegfesteni...majdha a pénztárcám jól megdagadKépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

720 a matricafesték.



Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Míra,
El tudnád nekem is küldeni a szarvasos sablonokat? Nagyon arik! Kép

Üdv: Vica
vica
 
 


Festett már vki Pébéo matricafestékkel?Megéri az árát?

Anyapoc

anyapoc
 
 


igenKép
Névtelen
 


Köszi,csak erre voltam kíváncsiKépKép
Névtelen
 


Mira,elküldenéd nekem is a sablonokat?
gabormagdi@freemail.hu

Köszi, Magdi
Magdi
 


Míra,
én is szeretném kérni a sablonokat.
köszi:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Már rég nem jártam erre, de most közeledve a karácsonyhoz, kedvet kaptam az üvegfestéshez.

Mira!
A szarvaskáid nagyon aranyosak!Kép
Kaphatnék én is a sablonokból?
Email: ildiko77@mailbox.hu

Köszi, Ildikó

Ui:Lányok, olvastam én is a matricás-szalvétás üvegfestésről. Egy-két részletet nem értek, addig oké, hogy ráfestem a matricafestéket egy fóliára, rá a szalváta, és utána még egy réteg matricafesték? Vagy az már felesleges?
Fentebb látom Csi is ír erről, de ő spéci ragasztót használ m.festék helyett.
Csi! Melyik a jobb?

Gyorsan befejezem, mert szerintem már senki sem érti, mire is akarok kilyukadni, megyek is aludni.

Jóéjt,
Ildikó
ildikó
 
 


Ildikó

Én matricafestéket használok alulra(nanáKép) és a szalvétára dekupázs ragazstólakkot(amit szalvétatechnikához használnak) és így is tökéletes az eredmény.Talán Csí is erről írt,nem tudom.De kiváló karácsonyi ablakdíszek készíthetőkKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Köszi!
Éppen azon gondolkodtam, hogy a matricafestéket hogy lehetne felvinni a szalvétára,de ez a ragasztólakk jó megoldás!

Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!
Nekem olyan dekopázs-ragasztóm van, ami száradás után lehúzható, azaz úgy működik, mint egy matricafesték. Ragasztóval bekenem a fóliát, rárakom a szalvétát, mintha egy szokásos tárgyra tenném, majd ismét átkenem a ragasztóval. Mikor megszáradt, felrakom az ablakbaKép Már nem volt itthon átlátszó üvegmatrica-festékem, és ez a ragacs olcsóbb volt. Sztem annyi a különbség a kettő között, hogy a matricafesték kicsit vastagabb eredményt hoz.

Anyapoc!
És ha a megszáradt matricára is dec.raggal vinnéd fel a szalvétát? Akkor nem lenne "matricásabb"? Nemtom, csak kérdezem...

Csi
csii
 
 


Sziasztok!
Mindenféle tengeri állatka-sablonra lenne szükségem! A fürdőszoba csempéire szánnám. Azt hiszem 15×15-ösek.
Köszi
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga!

A póbaterületen talász, Gigóca oda tette fel.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kanga

mail ment sablonokkal.

Gigóca
gigóca
 
 




bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Csi

Ragacs nevét kérem!!!!
Lehet olyat csinálni,csak akkor drága lesz a dolog nem?
matrica+SZ+ragasztó,olcsóbb,mint matrica+ragasztó+SZ+ragasztó...

Ildikó

SzívesenKép

Anyapoc
Azért ennyire nem megy jólKépKépKép!
Te úgy csináltad,ahogy a katalógusban írták,ugye?Ha matricafestéket tettél a tetejére is,akkor teljesen vízálló lett?

anyapoc
 
 


Csi

Ragacs nevét kérem!!!!
Lehet olyat csinálni,csak akkor drága lesz a dolog nem?
matrica+SZ+ragasztó,olcsóbb,mint matrica+ragasztó+SZ+ragasztó..
Azért ennyire nem megy jólKépKépKép!
Te úgy csináltad,ahogy a katalógusban írták,ugye?Ha matricafestéket tettél a tetejére is,akkor teljesen vízálló lett?

Ildikó

SzívesenKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kanga

Itt is van egy csomó minden a delfinektől a polipokig minden!http://www.coloring.ws/dogs.htm

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a segítséget!

Gigóca!
Mail megjött!
Köszi

Sziasztok
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Anyapoc,
erdekes, mifelenk ezeket kutyaknak hivjakKép /bocsiKép/

-Afonya
Névtelen
 


Áfonya

Ne kötekedj!Nem is azt írtam,hogy ezek halak,csak hogy ezen az oldalon is van minden..az már pech,hogy én épen ennél az oldalnál ragadtam le és így került a kedvencekbe!Kép

Anyapoc
Névtelen
 


Anyapoc!
a ragacs neve: szalvétaragasztó lehúzható matricához. Vagy valami hasonló. Kb annyiba kerülhet, mint egy matricafesték.

Csi
csii
 
 


Na végre!!Köszi!Ilyen itt biztos nincsKép

Anyapoc
anypoc
 


November 3-tól 11-ig a Tesoban Üvegmatrica festék és kontúr (80ml) 299Ft. A márkája: folia Funny color (Tesco újságban láttam, én nem ismerem ezta fajtát, de az ára az nagyon jó) Esetleg ha valaki már dolgozott ilyennel, leíhatná a tapasztalatait, hogy érdemes-e megvenni.

Üdv: Vica
vica
 
 


Vica,

nekem volt egy átlátszóból, csak az a gondom volt vele, hogy annyira sűrű volt, hogy begörcsölt a csuklóm ha használnom kellett.

Akkor ajánlanám inkább, hogy vegyél a Brico Store-ben Fun&Fancy-t, most a 10 kis tubusos szín nincs 3000ft, bár az árra nem emlékszem pontosan, kicsi lányom meg "kiolvasta" az újságot. Kipróbálásra jó.

Gigóca
gigóca
 
 


Gigó

Láttad?Jucus írta egyel feljebb,hogy megvannak neki a sablonok Mírától!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc, már nekem is!!!!!!Jucus küldte el.


Gigóca
Gigóca
 


Gigóca

Akkor jóKép.Jövő héten küldök Neked én is mindent,még hét elején,jó?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Most találtam ide. Biztosan volt már róla szó,de szeretném megkérdezni,hogy azokat a kész mintákat,amiket nem használltok,mire rakjátok rá,hogy ne menjen tönkre,és jövőre is felhasznállható legyen? Kezdő "üvegfestő" vagyok, még kostolgatom a dolgot.Kép
Köszönöm
Noémi
Noémi
 


Noémi!
Sajna a legtöbb képet nem lehet az ablakról sérülés-mentesen leszedni, ez különösen igaz a téli képekre, mert a kész kép nagyon érzékeny a hidegre. Talán az segíthet, hogy ha a leszedéskor hajszárítóval megmelegíted egy kicsit a képet, de az sem mindig segít. Ha lejön, akkor mehet vissza a fóliára, de fölé is kell egy, mert a papírra ráragadhat.
Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne ez az üvegfestés, de még sosem próbáltam. Gondoltam kipróbálom, mert nagyon klasszak, és csinálnék vmit karácsonyra, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
Leírná vki, hogyan kell. Van egy minta amit ki kell festeni és hogy kerül fel az ablakra?
Bocs, hogyha nagyon sületlenségeket kérdezek, de tényleg nem értek hozzá.

Kata
Névtelen
 


Kata,


ha megadsz egy mail címet, elküldöm az alapokat.

Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca,
köszi, bocs, hogy névtelenül írtam csak felkelt az ifjúság és gyorsan kellett cselekedni. Kép
fekekata@freemail.hu
köszi előre is!!

Kata
Katalin
 


Sziasztok!

Gigóca!
Nekem is el tudnád küldeni? gmagdi@freemail.hu És még azt is kérdezném, hogy milyen festékkel érdemes kezdeni, mert annyi félét láttam.
Előre is köszi:

Magdi
gallainémagdi
 
 


Gigóca, nekem is tudnál küldeni? gyulaizsuzsa@freemail.hu
Köszönöm a segítségedet előre is
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Gigóca!

Köszi szépen, megkaptam, de azt hiszem, hogy 1-2 oldal hiányzik, mert így a vége egy kicsit értelmetlen. Az első két oldal után egyből a vége jön.
Azt szeretném még kérdezni, hogy a Kreatív Hobbys matricafesték jó-e, vagy van valami jó és olcsó lelőhelyetek?

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi,


köszi, utánanézek

Gigóca
gigóca
 
 


Magdi, már el is küldtem, mindenkinek.
Bocsi de két oldal összeragadt.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca, köszi, megjött mindkét levél!
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Sziasztok!
Nincs valakinek szám-mintája, önmagában vagy valami figurával. Faliórát szeretnék csinálni a gyerkőceimnek üveglapra. Előre is köszi: stroblt@freemail.hu
Stróbl Tünde
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: