Új privát üzeneted érkezett!

KrisztinaKép
És hol lehet kapni kerámiaport? És úgy kell használni mint a gipsztport?
A bugyikék tényleg a szemeteseben lanadoltKép

KataKép
nem is mondtam, hogy köszi a képet Dodóról! Természetesen megkaptam és gyönyörködtem is benne sokáigKépKép Meglepő, milyen hosszú lett a hajaKép

DrezsyKép
Szárad a göcsörtös, este jelentkezemKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Rájöttem, ha nem találom el a gipsz+víz arányt (mert csak úgy minden mérés nélkül csinálom Kép ), akkor nagyon nehezen szárad a kép, és nem is lesz olyan szép sima.

Manóka
Én ma a Praktikerben vettem Aquakolort, és 399 Ft volt. Ahogy írtátok ez azért elég drága. Majd még el kellene néznem a Dózsa Gy. úti festékboltba. Te ott vettél már valamit?

Juborka
Te tudsz valami olcsó helyet Debrecenben?
Nem nézel át néha a debreceni topikba?!
Milyen jól összejöttünk debreceniekKép

Most nincs nálunk fényképező, de jövő héten elkérem és én is rakok fel képeket.
Megyek is alkotni!

Jó munkát mindenkinek!!!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!
Koda!
A Flóriánban, kb. 15oo,-Ft 1 kg. 4:1 arányban kell keverni, viszonylag híg lesz, mint a palacsintatészta, és hamar szárad. Súlyra nehéz és elvileg nem törik, mint a gipsz.
Kár a bugyikék képért. Licitáltam KépKép volna rá.
Kriszta

mohácska
 
 

 
 

Zsu!!
Izgatottan várom a fotókat a cserepeidről! Én is cseréplázban égek Kép

Drezsy!
Sebi ezen a képen is tündéri!!
Nagyon jó lett az erezett keretű képed! Illik bele a szalvéta! Hogy festetted le a keretet?

Erika!
OK, átnézek a Debrecen topikba, még nem jártam arra.Kép Debrecenben a gipsz szerintem a TESCO-ban a legolcsóbb, az aquakolor is jó áron van ott. A keretek a Kálvin téri Boszorkányboltban a legolcsóbbak szerintem. A legnagyobb választák szalvétából pedig az István úti Kreatív Kezekben van. Itt keretből is van bőven választák, de elég drágán adják.Kép

Koda!
Ne csinálj máskor ilyet! Ne dobáld a képeidet a kukába!!! Kép Én ezt csinálam abból a bugyikék keretű szalvétábül Kép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/flowers.JPG Nekem ez így nem igazán jön be, de ilyenre kérte a barátnőm.
A másikat is ő kérte:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/lepk_s.JPG Igen, tudom én is hogy nem középre repült a pillangó Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

keretet a kövi képpen festettem le:
1. az egészet úgy ahogy volt, átkentem kb testszínű festékkel
2. raktam barna aquacolort a kezemre, és onnan az ujjammal mázoktam be a dudoros részeket, de mindig tök kevés festék volt csak az ujjam végén.
3. az egészet átfestettem okkeres színnel.
ettől a barna is halványodott.
hát ennyi

amúgy ha nem szólsz, fel sem tűnik a pillangód nem középen feszítKép

Anikó!
hogy állsz a csomagolással?
mennyivel jövök neked a postaköltségen kívül?

drezsy
drezsy
 
 


Zsu!
De komolyan vettem.Kép Most meg vagyok sértve.Kép
Attól a keresztszemesed még megdícsérem mert nagyon szép.KépKépKép

Koda!
Egyem a drága szívedet! Ott nem Dodó volt a lényeg, hanem Dodus.KépKépKépKép
Azért a bugyikéket nem kellett volna kidobni. Mond, hogy nem Drezsy és miattam tetted!Kép
Azért bevallhatom, hogy nekem maga a szalvéta nem tetszik? Persze tudom ízlések. Az én anyukám és anyósom is választott már olyat a szalvétáim közül amit a b.dös életben fel nem használtam volna, de nekik az tetszett.

Erika!
Praktikerben nem szabad!Kép Én a gipsszel jártam meg, mert náluk vettem, sokkal-sokkal drágábban mint máshol.

Drezsy!
Klassz lett a képed! Annyira jól eltaláltad.

Jubi!
Még mielőtt a Tiéd is a kukában landolna, nagyon jó lett.Kép Itt másképp mutat mint Kodánál, de nekem maga a szalvéta nem tetszik.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anikó!

Én is várok tőled mélt, hogy mennyivel tartozom neked!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok!

Két napja nem jutottam gép közelbe, így nem tudtalak olvasni benneteket, most is csak futólag, viszont a képeket megnéztem.
Már megint eszement jókat alkottatokKép

Kriszta, Erika!
SziasztokKép

u.i: Gergő, egy hete lázas, náthás, köhög. Szegény tiszta kripliKép
krampuszmama
 
 


Sziasztok!
Először is egy pár perccel ezelőtti kép rólunk, Kristóffal, apa azt mondta, hogy nem fodrászolt, nem fényképezkedik!
http://babanet.hu/album/albumimages/1450/40295.jpg
És a hétvégi műveim szép sorjában:
cserepekKépKoda:látod a kaktusz körüli cserepet?)
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/40298.jpg
alátétek:
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/40299.jpg
a legszebben sikerült, szőlős cserép:
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/40300.jpg
faáruk ajándékokbaKép falitábla, papírzsebkendőtartó, szalvétatartó, teásdoboz)
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/40301.jpg
és az a szekrény, amit kb 1 hónapja ócskán bemutattam (az már múlt hétvégén kész volt):
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/40302.jpg

Szorgos Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szorgos Zsu!

Nagyon kalsszak a cuccok,legjobban a zsebitartó szalvétája tetszik!

Szandra!

Gergőnek jobbulást!

Jucus
20170114224602
 
 


Zsu

le a kalappal!!!!
mind nagyon nagyon tetszik... hadd ne válasszakKép
jó hogy megörökítetted őket
szívem szakadt volna meg, ha meg kellett volna válnom tőle KépKépKép

de azért csak munkálkodj továbbKép

drezsy

ja, aranyosak vagytok kristóffalKép
drezsy
 
 


KataKépKépKépKép
Én ilyen jót ezer éve nem nevettem magamon! Kissé figyelmetlenül olvastam a leveletKép Most újból elolvastam és persze mgtaláltam ezt a mondatot is: "Íme Dodus"Kép és az ölében DodóKép

Zsu!
Szépek a cserepek és TI még szebbek vagytokKépKép

DrezsyKép
Sajna nekem nem sikerült a göcsörtös kép. Alig lett benne hullám. Szinte teljesen egyenes. Majd máskorKép

KrisztaKép
Köszi az infót, hááát. Tényleg elég drága.Kép

JubiKép
Nekem nagyon teteszik a virágosodKép Már kicsit bánom, hogy kidobtam a bugyikéketKépKép


SzandraKépKép
Gergőnek ezer puszi, és gyógyuljon az a Kistündér:!!!!!! Neked pedig kitartásKép
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi mindenkinek!
Most olvastam csak, hogy Szandra Gergője beteg Kép(
GYÓGYULÁST!!
Koda!
Tetszett amit a cserepedből csináltam? Benne van a 3 kék kagyló, és a füribe tettem dísznek.
Jubi!
Az a lepkés kép nekem bejön! A csrepeid is!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!

miért jöttél le ircről?
drezsy
 
 


Drezsy!
Nem lejöttem, ledobott! Nagyon édes Sebi, megnéztem!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Verőfényes jóreggelttel köszönnék - de akkor hazudnom kellene, mert itt:
Kép meg Kép

úgyhogy nem örülök
viszont anyu ma sikeresen elaludt, ugyhogy tudok menni városba ( Zsu, Koda!!! )

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Köszi a képkeret festésének leírását! Mégegyszer: nagyon jó lett!!

Szandra!
REmélem Gergő hamarosan meggyógyul!!Kép

Zsu!
Jól sikerült a kép rólatok!!Nagyon hasonlít rád Kristóf!
A cserepek nagyon szépek! Nekem legjobban a rózsabimbós tetszik, meg a szöllős, meg a gesztenyést...stb.Kép Az alátétek elég strapabíróak lesznek? TE mivel lakkozod őket??

Drezsy!
Nálunk már: Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


NNNnnnna, ezt meg elfelejtettem: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_k_z_ld_vir_gos_cser_p.JPG ez tegnap készült a legújabb TESCO-s szalvétámból.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!!!

aranyos!
figyu valaki!
már akartam kérdezni...tegnap rákupáltam sebi egy képét egy bögrére, fényképet kicsit meghámoztam, aztán rá egy fehér szalvi túllógva, ahogy mondtátok.
na itt kezdődtek a gondok... a fehér nem itatódott át teljesen, akár hány kiló ragacsot kentem alá és rá, és sebi pofija fehér pötyis
, szal egyátalán nem olyan mint kellene hogy legyen.
ilyenkor mi van?

drezsy

szakavatott foto dekupálók jelentkezésést várom.!!!
drezsy
 
 


Kata
Mél ment
Hajni
hajnii
 
 


Drezsy
bocs csavarogtunk - nézd meg az eredményt a profilomban Kép

Képet küldhetsz átszerkesztésre, szívesen, akár többet is és akkor összerakom eggyé valahogy

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


ANEEEEEEEEEEEEEE!
Jééééééééééézusom!!!! Mi csináltok Ti ezzel a gyerekkel???????KépKépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy
én először fogom és ráragasztom a fotót az alapra (főleg, ha az még görbe is!) különben nem tartja meg a dekup lakk, azért olyan. Ha nem pillanatragival csinálod, akkor vágj ki egy fotó méretű papírt, rakd a tetejére és úgy tixózd le amíg a ragacs megköt, különben csúnyán elválik a fotó. amikor ez megvan, akkor jön a szalvi meg a ragacsa.

Kata
Látom már megelőztek, azért szólj ha kell szalvi, csak azért nem írtam a múltkor, mert tudtam, hogy nem leszek se itt se gépközelben se sehol. Vagyis valahol csavarogni csak .. Kép

Közben megcsodálgattam az új szerzeményeket, és irígykedtem ... de csak egy kicsit, mert nekem most nem volt időm semmire, azért jó volt így is.

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Koda
sajnos nem hangos a kép, így nem hallod hogy rötyögött közben!!! Irtóra élvezte és mászott fel a következő köréért!! KépKépKép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Zsu!

Te dekopácsos mesterlevelet érdemelszKép
Gyönyörűek a munkáid.
Kristóf mindig ilyen szomorú, mint a képen? Kép
Fültől-füligKép

Jubi!
A Te csereped is klassz lettKép

Jucus!
Az óraszerkezetet még mindig nem tudom mennyibe fájKép

Ane!
Vagány kiscsaj lesz, vagyis tulajdonképpen már az isKép

Köszönöm Gergőci nevében is a jókívánságokat.
Remélem nem lesz arcüreggyulladása, mert a dokinéni ijesztegetett veleKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!
Kép IRC-n vagyok, hová lettél?
Ane!
Atyavilág, miket csináltok Ti! Mondjuk a múltkori, hegymászós, táborozós képek után nem kéne ezen csodálkoznom...
Jubi!
Dekopázs lakkal kentem át, a tesómnak még febr-ban csináltam egyet, még semmi baja... persze nem áztatva van, csak alátétként használja lyukas cserép alá.
Remélem az eladottak is tartják majd magukat...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ezekkel most végeztem. Ez a kép az egyik barátnőm négy hónapos kislányának készült ajándékba: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/r_fis_k_p.JPG
Ez pedig egy újabb cserép, amire eddig azt mondtam volna, hogy nem az én stílusom, de azt hiszem stílust váltok Kép
orgonás cserép egyik oldala: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/aranyos_cser_p_egyik_oldala.JPG
másik oldala: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/aranyos_cser_p_m_sik_oldala.JPG
és a harmadik oldala: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/aranyos_cser_p_harmadik_oldala.JPG

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

FantasztikusakKépKépKép
Már látom a röfis le lesz koppintva, legalábbis általam biztosKép
Bocsi
krampuszmama
 
 


Jubi!
Hát ezek gyönyörűek!!Kép Szerintem is válts stílust!! Ez pont jó lenne!!
Szandra!
Biztosan közbejött valami, azért léptél ki, én is megyek!
Drezsy!
Kép Írj már légyszi egy mélt zokni ügyben, már nem várok rád tovább!

Zsu Kép

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!

Nem léptem ki, azt hittem Te léptél ki még mindig ott vagyokKép
krampuszmama
 
 


gyerekek ömlik a víz az égből KépKépKép pedig épp elkészültem mindennel és indultunk volna futni

Kata
akkor küldj címet is Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


SziasztokKép

JubiKép
Én már nem dícsérlek meg, mert a többiek már megtették előttemKépKép És cak csatlakozni tudok hozzájuk!!! Az a röfis elkápráztató!!!!! HONNAN VAN AZ A TÜNDÉRI SZALVÉTA????Kép

DrezsyKép
Én is várom válaszod, a zoknikkal kapcsolatban. Szegény marci csupasz lábbal van itthonKépKép Deez majdnem komolyKép

AneKép
Akkor megnyugodtamKép Már ha a leánykátok tényleg élvezteKép És futni Őt is vitted voln???

SzandraKép
Azért nem kell minden ilyeszgetést elhinni! Csak vigyázz Gergőre és nem lesz semmi bajKépKép

KataKép
ma volt nálam Zsua továbbképzésen. Hát sokra nem haladtunk, mivel a gyerekek kicsit sokat nyüzsögtek. és a férjek is itt voltak. majd jön még újra, hátha addig te is tudsz sok szép dolgot mutatni nekiKépKépKép Különösen a bébisüvegekre van ráállvaKép Most gyűjtöm nekiKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok

megmaradok..
kicsit dög voltam. Egy irtó gyors lefolyású, közel halálba döntő nyavaja söpört át rajtam.
Zsu, ezért nem tudtam a megígért időben jönni.
De dobok egy mélt, vagy nem is, inkább csak annyi, hogy megy a pakk holnap.Kép 10db, ahogy megbeszéltük

Jubi, nagyon jókat csináltál
tök jó a babás képed
cukkkkiiiiii

Ane!
mél ment 4 db képpel Kép

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Olyan szépeket alkottatok, hogy nem győzöm csodálni.Kép
Én csak két folyékony szappantartót dekupáltam, a vv-os fürdőszobához, azt meg minek fényképezzem.Kép

Zsua!
Bocsánatodért esedezem, hogy kicsit megszaporítottam a vv-os figurák számát.Kép
Nagyon morci leszel ha azt mondom, hogy még felragasztásra vár 2 hatalmas polip???KépKép

Ane!
Mail ment!Kép

Koda!
Ezek szerint megelőztél.Kép
Én fel sem ajánlottam neki a héten, mert Dodónak még mindig folyik az orra, nekem pedig borzalmasan fáj a torkom és köhögök.Kép Marha jó lesz, ha egymásnak adogatjuk vissza kisvackommal a náthát. Miket csináltatok? Ezek szerint a technikát megmutattad neki. Így akkor már nem zavar annyira, hogy nem tudok menni hozzá. Remélem ide is beköszön.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Drezsy, Kata
mail ment nektek is vissza.

Koda
persze, direkt van egy háromkerekűnk is, azzal járok futni meg görkorizni. Ezenkívül barlangászok is vagyunk mindketten, így már a kiscsaj is. 6 hónapos kora óta jár le, mára már odáig jutottunk, hogy simán közlekedik lent egyedül, van saját sisakja, fejlámpája. - kiépített barlangokba le sem viszem Kép

ma sem alkotok semmit Kép kitakarítottam, főztem, gyerek nyűgös mert nem voltunk kint és az idő miatt is - fáradt vagyok KépKépKép hátha holnap. Bár most meg tanulnom kéne ezerrel, mindjárt vizsgázom Kép

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Lányok, főleg Szandra és Zsuzsimanó!

Fú, lányok, amit most írok azon kéretik nem röhögni.
Nos, a párom szombaton összepakolta a sulis cuccaimat, mert már unta, hogy a konyhában állandóan 4-5 kupac van. Talált köztük 2 borítékot, megcímezve, lezárva. Kérdi tőlem, "ezeket nem akartad feladni?" Odanézek, és látom, hogy Szandrának és Zsuzsimanónak van címezve. Szóval tegnap gyorsan postára is vittem a leveleket, és most nagyon-nagyon elnézést kell kérnem a két kedves topiktárstól, ilyen még nem fordult elő velem.KépKép

Kata!
Láttam Neked olyan katicás szalvétát, mint a hármas sorozatod (6,7,8,kék-n.sárga-zöld keretes), csak rózsaszín kerettel. Mivel nem tudom, hogy ez tetszik-e Neked, nem vettem meg, csak csomagban volt.
Na és olyat, mint az 1-es, de ezt sem tudtam, hogy kell-e, ez db-ra volt.
Ha érdekel, akkor a boltokat mélben megírom.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


C S A J S Z I K !!!!!

Sebi:
Kép, aztán ma meg: Kép

szóval Sebim elindult KépKépKép
iedeje volt, 14 hó elmúlt, hihi

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Jubi,
gyönyörűeket csináltál! A cserepeket petináztad is?
Mi van a csomagunkkal, a pénzt mikor juttassam el?
Csináltam én is egy képet
a másik két mű még feldolgozás alatt.

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!!!!

Ez nagyszerű lett!!!! Valami ilyesmire gondoltam és is a kerettel kapcsolatban!!! Nagyon jó ez a kopottas hatás, le akalappal előttedKépKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Gyöngyöske!
Mail ment!Kép

Drezsy!
Hatalmas gratula Sebinek!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Manóka!
Tetszik a képed!Kép

Koda!
Tündérkéset a bocis mellé raktam.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Na jó, engedélyezem a polipok felrakását!
Drezsy!
Gratulálunk Sebinek!! Mél ment!
Gyöngyöske!
Te egy tündér vagy, már én is megfeledkeztem erről, kellemes meglepi lesz a szalvéta!
Anikó!
HOL VAGY??? Zálogban maradtál a Rémóban ??
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Inkább a postán fogták be levelet pakolni!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 



Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


hát ezt jól eltoltammmmm
(egy vicsorgó fej akart lenni! tessék úgy értelmezni!!)

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Ok.Kép
Én meg rákattintotam.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Juborka
Köszi az infótKép Majd elindulok bevásárló körútra.

Bár én ma sokkal jobbat találtam ki. Annyira gyönyörűeket alkottok!!!Tehát a terv a
következő:mindenki a csodaszép munkáját küldi át rögtön nekem(nem csak a képet), így
nekem nem is kell alkotnomKépKépKépKépKép
Na nehogy komolyan vegyetek. Nagyon tetszik amiket csináltok!!
Én mikor leszek ilyen ügyes?

Manóka
Olyan szép a képKép Majd a keretet elkérhetem?
Hogy koptattad?

Drezsy
Gratula Sebinek!!!

Koda
Háztűznézőben benne vagyokKépKépKépKép Meglestem gyermeked, tündériKép

Na most már megyek alkotni

Sziasztok!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Manóka
nekem is teccccik!!!!!

Drezsy
nagy-nagy gratula Sebinek!!!!!
és megy egy mail is

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Drezsy!
Gratulálok én is Sebinek KépKépKép
Gyógyulj meg mihamarabb, mert most felpörögnek az események, nem győzöl majd futkározni Sebi után.
Kép

Gyöngyöske!
El van nézveKép

Manóka!
Szuper ez a keretKép Meg az egész képKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Koda!
az a szalvéta, amiből a kismalacos képet kreáltam, ugyanaz, mint amin a boci van. Ha gondolod, szerdán neked is nézhetek. Nem felejtettem el a keretet sem, a héten megveszem, és vasárnap indulunk Miskolciába!Kép

Manóka!
A cserepet nem patináztam, hanem egy kis aranyfestékes szivaccsal megnyomogattam
A képed gyönyörű lett!!!!!Kép

Drezsy!
Gratulálok, hogy Sebi beállt a kétlábon járók közé! Csak győzd utolérni!Kép

Anikó!
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsy! Gratula, ilyenkor jön az az időszak, amikor minden törhető, szájba vehető egy-két polccal feljebb kerül.
Manóka nagyon guszta a kép is a keret is, jól kitaláltad!
Mindenki! Nyomon követlek benneteket, nagyon szépeket alkottok!
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?