Új privát üzeneted érkezett!

Ildikó!

Jól megleptél ezzel a képpelKép! Én azt hittem, hogy a konyha ablaka az utcai ablak...
De nagyon tetszik!!!
Nekem sajnos nincsen függönyöm továbbra semKép

Ágci!
Valóban jó ötletek vannak az oldalon, bár csak a felét néztem még meg, de rögtön bele is botlottam néhány "megvalósítandó" ötletbe...Kép

Phaedra!
nem mondod, hogy ezt Te horgoltaaad? Természetesen nem a képességedet vonom kétségbe, hanem a türelmedet dícséremKép. Mennyi időbe telt, míg ez elkészült? És mekkora ez egyáltalán?

NNNNA!
Úgy látszik, sikerült összehoznom a szerkezeteket.
Már csak azt nem tudom, hogy hogyan lehet átméretezni a képeket. Legyen Kedves valaki, és mondja meg!

Hirtelen felindulásból kattogtam, ezeket találtam:
Fiamnak traktor -nem egy mai darab, egész nap süti a nap...Amikor ez készült, még nem neteztem, így kénytelen voltam én megrajzolni. Igen, jól látjátok, az ablak koszos (azt senki sem mondta nekem, hogy ez is látszódhat a felvételenKép)
A másik kedvencem az a téli házikó. Kicsit homályos, de majd gyakorolok...

És itt van a lámpám, nem túl élethű, de nagyjából kivehető. Mögötte kukucskál a fűszertartóm, a sokat emlegetett cseresznye-színben, a friss cetlikkel. Na, és persze a kopasz ablak, aminek a kilincsén ott lóg az az anyagminta, amiről írtam fentebb, hogy nagyon szép színe van.

Joccakát!
Csi
csii
 
 


Naná, hogy nem lehet abbahagyniKép

Anyapocnak lámpakeret, ez az, amit árulnak a Brico Store-ban. Ez a kisebbik, állólámpára való keret, ami kezd bebábozódni...

Csi
csii
 
 


Csí!
De én Kép Azon kevés darab egyike, ami már kész van. Nálam nem is annyira türelem kérdés, mint inkább kitartás. Abból vhogy nagyon kevés van. De talán olyan értelemben türelemnek is lehetne nevezni, hhhogy ha kigondolok vmit és elkezdem, már alig várom, hogy kész legyen, de mivel nem olyan haladós munkák ezek, így nagyon-nagyon sokáig készülnek a türelmetlenségem miatt. Ez talán ellentmondásos, de mégis igaz. Nem filozofálgatok tovább.
Kb. 60x60 cm.
Van még több is, de sztm ez a darab érdemes arra (már azok közül, amik készen vannak), hogy közszemlére tegyem.
Van egy másik, ami most készül, az egyszerűbb technikájú, ún. recehorgolással készül. Ez is nagyon szép sztm, de nem látom még a végét. De majd rakok fel belőle részletet. Ez sokkal nagyobb lesz, ha egyszer elkészül Kép

Tetszik a lámpád Kép
A képek átméretezéséről írok mail-t.

Phaedra
phaedraa
 
 

 
 

ezeket Áfonyának tettem fel, bár nem egyiptomos, meg azt hiszem hogy kismintákat keres, de azért ötletnek jó nem?


szafari 1

szafari 2

szafari 3
Névtelen
 


Sziasztok!
Ötleteket kérek szépen-> gyűjtöttünk egy csomó vadgesztenyét. Mit lehetne belőlük készíteni a hagyományos gesztenye figurákon túl?
Phaedra
phaedraa
 
 


Jaj,
nem is irtam a lenyeget.
Ildiko,
szep lett a konyhad, a fuggonyokkel egyutt.

Csi,
a Te dobozaid is szepek.

Phaedra,
a Te teritoid is. Nem is hozok Neked, ha ilyenek tudsz csinalni, minek?Kép

Névtelen,
koszi. Igen, keresek ilyen reszletekre is otleteket.

Zsunya,
most nezem... miert, mit hittel eddig, hol lakom?! Hisz irtam a talalkozo kapcsan is, meg a hobbiboltoknal is.

-Afonya
afonya
 
 


Ja, es az off:
nektek nincs olyan erzesetek /mert nekem van, az en realista, logikus eszjarasom szerint/, hogy valaki "ismeros" mindig a beszologatos? Hisz csak akkor van ertelme a nevtelensegnek, akkor nem akar konfrontalodni az ember, ha mashol "joban vagyunk", nem? Mert ha teszem azt egy altalam nem latogatott topicbol valo ZKata irna ilyen "ellenvelemenyt", miert ne vallalna a nevet? En olyankor vagy alairom, vagy inkabb nem szolok hozza, csak magamban dunnyogokKép
-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Freemail ment, kirakóval...
Csi
csii
 
 


Áfonya, én sosem mondtam, hogy van memóriám.
Kicsit összefolyik ki hol amig arc nem társul hozzá. Akkor viszont hirtelen bevésődik minden. És onnantól képben vagyok.

Elnézést. Kép

zsunya
 
 


Jajj, Csi, ezer bocsi, persze megkaptam. /nem arulom el, hogy nekem 10 percenkent lehozza a leveleim a levelezom, csak sajna nem valaszol rajuk helyettemKép/. Csak kicsit ki akartam kozmetikazni, majd visszakuldeni, hogy ezt erted-e maszatolas alatt. Elbirja a levelfiokod es a neted, ha visszakuldok egy ugyanakkor file-t?

Zsunya,
semmi gondKép
afonya
 
 


Áfonya!
Azért kérek, légyszí!!!!! Kép
Nagy nagy álmom, hogy ilyen függönyt szeretnék, csak már rájöttem, hogy annak nem merek neki állni. Illetve neki állik, csak majd BB szobáját fogja díszíteni majd nagy korában Kép
Phaedra
phaedraa
 
 


Áfonya!
Én azt értem maszatolás alatt, hogy a zsiráf napról-napra öregebb lett pl., mert a szeme körül randa karikák jelentek meg, holott a szkennelésnél csak egy pötty volt a szeme. Most meg kivénhedt öregúr, karikás szemekkel...
Szerintem inkább rakd fel ha tudod, oda, ahol a másik volt. Biztos jó, amit csináltál vele! Csak jobb lehet.
Ha fentvan, akkor mindenki le tudja tölteni. De tudom fogadni is, csak akkor holnap 16h után küldd!
Én viszont rendszeresen megfeletkezem a freemail-címemről, azért szólok ilyenkorKép
Névtelenekről írtam a másik topikban.

Phaedra!
Jó lesz majd stafírungnakKép
Gesztenyék--képkeret?Házikó? Én azt is el tudom képzelni, hogy sokat egymás mellé teszel, és ez a kép. Nagyon szép önmagában is ebben az évszakban. Nálunk rakomány volt...

Képzeljétek, már száradnak a kukoricacsuhék. Kevesebb, mint kellene, de több, mint amennyit még elbír a lakás.
És valamelyik éjjel megint nekiestem a rúdmixerrel némi kreppnek, beletettem dobozfedőkbe, most olyan száradás után, mint a merített papír. Nagyon jól néz ki, csak tudnám, hogy mit lehet kezdeni vele... Talán kap szalvétát. Tök jó a felülete.

Eldugulok.
Jó éjt!
Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Csi nem kis munkaval megcsinalta a kirakot, itt vannak a kepek, a hasznalati utasitast majd megirja OKép:
elso reszlet
masodik reszlet
harmadik reszlet
Szerintem nagyon jo ez igy is, en nem nyultam hozza ido hianyaban vegulis. Ha valakinek kellene meégis kicsit szepitve, az szoljon esetleg.

Phaedra,
na joKép MEgkaptam a csomagot, nagyon klassz, koszi. Ami dekupazspapir neven jott, az nem vastag, normalisan lehet azt hasznalni, mint a szalvetat?!

Anyagok kozul a ritkasabbik tok jo, csak egy kicsit merev igy mosas nelkul. Ha beavatom, megpuhul? Ennek mennyi metere, milyen szeles es mi a neve? Egyebkent az en zsakvasznam ennel rusztikusabb es nem feheritett.

-Afonya

ui: megyek utlevelet csinaltatni, indulnom kellKép
afonya
 
 


Áfonya!
A decoupagepapírt művészboltban vettem. Az eladó azt mondta, hogy ez az "igazi" ~. Sztm egy kicsit vastag, a szalvétát jobban szeretem, de ez is teljesen jól megmunkálható. Ezt csak amolyan érdekességképpen tettem bele a csom-ba.
Ezt készítettem belőle->
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/30407.jpg

Anyagok-> mosás után teljesen megpuhul. Amolyan gézhatású lesz.

Phaedra
phaedraa
 
 


Dddde ciki. Én bevallom, azt hittem erre az anyagra szoktatok keresztszemezniKép....
Jelentem, megjött a pakk! Jó ez a papír, de én nem látok nagy különbséget a csom.papír, és ez között. Talán ez mattabb. Nagyon szépKép
Én vettem őszi faleveles csom.papírt, és hozzá 3D ragasztós kockákat, este nekiugrok.
Kérdéseim ugyanazok, mint Áfonyának, hogy mekkora, milyen, meg különben is...Kép
Csi
csii
 
 


Phaedra,
tessek irni az arakrol, meretekrol, mert mar mennek nagyon vasarolni, ha ez nem jon ossze!

Zsunya,
mennyi kellene ebbol a zsakszeru anyagbol?

Csi,
kivancsi vagyok az oszidre. En neztem ezeket a lapocskakat, de valahogy nem tetszettek. Vagy a keszitoje volt nagyon amator vagy tul kozelrol neztem a muvetKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Csi

Ide is beírom,hogy nem tudom letölteni a mintákat!De legalább itt már meg tudtam nézniKép!
Akkor csak árakat kérdezek,ha ezzel ki leszel elégítve.
A lámpa a raffiás?Nagyon jó!Kár,hogy nálunk nincs BS,mert én is kipróbálnám,igaz nekem sárga rafiám van egy nagy köteggel!
De az anyós-lámpához nem jó ez,mert ez szerintem csak fentrőllógatóshoz jó,nem?nekem egy síma hengerpalást alakú kellene...de mikor...Kép
Jók az üvegfirkák!Kép

Phaedra

A terítőd horgolt?Mert ugyan nem teljesen kivehető,de a mintája nagyon tetszik!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Áfonya!
Most hirtelen keverem a két anyagot. Előkeresem a jegyzetemet és leírom. Melyik tetszik a kettő közül?
Viszont egy kérés-> a zsákvászonszerű anyagot le tudod fotózni? Mosás után az is meglágyul? Nekem sajnos ezek nem az igaziak, mert nálam fontos lenne, hogy ne legyen átlátható (körfolyosós ház Kép )

Anyapoc!
Horgolt. Majd megpróbálom egyben lefotózni, mert így tényleg nem adja vissza a kép.

Panni!
Találtam horgolt hópehely leírást. Érdekel? Holnap felhívlak.

Phaedra
phaedraa
 
 


Áfonya légyszi fotózd le. Az sokat segitene, hogy tudjam tényleg az e amire gondolok. Vagy nekem az is jó, ha Phaedrának küldesz megnézem nála.

Köszizsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!
Szavazásra tennék egy kérdést Kép !!!!
Találtam régebbi újságokban nagyon jó karácsonyi ötleteket. Pl. természetes anyagokból ablak- és ajtódíszeket, karácsonyfadíszeket, horgolt mikulást és ajándékot rejtő kiscsizmát stb.
Megnéztem, hogy milyen topikok vannak karácsonyi témában és nem igazán találtam köztük "kreatívot".
Tehát a kérdésem-> rakjuk ide a karácsonyi ötleteket vagy nyissunk rá egy újabb topikot? Képtárat sztm felesleges, azt be lehetne pakolni a már meglévőbe.

Véleményeket kérek sűrgősen, mert már karácsonyi lázban kezdek égni és úgy felpakolnám, amit találtam Kép !!!!!!!!!!!!!
Phaedra
phaedraa
 
 


Phaedra!
Nem lehetne, hogy elhalasszuk egy kicsit odéééb?
Képtár-rendben.
Talán jól jönne egy karácsonyos topik, mert a húsvétosnál idén jól jöttek a régi tanácsok. Ha itt lettek volna, nem is találom meg őketKép.
Hamarosan előhalászom a jászolamat, csak jó lenne, ha a család nem röhögne körbe, hogy iccaka játszomKép

Anyapoc!
Itt a márvány állólámpa-alap.

Zsunya!
Ez az a szőnyeg, amiről már meséltem régebben.
Jó lenne egyébként, ha az új iskoládban jegyzetelnél nekünk, és aztán elmesélnél minden titkot-fortélytKép!

Csi
csii
 
 


Csí!
Elhalasztani? Nekem mindegy, de ilyenkor roppant mód repül az idő, legfeljebb még mmost nem lesz akkora forgalma és úgy gondoltam, hogy megnyitni meg lehetne a topikot, aki akar tesz fel rá dolgokat. És így legalább egy kicsit elkülönülnének a dolgok (ld. húsvéti Kép ). Én szívem szerint menyitnám, de csak akkor van értelme, ha lesz is rá kereslet. Ezért kértem a véleményeket.

Phaedra
phaedraa
 
 


Phaedra!!!
Ez jóóóóó!
Én a KARÁCSONYT, és nem a TOPIKOT akarom elhalasztaniKép Kép Kép Kép

Látod, mégis jobban járnál, ha a csillagokkal beszélgetnél....

Csi
csii
 
 


De az is lehet, hogy elég lenne, ha az ágyammal beszégetnék Kép
phaedraa
 
 


Sziasztok!

Mindenki alkot, hogy ily pangas van?

Phaedra,
még mindig nem tudom az anyag parametereit, miert titkolod?Kép
Szerintem is nyissal karacsonyi topicot, itt, az otleteken belul, keptar meg maradjon a regi hozza. Aztan majd legfoljebb jonnek a huhogok s mi majd jol megvedunkKép

Tegnap a BBCPrime-on volt a ChangingRoom musorban egy egyiptomossa valtoztatott szobaKép Volt benne egy jo otlet /kőtáblák/, leirom, mert masra is jo lehet:
hungarocell /iporkaKép/ lapokba belevesett, majd homok, emulzios festek es ragaszto keverekevel bekente.

Csi,
ezt meg neked talaltam veletlenul /olcsobb, mintha vettem volnaKép/
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/6658.html
2002 Augusztus 30 péntek - 09h 02, Borcsatol
Nekem ugy tunik, mar probalta, Ot ki lehetne faggatni.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok,

ezeket most találtam:

vakláda
mókás_zebra

Gigóca
gigóca
 
 


Gigoca,
ez a zebra tok joKép Van is itthon ilyen maradek csikos anyagom, lehet, en azzal feljavitom

-Afonya
Névtelen
 


Phaedra, én abszolút vevő vagyok a karácsonyi dolgokra, de lehetne valami porlepte topicot is újraéleszteni erre a célra nem?
Nekem kb. most el kell kezdenem az alkotást karácsonyra ha el is akarok vele készülni. Ilyen lassú lettem,.

A gesztenyemanók viszont készek lettek, meg én is tőlük olyan aranyosak!! Köszi Gigóca még 1x.
A karácsonyi üvegfestésées dolgot nem felejtettem ám el, holnap megpróbálom elküldeni.

Áfonya, merre van a lenszövőnek a mintaboltja? nem tudod szombaton is nyitva van?
Moist jut eszembe végül is te tudod hogy hogy lehet autóval eljutni a bécsi bolhára? El küldöd emailban?

Zsunya, vállalsz bérszövést? Ezt komolyan kérdezem! Anyósomnak kellene a fürdőjébe egy kis szőnyeg és az a baj, hogy mindenhol a téglalapot lehet kapni, és pl. négyzet alapú nincs.

most szaladnom kel.

Míra
míra
 
 


Sziasztok,
mi lenne, ha ide tennénk fel?:
Babanet Társalgó: Gyermekek: Ünnepek - Karácsony
ebben 3 hozzászólás van azt hiszem, hanyagolható, de ahogy titeket megismertelek, nemsokára úgyis archív lesz belőlük!Kép
Megyek alkotni, amíg alszik a beteg gyerekecske
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Csi!
Jól gondoltad, tényleg a konyhai ablakom az utcai, amit feltettem, az az ebédlő.
Akkor ime az igazi:http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/35646.jpg

Igérem, ez volt az utolsó, többet nem fényképezek a konyhába.

Ildikó
ildikó
 
 


Áfonya, Csí!
Bocs, de jól megkavartam az anyagokat. Láttam, hogy kérdeztél, de zavart láttam a jegyzeteimbenm így ma elmentem a boltba Kép Tehát kezdem előlről->

A nagyon vékony, beavatás előtt durva, beavatás után gézszerű anyag-> "ipari géz" más néven "fűző vászon" (ezt használják beavatás nélkül a könyvkötők is)
95 cm széles 280.-/m
(beavatás után gyűrődve kb60-62 cm, erősen kihúzva 70 cm széles lett)

A vastagabb volt a "molinó"
150 cm széles 510/m
(beavatás után is megmaradt a szélessége)

Tehát egyik sem volt az a bizonyos "sajtvászon". Abból most vettem egy darabot (holnap postázom a mintát)
Sajtvászon-> 100 cm széles 940,-/m
Ez utóbbi nem fog veszíteni a méreteiből, mivel alapvetően beavatva árulják. Ennek sokkal szebb, egyenletesebb a szővése->
sajtvászon
Phaedra
phaedraa
 
 


Míra, Ágci Kép !
Épp azt próbáltam magyarázni, hogy ilyen jellegű topik nem volt, ezért is volt ez a kezdeményezésem. Egyébként én is azért gondoltam, hogoy elkezdhetnénk karácsonyozni, hogy ne a szokásos utolsó perces kapkodás legyen (magamgól indultam ki!!! Kép)

Egyébként pedig azért gondoltam, hogy ide az Ötletek/tippek alá kéne besorolni, mert a képtár is itt található és képfeltőltésnél ne kelljen másik könyvtárba ugrálni.

És azért is jó lenne, ha egy "kupacba" lennének ezek a dolgok, ha vki ismeretlenül elkezd keresgélni, akkor nem tartom vsz-nek, hogy az Anyaságról vagy a Gyermekek alatt keresik.

Viszont most jobban megnéztem a meglévő karácsonyi topikokat. Ehhez mit szólnátok?->
Ötletek, tippek: Unnepi készülődések, avagy hogyan születik pl.: egy meghitt karacsony este
Itt végül is található még régebbről karácsonyfadísz + az Ötletek, tippek alatt helyezkedik el.
Akkor mindjárt fel is töltök a képtárba képeket és a hozzájuk tartozó leírástKép Szöveg pedig az "Ünnepi készülődés...-hez" Kép

sziasztok, Phaedra
phaedraa
 
 


Gáz van. Apa kinyitotta az autó csomagtartóját, és észrevette a tegnapelőtt guberált cserepeimet...Méér akar engem kitenni, nem is értemKép

Gigóca!
Jó ez a zebra, van is zebrás szalvétám, és valahogy itt maradt egy guriga kéztörlő papír-papír nélkülKép

Leánykák!
Mi az ami nagyjából érdekel Titeket, a karácsonnyal kapcsolatban? Keresztszemes? Gyertyák? Csak azért, mert ha én is előásom az újságokat, akkor nagyjából tudjam, ki-mit keresgél.

Phaedra!
Szerintem is jobb lenne az Ötletek...-en belül, de az sem gond, ha máshol van.

Áfonya!
Valóban gyors volt az útlevél!
Borcsát majd előkerítem ez ügyben, bár most kiürült a kasszaKép
Ez a kőtábla szenzációs! Gondolom, mikor vetted a hungarocell-szegélyt, akkor láttad azt, hogy szinte fillérekért árulták akkor a táblákat is. Gondolom, akció nélkül sem olyan vészes!

Ágci!
Csak nem arra akartál célozni, hogy kissé sokat locsogubkKép
Gyerekecskének jobbulást, én is most viszem őket a dokihozKép.
Ildikó!
Tök jó nézni, hogy beraksz egy képet, és mindenféle s.k. darabok láthatóak rajtaKép

Off: nkem most volt szerencsém megnézni az Isván a király csiksomlyói werk-jét, hááát, bevallom, a részletektől is borsózott a hátam... És nem is tudtam, hogy a Novák Tata tud még táncolniKép

Sziasztok!
Csi
csii
 
 


Csí!
Én befogadlak Kép

Karácsony-> Sztm minden érdekes lehet. Lehet, hogy vki eddig az életében nem keresztszemezet, viszont ha meglátja az adott képet lehet, hogy hűde kedvet kap hozzá! Tehát sztm minden mehet fel Kép

Persze nem gond, ha máshol van, de egyben logikusabb.

Még jövök, csak szólít a Kölökmackóm
Ph
phaedraa
 
 


Phaedra,
teljesen igazad van, én is utálok, ki be ugrálni a témák között.
Láttam már tettél fel képet, csak ügyeskedjetek, hátha akad nekem is dolgozó anyának.Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Ágci!
Te milyen ötleteket néznél szívesen?
Amikor elalszik a Lánykám, neki állok az újságoknak Kép
Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!

Nekem is van egy csomó karácsonyi dolgom,illetve újságok karácsonyi ötletekkel.És a keresztszemesbe raktak fel a lányok adventi naptárt,majd beteszem ide.

Csí

Nagyon jó a lámpa alap.Vmi hasonló a mienk is fából,csak ami a foglaltot tartja,hosszabb.
És az üveg is nagyon jóKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Akkor ne ide tedd, hanem a karácsonyis topikba: Ötletek, tippek: Unnepi készülődések, avagy hogyan születik pl.: egy meghitt karacsony este -> http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/380.html?1063296930
phaedraa
 
 


A csudába is!
Mindenféle agyament topik nyílik, akkor miért nem lehet nyitni egy Karácsony topikot????
Voltam már a másikban, de most tűnt fel, hogy az üzenetek lekérdezésénél, az idétlen hosszú címe miatt nem is fér ki a lényeg!
Hogyan fogja bárki is megtalálni?
Brrrr.
Ezt most csak úgy belekajibáltam a topikba, mert ahogy körülnéztem, feltűnt megint az az idétlen "Meddig nő az ember haja", meg hasonló idétlen topikok. Mi meg itt gondolkozunk, hogy merjünk-e nyitni egyet, vagy sem????? Biztos, hogy jól van ez így????
Nyiljon mááá egy új!
Nnnna!
Jól kidühöngtem magamat!
Csi
csii
 
 


Kerdeznek valamint itt a duhongobenKép

Belenyomtam egy levegon szarado, piszkosfeher gyurmaba Reka kezeit, labait /egyik hatujjú lett, mert elcsuszottKép/ Ezt beszortam homokszinu dekorhomokkal es mindezt bele akarom tenni egy negyreszt osztott keretbe, amit lefestettem okkersargara /tk. homokszinure/. Milyen szinu hatterre tegyem a lenyomatokat szerintetek?

-afonya
Névtelen
 


Névtelen
 


Valaki egyiptomi motívumokat keresett:

ezek ugyan kelta minták de hasonlóak az egyiptomihoz

a clipartban vannak a minták:
http://www.aon-celtic.com/cfreeware.html

ez a kész munkák galériája

http://www.aon-celtic.com/cgallery.html
Névtelen
 


hasznos ajándékok gyártása


Ez az oldal olyan jó hogy, garantáltan több óráig lehet rajta olvasagtni. (csak így nyissátok meg.)
Az angolul tudók előnyben, mert a leírások is angolul vannak

http://www.sew.husqvarna.se/syproj.htm
Névtelen
 


Sziasztok!
Többekkel beszéltem és úgy gondoltuk, hogy mégis csak jó lenne egy karácsonyos kézimunka topik. Bár vki nem tetszését már be is írta, de akinek van hozzá kedve, itt megtalálhatja->
Karácsony - kézimunka, varrás, miegyéb...
Kép
phaedraa
 
 


Áfonya!
Ha a mustárba tennél egy kis barnát? Akkor kiemelné a homokot, és összhangban lenne a mustárral. Szerintem.

Még nem néztem meg a fentebbi linkeket, de lenne egy kérdésem:
Bele lehet futni egy olyan oldalba, ahol fizetni kell? Ezt úgy értem, hogy mondjuk egy finn lapon nem biztos, hogy értem azt amit írnak a képernyőn.Előfordulhat az, hogy simán a lementés után, anélkül, hogy bármi adatot beírtam volna, kapok egy számlát???
Ezt komolyan kérdezem...

Tudatlan Csi
csii
 
 


Csi,
nem igazan ertem pontosan, mire gondolszKép
Az szinte biztos, hogy ha nem adsz meg semmit, pl. bankkartyaszamot /es nem ok-zol le minden szamodra ismeretlen szovegetKép/, akkor nem.
De nemreg olvastam epp:
http://www.origo.hu/techbazis/internet/20030904virus1.html?pIdx=1
ilyenekbe modemesek elvileg belefuthatnak.

-Afonya
afonya
 
 


Na, ilyen lett a kezlab-lenyomat. A szinek nem igazan jok, mar sotet van a fenykepezeshez es a homokfelulet, a gyurma rusztikussaga sem jon le rendesen a keprol. Nameg elso probalkozas, azt azert figyelembe kell venniKép De karacsonyra lehet, csinalok megegyet nagyiknak, az mar profibb lesz talan...
-Afonya
afonya
 
 


Phaedra, Zsunya,
vettem anyagokat, Míraval, postaval kuldjek belole vagy eleg a kep is rola? De elobb osszehasonlitom azokkal, amit kuldtel, mert ma en is lattam konyvkotos anyagot, meg molinot, meg mittomen meg mit. Igaz, ezek olyan lenes szinuek, nem feheritettek, mint a Te mintaid, de lehet, hogy masban nem kulonboznek.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Jó ez a mancs-sorozat!
Mennyi idő alatt köt meg a gyurma? Úgy értem, hogy éppen annyira kell sietni vele, mint a gipsz esetében?
Mivel ragasztottad fel a képre a gipszet?

Számítógép-- jelentem: mindenféle vírusírtót lefuttattamKép
Fizetős oldalak: többnyire ismert német lapokon császkálok, mert azokat nagyjából értem, és azok tetszenek a legjobban. Én csak attól féltem, hogy sikerül valami olyanba botlanom, ami nem ingyenes, és én mégis letöltöm. Matricamintáknál tavaly találkoztam olyannal, amiért fizetni kellett volna, de ott a képre kattintva ki is derült, így én meg is léptem nyomban. Mai napig nem tudom, hogy hogyan is kellett volna fizetni, de nem is akarom megtudniKép
Kösz!

Csi
csii
 
 


Zsunya,

tegnap akartalak hívni, de ki voltál kapcsolva. Voltam a Kreatív Hobbyba, és lehet kapni üres puzzle-t. 120db-os és a 60db-os is 498 Ft.

Gigóca
gigóca
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: