Új privát üzeneted érkezett!

Zsu!!!

kösziiiiiiiiiii

enyém pakk odaért???

drezsy
drezsy
 
 


Zsu,

magkaptam a pakkot, köszi szépenKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Ma kaptam pakkot Ánizstól, tegnap Jucustól és Csucsutól, de senki mástól nem...
remélem holnapra ideérnek a borítékok, rámférne egy kis dopping...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

 
 

Jubi!
Csak nem!Kép
Zsu és Anikó megkapta és egyszerre adtam fel. Sőt akkor egy sima levél is ment Kecskemétis cimkékkel és az az anyuka is megkapta. Szerintem még legyünk türelemmel, nekem is volt már, hogy 10 napot keringett Szandra levele, de végül ideért.
Sőt, volt olyan, hogy nem fért be a postaládába, átaadták a szomszéd bácsinak, ő meg 2 napig elfelejtette ideadni.Kép
Várjunk még!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsu és Jubi drágáimKép

Én sajnos csak ma tudom feladni a csomagot. Jubinak az autós képet, Zsunak pedig az ananász, pitypang, erkély tóval szalvétát. Elnézést a késedelemért, de nem tudtam hamarabb.

Zsu, én sem kaptam még tőled meg a csomagotKép tudod, a 3 képes osztott pipacsos, a sörös meg még valamiket kértem:
26
28
31
32
( Azért még ma megnézem a postaládát, háthaKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsuzsimanótól én megkaptam tegnap a 2 koktél szalit a Ti-flair-eket! Köszi!!!!
Krampuszmama /szörnyű, hogy megint nem tudlak azonosítani benneteket/köszi előre is a pakkot! CSerébe mit küldjek?
anizs007
 
 


Ánizs007!

Választasz még a szalvétáim közül? Vagy csak ezt a kettőt (fehér tulipán, futórózsa) postázzam?
Cserébe biztosan találok a te albumodban...
Ha nem lenne ismerős a nevem, én régen Anikó
néven szerepeltem. Én is nagyon sokat bajlódom az új nevekkel!

Anyko!
Képzeld, most találtam meg a férjem autójában a tegnapelőtt postázandó csomagodat! Ennyit a pasikról... Így akkor ma küldöm a plusz hárommal együtt!

Lányok!
Tettem fel új szalvétákat az albumomba, cseréljünk! A megrendeléseket szaboaniko@primposta.com címre várom!

Kata007!

Különösen figyelmedbe ajánlom a katicásakat!
Tájékoztatnál róla, hogy melyikekre van szükséged?

Anikó
krókuszka
 
 



Sziasztok!

Ma reggel feladtam Zsunak és Ánizsnak a kért szalvikat.

Szandra, Neked még múlt hétvégén írtam csere ügyben, azt a mailt nem kaptad meg? Vagy én nem kaptam meg a választ?
giny
 
 


Sziasztok!
Zsm!
Megkaptam a szalvikat postánKépKépKép, de a rokontól a csomag még mindíg nem érkezett meg.KépKép. Várok türelemmel. Van egy fél pipacsosom, kéred? Vagy már kaptál?

Sajnos most nincs olyan szalvim, amit érdemes lenne feltenni, de ígérem, megyek beszerző kőrútra!

Köszönök minden pakkot mégyegyszer!

Kriszti

mohácska
 
 


Anikó/Krókuszka! Emilkét küldtem és köszönöm!!!!!
Timi! Megnézted a bohócot a cseréimben??
Kata007 Te a katicásakat megnézted?? A nyitott ablakra sem válaszoltál!!!
anizs007
 
 


Kriszti!
Pipacsos jöhet minden mennyiségben, rokonnal nem tom mi van, pedig biz'istan elküldtem vele....
Koda!
Mindenkinek egyszerre adtam, nem lehet hogy a postás is gyűjti a szalvétákat????
Most ennyi, később jövök bővebben is: Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


<font face="Comic Sans MS,Tahoma">Giny!

Kérhetném tőled a
-zöldségkosarat
-levendula+kalapot?

Az én csereoldalaim:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2237
http://babanet.hu/album/main.php?album=2277
Remélem, hogy találsz közte olyat, ami megtetszik!
Anyko</font>

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Mindjárt írok mailt.

Aki csereberélne velem, légyszi írjon, mert elég ritkán olvasgatok errefelé.
giny
 
 


ZsuuuuuuuKép

Járt a postás, és nem gyűjti a szalvétát:D Mindent megkaptam, remélem Te is hamarosan és Jubi isKép

Nagyon köszönöm!!!!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hozzám még mindig nem talált ide Kata borítékjaKépKépKép

Viszont lenne egy kérésem: nagyon kellene nekem egy ilyen szalvéta: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/cica_az_ajt_ban.JPG. Tud valaki nekem segíteni??

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsuzsimanó!

Megjöttek a szalvéták,köszönöm szépen!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok Lányok!
Elnézést szeretnék kérni, amiért még mindig kések a szalvétákkal.Kép Kép Kép Nincs mentségem! (illetve van, de nem részletezem) és ráadásul teljesen össze kevertem mindent, hogy ki mit kért tőlem. Segítenétek pontosítani (db számmal)?
Előre is köszi és ezer bocsánat még 100*!
Ha jól emlékszem, akkor valahogy így kell küldenem a szalvétákat.

Márti: manós-pipacs, kávés, tulipános, virágos

Koda: focis fél Kép címedet nem tudom!

Niki: virágos (piros keretes) + a zseton a kaziért Kép

Drezsy: kávés, egeres zsepi, narancsos szalvi és küldök neked borosat is, remélem olyanod még nincs Kép

Ildianyu: tulipános, kávés, karácsonyi, virágos és egeres zsepi

Ánizs: epres, boros

Jubi: manós-pipacs és pillangó

Kira: 2 új egeres + ki választottad már, hogy melyik cicát fessem meg neked? Kép

Remélem nem hagytam ki senkit!

Ti sokkal rendesebbek voltatok ,mindenkitől megkaptam a szalvétákat, még meglepiket is . Gyönyörűek és nagyon szépen köszönöm!!!!

üdv. Timi
tibcimami
 
 


Sziasztok!
Kaptam ma csomagot Macsnyelvtől, Drezsytől, Ildianyutól, nagyon szépen köszönöm mégegyszer!!

Jubi!
Holnap megyek, veszek neked, láttam itt a hobbisnál!!!!(cica széken, kapubejáróban)ugye nem késő?

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Írtam Neked a Nők lapjára!

Ánizs!
A katicásból köszönöm van, az ablakosra pedig írtam, hogy kaptam itt Miskolcon. De szerintem nem neked címeztem, hanem csak úgy mindenkinek írtam, biztos ezért kerülte el a figyelmedet.

Ami nagyon-nagyon megfogott viszont a Tieid közül:
pipacsok
3 rózsa
rózsák vázában

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Timi!
Annyit tudok segíteni, hogy szerintem a focisat én kértem amikor a tippet adtam, hogy mit csinálj belőle.Kép

Jubi!
Legfeljebb elküldöm mégegyszer ha van még olyanom. Viszont már nem tudom miket kértél.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Bocsi, igen az már neked címezve borítékban van.
Össze tévesztettem a neveteket, nagy hirtelen, de megtaláltam a füzetem (azért még így is tiszta káosz az egész). Bocsi még1*!
üdv. Timi
tibcimami
 
 


Kata007!

Válszoltam az NLC-n!

Anikó
krókuszka
 
 


Zsu!
Drága vagy!!Kép Nagyon kellene nekem az a citromfás macsos szalvéta, de itt sehol nem találok Kép Köszi, hogy szerzel nekem!Kép Már így is lógok neked vagy öt szalvétával...ma este legkésőbb felteszem az új cseréimet, VÁLOGASS!!!!!!! Kép

Tibcimami!
Igen, jól emlékszel, én ezeket kértem Kép

Kata!
Szerintem reménykedjünk még!!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Tibcimaci DrágaKépKép

Én nem emlékszem, hogy focisat kértem volna tőledKép Szerintem rosszul emlékszel. Nálunk senki sem focis, ezért nem is kérhettem. Lehet, hogy tényleg kissé összekvarodtálKép
Azért köszi, hogy gondoltám rám isKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsu és persze MIndenki!!Kép
Feltettem az új csereszalvétáimat:
http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=99827, itt a csereszalvéták címszó alatt.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


A következő emberkék várhatnak csomagot a hét első felében:
Giny,
Kata007,
Ánizs,
Anyko.
Remélem gyors lesz a posta!

Anikó
krókuszka
 
 


Szia Jubi!

Kérhetném a következőket?
-cucina
-konyharészlet
-keretes farm

Az én csere oldalaim:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2237
http://babanet.hu/album/main.php?album=2277

Köszi köszi!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikóm: megjött a pakk, köszöntem szépen: )
veronix
 
 


Sziasztok!

Megjöttem Egerből, ahol az ország legnagyobb szalvéta választéka van! Kép


Úgyhogy a hétvégén fotózok :-))

Giny!

Most sincs még ott a szalvéta? ????????

Találtam gésát is, vettem, küldöm!!!
macsnyelv
 
 


Juborka!

Nem néztél még szét nálam?

Egy egész csomaggal van nekem van az általad keresett cica az ajtóban - ból.

A link:
http://noklapja.vnu.interware.hu/bemoldal.php?bem_userid=209395

Vagy nem tudsz belépni?

Kira
macsnyelv
 
 


Ja, és senki nem kért újakat tőlem?

Elutazásom éjszakáján RENGETEG új képet töltöttem fel - egész különlegeseket is!
macsnyelv
 
 


Krókuszka!
Mind egész, és mindből tudok küldeniKép

Giny!
Akkor is válaszoltam, és most is küldtem Emilkét, remélem ezt már megkapod, ha nem, akkor bemásolom ide (mindenki örömére Kép )

Ánizs, Zsu, Anykó!
Nektek is összekészítve!

Szandra
krampuszmama
 
 


Rendben Szandra!
De Te is válasz tőlem!

Anikó
krókuszka
 
 


Kata007!

Tudtam ám választani!
03,12,15,23,36,65,73

Most vettem észre, hogy az általam küldött katicásak közül kettő már szerepel az albumodban.
Készíts belőlük képeket vagy cseréld el!

Anikó
krókuszka
 
 


Jubi!
Kérhetném a következőket:
Tengerész Maci
tengeri herkentyűk
szerelmes macipár
citrus
Köszi szépen:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ánizs!
Írtam Neked e-mailt még csüt. este, megkaptad? Vagy megint a válasz keveredett el valahol az űrben, mint Szandránál?
Mindenesetre tegnap feladtam Neked az 5 szalvit és választottam érte a Tieid közül. Bemásolom ide, hogy mikre vetettem szemet Kép :
http://babanet.hu/album/albumimages/1793/32816.jpg citromok piros tálon
http://babanet.hu/album/albumimages/1793/39504.jpg karosszék lugas alatt
http://babanet.hu/album/albumimages/1810/34343.jpg 3 levendula
http://babanet.hu/album/albumimages/1810/34352.jpg zöld kocka virággal
http://babanet.hu/album/albumimages/1810/34362.jpg gombák
Remélem, van még belőlük, jövő héten várom a postást Kép

Tegnap útnak indult Zsuzsimanó csomagja is és Anikóét, Jubiét, Szandráét hétfőn adom fel.
Ppicur, írj légyszi, hogy a Tiédet is leragaszthatom-e már.
giny
 
 


Sziasztok!

Timi!
Nagyon drága vagy! Képzeld, kicsit szégyellem magam.Kép Kiderült, hogy nem is a sógorom kedvence ez hanem a páromé.KépKép Ciki volt amikor mondtam neki, hogy mit csinálok majd az öccsének és szólt, hogy nem vagyok tisztában egyes dolgokkal.KépKépKép Még jó, hogy nem több éves házasok vagyunk, mert akkor tényleg szégyen lenne.Kép Láttad volna férfi létére, hogy vigyorgott amikor megmutattam neki.Kép

Jubi!
Ha Zsu nem kap olyan cicásat, szólj mert én láttam itt nálunk!

Anikó!
Ok. Így már nyugodtabb vagyok.Kép Ha jól emlékszem már van is neked félretéve kettő amit korábban kértél, de úgy beszéltük meg, hogy várunk még nem postázzuk. Hétfőn én is feladom Neked.KépKépKép Nagyon várom a katisokat.Kép Nem baj, hogy már van olyanom, mert többen kerestek már meg emilben, hogy tudják nem csere, de egyikből másikból ha van több, tudnék-e adni. Természetesen ha nem egy van, mindig adok.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anyko! Veled sem sikerült még véglegesíteni a cserét - az én levelem akadt el, vagy a Tiéd? Azt írtam, hogy válassz még bátran párat, nem szeretek két db-okat postázni (sem kapni Kép - azt imádom, amikor pénteken hazajövök és a heti termés szinte rámborul a postaládából Kép )
giny
 
 


Giny!

Írtam már egy mailt, hogy még melyik tetszene nekem! Biztos nem értoda a levél! Elküldöm újra!
Anyko!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kira!
Nem fogod elhinni, de olyan dp. papírt láttam amilyen neked még nincs. Ebbe a boltba nem szeretek járniKép, de most még oda is benéztem.Kép Szóval ott volt papír, telis-tele tündéri cicákkal. Nem vettem meg, mert biztos voltam benne, hogy van Nálad, de nincs. Háromszor néztem most végig a cicáidat.Kép Ja, kérdés: miért nem tudom nagyban megnyitni a pici képeidet???? Eddig megtudtam.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!

Nem minden cicás dekupapírom van fent a neten, azon mit csinálnak a cicákok? (Egy-két jellemző dolog.)

Képzeld, új katicásokat szereztem neked Egerből :-)))))

Lefényképezem és rakom fel - ha mást nem, de a katisokat neked még most éjjel vagy holnap
:-)))

Nálunk van vasárnap nyitva tartó posta, adok fel csomikat, mert ki van készítve egy jó pár
:-)))
macsnyelv
 
 


Anyko!
Várom!
giny
 
 


Anyko!
Ok, küldöm a kért szalvétákat! Én ezeket kérném:
51,52,79

Zsu!
Vettem a rendelést, küldöm!!KépSikerült szerezned nekem olyan citromfás macsost? Csak azért kérdezem, mert ha esetleg nem, akkor kérek Macsnyelvtől, ő azt írta van nekiKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!

Nézd meg a bemoldalam, 12 (kisebb-nagyobb mértékben) katicás szalvéta van a számodra :-)

http://www.noklapja.hu/bemoldal.php?bem_userid=209395

Van, ahol csak az elefánt gereblyéjén van, másutt csak díszítés ...

Mindet neked szereztem :-)
macsnyelv
 
 


Anyko, azóta sem ért ide a mail!

Kira, Neked is írtam, remélem, megkapod.

Légyszi küldjétek el nekem a válaszaitokat a giny@index.hu-ra is, csak megkapom végre-valahára...
giny
 
 


No, egy-két szalvéta, és fent lesz minden új szerzemény az oldalon :-)

Van egy másik is, ahol a meglévő cicásaim vannak és azok, amiket keresek.

Giny! Írtam :-)

Üdv: Kira
macsnyelv
 
 


<font face="Comic Sans MS,Tahoma">Giny!
Nem tudom, hgy mi lehet a gond! Az lesz a legjobb megoldás, ha ideírom mi kell még!
-fűszernövények cserépben
-gyümölcsök aranymintával.

Szandra, Giny, Jubi!
Holnap mennek a szalvik!

Jubi!
Az 51-ből van olyan, ami csak negyed, de van egész is. Melyik kell?

Anyko</font>

Kép

KépKép
anyko
 
 


<font face="Comic Sans MS,Tahoma">Giny!

Írd meg a címed, hogy hova küldjem a szalvikat! És te is válassz még kérlek!

Jubi!
A te címed is kellene!
Anyko</font>

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Akkor legyen a 2, 35, 41, 47.
Ez 4 db, és én is feladom Neked a kiválasztot négyet. De csak kéne küldened valahogy egy mailt, mert a címedet nem tudom!
giny
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: