Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc!
Milyen szakon tanulnak?
Az én ismerettségi körömben ezek a lánykák is pepecselnek otthon, na, jó, gyöngyöt fűznek, üveget festenek, meg ilyenek.De nem reménytelen, vagy csak én látom így???
Fonalgrafika--igen, egy kartonra, vagy sima műszaki rajzlapra lehet mindenféle szép rajzot "varrni", de ne azt a régi fenyőfát képzeld,amit alsóban készítettünk, hanem nagyon klassz geometriai formákat, majd este felteszem a képeit.
Lámpatemető--hja, ha az ember a szüleitől örökli a barkácsmániáját, akkor örökölhet néhány vacakot is ámKép. A szüleim, és az általam felhalmozott "alapanyag" egy teherautóba férne csak bele, persze ebben van minden, faanyagtól az ici-pici zsanérig. A vár-hinta képen látható asztal, meg szék is "csak úgy" volt, ezért hoztuk elKép.
Szakma--van néhány...És lesz is, azt hiszem.
Laminált lap csiszolása--nem lehet csiszolni, de ha szeretnéd lefesteni, akkor szerintem célszerű egy kicsit a felületét finomabb csiszvászonnal érdesíteni. Persze csak akkor, ha az egészet lefested.
Ragasztó--majd este megnézem a nevét, úgy említik, hogy ragasztó-spray, de még én sem láttam ilyet. Nagy felületen szerintem jó lehetKép
Balzafa--meggondolandóKép Kérdezd meg légyszi, hogy a hétköznapokban azt hol szokták használni? Nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna ilyet életben.
Még valami: olvastam anno, hogy szereted a szárazvirágokat is. Gondolom, akkor voltál már ilyen helyen, ahol a kellékeket árulják. Nem láttál véletlenül bambuszt? Nekem az a nagyon vastag kellene.(nem röhög).
Meg kellene kókuszrost is, és,
húúú, most rögtön mennem kell!

Csi
csii
 
 


Sziasztok,
Gigóca,
gyönyörűek a munkűáid!Kép
Természetesen a többieké is!Kép

Hogyan készült aug. 8-ai képed?

Lányok, tud vki nekem oldalt ajánlani, ahol őszi sablonokat, képeket találok? Van egy könyv is, amiből szeretettel várnám a sablonokat. Címet nem tudok, de kartonból vannak ablak meg egyéb képek. PLííííz, segítsetek.
Köszi:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Nem kimondottan ilyet keresel, gyanitom, de jo oldal, tobbieknek is ajanlom:
http://stencilplanet.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=CTGY&Store_Code=1&Category _Code=210

-Afonya
Névtelen
 

 
 

Szia Ágci


köszönöm a dícséretetKép.
A vizi világ egy szalvéta, amit falapra raktam fel, elötte meg bézsre festettem. Mármint a falapot.
A szalvétát meg hobbyboltban vettem.


Őszi sablonként mire gondolsz? falevél, gesztenye?? Mit szeretnél vele csinálni?

Üdv Gigóca

Áfonya, jó a stencilplanetKépKép
gigóca
 
 


Nos,
ha van még valaki kozottetek, aki nem csinalt még hutomagnest, annak elmeselem, mire kell figyelnieKép:
- gyerek ne legyen a kozelben, mert kulonben egy hatarozott mozdulattal kionti a frissen bekevert gipszet a foldre
- eleg gyorsan takaritson fel, mert mire vegez, belekot az edenybe a maradek
- a magnest ne a "vonzo" felevel nyomja be a gipszbe, mert ugy nem fog ragadni a hutore /pedig direkt megneztem, melyik fele tapad, eljenek a matematikusokKép/

Hat eddig ennyi, de meg hatra van a kiszedes, a festes, szoval még lehet szamitani tanacsokraKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya,
köszi.

Én vmi másra gondoltam, de jók lesznek még ezek.

Szóval: amiről pl. lehet ablakdíszeket csinálni (mondjuk süni megy almával...) vagy matricafestést, persze levelek stb. is jó.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Agci,
van uvegfestes topic itt az otletek alatt, ott rengeteg jo oldal van mar osszegyujtve.

-Afonya
Névtelen
 


de pl. epp most latom Gigoca rakott fel kepeket:
sunik alszanak
gesztenyefigurak falevellel
mokus levelkoszorun

Es Csi fonalgrafikas kepe
afonya
 
 


Ezeket most találtam:

levélmanók1
levélmanók2
gigóca
 
 


Sziasztok!

Csi

Nagyon jó,amiket felraktál(és Áfonya belinkeltKép).Mármint ezek a fonalgrafikás képek.Én ezt egyébként úgy képzeltem,hogy ragasztani kell,nem varrni.De amikor a fenyőfát említetted,akkor beugortt vmi régrőlKépKép!
A gyerekek között van gimis,környezetvédő,informatikus,gépész(gyanítom,ők nem fognak jelentkezniKép).Szóval vannak igen kreatívok is köztük,mert azért ilyen-olyan rajzokat stb.. szoktak készíteni.Én is gondoltam gyöngyfűzésre,aztén egy kis horgolás,keresztszemes...aztán ennyi...meg pl amit Áfonya felrakott pulikutya...meg majd szemezgetek inne-onnan,amit könnyű megcsinálni és nem sok pénzt emészt fel.Mert azért én nem hiszem,hogy a suli rengeteg pénzzel fog hozzájárulni...Ha van még ötleted,akkor ne kímélj!
Balzafa---leggyakrabban repülőgépmodelleket gyártanak belőle.Illetve csak ezt...
És vmi barkácsműhyelt nem örököltél a hajlammal együtt?Mert gondolom jól jönne..KépÉn is minden limlomot megtartok,de azért teherautónyi még nincs!Mert ugye ki tudhassa,mit mire lehet még majd használniKépKép!
Lamináltcucc---valszeg az egészet lefestem,mert az egészet be akarom borítani...de a belsejét is?Hűűűű,az nagy meló lesz...vagy hülkyén nézne ki,ha azt enm?
Szárazvirág----igen,szeretem és csináltam már pár dolgot kreatívkodásom elején.Bambuszra nem emlékszem,de megnézem,ha gondolod.Nem röhög,nem röhög....de min is nem?KépKépKépKülönben sem szégyen azKépKép!
Viszont láttam élő bambuszt a virágosnál kis cserépben föld nélkül,összekötözve kb 20 cm-s darabok,álltak a vizes szivacsban és gyönyörűen zöldelltek,kihajtottak.Na de majd megnézem és a kókuszt is,az talán van.ja,és a nagyon vastagnál mire gondoltál?Méretet kérek!

Áfonya

Akkor ragaszd a hűtő belsejéreKépKép!Én a biztsotűt hagytam ki mindig,mert a fügönnyre csináltam katicéákat,de mire beleraktam volna,mindig megkötött az a fránya gipsz!Így van 8 olyan katicám,ami nem mászik a függönyön.De ragasztok rá mágnestKépKép!Köszi az ötletet!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Köszönöm szépen, körbenézek. A megadott képek nagyon aranyosak.
Köszi.
Ági

Kép
Ágci
 
 


Gigóca, Áfonya, Csí!
Köszi a festék tippeket! Ha jól meggondolom, bő 12 nm-t kell átfesteni. Hát nem is tudom... még gondolkozom Kép
phaedraa
 
 


Phaedra,
azert nehezen tudom elhinni BBrol, hogy a rendesen letuzott uj huzatot felszediKép

Lanyok,
vettem lenes fuggonyt, szep nagy ablakra, jo sokat, aztan kiderult, megsem lesz jo, mert nem eleg fenyatereszto, bruhuhuKép
Ugyhogy vagy sotetitoKép lesz belole vagy uj butorhuzat, vagy akarmi, nemtom. Viszont igy tovabbra sincs olyan gézanyagszeru fuggonyom, amilyet szeretnek. Rajottem, igazabol olyat szeretnek, amin ha atnezek, normalisan kilatok, latom a kocsink rendszamat 100 meterrolKép.
Szoval most epp azt talaltam ki, valami hálószerűség lenne jo, natur, termeszetes anyagbol.
Otletek?

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Tűzőgéppisztolyos tűzőkapoccsal varázsoltam fel. Nem mondom, hogy húúú, de profin raktam fel, sőt valószínű, hogy túl lazára hagytam az anyagot, és 5mm-es a kapocs, de a lényeg, hogy addig ráncigálta (nem láttam a teljes folyamatot, mert azon ritka alkalmak egyike volt, hogy mosogattam Kép), de mire bementem a szobájába, már az anyag nagy része csak himbálózott. A fotelágyra csak rászoktam teríteni egy szőnyeget, de addig nem ül rá (lehúzza) amíg rajta van. A minap pedig csak úm. próbaszalagokkal rákötöttem, de oltári dührohamot kapott tőle Kép

Függöny-> Organza gondoltál vagy az számításba sem jöhet? Holnap becsszó, elmegyek megkérdezni azt a bizonyos anyagot, amit már ígértem is, csak mindig közbe jött vmi (pl. féléven belül már ötödszörre áztattak be fentről Kép).
Ne tiltakozz, magam miatt is érdekel Kép

Ma betértünk egy INKU boltba (Budafoki úton). Igazándiból a kiírt reklám csábított be: "Függönyök már 99.-/m-től" Nem számítottam csodára, csak vmi nagyon egyszerűt szeretnék. Mint pl. Áfonya. Fehér (vagy világos), áttetsző, amit vitrázsnak meg tudnék varrni.
2990,- Ft alatt függönyt nem láttam, de a jellemző ár fekvés cca. 12.000.- Ft (nem írtam el)!
Viszont voltak nagyon szép klöpli függönyök. Mesések! Ár: 16-20ezer/nm

Phaedra
phaedraa
 
 


Áfonya(KedvesKép)!
Kösz a linket, nem volt rá időm...
Ki vagyok tikkadva, ma is hétkor keltem.Brrr.
Mágnes--Milyen az a mágnes, amit bele kell/lehet tenni a gipszbe? Olyasmi, mint anno az iskolában, vagy ez valami spec. mágnes? Én ma vettem egy olyan lapot, amit vágni lehet, és öntapadós a hátoldala. Ezt csak utólag lehet rárakni. De milyen a "benyomós"?

Anyapoc!
Balzafa--igen, én is innen vettem, hogy a legkönnyebben megmunkálható fa, de reméltem, hogy van valami más ismert dolog is belőle. Na, majd egyszercsak...
Van egyébként barkácsműhely is, azaz nem barkács, mert inkább ipari. Az én vackaimhoz nagyon nagyok.Kép
Még faanyag--jártam ma egy lapszabászaton, és nagyon szép díszléceket láttam, valaki panaszolta a keresztszemes topicotokban, hogy nagyon sokba kerül a keretezés, szerintem otthon is könnyen meg lehetne oldani azt. Nem?
Bambusz-- én is láttam olyan tálkás bambuszt, de azt mondta a kertész, hogy azt vágottvirágként árulják, mert ugyan szépen növöget, de max. egy évig él.Kép
Virágostól--azok kellenének, amiket szőni, fonni, csomózni lehet. Kukoricát borító levelem az van, igaz, nem pattogtatni való, de ez is megteszi. Érdekelne a kókusz, gyékény, rattan(ha lehet kapni), esetleg a banánrost ára.(álmodik a nyomor) Fűzfavesszőm is van, találtam egy jó kis fát.
Bambusz--nekem az a fajta kellene, amiből tutajt szoktak bennszülötték csinálni. Vagy bútort. Állítólag ezt is lehet kapni virágkötészeti piacokon, de olyanon még nem voltam, és jobb is, ha nem megyek...

Phaedra!
És ha a spray csak foltosan kerülne fel? A 2nm azt jelenti, hogy tökéletes fedés esetén annyi. Csak "ködölve" többre is elég lehet, nem?

LÁNYOK!!!
Nem tudja valaki, hogy festékszóró pisztollyal fel lehet vinni akrilt? Mert nagyon kicsi tégelyben adják hozzá nagyon drágán a festéket, és ahhoz van valami oldószer is. Nem merem kipróbálni az akrilt, mert mi van, ha beleköt? Ez az a modellezésnél használható sűrített-levegős spray.
Szerintetek?
Zsunya?
Még szősz?(szövöl?)

Csi

ui.:Létezik, hogy eztán nekem mindig fel kell kelnem reggelente a gyerekkel?
Juj.
csii
 
 


Phaedra!
Akkor mire volt kiírva a 99Ft?
Egyébként imádom az INKU-t!

Áfonya!
macerás, de szép az eredmény:
fogd az anyagodat, és sok-sok szálat húzzál ki belőle szálirányban. Régen ezt darázsolásnak hívták, ha jól emlékszem. Néhány megmaradt szálat össze is kötöztek, így hálós lett.
Nemtom jobban leírniKép

Csi
Névtelen
 


Csí!
Az üzlet előtti nagy táblára, jól észrevehető helyre Kép
Szinte mondhatni, hogy a kirakatra.

Ph
phaedraa
 
 


Csi,
darazsolas eszembejutott, de 3*5 m-es darabrol lenne szo, sok. Nameg a fuggony is legalabb 12.000 Ft, felek belevagni.

Zsuzsa,
en nappali ablakra szeretnem, masodikon lakunk es azert kene valami takaras, nem merek fuggony nelkul lenni.

-Afonya
afonya
 
 


Csi!

Én voltam, aki panaszkodtam, hogy drága a keretezés. Én is gondoltam rá, hogy meg kéne csinálni, csak nem tudom hogyan. Gondoltam, hogy veszek egy kész keretet, csak az a bajom, hogy ez egy goblein és mivel az öltések mindig csak egy irányba állnak, kicsit el van torzulva. Tehát a sarkok nem derékszögűek. Valahogy jól ki kéne feszíteni, hogy úgy is maradjon. Szerinted hogy csináljam?

Panni
panó
 
 


Panni!
Sosem kereteztem még.Kép Van itthon néhány vászonra festett képünk, azok úgy vannak keretezve (gyárilag), hogy van egy sima, mezei lécből készült keret, erre van felrögzítve a vászon FELÜLRŐL, és a vászon FÖLÖTT van a keret. A kép az alsó lécbe rögzített akasztón van felfüggesztve.
Zsunya biztosan el tudja mondani szakszerűbben is, így elsőre nem tűnik nehéznek. Az alsó lécre való rögzítéskor ki lehet húzni az anyagot (szerintem).
Ez az alsó léc olyasmi, mint az iskolákban a faliújság lécei, nem vettem még ilyet, de biztosan nem drága. Felülre vettem nem is olyan régen a Brico Store-ban félkörlécet, ennek az ára a szalvétatechnika-topikban van, pontos méretekkel(talán két hete volt?...nem emlékszem.)
Hamarosan lesz lehetőségem felrakni képeket, akkor lefotózom ezt a keretezési módot.

Phaedra!
Naháááát!Kép Ki hitte volna?Kép

Zsuzsa!
Ez a plexi-lámpa "képként" nagyon tetszik...


Áfonya!
Igen, nagyon gáz így belefogni, ekkora méreteknél. Én azt sem tudom, hogy a darázsolt anyag mennyire mosható. Most felvágok ám, úgy teszek, mint aki szokott mosniKép...De hátha egyszer.
Nekem is gond a függöny. Olyan árak vannak, hogy bele sem merek vágni. Arról nem is beszélve, hogy eddig bármikor mintás függönyt vettem, max. két évig tetszett. Így eztán kizárólag egyszínű, homogén függönyt vagyok hajlandó venni. Na, jó, szeretnék venni.

Csi
csii
 
 


Panni,
en rengeteg /na jo, sokKép/ gobelint csinaltam, de nem lettek ferdek. Te kereten dolgozol? Mert az nem igazan engedi megnyulni az alapot. En eddig csak kereteztettem, igy passz, hogy kene. Ha gondolod, utana/alanezek egynekKép Azt tudom, hogy par centit ra kellett hagyni, azaz a keretezes annyit elvesz a kivarrott anyagbol, ha azt a hagyomanyos, ciradas aranyozott keretet rakatod ra. De muveszismeros van ezer, rakerdezek, ha komolyan erdekel. /Most mar engem isKép/

Csi,
ma lattam egy majdnemjo anyagot /igaz, rozsaszin voltKép, de festheto/, de csak 4 meter volt belole. Pech. Vagy mazli?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya
Nézőpont kérdéseKép
Légy Kedves, tegyél már fel gobleines képeket!
Meg a barátosnőd tűzzománc-munkáit, ha tudsz!
Csi
csii
 
 


Áfonya!

És neked mennyiért keretezték be a képeidet?
Nem használok keretet. Ezért lesz ferde?
Szerintem mondjuk attól is függ, hogy milyen alapra hímzel. Ez egy olyan puhább fajta anyag volt, ami gondolom könnyebben deformálódik és a kép is viszonylag nagy. De most már tényleg érdekel ez a keretezés dolog, úgyhogy légy'szi kérdezd meg, ha van kitől! Köszi!

Panni
panó
 
 


Áfonya, Csí!
Megnéztem az anyagot. Vettem is Kép
1-> molinó a legvékonyabb (többféle is létezik) -> az eladó szerint kb. 40%-kal lesz kisebb beavatás után és kissé gyűrött hatású lesz hasonlóan a gézanyaghoz
2-> sajtvászon -> kb. 20%-kal lesz kisebb

Még ma meg is akarom varrni Kép Majd beszámolok a saját tapasztalatokról.
Mindkettő 100% pamut
Anyagminta mindkettőből becsomagolva, holnap repül hozzátok borítékban.

Phaedra
phaedraa
 
 


Itt látható életem első kötése. A SAPKA. Kép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/34800.jpg

Kéretik nem körberöhögni.
Phaedra köszi mindent. Tűket adom vissza, amint alkalom lesz.
Áfonya, felajánlást köszönöm, mégegyszer, de aszem elboldogulok. Kép

zsunya
 
 


Csi,
kepeket en mindig masnak csinaltam, nekem nem vilagom a csendelet meg ciganylany meg tarsai. Vagyis tetszenek, szepek, de a lakasomba nem tennem ki. De majd korbejarom, lefenykepezem oket. De ha igazan szepet akarok mutatni, akkor a Nagypapam muveit mutatom be, azok valami csodaszepek.

Keretezes: delutan elvileg fallabda utan sörözünk /hajra sportos eletmodKép, en mondjuk utalom a sört, iszom unicumot. Vagy csokilikort?Kép/ grafikus haverommal, majd rakerdezek.

Panni,
arakat nem tudok, mert mar fel eve nem csinaltattam, nomeg protekcios vagyok. De ha ezt a viragost befejezem, majd megirom, mennyi volt.

Phaedra,
koszi az anyagmintat. Egy kerdes, ez még beavatas elotti allapot lesz?

Zsuzsa,
de irigykedem a lampaidra. Nameg a csaladi hazra, hogy ennyi helyed van hozzaKép Itt jegyzem meg, hogy bar 55 m2 panelben lakunk, de a csempe- es ablakmosas nalunk is ritka dolog. De oda ama topicba nem irom be, mert nevtelenke rosszalloan nez majd ram isKép

Zsunya,
tok jo a sapka, teljesen olyan, mint egy igaziKép.

-Afonya

ui: Nincs is nagy fejedKép
afonya
 
 


Zsuzsa,
csak gyorsan, mert nalunk meg kinyilt a konyhaszekreny es gyanusan csond vanKép

En valami nagyon atlatszo dolgot szeretnek, termeszetes anyagbol. A ketto egyutt nem letezik, legalabbis eddig nem talaltam. Jo az otlet, amit irsz, de milyen anyagra csinaljam, ez a gondom!

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya, köszi, tudtam, hogy bizhatok benned. Kép Kép Kép
Sajnos, nem tudom mi az a dupla keretezés. Én úgy csinálnám, hogy vastag paszpartukartonra felragasztanám, aztán aezt a kartont (benne a képpel) erősiteném a keretre. (lekaptam a falról egy keretezőnél keretezett képemet) és ilyen háromszögletű fém lapocskákkal van beleszoritva a keretbe. nem birom érthetően elmondani, de lefényképezem. Vérprimitiv megoldás, na, csak azért. Pillanat türelmet.

zsunya
 
 



KözösítsükkiaZsunyát!KözösítsükkiaZsunyát!
Egy hete aszondja nem tud kötni. Erre itt a sapka!
Miközben sző ezt azt...
Nadeilyet!

Zsunya!
Festékszóró pisztolyba lehet tenni akrillt?

Áfonya!
Ma találtam függönyt!!! Természetességhez annyi köze van, mint a damilnakKép. Rettenetes tapintású, de olyan szép, hogy csak na!!! Rozsdaszín, a lelkem!!!
Olyasmi, mint az organza, csak kevésbé jó minőségű. Nem kell mosni, mert szerintem le is lehet törölni a mosogatószivaccsalKép.
De tényleg szép, végülis nézni, nem fogdosni kell!!!
Csak arra kell vigyázni, hogy ne dörzsölődjön össze, mert akkor szikrázna!!!
Ennyit a természetességérőlKép.

Csi
csii
 
 


Zsunya!
Nagyon szép a sapkád! El sem hiszem, hogy azt mondtad, hogy nem tudsz kötni Kép
Írtam egyébként mail-t. Megkaptad? Csak azért kérdezem, mert nem válaszoltál rá.
szia, Phaedra
phaedraa
 
 


Csajok, köszönöm a dicséreteket. Most szövök tényleg, mert még fonalat kell vegyek a saját sálamhoz meg sapkámhoz. Kép

Phaedra, nem kaptam semmit. Sokat jutottatok az eszembe az elmúlt napokban. Úgyhogy biztosan felbukkanunk nálad valamikor a jövő héten. Mit szólnél a keddhez?

Puszi
Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!

De termeltetek 2 nap alatt!Kép

Csí

Ígérem,amit eljutok oda,megnézem,hogy vannak-e ilyen cuccok a virágosnál...és hogy nyomoroncoknak adnak-eKépKépMég lehet,hogy a bambuszt is meg tudom hozatni,mert van virágos ismerősömKép.
A keretezés nem rossz ötlet díszléccelcsak hát anyagra ragasztod,vagy mi?

Zsuzsa

Jók a lámpák(a sajátod főlegKépKép).Már kiabáltam volna,hogy ne keress!!!de mire megtettem,megtaláltad.A gond az,hogy nekünk állólámpa kell.Ha lesz időm,felrakom a lábazatát.Egyébként ez a flaraszerelhető dolog nagyon praktikus!Éstényleg egyedi!Na de majd ha nekünk is családi leszKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Köszi, de megrendelni nem kell...Csak érdekel, hogy kb mennyiért adják.
Ma is láttam, hogy milyen iszonyú könnyű alakítani.Hja, már megint álmodozom...
Keret-no igen, ezen gondolkoztam én is, hogy hogyan van felrögzítve a léc...Nem akartam leszedni a képet a falról, szétszedni meg mégúgysem, de valahogy csak odarögzítették...
Majd, ha itt a téli szünet, akkor lesz egy ki szusszanásnyi időm...

Csi
csii
 
 


Áfonya!
Beavatási előtti állapot. Pár nap és megkapod, ma este elvittük a postára.

Csí!
Szintén.

Zsunya!
Jó a kedd!!! A sapkát is hozd, nagyon szeretném látni élőben Kép Tudok egy viszonylag olcsó, de jó minőségű fonal lelőhelyet. Kedden, ha gondolod, azt is megnézhetjük, tőlünk kb. 15 perc sétára van! Sőt, vannak nagyon jó sapka leírásaim is Kép kölök méretben is!
Azért most még írok mail-t.

Phaedra
phaedraa
 
 


Lanyok,
ma rajottem, hogy Gyorben van a Lenszovo gyarKép Vagyis mar bezaroban, de mintaboltja még van. Es hat beneztem... van egy allati jo anyag, Csi, mint a zsakanyag, csak ritkabb es vekonyabb szovesu, 90 szeles, es 10m 900Ft!!! belole. Mindennek jo, mondta az elado, felmosorongynak, portorlonek, mondtam, en /sotetito/fuggonynek, vagy agytakaronak, parnahuzatnak gondoltamKép De pl. marha jo karacsonyi adventi zsakoknak, kotozo, csomagoloanyagnak...
De eloszor osszeszamolom, mennyi kell, aztan veszem meg... erdekel, csinaljak kepet rola?

-Afonya
afonya
 
 


IGEEEN!
Te ott vagy Győrben ezexerint. Lehet olyat, hogy megveszed, aztán valahogy serélünk? Én adok kis szines helyiegységeket, te meg tengernyi zsákanyagot?

zsunya
 
 


Áfonya, láttad a keretet? Használhatatlan?

zsunya
 
 


Zsunya, persze, cserelhetunk. Bar gőzöm nincs, mi az, amit cserebe ajanlottal, de biztos joKép Azert teszek fel kepet majd, nehogy masnak kepzeld. MEnnyitengernyi kellene? Es ha kishibas, vagyis nehol van benne egy-egy vastagabb szal? Akkor is mehet? Egyebkent eleg rusztikus amugyis, ne ilyen szep, simanak kepzeld /tenyleg zsakszeru, csak vekonyabban/, nem feltuno ez a kishiba, ha van benne egyaltalan.

Keret: bocsi, de tegnapi meeting nem jott ossze, inkabb TESCOba mentunk.

-Afonya
afonya
 
 


ZsunyaKépKépKép

gratula a sapkához.

Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca köszi!
Veled is lehet találkozni?

Áfonya a csere alapja a helyi egység. Jelen esetben forint. Kis szines facatok. Kép

Készül a második szőnyegem. És az jó.

zsunya
 
 


Zsunya

most mire gondolsz?
arr, hogy itt is feltünök, vagy hogy jöttök hozzánk?
kicsit késő van, és a gondolkodás most nem erősségem.
A múltkor mondtam, hogy rendzzünk kreatív talit gyerkőcök nélkül, de Jmainán kívül senki nem reagált.
Kis csoportokban lehet jönni gyerekestől is.

Gigóca
gigóca
 
 


a hibákat tessék elnézni, ezért tartozom a tökéletlen topikba is
gigóca
 
 


Nem tudok gyerek nélkül. Mert amikor gyerek nélkül vagyok, olyankor suliban vagyok jövő szerdától.
Igen arra gondoltam, hogy talizhatnánk. Phaedrával sikerült összehozni. Gondoltam hátha veled is összefuthatnénk. Vagy ilyesmi. De ez csak ilyen lelkesedési roham. Semmi kötelező vagy erősen ajánlott. Kép

zsunya
 
 


Zsunya,Kép

szerintem is találkozhatunk,Kép a gyerek nélküli csak akkori ötlet, ha többen jöttünk volna össze. Azért is írtam, hogy kis csoportokban lehet jönni gyerekestől is. Csak 10 ember fogadására nem vagyok annyira felkészült.
Gyertek fiadPéterrelKép bármikor, csak előtte 2 nappal szólj, hogy kisuvickoljam majdnem tökéletesre a lakást.

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Sziasztok!

Csi!
Te kértél, hogy mutassam meg a konyhafüggönyömet, ha kész lesz ugye?
Hát, itt van, igaz, az ebédlőt fényképeztem le/itt jobbak voltak a fényviszonyok/ de ugyanilyen a konyhai is:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/35113.jpg
Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok,
www.dione.hu oldalon, ha nem is rendeltek, de ötletek azok vannak!Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Áfonya!
Ezt nost találtam->
http://www.szeplak.hu/1996/09/sk.html
Az ilyen és ehhez hasonlókra szoktam mondani, hogy "olyan igazi békebeli" Kép
phaedraa
 
 


Te jó ég Phaedra ez gyönyörű!!!!! Ilyeneket csinálsz? Vagy ilyeneket kell hozni a bolhapiacről Áfonyának? Egy vagyon lehet!!!

De én is elfogadnám. Mennyibe kerülhet vajon egy iyen méretű terítő?

Tímea
Névtelen
 


Tímea!
Ilyeneket is gyűjtök és ilyeneket is próbálok készíteni. De iszonyú munka, és nagyon lassan haladok de én nagyon szeretem készíteni.
Saját készítésű terítő részlet:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/35160.jpg
Mivel scannel-tem, nem tudom, hogy mennyire kivehető Kép

Sajnos nagyon sokba Kép De néha ki lehet fogni olcsóbban is.
Egyébként vásárokon egyre több helyen lehet kapni új készítésűeket, de nem ilyeneket és a mai horgolt divat nekem nem is tetszik, azért is keresek állandóan régi Fürge újjakat, mert abban vannak az "igaziak".

Na eldugulok Kép
Phaedra
phaedraa
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: