Új privát üzeneted érkezett!

Szia Monacs! :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi sem vesztünk el, csak sűdű volt a hétvégénk! Voltunk vidéken, meg tegnap magánrandiztunk Esztivel!
Meglátogattuk őket!
Olyan jó volt!!!! Nagyon aranyosak voltak a csajok egymással, dehát még azért olyan eszeveszett nagy haverkodáás nem volt! És Eszti nagy gyerekei is olyan tündériek!! Szóval mi a magunk részséről nagyon jól éreztük magunkat!! Igaz, nem volt nehéz abban a klassz családban! :D

Na, majd ha Eszti engedélyezi, rakok fel képeket!

Judit, az a fürdő naci Panninak!!! :D

Monacs, nagyon édesek a gyerekek!

Durcáéknak sok puszi!

Dóri

Kép
nagydora
 
 


Steffi!
Miért volt gáz a hétvége?
Én nem ismerem a Panadolt. Mire akarod használni??
Jó fájdalomcsillapításra, de milye fáj Martinnak?

Kép
nagydora
 
 

 
 

Steffi!

Én is kérdezem, miért volt gáz a hétvége?

A Panadolt én még soha nem használtam, így sajna nem tudok segíteni.

Az éjszakáink jónak mondhatóak, viszont nálunk az elalvás, altatás gázos néha, jobban mondva elég gyakran. Mindig hiszti van, újabban mindig nagy bömbölés közepén alszik el.

Mi újság anyóspajtival? Beszéltetek már?

Kép
ildi35
 
 


Panninak hőemelkedése van! :( 37,3 (posiban mértem 37,8at)

nem megyünk a neurológiára sem, a dokinéni azt mondta, mondjuk le... így sajnos Durciékat sem tudjuk meglátogatni!!! :cry: :cry: :cry:

nem tudom,hogy a fogacska-e, vagy megfázott, vagy a pöttyökhöz van köze, vagy elkapott vmit az usziban???

Kép

Kép
jube
 
 


Dóri!
Tudom, hogy Durca gondjáéhoz nem mérhető az enyém, nem is akarok panaszkodni, nehogy azt higyétek! Csak furcsa volt, amit művel velünk, de majd úgyis elmúlik...
Péntekről szombatra úgy alakult az éjjelünk, hogy simán letettem 7-kor aludt fél 11-ig. Ekkor már a párom is itthon volt, amikor felébredt Ő ment be hozzá, mert ilyenkor nem éhes, csak meg kell vigasztalni. Hát most nem jött be... Éjjel 2-ig nem volt hajlandó aludni! Nem volt hiszti, csak tornázott, forgolodtt, vigyorgott ezerrel, amikor dörzsölni kezdte a szemét akkor próbáltuk letenni, de persze nem ment... Próbáltuk ringatni, cicire raktam, de végül bekapcsoltuk a hajszárítót és így elaludt 2körül. 4-kor cicivel és utána aludt 7-ig. Hát ez volt, szombaton vendégek voltunk, itt szédelegtünk, du. mentek el, aztán sétáltunk és fürdetés, alvás... Szerencsére ez az éjszaka 'sima' volt, de tegnap is nagyon nehezen tudtam lerakni 7helyett csak 9-kor... Pedig dörzsölte a szemét és egyszerűen nem akart aludni, aztán megint hajszárítóval aludt el. De ahogy elaludt rögtön ki is kapcsoltam. Párommal is csak veszekedtünk, sokat túlórázik, 3 napig nem is látta Martint mert csak akkor ért haza mikor már aludt, hétvégén meg ide pofátlankodtak... Vessetek meg, de nem örültem nekik!!!! De azért moderáltam magam! :)
Egyébként jön a foga és a dentonix gél mellett valaki mintha ezt mondta volna, hogy egy picit adni neki és jó lesz. Csak ebben meg paracetamol vagy mi a csoda van... Most hallottam egy új gélről kin baby a neve.
Szóval ez volt 'dióhéjban', bocsánat, hogy hosszú lett...
Dóri, Kiscsillag jól van????? Már csak pár napja van az első UH-ig, ugyi?! Neki is nagyon drukkolok!!!


Ildi!
Fent leírtam a hétvégét! Anyós pajti továbbra is provokál, újabban e-mailt írogat, hogy így jobban tartsuk a kapcsolatot, én jó kislány módjára írtam neki, azóta se válaszolt... Hétvégén megint felhúztam magam rajta, de mindegy... Szóval változatlanul szar a helyzet :?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Jube!
:( Nekem azt mondta a szomszéd csaj, hogy valahol olvasta, hogy a 37.5 tipikus fogzási láz... Nem tudom, csak mondom, hátha... Remélem semmit nem kapott el az úsziban!!!!!!!! Kedve?!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok Kismamák, Kispapák, Nagymamák és természetesen Nagypapák!
Fotózáshoz keresünk újszülött kortól 2, max. 3 hónapos korig babákat.
Casting február 16-án, pénteken. Az időpont egyeztetésért hívjatok!!!
Mariann (0630-977-2562) & Böbe (0630-971-5440)
Vendég
 


Steffi!

Panadol szirup:én ismerem és szerintem jó.
Fogzáskor is lehet adni ,kicsit megnyugszik és ugye hat a fájdalomcsillapító.

mennem kell!
Jube :cry:

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Eszti!
Kösz! Mennyit érdrnes adni?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi!

A Viburcol kúpot nem próbáltad? Énn arra esküszöm! Homeopátiás, és Lucát is olyan jól menyugtatja!

Judit!
Lehet, hogy csak meleg kiütés. A hőemelkedés miatt meg ne idegeskedj, lehet, hogy tényleg csak a foga! Doktor néni megnézi?

Kép
nagydora
 
 


Dóri!
Azt még nem, de kösziiiii!!
Ebből is fél kell?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi az, étvágya van (:D) jókedvű, csak egy kicist melegbb mint szokott...

Beszéltem Durcival, mondtam, ha sikerül jövő hétre időpontot kapni, bemegyünk akkor. Hihetetlen egy csajszi, nagyon nagyon erős....

Kép

Kép
jube
 
 


Seffi!
Panadolból 3hó és 1 év közötti gyerekeknek 2.5-5ml lehet adni.Én 2-2.5 ml adtam,ha fogzásra kapta.Annál több szerintem nem kell.
Nekünk a viburcol nevű kúp sajna nem vált be,ettől persze Nektek még jó lehet,úgyanúgy mint Dóriéknak.

Jube!
Ha jó a kedve és étvágya is van,nagy gond nem lehet! Lehet ,hogy a fogacska miatt van a hőemelkedés. Pöttyök : okosat én sem tudok mondani,talán melegtől.

Dórinak persze engedélyezem a képeket! :lol:
bömbi van,mennem kell

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Steffi!

Abból 1 egész mehet!

Kép
nagydora
 
 


Eszti, Dóri!
Köszönöm a tippeket, tanácsokat, sokat segítettetek! Már útban is a szállítmány :D

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Igazán nincs mit!
Javulást Martininek!

Judit!
Nálatok mi a helyzet??

Kép
nagydora
 
 


Steffi!
NAgyon szívesen,remélem valamelyik bejön majd!
A panadolnak van egy kis álmosító hatása is.

:wink:

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Szóval csajok a magánrandinkról a képek! emélem nem baj, ha többet rakok fel!? :D

GYerekcsapat meg az anyukák:
Kép

Lányok és asszonyok:
Kép

Rebeka:
Kép

Fiúk(Jobbra Eszti ura, balra az enyém!):
Kép

Eszti Zolja, Bogija:
Kép

Majdnem ketrec harc:
Kép

Kép
nagydora
 
 


Hűűűűűűűű de sok helyesírási hiba! :oops: :oops: :oops:
Bocsánat!

Kép
nagydora
 
 


Eszti, Dóri!
Tök jók a képek! Szépek vagytok! :D

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok Csajok!
Szia Steffi :wink: ! Holnap megyek a dokibácsinkhoz, hát nincs sok kedvem :( .

Olyan nyomi vagyok ma, zéro energiával. Délelőtt voltunk Tipegő-topogón (ahol énekelni kell és táncizni), már rég voltunk, Dani idáig nem nagyon csinálta, de ma olyan kis cuki volt, aktívan részt vett a dolgokban.

Eszti, Dóri
Látom jól sikerült a magánrandi! Tök jó!

Kép
Kép
monacs
 
 


Eszti, Dóri,

de jó kis magánrandi lehetett!!! nagyon szépek vagytok! , nagyon lefogytál! Hány kilóval vagy könnyebb, mint szeptemberben?

Bekának nagyon aranyos ez a piros rugija! szabad tudni, hol vetted, Eszti?

Panni nem tűnik betegnek, de a kúp után is van hőemelkedése....

A neurológust meg egy héttel eltoltuk, jövő hétfőn irány a tűzoltó utca, Durci, Boró és a doktornénink....

Steffi,

a viburcol nekünk is nagyon bevált!

Kép

Kép
jube
 
 


Helló csajok!

bókokat köszönjük,bezsebeltük! :lol: :lol: :lol:
Tényleg jó kis randi volt! :wink:

Jube!
A piros rucit H&M-ben vettem,teljesen beleszerettem!
Van ilyenből 2-részes is,annak a nacija piros a felső fedig törtfehér alapon piros pöttyös. :lol:

Pöttyei vannak még Panninak? Makacs ez a hőemelkedés!

Puszi

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Csajok, mi ez a passzivitás??

Kép
nagydora
 
 


Én lusta vagyok, ennyi az egész, de most megemberelem magam, és írok. Legalábbis addig, amíg Sári hagyja.

Nagyon tetszenek a randi fotók Dóri és Eszti!

Jube, a fürdőző képek nagyon aranyosak!

na, lemerültem úgy látszik, nem tudom, mit akartam írni...

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Itt vagyok, de ma valahogy olyan szopott gombóc vagyok, a fejem is fáj. Olyan mittudoménmilyen hangulatban vagyok. Lehet, hogy valami front van?

A képek alapján ez a magánrandi nagyon jóra sikeredett.

Jube, a hőemelkedés ellenére továbbra is jó a hangulata Panninak? Ha igen, akkor biztos nincs nagy baj! Lehet, hogy csak a foga miatt van az egész.

Vica sztrájkolsz??

Kép
ildi35
 
 


Na, eszembe jutott! talán :roll:

Ildi, kérdezni akartam már többször, hogy mekkora a fiad, és miért nincs vonalzója?
Nekem nem tűnt fel, hogy odaát van, aki "issza a prof.asszony szavait", ki volt az?

Monacs, valahogy csináld végig azt a randa sulit! Megbánod, ha feladod! A gyerekeid meg tündériek!

Durca, te hihetetlen nő vagy!!!! Mindig csak ámulok, ha olvaslak! Ha tudok még jót kívánni, akkor most ezt teszem.

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Sziasztok!!

Képzeljétek!! Luca fél 9- től aludt hajnal fél 5 ig!!!! Olyan jó volt!

Már egy csomószor akartam írni, hogy:
Monacs!
Képzeld, én most jelentkezem a Károly Róbertre!! Levelezőre jársz?? Ne hagyd abba, hátha egyszerre lesznek konzultációk mindkettőnknek!! :D

MAjd ha nem haragszotok meg, raknék fel 1 darab képet! Hétvégén voltunk lovat nézni, és arról! De nem akarom, hogy velem legyen tele az oldal!! Szóval, szabad??

Jól van mindenki??
Dóri

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok!

Eszti, el kéne mennem a H&Mbe szétnézni akkor.....

kéne Panninak pár ujjatlan rugi, mert a hosszú ujjasban melegkiütései vannak, a body-nadrág párosban meg mintha fázna. Ujjatlanból meg van 2 és az ugye nem egy ruhatár... :)

Képzeljétek, megint becsomósodott az egyik cicim... amelyikből sokat szoptattam... :( este szétmasszíroztam, nem fejtem ki, remélem nem gyullad be.... mikorra cseng ez le???

Panninak ma is hőemelkedése van, de amúgy semmi baja. Valószínűleg csak a foga... lehet, hogy erre hivatkozva lemondom a kín-gyógytornát holnap...? legszivesebben abbahagynám, szegény, úgy fáj neki....

Vica,

mi a helyzet a babzsúrral?

az eső miatt van ez a passzivitás, vagy tán KIFOGYTUNK VOLNA A TÉMÁKBÓL? neeeee....

Kép

Kép
jube
 
 


DÓRI,

ne izélj már, én pakolom tele képekkel a fórumot, úgyhogy légy haver és csatlakozz!!!! :lol:

Gratula Lucinak a hosszú alváshoz!! Ma Panni is jól aludt!

Kép

Kép
jube
 
 


Judit! Akkor megy akép!
Te meg feljöhetnél msn- re!

Kép
nagydora
 
 


Kép

Kép
nagydora
 
 


Na, jó, Luca nem látta a lovat, mert aludt!
:D

Kép
nagydora
 
 


Csajok!
Hol lófráltok??

Steffi!
Milyen volt az éjszaka? Bevált valami amit Esztivel mondtunk?

Vica!
Veletek mizújs?

Orsi, Edina????
HAHÓ!!!!

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok,

Eszti, Dóri
Nagyon jók a képek a babataliról! :D

Steffi,
Küldtem privit.

Dóri,
Jó a pacis kép. Hány kilót fogytál???? Hú, nagyon vékony vagy!! :shock:
Gratula a hosszú alváshoz! nekünk megint pocsék éjszakánk volt, hurrráááááááááá...

Ma voltam a kórházban, rákszűrésen. 2 hét múlva lesz eredmény addig para ezerrel!! :(
Ha minden igaz "V" barátnőnket láttam és úgy néz ki, hogy bent tartották!!! Pont előttem ment be és azt mondta a doki, hogy menjen föl a kórházba és ott felveszik az osztályra!

Ildi,
Nem sztrájkolok, csak kb. olyan kedvem van 2 napja mint amit leírtál "szop....... ...." :cry: Ma voltam a Kútvölgyibe megcsináltatni azt a szart. Baromira zavar, hogy 2 hetente barnás pöttyözésem van és hát így nem akartam tovább húzni. De nem írt fel másik bogyót a doki, azt mondta, hogy ez természetes mert már kevesebb tejem van, de csak akkor írja fel a régit, ha már egyáltalán nem szoptatok. :( Úgyhogy mostanában nem igazán megyek a budaörsi rendelőbe :roll: , de azért a talit majd összehozzuk. :D

Satuk,
Köszi, megnéztem a honlapot de sajna nem találtam olyan cipőt ami nekem tetszett volna. Viszont Olivér cipői aranyosak. Anyu talált egy siesta boltot a Pozsonyi utcában (Jászai Mari téren), át megy megnézni, hogy milyenek vannak és ha jók akkor bemegyünk. Amúgy ha jó idő van én benne vagyok megint egy sétában!!! :D

Na most megyek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Helló!!!! :lol:

Dóri!
Kúppal aludt Dóri? Képzeld én is adtam neki este fekvés előtt 1 kúpot, 7kor bealudt 10-ig aztán 2 óránként ébredt hajnali 4-ig, mindig csak cicivel tudott visszaaludni, és 4től óránként fent volt8-ig...
Ez a kúp egyből hat vagy kell egy két nap neki???
Tök jó a kép, Luca édesen alszik! :D

Vica!
Írtam vissza gondolom láttad :lol:

Képzeljétek a férjem munkahelyén bombariadó van, úgyhogy jön haza, viszont holnap nagyon sokáig lesz! Hát valamit valamiért :?

Tegnap én fürdettem egyedül Martint. Hááát... Egész jól ment, de 1x véletlenül megnyitottam a zuhit, arra megijedt, aztán véletlenül a szájába locsoltam a habos vizet :oops: Innentől kész, nem bírta tovább a kiképzést, szegény :D

Láttátok Lara babát odaát? Nagyon szép baba!

Jube!
Akartam már kérdezni, hogy mi az a sinlac? :oops:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Szia Steffi,

de rég jártál felénk!

A sinlac egy nestlé termék, rizs és szentjánoskenyérmagból van, úgy kell elkészíteni, mnit a tápszert. Nagyon tartalmas, jól laknak tőle a gyerekek (4hónapos kortól adható). Lehet keverni gyümölccsel, de nem muszáj. Panni nagyon szereti, este a táppal keverve adom, mert úgy több, de kevesebb aklória van benne, mint a tápban.

Kép

Kép
jube
 
 


Marcsi nem jön át????

Ildi,
Most Te sztrájkolsz????? :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Hahó!

Vica, tegnap elfelejtettem dicsekedni, hogy ma és holnap ismét kimenős vagyok, vagyis bejöttem melózni. Ugyanis most innen írok. Mondhatnám innen is rajtatok tartom a szemem. :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

Majd este jövök, addig is jót ne halljak rólatok!!!!!

Kép
ildi35
 
 


Jube! :lol:
És ettől jól alszik?! Receptre kapható?

Monacs!
Megvolt a randi Sipivel?!

Dóri!
Kiscsillag jól van?!

Durci???

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi!
Nem kúppal aludt Luci! Szerintem várj még egy- két bnapot, igen!
De ám ne csodálkozz, ebben a hülye időben persze hogy megviseli szegény Martint!

Na, a fürdetés!
Én rendszeresen ráfröcskölöm Luca arcára a vizet!

Arra gondoltam, mi nem lakunk olyan messze egymástól, valahogy összehozhatnánk egy talit majd! Mit szólsz?
Azt nem mondom, hogy gyertek ide, ugye anyós- após miatt! De valahogy csak összehoznánk!

Vica!
Köszi a dícséretet! Annyi vagyok, mint szülés előtt. 57- 58 kiló! Inkább azt kérdezd, mennyit híztam terhesen! 20 kilót!!

Kiscsillag jól van egyébként! SZombaton mennek uh- ra! Azért nem jön, mert még eléggé le van gyengülve a stimuláció vagy mi után!
Ugy tűnik, babó oké, de majd szombaton tud többet!

Pusza!

Kép
nagydora
 
 


Steffi!
Nem akarlak elkeseríteni,de nálunk is voltak/vannak olyan éjszakák,amikor óránként ébred éjfél után.És bizony csak cicitől alszik vissza.Így aztán tuti közöttünk alszik,nincs erőm félóránként-óránként kelni.
Nálunk tuti a fogacskák miatt van így.

Judit!
Szerintem aranyos rucik vannak a H&M-ben és a C&A-ban is.És olcsóbb mint a Kenguru Gold. :wink:
Mikor mész ??

olyan szontyolodott idő van! :cry:

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Steffi,

a ha sinlacot kap, később lesz éhes, mert lassabban emésztődik, mint az anyatej, és mint a táp. De helyettesítésnek nem jó, mert nincs benne annyi vitamin és tápanyag, csak "tömítésre"... :lol:
Receptre kapható, igen.
Tehát ha azért ébred éjjel, mert éhes, akkor jobban alszik, igen,de ha fogacska vagy más miatt nem alszik, akkor azon a sinlac sem segít. Lehet sűrűre csinálni és kanalazni, vagy lazábban cumiból.

Eszti,

maj ön anyósom, vigyáz Pannira, úgyhogy felkerekedek. de lehet, hogy csak a C&Aig jutok, mert az útba esik anyukámék felé, az árkád meg messze van nagyon, de Dóri, valamikor csinálunk egy Árkádos randit mindenképpen!!!

Kép

Kép
jube
 
 


Steffi, Közp. Fizikai Kutatóintézet?
Nagyon jót nevettem(hangosan) a fürdetéseden. Aranyos!

Lányok! Help! Sári, amint a vonalzón látjátok, mindjárt 4hetes lesz, és még sehol a taj-kártyája.
A kórházban az az irodai néni azt mondta, 2-3 hét, és postai úton megkapjuk.
Honnan küldik ezt nekem? Már izguljak, hogy még nem jött meg?

Ezt a sz@r időt! Még az élethez sincs ilyenkor kedvem, pedig tornyokban áll a vasalnivaló. Kitűnő program! :roll: :cry:

Vica, miért gondolod, hogy V. volt az? Megismerted a stílusáról? És milyen, én olyan mogorva lánynak képzelem.?

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Gabi!

Taj kártya ügyben sajnos én nem tudok tanácsot adni, mert mi az első héten inkább elmentünk és személyesen elintéztük!
Mert ugyebár a te taj számodra csak egy hónaopig lehet receptet iratni. Mi hallottunk olyanról is, hogy két hónapig sehol semmi!
Nem lehet valahol telefonon rákérdezni??

Egyébként hogy vagytok? Nekem sem tetszike z a gusztustalan idő!
Hol tavasz van, hol ősz! :?

Kép
nagydora
 
 


Tényleg V- t látta Vica a kórházban!
Írt az anyukája a kútvölgyisre!

Kép
nagydora
 
 


Benő hangosan szuszog mellettem a bébihordozóban, csak 2-3x kellett meglökdösni. Nem értem, ez miért nem hatásos éjszakánként. :shock: Csajok, tuti front van. A gyermek hajnali kettőtől szórakoztatott minket. Szegény apája ma ment elsőzör dolgozni... :?

Dóri, valóban nagyon vékony vagy! Áh, egész irigy lettem. Nekem most Férjem van jó formában, én még egyelőre nem szólok. De mit is akarnék 2 héttel szülés után? :lol:

Gabbó, ne aggódj! A taj-kártyáért mi elmentünk, mert itt vacakolnak vele a Teve utcában, pontosabban az ügyintézés átköltözött a Róbert Károly krt-ra valahova. De elvileg ki kell küldeniük hivatalból. Az OEP állítja ki, megpróbálok utánanézni neked telefonszámoknak stb.

Jube, Dóri, dobáljátok azokat a képeket! Imádjuk nézegetni!

Vica, tényleg őt láthattad, ha beleolvasol a "másikba". Na mesélj! Milyen volt??? :o
vbea
 
 


Gabbó!
központi telefonszám 06-1-288-5100, 06-1-288-5150
vbea
 
 


Gabbó,

mi is elintéztük magunknak... sajnos nem tudom, hogy megy, mikor küldik ki....

Eni,

köszi a biztatást képek ügyben! :D

ezen felbátorodva mutatok is egyet:
kis Gombóc Artúr a majori hintában:

Kép

Kép

Kép
jube
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: