Új privát üzeneted érkezett!

Gigóca, nekem is nagyon tetszik a fürdőszobád.
mennyire vízállóak? én is szeretnék kérni a sablonokból ha lehet, a címem sweeex@freemail.hu


Bigacsiga Kata, nagyon jó oldalakat találtál!! Hogy találsz meg annyi mindent?! Nekem mint modemesnek nagyon megkönnyíted a dolgomat Kép

Móró
Móró
 


Gigóca,

Szerintem is állati a fürdőszobád. Kép
Már én is gyűjtöm az erőt, hogy csináljak matricákat. Habár nyomodba se érek az ügyesség terén.
Off, ne feledd légyszí a mézeskalács receptet.
Köszi.

Tina
tkriszta
 
 


Móró!


Ezek üvegmatricák, és teljesen vízállóak. Kicsi fiam előszeretettel mosdatja őket. Igaz emikor még csak 1 éves volt, akkor néhányat leszedett a csempéről, és úsztatta a vízben, azok nem maradtak meg. De a csempén levők igen.

Móró, nem baj ha sok megy?



TinaKép

Nem felejtettem el, csk most mindkét gyerkőc beteg. Neked küldjem a sablonokat?


Üdv Gigóca,
aki ellátja munkával a kreatív anyukákat.

Ui.:Panni már gondolom lelkesen kontúrozolKép.
gigóca
 
 

 
 

És a kreatív anyukák is ellátják munkával Gigócát...Kép

Bigacsiga Kata!
Tudod mit keressél nekem légyszi'?
Házi agyagkiégetést. Olyat, amit nem kemencében, hanem pl. cserépkályhában kell kiégetni.
Köszke!

Csi
csii
 
 


Gigóca!

Nagyon szuper a fürdőszoba! Kép
Én is szeretnék kérni a sablonokból!
Köszi!

Ildianyu
ildianyu
 
 


Csi

Van olyan, hogy házi agyagkiégetés? Nem is hallottam még róla, ami nem azt jelenti, hogy nincs. Kép Más fajta agyag kell hozzá?

Tina
tkriszta
 
 


Tina!

Nem tudom, hogy van-e... Zsunya annyit mondott anno, hogy sütőben nem érdemes, mert nem lesz jó, próbáljam meg inkább rendes nyílt tűzben égetni. Nekem meg most ugrott be, hogy akkor elvileg cserépkályhában is meg lehetne próbálni.
Régen sem voltak mindenhol kemencék, azaz voltak, de azok talán nem különböztek nagyon a cserépkályhától...
Mindenesetre jó lenneKép

Papírmasé:
Mi lenne, ha nem papírt áztatnánk, és kevernénk tap.raggal, hanem fűrészport???

Csi
csii
 
 


Lányok,


mindenki megkapta a sablonokat?
Panni, Jucusmamus, Phaedra rólatok tudom hogy igen. De a többiek???


Gigóca
gigóca
 
 


Csi

Nekem még nem jutott eszembe cserépkályhába kiégetni az agyagot. A szakmám keramikus és most azon gondolkodom, hogy milyen módon lehetne használni a kályhát.
Az agyagot 980 fokon kell égetni és az is több óra. Kemencétől függ. Nem tudom, hogy egy cserépkályhában hány fok van és mennyi ideig kéne égetni.

Gigóca

Nekem is küldtél?


Tina
tkriszta
 
 


Valaki festett már kerámiát?Létezik olyan festék,amit nem kell kiégetni?Pl. ha én a mosdókagylót szeretném fetúrbózni,akkor vigyem a fürdőbe Csi cserépkályhájá?KépKép

Gigóca

Na,most majdnem rosszul jártam!Már reklamálni akartam,hogy nekem bezzeg nem küldtél semmit,de !Nagyon köszönöm!Mindig előbb akarjárni a szám,mint kéneKépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Gigóca, elküldenéd nekem is?

Már a sablonokat!

gabormagdi@freemail.hu

Köszi, Magdi
Névtelen
 



Tina!
Nadeilyet!!!!
Kerámikus vagy, és titkolod????Kép
Kérdéseim vannak, most, hogy lebuktálKép:
Mi a különbség a kerámia, és az agyagból készült tárgyak között? Mert úgy tudom, hogy más hőfokon kell őket égetni...
Régen volt egy olyan lábas(talán), amit nem égettek ki, de agyagból volt, fazekasok készítették, és körbe volt drótozva. Namost: ha ez így funkcionált, akkor nekem egy dísztárgy nem lehet, hogy megmaradna szétesés nélkül?
Amíg nem volt elektromos, vagy gázégős, állandó hőfokos kemence, addig hogyan égették ki a fazekasok a portékáikat?
Afrikában az edénykészítők egy része agyagból kukacot sodor, majd ebből formáz egyényeket. Ők is nyílt tűzön égetik ki...De milyen anyagot égetnek? Mennyi ideig kell a tűzben lennie?
Mi van akkor, ha az agyagot csak simán kiszárítom? Elreped? Elporlik?
És mitől lesz valami terrakotta színű? Ez nem más, mint a kiégetett agyag?
Na, jó....most rájöttem, miért nem mondtad el eddig....Kép

Zsuzsa!
Juj! Imént azt hittem, "csak" náthaKép
Zsanér--kétrétegelt lemezt nem tudok mivel összecsavarozni, mert ha a zsanér furata süllyesztett, akkor gyakorlatilag semmi, de semmi sem tartja meg a zsanért, mert nincsen anyagvastagságKép Ráadásul a csavarboltban nem kaptam azt a nagyon kicsi zsanért, csak kb. három centiset, és nem is volt a furat süllyesztve, így gyakorlatilag csavarral nem is tudtam volna felrakni, sőt semmivel, ha jobban belegondolsz, mert az összecsukásnál eltartott a csavar feje. Logikusan arra gondolok, hogy ebben az esetben nem is ilyen "sima" zsanért lehet használni, mert ezek ált. 90°°-os felhasználásúak, dobozra jók lennének, de teljes összecsukásra nemKép Azt mondták, hogy a kicsike zsanért nézzem meg restaurátoroknál. RemekKép!

Papírmasé--nekem nagyon tetszik, amikor egy lufi fel van fújva, néhány papírréteg után függőlegesen, mint ahogy a színes strandlabda
illesztései vannak rá kell ragasztani spárgát, majd azt is rétegezni papírral. Száradás után kilukasztani a lufit, és a lelógó madzagokra egy kicsi kosarat kötni, és kész is a hőlégballon.

Voltam fálunKép. Hoztam nagyon szép tököcskéket, holnap töklámpást készítekKép

Csi
csii
 
 


Sok helyen láttam kisebb dísztököket virágárusnál,és itt egy édi felhasználási módKép.

Most vettem észre,hogy Csí miben mesterkedik.
párom tegnap és ma volt felétek.Üzentem,megkatpadKép?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Zsunya és akit még érdekel, meg épp itt van! a spektrumon most szőnek meg fonnak hagyományos gépeken.

Nagyon érdekes
míra
 
 


ja,meg megy a forma 1Kép

anyapoc
 
 


Csi

Az az igazság, hogy már nem foglalkozom egyáltalán kerámiával, agyaggal. Áttértem a pénzügyre. Úgyhogy már hiányos a tudásom ezért nem vagyok 100 %-os a válaszokban. Majd biztos jön valaki profibb is.
Kerámia, agyag közt anyagbéli különbség van. Ezért az égetés is történhet más hőfokon. pl. a porcelán tömörebb, szilárdabb mint az agyag ezért kb. 1300-1400 fokon míg az agyagot, kerámiát 980 fokon égetünk.
Nem tudom, hogy milyen körbedrótozott edényre gondolsz. Ez kimaradt nekem. Biztos lógtam az órán. Kép
Dísztárgy égetés nélkül laza szerkezetű. Törik, vázának használni lehetetlen mert átengedi a vízet. Ha túl vastagra csinálsz valamit reped is. Amúgy megmaradhat.
Míg nem volt kemence tűzbe égették az edényeket. Ha jól emlékszem egy gödröt csináltak és abba égették.
Régen mikor még nem használtak korongot addig úgy csinálták az edényket, hogy "kukacokat" sodortak és azt rakták egymásra majd eldolgozták. Így Te is csinálhatsz otthon cserepet. Gondolom az őseink v. afrikaik olyan agyagot használtak amit találtak. Nem keverték semmivel. Égetést én még nyílt tűzbe nem próbáltam de gonolom 2-3 óra elég neki. Vagy kisérletezni kell vele. A lényeg, hogy kistűzbe ami még nem is tűz abba kezd az égetést. Mert ha rögtön nagy tűzbe teszed szétmegy az egész.
Sima szárítás kevés neki. Elreped, stb...
Igen a kiégetett agyag a terrakotta. Van sárgára és lehet, hogy más színre égő agyag is.
Már nagyon rég nem foglalkoztam a témával.
Ha gondolod leírom egy kerámiaváza (öntött v. korongolt) elkészülésének a folyamatát.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült a válasz.

Tina
tkriszta
 
 



Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Jónapot! Rég jártam erre. Szerintem nem olyan egyszerű kiégetni az agyagot. Ha én lennék, és lenne relativ sok agyagom. Mondjuk két vödörnyi. Akkor csinálnék próba darabokat és megpróbálmám kiégetni nyilt tűzön, meg szabadban ásott gödörben. Az ilyen gödör tulajdonképpen egy kemence. Szerintem a lassan , egyenletesen emelkedő hőfok a jó. De erre nem nagyon térnek ki az oktatásnál, mert ma már villanykemencében mérőóra segitségével égetnek. Semmi autentikus máglyarakás. Kép

Privát véleményem szerint a cserépkályha nem produkál elég nagy hőfokot.

Tina, nem akarlak letörni, de öntőforma vagy korong nélkül nem sokra megy Csi az ezekről szóló leirásokkal.

Zsunya

zsunya
 
 


Tina, Zsunya!
Köszönöm LányokKép!

Igazából azt gondolom, hogy ha az égetés megvan, akkor jöhet a formázás isKép De olyan gondjaim is vannak, hogy melyik fa az, ami nagyobb hőfokot produkál, hány óra, vagy hány perc alatt kell kiégetni, mi van, ha sokáig ég, brrrrr. Nem véletlen, hogy ez is egy mesterség! És nem is akármilyenKép
Még gondolkozom.... ha beszereztem egy raklapnyi agyagot, akkor, akkor visszatérek ráKép
De lehet, hogy berontok a téglagyárba.
Egyébként, ez a gödrös módszer jó lehet, azaz itthon is kivitelezhető esetleg. Na, ja, mééér pont az esős évszak közepén jut ilyen az eszembe...

Most megyek, megnézem a fenti linkeket...

Csi
csii
 
 


Anyapoc!
Meddig áll el így a tök? Mikor kezd elfolyni?
Jó ez a kép, bár az én tököcském kerekKép
Csi
Névtelen
 


Zsunya

Csak arra gondoltam érdekli Csit a dolog.Kép

Csi
Szerintem is kisérletezni kell, hogy hogyan működik a tűzben való égetés.
Azt nem tudod megoldani, hogy valahol kiégetteted a dolgaidat? Nem igyé. A kreatív boltokban nem tudnak ajánlani műhelyeket?

Tina
tkriszta
 
 


Csí

Szerintem ezek a pici(és kerekKép) tököcskék sokáig elállnak.A héjuk általában vastag,kevés a bél rész.Meg egyébként is elállós fajta,de azért ne a radiátorra tedd.Én símán adnék neki 1-másfél hónapot.De ha pl. a száránál megpróbálod kivájni a belét,akkor aztán akármeddig is!Csak kicsit sziszifuszi munka.

Öööööööööööööö...egyébként a párod tud róla???KépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Na ittvan,mit lehet egészen pici tökből és egy kicsit nagyobb kerek tököcskékből csinálniKép.

Csí,erre már a Te tököd is alkalmas.Na meg lópatkó utánzására isKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Ém a múlt nyáron kaptam a húgomtól egy pár darab dísztököcskét.
A konyha ablakomba tettem csak úgy díszként.
Tavasz felé az én tököcskéim mind megbolondúltak. Ahelyett, hogy kiszáradt volna sorra megpuhultak. Mikor már kettőt kidobtam, a harmadikat ketté vágtam, mert kíváncsivá tett miért romlott meg. És képzeljétek a benne levő magoknak egy centis csírája volt és azért romlottak meg. Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


JAMINA ÜZENI ÁFONYÁNAK:
Az ehavi Otthonban egy olyasmi lámpát készítenek, mint a Te alabástrom lámpád!
Üdv:
Jamina
Jamina üzeni
 


Tina!
Érdekel, bizony!
Hamarosan befűtöm a cserépkályhát, és próbálkozni kezdekKép Meg tudnám elvileg oldani a bérégetést is, de engem most igazából a lehetőség vonz, hogy itthon is tudjak égetni. Valójában nincsen semmiféle művem, és kézügyesség híjján nem is lesznek nagyon műveim...
Ha sikerül a próbaégetés, akkor úgysem foglak békében hagyniKép

Bigacsiga!
Jó hír ez a tököcskéimnek!!! Én azt hittem, hogy néhány nap után elfolyik az egész.
Sajnos még az autóban alszanak, de holnap sorra kerülnek.

Anyapoc!
Köszönöm a képeket!
csii
 
 


Gigóca, Köszi, mail jött!

Csí, átnéznél a Védőnő válaszolba!? Van egy kis ovis problémám, hátha van ötleted!

Magdi
Névtelen
 


Csi

Ha tudok válaszolok majd. Írd meg , hogy sikerült az égetés. Sok sikert.

Tina
tkriszta
 
 


Tina!
Amikor ásták a kutat, akkor igazi kékagyagot hozott fel a fúró. Azt, hogy "igazi", a kútfúrók mondták. Valóban ki lehet azt is égetni?

Csi
a tudatlan
csii
 
 


Sziasztok!

Phaedra!Kép
Köszi +1x, a könyvet már meg is kaptam a kiadótól, ráadásul most féláron volt!Kép

Lányok!
Nem tudtok valahol a neten olyan helyet, ahol kötött gyerekholmikhoz lennének leszámolható (pl. állatfigurás) rajzok? Már egy cicust sikerült anno a kislányom kardigánjába belekötnöm macskanyomokkal együttKép, de mire végre normális cica és cicanyom lett belőle...(mivel egy mobillogós helyről töltöttem le a képet és időbe telt mire normális kötésminta lett belőle)
És tudnátok Pesten ajánlani olyan boltot, ahol viszonylag olcsón lehet fonalat kapni?

Köszi
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok,
ma került a kezembe ez az újság, honlapja itt:
http://www.unikat.hu/
Nagyon helyes ötletek vannak benne.Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 


JaminaTeDraga,
koszonomKép

Szilvi,
nekem vannak regi Furge Ujjakaim, abban vannak mintak emlekeim szerint, milyenek erdekelnek?

Csi,
en ugy 20 evvel ezelott, mikor cserepkalyhas hazba koltoztunk, kiprobaltam az agyagegetest valami formatlan dolgon, az sikerult. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy elmeletben szerintem lehetseges. Formatlan dolgon legalabbisKép

-Afonya

ui: Zsunya? SantaZsuzsa?
afonya
 
 


Ma delben ovatlanul mosogattam, gyermekem kreativkodottKép
Itt egy technika a papir koruli keret festesere, zsirkretaval. Hogy a gyermek mit csinal epp, passz. Talan enekelKép A kep aljaban egy lefejezett gipszmaci latszik. A fej remekul tovabbhasznosult, Rekamat mit sem erdeklik holmi apro reszletek, ezerrel jatszik vele igy is, test nelkul.
Masik technika, a porcelanfestes, csak epp muanyagtalat dekoralt zsirkretaval.
A harmadik technikarol, a takaritasrol sajna idegi okokbol nem keszultek felvetelekKép

-Afonya
afonya
 
 


Szilvi,
es a keresztszemes mintak nem jok erre? Mert az egyik oldalon epp lattam egy pulovert, ami tuti, hogy keresztszemes volt a FU-ban.

http://www.7ya.ru/photos/private.aspx?login=mindenki&RubrID=19714
afonya
 
 


Szerintem jók,Áfonya!

Szilvi

http://www.keresztszemes.try.hu

Itt nagyon sokat találsz,ami babának valóKép

Anypaoc

anyapoc
 
 


Áfonya!
Jó hír ez az égetés!!!
Formásat én sem tudok csinálni, úgyhogy menni fogKép
Ilyenre emlékszel még a történelmi múltból, hogy mennyi ideig, milyen tűzbe..., stb?
Hű, itt mosogatsz, a másikban vasalsz...Baj van?
Jó a porcelánfestésKép!

Egyébként, most hívjam fel Jaminát, és mondjam meg neki, hogy ő a TeDrága?!
Azt azért már nemKép

Csi
csii
 
 


Áfonya!
Rékából még nagy művész lesz Kép és a fal milyen állapotban van? Kép
phaedraa
 
 


Csi,
ha beteg is voltam, mara elmultKép
Egetes: passz, regen voltKépKép
Talaltam egy nagy rakas söralátétet, aktualis még? Meglepeteskent akartam feladni, de nem tudom, kell-e még egyaltalan. Meg hogy szogletes, kerek avagy mogyoros erdekel?Kép Es 12?

Most mit kereted Magad, tudom, hogy Jaminaval hogy becezgetitek egymast, emlekszem enKép
Egyebkent melyik Otthon ujsagban van? A hagyomanyosban?

Phaedra,
a fal messze van, fuggony van mellette, de azt a meccset a hozzataplalas elso sütőtök-idényében mar lejatszottukKép

-Afonya

ja, es persze bevasaroltam... vettem magneslapot, aztan ilyen pazstát, amivel uveget lehet havas-homalyos-zuzmarassa tenni, feliratkoztam műhóra isKép Aztan vettem olyan 3D ragacsokat, lattam karacsonyi kepeslap otletet. Volt hozza alap is, 250 Ft-ert, huhh!!! Na, azt itthagytam. Szerencse, hogy még nincs igazabol kinalat, igy csak 3000 korul hagytam ottKép

Nem tudom, melyik topicba irjam: van ismeros, akinek van a melohelyen plotter. Vagyis tud sablonokat kivagni, szgeppel. Ha valaki valami komoly munkahoz profi stencilsablont keres, az szoljon.

-Afonya
afonya
 
 


Itt is elmondom,hogy az OBIban kapható kb 700-800 Ft-ért kisméretű ragasztópisztoly.
anyapoc
 


Áfonya!
Ez a plotter, vagy mi engem nagyon érdekelne. Pontosabban az érdekelne, hogy ez mi a szösz, mert, mint már írtam fentebb, sablonmániás vagyok...
Milyen anyagból vágja ki a sablont? Van minta is neki, vagy azt keressünk, mennyiért, stb...
És kellene a poháralátét is, amilyen van! A korsó is jöhetKép

Jamika azt mondta, az ehavi, rendes Otthonban. Tehát se nem "Szép", se nem "Polgári"...

Vásárlás:
Én is rendeltem ezt azt, csakis olyan dolgokat, ami nélkül nem lehet meglenniKép Struktúra-pasztát, nálam ez lesz a hó, fóliát gyertyára, kiöntő-formákat, extrakönnyű gipszet, na és persze a thermofűrészt is. Gőzöm sincs, mi lenne, ha beszabadulnék egy hobbyboltba...Kép

Most hívott JaminaKép Lemerült a telefonom, a töltő meg eltkeveredett, de a lényeget elmondta még:
"Mondjam meg az Áfonyának, hogy a TESCO-ban most 1600 ft-ért van rizslámpa"
Meg azt is mondta, hogy az egyik ismerőse tényleg kipróbálta a papírmasét fűrészporral, és jól működött a dologKépTegnap családilag felfaltunk(tam) egy vaniliás karikát, és a maradék gipszemet beleöntöttem a formába. Ha kijön, akkor este felteszem. Sztem jó lesz dísz-kiöntőnek a műanyag, majd kiderülKép

Csi

ui:
.....kb. két órája írom ezt a hozzászólást, azóta kiszedtem a vaniliáskarika formájából a gipszet, egész jó lett!....
csii
 
 


Kérdés:
Ha péntek éjjel öntöttem ki a van.karika formáját, akkor az kb. mikorra fog megszáradni?
Csi
Névtelen
 


Nekem most nincs ket oram irniKép, ezert majd kesobb, most csak kerdes: Ti mit raknatok a bebieteles uvegre, ha teafüvet tárolnatok benne? 3 fele kene, feketenek, zoldnek, gyumolcsnek mondjuk. Uvegfestes, szalveta, vagymi?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Parafatapéta, vagy öntapadó parafa-fólia, a szájára madzagot tekernék, az eltakarja a menetet, és kupaknak egy parafadugó. parafára lehet filccel is feliratozni, vagy akér szalvéta, de sztem abból nincsen három olyan minta, ami egymáshoz, és a tartalomhoz is passzolna.
Akér teatasakokkal is lehetne borítani, de azt még nem próbáltam.
Tényleg, tasakozik valaki? Mert akkor nem dobom ki a teatasakokat!
Jé, ez most sikerült egy perc alattKép

Csi
csii
 
 


Én csinálom ezt a 3D dolgot, szalvétából is, meg egyxforma képekből is. Lehet venni kimondottan erre való csomagolópapírszerű íveket. De lehet, hogy láttátok is már.

Miért lett zöld a mogyoró színű pác a képkeretemen?

A múlt héten kórházban volt a kicsi fiam és a kórtermek falán kb 70 centis bohócok voltak. Mindenféle formában, színben, nagyon jók, el is akartam kérni a sablonokat, csak fél nap után lényegében senki nem állt szóba velem, így ez nem jött össze. ( Csak mert benn maradtam a három éves gyerekkel, de ez már más téma... ) De majd vkit megkörnyékezek, mert legalább olyan jók, mint annak idején Áfonya macijai voltak. Oviba, farsangra.

Magdi
Magdi
 


Magdi!
Van olyan faanyagom, amihez ha hozzáér a decoupage ragasztó, akkor azonnal májusi zöldre váltKép Nnna, ezt sem lehet úgy pácolni, ahogy kelleneKép

Nekem is van ilyen 3D papírom, de nem a csomagolós, hanem az, ami ki van vágva előreKép
Piroskás. Meg van rajta farkas is.

Csi
csii
 
 


Sziasztok, asszem ide vág a téma. Olyasvalakit keresek, aki gyerekfalvédő-varrással foglalkozik, és gyönyörűeket tud készíteni. Van nekünk egy igen jó minőségű nagyon szép darab és ahhoz hasonlót szeretnék csináltatni a két gyerkőc közül a másiknak, egyen nem tudnak megosztozniKép. Ha tudtok ilyet pls. írjátok meg nekem. Előre is köszi
vikcsi
 


vikcsi,
foltvarro@vnet.hu cimen Cilit vagy gyongy64@freemail.hu cimen Barbarat keresd, en oket lattam itt a babaneten ezt hirdetni.

Csi,
parafacucc jol hangzik, de még sehol se jott szembe velem, hol keressem?

Magdi,
szalvetabol hogy csinalod ezt a 3D-t, milyen alapokra, kartonra? Ez a kimondott papir eleg gyer valasztekban van nalunk es még nem jottem ra, miben kulonbozik a csomagolopapiroktol. Az elore szamozott kimondottant horroraru, a beszamozastol meg elrohogtem magam anno, mikor eladocsaj ajanlgatta /bocs, CsiKép/ Bar gyerekeknek biztos jol jon.
Fiad jobban van mar?

-Afonya

Tobbiek, ennyire keszulodtok?!
afonya
 
 


Áfonya!
A Brico Store-ban is forgalmazzák azt a terméket, aminek a neve Alcor Decor. Ez egy állványon van kint, tudod, egy tekercs, és abból vágnak le annyit, amennyit kérsz. Én ennek a cégnek láttam az öntapadó parafa-lapját, vagy fóliáját, nem is tudom, mi a rendes neveKép
Talán itt is megnézheted:
ALCOR DECO
http://www.alkor-deco.de.

3D--ácsi, ácsi, ácsi!!! Mi az, hogy számozott???
Az enyémen egy fikarcnyi szám sincs, most menjek vissza a bótba reklamálniKép
Én azokról a papírokról beszélek, mint 3D, amikor egy oldalon egy motívumból minimum három van. A kivágottakból van olyan, hogy egy lapon hasonló téma kivágott motívumai vannak, mint az én Piroskásom, ebből úgy lesz 3D, hogy tappancsos ragasztóval kiemelem a síkból.
200 Ft volt, ez sztem nem horror. Azért Piroskás, mert nem volt még karácsonyosKép
Befagy a fenekem, mennem kell!

Csi
csii
 
 


Csi,
allvanyos tapetakat szoktam nezegetni /tudod, calvadosKép/, de parafasat nem lattam.

Ez az, egy 3D-rol beszelunk, csak azon, amit en lattam, neked kellett kivagni es be volt szamozva, melyiket hanyadikkent kell felragasztani, a gyengebbek kedveertKép A 200 Ft egyszer onmagaban tenyleg nem horror, csak en ugy mentem oda, hogy olyat keresek, amibol majd a karacsonyi lapokat meg tudom csinalni. Na ahhoz azert draga, legalabbis nekem.

Hol a csudaban netezel, titokban a sufniban?!Kép

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: