Új privát üzeneted érkezett!

Dóri, teljesen igazad van!! És ezt most nem csak bólogató Jánosként mondom, hanem valóban így gondolom.

Jube, most mit mondjak? valóban érthetetlen az anyuka hozzáállása, ha ennyire aggódik, miért nem informált le hamarabb? Tegnap rúgták seggbe és ma jutott eszébe??

Jaj, lányok csak ez a mai nap nehogy ilyen balhés legyen végig!!

Kép
ildi35
 
 


Írt Andi privit, hogy félreértettem, nem Gozárt nevezte bunkónak, hanem a Vidát... :D jaaa az egész más!

de csak annyit írtam vissza, hogy ezt valóban félreértettem, sorry.... nem akarok már ezzel foglalkozni.

Kép

Kép
jube
 
 


JAJAJAJAj!
Judit, nem Masni ellen beszélek, én is ismerem, aranyos!
Csak hogy megkérdezni tőle, ki ez a csaj? Meg ilyenek?
Csak már a kis vitám miatt jó felhízott!
Azért kíváncsi lennék, ha nem titkos, mit írt neked az Andrea privátban!?

Kép
nagydora
 
 

 
 

Igazad van, én is befejeztem!
Azt hiszem, értitek, min húzott fel.
Köszi, hogy mellém álltatok!

Téma lezárva.

Kép
nagydora
 
 


Dó, ez csak természetes.. :D

Kép

Kép
jube
 
 


puszi

Kép
nagydora
 
 


Jube?
Na mi van a tejes csajjal?

Kép
nagydora
 
 


semmi, még nem jelentkezett...

majd meglátjuk

Kép

Kép
jube
 
 


Csajok!!!

7. oldal!! hihp- hip hurrá!!! :D

Kép
nagydora
 
 


Vica????

Kép
ildi35
 
 


Nekem is írt az Andrea......

Kép
ildi35
 
 


Na, mit, ha szabad tudni??

Kép
nagydora
 
 


Elindítottál egy lavinát, ne nézd értelmi fogyatékosnak, ne hazudtold meg. Többet nem ír a Babanetre, tulajdonképpen elbúcsúzik.
Amondó vagyok, hogy tojd le és lépj túl rajta!

Kép
ildi35
 
 


Sziasztok!

Pár perce már jártam itt, aztán kíváncsiságból elolvastam a másik topicot.
Micsoda mérkőzés!!! Dóri, szerintem ügyesen csináltad Jubéval együtt! Klassz csajok vagytok!

Az az érdekes, hogy nem is ismerjük egymást igazából csak az alapján, hogy ki hogyan ír, és miket.
Hihetetlen, hogy ebből simán meg lehet állapítani, ki milyen ember, ki szimpi nem szimpi. Nekem odaát A. volt az egyik lány, aki már az első hozzászólásaiból is elég egyszerűnek tűnt, és megállapítottam, hogy vele biztosan nem szeretnék sosem találkozni, és lám, most igazolva látom a megérzésemet.

Osori, kösz, a fiacskám már most nagy szívtipró az oviban, kapja a lányoktól a szivecskés rajzokat rendületlenül, kergetik a csajszik az udvaron....stb...egyébként nekem pont ő a pasi ideálom, nem véletlenül mentem férjhez az apukájához (merthogy rá hasonlít :wink: ).

Vica, Jubénak köszönhetően mégsem tudtál elrejtőzni!
:lol: :lol:

Jube, ez a tejes anyuci elég érdekesen gondolkodik. Szerintem nem kell vele találkoznod. Ébredt volna hamarabb! Tiszta hülye.

Kösz, Dóri, hogy érdeklődsz felőlünk. Próbálok belerázódni az éjszakai életbe, több-kevesebb sikerrel. Második gyereknél egyébként sokkal könnyebb. Most nem kérdezgetem magamtól egyfolytában, hogy miért sír, mi baja...stb., hanem teszem vele a dolgom, szeretgetem, felveszem, odafektetem magam mellé, ha így alszik el, akkor sem csinálok reggel harakirit, szóval nyugodtabban telik így az eleje, mint Zsombival. Tegnap voltunk kint először, nagyon szép idő volt!
Ma bezzeg :? esőesőeső. Röviden ennyi.
megyek vasalni, szasztok. :roll:

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Ildi!
Nem izgatom már magam rajta!
Szerintem ő kiállította magáról a bizonyítványát, és mivel Ti, akikne a véleményére igazán adok, igazat adtok nekem, így látom, nem én vagyok a hülye!
Innentől kezdve...
Lavinát...? Nem értem, mindegy.

Gabi!
Köszi a Te pártfogásodat is!
Gondolom, hogy másodszorra könnyebb, pedig Te hozzá szokhattál az alváshoz, mert hát ugye Zsombi nagyfiú! És valóban Casanova!!
Milyen volt az első séta? Sári mit szólt hozzá??

Kép
nagydora
 
 


Megírtam a másik topicba, hogy valószínűleg nem túl sűrűn fog ott megjelenni ezentúl.

Gabboka, hogy rohan az idő! Sári nemsokára 1 hónapos, szinte hihetetlen! "Irigyellek" a nyugalmadért, hiába második gyerek a Hanna, én gyakran pánikolok most is. Tegnap éjjel is tiszta para voltam, pedig csak egy kis láz volt, semmi extra, mégis.......Ilyenkor jut eszembe mindig Durca, és minden tiszteletem az övé!!

Kép
ildi35
 
 


Bocsi, szóval fogok megjelenni.....

Kép
ildi35
 
 


jól felkavartuk az állóvizet odaát! :)

új gyöngyszem: "ilyedni" :roll:

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok…

Nem tudtam jönni, mert fontos BOX mérkőzést néztem. A piros oldalon N.D. a kék oldalon szeretett barátnőm :lol: :lol: (Ildi tudja, hogy miért is írom ezt) Persze K.O.-val a piros oldal győzött!!! :lol: Hihetetlen volt ahogy a piros ruhás csajszi ugrált a kék sarok előtt és azt mondta, hogy „na gyere üss meg!!!!!!!!!!!!!!!!” :D Mi meg ott sikitoztunk Rékával pattogatott kuki evés közben, hogy hajrá N.D. (Réka nem evett kukit, azért állat nem vagyooooooook!!! :lol: )

Mi van Ti mást néztettek????? :lol: :lol:

Szóval félre téve a poént, hihetetlen ez a csaj! Én miatta nem írtam már. Reggel én is olvastam a másik topic-ot és akkor láttam, hogy összekeveri Gozár dokit Szabóval, akartam is írni neki de aztán úgy voltam vele, hogy teljesen felesleges mert úgysem érti meg. Fogalmam sincs, hogy mit képzelt magáról hisz tényleg befogadtuk!! Férjem vélemény: egész egyszerűen primitív!!

Jube,
Hihetetlen ez tejes csaj! Sajna az én tejem a fagyóból a kukában landolt :cry:

Gabbó,
De ügyi vagy!!! Remélem, hogy a másodiknál már én is ügyesebb leszek! Kérünk képet Sáriról!!!!!!!!!!!

Dóri,
Felvettelek msn-en!!!

Na pá csajok, nem tudom mikor jövök legközelebb....... :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica,

nem csinálnál egy itteni táblázatot? légyszi!

Kép

Kép
jube
 
 


Vica!
Jót röhögtem!!

Láttam, hogy felvettél, köszi!

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok!

Annyit emlegettétek, hogy végül én is elolvastam a meccseteket.

Dóri, Judit, teljesen igazatok volt. Nekem is csak a primitív jelző jutott eszembe, amivel ezt a lányt illetni lehet. Hát, ilyenek is vannak, nem véletlen nem irogatunk már oda. :)

Lányok, szeretnék csinálni egy közvéleménykutatást. A másik topikról szerintem mindenki jól ismeri Marcsit. Na most ő a közelünkben lakik, szoktunk együtt sétálgatni, én bírom őt. Megjegyezte, hogy mostanában nem nagyon irogatok. Mondtam, hogy nincs nagyon időm, stb. Nem említettem neki ezt a topikot, mert úgy gondoltam, hogy ezt közösen kell eldöntenünk, kit szeretnénk, ha közénk jönni. Szóval e hosszú litánia utána a kérdésem az lenne, hogy szólhatok-e neki, hogy van ez az új topik.

Köszi Lányok!!

Orsi

KépKép
osori
 
 


Orsi!
Részemről szólhatsz! de ugye az az egy kérés van, hogy a kútvölgyis topicon ezt ne hirdessék! Nehogy beszabaduljanak az "anrea- fajba" tartozók! (Már bocsánat)

Kép
nagydora
 
 


Bocsánat, andrea fajba

Kép
nagydora
 
 


nekem szimpi volt Marcsi, örülök, ha jön!

Kép

Kép
jube
 
 


Marcsival nekem sem volt semmi bajom, jöjjön.

Kép
ildi35
 
 


Ez csak természetes, hogy csak úgy jöhet, ha nem veri nagydobra :)

KépKép
osori
 
 


Orsi,
Tőlem is jöhet Marcsi!!

Jube,
Parancsot értettem!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Na akkor itt az új tábla....

Kiscsillag,
Szeretnélek Téged is beírni a táblázatba mint "pocakos". Ha erre jársz, írd meg légyszi az adataidat. Puszzi

Ha valakit ki hagytam, az ordítson!!! :lol: :lol: (nem volt szándékos)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Én Monacsot is hívtam :) kérdeztem a legelején, és nem tiltakozott senki... remélem nem baj....
de még nem válaszolt, van-e kedve jönni!

Kép

Kép
jube
 
 


Valaki tud valamit Durcáékról???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Ma tuti meghülyültek az emberek!!

Kép
nagydora
 
 


Miért is???? "Kiska"

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok lányok!

Sajna lemaradtam a boxmérkőzésről,de látatlanban mondom,hogy nekünk van igazunk:-))

Poént félretéve,nagyon nagyon nagyon nem jól vannak a dolgaink...Tegnap kiderült,hogy Borókának többszörös genetikai rendellenessége van,ami nem sok jóval kecsegtet minket...jaj lányok,hogy írjam,hogy ne fájjon....Boróka nagyon beteg és gyakorlatilag nem sok esélye van az életben maradásra és a normális életre.
Nem írok most többet....

Kép

Kép
durca
 
 


Durca,
Jajjj NEEEEEEEEE!!!!!
Ez hogy lehet????? Pedig most már minden jól alakult!!!!!!!!!!!!!!! Mi történt???? Ez csak most derült ki????

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


DURCA!!
MI??
MIKOR DERÜLT KI? MIT JELENT MOST EZ?? MITŐL??
Sajnálom!

Kép
nagydora
 
 


Durca, nem tudom mit mondjak.......... A ROHADT ÉLETBE!!!!
Tudom, hogy nehéz erről beszélned, de mi derült ki? Mit mondanak az orvosok? Ők mondták ezeket a súlyos dolgokat??És miért nem tudták ezt (ezeket) az UH alapján megmondani?? Súlyos pénzekért csak azt mutogatják, hogy hogyan mosolyog, ásít, stb, ha baj van azt miért nem veszik észre???
Ha kicsit összeszedted magad, gyere és mondd el........beszéld ki, ordíts, sírj vagy bármi.... mi meghallgatjuk. Bár többet tehetnénk......!!

Kép
ildi35
 
 


Durca!!!!!!!!!!!!!

Nem tudom mit mondhatnék.
Annyira sajnálom!!!!!!!!
Nagyon várunk ide,gyere panaszkodj,sírd ki magad.Bárcsak segíthetnék!!!

puszi

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Mi ez a Kiska-s dolog a másikon??
Vica, engem lassan átírhatsz a táblicskuban 36-ra. :?

Kép
ildi35
 
 


Ildi,
Szólj ha már átkell írni! Ja tényleg, lassan az enyémet is javítani kell!!
Most jönnek az értelmiségek!!!! :evil: (KIska)

De írt már Jube!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Bocsi, OKOSakat akartam írni!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Még egy és már itt sem vagyok...

Drága barinőnk félre informálta a csapatot, mivel azt mondta, hogy Manókának fia született. Erre ma Manóka bejelentkezett, hogy kislánya született!!! Jó mi!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok.........
Durca.. :cry: :cry: :cry: Én sem tudom mit mondhatnék.. :(

satuk
 
 


Durci!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Most mi lesz?!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Nem tudtam folytatni az előző hozzászólásomat, most is csak annyit írok, hogy a kiska, vagy hogy hívják, szerintem az Andrea.. És eddig sem értettem, hogy miért ír a topikba, ha nem akar gyereket .. és nem is mostanában szült.. No erről ennyit. Ja, és Dóra igazad volt, Jube, köszi, hogy megvédted.. én is ezt tettem volna, ha időben látom.. ezt a baromságot..
Ja, Vica! A blogba tettem egy képet a kocsiról, egyébként szüre-narancs kombinációjú. Eddig tuti..
Mentem, mert most amúgy sem vagyok kedvemben.. :( Szegény Boróka................ Szegény TI.. :cry:

satuk
 
 


Sziasztok CSajok! Micsoda konspiráció :wink: és nekem csak most szóltok! KÖSZI HOGY SZÓLTATOK!!!
Ugye nem várjátok el, hogy most egyszerre mindent visszaolvassak :D ?
Gyanus volt ám, hogy mindenki eltünt!!! És így egyszerre!

Kép
Kép
monacs
 
 


Monacs!
Isten hozott!
Itt kicsit kellemesebb a légkör!! Remélem, Te is jól érzed majd magad!!

Dóri

Kép
nagydora
 
 


Monacs!!
Csatlakozom Dórihoz,üdv nálunk.
Itt nyugi van.

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok lányok!

Durca,
most olvasom, és szóhoz sem jutok. Sok erőt kívánok Nektek mindezek elviseléséhez. Szeretettel várunk, és ha segít mesélj, beszélj nekünk. Talán úgy könnyebb...
Hurcia

Kép
hurcia
 
 


Szia Monacs,

de jó, hogy átjöttél!!!!

Kép

Kép
jube
 
 


Hellóóóóó Monacs!

Tudod, mostanában nem volt időm írni a Kútvölgyis topicba.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A gyerekem tegnap este aludt fél órát, majd 9-től fél 1-ig nyomta a bömbit. Miután az előző éjszaka is kimaradt, így ma már leginkább egy zombira hasonlítok. De jó tudni, hogy nem vagyok egyedül, mert Apa is ugyanolyan begyógyult szemmel bolyong itt lakásban, mint én. :lol: :lol:

Na átnézek amoda is, hátha megint történt valami.........

Kép
ildi35
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: